Sigme ook.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 01:40 schreef HenriOsewoudt het volgende:
[..]
Dank voor de mooie woorden. Ik voel me ook niet oud hoor, integendeel. Maar die andere interesses hou je niet tegen. En ik had erg het gevoel in herhalingen te treden, zoals ik al zei het doet me goed dat anderen de fakkel overnemen.
Reya zie ik af en toe nog langskomen inderdaad, Sigme ook ?
http://boudspraak.wordpre(...)ntegraap-boudspraak/quote:PERSCONFERENTIE ONTHULT:
KUTSCHURFT DOET HET WEER!
NIEUW ALBUM `OVER SMAAK VALT NIET TE FISTEN’, VERWACHT BEGIN MAART 2011
AIVD VREEST EERSTE OPTREDEN 9 APRIL 2011, DB’s UTRECHT
De meest eetlustbedervende band van het Nederlandse taalgebied, KUTSCHURFT, is uit de dood opgestaan
http://www.kutschurft.nl/quote:Op zaterdag 5 februari 2011 10:49 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
http://boudspraak.wordpre(...)ntegraap-boudspraak/
Doe maar een kaartje vanuit Afghanistan, die heb ik nog niet.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 12:42 schreef ethiraseth het volgende:
Ik ga me eens buiten wagen. Als ik nooit meer post ben ik weggewaaid naar verre en hopelijk betere oorden.
Vergeet je paspoort niet.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 12:42 schreef ethiraseth het volgende:
Ik ga me eens buiten wagen. Als ik nooit meer post ben ik weggewaaid naar verre en hopelijk betere oorden.
Laat Windesheim dat lekker zelf bepalen, stelletje fascisten.quote:PVV: wasruimte Windesheim weg
ZWOLLE - De PVV-fractie in de Tweede Kamer heeft de minister van Binnenlandse Zaken vragen gesteld over de net geopende wasruimte voor moslims op Hogeschool Windesheim in Zwolle. De partij vraagt de ministers Donner (Binnenlandse Zaken) en Van Bijsterveldt (Onderwijs) wat hij denkt te gaan doen om de wasruimte zo snel mogelijk weg te krijgen bij de Zwolse hogeschool. Moslims kunnen zich er voor gebed wassen.
De Kamervragen zijn ingediend door drie PVV'ers: Wilders, Van Klaveren en Beertema. Ze vragen beide bewindslieden in hoeverre zij de visie van de PVV delen dat 'een wasruimte voor moslims, op nota bene een christelijke hogeschool, tekenend is voor de voortschrijdende islamisering van het onderwijs?'.
Ze vragen de minister zich uit te spreken tegen de 'toenemende invloed van de islam op het onderwijs'. De speciale wasruimte symboliseert volgens de PVV de ongelijkheid tussen moslims en niet-moslims.
Wat voor merk en type?quote:Op zaterdag 5 februari 2011 13:08 schreef Mutant01 het volgende:
Ik ben verliefd op mijn nieuwe auto.
Dat duurde langquote:Op zaterdag 5 februari 2011 13:07 schreef KoosVogels het volgende:
Ik voeg me al af wanneer het zou komen
[..]
Laat Windesheim dat lekker zelf bepalen, stelletje fascisten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |