quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 22:46 schreef mignonne het volgende:
[..]
ja spijkerspul bij Hema is altijd goedof bijna altijd
![]()
en ik hou van spijkerjurkjes <3
die uiltjesromper manman je wilt niet weten hoe vaak die al in en uit mn mandje is geweest![]()
![]()
heb je foto's van wat je voor je mannen gescoord had bij lindex en consorten?
leuk! en mooie pasvorm is zo fijnquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:01 schreef debuurvrouw het volgende:
ik kan de plaatjes niet meer vinden op de site, het was allemaal zomercollectie voor omgerekend 3 euro per kledingstukeen lichtblauwe longsleeve met een beker met gereedschap en dino's op de voorkant, een oranje t shirt met een sprinkhaan met Little jumper erbij.
Een grijze en aqua longsleeve gewoon plain, maar leuke boorddetails en supergoeie pasvorm en kwaliteit. (de 122 shirtjes zijn wat dunnig) en een zwart met grijs vest, met een Vhals. zwart rugpand, een grijs voorpand en een zwartgrijs gestreept voorpand.
Die teentjesquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 23:16 schreef mignonne het volgende:
Hier SC, dit broekje bedoelde ik:
[ afbeelding ]
dat heb ik al sinds Floris gewboren is. Rompers enzo vind ik fijn, de rest koop ik wel ergens anders.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 22:40 schreef mignonne het volgende:
[..]
+1![]()
of nouja, hoe het een aantal jaar geleden was weet ik niet, maar ik weet wel dat ik de huidige Hema collectie, op wat spijkerspul en basics na, even oversla.
Heb wel een helblauw racerback hemdje van de nieuwe collectie geloof ik wat mn oudste zo mooi staatmaar die is niet zo heel hysterisch.
Ja oke dat kan ook natuurlijkquote:Op woensdag 24 augustus 2011 09:41 schreef mignonne het volgende:
Minke, kleine stoere![]()
juist leuk dat t een beetje te groot is, past bij de festival-look![]()
hoedje komt van de H&M, ik denk dat ie in de winkels nu overal wel in de sale hangt. Voor een rieten hoedje is het best een stevig ding nog, je wilt niet weten hoe vaak er al bovenop gesprongen of gestaan is enzo
Haha Son, het hoeft van mij ook niet zo serieus of weet ik het wat, maar ik vond gewoon de hartjes zelf niet zo leuk. Hoe zeg je dat, het vormpje an sich.
Het scheelt een hoop geld, maar ik hou er ook helemaal niet van om lappen op knieen te maken. Oudste heeft nu ook wel regelmatig een gat in z'n broek (door vallen/rennen/ buiten spelen op school), maar dan koop ik toch liever nieuwe broekenquote:Op woensdag 24 augustus 2011 12:58 schreef pessie het volgende:
Mijn schoonmoeder zei in het voorjaar toen Nathan zn lange zomerbroeken begon te dragen en daarop rondkroop dat ik er maar leren flappen op moest naaien "want dat is sterker en staat leuk" sorry, maar dat vind ik persoonlijk echt helemaal niet leuk
Alleen een grijze Elmo-sweater. Maar die vind ik niet zo leuk. Ze heeft wel de Elmo-muts gekregen van de jongensafdelingquote:Op woensdag 24 augustus 2011 13:12 schreef Meimeltje het volgende:
Minke is cute en stoer![]()
Linda, hebben ze bij de H&M geen Elmo shirts?
Het erge is dus dat ie de hele zomer heeft gekropen in die broeken en er nog steeds geen gat te bekennen valt. Maar goed ik zou ook nieuwe broeken kopen. Zomerbroeken kosten toch niets, spijkerbroeken weet ik niet wat ik zou doen.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 13:06 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
Het scheelt een hoop geld, maar ik hou er ook helemaal niet van om lappen op knieen te maken. Oudste heeft nu ook wel regelmatig een gat in z'n broek (door vallen/rennen/ buiten spelen op school), maar dan koop ik toch liever nieuwe broeken
quote:Op woensdag 24 augustus 2011 13:19 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Alleen een grijze Elmo-sweater. Maar die vind ik niet zo leuk. Ze heeft wel de Elmo-muts gekregen van de jongensafdeling
[ afbeelding ]
Nou, dáár ben ik rap van genezen. Geld groeit niet in bulten op m'n rug. Dus nu spelen ze gewoon met gaten in hun broek.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 13:06 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
Het scheelt een hoop geld, maar ik hou er ook helemaal niet van om lappen op knieen te maken. Oudste heeft nu ook wel regelmatig een gat in z'n broek (door vallen/rennen/ buiten spelen op school), maar dan koop ik toch liever nieuwe broeken
Lily!quote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:14 schreef lily het volgende:
Ik plak de gaten dicht (aan de binnenkant) met textiellijm en een stuk stof uit een oude broek. Middelste heeft altijd gaten in zijn broeken, na 1 dag al..
Niet bij te houden.
Hij loopt nu al maanden in korte broek. Pleisters zijn goedkoper
hahaha, ik hou ervanquote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:40 schreef debuurvrouw het volgende:
Hoeveel T shirts er al niet met een gat op de rug zijn... Net niet laag genoeg onder het prikkeldraad door.
quote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:40 schreef debuurvrouw het volgende:
héél herkenbaar. Echt dood aan de persoon die bedenkt dat knikkerseizoen gelijk begint met het nieuwe schoenen seizoen.![]()
En sliding, keeper, ik was een baby-poesje, we speelden met de auto's. of met zandknieen over betontegels. Slijt het dubbel zo snel.prikkeldraad, bramenstruik... Hoeveel T shirts er al niet met een gat op de rug zijn... Net niet laag genoeg onder het prikkeldraad door. Leuk man, jongensmoeder.
![]()
![]()
In al mijn spijkerbroeken zit een gat ter hoogte van mijn linkerknie. Puntknie dus, sjonge.... dat ik dat op mijn leeftijd nog mee mag maken.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:28 schreef debuurvrouw het volgende:
Komt door puntknietjes vertelde mij de judomeestermevrouw.
ja, jij bent superslank dus dan heb je dat.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 17:46 schreef bodpa09 het volgende:
[..]
In al mijn spijkerbroeken zit een gat ter hoogte van mijn linkerknie. Puntknie dus, sjonge.... dat ik dat op mijn leeftijd nog mee mag maken.![]()
Dat hoop ik wel ja. Zou ik te oud zijn voor appel knielappen? Van die rode?quote:Op woensdag 24 augustus 2011 17:50 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
ja, jij bent superslank dus dan heb je dat.mag het ook eens? en blijkbaar een voorkeur voor leunen op links. Kan je best oud mee worden hoor
Daar ben je nooit te oud voor!quote:Op woensdag 24 augustus 2011 19:08 schreef bodpa09 het volgende:
[..]
Dat hoop ik wel ja. Zou ik te oud zijn voor appel knielappen? Van die rode?
nee nooit! ik vond laatst een webshop die ze verkocht. net als de peren-met-blaadje. Ik heb er alleen een trauma van, van die knielappen. Back in the 70er jaren was je gewoon een sloeber als je die dingen had. En ik had ze.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 19:08 schreef bodpa09 het volgende:
[..]
Dat hoop ik wel ja. Zou ik te oud zijn voor appel knielappen? Van die rode?
Strijkknielappen zitten precies 1 uur goed. dan gaan de hoekjes al krullen (ja, ik heb de abgeeckte) en één keer wassen verder zitten ze nog voor de helft vast. Of ik kan ook al niet strijken, ik sluit het niet uit.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 19:40 schreef Reilain het volgende:
Ik denk dat ik straks aan de strijk-knielappies ga
Draad en naald geven hier alleen maar ongelukken
Merk dat het nou al hard gaat met de kruipknietjes
ik heb er gisteren 2 in mn mandje gesmeten, samen met wat stofjes en lintjesquote:Op woensdag 24 augustus 2011 20:37 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
nee nooit! ik vond laatst een webshop die ze verkocht. net als de peren-met-blaadje. Ik heb er alleen een trauma van, van die knielappen. Back in the 70er jaren was je gewoon een sloeber als je die dingen had. En ik had ze.
Ook bij die stoerejongenssstoffen site? Ik vond 2,30 verzendkosten erg veel voor een plat dingetje van 1,95. Ik kijk wel een keer op de markt in R'dam.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 20:45 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
ik heb er gisteren 2 in mn mandje gesmeten, samen met wat stofjes en lintjes
srsly? maar je hebt toch al geld aan r overgemaakt, ik zou r t heen en weer laten krijgen om heel eerlijk te zijn. zo'n bulkbestelling en dan nog zeuren om geld.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 20:45 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
BuuvEn je maakt dat ik er al naar uit kijk dat mijn schoffie zijn broeken kapot speelt
![]()
Ik heb een mega pakket binnen met naar ik gok alle 50 leggings en babylegs maar nog geen puf gehad om hem te openen.
Kan iedereen haar adres even pmen zodat ik pakketjes in orde kan maken?
Beetje jammer is wel dat de verkoopster kwam 'klagen' dat ze het via de dure weg had moeten versturen en graag $25,- wil hebben.
Seriously?quote:Op woensdag 24 augustus 2011 20:45 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Beetje jammer is wel dat de verkoopster kwam 'klagen' dat ze het via de dure weg had moeten versturen en graag $25,- wil hebben.
maar zo weinig leuke kleurtjes =(quote:Op woensdag 24 augustus 2011 20:56 schreef Keshet het volgende:
Ik ken alleen GMK SC! Ik ben wel tevreden over die kwaliteit!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |