quote:Op donderdag 21 juli 2011 17:30 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]Niet in het bezit, maarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vond deel 4 het slechtste en deel 3 (of 7) het bestequote:Op donderdag 21 juli 2011 12:39 schreef jpg97 het volgende:
Gisteren gezien.
De final battle vond ik ook tegenvallen.
Al met al vond ik The half blood prince het minste deel, en The prizoner of Azkaban het beste deel.
De rest hangt er tussen in
Heb ik wel met meer dingen, maar als het aan mij lag duurde de film ook 10 uur, en dat kan natuurlijk nietquote:Op donderdag 21 juli 2011 22:59 schreef Bellatrix het volgende:
Viel me sowieso tegen dat Grindelwald er nauwelijks inzat, was toch wel mooi verhaal.
ja.. scheelt een euro per kaartjequote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:48 schreef BobW het volgende:
Ik ga morgen eindelijk
Het is in 3D en wij hebben hier tig Real3d brillen liggen, kan je die gebruiken?
Jep. Alleen zonder zo'n bril zie je gewoon hetzelfdequote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:48 schreef BobW het volgende:
Ik ga morgen eindelijk
Het is in 3D en wij hebben hier tig Real3d brillen liggen, kan je die gebruiken?
Neem ze gewoon mee en vraag het bij de desbetreffende kassa.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:48 schreef BobW het volgende:
Ik ga morgen eindelijk
Het is in 3D en wij hebben hier tig Real3d brillen liggen, kan je die gebruiken?
Hetzelfde? Wazig beeld is niet bepaald leuk.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:49 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Jep. Alleen zonder zo'n bril zie je gewoon hetzelfdeheeft niet echt een meerwaarde bij deze film vind ik.
Ik vond het best wazig toen ik dat even probeerde.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:49 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Jep. Alleen zonder zo'n bril zie je gewoon hetzelfdeheeft niet echt een meerwaarde bij deze film vind ik.
ligt een beetje aan de scene gok ik...quote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:50 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hetzelfde? Wazig beeld is niet bepaald leuk.
Was ook wat overdreven. Feit blijft dat er heel weinig 3D te bekennen was.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:50 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Hetzelfde? Wazig beeld is niet bepaald leuk.
Klopt ja.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:55 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Was ook wat overdreven. Feit blijft dat er heel weinig 3D te bekennen was.
In mijn ervaring is het gewoon altijd wazig zonder 3Dbril.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:53 schreef mschol het volgende:
[..]
ligt een beetje aan de scene gok ik...
ik weet niet hoe het bij deze film is, maar ik heb bij andere films wel eens m'n bril afgedaan en er zaten echt stukken normale film bij, en dan alleen waar 3D nodig was werd het wazigquote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:56 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
In mijn ervaring is het gewoon altijd wazig zonder 3Dbril.
Clash of the Titansquote:Op vrijdag 22 juli 2011 01:08 schreef mschol het volgende:
[..]
ik weet niet hoe het bij deze film is, maar ik heb bij andere films wel eens m'n bril afgedaan en er zaten echt stukken normale film bij, en dan alleen waar 3D nodig was werd het wazig
Ja, is ook.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:56 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
In mijn ervaring is het gewoon altijd wazig zonder 3Dbril.
Ligt aan de scene. Zeker bij nabewerkt 3D zoals Alice in Wonderland, Harry Potter en Clash of the Titans. Daar zitten veel 2D scenes tussen.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:56 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
In mijn ervaring is het gewoon altijd wazig zonder 3Dbril.
Hoezo?quote:Op zondag 24 juli 2011 22:16 schreef Steve het volgende:
[..]
Jammer dat het niet waar is, quote is gewoon verzonnen.
Ik vond de graphics deze keer ook echt een niveautje hoger dan voorgaande films. Bijvoorbeeld bij dat schild om Hogwarts heen.quote:Op maandag 25 juli 2011 00:00 schreef Mike het volgende:
Vandaag gezien en ik vond dit ook meteen het beste deel uit de serie. Er zat lekker veel vaart en actie in, maar ook als er een relatief rustig moment in zat (zoals Snapes verhaal) vond ik het dat mooier uitgewerkt als in vorige delen. Het helpt natuurlijk ook dat de film moest toewerken naar een climax.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Inderdaadquote:.
Wat is daarmee dan?quote:Op maandag 25 juli 2011 00:40 schreef Baszh het volgende:
Ik heb ze allemaal weer eens teruggezien, moet je maar eens die goblins van gringotts vergelijken uit film 1 en film 8
quote:Op maandag 25 juli 2011 07:58 schreef picodealion het volgende:
Wat ik me afvraag, geen idee of het al voorbij is gekomen, maarHELD !!!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Inderdaad.
* Gewonnen FOK-Awards: Hunk (4x) * McDreamy * Brad Pitt * Wentworth Miller * Ewan McGregor * Walt Disney (3x) * Criterion (2x) * Nemo * Hitchcock * David Hasselhof * Academy *
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. maar over het algemeen vond ik de verhaallijn ver te zoeken.
Ik denk dat ik teveel hoopte dat het verhaal hetzelfde zou zijn als in het boek, terwijl er mijns inziens toch een aantal cruciale dingen worden weggelaten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misschien moet ik gewoon maar niet zo zeuren. Ik denk dat ik door alle positieve geluiden de lat erg hoog legde (durfde te leggen); teleurstelling was onvermijdelijk.
[ Bericht 0% gewijzigd door Djoezt op 25-07-2011 11:03:00 ]
Blijft best wreed.. Sterven door je eigen gemaakte spreuk..quote:
quote:Op maandag 25 juli 2011 09:50 schreef Djoezt het volgende:
Gister eindelijk HP7.2 gezien. Eerlijk gezegd snap ik al die lovende reviews niet echt.. was niet heel erg tevreden. Er zaten een aantal mooie stukjes in,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. maar over het algemeen vond ik de verhaallijn ver te zoeken.
Ik denk dat ik teveel hoopte dat het verhaal hetzelfde zou zijn als in het boek, terwijl er mijns inziens toch een aantal cruciale dingen worden weggelaten.Harry heeft Draco in het eerste deel ontwapend, toen hij de stokken uit Draco's handen griste.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misschien moet ik gewoon maar niet zo zeuren. Ik denk dat ik door alle positieve geluiden de lat erg hoog legde (durfde te leggen); teleurstelling was onvermijdelijk."Atb is lief, groetjes Peri."
En mensen geloven die dingen ook zomaar.quote:Op maandag 25 juli 2011 00:07 schreef Bellatrix het volgende:
O god.
Op tumblr enzo verschijnen nu superveel quotes die Rowling gezegd zou hebben, maar waar totaal niets van waar is.
Zelfde als bij Gaga eerst.
Dat is dus niet waar, het zijn twee verschillende soorten slangen namelijk.quote:
quote:Op donderdag 21 juli 2011 09:27 schreef eQuaL het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
dacht dat jij het filmpje had gepostquote:
Bronquote:Op maandag 25 juli 2011 13:23 schreef sinaasappelsapje het volgende:
[..]
Dat is dus niet waar, het zijn twee verschillende soorten slangen namelijk.![]()
De slang uit de dierentuin is een boa constrictor, staat in de HP and the Philosopher's Stone. Nagini is een giftige slang, wordt in meerdere boeken genoemd. Bron.quote:
Hij lag dood naast Tonksquote:Op maandag 25 juli 2011 15:14 schreef Nielsch het volgende:
Eh, al met al was het een vermakelijke film en een mooi einde. Leuk om in de bioscoop te zien; voegt toch zeker bij zo'n film wel wat toe.
Dat '19 years later' vond ik wel een beetje corny, vond ik trouwens in het boek al. Vechtscenes hadden wel iets beter gemogen, ik werd er niet echt van "uit mijn stoel geblazen" zoals bijvoorbeeld bij LOTR. Ook raar trouwens dat Lupin ineens bij die geesten stond. Had hem helemaal niet dood zien gaan in the Battle of Hogwarts (maar misschien heb ik het niet goed gezien).
In de boeken komen wat flashbacks van Snape en gesprekken met Harry voor die een beter beeld geven van de relatie tussen Snape, Lilly en James. In de film komt het inderdaad wat vreemd over.quote:Op zondag 17 juli 2011 22:18 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ongetwijfeld, ongetwijfeld.
ik heb de films al heel veel gezien, en ben pas geleden begonnen met de boeken (engels)
zit nu op de helft van boek 3, en inderdaad, in de films mis je enórm veel wat in de boeken dus wel zit.
Gemolken.quote:Op maandag 25 juli 2011 14:46 schreef Steve het volgende:
Heb je de bron van waar Rowling dat gezegd zou hebben?.
De slang in de dierentuin is een boa constrictor, en dus niet giftig. Nagini wordt in boek 4 gemelkt.
Film 1-6 Blu-ray is nu £26/¤30 bij Amazon.quote:Op maandag 18 juli 2011 09:59 schreef VKV het volgende:
[..]
Ik wil een dvdbox met alle films
Maar dat zal wel een grote aanslag op m'n portemonnee zijn
Ik ben er zo een zonder blu-ray-spelerquote:Op maandag 25 juli 2011 17:17 schreef Aether het volgende:
[..]
Film 1-6 Blu-ray is nu £26/¤30 bij Amazon.
Koop je de 7e er eind dit jaar los bij
quote:Nāga
Nāga […] is the Sanskrit and Pāli word for a deity or class of entity or being, taking the form of a very great snake—specifically the King Cobra, found in Hinduism and Buddhism.
[…]
A female nāga is a nāgī or nāginī.
Hetzelfde hier.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 22:15 schreef PersonalDevelopment het volgende:
Deze film heeft me wel een beetje depri gemaakt... ik ben er mee opgegroeid sinds de brugklas, en nu ben ik afgestudeerd aan de universiteit!
Mijn jeugd is nu afgelopen
Ik heb ze zien opgroeien, de vraag rijst nu bij mij: wat nu?
Ik vind het ook jammer, geen nieuwe film/boek in de serie om naar uit te kijken.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 22:26 schreef PersonalDevelopment het volgende:
Gasten waren kleine kutkoters die ik in de eerste film uitlachte: stelletje baby's
Nu zijn ze volwassen geworden, vooral Daniel Radcliffe die man heeft een dikke kaak gekregen jonge (no homo)
Ik heb ze zien opgroeien van kind tot volwassene
Goede vraag...quote:Op dinsdag 26 juli 2011 22:15 schreef PersonalDevelopment het volgende:
Ik heb ze zien opgroeien, de vraag rijst nu bij mij: wat nu?
Harry Potter world.quote:Op woensdag 27 juli 2011 00:27 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Gelukkig hebben (of ja, krijgen) we altijd nog Pottermore![]()
En de dvd met hopelijk aardig wat extra's, de officiële studio tour volgend jaar, het pretpark in Orlando...
potter more?quote:Op woensdag 27 juli 2011 00:27 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Gelukkig hebben (of ja, krijgen) we altijd nog Pottermore![]()
En de dvd met hopelijk aardig wat extra's, de officiële studio tour volgend jaar, het pretpark in Orlando...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |