Ik begrijp ook werkelijk niet waar hij dergelijke zinnen vandaan haalt. Maar ja, dat is php hè, zoveel mogelijk moeilijke woorden in een volzin knallen die daar totaal niet thuis horen en ondertussen ook nog hier en daar een paar grammaticale fouten maken.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:30 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik wil de grootst mogelijke distantie betrachten tussen ons Friek!
Damn, zulke zinnen gebruik ik zelfs niet in mijn schrijfsels voor de uni
Zoals iedereen hier geweld toelaatbaar vind, onder bepaalde omstandigheden.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:32 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat we het gewoon even benadrukt hebben. Jij vindt geweld toelaatbaar, jij noemt zoiets extremisme.
Dat is't ongeveer, maar in elke discussie reageer je anders, als ik slap ouwehoer dan heb ik weer een heel ander schrijfsel.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:34 schreef eriksd het volgende:
[..]
Kan goed zijn, maar hanteer gewoon je normale taalgebruik. Doen we allemaal hier.
Jazeker wel....quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:27 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Heeft Breivik dan gepleit voor een soort van Apartheid voor moslims? Volgens mij niet toch?
Blijft natuurlijk wel dat het verwerpelijk is om voor bepaalde groepen aparte regels op te stellen.
Dacht al wel dat je dat zo door had hoor en bedoelde je niet persoonlijk. Maar er zijn er meer vanquote:Op maandag 8 augustus 2011 12:29 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ik weet wel dat php het niet zo kwaad bedoelt maar zijn taalgebruik is nogal onhandig, daar doel ik op.
Niks beste meid, zorgpremie moet je betalen, anders krijg je boete's en moet je alsnog betalen.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:32 schreef paddy het volgende:
[..]
Nee, pech gehad. Neem aan dat je geen zorgtoeslag ontvangt. Je zorgpremie betalen maak je nog steeds helemaal zelf uit. Hoef je niet te doen en kan je weigeren. Maak dan meteen een schrijven voor een instelling dat je om die reden ook geen hulp verwacht. Ik trek dat pilletje terug want kost de maatschappij ook geld.
Voor de rest? Je lijkt me slim genoeg om de belasting aan de ene kant te ontduiken en aan de andere kant er voordeel mee te halen waar andere mensen dan weer geen recht op hebben, dus dan compenseer je dat dat daar maar weer mee. Heb je al hoofdpijn?Misselijk?
Het wordt afgestraft bij ons. Maakt teksten onleesbaar.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Mij is dan ook altijd geleerd dergelijk taalgebruik zoveel mogelijk te mijden. Niemand die daar vrolijk van wordt.
Nja, je vindt ze wel eens in de elsevier als ze weer te weinig inhoud hebben om 2 pagina's vol te baggeren. Dan krijg je van die prof. Zwamdrift constructies.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:34 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Ik begrijp ook werkelijk niet waar hij dergelijke zinnen vandaan haalt. Maar ja, dat is php hè, zoveel mogelijk moeilijke woorden in een volzin knallen die daar totaal niet thuis horen en ondertussen ook nog hier en daar een paar grammaticale fouten maken.
Ik heb ook geen bezwaar tegen een coalitie met de PVV, mits Wilders en consorten hun anti-islam standpunten overboord gooien.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:34 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Er is een kans, maar dan praten we wel over tientallen decimalen. Kortom, het is verwaarloosbaar.
Ben ik nou de enige die het allemaal wel vind meevallen en dat er sprake is van een correctie die geen fundament heeft?quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:35 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
En de VS. is nog niets eens open.
Ik ben er van overtuigd dat 'rechts' FOK! vooral bestaat uit linkse trollen die, protesterend tegen de voortdurende radicalisering binnen rechtse partijen in Nederland, hier met behulp van hun karikaturen van 'Henk en Ingrid' de maatschappij een spiegel pogen voor te houden. Dit gezegd hebbende zou het mij niets verbazen wanneer jij PvdA of GroenLinks zou stemmen.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:04 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Niemand weet hier precies wat ik stem
Arcelor op 17 euro, daar zou ik gaan instappen.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:35 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
En de VS. is nog niets eens open.
En ik tegen GL, tenzij ze het westers superioriteitsbeginsel onderschrijvenquote:Op maandag 8 augustus 2011 12:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik heb ook geen bezwaar tegen een coalitie met de PVV, mits Wilders en consorten hun anti-islam standpunten overboord gooien.
Als een correctie geen fundament heeft, dan is het toch niet goed?quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:36 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ben ik nou de enige die het allemaal wel vind meevallen en dat er sprake is van een correctie die geen fundament heeft?
Dat vormt geen probleem hoor, met uitstekende connectie's gooit men dat onzinregime van jou zo omver.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:34 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Moeilijk hoor: geen wapens in huis, maar wel dienstplicht, ook voor vrouwen.
goed leger/politie gevangenis wezen, geen misdaad zo wat
opperste politieke democratie en zelfs geloofsvrijheid, maar wel met openbare-uiting beperkingen.
Die willen jou en de jouwen niet.
Het valt opzich nog wel mee. Eerst maar zien wat de DOW enzo gaan doen. over 3 uur.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:36 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ben ik nou de enige die het allemaal wel vind meevallen en dat er sprake is van een correctie die geen fundament heeft?
Pff, ik heb een collega die niet alleen zo schrijft maar ook zo praat. Echt verschrikkelijk vermoeiendquote:Op maandag 8 augustus 2011 12:36 schreef eriksd het volgende:
Nja, je vindt ze wel eens in de elsevier als ze weer te weinig inhoud hebben om 2 pagina's vol te baggeren. Dan krijg je van die prof. Zwamdrift constructies.
Wellicht dat je op het vmbo bonuspunten krijgt voor ingewikkeld taalgebruik. Voor de moeite zegmaar.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:36 schreef eriksd het volgende:
[..]
Het wordt afgestraft bij ons. Maakt teksten onleesbaar.
Zo wollig zijn mijn teksten niet, als je sommige boeken leest, topics opent, zul je zien dat ik een heel toegankelijk schrijfsel heb.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:36 schreef eriksd het volgende:
[..]
Het wordt afgestraft bij ons. Maakt teksten onleesbaar.
[..]
Nja, je vindt ze wel eens in de elsevier als ze weer te weinig inhoud hebben om 2 pagina's vol te baggeren. Dan krijg je van die prof. Zwamdrift constructies.
Of bonuspunten voor het vinden van een woordenboek.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wellicht dat je op het vmbo bonuspunten krijgt voor ingewikkeld taalgebruik. Voor de moeite zegmaar.
Zo praten doet haast niemand natuurlijk, alleen als je er iets grappigs mee kan uiten.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:38 schreef du_ke het volgende:
[..]
Pff, ik heb een collega die niet alleen zo schrijft maar ook zo praat. Echt verschrikkelijk vermoeiend
Is toch nog steeds eigen keuzequote:Op maandag 8 augustus 2011 12:36 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Niks beste meid, zorgpremie moet je betalen, anders krijg je boete's en moet je alsnog betalen.
Ik ga daarvoor niet betalen, als ik er geen gebruik van maak.
Wie is hier dan precies de extremist? Overigens doe jij behoorlijuk afbreuk aan onze superieure positie met je domme geleuter.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:37 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
En ik tegen GL, tenzij ze het westers superioriteitsbeginsel onderschrijven
Dat onderschrijven ze allang door een democratische partij te zijn die opkomt voor de mensenrechten, net als D66. Ik ben ook een kind van de Europese Verlichting en ik geloof dat de waarden hiervan zeker superieur zijn aan andere waarden. Dat heet gewoon voor je idealen staan.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:37 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
En ik tegen GL, tenzij ze het westers superioriteitsbeginsel onderschrijven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |