je hoort er ook niet meerquote:Op donderdag 3 februari 2011 11:04 schreef Orea het volgende:
Woeiii ik heb hem eens niet dichtgegooid
Teennagels van Leyla waren bij de geboorte al helemaal ingegroeid... Ik ga gewoon elke dag met dr in bad, en nu zien de nageltjes er gewoon goed uit.quote:Op donderdag 3 februari 2011 12:36 schreef mrien het volgende:
Ik heb een reusje!
6180 gram (geboortegewicht 4380), 57,5 cm.
Ik had ergens rond 5700 verwacht maar dit niet! Wow!
Verder helemaal goedgekeurd, leuke arts die enthousiast was over hoe relaxed ik was en over de borstvoeding.
Z'n teennagels van de grote teen moeten we wel even in de gaten houden, begint een beetje in te groeien (hadden we zelf al gezien, vandaar of ze er naar kon kijken). In de soda of biotex dus, uitdaging
quote:Op donderdag 3 februari 2011 13:54 schreef Ticootje het volgende:
Oh hij zit wel heel mooi op zn lijntje.. Hij was al flink bij de geboorte. Netjes hoor.
Hij weegt gewoon meer dan 1700 gram meer dan Leyla op hetzelfde termijn.
En zelfs 1800 gram meer dan Anne met één maand! En Anne was ook bijna 8 pond bij haar geboorte!quote:Op donderdag 3 februari 2011 13:54 schreef Ticootje het volgende:
Hij weegt gewoon meer dan 1700 gram meer dan Leyla op hetzelfde termijn.
10 januari was mijn meidje 6120.. Dat was de laatste meting.quote:Op donderdag 3 februari 2011 14:15 schreef Solagratia het volgende:
Amy weegt pas sinds vorige week 6100 gram. Die is nu 27 weken. (/flauw)
Wat een heerlijk reusje Mrien! Dat gaat goed!
Wat vervelend hobbesje dat jullie allemaal zo verkouden zijn. Hopelijk gaat het een stuk beter met de pufjes!
Bij de kruidvat hebben ze hele fijne slaapzakken in de aanbieding. 9 euro. 80 cm en 100 cm. Roze, wit en blauw. Ze zijn vrij dik, maar zonder mouwen.
En ik heb potjes gekocht, ik heb gezocht naar de vieste potjes en nu heb ik maar sperziebonen en bruine bonen meegenomen. Ik ben benieuwdIk heb besloten dat ik een Manduca wil. Ik wil graag dragen maar ik krijg de hop tye niet goed strak, ze zakt altijd. Dus dan pak ik toch maar weer de kinderwagen. Nu even kijken waar ik die een beetje voordelig vandaan kan halen.
Het vloog me ineens een beetje aan dat ze volgende week opgenomen wordt. Dus toen zijn we maar gaan troostshoppen. En nu ligt ze lekker te slapen
Geen idee eigenlijk.. Ze zit in maat 68, maar wel de broekjes flink aansnoeren.quote:Op donderdag 3 februari 2011 15:19 schreef Solagratia het volgende:
Dan schelen onze meisjes niet veel Tico. Leyla is heel lang toch?
quote:Op donderdag 3 februari 2011 21:03 schreef Claudia_x het volgende:
Het topic waarin Huup zich komt melden!
En hopelijk Vanyel en DML ook.
he je kan ze niet allemaal willen hoor!quote:Op vrijdag 4 februari 2011 10:12 schreef Orea het volgende:
Ooooooh ik wil ook een Mex!! Wat issie leuk Troeta!!!![]()
Nee, dat weet ik niet zeker. Maar gezien Ylana een ICSI-baby is, is het onwaarschijnlijk, dus daar ga ik niet van uit.quote:Op vrijdag 4 februari 2011 17:20 schreef Leandra het volgende:
Hmmz... en je weet zeker dat je niet zwanger kunt/kon zijn?
Sssht, straks gaat ze dat nog doen ook!quote:Op vrijdag 4 februari 2011 21:53 schreef Solagratia het volgende:
Misschien kan ze ook wel een muts voor jou breien, dan matchen jullie
quote:Op vrijdag 4 februari 2011 16:13 schreef Saffier het volgende:
Ik heb ook een vraagje aan de verse moeders die hun eerste menstruatie al hebben gehad. De sluizen zijn na bijna 6 maanden hier echt los zeg maar, restantje kraamverband is er al doorheen![]()
Zijn er dames die dit herkennen? Zó heftig? En hoe lang mag/kan dat duren?
quote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:47 schreef Hobbesje het volgende:
[..]
herken het. Na Kian ben ik de eerste paar keer helemaal leeggelopen. En dan een dag of 4 echt veel en daarna werd het minder. Ik durfde me amper te bewegen op sommige momenten......
Daarna minder bloed, maar altijd met veel stolsels. En dat schijnt er helaas voor sommigen bij te horen na het krijgen van kinderen. Advies van de huisarts: pil en/of ibuprofen (die knijpt de bloedvaatjes dicht schijnt: hoewel het bloedverdunnend werkt merk ik toch echt verschil als ik het gebruik).
hihi, was het erg zichtbaar?quote:Op vrijdag 4 februari 2011 22:46 schreef Solagratia het volgende:
Oh zo'n mutsje is schattig! En handig dat vastknopen.
Misschien kan ze wel een broek voor mij breien. Ik ben er vandaag uitgescheurd. Op het kdv. Terwijl ik hurkte bij het wippertje waar Amy in zat
Dit zei ik een jaar geleden. En nu is Ilse er gewoon. Alsof het nooit anders geweest is.quote:Op vrijdag 5 februari 2010 08:02 schreef kaatjejannie het volgende:
naja, ik heb zo'n digitale test, en daar staat zwanger op
![]()
![]()
Ben ik een beetje jaloersquote:Op zondag 6 februari 2011 15:00 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb het ledikant opgezet voor leyla. De wieg paste nog wel, maar in de breedte werd het krapjes. Nu snurkt madam dus in haar nieuwe bedje. Zo makkelijk, als het maar een bed is snurkt madam wel.
Weten hun dat? Ik ben niet zo netjes in dat soort dingen, weet niet hoe jij bent hoor;)quote:Op zondag 6 februari 2011 15:03 schreef Fannetje het volgende:
[..]
Ook als er in principe gewoon iemand is die voor haar kan zorgen (mijn moeder)?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |