quote:
Ja jij, maar zoals het betyar betaamt extrapoleer je dat altijd naar iedereen en noemt het maar de status quo. Het is je eigen waanwereld waarin je leeft.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:29 schreef betyar het volgende:
[..]
Doet er niet toe of ik in de ziektewet zit. Als ik in de door mijn gekozen richting geen werk kan aankomen ga ik wat anders doen dan teren op de overheid..
Je zegt dat we vrouwen- en homorechten te danken hebben aan links.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:30 schreef De_Nuance het volgende:
Ik reduceer rechts helemaal nergens toe, dat constant kakken op links en zwakkeren in de samenleving (en op persoonlijk niveau) lokt een bepaalde reactie uit.
En dat is dan van hetzelfde niveau als het kakken.
Daarom, ik ken 0 liberalen die anti-homo of anti-vrouwen zijn.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:32 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Je zegt dat we vrouwen- en homorechten te danken hebben aan links.
Dat is niet per definitie zo. Je claimt een monopolie op civiele rechten te hebben, maar die bezit je niet.
Maar heel veel universitair opgeleide mensen stemmen links!!quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:31 schreef eriksd het volgende:
Ik vraag mij af of er slimme mensen zijn die links stemmen. Want je hebt wel verstandige mensen qua opleiding daar, maar links stemmen is dom. Ik ben er nog niet uit wat nou de doorslag geeft.
Ik neig naar dom.
Blijf met je poten af van profeet Bolkestein.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:32 schreef De_Nuance het volgende:
Uitgekauwde seniele oude man is de Messias van rechts
Dat zeg ik niet, ik zeg dat het zonder hen in de NL politieke geschiedenis niet was gelukt.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:32 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Je zegt dat we vrouwen- en homorechten te danken hebben aan links.
Dat is niet per definitie zo. Je claimt een monopolie op civiele rechten te hebben, maar die bezit je niet.
Mwah, ze hebben gewoon ander mensbeeld, andere ervaringen, andere opvoeding etc.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:31 schreef eriksd het volgende:
Ik vraag mij af of er slimme mensen zijn die links stemmen. Want je hebt wel verstandige mensen qua opleiding daar, maar links stemmen is dom. Ik ben er nog niet uit wat nou de doorslag geeft.
Ik neig naar dom.
Die speelt binnenkort met Steve denk ik.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:33 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Blijf met je poten af van profeet Bolkestein.
Arrogantie icm alcohol dan krijg je dat soort dingen.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:33 schreef Disana het volgende:
Vanwaar toch dat schofferen. Linkse mensen dom noemen. Het is zo zinloos want zo onjuist.
Dat is onmogelijk te bewijzen.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:33 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, ik zeg dat het zonder hen in de NL politieke geschiedenis niet was gelukt.
Dat lijkt me gewoon feitelijk.
En dan met linkse huppelkutten en sociale wetenschappen als bewijs komen. Alsof Rick van der Ploeg, Diederik Samson, en Ronald Plasterk niet bestaan.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:34 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Arrogantie icm alcohol dan krijg je dat soort dingen.
Waar ging het fout dan.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:33 schreef waht het volgende:
[..]
Mwah, ze hebben gewoon ander mensbeeld, andere ervaringen, andere opvoeding etc.
Nog meer lichtende voorbeelden van idioten.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:36 schreef Disana het volgende:
[..]
En dan met linkse huppelkutten en sociale wetenschappen als bewijs komen. Alsof Rick van der Ploeg, Diederik Samson, en Ronald Plasterk niet bestaan.
Je kan tegenwoordig gewoon niet meer jezelf zijnquote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:37 schreef eriksd het volgende:
[ afbeelding ]
Ik kan wel werken maar WIL het gewoon niet! Ohja, en de allerzwaksten!
Neenee, door die lichtende voorbeelden kunnen de naïeve huppelkutten niet meer bestaan. Snáp dat dan.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:37 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nog meer lichtende voorbeelden van idioten.
Vooral Samson, idioot.
Toen Nederland rijk werd, konden ze lekker veilig en comfortabel de wereld verbeteren.quote:
Het maakt het enkel kwalijker dat je zo'n idiote levensopvatting hebt terwijl je geen naïeve huppelkut bent.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:38 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Neenee, door die lichtende voorbeelden kunnen de naïeve huppelkutten niet meer bestaan. Snáp dat dan.
Dat kun je voor al jouw stellingen maar dan andersom ook zeggen.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:36 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dat is onmogelijk te bewijzen.
Hoe weet jij dat rechts de leemte van links niet had opgevuld?
Dat rebelse ebt wel weg. Schuldgevoel (richting pappa) slaat toe en je hebt er een VVD'er bij.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:37 schreef Cerbie het volgende:
Een mooie vond ik de verongelijkte co-assistente. Ze had papa de chirurg, 100% financierder van haar studie, gevraagd waarom hij op die gemene VVD stemde. Waarop papa antwoordde dat ze het wel zou begrijpen als ze volwassen werd.
Het is allemaal ZO oneerlijk!quote:En dan met linkse huppelkutten en sociale wetenschappen als bewijs komen. Alsof Rick van der Ploeg, Diederik Samson, en Ronald Plasterk niet bestaan.
Je begrijpt mijn punt niet. Er werden sociale wetenschappen aangevoerd om de huppelkutterigheid van opgeleid links aan te tonen. Maar:quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:37 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nog meer lichtende voorbeelden van idioten.
Vooral Samson, idioot.
De linkse visie is er een die zelfverrijking van economische actoren uitsluit, dit kan enkel gebeuren door profiteurs binnen de partijleiding die de productie van arbeiders gebruiken voor zelfverrijking. De rechtse visie sluit geen homo- of vrouwenemancipatie uit, sterker nog; de liberale tak is groot voorstander van deze burgerrechten.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:39 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dat kun je voor al jouw stellingen maar dan andersom ook zeggen.
Feit is dat vooral links ervoor heeft gezorgd als we het historisch bekijken.
Maar maak je geen zorgen, ik wil niet beweren dat de VVD nu geen sociaal liberale standpunten aanhangt. Ik was gewoon naar het niveau van de discussie afgedaald toen.
Dan hebben ze dat papiertje (m.u.v. Samson) onterecht gekregen dus.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Je begrijpt mijn punt niet. Er werden sociale wetenschappen aangevoerd om de huppelkutterigheid van opgeleid links aan te tonen. Maar:
Samson: Kernfysica
Plasterk: Economie en Biologie, doctor in de natuurwetenschappen
Rick van der Ploeg: Econoom, hoogleraar
Want?quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:42 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dan hebben ze dat papiertje (m.u.v. Samson) onterecht gekregen dus.
Welke econoom stemt nou links.quote:
Ze hebben later aangetoond domme keuzes in het leven te maken.quote:
Macro-economenquote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:43 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Welke econoom stemt nou links.
Zijn politici veroordeelt tot een dagje efteling per jaar en de hele dag telsell reclames kijken?quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:43 schreef Odysseuzzz het volgende:
[..]
Hoe kun je mensen die veroordeelt zijn tot een dagje efteling per jaar, en de hele dag telsell reclames kijken, profiteurs noemen?Dat vraag ik me dan weer af. lol
Zelfs dan een zeer selectief groepje.quote:
Linkse economen bestaan. Kijk naar Tinbergen.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:44 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zelfs dan een zeer selectief groepje.
Hoewel ik moet bekennen dat mijn hoogleraar internationale handel in Sydney bedrijven portretteerde als vampiers.
Wel.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:44 schreef Disana het volgende:
Nee, ze hebben bewezen goed na te kunnen denken en weloverwogen keuzes te maken. Dat die keuzes die van jullie niet zijn, maakt ze niet dom.
Uiteraard, rechtse sociaal wetenschappers ook wel, maar het is een uitzondering die de regel bevestigd.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:45 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Linkse economen bestaan. Kijk naar Tinbergen.
Ik las iets te snel... vandaar dat je quote later weg heb gehaald.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:44 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Zijn politici veroordeelt tot een dagje efteling per jaar en de hele dag telsell reclames kijken?
Ah je blijft bij je eigen riedeltje dus jammer. Links sluit zelfverrijking helemaal niet uit, maar stelt er maatschappelijk gewenste grenzen aan. En ook de conclusies die je eraan verbind zijn erg onlogisch.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:41 schreef GSbrder het volgende:
[..]
De linkse visie is er een die zelfverrijking van economische actoren uitsluit, dit kan enkel gebeuren door profiteurs binnen de partijleiding die de productie van arbeiders gebruiken voor zelfverrijking. De rechtse visie sluit geen homo- of vrouwenemancipatie uit, sterker nog; de liberale tak is groot voorstander van deze burgerrechten.
Ik ben geneigd ja te zeggen, maar php heeft een enorme bom onder die stellingname gelegd.quote:
Die t klopt niet.quote:Zijn politici veroordeelt tot een dagje efteling per jaar en de hele dag telsell reclames kijken?
Maatschappelijk gewenste grenzen?quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:46 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Ah je blijft bij je eigen riedeltje dus jammer. Links sluit zelfverrijking helemaal niet uit, maar stelt er maatschappelijk gewenste grenzen aan. En ook de conclusies die je eraan verbind zijn erg onlogisch.
Jammer dat je zo genuanceerd bent over rechts , maar links reduceert tot de linkerflank van de SP.
Als ze die arrogante hoofden van die Corpsbal lamlullen zien gaan ze automatisch op zoek naar een normaal alternatief denk ik.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:43 schreef eriksd het volgende:
Wat beweegt een mens eigenlijk links te stemmen?
Terechte klacht. Corpsballen zijn verschrikkelijk.quote:Als ze die arrogante hoofden van die Corpsbal lamlullen zien gaan ze automatisch op zoek naar een normaal alternatief denk ik.
Om dit soort dingen ga ik dus huilen. Ik vertrouw vooralsnog op de geslepenheid van het kabinet om dit te verhelpen.quote:Te weinig werk in Kunduz
[..]
In Kunduz zijn overigens genoeg Afghaanse agenten die nog een opleiding nodig hebben, stelt Defensie. Dat opleiders niet aan de slag zouden kunnen, wordt vooral veroorzaakt door het beperkte Haagse mandaat.
Daarin staat dat Nederlanders alleen civiele politie mogen opleiden. Afghaanse autoriteiten en de NAVO-trainingsmissie (NTM-A) hebben voor de komende acht weken echter besloten dat drie van de vier klassen op de politieschool in Kunduz bestaan uit rekruten van de militaire grenspolitie. Zij mogen geen les krijgen van Nederlanders, omdat zij vechtbevoegdheden hebben. De Nederlandse regering heeft mede onder druk van oppositiepartij GroenLinks expliciet met de Afghanen afgesproken dat agenten die door Nederland worden opgeleid niet gaan vechten.
[..]
Punt is, je beeld van links is erg beperkt. Sowieso zijn er allerlei stromingen.quote:Op donderdag 6 oktober 2011 14:47 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Maatschappelijk gewenste grenzen?
Excusez-moi, maar ik ben altijd behoorlijk sceptisch als iemand meent te kunnen praten voor de maatschappij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |