quote:Lowlands 2011 uitverkocht
A Campingflight to Lowlands Paradise 2011 is uitverkocht. Er zijn alleen nog een aantal kaarten met CJP-korting beschikbaar. Vraag je code hier aan. Net als voorgaande jaren worden door diverse (online)ticketbureaus toch nog kaarten aangeboden. Deze kaarten worden zo veel mogelijk getraceerd en ongeldig gemaakt. De ongeldig gemaakte kaarten komen weer beschikbaar voor de officiële verkoop via lowlands.nl en livenation.nl. Met de ongeldig gemaakte tickets is geen toegang tot het festival mogelijk. Koop dus geen kaarten via andere sites dan lowlands.nl, livenation.nl en ticketservice.nl Het ongeldig maken van kaarten gaat door tot aan de start van het festival en de ongeldig gemaakte kaartnummers worden gepubliceerd op www.ticketsenconcertkaarten.nl.
Nee, want dat heeft geen nut, dat komt zoals elk jaar pas na Pinkpop.quote:Op dinsdag 19 april 2011 19:15 schreef leeell het volgende:
had mezelf in de lijst gezet van LLgangers, stond er toen in en nu niet meer?
en word het geen tijd dat we alvast weer gaan lobbyen voor het LL-subforum
Gefixedquote:Op dinsdag 19 april 2011 19:15 schreef leeell het volgende:
had mezelf in de lijst gezet van LLgangers, stond er toen in en nu niet meer?
en word het geen tijd dat we alvast weer gaan lobbyen voor het LL-subforum
Ja precies. Belachelijk!quote:Op dinsdag 19 april 2011 19:16 schreef TWP het volgende:
Als zelfs indianen een eigen forum krijgen heeft Lowlands daar ook wel recht op!
Meer nogquote:Op dinsdag 19 april 2011 19:17 schreef TWP het volgende:
Wat is dat trouwens met al die tijdelijke fora?
40+, IND, ESF, CRE
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook een poll maken? Klik hier
quote:Op dinsdag 19 april 2011 19:53 schreef vaasinbloem het volgende:
Justin Bieber is wel erg underrated door al die internet haters. Schrijft zijn eigen lyrics en alles, petje af voor hem.
Ja ik wil weten wat ik haat (hype <3). En ben niet opeens fan of uit het niets respect, nee.quote:Op dinsdag 19 april 2011 19:55 schreef vaasinbloem het volgende:
[..]
Ga toch weg man, heb je wel zijn hele album geluisterd ipv wat er alleen op de radio komt?
impliceren dat ik ooit radio luisterquote:Op dinsdag 19 april 2011 19:55 schreef vaasinbloem het volgende:
[..]
Ga toch weg man, heb je wel zijn hele album geluisterd ipv wat er alleen op de radio komt?
je meent 't.quote:Op dinsdag 19 april 2011 19:53 schreef vaasinbloem het volgende:
Justin Bieber is wel erg underrated door al die internet haters. Schrijft zijn eigen lyrics en alles, petje af voor hem.
Oh, geslacht moet vrouw zijn. Maar kom op zeg, als een muziekliefhebbende lowlander moet je toch wel bieber op zijn minst kunnen waarderenquote:Op dinsdag 19 april 2011 20:09 schreef leeell het volgende:
Naam: vaasinbloem
Geslacht: man
justinbieber
hmmmm
trollquote:Op dinsdag 19 april 2011 20:12 schreef vaasinbloem het volgende:
[..]
Oh, geslacht moet vrouw zijn. Maar kom op zeg, als een muziekliefhebbende lowlander moet je toch wel bieber op zijn minst kunnen waarderen
my thoughts exactlyquote:
nu je het toch aanbied, kan gewoon in dit topic en anders staat mijn PM-box altijd voor je openquote:
Ja, trollen is tegenwoordig te moeilijk om vol te houden..quote:Op dinsdag 19 april 2011 20:22 schreef leeell het volgende:
nu weer terugkrabbelen hè, eerst dit dat stoer en nu opeens stil zijn
Guillemots zou ik graag nog eens willen zienquote:Op dinsdag 19 april 2011 21:25 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Guillemots mag wel komen. Nieuwe album klinkt lekker, en was een heerlijk optreden in de Lima vijf jaar geleden.
Het laatste concert van The Decemberists in Amerika is op 13 augustus, dus dan hebben ze mooi de tijd om daarna naar Europa te komen. Het is toch een schande dat Colin Meloy en Co. nog nooit op Lowlands zijn geweest?quote:Op dinsdag 19 april 2011 22:43 schreef Bol_Wan het volgende:
Uitbreiding verlanglijstje: The Decemberists (maar die zijn dan niet in Europa dus lijkt me sterk) en Royal Republic
Laura Marling was toch dat blonde meisje in de India afgelopen jaar met die gitaar? Die vond ik niet echt overkomen...quote:Op woensdag 20 april 2011 00:19 schreef conobram het volgende:
Summer Camp, La Sera, Vivian Girls, Dum Dum Girls. Beetje die lo.fi bandjes van afgelopen jaren. En met Laura Marling zou ik heel blij zijn, maar het lijkt me sterk dat ze weer komt, daarnaast Johnny Flynn, First Aid Kit, zou ik ook beide erg blij mee zijn
quote:Op dinsdag 19 april 2011 19:53 schreef vaasinbloem het volgende:
Justin Bieber is wel erg underrated door al die internet haters. Schrijft zijn eigen lyrics en alles, petje af voor hem.
Precies! o, en inderdaad. Als het 13 augustus eindigt zou het prima kunnen. Maar aan de andere kant zijn ze al vanaf januari non-stop aan het touren...quote:Op dinsdag 19 april 2011 23:41 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Het laatste concert van The Decemberists in Amerika is op 13 augustus, dus dan hebben ze mooi de tijd om daarna naar Europa te komen. Het is toch een schande dat Colin Meloy en Co. nog nooit op Lowlands zijn geweest?
In 2008 stond ze in Delta, toen nog een tent... daar was ze wel erg indrukwekkend.quote:Op woensdag 20 april 2011 08:24 schreef Lips het volgende:
Laura Marling was toch dat blonde meisje in de India afgelopen jaar met die gitaar? Die vond ik niet echt overkomen...
Delta in 2008quote:Op woensdag 20 april 2011 16:15 schreef ranja het volgende:
[..]
In 2008 stond ze in Delta, toen nog een tent... daar was ze wel erg indrukwekkend.
hopen iigquote:Op donderdag 21 april 2011 17:02 schreef Hpzone het volgende:
Flogging Molly 19 augustus in duitsland, de 20e in de UK. 21e op LL? *wishful thinking*
Dát zou lachen zijnquote:Op donderdag 21 april 2011 17:02 schreef Hpzone het volgende:
Flogging Molly 19 augustus in duitsland, de 20e in de UK. 21e op LL? *wishful thinking*
Bwa wat ik er van ken vind ik niet zo spectaculair. of zijn die live wel goed?quote:Op vrijdag 22 april 2011 14:20 schreef JackHerrer het volgende:
Gielen Beelen had het er net over dat Apollo Four Forty dit jaar komt.
Wil ikquote:Op donderdag 21 april 2011 17:02 schreef Hpzone het volgende:
Flogging Molly 19 augustus in duitsland, de 20e in de UK. 21e op LL? *wishful thinking*
quote:Op zondag 24 april 2011 18:53 schreef indiaantje89 het volgende:
Nu System Of A Down aan het luisteren @ Lowlands 2002.
Die mogen ook best eens langskomen
Heeft iemand dat gezegd?quote:Op maandag 25 april 2011 18:29 schreef willemwaus het volgende:
Einde vd maand toch? dus 4-5 daagies denk..
Waren er vorig jaar bij... wel in een klassiek jasje.quote:Op zondag 24 april 2011 18:53 schreef indiaantje89 het volgende:
Nu System Of A Down aan het luisteren @ Lowlands 2002.
Die mogen ook best eens langskomen
Dat was alleen de zanger en ik vond het een beetje tegenvallen eigenlijkquote:Op maandag 25 april 2011 20:19 schreef Da hopman het volgende:
[..]
Waren er vorig jaar bij... wel in een klassiek jasje.
Eminem, wtfquote:Op dinsdag 26 april 2011 00:32 schreef Aisumasen het volgende:
Nou, Lowlands mag wel met grof geschut komen. EMINEM op Pukkelpop.
http://twitter.com/#!/TVLNieuws/status/62636949940342784
nicequote:Op dinsdag 26 april 2011 00:32 schreef Aisumasen het volgende:
Nou, Lowlands mag wel met grof geschut komen. EMINEM op Pukkelpop.
http://twitter.com/#!/TVLNieuws/status/62636949940342784
Warpaint is toch al bevestigd?quote:Op dinsdag 26 april 2011 09:35 schreef Haunter het volgende:
Doe maar Warpaint, James Blake, Bonobo, The Antlers en Explosions in the Sky naar Lowlands. Al zie ik de meeste nog wel eerder dit jaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |