Nee, hij heeft smeergeld betaald om mee te mogen doen.quote:Op maandag 14 februari 2011 19:31 schreef Teslynd het volgende:
Mogen niet-Friezen dan meedoen met het kaatsen?
Vrouw, Friezin en voetballiefhebberquote:Op maandag 14 februari 2011 19:14 schreef Silenus het volgende:
[..]
WTF, je bent een vrouw toch? Hoezo weet je dit?
Rutmer is gewoon opgegroeid in Friesland en ja, natuurlijk mogen niet Friezen meedoen. Zolang ze de sport maar goed beheersen!quote:Op maandag 14 februari 2011 19:31 schreef Teslynd het volgende:
Mogen niet-Friezen dan meedoen met het kaatsen?
quote:Op maandag 14 februari 2011 20:32 schreef Teslynd het volgende:
Alors zegt van niet, ik denk nu maar even dat jij probeert iemand de hand boven het hoofd te houden zodat die niet gewipt wordt. Of twee iemanden hè, beide moeten fout geweest zijn.
Om de haverklap. Pff, overdreven gedoe.quote:Op maandag 14 februari 2011 18:02 schreef bloodymary het volgende:
Ik moet er eigenlijk niet aan denken, een vent die om de haverklap gaat janken. Dan toch liever een die het allemaal gezellig vind hoor. Pff dat zwaaropdehandgedoe.
Tssssssk, je mag niet van soort spreken hoor. Stoute viking!quote:Op maandag 14 februari 2011 14:06 schreef Viking84 het volgende:
Femke is echt zo'n type dat Gijs gaat opvoeden. "Nee nee, Gijs, je jas hoort aan de kapstok!" op het moment dat Gijs zijn jas over de stoel hangt (en reken maar van yes dat 'ie dat doet, hij is een boer en hij is gewend om alles overal maar neer te slingeren). Ik ken dat soort types. M'n moeder is precies zo
.
Ik vind het vrij normaal. Friezen geven tenslotte fatsoenlijke namen voor hun kinderen. Je vind buiten Friesland betrekkelijk weinig negers met een Nederlands origine naam. Dat is pas abnormaal.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:06 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Een negertje die Romke heet, dat is net zoiets als een Japanner die Fritz heet.
Heb jij het dan ooit gezellig gezien bij Frank?quote:Op maandag 14 februari 2011 17:07 schreef Lienekien het volgende:
Liever een man die af en toe een beetje huilie is, dan zo'n trien die maar de hele tijd roept dat het hartstikke gezellig is en waar verder geen enkele emotie van af te lezen valt.
Je hebt je niet aangepast. Dat is dan jouw probleem. Had je maar Fries moeten leren. Ik heb tenslotte ook Nederlands geleerd.quote:Op maandag 14 februari 2011 10:43 schreef JooB65 het volgende:
Rot op met je Fries! Ik heb zelf een Friese vriendin, dus ik kan het weten. Echt, laat twee friezen mekaar tegenkomen in donker Afrika en ze lullen Fries met elkaar. Is gewoon automatisme, heb ik me al meerde malen aan geergerd in gezelschap (vooarl buiten Friesland, in Friesland moet je het zelf weten) totaal niet in de gaten dat niet-Friezen zich daaraan storen. Heb het maar opggegeven, wat dat betreft.
Kaatsers?quote:Op maandag 14 februari 2011 19:25 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Ach.. de man rechts op deze foto is Rutmer van der Meer. Geen Fries uiterlijk, wel een Friese naam, wel een 'über-Fries', hij is één van de grootste kaatsers van deze tijd:
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 14 februari 2011 16:12 schreef Zonnestraaltje het volgende:
Ennnn is deze al voorbij gekomen? http://giel.vara.nl/BZV-in-60-sec.908.0.html
Huh heeft marcel voor gijsbert gekozen dan? Of gijsbert voor marcel?quote:Op maandag 14 februari 2011 21:08 schreef Mercer het volgende:
Als ik moet kiezen wie het langst met elkaar volhouden, dan is het wel absoluut frank en anita, die twee passen gewoon goed bij elkaar.Het kortst? Ehmmm, dat vind ik moeilijker te zeggen..... gijs en marcel zou ik dan aan denken. Al is de vraag of er bij die engbek marcel ooit een begin gaat komen.
Dank!quote:Op maandag 14 februari 2011 16:12 schreef Zonnestraaltje het volgende:
..
Ennnn is deze al voorbij gekomen? http://giel.vara.nl/BZV-in-60-sec.908.0.html
Gijs en femke, of marcel en die poolse.quote:Op maandag 14 februari 2011 22:57 schreef JustD1984 het volgende:
[..]
Huh heeft marcel voor gijsbert gekozen dan? Of gijsbert voor marcel?
Het zal trouwens vast al gezegd zijn maar bij de vooruitblik naar zondag is het toch wel overduidelijk dat de city trip de laatste trip is tussen annemarie en Adriaan? Ze hebben het over nog eens bellen samen en zij zegt iets van ooit een keer... zoiets, iemand opgevallen?
Sorry als het al in t topci voorbij is gekomen, geen tijd gehad om alles terug te lezen!
quote:Op maandag 14 februari 2011 14:07 schreef bloodymary het volgende:
Ik begrijp het nut niet zo van een kast met mandjes als je er niets in doet. Een kast is toch om dingen in op te bergen?![]()
Anders kun je net zo goed een poster van een kast aan de muur hangen...
Wat leuk! Ik ben heel benieuwdquote:Op maandag 14 februari 2011 19:35 schreef Naamah het volgende:
Cynthia
in DWDD. Ziet er tien jaar jonger uit dan toen ze meedeed. Wat zeg ik? Misschien wel twintig! En Cynthia is de bom
![]()
Ik geloof dat diegene daar zelfs zijn weddenschap om verloren heeft...quote:Op maandag 14 februari 2011 16:49 schreef Silenus het volgende:
[..]
Iemand voorspelde dat in het begin van dit seizoen al, ben z'n naam even kwijt maar weet nog wel dat het een vrij intelligente en goedlachse jongeman was in dit topic.
as if .............quote:Op maandag 14 februari 2011 23:22 schreef bloodymary het volgende:
Misschien had Annemarie wel gedacht dat Adriaan een enorme tampeloeris had, 'zo'n grote sterke vent. En viel dat tegen....
Als Adriaan nou niet vaak douched, dan heeft Annemarie zo maar extra kaas erbijquote:Op maandag 14 februari 2011 23:22 schreef bloodymary het volgende:
Misschien had Annemarie wel gedacht dat Adriaan een enorme tampeloeris had, 'zo'n grote sterke vent. En viel dat tegen....
Ze zou niet weten wat er mee te doen...quote:Op maandag 14 februari 2011 23:22 schreef bloodymary het volgende:
Misschien had Annemarie wel gedacht dat Adriaan een enorme tampeloeris had, 'zo'n grote sterke vent. En viel dat tegen....
Ja, sinds er melkmachines zijn weten vrouwen nergens meer raad meequote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:07 schreef Koningin het volgende:
[..]
Ze zou niet weten wat er mee te doen...
Ik denk dat Gijsbert dat helemaal niet zo erg vindt eigenlijk. Die laat het gewoon over zich heen komen en trekt zich er niet veel van aan, volgens mij. En Femke zal vast wel wat minder controlerend worden. Vond ze de afgelopen aflevering bij de familie van Femke juist wel leuk samen. Als iemand die opmerkingen van Femke kan hebben is het Gijs.quote:Op maandag 14 februari 2011 21:13 schreef Deckard het volgende:
Oke Femke.
Nou volgens mij was het nu wel duidelijk waarom ze dus niet bij Gijsbert past. Die gaat, als Gijsbert niet oppast, zijn hele leven beheersen.
Jij voelt je nogal aangevallen in je Fries-zijn, is het niet? Dus omdat één of andere kneus ooit heeft bedacht dat het een 'oficiele' Taal is moet ik het maar leren en splitsen jullie het iedere niet-Fries die in de buurt komt dat kutboekkie 'Fries voor beginners' maar in de maag? Leuk hoor, zo'n dialect, maar je zult mij het niet horen bazelen, tenzij een keer in een dronken (zogenaamd grappige) bui.quote:Op maandag 14 februari 2011 21:13 schreef Deckard het volgende:
[..]
[..]
[..]
Je hebt je niet aangepast. Dat is dan jouw probleem. Had je maar Fries moeten leren. Ik heb tenslotte ook Nederlands geleerd.
Ze kan er geen kaas van makenquote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:07 schreef Koningin het volgende:
[..]
Ze zou niet weten wat er mee te doen...
Ja, dat denken veel vrouwen echt he, dat mannen dat fijn vinden. Ik denk dat mannen liever een leuk wijf hebben waar ze lol mee kunnen hebben en die er lekker uit ziet. Of niet?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 09:35 schreef Lienekien het volgende:
Ik denk dat Femke lekker het huis en de keuken als haar domein moet hebben. Schoonmaken, koken, etc. Ik denk dat een boer daar alleen maar heel blij mee is, eigenlijk.
Het hoeft toch niet of-of te zijn? Hij heeft zijn werk, zij heeft het huishouden en daarnaast hebben ze veel lol samen. Ik zie dat wel zo gebeuren bij die twee.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:15 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Ja, dat denken veel vrouwen echt he, dat mannen dat fijn vinden. Ik denk dat mannen liever een leuk wijf hebben waar ze lol mee kunnen hebben en die er lekker uit ziet. Of niet?
Ik denk dat wij wat te nuchter reageren. Dit topic is vooral voor het overdrijven en het zeiken, niet voor een realistische kijk op relaties.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:22 schreef Soempie het volgende:
[..]
Het hoeft toch niet of-of te zijn? Hij heeft zijn werk, zij heeft het huishouden en daarnaast hebben ze veel lol samen. Ik zie dat wel zo gebeuren bij die twee.
Precies, beetje plagende grapjes (want meer is het niet) kan Gijsbert prima tegen, het is hun humor. Ik vind ze juist heel leuk samen. Allebei integer, slim en vrolijk. Prima stel dus, dat het volgens mij lang uit kan houden als ze hun levensstijl voldoende aan elkaar weten aan te passen.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 10:22 schreef Soempie het volgende:
[..]
Het hoeft toch niet of-of te zijn? Hij heeft zijn werk, zij heeft het huishouden en daarnaast hebben ze veel lol samen. Ik zie dat wel zo gebeuren bij die twee.
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:08 schreef IkWilbert het volgende:
vanmorgen op radio veronica (bij Kicken), iemand die Richard na deed.
Ik had het niet meer, lachen!
Volgens mij is dit de link: http://www.radioveronica.nl/luister/iets-gemist/PK@Veronica/9507
GE-WEL-DIGquote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:08 schreef IkWilbert het volgende:
vanmorgen op radio veronica (bij Kicken), iemand die Richard na deed.
Ik had het niet meer, lachen!
Volgens mij is dit de link: http://www.radioveronica.nl/luister/iets-gemist/PK@Veronica/9507
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:08 schreef IkWilbert het volgende:
vanmorgen op radio veronica (bij Kicken), iemand die Richard na deed.
Ik had het niet meer, lachen!
Volgens mij is dit de link: http://www.radioveronica.nl/luister/iets-gemist/PK@Veronica/9507
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 12:08 schreef IkWilbert het volgende:
vanmorgen op radio veronica (bij Kicken), iemand die Richard na deed.
Ik had het niet meer, lachen!
Volgens mij is dit de link: http://www.radioveronica.nl/luister/iets-gemist/PK@Veronica/9507
quote:Op dinsdag 15 februari 2011 14:57 schreef Leandra het volgende:
Femke en Gijsbert...
Zodra de roze bril der verliefdheid barsten begint te vertonen dan gaat Gijsbert dingen in die mandjes gooien en dat is nog niet zo'n probleem als hij alle bonnetjes maar in het ene mandje doet, en de lege batterijen in het andere mandje, maar zodra hij een keer de fout ingaat en de lege batterijen in het bonnetjes-mandje gooit gaat Femke zich daar aan ergeren.
En Gijsbert zal nooit begrijpen waarom Femke daar zo boos/teleurgesteld/verdrietig van wordt.
Ik neem aan dat die niet in een TV-programma dat 5.000.000 kijkers heeft met hun auto in beeld kwamen...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:46 schreef Miendientje het volgende:
Volgens mij controleren ze daar nauwelijks op in Nederland. Ik ken wel mensen die jaren lang in Franse autos hebben gereden en daar nooit problemen mee gehad hebben.
Het is geen probleem zolang zij maar niet van hem verwacht dat hij het op haar manier doet, maar die kans is klein want als hij nu z'n enorme rommel al niet ziet dan ziet hij straks het verschil tussen het ene en het andere mandje niet.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nu met roze bril is alles prima, maar veel mannen houden al niet van opruimen en dan is dat nog gemiddeld opruimen, dit is manische Femke die na 1(!)logeerdag al bemoeit en bromt op Gijs z'n boerderij
Of Gijs moet het type "wegcijferen" zijn, maar daar is hij veel te eigenwijs voor
Gisteren.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:20 schreef Teslynd het volgende:
Wanneer was die uitzending van DWDD ook al weer?
Dat was nog een vrij dikke auto voor een (doorsnee) Poolse in NL.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:23 schreef bloodymary het volgende:
Met die auto, ik dacht precies hetzelfde. Hoe zit dat?
jaquote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:43 schreef Lienekien het volgende:
Ksenia heeft toch een eigen bedrijf?
Ik zou juist willen dat er een vrouw was die mijn teringzooi eens op zou ruimen..quote:Op dinsdag 15 februari 2011 15:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nu met roze bril is alles prima, maar veel mannen houden al niet van opruimen en dan is dat nog gemiddeld opruimen, dit is manische Femke die na 1(!)logeerdag al bemoeit en bromt op Gijs z'n boerderij
Of Gijs moet het type "wegcijferen" zijn, maar daar is hij veel te eigenwijs voor
Hèhe.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:53 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik zou juist willen dat er een vrouw was die mijn teringzooi eens op zou ruimen..Misschien denkt Gijs ook wel zo...
Die wonen dan ook niet officieel in Nederland, ik mag toch aannemen dat als de overleden echtgenoot van Ksenia een Nederlander was, dat haar zoontje dus ook Nederlands is en dat ze gewoon officieel in NL woont.quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:39 schreef Mercer het volgende:
[..]
Dat was nog een vrij dikke auto voor een (doorsnee) Poolse in NL.En die lui rijden allemaal diesels op pools kenteken hier, omdat ze dan die debiel hoge nederlandse wegenbelasting kunnen vermijden.
quote:Op woensdag 16 februari 2011 08:28 schreef Viking84 het volgende:
Gijsbert is klaar met femke en gaat voor mij. Tenminste: dat droomde ik vannacht
Jamaar jamaar jij ...................quote:Op woensdag 16 februari 2011 08:28 schreef Viking84 het volgende:
Gijsbert is klaar met femke en gaat voor mij. Tenminste: dat droomde ik vannacht
Ik kan er ook niets aan doen waar ik over droom!quote:Op woensdag 16 februari 2011 09:37 schreef NouMooiNiet het volgende:
[..]
Jamaar jamaar jij ...................
Hahaha das waar ja, ik had laatst een paar afleveringen van ATWT achter elkaar gekeken en toen droomde ik snachts van de lillikste gast uit de serie...quote:Op woensdag 16 februari 2011 09:42 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik kan er ook niets aan doen waar ik over droom!.
Dat snap ik dat dat lekker is als iemand dat doet, maar ook inclusief gezeik erbij?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 17:53 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik zou juist willen dat er een vrouw was die mijn teringzooi eens op zou ruimen..Misschien denkt Gijs ook wel zo...
quote:Op woensdag 16 februari 2011 12:40 schreef Kutjelik het volgende:
http://koning.web-log.nl/(...)kessel-bzv-kro-.html
...een zeer betrouwbare twitter-bron...
Dat vroeg ik me ook al af.quote:
Ik kan niet oordelen over eventueel, hypothetisch gezeik.quote:Op woensdag 16 februari 2011 09:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat snap ik dat dat lekker is als iemand dat doet, maar ook inclusief gezeik erbij?
Als je daar tegen kunt dan is het ideaal zo'n werkster in huis![]()
![]()
In BZV wordt alles 100x uitvergroot, dat is toch zo duidelijk als maar kan. Bijna iedereen wordt weggezet als een bepaald typetje. Waarschijnlijk zou het programma anders een stuk minder leuk zijn. Ook voor Femke geldt dus dat het hele beeld zwaar overdreven is.quote:Op woensdag 16 februari 2011 18:28 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik kan niet oordelen over eventueel, hypothetisch gezeik.Als ik verplicht word om net als haar te leven wordt het andere koek. Maar wie zegt dat Femke echt zo is? Ze moet alleen wel van m'n cd-kast afblijven.
Die mandjes waren dus eigenlijk vol? Nou, weten we dat ook weer.quote:Op woensdag 16 februari 2011 19:21 schreef Devz het volgende:
[..]
Ook voor Femke geldt dus dat het hele beeld zwaar overdreven is.
Ze zei zelf dat ze er soms iets indoet, maar dat dan meteen zo "troeperig" staat en ze dus meestal leegblijven. En als het alleen uitvergroting was, zou Gijsbert het geen steriel museum vinden.quote:Op woensdag 16 februari 2011 20:47 schreef Teslynd het volgende:
Ze werden van een relatief laag standpunt gefilmd, we konden er niet inkijken. Dus stel dat alles waterpas tot 2 cm onder de rand gevuld was, afgedekt met een gevlochten matje in dezelfde kleur?
Dan zou Femke er over gelogen hebben dat ze leeg waren? Nah....quote:Op woensdag 16 februari 2011 20:47 schreef Teslynd het volgende:
Ze werden van een relatief laag standpunt gefilmd, we konden er niet inkijken. Dus stel dat alles waterpas tot 2 cm onder de rand gevuld was, afgedekt met een gevlochten matje in dezelfde kleur?
Big deal wat er wel of niet in de mandjes zatquote:Op woensdag 16 februari 2011 19:41 schreef Mercer het volgende:
[..]
Die mandjes waren dus eigenlijk vol? Nou, weten we dat ook weer.
Ik denk ook dat er wel wat geknipt om de contrasten wat groter te maken en de karakters wat aan te dikken. Stille Wietse, zwijmelende Jos, hardwerkende emotieloze Annemarie, wanhopige Sonja, zweverige Marita, rare Richard, verlegen Yvonne, emotionele Frank en rommelige flierefluiter Gijsbert, zachte, nageslachtwillende Marcel, twijfelende Ksenia (in de preview ook weerquote:Op donderdag 17 februari 2011 10:44 schreef Devz het volgende:
[..]
Big deal wat er wel of niet in de mandjes zatHet gaat erom dat ze uit alle footage juist weer dat fragment uitzenden waarin het beeld weer benadrukt wordt. Natuurlijk zit er wel een kern van waarheid in, maar het wordt allemaal gewoon erg overdreven. Net als het beeld dat Marcel het alléén maar over kinderen heeft. Dat lijkt al gauw zo als je er net die 2 of 3 fragmenten uit haalt.
Ik vind het leuk om te zien hoe mensen elkaar wel of niet vinden in de liefde. Dat overdreven gedoe hier vind ik vaak erg irritant.quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:29 schreef Tha_Erik het volgende:
De lol van TV zit 'm toch juist in het overdrijven en overdreven reageren? Je kan alles wel wegrelativeren, maar dan blijft er weinig smeuïgs over om over te praten.
Natuurlijk doe ik zelf ook, maar ik neem het alleen niet zo serieus allemaal.quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:29 schreef Tha_Erik het volgende:
De lol van TV zit 'm toch juist in het overdrijven en overdreven reageren? Je kan alles wel wegrelativeren, maar dan blijft er weinig smeuïgs over om over te praten.
Dit zijn ten minste lekkere vage geruchten.quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:41 schreef Navarth het volgende:
Ik heb van een andere dan de 'anonieme twitterbron' (iemand die vlakbij Marcel woont) de bevestiging gekregen dat Ksenia in verwachting is.
Ik vind het hilarisch.quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:55 schreef bloodymary het volgende:
Natuurlijk worden dit soort dingen geknipt en uitvergroot, dat weet hopelijk iedereen wel. Maar het feit blijft dat Femke een lege kast met lege mandjes in haar kamer heeft staan. En dan spoor je niet helemaal. Wat dat betreft dan.
Met je opmerkzaamheid is niet veel mis.quote:
Omdat hij jaloers is op die neger die tussen Femke d'r lege bakjes heeft rondgescharreld. Misschien was het ook wel een hele opgeruimde neger, jeweetz.quote:
Niks hoor. Er zijn meer starters die meteen een vrij complete inboedel aanschaffen en dan met (nog) lege kasten zitten.quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:55 schreef bloodymary het volgende:
Natuurlijk worden dit soort dingen geknipt en uitvergroot, dat weet hopelijk iedereen wel. Maar het feit blijft dat Femke een lege kast met lege mandjes in haar kamer heeft staan. En dan spoor je niet helemaal. Wat dat betreft dan.
quote:Yvon Jaspers (37) mag nu dan één van de braafste meisjes zijn op de Nederlandse televisie, vroeger was de KRO-presentatrice een ware losbol. In weekblad Party doet de blondine pikante onthullingen over haar verleden.
De Boer Zoekt Vrouw-ster woonde toen zij jonger was een tijdje in New York en daar ging zij regelmatig met vreemde mannen naar bed. "Het is voor mij een dierbare en vormende periode geweest, waarin ik veel van de wereld heb gezien. Ook op seksueel gebied, ja", vertelt Yvon openhartig aan het roddelblad. "Onenightstands? Ook wel eens, ik vond dat heel leuk."
Ook onthult de meervoudige Televizier-winnares dat zij volop met drugs heeft geëxperimenteerd. "Toen ik eenmaal een vriend kreeg die helemaal in de XTC zat, ging ik er in mee."
DOOR: CH / STARLOUNGE
FOTO'S: PETER SMULDERS
bron: http://starlounge.celebs.nl.msn.com/index.cfm?objectid=108573
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |