Neeeeeee! Niet nog een Hoogeveen-Wannabequote:UTRECHTSE HEUVELRUG - De gemeente Utrechtse Heuvelrug doet een dringend beroep op het kabinet om de intercitystatus van station Driebergen-Zeist te behouden.
Het kabinet wil op het spoor Utrecht-Arnhem spoorboekloos gaan rijden. Daarnaast worden er meer sprinters ingezet. Deze treinen zullen vaker stoppen.
Over de status van de stations in Driebergen en Veenendaal is nog discussie, waarbij ook de intercitystatus wordt besproken.
Utrechtse Heuvelrug wil zeker vier intercity's per uur behouden, zodat reizigers minder vaak hoeven over te stappen. De gemeente zegt dat zo het station als transferpunt Utrecht Centraal kan ontlasten.
Of Bunnik!quote:Op woensdag 10 augustus 2011 20:09 schreef Ascendancy het volgende:
Overstappen in Driebergen? Alleen voor mensen uit Veenendaal die verder moeten rihting Amsterdam misschien,
Hoezo, daar stopt die veenendaalse boemel toch?quote:
Alleen de IC naar Arnhem er laten stoppen. Overstappen kan wel op Ede-Wageningenquote:Op woensdag 10 augustus 2011 20:09 schreef Ascendancy het volgende:
Overstappen in Driebergen? Alleen voor mensen uit Veenendaal die verder moeten rihting Amsterdam misschien, maar er zullen er weinig zijn die in Driebergen overstappen gezien je er niet sneller van in Amsterdam bent.
Qua drukte zelfs is Driebergen net zo druk als Houten, dus dat is niet druk genoeg.
Gezeik dus.
Ik stapte een paar weken terug op het andere half uur in Rotterdam in de trein (een enkel drietje ICMm), op het perron en de gele borden stond dat die naar Enschede zou gaan. Op m.ns.nl stond dat Amersfoort de eindbestemming was, in de trein stond dat ook. In Gouda op het perron stond eindbestemming Deventer. Vlak voor Amersfoort werd er (zonder iets om te roepen) toch maar Deventer gezet op de borden in de trein. Uiteindelijk is hij zelfs toch doorgereden naar Enschede...quote:Op woensdag 10 augustus 2011 19:50 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
treinen van en naar den haag / rotterdam - leeuwarden / groningen zijn altijd een drama. In rotterdam staat iedere zondag avond op de borden dat het achterste deel naar groningen gaat. Alleen komen er er iedere keer in zwolle weer achter dat die bakken toch naar leeuwarden gaan. Et voila
vanuit bunnik, richting arnhem.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 20:14 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Hoezo, daar stopt die veenendaalse boemel toch?
Wat schiet een gemeente als Driebergen-Zeist er mee op om vier keer per uur verbonden te zijn met Schiphol. Driebergen heeft meer aan zes keer een sprinter en zou juist moeten pleiten voor viersporig vanaf Veenendaal aansluiting.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 19:50 schreef remcoP het volgende:
[..]
Neeeeeee! Niet nog een Hoogeveen-Wannabe
Het definitieve einde van de bediening van Zwijndrecht !quote:Beste Durk,
Naar aanleiding van uw vraag aan de expeditie, en hun doorkoppeling over jou vraag, willen wij graag antwoorden geven. [knip]
Voorheen hadden wij intensief buizenvervoer per spoor. Hierbij moet er gedacht worden aan 3 maal per week 20 tot 30 wagons beladen met buizen. Sinds een tijdje is dit al enorm verminderd. Dagen dat er niet meer gereden werd, maar een paar wagons, lege wagons terug in plaats van beladen of juist andersom. Aan de expeditie was dit ook al kenbaar gemaakt, dat u dit is opgevallen, begreep ik.
De oorzaak hiervan is simpel. Er word nu veel vervoerd per vrachtwagen, wat voor ons veel handiger én goedkoper is: Je laadt het, en rijdt door naar je bestemming. Per spoor kan het, maar moet je alsnog een deel per vrachtwagen afleggen, of de bestemming moet een aansluiting hebben op het spoorwegnet. De totale kosten van vervoer via het spoor liggen dermate hoger dan per vrachtwagen. Dit zou pas gecompenseerd worden als deze treinen weer met meer belading gaan rijden. Nadeel hiervan is, is dat je dan bij de bestemming vast loopt, en alsnog per vrachtwagen moet vervoeren.
Voor zover ik terug kan zien, is de laatste trein op 21 Februari 2011 geweest. Deze trein kwam zonder wagons binnen, en nam de resterende wagons mee terug. Of dit leeg of beladen was, kan ik niet terug vinden. Dit houdt in dat er de afgelopen 6 maanden al geen trein bij ons geweest is. Alsnog krijgen wij zo af en toe vragen over dit, hobbyisten die willen weten wanneer de bediening er weer is. Helaas moeten wij dan altijd deze beller teleurstellen.
Indien u nog vragen heeft over bovenstaande, kunt u contact opnemen met de Expeditie.
[knip]
Nou inderdaad, petje af!quote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:43 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Wel netjes dat ze zo reageren!
bediening zwijndrecht?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 22:37 schreef greavy het volgende:
Vandaag heb ik een officieel schrijven van Van Leeuwen Buizen ontvangen. Eerder al een bericht van de expeditie via de telefoon ontvangen, dat het goederenvervoer per spoor stopgezet is.
Hierbij relevante inhoud:
[..]
Het definitieve einde van de bediening van Zwijndrecht !
Voor de mensen die deze bediening nog proberen vast te leggen, jammer maar helaas. Ik tref nog regelmatig iemand op Zwijndrecht die de bediening afwacht..
Groet
En ze kunnen ook wel leuk filmpjes in elkaar draaien. Je zou haast denken dat het een goed lopend bedrijf is!quote:Op donderdag 11 augustus 2011 04:12 schreef James1988 het volgende:
Toch hebben ze wel wat mooie stations daar in België.
Houten heeft anders wel een ic-status. Volgens de cta moet je zelfs toeslag betalen voor de IC naar Utrecht-Lunetten en Utrecht centraal.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 20:09 schreef Ascendancy het volgende:
Overstappen in Driebergen? Alleen voor mensen uit Veenendaal die verder moeten rihting Amsterdam misschien, maar er zullen er weinig zijn die in Driebergen overstappen gezien je er niet sneller van in Amsterdam bent.
Qua drukte zelfs is Driebergen net zo druk als Houten, dus dat is niet druk genoeg.
Gezeik dus.
2639quote:Op woensdag 10 augustus 2011 23:24 schreef Dr_Flash het volgende:
Lekker hoor ZugHoe veel bordjes heb je nou?
Reizigersmaterieel opstellen?quote:Op donderdag 11 augustus 2011 12:23 schreef greavy het volgende:
Ik vond deze foto online(Ardan op OVinNL):
[ afbeelding ]
Benieuwd wat ze met dit lege opstelterrein(Zwolle Rangeer) gaan doen straks...
Of vanaf R'dam gaat ie naar Leeuwarden en toch uiteindelijk een stuk naar Groningenquote:Op woensdag 10 augustus 2011 19:50 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
treinen van en naar den haag / rotterdam - leeuwarden / groningen zijn altijd een drama. In rotterdam staat iedere zondag avond op de borden dat het achterste deel naar groningen gaat. Alleen komen er er iedere keer in zwolle weer achter dat die bakken toch naar leeuwarden gaan. Et voila
quote:Op donderdag 11 augustus 2011 10:13 schreef KapiteinT het volgende:
[..]
En ze kunnen ook wel leuk filmpjes in elkaar draaien. Je zou haast denken dat het een goed lopend bedrijf is!
Misschien wel deels opbreken. Ook ongebruikt spoor moet onderhouden worden en kost dus geld.quote:
ProRail kennende? Opbreken.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 12:23 schreef greavy het volgende:
Ik vond deze foto online(Ardan op OVinNL):
[ afbeelding ]
Benieuwd wat ze met dit lege opstelterrein(Zwolle Rangeer) gaan doen straks...
Ja. Buffeltjes misschien.. Of je moet het er steeds onder de bovenleiding vandaan trekken, en dus met een D-loc heen duwen. Opstelruimte op Zwolle Goederen genoeg daarvoor..quote:
5125quote:Op donderdag 11 augustus 2011 15:54 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Hoeveel heb jij er nu dan, Fles?
met ov week krijg ik toch gewoon 40% korting de hele dag ?quote:Op donderdag 11 augustus 2011 16:41 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Altijd korting: geeft 40% korting in de daluren, 20% korting in de spits
Wanneer bedoel je? Want in het weekend is er geen spits en in de vakantie geld dat ook niet.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 16:47 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
met ov week krijg ik toch gewoon 40% korting de hele dag ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |