Exact.quote:Op zondag 10 april 2011 13:37 schreef Voorschrift het volgende:
VVD 36 zetels?
Schijt aan die meerderheid in fictieve peilingen, ik ben allang blij dat schijnbaar steeds meer mensen verstandig worden.
Ik was juist op zoek naar een ondernemingsplan.quote:Op zondag 10 april 2011 16:03 schreef Voorschrift het volgende:
Eigenlijk moeten we waardebonnen voor prostituees uitdelen op hun meet.
De harde waarheid vertellen helpt zover ik weet enkel bij mensen die nog redelijk dichtbij een realistische denkwijze staan; mensen die op een internetforum hun gebrek aan fortuin beklagen zijn dat punt vaak al ver gepasseerd.quote:Op zondag 10 april 2011 15:50 schreef Voorschrift het volgende:
Woh, ik krijg ze zowaar nog mee in mijn redenaties ook nog.
U kunt u revancheren door voor elke deelnemer een geldbedrag in de campagnekas van Robert Mugabe te storten.quote:Op zondag 10 april 2011 17:00 schreef Dutchnative het volgende:
Natuurlijk moet die UNICEF-Loop weer net langs mijn huis komen
aha enquote:Op zondag 10 april 2011 14:24 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Doe eens een poging. Waarom slaat het nergens op?
Nog een paar voorbeelden; geen kerstbomen in bejaardentehuizen vanwege "discriminatie naar niet-Christenen", gekleurde zwarte pieten, geen bijbelse feestdagen mogen vieren, ondanks dat het onderdeel is van onze cultuur. Orientalisme (al die nep-buddhisten) - alle culturen zijn gelijk.
Willen dat allemaal? Wat een onzin weerquote:Voorbeelden;
Elsbeth Etty, Geert Mak, Francisco Van Jole, Thijs Woltgens, Paul Rosenmöller, Anja Meulenbelt, Marcel van Dam, Remco Campert, Jan Mulder, Jan Pronk, Mohammed Rabbae, Jacques Wallage, Bart Tromp, Freek De Jonge, Youp vant Hek en Job Cohen.
Ik buig voor uw wijsheid.quote:Op zondag 10 april 2011 17:00 schreef Reya het volgende:
[..]
De harde waarheid vertellen helpt zover ik weet enkel bij mensen die nog redelijk dichtbij een realistische denkwijze staan; mensen die op een internetforum hun gebrek aan fortuin beklagen zijn dat punt vaak al ver gepasseerd.
Hetzelfdequote:
Geweldigquote:Op zondag 10 april 2011 17:01 schreef Reya het volgende:
[..]
U kunt u revancheren door voor elke deelnemer een geldbedrag in de campagnekas van Robert Mugabe te storten.
Dit staat volkomen los van mijn eerdere statements.quote:Op zondag 10 april 2011 17:01 schreef du_ke het volgende:
[..]
aha en
[..]
Willen dat allemaal? Wat een onzin weer. Het libertarisme kan ik nog als een leuke grap zien, dit begint gewoon heel zielig te worden
het is ze dwaas dat er voor jouw stelling ook gewoon geen argumenten aan te halen zijn. meer dan wat ik nu gedaan heb is er inhoudelijk ook niet op te reagerenquote:Op zondag 10 april 2011 17:26 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dit staat volkomen los van mijn eerdere statements.
Dat je die er bij haalt getuigd niet van sterke inhoudelijke argumenten.
Ik heb voldoende argumenten benoemt, du_keje.. Probeer het nog een keer.quote:Op zondag 10 april 2011 17:27 schreef du_ke het volgende:
[..]
het is ze dwaas dat er voor jouw stelling ook gewoon geen argumenten aan te halen zijn. meer dan wat ik nu gedaan heb is er inhoudelijk ook niet op te reageren
Pffrt! Cultureel-Marxisme. Waar gaat het over... Wat een onzin.quote:Op zondag 10 april 2011 14:24 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Doe eens een poging. Waarom slaat het nergens op?
Nog een paar voorbeelden; geen kerstbomen in bejaardentehuizen vanwege "discriminatie naar niet-Christenen", gekleurde zwarte pieten, geen bijbelse feestdagen mogen vieren, ondanks dat het onderdeel is van onze cultuur. Orientalisme (al die nep-buddhisten) - alle culturen zijn gelijk.
Sorry maar je hebt echt geen argumenten voor je stelling. Het is echt pure quatsch.quote:Op zondag 10 april 2011 17:36 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik heb voldoende argumenten benoemt, du_keje.. Probeer het nog een keer.
Dat zeg ik, GSb doet vandaag niet anders dan zichzelf voor gek te zettenquote:Op zondag 10 april 2011 17:44 schreef Monidique het volgende:
[..]
Pffrt! Cultureel-Marxisme. Waar gaat het over... Wat een onzin.
Waar wil je zoal heen?quote:Op zondag 10 april 2011 18:29 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Voorbereiden op mijn steptour door Europa.
Is er steppe in europa?quote:
Geen idee precies. Ik ga samen met een longboarder op stap en we gaan vanaf Alphen richting het zuiden en we zien wel waar we uitkomen. We hebben begin september drie weken vrij genomen en als we het zat zijn om op terrrasjes te lunchen en in luxe hotels te slapen nemen we de trein terug.quote:
Je ontvlucht Alphen?quote:Op zondag 10 april 2011 18:33 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Geen idee precies. Ik ga samen met een longboarder op stap en we gaan vanaf Alphen richting het zuiden en we zien wel waar we uitkomen. We hebben begin september drie weken vrij genomen en als we het zat zijn om op terrrasjes te lunchen en in luxe hotels te slapen nemen we de trein terug.
Ja, dan kan ik mijn karma echt testen. Kan ik zien of een reeks van schietpartijen mij achtervolgt richting Frankrijk/Spanje.quote:
Kwestie van redelijk bij de kust blijven.quote:Op zondag 10 april 2011 18:47 schreef remlof het volgende:
Van Alphen naar de Alpen.
Al lijkt bergop steppen me nou niet echt geweldig
Neequote:Op zondag 10 april 2011 19:31 schreef Reya het volgende:
[..]
Heb je hier al een tweet over geplaatst?
Geen btw he, buiten de EU.quote:Op zondag 10 april 2011 19:34 schreef Voorschrift het volgende:
Ik ga binnenkort naar de Antillen, klopt het dat die klokjes daar goedkoper zijn Erik?
Hoorde het laatst ergens in een gesprek volgens mij, vroeg me af of het zo was, dacht ik vraag een kenner
Ah juist, die constructie.quote:Op zondag 10 april 2011 19:39 schreef eriksd het volgende:
[..]
Geen btw he, buiten de EU.
Terugvragen dus bij vertrek en het horloge lekker omhouden in het vliegtuig, doos in je koffer et voila, da's al 19% winst. En dan kan je ook altijd nog wat afpingelen bij de dealer.
Beetje een vreemd gat in de wet inderdaad. Maarja, lekker zo houden. Niet alles hoeft dichtgetimmerd te worden.quote:Op zondag 10 april 2011 19:39 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ah juist, die constructie.
Vroeg me af of dat ook gold voor transacties binnen het koninkrijk, maar blijkbaar wel dus. Handig zeg.
Dat zeker, verbaasde me alleen omdat met dure klokjes het daar kopen en terug vliegen incluis ticket nog goedkoper is dan hier in Nederland een halen.quote:Op zondag 10 april 2011 19:41 schreef eriksd het volgende:
[..]
Beetje een vreemd gat in de wet inderdaad. Maarja, lekker zo houden. Niet alles hoeft dichtgetimmerd te worden.
quote:Op zondag 10 april 2011 19:44 schreef eriksd het volgende:
Eigenlijk het nummer van mn moeder, maarja Clapton en Knopfler op de gitaar, dan is het natuurlijk een bazencominatie
Volgens mij was tot die staatkundige herziening de vennootschapsbelasting daar 2%. Liet je je daar je rommel uitbetalen, betaalde VPB, vervolgens dividend uitkeren aan BV in Nederland, deelnemingsvrijstelling et voila, kostte geen drol. Had je uiteindelijk alleen een aanmerkelijk-belang heffing a 25%. Dat scheelde nogal bij forse bedragenquote:Op zondag 10 april 2011 19:44 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat zeker, verbaasde me alleen omdat met dure klokjes het daar kopen en terug vliegen incluis ticket nog goedkoper is dan hier in Nederland een halen.
Maar lekker houden zo inderdaad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |