Mwoah, zelf ben ik ook vrij dominant in discussies/gesprekken (en in bed) heb ik van vrouwen gehoord. Ik heb ook voldoende seks en ben heus niet jaloers op mannen die net toevallig wat meer neuken. Bij mij zit er echter wel een strikte grens tussen arrogantie en simpelweg zelfvertrouwen, terwijl ik soms merk dat als ik mezelf veel eikeliger/arroganter voordoe, dit alleen maar gewaardeerd wordt. Da's toch wel apart denk ik dan.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:06 schreef Taurus het volgende:
[..]
Ja, dan herken ik je OP gewoon niet. Nooit van vrouwen gehoord die dit aantrekkelijk vindenSorry, dan slaat mijn bijdrage niet op wat jij onder eikelig gedrag verstaat, ik kon me gewoon niet voorstellen dat je daadwerkelijk dit soort gedrag bedoelt.
Ja, ik leg al verschillende keren uit: sorry, ik heb eikelig gedrag verkeerd opgevat.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:12 schreef rozecroc het volgende:
[..]
Zonder dat ik het wil, zie ik nu een type als Steven Seagal of James Bond voor me. Klopt dat beeld? Zo ja, dan zijn dit het prototype mannen met een ogenschijnlijk natuurlijk zelfvertrouwen zoals ik die eerder omschreef. Dit is toch al iets heel anders dan schreeuwende scooterboys met stoere tattoo's en een gouden kettinkje die vaak als zelfverzekerd worden aangemerkt door de wat jongere vrouwen.
Directheid, weinig subtiel, misschien ietwat dwingend, aanwezigheid.. Anders herken ik de OP niet, met andere woorden: er zijn volgens mij geen vrouwen die eikels die je niet terug smsen en net doen of je niets waard bent aantrekkelijk vinden. Vandaar dat ik het anders opvatte.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:12 schreef Julius.Strandjutter het volgende:
[..]
wat versta jij dan eigenlijk onder zelfvertrouwen als je eikelig gedrag als zodanig opvatte?
hoe kan zelfvertrouwen hebben en uitstralen als eikelig worden ervaren?
ik heb dat ook wel gemerkt, maar vooral in groepsverband waar meer mannen bij aanwezig zijn. de aandacht gaat dan vooral naar de man met de grootste mond. als je geen alfa male bent moet je dus ook niet op vrouwen jagen in groepsverband met andere mannen, maar alleenquote:Op zondag 21 augustus 2011 23:13 schreef Friek_ het volgende:
terwijl ik soms merk dat mezelf veel eikeliger/arroganter voordoe, dit alleen maar gewaardeerd wordt. Da's toch wel apart denk ik dan.
Omdat die grens denk ik niet zo heel eenvoudig te leggen is. Het is best te begrijpen dat mensen met minder zelfvertrouwen jou sneller als arrogant zullen betitelen, terwijl jij jezelf gewoon vindt blaken van het zelfvertrouwen, bijvoorbeeld. En dan is er nog de precieze definitie van het woord 'zelfvertrouwen', want iedereen is denk ik onzeker over dingen maar die onzekerheid wordt op verschillende wijze getoond. Dat kan ook met arrogantie gedekt worden, maar dat hoeft niet altijd. Ik denk dat er ook mensen zijn die minder onzeker zijn en juist daardoor voor arrogant worden aangezien.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:13 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Mwoah, zelf ben ik ook vrij dominant in discussies/gesprekken (en in bed) heb ik van vrouwen gehoord. Ik heb ook voldoende seks en ben heus niet jaloers op mannen die net toevallig wat meer neuken. Bij mij zit er echter wel een strikte grens tussen arrogantie en simpelweg zelfvertrouwen, terwijl ik soms merk dat als ik mezelf veel eikeliger/arroganter voordoe, dit alleen maar gewaardeerd wordt. Da's toch wel apart denk ik dan.
Die acties an sich zijn niet aantrekkelijk, maar laten wel zien dat die man je niet op een voetstuk plaats. En dat is aantrekkelijk.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:15 schreef Taurus het volgende:
[..]
Directheid, weinig subtiel, misschien ietwat dwingend, aanwezigheid.. Anders herken ik de OP niet, met andere woorden: er zijn volgens mij geen vrouwen die eikels die je niet terug smsen en net doen of je niets waard bent aantrekkelijk vinden. Vandaar dat ik het anders opvatte.
Ik vind dat laatste dus wel begrijpelijk. Als jij de grote mond in het groepje hebt en er zijn vrouwen om je heen die gewoon zin hebben in seks, of in ieder geval zin hebben om seksueel benaderd (begeerd) te worden, zullen ze sneller om jou heenhangen, lijkt me. Dat hangt toch gewoon samen met mannelijkheid, lijkt me nogal een open deur. Dat dit niet realistisch hoeft te zijn snap ik ook wel, wie weet is de stille jongen in je groepje wel de seksgod, maar het cliché zegt iets anders.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:13 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Mwoah, zelf ben ik ook vrij dominant in discussies/gesprekken (en in bed) heb ik van vrouwen gehoord. Ik heb ook voldoende seks en ben heus niet jaloers op mannen die net toevallig wat meer neuken. Bij mij zit er echter wel een strikte grens tussen arrogantie en simpelweg zelfvertrouwen, terwijl ik soms merk dat als ik mezelf veel eikeliger/arroganter voordoe, dit alleen maar gewaardeerd wordt. Da's toch wel apart denk ik dan.
Ik vind het een beetje onzin om te stellen dat álle mannen met een grote mond iets te compenseren hebben. Het kan toch ook een keer zo zijn dat een man werkelijk niets te vrezen heeft (lees: niet bang is afgewezen te worden, want heel tevreden met zichzelf) en dáárom een grote mond heeft? Het hoeft niet altijd het tegenovergestelde te betekenen.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:24 schreef Disana het volgende:
Een man met een grote mond is bezig met zijn ego, die kies je dus per definitie niet voor seks als je verstandig bent
Ik ken geen enkel geval waar mannen in een pub/club als grootste blaten niet iets te compenseren hebben.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:28 schreef Taurus het volgende:
[..]
Ik vind het een beetje onzin om te stellen dat álle mannen met een grote mond iets te compenseren hebben. Het kan toch ook een keer zo zijn dat een man werkelijk niets te vrezen heeft (lees: niet bang is afgewezen te worden, want heel tevreden met zichzelf) en dáárom een grote mond heeft? Het hoeft niet altijd het tegenovergestelde te betekenen.Zoals ik al zei: onzekerheden worden op verschillende manieren getoond, bijvoorbeeld door een grote mond, maar andersom duidt die grote mond niet altijd op onzekerheid.
En jij bent met alle mannen met grote mond in contact geweest, laat staan naar bed gegaan?quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:40 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik ken geen enkel geval waar mannen in een pub/club als grootste blaten niet iets te compenseren hebben.
Ja, je interpreteert het anders, en het lukt me niet meer om het duidelijk te maken geloof ik, never mind.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:53 schreef dawg het volgende:
ik krijg het beeld -bij de op en de beschrijving die taurus geeft- van een type man voor me die een grote bek heeft en erg provocerend is tegenover anderen, die er meteen op klapt als je er tegenin gaat op een directe (maar normale) manier.
dat noem ik een sukkel. en onvolwassen ook trouwens. als vrouwen daar zo mee bezig zijn mbt mannen vind ik ze het aankijken eigenlijk ook niet waard, zo oppervlakkig.
zulke hokjes moet je wel strak afbakenen om het duidelijk te krijgen. hokken vol met trouwe honden en valse kutbeesten. das toch lekker duidelijk dacht ik zo.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:57 schreef Taurus het volgende:
[..]
Ja, je interpreteert het anders, en het lukt me niet meer om het duidelijk te maken geloof ik, never mind.
Ik val niet op domme wijvenquote:Op zondag 21 augustus 2011 20:01 schreef Seven. het volgende:
[..]
Zo is toch ook onderzocht (en ik meen ook bewezen) dat mannen vallen voor vrouwen die veel gelijkenissen hebben met hun moeder?
Nee, en ik kan het weten want op de momenten dat ik barst van de zelfvertrouwen ben ik nog steeds geen klootzak. Hoe kan je arrogantie waarderen? Dominant heeft een negatieve lading bij mij, noem het liever overheersend.... Dominante mannen kleineren andere mensen in mijn optiek.quote:Op zondag 21 augustus 2011 22:31 schreef Taurus het volgende:
Is een man met veel zelfvertrouwen niet een beetje dat 'klootzaktype'? Over het algemeen, bedoel ik. Arrogantie, dominantie, toch wel eigenschappen die veel vrouwen waarderen. Ik althans wel.
Definieer eikelig gedrag en als 'stuk vuil behandelen'. Kan zijn dat dat gewoon met rolpatronen te maken heeft, de vrouw wil sexy, klein en delicaat zijn, de man wil groot, stoer en de baas zijn.
quote:Op zondag 21 augustus 2011 20:22 schreef Friek_ het volgende:
Players & Patsers, klinkt als een goede naam voor een advocatenkantoor.
dominantie heeft een negatieve lading bij jou, omdat je je herinnerd wordt aan je positiequote:Op maandag 22 augustus 2011 00:35 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nee, en ik kan het weten want op de momenten dat ik barst van de zelfvertrouwen ben ik nog steeds geen klootzak. Hoe kan je arrogantie waarderen? Dominant heeft een negatieve lading bij mij, noem het liever overheersend.... Dominante mannen kleineren andere mensen in mijn optiek.
Ik wou er zelf op reageren maar ik dacht ik lees alvast verder, vast iemand die er op gereageerd heeftquote:Op zondag 21 augustus 2011 23:13 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar jij verwart 'nemen' met 'sterk' en 'de liefde bedrijven' met 'kwetsbaar'. Daar ben ik het weer niet mee eens. Wat voor het bed geldt, geldt ook voor de omgang: is het niet veel prettiger met een man om te gaan die jou ziet staan.
Nee, omdat de manier waarop ik herinnerd word aan mijn ''positie'' (lees positie op de werkvloer) nogal laag en achterbaks is, als ik een echte man zou zijn zou ik dus op de vuist gaan zoals jij zegt, veel plezier jonge, ik win het juist door daar boven te staan, ook al heeft het betreffende figuur dat ''dominant'' doet tegen mij dat niet door.quote:Op maandag 22 augustus 2011 00:47 schreef jmex het volgende:
[..]
dominantie heeft een negatieve lading bij jou, omdat je je herinnerd wordt aan je positie
als je een echte man bent overtref je de dominantie van de ander, uit instinct
vrouwen houden van het beestachtige in de man
geloof dat
quote:Op zondag 21 augustus 2011 20:22 schreef Friek_ het volgende:
Players & Patsers, klinkt als een goede naam voor een advocatenkantoor.
Provocerend gedrag, hoe moet je dat tegengaan als het gebaseerd is op spierkracht als je geen direct antwoord hebt? Laat staan als het vaker gebeurt. Ik kan het terugdoen maar ik ben niet zo triest als die gast.quote:Op maandag 22 augustus 2011 01:06 schreef jmex het volgende:
wie heeft het over vechten?
degene die begint met vechten is juist een zwakkeling
maar ik zie het zo
als iemand jou probeert te intimideren
en het lukt, dan ga je wel een treetje omlaag op de ladder des bazen
wat versta jij dan onder provocerend gedragquote:Op maandag 22 augustus 2011 01:23 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Provocerend gedrag, hoe moet je dat tegengaan als het gebaseerd is op spierkracht als je geen direct antwoord hebt?
Duwen / omduwenquote:Op maandag 22 augustus 2011 01:25 schreef jmex het volgende:
[..]
wat versta jij dan onder provocerend gedrag
iemand die gespierd is is toch niet automatisch provocerend
Ja, dat zeg ik, die vind ik dominant doen dus, daar probeer ik niet op te reageren.quote:
Maar in mijn optiek niet. Een beetje arrogantie vind ik niet verkeerd, mits je jezelf af en toe kunt relativeren. We mogen van mening en voorkeur verschillen toch, Kingtoppie?quote:Op maandag 22 augustus 2011 00:35 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nee, en ik kan het weten want op de momenten dat ik barst van de zelfvertrouwen ben ik nog steeds geen klootzak. Hoe kan je arrogantie waarderen? Dominant heeft een negatieve lading bij mij, noem het liever overheersend.... Dominante mannen kleineren andere mensen in mijn optiek.
Dat loopt 100% uit op een gevecht :p Werkvloer hè, geen reallife situatie. Ongelijkheid en alles.quote:
Ik had deze post nog niet gelezen, maar hier ben ik het helemaal niet mee eens. 'Wat voor het bed geldt, geldt ook voor de omgang' hoeft absoluut niet zo te zijn natuurlijk.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:13 schreef Disana het volgende:
[..]
Maar jij verwart 'nemen' met 'sterk' en 'de liefde bedrijven' met 'kwetsbaar'. Daar ben ik het weer niet mee eens. Wat voor het bed geldt, geldt ook voor de omgang: is het niet veel prettiger met een man om te gaan die jou ziet staan.
Ik hou meer van kalmte, minder ruw, rust, vrede. Daarom zal ik ieders mening waarderen en niet doen alsof mijn mening beter is(nouja als ik het echt onbegrijpelijk vind dan kan ik dat wel doen), ik vind mijn mening wel beter, zou het ook onderbouwen, maar het blijft mijn mening, en andersdenkenden blijven vrij anders te denken.quote:Op maandag 22 augustus 2011 01:38 schreef Taurus het volgende:
[..]
Maar in mijn optiek niet. Een beetje arrogantie vind ik niet verkeerd, mits je jezelf af en toe kunt relativeren. We mogen van mening en voorkeur verschillen toch, Kingtoppie?
Kzou het gewoon beide doen als man zijnde, iemand subtiel opgeilen zie jij als kwetsbaar en teder... juist mooi. En als je in het holst van je geilheid bent dan snap ik wel dat je het ''ruiger'' wilt hebben.quote:Op maandag 22 augustus 2011 01:43 schreef Taurus het volgende:
Ik associeer 'nemen' met sterk inderdaad, maar ook met dominantie, en met 'leidend'. 'De liefde bedrijven' daarentegen beschouw ik als kwetsbaar en teder, en dat vind ik niet zo aantrekkelijk om bij een man te zien/met hem mee te maken. Kwetsbaarheid op cruciale momenten natuurlijk wel, maar niet als overheersende karaktereigenschap.
en welke positie moet dat wezen? en man die een andere man verbaal domineert heeft nog niet feitelijk een hogere positie, maatschappelijk of formeel gezien. je hoeft niet dominant te zijn om uiteindelijk toch aan het langste eind te trekken, door middel van financieel vermogen of connecties etc. een vrouw die niet door die primitieve dominantie heen kan kijken is voor mij sowieso niet interesting.quote:Op maandag 22 augustus 2011 00:47 schreef jmex het volgende:
omdat je je herinnerd wordt aan je positie
dat laatste iddquote:Op maandag 22 augustus 2011 01:03 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nee, omdat de manier waarop ik herinnerd word aan mijn ''positie'' (lees positie op de werkvloer) nogal laag en achterbaks is, als ik een echte man zou zijn zou ik dus op de vuist gaan zoals jij zegt, veel plezier jonge, ik win het juist door daar boven te staan, ook al heeft het betreffende figuur dat ''dominant'' doet tegen mij dat niet door.
quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:54 schreef dawg het volgende:
wellicht dat ik het anders interpreteer maar daar heb ik schijt aan.
Een man met een beetje arrogantie, een leidinggevende man, een dominante man kan ook wel eens lief doen Kingtoppie, waarom toch altijd zo zwart wit? Ik zit in het grijs, ik begon in dit topic met te stellen dat ik graag de definitie van eikelig gedrag wil weten omdat ik mij zo kan voorstellen dat eikelig gedrag gemakkelijk verward wordt met zelfvertrouwen. Ik was benieuwd of TS onder een eikel echt een man verstond die zijn vriendin links laat liggen, of gewoon een alfaman, een man die direct is, weinig subtiel en dwingend kan zijn. Ik vind die laatste optie namelijk aantrekkelijk en ik kan me voorstellen dat veel vrouwen dat aantrekkelijk vinden.quote:Op maandag 22 augustus 2011 02:00 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kzou het gewoon beide doen als man zijnde, iemand subtiel opgeilen zie jij als kwetsbaar en teder... juist mooi. En als je in het holst van je geilheid bent dan snap ik wel dat je het ''ruiger'' wilt hebben.
Ik snap het niet zo goed waarom je niet een beminnende man wilt zien.. op die manier kan iemand je uiterst laten ontspannen.. hypnotiseren. En omdat iemand je niet ruw behandeld betekent niet dat hij kwetsbaar is.. ik snap die link niet zo goed.
Je denkt bij een man die lief tegen je doet ''wat een pussy'' ?
Tja het is maar wat je nodig hebt. Ik voel me het prettigst bij gelijkwaardige communicatie en niet bij spelletjes.quote:Op maandag 22 augustus 2011 01:43 schreef Taurus het volgende:
Het is gewoon die rolverdeling die ik prettig vind
Het zijn geen spelletjes. Het is een verstandhouding en een gedrag waarbij ik hem op zijn aantrekkelijkst vind en vice versa. En het is natuurlijk ook niet wat je nodig hebt, maar wat je voorkeur is. Die loopt nogal uiteen tussen verschillende mensen, dat is normaal.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Tja het is maar wat je nodig hebt. Ik voel me het prettigst bij gelijkwaardige communicatie en niet bij spelletjes.
Omdat het onbewust een afspiegeling is van de kindertijd waarin kil en afstandelijk gedrag van het vaderfiguur (niet kunnen rekenen op 1 van de verzorgers is in de beleving van een kind levensbedreigend) iets was wat ter aller tijden voorkomen moest worden (denk aan kinderen die gaan vleien om aandacht te krijgen) en wat dus nu als ze 'volwassen' zijn iets is wat nog steeds speelt, en ze op dezelfde manier toepassen; het vleien is nu het je laten gebruiken voor het idee diegene even helemaal voor jezelf te hebben wanneer je sex hebt, dan 'vergeet' je het verleden en de werkelijke oorzaak van de pijn even. Als een vrouw zich inlaat met zo iemand, en diegene dus even 'heeft' en diegene wil sex en zij zou zeggen ''nee'' dan dreigt ze diegene kwijt te raken en daarmee ook de illusie dat ze wat vroeger gebeurd is vandaag de dag kan voorkomen wat aan de kindertijd herinnert en in die zin dus bedreigend is.quote:Op zondag 21 augustus 2011 19:34 schreef Friek_ het volgende:
Mijn vraag richt zich nu op het 'feit' waarom vrouwen vallen op eikelig gedrag. Hoezo is het leuk als een man je zo behandeld, terwijl mannelijkheid zich in mijn ogen juist laat zien in beschaafdheid.
Nou nou, 't is niet alsof ik elke week met een ander neuk.quote:Op maandag 22 augustus 2011 08:54 schreef Keep_Walking het volgende:
Friek_, ik heb een paar vragen:
Jij noemt jezelf een normale beschaafde man en jij hebt ook heel vaak seks gehad met verschillende vrouwen (jouw eigen woorden). Dus waarom wil je impliceren dat eikel gedrag zoals die maat van je beter werkt dan jouw stijl? Kan het niet zo zijn dat jouw stijl goed werkt voor een bepaald soort vrouw en zijn stijl goed werkt voor een ander soort vrouw?
Geloof me, dat is een bepaald slag vrouwen. Lang niet allemaal.quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:52 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Nou nou, 't is niet alsof ik elke week met een ander neuk.Ik heb voldoende seks. Weet ik veel, 6 vrouwen per jaar, 1 om de 2 maanden dus? Beetje natte-vingerwerk (bwehehehe, snap je 'm, snap je 'm!
!!!21einz212).
Maar het zou kunnen. Alleen besef ik me wel dat teringarrogant zijn en jezelf voor veel meer verkopen dan je bent zo z'n voordelen heeft. Wat me dan opvalt is dat vrouwen niet daar doorheen kunnen prikken. Dus als ik wil zou ik (mits ik wat arroganter en eikeliger word) nog wat meer kunnen neuken.
Heeft iemand om jouw mening gevraagd? Neen. Blijf dus in de neutrale hoek (keuken)!quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:53 schreef Kluts het volgende:
[..]
Geloof me, dat is een bepaald slag vrouwen. Lang niet allemaal.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
Goede post. Ik zat 'm zelf ook al te zoeken in de meer economische verklaring, vraag en aanbod-mechanismen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:15 schreef AgLarrr het volgende:
Men wil toch altijd hebben wat men niet kan krijgen? Of omgekeerd: iets wat zich op een presenteerblaadje aanbiedt is minder interessant. Eikelig gedrag (in de zin van onverschillig en weinig dienstbaar) impliceert of imiteert autonomie en zelfvertrouwen. Dat kunnen aantrekkelijke eigenschappen zijn. Niet alleen voor mannen, maar net zo goed voor vrouwen.
In een relatie is dat natuurlijk heel anders, maar in het spel der verleiding gooit dat gedrag toch over het algemeen hoge ogen.
Precies. Maar men wil nu eenmaal juist dat wat men niet kan krijgen, en dat geldt duidelijk ook voor sommige mannenquote:Op maandag 22 augustus 2011 11:53 schreef Kluts het volgende:
Geloof me, dat is een bepaald slag vrouwen. Lang niet allemaal.
Heeft je anders voordoen dan je echt bent ooit werkelijke voordelen?quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:52 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Nou nou, 't is niet alsof ik elke week met een ander neuk.Ik heb voldoende seks. Weet ik veel, 6 vrouwen per jaar, 1 om de 2 maanden dus? Beetje natte-vingerwerk (bwehehehe, snap je 'm, snap je 'm!
!!!21einz212).
Maar het zou kunnen. Alleen besef ik me wel dat teringarrogant zijn en jezelf voor veel meer verkopen dan je bent zo z'n voordelen heeft. Wat me dan opvalt is dat vrouwen niet daar doorheen kunnen prikken. Dus als ik wil zou ik (mits ik wat arroganter en eikeliger word) nog wat meer kunnen neuken.
Daarbij moet gezegd worden dat ik in dit topic er maar wat op los generaliseer en wat grove lijnen probeer te schetsen. De werkelijkheid steekt uiteraard altijd genuanceerder in elkaar.quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:53 schreef Kluts het volgende:
[..]
Geloof me, dat is een bepaald slag vrouwen. Lang niet allemaal.
Natuurlijk. Ik vind het vooral kwalijk dat er ook massa's vrouwen zijn die dit soort mannen na hun pubertijd nog steeds helemaal te gek vinden.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:03 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Daarbij moet gezegd worden dat ik in dit topic er maar wat op los generaliseer en wat grove lijnen probeer te schetsen. De werkelijkheid steekt uiteraard altijd genuanceerder in elkaar.
In specifieke gevallen wel, maar op lange termijn niet. Fake it 'til you make it is toch een uitspraak waar ergens een waarheid in schuilt.quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:59 schreef Canillas het volgende:
[..]
Heeft je anders voordoen dan je echt bent ooit werkelijke voordelen?
Valt TS straks nog onder 'betrouwbaar' als hij zijn neukfrequentie nog fiks gaat opschroeven? TS?quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:25 schreef snakelady het volgende:
Om dezelfde reden als dat veel mannen voor het "sletterige"type gaan.
Dat is leuk om even tijd mee door te brengen.
Maar als een vrouw en een man een relatie willen, dan gaan ze veel vaker voor een betrouwaar type.
Die jongen dat je hebt gesproken neukt ook niet elke week. Of als dat doet is omdat hij elke zaterdag honderd vrouwen probeert te versieren, waarvan minimaal eentje wel met hem wil neuken.quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:52 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Nou nou, 't is niet alsof ik elke week met een ander neuk.Ik heb voldoende seks. Weet ik veel, 6 vrouwen per jaar, 1 om de 2 maanden dus? Beetje natte-vingerwerk (bwehehehe, snap je 'm, snap je 'm!
!!!21einz212).
Maar het zou kunnen. Alleen besef ik me wel dat teringarrogant zijn en jezelf voor veel meer verkopen dan je bent zo z'n voordelen heeft. Wat me dan opvalt is dat vrouwen niet daar doorheen kunnen prikken. Dus als ik wil zou ik (mits ik wat arroganter en eikeliger word) nog wat meer kunnen neuken.
Dat is wel heel zwart-wit. Bovendien gaat zo'n schuddebuikende toffe vent vol jolijt ook bitter snel vervelen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:37 schreef Keep_Walking het volgende:
Ik heb veel meer aan een sociale extraverte gast die altijd lachen is, dan een introverte gast die verder wel lief is. Vrouwen ook. Die diepe nerd gesprekken heb ik op mijn 14de al gehad. Dagelijks ben ik al bezig met serieuze hobbies en beschaafd zijn.
Jij valt gewoon op een soort van stereotype holbewoner manquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:01 schreef Taurus het volgende:
[..]
Een man met een beetje arrogantie, een leidinggevende man, een dominante man kan ook wel eens lief doen Kingtoppie, waarom toch altijd zo zwart wit? Ik zit in het grijs, ik begon in dit topic met te stellen dat ik graag de definitie van eikelig gedrag wil weten omdat ik mij zo kan voorstellen dat eikelig gedrag gemakkelijk verward wordt met zelfvertrouwen. Ik was benieuwd of TS onder een eikel echt een man verstond die zijn vriendin links laat liggen, of gewoon een alfaman, een man die direct is, weinig subtiel en dwingend kan zijn. Ik vind die laatste optie namelijk aantrekkelijk en ik kan me voorstellen dat veel vrouwen dat aantrekkelijk vinden.
Vervolgens werd uitgelegd dat met 'eikel' toch wel echt de man bedoeld wordt die niet terug smst, die niet naar zijn vriendin luistert etc., die vind ik dus ook niet aantrekkelijk. En ik geloof ook niet dat andere vrouwen die aantrekkelijk vinden, daarom begreep ik de OP en de stelling 'waarom vallen vrouwen voor eikelig gedrag' niet, want IMO vallen vrouwen daar helemaal niet op. Tenzij hij dus met eikelig gedrag een soort 'james bond-achtige arrogantie' bedoelt (gejat van iemand die dit eerder zei in dit topic).
Ik zeg dus niet dat ik een man wil die nooit lief tegen me doet, ik zeg ook niet dat ik een man wil die me niet ziet staan of die me niet respecteertGeen vrouw wil een dergelijke man. Maar ik wil ook geen pussy, en onder pussy versta ik een man die alleen kan aaien, ik wil ook eens beetgepakt worden. Figuurlijk en letterlijk.
Of nog erger, eentje die overal een grap van maakt en nooit serieus kan doen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 12:47 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat is wel heel zwart-wit. Bovendien gaat zo'n schuddebuikende toffe vent vol jolijt ook bitter snel vervelen.
Van die types die doodsbang zijn voor een serieus gesprekquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:14 schreef Kluts het volgende:
[..]
Of nog erger, eentje die overal een grap van maakt en nooit serieus kan doen.
Doe is niet zo serieusquote:Op maandag 22 augustus 2011 14:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Van die types die doodsbang zijn voor een serieus gesprek
quote:Op maandag 22 augustus 2011 14:31 schreef Disana het volgende:
[..]
Jij bent niet zo, dat heb ik allang gezien
Ik zie erg weinig vrouwen die vallen op echt eikels, maar de meeste meiden die ik ken zijn ook geen VMBO typjes dus misschien dat het daar aan ligt.quote:
Ik ben het wel eens met wat je zegt, je hebt natuurlijk ook veel verschillende situaties. Ik ken vrouwen die steeds teruggaan naar de man die hun als vuil behandeld en dat is gewoon dom.quote:Op maandag 22 augustus 2011 15:15 schreef LuxorBeetroots het volgende:
Heeft verder weinig met dom zijn te maken, wel met naiviteit.
Die vrouwen hebben dan ook nog veel andere problemen naar mijn mening, dat er voor zorgt dat ze terugrennen naar zo'n man.quote:Op maandag 22 augustus 2011 15:50 schreef Megan88 het volgende:
[..]
Ik ben het wel eens met wat je zegt, je hebt natuurlijk ook veel verschillende situaties. Ik ken vrouwen die steeds teruggaan naar de man die hun als vuil behandeld en dat is gewoon dom.
Ja ik ken ook voornamelijk jongere vrouwen die dat doen. En die vrouwen gaan naar die man terug omdat ze toch nog van hem houden, niet alleen willen zijn of zich waardeloos voelen zonder die man...dus ze hebben de kracht niet om er een punt achter te zetten. En ze gebruiken dan meer hun gevoel dan hun verstand, helaas.quote:Op maandag 22 augustus 2011 15:51 schreef LuxorBeetroots het volgende:
[..]
Die vrouwen hebben dan ook nog veel andere problemen naar mijn mening, dat er voor zorgt dat ze terugrennen naar zo'n man.
Bovendien vind ik op eikels vallen echt iets voor jongere vrouwen en niet voor als je al volwassene bent etc.
Helaas ja, maar je leert het wel af. Ervaringsdeskundigequote:Op maandag 22 augustus 2011 15:58 schreef Megan88 het volgende:
[..]
Ja ik ken ook voornamelijk jongere vrouwen die dat doen. En die vrouwen gaan naar die man terug omdat ze toch nog van hem houden, niet alleen willen zijn of zich waardeloos voelen zonder die man...dus ze hebben de kracht niet om er een punt achter te zetten. En ze gebruiken dan meer hun gevoel dan hun verstand, helaas.
Altijd al een rare vrouwelijke eigenschap gevonden... die immense concurrentiestrijd tussen elkaar tot het achterbakse aan toe.quote:Op maandag 22 augustus 2011 15:15 schreef LuxorBeetroots het volgende:
Bovendien is het ook zo dat het veel specialer voelt een 'bad guy' voor je te laten vallen dan een 'good guy'. Die maakt immers een uitzondering voor je, de rest behandelt hij als dirt.
Dat is dus zegmaar dat ''staat als een huis'' ideequote:En ten derde, 'bad guys' hebben vaak een bepaalde houding en charme, die 'good guys' pas op latere leeftijd ontwikkelen en zij al eerder onder knie hebben.
Hier heb ik niet helemaal een beeld bij, kan je een praktijkvoorbeeld geven met het ongepaste moment aandacht geven en gepaste moment geen aandacht geven?quote:Dan nog een vierde reden, de 'bad guy' speelt het spel erg goed. In het begin zijn ze vaak heel erg lief en daarna steeds minder. Dat is iets waar mensen zich in vergissen, 'bad guys' zijn helemaal geen eikel tegen het meisje recht in haar gezicht maar doen dat veel subtieler zodat je het in het begin niet door hebt. Geeft aandacht op ongepaste momenten en negeert op gepaste momenten zodat je als meisje aan hem blijft hangen om maar goed gevonden te worden door hem.
Sommige vrouwen niet, maar als je idd zelf maar weet wanneer je met een klootzak te maken hebtquote:Op maandag 22 augustus 2011 15:58 schreef LuxorBeetroots het volgende:
[..]
Helaas ja, maar je leert het wel af. Ervaringsdeskundige
Volgens mij vinden die meisjes het erger om afgewezen te worden door gebrek aan eigenwaarde. Dan dat ze het daadwerkelijk erg vinden om geen relatie te hebben.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:05 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Alpha-mannetjes gedrag he.
Het werkt trouwens echt, ik heb een tijdlang een paar scharrels echt schoftelijk behandeld en ze wisten niet hoe vaak ze weer aan moesten bellen.
Dit trouwens.quote:Op zondag 21 augustus 2011 19:47 schreef DuTank het volgende:
Als je er niks om geeft, doe je er lakser om. Dus praat je makkelijker en kom je zelfverzekerder over
Heeft niks met concurrentiestrijd te maken man. Als een lieve kneus je leuk vind is dat veel minder speciaal dan zo'n stoere jongen die iedereen kan krijgen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:03 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Altijd al een rare vrouwelijke eigenschap gevonden... die immense concurrentiestrijd tussen elkaar tot het achterbakse aan toe.
[..]
Dat is dus zegmaar dat ''staat als een huis'' idee
[..]
Hier heb ik niet helemaal een beeld bij, kan je een praktijkvoorbeeld geven met het ongepaste moment aandacht geven en gepaste moment geen aandacht geven?
Good guy is niet een lieve kneus.. ik vind mezelf wel een good guyquote:Op maandag 22 augustus 2011 16:12 schreef LuxorBeetroots het volgende:
[..]
Heeft niks met concurrentiestrijd te maken man. Als een lieve kneus je leuk vind is dat veel minder speciaal dan zo'n stoere jongen die iedereen kan krijgen.
Raarquote:Oke, dat was inderdaad een vage omschrijving maar ik wilde het niet helemaal gaan uitleggen. Ze doen bijvoorbeeld heel erg negerend of kwaad om kleine dingetjes die het meisje dan zogenaamd fout doet. Terwijl in werkelijkheid ze helemaal niet zo boos zijn maar meisje in kwestie biedt toch haar excuses aan en hoppa, je hebt haar.
Dat zeg je precies goed, meisje. Vrouwen trappen toch serieus niet meer in dat soort kul?quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:12 schreef LuxorBeetroots het volgende:
[..]
Heeft niks met concurrentiestrijd te maken man. Als een lieve kneus je leuk vind is dat veel minder speciaal dan zo'n stoere jongen die iedereen kan krijgen.
Oke, dat was inderdaad een vage omschrijving maar ik wilde het niet helemaal gaan uitleggen. Ze doen bijvoorbeeld heel erg negerend of kwaad om kleine dingetjes die het meisje dan zogenaamd fout doet. Terwijl in werkelijkheid ze helemaal niet zo boos zijn maar meisje in kwestie biedt toch haar excuses aan en hoppa, je hebt haar.
Precies wat mijn vriend ook altijd zei, en ook hij heeft een geweldige vriendin aan de haak geslagen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:33 schreef Gary_Oak het volgende:
Ik gedraag me altijd als een gentleman. Als er vrouwen zijn die daar niet op vallen, hebben ze pech; het zijn dan toch niet mijn types.
erg charmant idd als je na een lekkere ruzie de volgende morgen opstaat met een blauw oog. ook dat zijn bad guys.quote:Op maandag 22 augustus 2011 15:15 schreef LuxorBeetroots het volgende:
Dit weer...
Dit is al zoooo vaak verteld. Er zijn verschillende redenen voor. Meestal wanneer meisjes jong zijn vallen ze op eikels omdat ze op die leeftijd nog niet op zoek zijn naar de kwaliteiten die een 'good guy' wel heeft. Daar kom je als meisje later achter.
Bovendien is het ook zo dat het veel specialer voelt een 'bad guy' voor je te laten vallen dan een 'good guy'. Die maakt immers een uitzondering voor je, de rest behandelt hij als dirt.
En ten derde, 'bad guys' hebben vaak een bepaalde houding en charme, die 'good guys' pas op latere leeftijd ontwikkelen en zij al eerder onder knie hebben.
Dan nog een vierde reden, de 'bad guy' speelt het spel erg goed. In het begin zijn ze vaak heel erg lief en daarna steeds minder. Dat is iets waar mensen zich in vergissen, 'bad guys' zijn helemaal geen eikel tegen het meisje recht in haar gezicht maar doen dat veel subtieler zodat je het in het begin niet door hebt. Geeft aandacht op ongepaste momenten en negeert op gepaste momenten zodat je als meisje aan hem blijft hangen om maar goed gevonden te worden door hem.
Heeft verder weinig met dom zijn te maken, wel met naiviteit.
Awh...quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:42 schreef Kluts het volgende:
[..]
Precies wat mijn vriend ook altijd zei, en ook hij heeft een geweldige vriendin aan de haak geslagen.
Ik heb het over mannen met weinig respect tegen over vrouwen en weinig om hun gevoelens geven. Wat een hoop stront type jij neer.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:44 schreef dawg het volgende:
[..]
erg charmant idd als je na een lekkere ruzie de volgende morgen opstaat met een blauw oog. ook dat zijn bad guys.
overigens snap ik de associatie met seks niet?
en ik heb eens gelezen dat mannen waar vrouwen achteraan moeten lopen aantrekkelijker worden bevonden dan de zgn schoothondjes. dat zijn geen bad guys maar gewoon lakse lamzakken die niet meteen met trillende handjes hun smartphone tevoorschijn toveren bij een berichtje van een of andere bakvis.
dus wat is een bad guy eigenlijk? ik zie in dit topic dat vrouwen het niet duidelijk omschreven krijgen. dus tja. volgens mij gaat het gewoon om een gevoel wat je bij iemand hebt.
zoveel mensen, zoveel wensen. lekker cliché
overigens vind ik het typisch dat dit dom gedrag van vrouwen vooral in de westerse wereld lijkt voor te komen, waar vrouwen onafhankelijk(er) zijn en het dus niet zoveel uitmaakt wat de man op materieel gebied kan betekenen.
dus.
leg dan eens uit in plaats van dit soort zever waar niks concreets uit te halen valt.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:47 schreef LuxorBeetroots het volgende:
[..]
Ik heb het over mannen met weinig respect tegen over vrouwen en weinig om hun gevoelens geven. Wat een hoop stront type jij neer.
Mijn uitleg was duidelijk en als jij het niet begrijpt ligt dat aan jou.quote:Op maandag 22 augustus 2011 16:47 schreef dawg het volgende:
[..]
leg dan eens uit in plaats van dit soort zever waar niks concreets uit te halen valt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |