Dat was gisteren om 18:15, maar vond plaats boven de zuidpool dus lijkt me dat je daarvan weinig zou kunnen zien hier.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:47 schreef GasProblem het volgende:
[..]
Geen idee, zie niks. Heb wel laatst gelezen over een meteoriet die op 12.000km afstand van de aarde zal langskomen, maar weet niet wanneer dat zal zijn.
Je bent Zeeuw hequote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:46 schreef zoem het volgende:
Ik zie ook niets. Over welke plaats/regio hebben ze het dan?
NLC's heb ik wel eens na 01:00 gezienquote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:51 schreef zoem het volgende:
Hmm, het zal inderdaad wel al weg zijn. Een NLC zo laat na zonsondergang leek me ook al sterk.
Ik zie geen onweer in de bui het afgelopen uur?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:52 schreef hondenfokker het volgende:
Bui boven noord België/Zeeuws Vlaanderen groeit weer aan!
Nee maar hij groeit welquote:Op dinsdag 28 juni 2011 00:55 schreef Timmos het volgende:
[..]
Ik zie geen onweer in de bui het afgelopen uur?
Als de stroom eraf ligt, staat je modem/router ook zonder stroom hè. En al heb je er een UPS voor zitten, dan nog de vraag of het netwerk van KPN/Ziggo/UPC/whatever nog van stroom voorzien is...quote:Op dinsdag 28 juni 2011 03:39 schreef Rikketik het volgende:
Zo, ik heb alvast voorbereidingen getroffen voor morgenavond/-nacht; zowel mijn laptop, mijn Nintendo DS en mijn PSP liggen aan de oplader. Kom ik om wat voor reden dan ook zonder stroom te zitten, dan hoef ik me in elk geval niet te vervelen.
Ik ben altijd het grootste deel van de nacht wakker, vandaar. 's Ochtends slaap ik pas.
Toch nog een paar uur geslapen. het is in huis nu aangenamer dan vanacht. 26,4 °C in huis en buiten 24,3 °C. Gaat wat worden vandaag op het werk.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 06:22 schreef Stokstaart het volgende:
Het lijkt nauwelijks te zijn afgekoeld
bizar, ik fiets elke dag 30 kilometer ofzo (voordelen van gebroken dienstenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 06:51 schreef lezzer het volgende:
En hier in N-Limburg 21.7 graden, 79% luchtvochtigheid.
Nu al ? woehaaquote:Op dinsdag 28 juni 2011 07:33 schreef Scrummie het volgende:
Yep, Zeeland gaat los (mooie explosie daar).
Dit is wel volgens de verwachting. Vroeg in de ochtend al in Zeeland.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:04 schreef flugeltje het volgende:
Lijntje ziet er leuk uit ja, als het zo doorgaat pakken wij er ook wel iets van mee...
Start het nu gewoon allemaal vroeger dan verwacht?
Was fijn om je gekend te hebbenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:07 schreef Piles het volgende:
Kan helaas geen foto's maken, maar het is idd een mooie donkere lucht die aankomt over Zeeland![]()
Toch zeggen ze op nu.nl dat de boel vroeger toch op gang komt dan verwacht...quote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:07 schreef aloa het volgende:
[..]
Dit is wel volgens de verwachting. Vroeg in de ochtend al in Zeeland.
Er zitten dikke rode pitten in.
quote:Zware onweersbuien al vlakbij Zeeland
Laatste update: 28 juni 2011 08:07 info
ZEIST - De onweersbuien die dinsdag over Nederland zullen trekken, komen eerder dan maandag was voorspeld.
Foto: NU.nl/eus driessen
Tegen acht uur dinsdagochtend hingen de eerste zware onweersbuien al op zee ten westen van Zeeland, aldus een woordvoerder van WeerOnline.nl. ''Het duurt niet lang voor ze aan land zijn.''
Het hele westen van Nederland krijgt daarmee al in de ochtend te maken met 'behoorlijk' stevige onweersbuien.
De buien komen niet alleen eerder, maar zijn ook zwaarder dan de meteorologen aanvankelijk verwachtten.
ik houd vandaag gewoon het weer en het verkeer goed in de gaten en hoop dat ik om 15:00 lekker terug naar tilburg kan tuffenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 08:15 schreef flugeltje het volgende:
Of gaat het vandaag een gevalletje worden van alle weerdiensten die over elkaar heenrollen om maar iets te brengen wat in het nieuws kan?
Gezien het voorstel van de VVD om 't KNMI maar op te heffen ruiken ze natuurlijk bloed...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |