Dan niet.quote:Op vrijdag 9 september 2011 16:45 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Is hij in 'ruststand' ook scheef dan? Dat is bij mij niet het geval, voor zover er een tepel is
quote:Op vrijdag 9 september 2011 16:45 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat weet ik niet, maar ik denk het niet. Ik weet niet hoe je de nachtvoedingen nu aanpakt, maar ik voed altijd in zombiemodus en houd alles donker opdat Lena gauw verder slaapt. Da's voor haar ook makkelijk en comfortabel. Misschien werkt het bij Isa juist goed om haar uit die comfort zone te halen en duidelijk te maken dat ze er moeite voor moet doen als ze honger heeft. Misschien gaat ze dan zelf de voorkeur geven aan diezelfde boterhammen overdag eten.
Ik heb geen flauw idee of dit werkt, hoor. Ik weet dat het er een tijdje geleden in het dreumestopic regelmatig over ging. Stiemie deed dit zo bij Esmee geloof ik, maar ook daar was dit niet het wondermiddel (er speelden ook andere zaken). Het is in ieder geval iets wat je kunt proberen en waarmee je de gewoonte doorbreekt.
Ik zou zelf toch eerst proberen om haar overdag meer te laten eten. Dat is veel minder belastend.
Ik deed gewoon alle onderdelen in de sterilisatorquote:Op zaterdag 10 september 2011 16:49 schreef PM-girl het volgende:
Van de avent handkolf, mocht daar nu alles van in de sterilisator? Of alleen de harde onderdelen?
En ze kwamen er heel uit?quote:Op zaterdag 10 september 2011 16:55 schreef mrien het volgende:
[..]
Ik deed gewoon alle onderdelen in de sterilisator
Jahoorquote:Op zaterdag 10 september 2011 17:06 schreef PM-girl het volgende:
[..]
En ze kwamen er heel uit?
Dank, dan weet ik weer dat het kan!
ja herkenbaar, ik weet ook stiekem wel dat vaker sprayen geen zin heeft maar toch he, toch uitproberenquote:Op maandag 12 september 2011 07:34 schreef Vanyel het volgende:
Kut dat t niet wil. Herkenbaar ook. Bij mij schiet t wel toe, maar houdt daarna heel snel op.
Volgens mijn lief is vaker sprayen per definitie zinloos (ik heb die neiging ook). Bij hoge dosering zou je bijwerkingen kunnen krijgen, geen idee welke, maar toch. Bij de apotheek zijn ze bij mij ook heel streng op 1x sprayen en niet vaker. En als t dan toch geen zin heeft...
oh nee nee! die hoeveelheden zijn geschraap van 2 dagen lang iedere twee uur sprokkelenquote:Op maandag 12 september 2011 10:43 schreef WupWup het volgende:
Mignonne, wanneer spray je? En wat is je opbrengst als je niet sprayt? 110 ml en 80 ml suggereren namelijk dat je wel een tsr hebt (en eerlijk vind ik die getallen bepaald niet dramatisch maar dat is persoonlijk natuurlijk). Zonder tsr zou je max 10-30 kolven. Je zou eens kunnen kijken wat het oplevert om te sprayen als je denkt bijna klaar te zijn met kolven voor een extra tsr.
Valt mee. Ik ben wel heel blij als ze weer drinkt maar het is niet pijnlijk. T lekt wel tegen de tijd dat t een keer 4 uur isquote:Op maandag 12 september 2011 18:39 schreef WupWup het volgende:
Oh my, dat is echt K. Heb je dan geen vreselijke stuwing aan het einde van een schooldag?
quote:Op maandag 12 september 2011 18:54 schreef mignonne het volgende:
Ze heeft het vandaag in ieder geval wel keurig gered, om half zes 's morgens nog bij mij gedronken, daarna van papa 1 x 110 ml en 1 x 80 ml en toen om 6 uur weer bij mij. Ik denk wel dat ze vanavond nog een keer of 3 of 4 bij mij zal drinken maar das niet erg.
Nou dat valt tegenwoordig ook best mee met de spekjes dusquote:Op maandag 12 september 2011 21:32 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Waar haalt dat kind haar spek vandaan? Hier was vandaag 7u live, op kdv 170 bv en 200 kv (ik kolfde 105 in die tijd), 18u live, 19.30 live, 20u 165 kv. Daarnaast nog iig 2x brood, 2 cherrytomaten en ws fruit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt./omdathetkan
@Ssserpente, maar dat is het hem juist, ik heb niet het idee dat ik op dit moment een lage productie heb. Ik voel ook heel duidelijk een tsr als ik zelf voed, en als ik hem niet voel dan hoor ik jongste wel ineens flink aan het "klokken" slaan zeg maar. Alleen bij het kolven is het bout. Bij allebei mijn kolven.:)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |