Had gescheeld als je de topicpointer en de OP gelezen had, hè...quote:Op dinsdag 19 juli 2011 13:28 schreef Kermit. het volgende:
Wat doen jullie raar? Als jullie niks te zeggen hebben doe dan dit
Wanneer iemand goed in de fout gaat mag je daar uiteraard een Topicreport voor aanmaken.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 13:32 schreef Downstar het volgende:
laat de moderators maar eens wat strenger zijn in dit topic...
een keer een ban zou leuk zijn, want t begint nu erg te worden..
Lees de OP en het bericht boven je postvak.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 13:28 schreef Kermit. het volgende:
Wat doen jullie raar? Als jullie niks te zeggen hebben doe dan dit
zonder gekheid, maar druk je wel op het goede knopje om hem aan te zetten?quote:Op dinsdag 19 juli 2011 14:00 schreef Syphixx het volgende:
ok groen lampje...fully charge kantie nog steeds niet aan![]()
GODVERDOMME ROTZOOI![]()
helaas ook zonder gekheid.. ik druk op de knop met deze icoon erop...quote:Op dinsdag 19 juli 2011 14:55 schreef Downstar het volgende:
[..]
zonder gekheid, maar druk je wel op het goede knopje om hem aan te zetten?
Batterij er uit, weer er in, en weer aanzetten proberen?quote:Op dinsdag 19 juli 2011 15:34 schreef Syphixx het volgende:
[..]
helaas ook zonder gekheid.. ik druk op de knop met deze icoon erop...
[ afbeelding ]
eigelijk allemaal al eens een minuut lang ingedrukt gehouden maarja
ook bij het aansluiten van usb aan pc gebeurd er niks
nvm, fucking epic klein knopje apart aan en af te zettenquote:Op dinsdag 19 juli 2011 15:38 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Batterij er uit, weer er in, en weer aanzetten proberen?
Net weer 2 usb stickjes met custom logo besteld..
Sjezus man hou toch eens op met je zaklamptroep van 6 pagina's terug....neeenn..want ik ben ook wel verdomd nieuwsgierig wat nou echt DE tip is.quote:Op zondag 17 juli 2011 00:20 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Wauw, die gast heeft echt te veel lampjes... wel goede site
Vet om te zien wat de verschillende zaklampen doen, wat is nu de FINAL tip?
Misschien in prijsklasse tot 15 euro, en tot 30 euro?
quote:Op dinsdag 19 juli 2011 15:44 schreef Syphixx het volgende:
[..]
nvm, fucking epic klein knopje apart aan en af te zetten![]()
![]()
te over enthousiast ... bij deze hij werkt
Via Alibaba, moeilijk moeilijk om zoiets voor elkaar te krijgen 20tal shops langs gegaanquote:
moraal ridderquote:Op dinsdag 19 juli 2011 13:32 schreef Downstar het volgende:
laat de moderators maar eens wat strenger zijn in dit topic...
een keer een ban zou leuk zijn, want t begint nu erg te worden..
Als je die koopt krijg je een ban in deze topicquote:Op dinsdag 19 juli 2011 20:49 schreef TuurDS het volgende:
Ik denk er aan deze (http://www.dealextreme.co(...)and-91029?r=88474882) te kopen. Maar nog geen reviews!
En dat zeg jij; ik weet nog goed dat we jou hier ook nog moesten benadrukken dat jij maar eens de openingspost moest gaan lezen.. omdat je een tig aantal vragen achter elkaar poste die gewoon bekend zijn bij de op.quote:
Daarnaast is er nu zo vaak gewaarschuwd, en er is zelfs sinds enkele tijd een Topicreport!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op donderdag 14 juli 2011 20:51 schreef Loll het volgende:
hoe snel verzend tinydeal richting nl? En welke shop verzend het snelst(beetje clichè maja)
alvast bedankt.quote:Op zaterdag 16 juli 2011 14:02 schreef Loll het volgende:
kut wat betekent dit nou weer ik heb verdomme genoeg saldo.
Beste loll,
Uw PayPal-bankbetaling kan niet worden voltooid omdat uw bank ons heeft laten weten dat het saldo van uw rekening te laag is om het bedrag te dekken.
Als gevolg hiervan is uw bankbetaling teruggeboekt. Het saldo van uw PayPal-rekening is nu negatief.
We raden u aan uw rekeningsaldo te verhogen zodat u uw PayPal-rekening kunt blijven gebruiken. Als u voor uw volgende PayPal-betaling een creditcard gebruikt, wordt het betaalbedrag verhoogd om het negatieve saldo van uw PayPal-rekening te dekken.
Bankrekeninggegevens
Naam rekeninghouder: loll
Betaalgegevens
Transactiedatum: 12 jul 2011
Transactiebedrag: 3,66 EUR
Terugboekingsdatum: 16 jul 2011
Reden voor teruggave: Saldo van bankrekening te laag
Met vriendelijke groet,
Team PayPal
wat gaat er nu gebeuren?
NIETS tegen blauwvingers!quote:Op dinsdag 19 juli 2011 21:33 schreef Downstar het volgende:
[..]
En dat zeg jij; ik weet nog goed dat we jou hier ook nog moesten benadrukken dat jij maar eens de openingspost moest gaan lezen.. omdat je een tig aantal vragen achter elkaar poste die gewoon bekend zijn bij de op.
Daarnaast is er nu zo vaak gewaarschuwd, en er is zelfs sinds enkele tijd een Topicreport!
en nog presteren ze het om het te plaatsen. gaat me er niet om als ze t doen, en zeker niet zozeer naar kermit toe.. maar ze verpesten t voor een ander als straks het topic word gesloten.
maar ik vind dat er ondanks de vele waarschuwingen dan maar is moet worden gestraft.
maar ze verpesten t voor een ander als straks het topic word gesloten.
Update: na het zien van Lolls onderschrift snap ik best waarom die zo raar doet..![]()
![]()
t is een blauwvinger..
Tokko1 volgends mij? :pquote:Op dinsdag 19 juli 2011 21:42 schreef Downstar het volgende:
hahah prima
tokko was je recommenders naam ?
van points en recommendersquote:Op dinsdag 19 juli 2011 21:56 schreef RobertNL het volgende:
Vandaag mijn 1e uitbetaling van BIC gehad! (in dollars natuurlijk). Eens kijken wat ik daar voor ga halen![]()
ging snel, gisteren verzocht om uit te betalen vandaag 50 dollar binnen
Denk een simpele heli of rc vliegtuigje.
Kan je ook een uitbetaling van die coins krijgen danquote:Op dinsdag 19 juli 2011 21:56 schreef RobertNL het volgende:
Vandaag mijn 1e uitbetaling van BIC gehad! (in dollars natuurlijk). Eens kijken wat ik daar voor ga halen![]()
ging snel, gisteren verzocht om uit te betalen vandaag 50 dollar binnen
Denk een simpele heli of rc vliegtuigje.
Cash back equivalent valuesquote:Op dinsdag 19 juli 2011 22:08 schreef Poepoog het volgende:
[..]
Kan je ook een uitbetaling van die coins krijgen danIk bestel altijd van die nutteloze dingen...
quote:
Waar?quote:Op dinsdag 19 juli 2011 15:38 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Batterij er uit, weer er in, en weer aanzetten proberen?
Net weer 2 usb stickjes met custom logo besteld..
Ach ja, ik heb helaas een PayPal premier account dus ik zit toch vast aan die hoerig hoge tarieven voor het ontvangen. Kreeg vorige keer ook een refund van hun als betaling ipv refund, scheelde toch weer een troep aan biggen.quote:Op dinsdag 19 juli 2011 22:09 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Cash back equivalent values
1. Point Coins can be used for purchasing ANY product in the website.
2. As an affiliate, you would probably be the most interested in the cash back reward programs for the Point Coins. When you have collected enough point coins (>$50), send us a request and we will cash back right away.
Ligt toch echt aan de afspraken met je "Koerier". Die onderaannemers krijgen per pakketje uitbetaald dus die leveren hem zonder problemen bij de buurman als jij goedkeuring hebt gegeven.quote:Op woensdag 20 juli 2011 12:52 schreef shiznuts het volgende:
Als er bij die dingen op Ebay een verkoper graag heeft dat ervoor getekend wordt (jij: 'nee, hoor, is nooit aangekomen, je bent waarschijnlijk in de fout gegaan, geef me maar een refund' hehe *handenwrijft*), laat de postbode het natuurlijk niet gewoon toch maar in je brievenbus achter, ook dan moet je naar het postkantoor, hoe klein het verzonden item ook.
Dat waren voornamelijk <0.98 cent deals.. ik neem dus aan dat de verkopers daar voor geen moeite doen om t te laten tekenen etc.quote:Op woensdag 20 juli 2011 12:52 schreef shiznuts het volgende:
Als er bij die dingen op Ebay een verkoper graag heeft dat ervoor getekend wordt (jij: 'nee, hoor, is nooit aangekomen, je bent waarschijnlijk in de fout gegaan, geef me maar een refund' hehe *handenwrijft*), laat de postbode het natuurlijk niet gewoon toch maar in je brievenbus achter, ook dan moet je naar het postkantoor, hoe klein het verzonden item ook.
Mooi ding; linkje in je 'review' er bij zou leuk zijnquote:Op woensdag 20 juli 2011 13:24 schreef monkeybrain het volgende:
Ja de skyray lamp is binnen van Manafont, alle zeurkousen moeten hun mond houden![]()
3 standen voor lichtsterkte, 2 knipperfuncties via een klik-klak knopje op de achterkant. Ik las dat ze nu ook een versie zonder knipperfunctie hebben maar dat vind ik juist coolAfwerking is behoorlijk goed, lekker dik metaal, hier en daar een tikkeltje beschadigd verf. Het glaasje is hier en daar niet helemaal glad maar dat zal niet veel uitmaken. Gewoon 98% perfect, heel tevreden.
Foto's![]()
Het hele setje dat ik heb gekocht, xtar Sanyo cellen, ultrafire oplader BIC, fietsstuur mount.
Het is nu nog daglicht dus mijn eerst indruk viel wat tegen, vanavond zal ik pas de volle kracht kunnen ervaren![]()
Zoals je ziet is de lamp helemaal niet zo groot. Je hand grijpt het dunne gedeelte en de kop steekt dan mooi uit. Je kunt eventueel een goede mep uitdelen als je de hond aan het uitlaten bent.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik zat nog wat te editten, linkjes staan er nu bijquote:Op woensdag 20 juli 2011 13:27 schreef Downstar het volgende:
[..]
Mooi ding; linkje in je 'review' er bij zou leuk zijn
PS. een Fietsmount? een bouwlamp op je fiets?
ohwjaa, en vanvond wel even een fototje maken in een donker steegje he!
Ticket aan maken bij dealextreme, situatie uitleggen.quote:Op woensdag 20 juli 2011 13:39 schreef Slenger het volgende:
[ afbeelding ]
Hij was hier maar 0,060kg, en dat was in China al. Lijkt me niet dat een Zippo zo licht is.
Ik wil natuurlijk foto's zien van de zaklamp 'in action'.quote:Op woensdag 20 juli 2011 13:24 schreef monkeybrain het volgende:
Ja de skyray lamp is binnen van Manafont, alle zeurkousen moeten hun mond houden![]()
http://www.manafont.com/p(...)hlight-218650-p-7016
http://www.manafont.com/p(...)hlight-218650-p-7338
3 standen voor lichtsterkte, 2 knipperfuncties via een klik-klak knopje aan de achterkant. Ik las dat ze nu ook een versie zonder knipperfunctie hebben maar dat vind ik juist coolAfwerking is behoorlijk goed, lekker dik metaal, hier en daar een tikkeltje beschadigd verf. Het glaasje is hier en daar niet helemaal glad maar dat zal niet veel uitmaken. Gewoon 98% perfect, heel tevreden.
Foto's![]()
Het hele setje dat ik heb gekocht, xtar Sanyo cellen, ultrafire oplader BIC, fietsstuur mount.
Het is nu nog daglicht dus mijn eerst indruk viel wat tegen, vanavond zal ik pas de volle kracht kunnen ervaren![]()
Zoals je ziet is de lamp helemaal niet zo groot. Je hand grijpt het dunne gedeelte en de kop steekt dan mooi uit. Je kunt eventueel een goede mep uitdelen als je de hond aan het uitlaten bent.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |