Ben je serieus je luchtbed vergeten? hahaquote:
Broodje roomkaas is veel lekkerderquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 22:39 schreef SpauldingPF het volgende:
Extra batterijen voor de radio, en verder nog wat eten, heb me blauw betaald aan dat vreten op het terreinvolgende keer maar knakworsten en een gasbrandertje
Hmm ook maar proberen dusquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 22:41 schreef itchycoo het volgende:
[..]
Broodje roomkaas is veel lekkerder
Ja, alleen was ik niet naar Lowlands dus maakt het ook niet uit.quote:foto Op dinsdag 24 augustus 2010 16:39 schreef Guidodon het volgende:
[..]
Ben je serieus je luchtbed vergeten? haha
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop