Aquarium,quote:Op maandag 9 mei 2011 21:46 schreef Morendo het volgende:
[..]
Buiten in de tuin? Dat zullen wel reigers zijn geweest.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lukt je niet, ik heb me hele leven al een grote bek en toch noch toe heeft niemand die er af gekregen. Verbaal dan, non verbaal heeft nog nooit iemand iets bij mij uitgericht.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:46 schreef betyar het volgende:
PHP is een mooi voorbeeld om de dienstplicht weer in te voeren. Ik heb zo'n mannetjes zien komen die grote bek was er zo af.
Gaan we stoer doen?quote:Op maandag 9 mei 2011 21:48 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Lukt je niet, ik heb me hele leven al een grote bek en toch noch toe heeft niemand die er af gekregen. Verbaal dan, non verbaal heeft nog nooit iemand iets bij mij uitgericht.
Ach lieve schat, maak je om mij maar geen zorgen, ik heb nu al enige militaire vorming achter mij, dat kan jij niet zeggen. Sterker nog, jij hebt helemaal geen enkele vorming achter je.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:45 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Luister eens, je bent een over het paard getilde user die denkt tof te zijn door zich voor te doen als een roemruchtige strijder. Newflash: je bent gewoon een debieltje die in real life met knikkende knieën ja en amen zegt.
Juistquote:
quote:Gw. Art. 114.
De doodstraf kan niet worden opgelegd.
Nee hoor, even iemand achter de oren wassen.quote:
Tot je een peloton tegen je hebt.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:48 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Lukt je niet, ik heb me hele leven al een grote bek en toch noch toe heeft niemand die er af gekregen. Verbaal dan, non verbaal heeft nog nooit iemand iets bij mij uitgericht.
Vandaar je schoolverleden.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:48 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Lukt je niet, ik heb me hele leven al een grote bek en toch noch toe heeft niemand die er af gekregen. Verbaal dan, non verbaal heeft nog nooit iemand iets bij mij uitgericht.
Ik heb mijn standpunt uiteengezet. Ik vecht alleen mee als ik daar de noodzaak van zie. Jij kunt mij daarvan overtuigen, en dan ben ik je man. Is het een oorlog omdat de regering zich wil afrukken dan passeer ik.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:48 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ach lieve schat, maak je om mij maar geen zorgen, ik heb nu al enige militaire vorming achter mij, dat kan jij niet zeggen. Sterker nog, jij hebt helemaal geen enkele vorming achter je.
Maar jij hebt je ware karakter laten zien, vanaf nu weten we dat jij een laf persoon bent zonder ruggegraat, dat slaat dan niet eens op oorlogssituaties.
Leden van de studentenweerbaarheid kunnen via de Wet op de Weerbaarheidskorpsen als leidinggegevend militair worden ingezet, omdat veronderstelt wordt dat ze loyaal zijn en al enige militaire vorming hebben genoten.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:46 schreef JoaC het volgende:
WO'ers kunnen aanspraak maken op vrijstelling dienstplicht
Omdat die verwijfde linkse politiek ervoor gezorgd heeft dat alles in dialoog moet en begrip moet krijgen. Als jij 40 jaar geleden geboren was had je meer klappen gehad en had je nu tenminste een paar ballen.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:48 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Lukt je niet, ik heb me hele leven al een grote bek en toch noch toe heeft niemand die er af gekregen. Verbaal dan, non verbaal heeft nog nooit iemand iets bij mij uitgericht.
Die grote bek is er wel iets af hoorquote:
Jouw standpunt is ondergeschikt aan de wet, zo simpel is het.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:49 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik heb mijn standpunt uiteengezet. Ik vecht alleen mee als ik daar de noodzaak van zie. Jij kunt mij daarvan overtuigen, en dan ben ik je man. Is het een oorlog omdat de regering zich wil afrukken dan passeer ik.
Juist, in formatie soldaat.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:49 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Die grote bek is er wel iets af hoor
De dienstplicht bestaat nog steeds. Ze hebben een jaar of 15 geleden de opkomstplicht afgeschaft.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:46 schreef betyar het volgende:
PHP is een mooi voorbeeld om de dienstplicht weer in te voeren. Ik heb zo'n mannetjes zien komen die grote bek was er zo af.
Ligt eraan wie de wet maakt, naar NSB lookalikes luister ik niet.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:50 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Jouw standpunt is ondergeschikt aan de wet, zo simpel is het.
Ja, i know. Je weet wel wat ik bedoel toch??quote:Op maandag 9 mei 2011 21:50 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
De dienstplicht bestaat nog steeds. Ze hebben een jaar of 15 geleden de opkomstplicht afgeschaft.
Als we allemaal opgeroepen zouden worden vertik ik het om "eeeiw"-kwastjes als PHP telkens op sleeptouw te moeten nemen.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:50 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Jouw standpunt is ondergeschikt aan de wet, zo simpel is het.
Ja, maar even voor de duidelijkheid.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:50 schreef betyar het volgende:
[..]
Ja, i know. Je weet wel wat ik bedoel toch??
I refuse!quote:
Helemaal correct, iedereen tussen de 18 en 45 is nog gewoon dienstplichtig en kan ten elke tijd worden opgeroepen. Daar heeft iedereen als het goed is ook een brief van thuis gekregen, ik heb hem hier liggen. Alleen blijkt dat als men simpel van geest is, men niet in staat is dit concept te doorgronden.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:50 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
De dienstplicht bestaat nog steeds. Ze hebben een jaar of 15 geleden de opkomstplicht afgeschaft.
Geldt die regel nog steeds? Ik ben een paar keer bij zo´n club geweest maar kreeg niet de indruk dat zij nou zoveel militaire vorming hebben genoten. Ben er juist niet mee doorgegaan omdat ze zo weinig naar de schietbaan gingen. Het was voornamelijk marsen en zuipen.quote:Op maandag 9 mei 2011 21:49 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Leden van de studentenweerbaarheid kunnen via de Wet op de Weerbaarheidskorpsen als leidinggegevend militair worden ingezet, omdat veronderstelt wordt dat ze loyaal zijn en al enige militaire vorming hebben genoten.
*Schot in de buik*quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |