https://www.wsj.com/artic(...)lowstone-11675659107quote:Showtime is exploring a ‘DEXTER’ prequel spin-off focused on The Trinity Killer.
https://www.serietotaal.n(...)ie-hij-altijd-krijgtquote:Michael C. Hall uit 'Dexter' beantwoordt de vraag die hij altijd krijgt
Kort nadat de prequelserie over seriemoordenaar Dexter werd aangekondigd, kwam hier een onverwachte aankondiging bij: er komt een vervolg op de oorspronkelijke serie! Deze zal verdergaan waar Dexter: New Blood in 2021 eindigde.
Hoofdrolspeler Michael C. Hall bevestigde zijn terugkeer in een interview met Variety. De acteur kreeg de vraag hoe zijn terugkeer überhaupt mogelijk is.
Hint
Clyde Phillips, de showrunner, bevestigde immers Dexters dood aan het einde van Dexter: New Blood Hall laat echter een hint vallen wanneer naar Phillips' uitspraak wordt verwezen.
Hall: "Is hij [echt wel dood]? Ik weet niet hoeveel ik hierover mag zeggen, behalve dit: het is behoorlijk koud buiten". De fans moeten het voorlopig hiermee doen.
Geen verklaring
Hall heeft geen verklaring voor de populariteit van de moordlustige Dexter. "Ik weet het echt niet. Iedereen heeft een schaduwzijde en misschien voelen kijkers daardoor een vorm van binding. Dit is iemand die zijn duistere kant wil omzetten, ondanks alle [slechte] dingen die hij doet," aldus de acteur.
Dexter: Resurrection wordt in 2025 verwacht.
Ik vond het wel de moeite waard om te kijken.quote:Op vrijdag 18 juli 2025 20:57 schreef Armani XL het volgende:
Eerste twee afleveringen zijn prima. New Blood niet gezien maar niet het idee dat ik veel gemist heb.
Thanks, eens kijken of ik hem kan vinden.quote:Op maandag 21 juli 2025 09:44 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ik vond het wel de moeite waard om te kijken.
Dus als je nog een gaatje hebt, gratis tip.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
Hoop voor je dat die er wel komt; die andere spin-off, Original Sin, zou een 2e seizoen krijgen, maar is nu toch gecanceld.quote:
En net als je dacht dat het niet meer cringe kon met hoe overdreven "autistische detective" gespeeld werd... komt de Stayin' Alive dansscènequote:Op maandag 8 september 2025 14:59 schreef KinKiJan het volgende:
Daar lijkt het voor nu wel op inderdaad. Maar we gaan het zien, zolang ze die vrouwelijke New Yorkse rechercheur maar geen nieuw seizoen geven vind ik het prima
quote:Op maandag 8 september 2025 16:34 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
En net als je dacht dat het niet meer cringe kon met hoe overdreven "autistische detective" gespeeld werd... komt de Stayin' Alive dansscène
quote:Het is weken geleden sinds Dexter Morgan, een seriemoordenaar die seriemoordenaars doodt, neergeschoten is door zijn eigen zoon, Harrison. Nadat hij uit zijn coma ontwaakt, is Harrison nergens te bekennen. Dexter vertrekt naar New York City om hem te vinden en alles goed te maken. Als hij ontdekt dat oud-collega Angel Batista ook in de stad is, realiseert Dexter zich dat zijn verleden hem snel inhaalt. Terwijl vader en zoon hun eigen duisternis doorkruisen, komen ze er stapsgewijs achter dat ze enkel samen een uitweg kunnen vinden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |