"Pardon my tits"quote:Op vrijdag 26 september 2025 00:01 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Haar tieten maakten een hoop goed.
Wij zijn bij afl. 4 vond dat groepje seriemoordenaars bij die kleine van GoT wel leuk gevondenquote:Op zaterdag 4 oktober 2025 02:47 schreef NoCigar het volgende:
Vanavond afgekeken. Wel vermakelijk maar totaal níet verrassend is spannend eigenlijk, iedereen weet eigenlijk al hoe het afloopt en hat gaat Dexter inderdaad allemaal makkelijk af. Wel wordt Dexter steeds meer een softe, humanistische seriemoordenaar volgens mij.
Daarom vind ik het ook best vermakelijk, maar uiteindelijk niet écht goed. Iets dat we afkijken omdat er even niets beters is en we te lam zijn om iets anders te doen maar zeker niet slecht genoeg om zuchtend iets anders te zoeken.quote:Op zaterdag 4 oktober 2025 11:10 schreef Blues het volgende:
[..]
Wij zijn bij afl. 4 vond dat groepje seriemoordenaars bij die kleine van GoT wel leuk gevonden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |