"The govt never even tried to prove it's OBL story (bc.) it's a fiction.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 22:48 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Een econoom
Jammer dat hij zijn paper van het internet af heeft gehaald, was blijkbaar erg grappig.
Had dan Judy Wood gepost
Nog zin om op je eigen posts in te gaan voor de rest? Of blijf je liever gewoon filmpjes posten?
Ok dus er zijn wel "wetenschappers"die een ander verhaal geloven, maar niet jouw verhaal.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:34 schreef THEFXR het volgende:
[..]
nee hoor, het ging erom dat er werd gepost dat geen 1 wetenschapper de no-plane story ondersteunde!
Mijn nuke verhaal bestaat al langer, sinds 2006 wordt daar al over gesproken!
wat is dan het meest aanemelijke? en hoe bewijs je dat?quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:32 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Heb ik al meerdere keren gepost, is ook niet echt boeiend. Ik "geloof" ook niet echt iets denk ik, ga gewoon voor het om dit moment meest aannemelijke, kan veranderen met bewijzen natuurlijk.
Maar begrijp ik het goed dat je van je nuke theorie afgestapt bent aangezien je dr. Reynolds hebt gepost, of ben je het eigenlijk met hem eens?
6.000.000 wetenschappers.......,hoe kom je aan dat getal?quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:45 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ok dus er zijn wel "wetenschappers"die een ander verhaal geloven, maar niet jouw verhaal.
Wat is dan precies je punt?
(en met meer dan 6.000.000 wetenschappers in deze wereld is het bijna onmogelijk dat er niet 1 of 2 knettergek zijn)
Overigens claimt die wetenschapper van je ook dat er wel planes gebruikt zijn for what it's worth.
Het meest aannemelijke is het verhaal dat logisch het beste in elkaar zit met de minste contradicties en past zich aan aan voortschrijdend inzicht. Hoe je dat bewijst? Niet, je kunt niks bewijzen alleen dingen ontkrachten.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:50 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wat is dan het meest aanemelijke? en hoe bewijs je dat?
google, moet je eens proberenquote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:51 schreef THEFXR het volgende:
[..]
6.000.000 wetenschappers.......,hoe kom je aan dat getal?
Heeft niet echt zin om erover te hebben aangezien hij/zij het filmpje toch niet heeft bekeken!quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:39 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
"The govt never even tried to prove it's OBL story (bc.) it's a fiction.
The 9/11 commission never tried to prove it.You cannot prove a lie, there's your problem."
Tot zover vond ik dat geen bullshit wat ie zei. Maar debunkers doen alsof ze dat niet hebben gehoord voor het gemak.
Het nuke verhaal voldoet daar prima aan en het kan dus wel bewezen worden, alleen niet in de wereld waar jij in leeft!quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:51 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Het meest aannemelijke is het verhaal dat logisch het beste in elkaar zit met de minste contradicties en past zich aan aan voortschrijdend inzicht. Hoe je dat bewijst? Niet, je kunt niks bewijzen alleen dingen ontkrachten.
nou ja, stel je maar voor dat ik hier weer die vragen heb gesteld die ik 3 threads geleden goed onderbouwd uit heb getypt en jij al sindsdien aan het negeren bent omdat je klaarblijkelijk niet helemaal begrijpt wat je nou precies aan het copy pasten bent (het hele debat over seismic waves als ultieme illustratie van je onkunde van de materie die je rondsproeit).quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:56 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Het nuke verhaal voldoet daar prima aan en het kan dus wel bewezen worden, alleen niet in de wereld waar jij in leeft!
Dat is dezelfde wereld als jij in leeft.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:56 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Het nuke verhaal voldoet daar prima aan en het kan dus wel bewezen worden, alleen niet in de wereld waar jij in leeft!
Erom heen draaien is wel de kunst die je beheerst, nooit ingaan op zaken waar naar gevraagd wordt, wat doe je ook alweer in dit topic?quote:Op zaterdag 14 mei 2011 23:59 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
nou ja, stel je maar voor dat ik hier weer die vragen heb gesteld die ik 3 threads geleden goed onderbouwd uit heb getypt en jij al sindsdien aan het negeren bent omdat je klaarblijkelijk niet helemaal begrijpt wat je nou precies aan het copy pasten bent (het hele debat over seismic waves als ultieme illustratie van je onkunde van de materie die je rondsproeit).
(over dat bewijzen; heb je al meerdere keren aangeraden iets over popper of het logisch positivisme te lezen, stap 1 in de zoektocht naar echte kennis)
?quote:Op zondag 15 mei 2011 00:30 schreef THEFXR het volgende:
[..]
Erom heen draaien is wel de kunst die je beheerst, nooit ingaan op zaken waar naar gevraagd wordt, wat doe je ook alweer in dit topic?
joh, die vragen zijn allang beantwoord, je hebt er alleen over heen gelezen.quote:Op zondag 15 mei 2011 00:35 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
?
Waar draai ik omheen?
Jij zegt dat de nuke theorie logisch in elkaar zit. Ik heb daar al 4 threads geleden vragen over gesteld aangezien er logisch juist enorme problemen in het verhaal zitten.
Jij besluit daar continu niet op in te gaan en nou draai ik er omheen?
Dat is niet waar en dat weet je. Als je er over heen gelezen hebt, ik heb al je reacties in een spoiler op pagina 1 of 2 van deze thread gezet, staat sowieso weinig inhoudelijks tussen.quote:Op zondag 15 mei 2011 00:37 schreef THEFXR het volgende:
[..]
joh, die vragen zijn allang beantwoord, je hebt er alleen over heen gelezen.
ja, je komt er niet voor uit wat jij gelooft van 9/11,maar gaat wel op detail in wat anderen geloven!
dus kom eens met je eigen verhaal, hoe jij over 9/11 denkt!
En ik ben nog wel serieus op jouw post ingegaanquote:
Zinloos omdat ik al aangaf er toch niet meer op in te gaan. Dus wat je ook als reactie gaf, je krijgt gelijk van me.quote:Op zondag 15 mei 2011 00:53 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
En ik ben nog wel serieus op jouw post ingegaan
En ik was het nog wel bijna helemaal met je eens!quote:Op zondag 15 mei 2011 00:56 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Zinloos omdat ik al aangaf er toch niet meer op in te gaan. Dus wat je ook als reactie gaf, je krijgt gelijk van me.
Nee sorry, ik vind de manier van discussiëren dodelijk. Elkaar afzeiken en vliegen afvangen heb ik geen zin in aangezien het zon grote discussie is waar iedereen alle kanten op kan. Juist dan mag je wel meer openstaan voor andermans standpunten en kijk op de zaak. Maar zoals ik nu lees is iemands mening niet delen een teken van onvermogen. Het maakt me dan niet uit welke kant ik kies, ik kom hoe dan ook in een clash terecht met iemand.
Oh, zou kunnen. Ik heb je reactie ook niet gelezen.quote:Op zondag 15 mei 2011 01:00 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
En ik was het nog wel bijna helemaal met je eens!
Nou ja, ik denk dat een groot deel van het "probleem" is dat er om de een of andere reden een soort idee bestaat dat je in 1 van de verklaringen moet geloven en daar vooral krampachtig aan vast moet houden. Dat is niet alleen hier dat is over het hele internet terug te vinden. Gevolg is dus dat niemand uberhaupt de behoefte heeft uit te zoeken of zijn / haar verhaal klopt maar figuurlijk allemaal op hun eigen groentenkratje gaan staan om "het woord" te declareren.quote:Op zondag 15 mei 2011 01:01 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Oh, zou kunnen. Ik heb je reactie ook niet gelezen.
Mijn hekel aan de sfeer hier is ook niet persoonlijk op jou gericht.
en dit verklaart gelijk al jouw bans!quote:Op zondag 15 mei 2011 01:08 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Nou ja, ik denk dat een groot deel van het "probleem" is dat er om de een of andere reden een soort idee bestaat dat je in 1 van de verklaringen moet geloven en daar vooral krampachtig aan vast moet houden. Dat is niet alleen hier dat is over het hele internet terug te vinden. Gevolg is dus dat niemand uberhaupt de behoefte heeft uit te zoeken of zijn / haar verhaal klopt maar figuurlijk allemaal op hun eigen groentenkratje gaan staan om "het woord" te declareren.
Dus ja, ik doe kinderachtig tegen sommigen, maar wanneer je de moeite doet een verhaal uit te zoeken, uit te pluizen en met goed geformuleerde vragen te komen en als enige repliek te horen krijgt dat je dom bent, meer dan tien keer, dan word het moeilijk een normale inhoudelijke discussie te voeren.
Alle 0?quote:
Dat was ik!quote:Op zondag 15 mei 2011 01:20 schreef Schenkstroop het volgende:
Iemand vermeld "judy wood" en ik luisterde net even dit.
hmm..
En dan dit:
losse quote: "it takes a billiard ball to hit the ground from the roof of the towers in about 9.22 secs. The seismorgaph shows the ground shook for only 8secs. Houston we have a problem.. what are the nergy requirements to pull that off?"
Geldt voor de andere zijde net zo.quote:Op zondag 15 mei 2011 01:08 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Nou ja, ik denk dat een groot deel van het "probleem" is dat er om de een of andere reden een soort idee bestaat dat je in 1 van de verklaringen moet geloven en daar vooral krampachtig aan vast moet houden. Dat is niet alleen hier dat is over het hele internet terug te vinden. Gevolg is dus dat niemand uberhaupt de behoefte heeft uit te zoeken of zijn / haar verhaal klopt maar figuurlijk allemaal op hun eigen groentenkratje gaan staan om "het woord" te declareren.
Dus ja, ik doe kinderachtig tegen sommigen, maar wanneer je de moeite doet een verhaal uit te zoeken, uit te pluizen en met goed geformuleerde vragen te komen en als enige repliek te horen krijgt dat je dom bent, meer dan tien keer, dan word het moeilijk een normale inhoudelijke discussie te voeren.
Zo had ik het nog niet bekeken, goeie vraag.quote:Op zondag 15 mei 2011 01:22 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Dat was ik!
Maar euhm, die 9.2 seconden die die biljartbal valt, schud de vloer de hele tijd of alleen wanneer de bal de grond raakt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |