 
		 
			 
			
			
			Owja, dat was het einde.quote:Op maandag 17 oktober 2011 22:19 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Een verwijzing naar de Icetruck-killer met die afgesneden ledematen, oftewel, er moet iemand zijn die nog in leven is?

 
			 
			
			
			Ik weet niet wat er aan te snappen is, dat vroeg ik me juist af.quote:Op maandag 17 oktober 2011 22:21 schreef ralfseltje het volgende:
[..]
Wat valt er aan te snappen/hoezo maak je dat er van?
 
			 
			
			
			Dat maakt het juist zo vet en luguber. Hoe en wat precies wordt volgende week wel duidelijk. Volgens mij was het niet de bedoeling om er al een referentie naar een vorig seizoen oid uit te halen.quote:Op maandag 17 oktober 2011 22:24 schreef Piperidine het volgende:
[..]
Ik weet niet wat er aan te snappen is, dat vroeg ik me juist af.
Ik zie alleen wat paarden en afgehakte ledematen, dus ik zie totaal geen verband met iets.
Ja, het is een totaal wtf-moment, maar voor mij alleen omdat de scene zo raar en absurd is.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 of ligt dat aan mij? En dan heb ik het eigenlijk vooral over La Guerta, Angel, Quinn etc...die verhaallijn is zo ongelooflijk nep, cliche en irritant al weer...Echt een smet op de serie...al de seizoenen hebben elke keer zoiets irritants gehad...
 of ligt dat aan mij? En dan heb ik het eigenlijk vooral over La Guerta, Angel, Quinn etc...die verhaallijn is zo ongelooflijk nep, cliche en irritant al weer...Echt een smet op de serie...al de seizoenen hebben elke keer zoiets irritants gehad... 
											 
			 
			
			
			Eens met allesquote:Op maandag 17 oktober 2011 22:34 schreef Norrage het volgende:
Betere aflevering, maar ik vind het seizoen eigenlijk nog steeds waardeloos...Gelukkig was het sub-verhaal van deze aflevering met die tooth-fairy tenminste een beetje leuk. Verder vind ik het nog niet echt veel, ik vind ook dat er heel slecht geacteerd wordtof ligt dat aan mij? En dan heb ik het eigenlijk vooral over La Guerta, Angel, Quinn etc...die verhaallijn is zo ongelooflijk nep, cliche en irritant al weer...Echt een smet op de serie...al de seizoenen hebben elke keer zoiets irritants gehad...
Het einde belooft wel wat meer goeds, dat dan weer wel
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Dat gaat heel erg misquote:Op maandag 17 oktober 2011 22:38 schreef Bol_Wan het volgende:
Is niemand hier blij voor Masuka? die heeft toch maar mooi een date gescoord met zijn assistente
 
											 
			 
			
			
			Het waren wel vier paarden hoor, als ze aan komen galopperen zie je dat sowieso.quote:Op maandag 17 oktober 2011 22:22 schreef One_conundrum het volgende:
Mjaa, 4 Horsemen of Apocalypse las ik hier al, maar het waren 2 paarden.
 )
 )
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Uiteraard, maar wat het uitbeeld is nog even gissenquote:Op maandag 17 oktober 2011 23:20 schreef Bril_idioot het volgende:
Het was toch vrij duidelijk dat dit de gevangene van Hanks was? Zijn hoofd op het lichaam van een mannequin gezet en een poppenhoofd op zijn lichaam.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			De 4 ruiters van de Apocalyps uit het boek van Openbaringen uit het NIeuwe Testament. Samen met de Antichrist, de draak en de hoer, en de zevenkoppige serpent boodschapper van het einde der tijden.quote:Op maandag 17 oktober 2011 23:22 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Uiteraard, maar wat het uitbeeld is nog even gissen
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Yepquote:Op maandag 17 oktober 2011 23:41 schreef Tweek het volgende:
Iedereen zet meteen de aflevering uit als scenes of the next episode komt?
 
											 
			 
			
			
			Ik wil nooit iets weten van een volgende aflevering. Dat zie ik wel allemaal in de aflevering zelfquote:Op maandag 17 oktober 2011 23:41 schreef Tweek het volgende:
Iedereen zet meteen de aflevering uit als scenes of the next episode komt? Want anders begrijp ik niet dat er twijfel over de laatste scene is en wat het moet betekenen.
 Anders zit je toch te kijken van "oh dit moet nog gebeuren, en dit moet nog komen en.."
 Anders zit je toch te kijken van "oh dit moet nog gebeuren, en dit moet nog komen en.." 
			 
			
			
			Raak!quote:Op maandag 17 oktober 2011 23:27 schreef MAHL het volgende:
De 4 ruiters van de Apocalyps uit het boek van Openbaringen uit het NIeuwe Testament. Samen met de Antichrist, de draak en de hoer, en de zevenkoppige serpent boodschapper van het einde der tijden.

 
			 
			
			
			ik ben er vrij zeker van vandaar dat ze ook aanpapt met masuka. ze heeft al lang door dat die pervert haar graag helpt zonder dat hij het weet.quote:Op maandag 17 oktober 2011 19:27 schreef Baszh het volgende:
Ze heeft een obsessie voor de Ice Truck Killer en waarschijnlijk andere seriemoordenaars. Kan iets zijn, kan ook niets zijn.
Twijfel nu wel over Adama, nog steeds geen interactie met andere personen.. denk nog steeds dat hij wel echt is maar wie weet.
dat is het meest logische, iemand moet Dexter op het spoor komen of iig de verdenking hebben. dat zal die vrouw zijn dit seizoen denk ik.quote:Op maandag 17 oktober 2011 19:36 schreef timmmmm het volgende:
Als ze haar obsessie voor de ice-truck killer verdiept, zou zijn verband met dexter duidelijk kunnen worden

 
			 
			
			
			Twijfel na deze aflevering ook meer over of Olmos geen soort Harry is. Na de vorige aflevering was ik van gedachte dat dat gewoon iets van fans die overal iets inlezen en meer zien dat er was. Maar omdat er deze aflevering zo spastisch geen interactie tussen Olmos en die gevangene werd getoond, begin ik ook te twijfelen.quote:Op maandag 17 oktober 2011 19:27 schreef Baszh het volgende:
Ze heeft een obsessie voor de Ice Truck Killer en waarschijnlijk andere seriemoordenaars. Kan iets zijn, kan ook niets zijn.
Twijfel nu wel over Adama, nog steeds geen interactie met andere personen.. denk nog steeds dat hij wel echt is maar wie weet.
 
			 
			
			
			Ik dacht eigenlijk heel lang dat Dex het mis had en die man helemaal niet de moordenaar was en gewoon een chagrijnige verzuurde ouwe viezerik was.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 13:01 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
ik ben er vrij zeker van vandaar dat ze ook aanpapt met masuka. ze heeft al lang door dat die pervert haar graag helpt zonder dat hij het weet.
[..]
dat is het meest logische, iemand moet Dexter op het spoor komen of iig de verdenking hebben. dat zal die vrouw zijn dit seizoen denk ik.
die hele tooth fairy twist was wel cool zag het niet aankomen dat die kerel dex doorhad
 
			 
			
			
			idd dat dacht ik ookquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 14:03 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Ik dacht eigenlijk heel lang dat Dex het mis had en die man helemaal niet de moordenaar was en gewoon een chagrijnige verzuurde ouwe viezerik was.

 
			 
			
			
			ik ook vooral omdat hij het klimaat niks vond en heel miami eigenlijk niet zag zitten.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 14:03 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Ik dacht eigenlijk heel lang dat Dex het mis had en die man helemaal niet de moordenaar was en gewoon een chagrijnige verzuurde ouwe viezerik was.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			beetje afhankelijk van het kogelgat en de locatie ervan. uitleggen dat hij een slechte chaufeur is?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 21:31 schreef JaneDoe het volgende:
hoe gaat hij dat trouwens aan brother sam uitleggen?
binnen een dag weer zn auto in de prak, ditmaal met een bonus kogelgat (in t dak?)
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 21:59 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
beetje afhankelijk van het kogelgat en de locatie ervan. uitleggen dat hij een slechte chaufeur is?
of idd een andere garage
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Olmos bestaat nietquote:Op dinsdag 18 oktober 2011 14:05 schreef planethugo het volgende:
en dat dexter via hem op het spoort van Olmos ofzo kwam
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			

 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Goeie theorie nu je het zegtquote:Op woensdag 19 oktober 2011 12:31 schreef Stefan het volgende:
Denk nog steeds dat Olmos gefantaseerd wordt door Hanks, volgende week zitten ze samen, kijken of de serveersters iets tegen Olmos zegt
 
											 
			 
			
			
			Het is nu 2 dagen geleden dat ik het heb gezien en ik denk er nog met regelmaat aan terug, dat beeld. Ik krijg 't niet uit m'n kop.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 16:26 schreef shiNinG_staR het volgende:
Die laatste scene was indrukwekkend freaky. Brr.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Pff dat is ook weer beetje overdreven :p er is nauwelijks context bij en komt volledig uit het nietsquote:Op woensdag 19 oktober 2011 18:57 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
Ik vond het einde echt zo mooi, beste scene uit Dexter ever imo, gaf me gewoon zo'n thrill om de volgende episode te zien.
 
											 
			 
			
			
			Nee, maar het is heel mooi gemaakt, met de perfecte muziek eronder die mooi samengaan met de lugubere beelden. Ik ben het met hem eens. Één van de, zo niet de, beste scene van Dexter tot nu toequote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:24 schreef Norrage het volgende:
[..]
Pff dat is ook weer beetje overdreven :p er is nauwelijks context bij en komt volledig uit het niets
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die muziek duikt bij veel programma's in Nederland op, heb ik gemerkt.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 20:21 schreef Mylene het volgende:
De achtergrondmuziek van Dexter duikt ook op bij Dieren op Spreekuur van SBS6. Net bij dierenarts Madelaine die 3 konijnen aan het ontmannen was.
 
			 
			
			
			Nu ook weer bij Pauw en Witteman..quote:Op woensdag 19 oktober 2011 20:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Die muziek duikt bij veel programma's in Nederland op, heb ik gemerkt.
Vooral blood:
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ha!quote:Op woensdag 19 oktober 2011 13:50 schreef Gamer_V het volgende:
Als Olmos niet bestaat hoop ik dat ie gaat bekvechten met Harry
 
			 
			
			
			De echte dexterspanning mis ik tot nu toe juist.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 13:29 schreef Selestha het volgende:
Interessante trailer voor aflevering 4. Het is weer ouderwets spannend! Ik ben heel benieuwd
 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 12:51 schreef Dj_Day-V het volgende:
[ afbeelding ]
Goede scene
Nu 3 kijken.
 
			 
			
			
			 
  .
.
											 
			 
			
			
			Tsja dat is persoonlijk denk ik. Ik vind het spannend.quote:Op zaterdag 22 oktober 2011 20:28 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De echte dexterspanning mis ik tot nu toe juist.
 
			 
			
			
			De andere dexterspanning is er nog wel. Wat anders doen, een half uur later terug komen, hopend dat de nieuwe ep gedownt is. Helaas. Volgende keer beter.quote:Op maandag 24 oktober 2011 12:41 schreef Selestha het volgende:
[..]
Tsja dat is persoonlijk denk ik. Ik vind het spannend.
 
			 
			
			
			ohhhh usenetquote:Op maandag 24 oktober 2011 12:45 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De andere dexterspanning is er nog wel. Wat anders doen, een half uur later terug komen, hopend dat de nieuwe ep gedownt is. Helaas. Volgende keer beter.
 10 min max en je hebt de HD versie op HDD staan
 10 min max en je hebt de HD versie op HDD staan   
  
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dit kunnen we inmiddels ook wel vergeten, Dexter heeft het al over twee personen gehad. En die chick die met Hanks in bed lag was vastgebonden door Olmos.quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 13:59 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Twijfel na deze aflevering ook meer over of Olmos geen soort Harry is. Na de vorige aflevering was ik van gedachte dat dat gewoon iets van fans die overal iets inlezen en meer zien dat er was. Maar omdat er deze aflevering zo spastisch geen interactie tussen Olmos en die gevangene werd getoond, begin ik ook te twijfelen.
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 Maar het ziet er naar uit dat we hier een heel seizoen van krijgen..
 Maar het ziet er naar uit dat we hier een heel seizoen van krijgen.. 
 
											 
			 
			
			
			Niet gemoord? Ben je de Tooth Fairy vergeten? "Teen Ass, Nipple Parade en Spanked"quote:Op maandag 24 oktober 2011 14:29 schreef LadiesMan217 het volgende:
Ik vind dat altijd so sick die rituele moorden..Maar het ziet er naar uit dat we hier een heel seizoen van krijgen..
Overigens heeft Dexter zelf de laatste 2 afleveringen niet gemoord. Ik heb het niet eens gemist..
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
 SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wel verder een heel tof thema vind ik dit seizoenEn een gaaf einde!
[ Bericht 1% gewijzigd door Selestha op 24-10-2011 15:58:50 ]
 
			 
			
			
			quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:30 schreef Banaanensuiker het volgende:
Hoe verklaar je dan die foto van Olmos op die website?
quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:38 schreef Catkiller het volgende:
Dat hij in ieder geval heeft bestaan
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 Gewoon een mooie combinatie van drama, humor, en moordende psychopaten. Enige wat er miste waren de tieten van de serveerster
 Gewoon een mooie combinatie van drama, humor, en moordende psychopaten. Enige wat er miste waren de tieten van de serveerster  
 
			 
			
			
			Welke foto?quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:30 schreef Banaanensuiker het volgende:
Hoe verklaar je dan die foto van Olmos op die website?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			zelfde in die coffee tent serveerser vroeg alleen aan hem of hij nog wilde en keek olmos ook nite aan en olmos had ook gene kopje/glas voor zich.quote:Op maandag 24 oktober 2011 14:51 schreef timmmmm het volgende:
Toen ze vastgebonden zat he, die serveerster. Ze keek niet 1 keer naar Olmos, maar alleen maar naar die ander. Opvallend.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 nieuwe aflevering... straks na het eten even kijken
 nieuwe aflevering... straks na het eten even kijken  (even niks bijgelezen, doe ik straks na de aflevering wel
 (even niks bijgelezen, doe ik straks na de aflevering wel  )
)
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nou nouquote:Op maandag 24 oktober 2011 16:48 schreef janeway het volgende:
Net afgekeken...
staat ineens dochter van 7 achter mij op het moment dat ze de kas in lopen,,, Dus snel gestopt.. Dat was wel even een heavy momentje...
 
											 
			 
			
			
			Misschien was Olmos wel het eerste slachtoffer van Travis. Hij was tenslotte al 3 jaar niet meer gezien. In ieder geval vind ik het ook een heel aannemelijke theorie, Olmos/Harry.quote:Op maandag 24 oktober 2011 15:52 schreef Bol_Wan het volgende:
Olmos zijn hoofd stond op die site vernoemd. Weinig kans dat hij niet meer echt is hoor, zal wel raar zijn
edit: al genoemd dus
 
											 
			 
			
			
			Welke minuut was dit? Even terugkijken dan, helemaal gemist.quote:
Als hij echt een soort persoonlijkheid is binnen doomsday, kan dat nog steeds. Een soort harry, maar dan als 2de persoonlijkheid.quote:Op maandag 24 oktober 2011 16:42 schreef GewoneMan het volgende:
[..].
als zijn kop niet op die website stond en hij nite was ontslagen vanwege het stelen van dat zwaard zou ik zeggen dat olmos een soort van harry is maar nu niet meer
 
			 
			
			
			Ja hoe verklaar ik eenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.aan een 7 jarige..
 
			 
			
			
			quote:Op maandag 24 oktober 2011 19:29 schreef janeway het volgende:
[..]
Ja hoe verklaar ik eenEngel die uit de lucht kwam vallen was moe en ging even een slaapje doen...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.aan een 7 jarige..
Tenminste; dat zal ik mijn kindjes van 5 uitleggen
Al zal ik dit soort programma's nooit kijken wanneer mijn kinderen in de buurt zijnWhat is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
 
			 
			
			
			Inderdaad, al drie jaar niet gezien maar wel gewoon naar diners enzo gaan.quote:Op maandag 24 oktober 2011 19:24 schreef Cee het volgende:
[..]
Misschien was Olmos wel het eerste slachtoffer van Travis. Hij was tenslotte al 3 jaar niet meer gezien. In ieder geval vind ik het ook een heel aannemelijke theorie, Olmos/Harry.
 
			 
			
			
			quote:Op maandag 24 oktober 2011 19:29 schreef janeway het volgende:
[..]
Ja hoe verklaar ik eenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.aan een 7 jarige..
Kerststalletje
 
			 
			
			
			hahaha zoiets ja..Maar goed volgens mij net op tijd op pauze geklikt... En zo straks kijk ik de scene in een keer (even in de herhaling)quote:
 
			 
			
			
			Het kind was in principe niet in de buurt maar besloot om terug te komen..quote:Op maandag 24 oktober 2011 19:32 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Engel die uit de lucht kwam vallen was moe en ging even een slaapje doen...
Tenminste; dat zal ik mijn kindjes van 5 uitleggen
Al zal ik dit soort programma's nooit kijken wanneer mijn kinderen in de buurt zijn
 
			 
			
			
			Okquote:Op maandag 24 oktober 2011 19:55 schreef janeway het volgende:
[..]
Het kind was in principe niet in de buurt maar besloot om terug te komen..
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			 .
 .SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			quote:He could actually be Bill Adama's ghost from when whatever happened at the end of BattleStar happened and turned into earth (Dexter's Earth).
 
			 
			
			
			+quote:Op maandag 24 oktober 2011 16:03 schreef MAHL het volgende:
Wat betreft Adama, ik denk dat hij wel heeft bestaan, maar nu onderdeel is van de gespleten persoonlijkheid van Colin Hanks. Toch wel raar dat de serveerster helemaal niet naar hem keek.
quote:Op maandag 24 oktober 2011 19:24 schreef Cee het volgende:
[..]
Misschien was Olmos wel het eerste slachtoffer van Travis. Hij was tenslotte al 3 jaar niet meer gezien. In ieder geval vind ik het ook een heel aannemelijke theorie, Olmos/Harry.
 
			 
			
			
			Dan heb je toch niet goed gekeken...quote:Op maandag 24 oktober 2011 20:57 schreef MAHL het volgende:
Ligt het trouwens aan mij, of is het aantal tieten in de serie verminderd tov vorige seizoenen? Alleen die oud-klasgenoot in de eerste ep, verder niet eens de serveerster... Maar misschien ligt het inderdaad aan mij omdat ik inmiddels Spartacus gewend ben
 
			 
			
			
			Head!Adama? Dat zou wat zijnquote:
 Nu nog wachten op een verschijning van James Callis of Tricia Helfer, dan weten we of de theorie klopt
 Nu nog wachten op een verschijning van James Callis of Tricia Helfer, dan weten we of de theorie klopt 
Misschien nog niet het beste seizoen (dat is 2 tot nu toe), maar het komt verdomd dicht in de buurtquote:Op maandag 24 oktober 2011 22:03 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Holy fuck. Beste seizoen. Nu al
De scene met de paarden
De scene met de engel
 De guest stars zijn ook geweldig - Bill Adama uit BSG, Daphne uit Heroes, Colin Hanks
 De guest stars zijn ook geweldig - Bill Adama uit BSG, Daphne uit Heroes, Colin Hanks 
Ja misschien als je heel snel op pauze drukt wanneer ze het bed in duiken, maar dat telt niet he.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:52 schreef tralalala het volgende:
[..]
Dan heb je toch niet goed gekeken...
 
			 
			
			
			Blij dat jij dat even voor mij beslist! (Ik vond 1 de beste tot nu toequote:Op maandag 24 oktober 2011 22:18 schreef MAHL het volgende:
Misschien nog niet het beste seizoen (dat is 2 tot nu toe), maar het komt verdomd dicht in de buurt
 )
 ) 
											 
			 
			
			
			 (dit was nog voordat Lila gekke dingen begon te doen). Ze vergaf het me (wist ik veel op dat moment
 (dit was nog voordat Lila gekke dingen begon te doen). Ze vergaf het me (wist ik veel op dat moment   ), maar een half jaar later heb ik het maar uitgemaakt, want ze leek ECHT op Lila
 ), maar een half jaar later heb ik het maar uitgemaakt, want ze leek ECHT op Lila   
   Die heeft me echt nog een goed half jaar lastig gevallen...
 Die heeft me echt nog een goed half jaar lastig gevallen...
											 
			 
			
			
			Kvond dr wel sexy.quote:Op maandag 24 oktober 2011 22:44 schreef Flixxy het volgende:
"Dexxxtaaahhhhhhhhh"
Haha, ik vond Lila maar een kutwijf
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Inclusief 'pardon my tits'?quote:Op maandag 24 oktober 2011 22:40 schreef Tanin het volgende:
Ik vond seizoen 2 maar matig, vooral omdat er maar 1 einde mogelijk was: Doakes zou opdraaien voor Dexter's daden.
Wat overigens wel grappig is, is dat ik Dexter keek met mijn ex, en ze me halverwege seizoen 2 vroeg wat ik er van vond, en toen zei ik dat Lila me een beetje aan haar deed denken(dit was nog voordat Lila gekke dingen begon te doen). Ze vergaf het me (wist ik veel op dat moment
), maar een half jaar later heb ik het maar uitgemaakt, want ze leek ECHT op Lila

Die heeft me echt nog een goed half jaar lastig gevallen...

 
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Gebeurt toch niet. Waarschijnlijk beseft 'ie aan het einde toch dat al die religie eigenlijk niets is, en gaat door met hoe hij ervoor leefde, met misschien een paar opgepikte dingetjes.quote:Op maandag 24 oktober 2011 13:31 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Ik ga echt huilen als Dexter aan het eind van het seizoen bekeerd is.
Nogal logisch, iedereen van Miami Metro was bij die zaken betrokken. Seriemoordenaars, weet je.quote:Op maandag 24 oktober 2011 21:35 schreef Mirel het volgende:
Blonde chick is tot nu toe alleen geïnteresseerd in zaken waar Dexter bij betrokken is. Maar toen die hand op internet verscheen zakte die theorie bij me weg.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			nnnjaaaaaaaaaa misschien is er ietsquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 00:02 schreef DrDurden het volgende:
[..]
Gebeurt toch niet. Waarschijnlijk beseft 'ie aan het einde toch dat al die religie eigenlijk niets is, en gaat door met hoe hij ervoor leefde, met misschien een paar opgepikte dingetjes.
[..]
Nogal logisch, iedereen van Miami Metro was bij die zaken betrokken. Seriemoordenaars, weet je.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nou, niet ZO erg, maar ze schaamde zich niet snelquote:
 
			 
			
			
			Ja, want volgens de Amerikanen ben je na samen 1 dun stickie gerookt te hebben natuurlijk al zo stoned als een garnaal.quote:
 
  
  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Fight Club nooit gezien?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 08:06 schreef poker4lifee het volgende:
die mentor leeft toch wel gewoon anders ligt die chick niet eens vastgebonden in een andere kamer? of er moet echt iets met die andere gast aan de hand zijn ja
 
			 
			
			
			Die arm leverde maar 1200 dollar op. Vond ik eigenlijk wel weinig.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 08:35 schreef One_conundrum het volgende:
De theorien over dat Masuka's assistente een of andere freak is lijken ook de deur uit te kunnen.Die arm op marktplaats
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 10:28 schreef Zocalo het volgende:
oh ja, die assistente van masuka is trouwens een beetje scheel als je er op let

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Gejatquote:
 
			 
			
			
			Oh dat zag ik er wel in ja, maar meer de manier waarop..quote:
 ) maar goed, leven en dan toch nog zo opgehangen worden... brrr
 ) maar goed, leven en dan toch nog zo opgehangen worden... brrr
											 
			 
			
			
			Zoals ieder seizoen. "Kan ik normaal zijn?" "Kan ik een gezin hebben?" "Kan ik mijn dark passenger verslaan of negeren?". Komt vervolgens allerlei mensen tegen die dat gelukt lijkt te zijn, maar uiteindelijk toch niet.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 00:02 schreef DrDurden het volgende:
[..]
Gebeurt toch niet. Waarschijnlijk beseft 'ie aan het einde toch dat al die religie eigenlijk niets is, en gaat door met hoe hij ervoor leefde, met misschien een paar opgepikte dingetjes.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 .
.  . Hoe komt men er eigenlijk bij dat dit het laatste seizoen is van Dexter? Ze zijn al bezig met onderhandelingen over een zevende seizoen!
. Hoe komt men er eigenlijk bij dat dit het laatste seizoen is van Dexter? Ze zijn al bezig met onderhandelingen over een zevende seizoen!
											 
			 
			
			
			en ook een 8stequote:Op dinsdag 25 oktober 2011 11:30 schreef Flugel83 het volgende:
Wederom een goede ep, alleen dat joint-gebeuren van Quinn en Batista....hoe overbodig en nutteloos.
Die blonde chick zag er wel weer extreem lekker uit zeg. Hoe komt men er eigenlijk bij dat dit het laatste seizoen is van Dexter? Ze zijn al bezig met onderhandelingen over een zevende seizoen!

 
			 
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
 
			 
			
			
			Dat is nou juist het verschil tussen Dexter en Breaking Bad. In Dexter begint en eindigt Dexter elk seizoen hetzelfde, enkel vallen er wat doden om hem heen. Het zou verrassend zijn als de makers eindelijk dit seizoen eens wat anders gedaan hadden want het 'oude' concept is inmiddels flink uitgemolken. Niet slecht, maar het kan veel beter imo.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 11:24 schreef Stefan het volgende:
Dexter zou een seizoen moeten hebben dat ie op de vlucht slaat.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Is dan ook iets heel anders. Heel ander concept ook. Wat voor Breaking Bad werkt, gaat voor Dexter niet op.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:50 schreef Stefan het volgende:
Ik vond Breaking Bad niks aan, geprobeerd maar pakte me niet
 
			 
			
			
			Ik vind het nieuwe concept van grovere doden wel tofquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 17:51 schreef Mazora het volgende:
[..]
Dat is nou juist het verschil tussen Dexter en Breaking Bad. In Dexter begint en eindigt Dexter elk seizoen hetzelfde, enkel vallen er wat doden om hem heen. Het zou verrassend zijn als de makers eindelijk dit seizoen eens wat anders gedaan hadden want het 'oude' concept is inmiddels flink uitgemolken. Niet slecht, maar het kan veel beter imo.
 
											 
			 
			
			
			Dat mogen ze juist achterwege laten van mij. Maar bijvoorbeeld die paarden, was dat nou zoveel erger als een in stukjes en ingevroren lijk, van seizoen 1? Alleen wat grafischer, omdat hier wel bloed bij is.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 18:57 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ik vind het nieuwe concept van grovere doden wel tof

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |