Gemaakt met een telefooncamera (misschien om direct daarna te versturen), mogelijk een Blackberry. De makers daarvan stoppen voor het geld echt schandalig slechte camera's in hun telefoons.quote:Op woensdag 14 september 2011 19:13 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
het is dat je er bij zegt dat zij het is, anders had ik het niet gezien.
maar ik had ze nog niet gezien nee
je zou toch verwachten dat zij wel een betere camera zou kunnen betalen?
quote:Op woensdag 14 september 2011 20:12 schreef Etcetera het volgende:
De bovenste is lelijk als je het mij vraagt
Trouwens, kwam net dit tegenHerkenbaar
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 14 september 2011 20:12 schreef Etcetera het volgende:
De bovenste is lelijk als je het mij vraagt
Trouwens, kwam net dit tegenHerkenbaar
[ afbeelding ]
Ik zat me net af te vragen of mannen hetzelfde hebben.quote:
Ach, Clark Kent is toch ook veel leuker dan Superman.quote:
niet echt gelukkigquote:
Kan erger. Een neef van mij is op zijn eigen bruiloft uit zijn broek gescheurd.quote:Op woensdag 14 september 2011 20:34 schreef TradeMarkie het volgende:
Ik ben vandaag uit een spijkerbroek gescheurd toen ik een steiger op klom, om 8 uur vanochtend al
heb nog niets gelezen, maar ik heb al regelmatig commentaar op hem gehad, hij vindt me niet meer zo leukquote:Op woensdag 14 september 2011 21:22 schreef Etcetera het volgende:
Iemand beschuldigt mij van oplichting Goed topic
Te herkenbaarquote:Op woensdag 14 september 2011 20:12 schreef Etcetera het volgende:
De bovenste is lelijk als je het mij vraagt
Trouwens, kwam net dit tegenHerkenbaar
[ afbeelding ]
Inderdaad. Zo'n vrouw zou ik als man al niet eens willen trouwen.quote:Op woensdag 14 september 2011 22:17 schreef LadyBlack het volgende:
Mag ik even kotsen op het concept dat achter het programma "Moet je me niet wat vragen?" schuilgaat??!
Vrouwen die gaan zitten wachten tot hun vent een aanzoek doet vind ik al stom, als ze hem dat opzichtig duidelijk maken vind ik nog stommer, maar dat je er dan serieus een tv-programma voor benadert ben je echt sneu![]()
die heb ik gezien, mooie aflevering. Ik had na die tijd best we zin in Ciderquote:Op woensdag 14 september 2011 22:41 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Eerder vandaag heb ik een aflevering Oz & James gekeken over cider en nu ben ik wat dingetjes aan het opzoeken over het maken van cider en daarbij een ciderpers. Sommige mensen hebben ingenieuze dingen bedacht daarvoor
Zo heb ik al gezien: de trommel van een wasmachine gebruiken als emmer om de appels in te doen, een krik voor het persen zelf, een hornet als een zeef en het gebruiken van een kleine hakselaar om in een keer heel veel appels te snijden
Edit: artikel van bijna 30 jaar terug. Man bouwt zijn wasmachine om tot sapcentrifuge
Grappig, voor veel mannen is het precies andersomquote:Op woensdag 14 september 2011 20:12 schreef Etcetera het volgende:
De bovenste is lelijk als je het mij vraagt
Trouwens, kwam net dit tegenHerkenbaar
[ afbeelding ]
Dat is wel eens totaal andersom geweestquote:Op woensdag 14 september 2011 20:31 schreef MaJo het volgende:
En herkenbaar ditIk denk altijd dat ik dunner ben totdat ik mezelf in de spiegel zie
kamer voor mezelf, gelukkig En ja, inderdaad. Na het wilde feesten van afgelopen weken nu toch maar even goed bezig. Ik heb mijn huiswerk voor de hele week af, hoef niks meer af te hebben tot aan dinsdag voor een kunst klas, maar ik weet nog niet wat dat gaat zijn (hoor ik morgen). Dus werk ik vooruitquote:Op donderdag 15 september 2011 06:37 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
je bent nog laat met je huiswerk bezig?
Heb je nu een kamer voor jezelf of een nieuwe roommate?
Lekkerquote:Op donderdag 15 september 2011 08:11 schreef Soempie het volgende:
huuuuw, maar nog een weekje werken en dan ein-de-lijk vakantie.
quote:Op woensdag 14 september 2011 18:58 schreef Etcetera het volgende:
Heeft iemand hier de naaktfoto's van Scarlett al gezien?
Spoiler, want NSFWSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
Moggequote:
Dat is waarquote:Op donderdag 15 september 2011 01:19 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat is wel eens totaal andersom geweest
Scarlett....quote:
Ja....quote:
Ik ook, wil wel eens wat andere cider proberen naast Strongbow en consorten. Vandaar dat ik op zoek gingquote:Op woensdag 14 september 2011 23:20 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
die heb ik gezien, mooie aflevering. Ik had na die tijd best we zin in Cider
Heb dit regelmatig in Schotland gedronken:quote:Op donderdag 15 september 2011 11:16 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik ook, wil wel eens wat andere cider proberen naast Strongbow en consorten. Vandaar dat ik op zoek ging
WTF hoe kan dat in godsnaamquote:Op donderdag 15 september 2011 11:20 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Het gaat weer lekker bij UBS. Een medewerker heeft gezorgd voor 2 miljard dollar verlies. Voor de bankensector is dat niet eens een record
Hoger kopen dan verkopen en dat heel vaak doen, voor een heleboel geld of beidequote:
Ik snap het niet... Die werknemer koopt aandelen voor een hoge prijs, en verkoopt ze dan voor een lagere. Dus verlies voor de bank. Maar hoe houdt die vent er dan zelf wat aan over?quote:Op donderdag 15 september 2011 11:35 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Hoger kopen dan verkopen en dat heel vaak doen, voor een heleboel geld of beide
Dag Eddiequote:
Goed zoquote:Op donderdag 15 september 2011 12:34 schreef Etcetera het volgende:
Nope, maar ik ga het er bij m'n volgende gesprek met m'n leidinggevende aankaarten
Zijn die twee gerelateerd?quote:Wel een knokpartijtje gezienen kwam op m'n werk en er was taart
Daarmee bedoelde ik dus eigenlijk dat mannen dat andersom zien bij vrouwen.quote:Op donderdag 15 september 2011 01:18 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Grappig, voor veel mannen is het precies andersom
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |