Daar lijkt het wel opquote:Op maandag 2 mei 2011 13:51 schreef I0_0I het volgende:
Het spoort daar sowieso niet.
http://maps.google.com/ma(...).051772,2.095642&z=9
De grote weg door de stad is tevens ook landingsbaan van 'abbottabad airport'?
Recent? Recent Weapons of Mass Destruction in Irak vanwege de olie.quote:Op maandag 2 mei 2011 13:53 schreef iwannabehigh het volgende:
Wat voor leugens heeft Amerika allemaal in het verleden verteld aan andere landen aangezien dat hier heel vaak naar voren komt..
Kijk Mike, zo kan het ookquote:Op maandag 2 mei 2011 13:51 schreef Mike het volgende:
[..]
Het is niet vreemd om een kritische houding aan te nemen naar de VS toe. Zeker niet na wat er tijdens het Bush bewind allemaal gebeurd is. Dat betekent alleen niet automatisch dat je dan maar iedere president na hem moet wantrouwen en geen enkel statement zou moeten geloven voor je uitgebreid bewijsmateriaal ziet.
Obama is niet heilig, maar hij heeft ons ook nog geen aanleiding gegeven om 'm niet te vertrouwen. Het is dus heel normaal om een statement dat-ie maakt voor waar aan te nemen, totdat het tegendeel bewezen zou zijn. Er volgt ongetwijfeld nog een lange periode waarin allerlei info naar buiten komt over deze operatie en het is logisch dat dat niet meteen bij zo'n korte persconferentie het geval is.
Het tijdstip van deze actie is niet bijzonder en mocht om de een of andere reden zijn statement niet waar zijn, dan heeft Obama alleen maar alles te verliezen. Het zou daarom ook veel logischer zijn als het gewoon klopt en we hebben vooralsnog geen reden om aan te nemen dat het niet zo is.
quote:Op maandag 2 mei 2011 12:50 schreef Mike het volgende:
Tja, als Obama dat aankondigt in een persconferentie, dan geloof ik dat. Raar he?
quote:Op maandag 2 mei 2011 12:57 schreef Mike het volgende:
Ok, dus jij gelooft geen enkel statement, wie het ook brengt, voordat je zelf bewijs hebt gezien. Ik hoop dat je begrijpt hoe diep je dan bent gezonken.![]()
om de waarheidquote:Op maandag 2 mei 2011 13:54 schreef Proletariaat het volgende:
Waar maken jullie je eigenlijk druk om
Dat is een feit.quote:Op maandag 2 mei 2011 13:54 schreef Smoofie het volgende:
msnk, 9/11 was ook gewoon in scene gezet door de CIA heh?
Ja, dat was er één. Welke nog meer?quote:Op maandag 2 mei 2011 13:54 schreef Stefan het volgende:
[..]
Recent? Recent Weapons of Mass Destruction in Irak vanwege de olie.
Maar ze zijn iets van planquote:Op maandag 2 mei 2011 13:54 schreef Proletariaat het volgende:
Waar maken jullie je eigenlijk druk om
Inderdaad, echt vermoeiend dat binnen enkele uren zoveel mensen weer beginnen te pretenderen dat het een complot is en dat Osama helemaal niet dood is. Pfff, flikker toch een eind op.quote:Op maandag 2 mei 2011 13:54 schreef Smoofie het volgende:
Oh, en de mensen die nu zeggen bewijs, komt het bewijs er zeggen ze dat het fraude is oid
Waarom begin je nou wéér offtopic te lullen?quote:Op maandag 2 mei 2011 13:54 schreef Smoofie het volgende:
msnk, 9/11 was ook gewoon in scene gezet door de CIA heh?
quote:ma 02 mei 2011, 13:46
'Onmogelijk Osama levend gevangen te nemen'
BRUSSEL - Het was niet mogelijk Osama bin Laden levend te pakken te krijgen. Antiterrorismecoördinator Gilles de Kerchove van de EU heeft dat maandag gezegd in een reactie op de dood van de al-Qaedaleider.
„Uitgaande van de beschikbare informatie maakten de omstandigheden van deze moeilijke operatie het onmogelijk Osama bin Laden levend gevangen te nemen”, aldus De Kerchove.
Volgens hem verzwakt de dood van Bin Laden al-Qaeda verder. De operationele mogelijkheden van deze organisatie zijn de afgelopen jaren al ernstig verminderd, aldus de EU-functionaris. Hij spreekt van „een betekenisvolle stap in onze gezamenlijke poging om de verspreiding van het terrorisme te voorkomen
Ik zeg alleen, je moet niet meteen in complotheories denken.quote:Op maandag 2 mei 2011 13:55 schreef msnk het volgende:
[..]
Waarom begin je nou wéér offtopic te lullen?
Elvis presley leeft ook nog gewoonquote:Op maandag 2 mei 2011 13:57 schreef beantherio het volgende:
Dit hele topic is door de CIA in scene gezet.
quote:Op maandag 2 mei 2011 13:57 schreef beantherio het volgende:
Dit hele topic is door de CIA in scene gezet.
bij tru dachten ze een paar jaar geleden dat ik voor de cia werktequote:Op maandag 2 mei 2011 13:57 schreef beantherio het volgende:
Dit hele topic is door de CIA in scene gezet.
Je kunt natuurlijk ook lezen wat je wil. Ik geef enkel aan dat ik niet de VS op hun woord wil geloven. Dat ik redenen bedenk waarom ze zouden liegen is puur omdat mensen beweerden dat er geen enkele reden te bedenken is.quote:Op maandag 2 mei 2011 13:56 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ik zeg alleen, je moet niet meteen in complotheories denken.
quote:Op maandag 2 mei 2011 13:57 schreef beantherio het volgende:
Dit hele topic is door de CIA in scene gezet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |