Mooie plek om mooie foto's te schieten zegquote:
Pff ik merk niet dat het rustiger is, ik kom genoeg koffers tegen... vooral vervelend als de trein niet gemaakt is op reizigers met veel bagage --> kost behoorlijk wat plekken!quote:Op woensdag 10 augustus 2011 10:14 schreef ReisT het volgende:
"in de vakantie reizen minder mensen met de trein" enzo
quote:Op woensdag 10 augustus 2011 14:31 schreef Duvel het volgende:
[..]
Wat is er voor vliegtuig in Charlois? Gewoon met de RET toch?
Gewoon kut: de IC van Amersfoort naar Utrecht is veertien bakken: zes-vier-vier en wordt gesplitst in een Haags en een Rotterdams deel. Hoe? Den Haag: zes+vier, Rotterdam: vier. Reactie NS-personeel: "Ik heb het ook niet verzonnen". Het zijn altijd de kaboutertjes bij NS.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 18:18 schreef Arnette het volgende:
[..]
Pff ik merk niet dat het rustiger is, ik kom genoeg koffers tegen... vooral vervelend als de trein niet gemaakt is op reizigers met veel bagage --> kost behoorlijk wat plekken!
Ja he, en met bankjes dus je kan zelfs gefaciliteerd zittenquote:Op woensdag 10 augustus 2011 16:29 schreef Ireyon het volgende:
[..]
Mooie plek om mooie foto's te schieten zeg. Maar wordt daar nu op 3/4 sporen dezelfde kant op gereden?
Splitsen kunnen ze de laatste tijd niet, indirecte treinen worden opeens directe treinen zonder dat dit in de dienstregeling gaat (traject Groningen-Rotterdam Centraal).quote:Op woensdag 10 augustus 2011 18:35 schreef Duvel het volgende:
[..]
Gewoon kut: de IC van Amersfoort naar Utrecht is veertien bakken: zes-vier-vier en wordt gesplitst in een Haags en een Rotterdams deel. Hoe? Den Haag: zes+vier, Rotterdam: vier. Reactie NS-personeel: "Ik heb het ook niet verzonnen". Het zijn altijd de kaboutertjes bij NS.
En toen?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 18:51 schreef greavy het volgende:
Vandaag even de bediening van Shell Moerdijk bekeken. Paar plaatjes geschoten. Vanavond probeer ik online te zetten.
Was wel geinig toen de beveiliging van Shell naar me toe kwam... Omdat ik vlakbij de ingang stond (maar niet op hun terrein)
Hoe laat was dat?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 18:35 schreef Duvel het volgende:
[..]
Gewoon kut: de IC van Amersfoort naar Utrecht is veertien bakken: zes-vier-vier en wordt gesplitst in een Haags en een Rotterdams deel. Hoe? Den Haag: zes+vier, Rotterdam: vier. Reactie NS-personeel: "Ik heb het ook niet verzonnen". Het zijn altijd de kaboutertjes bij NS.
Ik weet niet of ik meteen mijn rijbewijs moet halen en een tweedehands koop.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 11:44 schreef Dr_Flash het volgende:
die middagspits is echt godvers hoerig verneukt. Daardoor heeft vrijwel niemand meer iets aan die enorm voordelige DalVrij en WeekendVrij
F**k de baas, gewoon doen.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 12:01 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik zit ook het hele jaar al bij te houden wat ik aan treinreizen kwijt ben. Misschien moet ik wel voor AltijdVrij gaan zelfs. Maar eens zien wat de baas daarvan vindt bijvoorbeeld.
Dan is dat eerder op de dag al gebeurd, want ik zag in Groningen bij vertrek al de 9416 + daarachter een VI klaar staan.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 19:15 schreef greavy het volgende:
Zou moeten zijn: Uit Groningen -> Den Haag: IV+IV, uit Leeuwarden -> Rotterdam: VI. Er zal bij het splitsen wel iets fout gegaan zijn ofzo
Of ze zijn in Zwolle (Meppel waarschijnlijk?) verkeerdom gecombineerd zodat de VI aan de verkeerde kant stond in Utrecht om naar Rotterdam te gaan misschien?quote:Op woensdag 10 augustus 2011 19:15 schreef greavy het volgende:
Zou moeten zijn: Uit Groningen -> Den Haag: IV+IV, uit Leeuwarden -> Rotterdam: VI. Er zal bij het splitsen wel iets fout gegaan zijn ofzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop