abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_91804949
Het vorige deel: Slank # 1312 - waar we gaan slapen <3



De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden

• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!

Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport

Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.

BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!



Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_91804961
Ongelukstopicnummer!

Oh, en fipo!
Are you pondering what I'm pondering?
  maandag 24 januari 2011 @ 16:49:14 #3
236335 neen
schone schijn
pi_91805017
Ja, of mooie vrouwen zijn niet lelijk.

Geluid op m'n laptop werkt niet :P nu mag ik vanavond iets zeer belangrijks kijken bij iemand anders. Ze zal wel schrikken :')
het lijkt niet wat het is
pi_91805169
Halloi.

Wat een schijtvak is onderzoeksmethodologie! :'(
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_91805362
ja, sorry Chico, even de TT aangepast :{w :P
Ja doei.
pi_91805405
Door die baby uit de OP moet ik zelf ineens enorm gapen :').
  maandag 24 januari 2011 @ 16:56:50 #7
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91805474
Methodologie is idd een schijtvak. Vooral methodologie vd letterkunde. Wát een drama :').
We hadden toen een reeks vragen die met 'ja' of 'nee' beantwoord dienden te worden. Een jongen die overal 'nee' had ingevuld haalde zo een voldoende, terwijl ik, die de toets natuurlijk serieus wilde maken, een 3 haalde :').
Niet meer actief op Fok!
pi_91805489
Are you pondering what I'm pondering?
  maandag 24 januari 2011 @ 16:57:06 #9
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91805490
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 16:55 schreef Razztwizzle het volgende:
Door die baby uit de OP moet ik zelf ineens enorm gapen :').
En ik moest gapen van die post van jou :').
Niet meer actief op Fok!
pi_91805502
Ik dacht ik doe een keer netjes, maar dat wordt niet gewaardeerd zie ik :P.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_91805509
mijn hele dag is al één grote gaap ;(
Ja doei.
  maandag 24 januari 2011 @ 16:57:28 #12
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91805521
quote:
Voor Duvel bedoel je :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_91805527
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 16:56 schreef Viking84 het volgende:
Methodologie is idd een schijtvak. Vooral methodologie vd letterkunde. Wát een drama :').
We hadden toen een reeks vragen die met 'ja' of 'nee' beantwoord dienden te worden. Een jongen die overal 'nee' had ingevuld haalde zo een voldoende, terwijl ik, die de toets natuurlijk serieus wilde maken, een 3 haalde :').
Die herinner ik me nog! Ik had een 8.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  maandag 24 januari 2011 @ 16:57:41 #14
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91805535
Neen :@ Wat lief..

Naamtopic :o

Ik eet pure chocolade met geroosterde zaden, best lekker, van Cote 'dore (ofzoiets)
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 24 januari 2011 @ 16:58:55 #15
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91805620
quote:
6s.gif Op maandag 24 januari 2011 16:57 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Die herinner ik me nog! Ik had een 8.
Overal ja ingevuld?

Tweede keer had ik een 6, maar wat heb ik in de rats gezeten om dat kutmethodologie :'). Ik was zo bang dat ik daardoor m'n BA niet in 3 jaar zou halen (nu is dat sws niet gelukt, maar goed :'))
Niet meer actief op Fok!
  Vis een optie? maandag 24 januari 2011 @ 16:59:08 #16
70532 loveli
N
pi_91805630
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 16:42 schreef neen het volgende:
Ja Uniek! Goed bezig he! En je bent nog aardig ook volgens mij, nice!

Succes met je experiment Cali! Gevoelig zijn ofzo/kwetsbaar opstellen is voor mij echt een no-go (voor zover het te vergelijken is :? ) bij niemand niet, moet ik ook maar eens wat aan doen.
Dance like nobody's watching; love like you've never been hurt. Sing like nobody's listening; live like it's heaven on earth.
crap in = crap out
pi_91805636
Lijstje:

O: 2 cracottes filet A
T: idem
L: 2 pitabroodjes met wat grana padano en een plakje salami in stukjes gesneden en verdeeld
T: 1 pitabroodje met idem :P
D: zuurkoolstamp
S: hersensport: leren :')
Ja doei.
  maandag 24 januari 2011 @ 16:59:23 #18
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91805650
Heerlijk zo'n weekend weg Razz, dat moet een mens eigenlijk veel vaker doen :Y
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_91805667
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 16:57 schreef Viking84 het volgende:

[..]

En ik moest gapen van die post van jou :').
Noem je mij nou slaapverwekkend }:|

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 24-01-2011 17:01:49 ]
  maandag 24 januari 2011 @ 17:00:24 #20
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91805707
Ja, ik kende het linkje al ;). En, eens met TT :9.

En ik vind ineens dat ik te dikke kuiten heb voor mn nieuwe laarzen ;( :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  Vis een optie? maandag 24 januari 2011 @ 17:05:41 #21
70532 loveli
N
pi_91806003
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:00 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ja, ik kende het linkje al ;). En, eens met TT :9.

En ik vind ineens dat ik te dikke kuiten heb voor mn nieuwe laarzen ;( :').
Slimfast :') Of stoppen met spinnen zodat je spieren slinken :Y

Of misschien zuigt het model van je nieuwe laarzen.
crap in = crap out
  maandag 24 januari 2011 @ 17:09:07 #22
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91806193
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:00 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ja, ik kende het linkje al ;). En, eens met TT :9.

En ik vind ineens dat ik te dikke kuiten heb voor mn nieuwe laarzen ;( :').
Oe mag ik mag ik mag ik!!!!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 24 januari 2011 @ 17:09:17 #23
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91806198
Werkmail openen op een vrije dag is zo dom. Stomme mailtjes van klanten waar iets niet helemaal lekker loopt }:| Bah.

Zodirect maar even kijken bij de paardjes. Kinderen zijn aan het rijden O+
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_91806211
• 3 dl melk
• 2 stronken witlof met 1/2 blik tonijn-in-olie; 1,5 gebakken ei met spekjes
• kom romanescosoep met spekjes en creme fraiche
avondeten: koolvisfilet & gerookte zalmreepjes; 1 courgette, 1/2 bak champions, creme fraiche
toe: biogarde

Op- en aanmerkingen? Iemand een idee hoeveel calorieën dit is of een site waar ik dingen kan aanvinken en dat het dan voor me wordt opgeteld?
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 24 januari 2011 @ 17:09:47 #25
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91806228
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:05 schreef loveli het volgende:

[..]

Slimfast :') Of stoppen met spinnen zodat je spieren slinken :Y

Of misschien zuigt het model van je nieuwe laarzen.
*mental image van iemand die slimfast injecteert in kuit* ;(
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_91806272
zeg, Maria, zoeken ze daar nog mensen waar jij werkt, zeg, zo rond de zomer? :') :P
Ja doei.
  maandag 24 januari 2011 @ 17:11:18 #27
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91806306
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:09 schreef sigme het volgende:
• 3 dl melk
• 2 stronken witlof met 1/2 blik tonijn-in-olie; 1,5 gebakken ei met spekjes
• kom romanescosoep met spekjes en creme fraiche
avondeten: koolvisfilet & gerookte zalmreepjes; 1 courgette, 1/2 bak champions, creme fraiche
toe: biogarde

Op- en aanmerkingen? Iemand een idee hoeveel calorieën dit is of een site waar ik dingen kan aanvinken en dat het dan voor me wordt opgeteld?
Afhankelijk van of het volle melk is en van de hoeveelheid spekjes en creme fraiche is het ongeveer tussen de 1500 - 1900 kcal volgens mij.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  maandag 24 januari 2011 @ 17:12:05 #28
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91806366
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:10 schreef motorbloempje het volgende:
zeg, Maria, zoeken ze daar nog mensen waar jij werkt, zeg, zo rond de zomer? :') :P
Ik werk er niet he, ik freelance ervoor! :+

Maar zou kunnen, wanneer ga je? Dan drop ik ze tegen die tijd even een mailtje. Het wisselt nogal namelijk wat ze hebben! :P
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_91806397
ja, dat weten we nog niet, even afhankelijk van of ik hier herkansingen zou hebben en of Mr.Mo werk heeft en zulks :P
Ja doei.
  maandag 24 januari 2011 @ 17:12:53 #30
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91806423
Waarom eet je eigenlijk low carb sigme?
Op zich lijkt het me prima, al heb ik het gevoel dat je de afgelopen dagen iets te veel dierlijke vetten eet.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  maandag 24 januari 2011 @ 17:13:25 #31
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91806461
quote:
13s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:09 schreef Tinkepink het volgende:
Werkmail openen op een vrije dag is zo dom. Stomme mailtjes van klanten waar iets niet helemaal lekker loopt }:| Bah.

Zodirect maar even kijken bij de paardjes. Kinderen zijn aan het rijden O+
Arf -O- Terugmailen: "Dan doe je het toch lekker zellef! :( " is zeker geen optie :P

Maar ook yay voor knolhobbelende kindertjes!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_91806477
Dikke kuiterd meldt :7

Zo, vandaag mijn grenzen weer verlegd, met collega in de auto naar Heerlen over de autoweg en dan naar een andere autoweg wegens omleiding. Ik reed!!! En daarna helemaal alleen terug langs omleiding en weer autoweg 8-)

Ik zweette niet eens meer :') Kan me tijden herinneren dat mijn hartslag met 220 begon zodra ik op een invoegstrook ging rijden.

Oja en ook nog parkeren, maar ik had er al eens geparkeerd dus daar was ik niet zo benauwd voor.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  maandag 24 januari 2011 @ 17:14:09 #33
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91806502
Maria, ik kan geen spoilers lezen op mn gsm ;(.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 17:14:12 #34
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91806508
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:12 schreef motorbloempje het volgende:
ja, dat weten we nog niet, even afhankelijk van of ik hier herkansingen zou hebben en of Mr.Mo werk heeft en zulks :P
Laat maar weten zodra je het ongeveer weet! Dan ga ik het vragen! *O*
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_91806533
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:11 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Afhankelijk van of het volle melk is en van de hoeveelheid spekjes en creme fraiche is het ongeveer tussen de 1500 - 1900 kcal volgens mij.
Halfvolle melk, 20gr spekjes en 100ml creme fraiche.
Maar dan valt de hoeveelheid calorieën wel mee dus. Dank :Y.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 24 januari 2011 @ 17:14:42 #36
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91806539
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:13 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Arf -O- Terugmailen: "Dan doe je het toch lekker zellef! :( " is zeker geen optie :P

Maar ook yay voor knolhobbelende kindertjes!
Neu. Het gaat meer om het niet voldoen aan onuitgesproken verwachtingen, gewekt door iemand anders. Heel naar.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_91806578
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:14 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Laat maar weten zodra je het ongeveer weet! Dan ga ik het vragen! *O*
tof O+ (wat schuift 't eigenlijk? :@ )
Ja doei.
pi_91806607
auw heb geloof ik een spier verrekt met sporten... lekker onhandig weer
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
pi_91806608
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:13 schreef Syrena het volgende:
Dikke kuiterd meldt :7

Zo, vandaag mijn grenzen weer verlegd, met collega in de auto naar Heerlen over de autoweg en dan naar een andere autoweg wegens omleiding. Ik reed!!! En daarna helemaal alleen terug langs omleiding en weer autoweg 8-)

Ik zweette niet eens meer :') Kan me tijden herinneren dat mijn hartslag met 220 begon zodra ik op een invoegstrook ging rijden.

Oja en ook nog parkeren, maar ik had er al eens geparkeerd dus daar was ik niet zo benauwd voor.
^O^
Het komt nog eens helemaal goed met jou :*.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 24 januari 2011 @ 17:16:34 #40
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91806651
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:14 schreef sigme het volgende:

[..]

Halfvolle melk, 20gr spekjes en 100ml creme fraiche.
Maar dan valt de hoeveelheid calorieën wel mee dus. Dank :Y.
Denk dat het nog onder de 1500 is, witlof, champignons en courgette bevatten in totaal wat jij hebt gegeten nog geen 100 kcal.
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 24 januari 2011 @ 17:17:07 #41
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91806686
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:14 schreef XcUZ_Me het volgende:
Maria, ik kan geen spoilers lezen op mn gsm ;(.
Ik ben vandaag weer es bezig met mensen verwijzen naar Duo Boots, en die verkopen laarzen voor vrouwen met brede kuiten enzulks :+ Dus het was een beetje too good to be true _O- Op een gegeven moment kun je de zoektermen half dromen :+

Ik zal privé verder niet meer met werk vermengen O-)
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 24 januari 2011 @ 17:17:15 #42
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91806690
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:16 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

Denk dat het nog onder de 1500 is, witlof, champignons en courgette bevatten in totaal wat jij hebt gegeten nog geen 100 kcal.
Ik denk dat je gelijk hebt. Ging in mijn berekening uit van normale sigme-hoeveelheden :Y)
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_91806812
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:12 schreef Tinkepink het volgende:
Waarom eet je eigenlijk low carb sigme?
Op zich lijkt het me prima, al heb ik het gevoel dat je de afgelopen dagen iets te veel dierlijke vetten eet.
Ik wil graag van de vrijdag/zaterdag-vreterij af. Dit is een poging om te zien of dit me de eetlust beneemt. Veel dierlijke vetten zal wel kloppen, ik hoop dan ook nog steeds dat er binnenkort tekenen van minder trek op gaan duiken. Voorlopig nog niet, maar t/m donderdag is liefste er en dan is discipline niet zo'n probleem.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 24 januari 2011 @ 17:20:10 #44
236335 neen
schone schijn
pi_91806860
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 16:59 schreef loveli het volgende:

[..]

Dance like nobody's watching; love like you've never been hurt. Sing like nobody's listening; live like it's heaven on earth.
He, ik heb wel gel van loreal... omdat ik het waard ben.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
het lijkt niet wat het is
pi_91806861
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:14 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Laat maar weten zodra je het ongeveer weet! Dan ga ik het vragen! *O*
Ik wil er ook wel meer van weten, maar ik PM je wel ffies. Ben ook erg benieuwd naar de naam van je bedrijf O+

Hmpf, in het kader van socialer doen (of nou ja, het ging vanzelf), riep ik net buiten op een kennis van mijn ouders hallo. Ze kwam uiteraard ff naar me toe, dus ik zei "Oh, kom gelijk even kijken" maar ze moest een kanarie terugbrengen naar de mevrouw 2 huizen verder en zou dan komen kijken. Maar het zijn allebei ontzettende kletskousen....

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_91806890
Is er een beetje makkelijke site waar ik de hoeveelheden kan opgeven? Dan ga ik het uitrekenen. Ik ben het gevoel voor voedingswaarde een beetje kwijt met dit afwijkende eten.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_91807048
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:20 schreef neen het volgende:

[..]

He, ik heb wel gel van loreal... omdat ik het waard ben.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Herkenbaar, wij hadden ook zo'n muts op de uni die 1 van de eerste vrouwelijke hoogleraarfuncties kreeg. En dan ons maar laten zitten :{
Maar toen was ik nog niet zo dat ik daar wat van ging zeggen :@
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  maandag 24 januari 2011 @ 17:23:45 #48
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91807082
Syrena, lammakomme! kan zijn dat ik langzaam ben met antwoord geven, want ik ga even boodschappen doen :9
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_91807129
quote:
5s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:20 schreef sigme het volgende:
Is er een beetje makkelijke site waar ik de hoeveelheden kan opgeven? Dan ga ik het uitrekenen. Ik ben het gevoel voor voedingswaarde een beetje kwijt met dit afwijkende eten.
Kun je iets met www.dieetinzicht.nl?
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_91807232
quote:
14s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:15 schreef sigme het volgende:

[..]

^O^
Het komt nog eens helemaal goed met jou :*.
Ja potdorie he. Dalijk heb ik niks meer om aan te werken :+ Nou ja, een andere baan om de benzinekosten te kunnen betalen _O-

Eigenlijk had ik nog ff naar de Ikea gewild (die ligt namelijk op die route) maar dat durfde ik nog niet, het begon net druk te worden op de weg. Maar daar ga ik ook nog eens heen, en dan over de autoweg en niet binnendoor :Y)
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_91807308
@Sigme: Wil je dat ik een begindagmenu opschrijf van Atkins? Dat wil zeggen dat je ook nog je yoghurt, kwark en melk moet opgeven. Maar ik wil dat je het gebrek aan eetlust ervaart.
En de site die ik het best vind: valtaf.nl

@Neen: als jij dikke prima zegt bedoel je áltijd het tegenovergestelde

@Syrena: schijt aan kennis van ouders hebben. :')

@Uniek: prima figuurtje

@XM: ik zou je kuiten zo laten en de laarzen terugbrengen: die vond ik toch al niks

@Cali: go with the flow is prima, maar verlies niet alle verstand uit het oog. Middenweg, jeweetz

@conleche: niet meer posten net na je dagelijkse wodkaatje, maar gewoon rustig verder gaan met administratie.
  maandag 24 januari 2011 @ 17:29:18 #52
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91807394
Sigme, heb het voor je berekend.
Zonder groente zit je op 1200 kcal, dat heb ik www.valtaf.nl berekend

Tijd Maaltijd Product kcal eiwit koolh vet alcohol
12:00 ontbijt 100.00 gr koolvis, gekookt 101 23.00 1.00 1.00 0.00
12:00 ontbijt 300.00 ml melk, halfvol 150 12.00 15.00 4.50 0.00
12:00 ontbijt 80.00 gr tonijn, in olijfolie 206 19.20 0.72 14.40 0.00
12:00 ontbijt 20.00 gr bacon, spekjes 63 3.40 0.20 5.40 0.00
12:00 ontbijt 100.00 ml crème fraîche 290 2.50 3.00 30.00 0.00
12:00 ontbijt 100.00 gr zalm, gebakken 271 28.00 0.00 18.00 0.00
12:00 ontbijt 200.00 gr yoghurt, biogarde natuur 114 9.20 12.60 3.00 0.00


Totaal van maandag 24 januari 2011 1195 97.30 32.52 76.30 0.00
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 24 januari 2011 @ 17:30:28 #53
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91807434
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:27 schreef conleche het volgende:
@Sigme: Wil je dat ik een begindagmenu opschrijf van Atkins? Dat wil eggen dat je ook nog je yoghurt, kwark en melk moet opgeven. Maar ik wil dat je het gebrek aan eetlust ervaart.
En de site die ik het best vind: valtaf.nl

@Neen: als jij dikke prima zegt bedoel je áltijd het tegenovergestelde

@Syrena: schijt aan kennis van ouders hebben. :')

@Uniek: prima figuurtje

@XM: ik zou je kuiten zo laten en de laarzen terugbrengen: die vond ik toch al niks

@Cali: go with the flow is prima, maar verlies niet alle verstand uit het oog. Middenweg, jeweetz

@conleche: niet meer posten net na je dagelijkse wodkaatje, maar gewoon rustig verder gaan met administratie.
:D O+

Verder eens met alles al weet ik niet meer hoe de nieuwe laarzen van XMert eruit zien :P
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_91807439
quote:
5s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:20 schreef sigme het volgende:
Is er een beetje makkelijke site waar ik de hoeveelheden kan opgeven? Dan ga ik het uitrekenen. Ik ben het gevoel voor voedingswaarde een beetje kwijt met dit afwijkende eten.
www.caloriechecker.nl ?
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_91807526
Mooi jurkje, Uniek! En Cali, mag ik ook een pm? Ben best een beetje nieuwsgierig!

Zo, thuis van werken, heerlijk. Ik vind het echt lekker om dat halve uurtje van en naar het werk te wandelen....Echt goede beweging! Nu nog even motivatie zoeken voor een half uurtje pilates/yoga..
pi_91807540
Hoi! :W Ben zelf weer braaf lijstjes aan 't invullen op www.valtaf.nl. Ik eet namelijk of veel te weinig of (ongemerkt) echt veel te veel. En eigenlijk wil ik ook gewoon serieus af gaan vallen (wil toch echt naar die 65). Geen idee hoeveel kilo's ik dan nog moet trouwens want heb al sinds oktober niet meer op de weegschaal gestaan. |:(
pi_91807587
Ik gebruik graag deze:
http://www.voedingswaardetabel.nl/

Die rekent de kcals als je het gewicht invult.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_91807712
Ik had een half uur geleden al een kilo (minstens!) kwijt kunnen zijn :(

Hm. Nog steeds geen loon en Essent heeft een voorschot afgeschreven van mijn oude adres. Echt, incompetente bende }:| maar ze belden wel snel terug vorige week, maar dat was voor een ander probleem.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_91807723
Oh ja, dieetinzicht en valtaf, dat waren betere sites. Dank!
Ondertussen heb ik me door het voedingscentrum heengeslagen. 1400kcal, da's toch echt wat weinig. Teveel vet, te weinig koolhydraten (duh). Te weinig vezels, al lijkt me dat toch sterk bij zulke hoeveelheden groente.

Conleche, ik wil graag tips (kopietje mag ook hoor, pik ik dat woensdag op). Maar ik beloof niet dat ik me eraan hou, ik ben wat eigenwijs van aard :+.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_91807752
quote:
2s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:37 schreef sigme het volgende:
Oh ja, dieetinzicht en valtaf, dat waren betere sites. Dank!
Ondertussen heb ik me door het voedingscentrum heengeslagen. 1400kcal, da's toch echt wat weinig. Teveel vet, te weinig koolhydraten (duh). Te weinig vezels, al lijkt me dat toch sterk bij zulke hoeveelheden groente.

Conleche, ik wil graag tips (kopietje mag ook hoor, pik ik dat woensdag op). Maar ik beloof niet dat ik me eraan hou, ik ben wat eigenwijs van aard :+.
That's why we love you.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_91807962
Avond :W

Ik wil zo naar de sportschool voor een lesje, maar hoe langer ik op de bank zit, hoe minder zin ik heb om te gaan _O-
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_91808030
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:41 schreef Goodbye het volgende:
Avond :W

Ik wil zo naar de sportschool voor een lesje, maar hoe langer ik op de bank zit, hoe minder zin ik heb om te gaan _O-
Hophop, in de benen! Nu gaan :) !
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_91808093
quote:
2s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:37 schreef sigme het volgende:
Oh ja, dieetinzicht en valtaf, dat waren betere sites. Dank!
Ondertussen heb ik me door het voedingscentrum heengeslagen. 1400kcal, da's toch echt wat weinig. Teveel vet, te weinig koolhydraten (duh). Te weinig vezels, al lijkt me dat toch sterk bij zulke hoeveelheden groente.

Conleche, ik wil graag tips (kopietje mag ook hoor, pik ik dat woensdag op). Maar ik beloof niet dat ik me eraan hou, ik ben wat eigenwijs van aard :+.
Da's waarom je afvalt. :+ Je eet ongemerkt minder als je geen tot weinig KH's eet. Al lijkt het soms best veel en vet. Het is ook niet iets voor de heel lange termijn. Je moet op den duur weer gezonde KH's inbouwen en dan eet je pas gezond, maar lowcarb is wel degelijk een fijne manier om te beginnen, juist omdat je hongergevoel weggaat. Want iedereen verliest het tegen honger.

Ik neem het boek wel mee woensdag, dan kan je het lenen.
pi_91808118
quote:
18s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:43 schreef sigme het volgende:

[..]

Hophop, in de benen! Nu gaan :) !
Ja, maar dat lesje begint om zeven uur!
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_91808300
Ewelina het wordt misschien wat later dan 7 uur! Mijn aardappels hebben geen haast blijkbaar, ze zijn na een halfuur nog niet gaar }:|.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_91808341
Voor de liefhebbers van de West Wing: Aaron Sorkin (producer) gaat een nieuwe TV serie maken, bij HBO!

http://screenrant.com/aaron-sorkin-hbo-sandy-97842/
  maandag 24 januari 2011 @ 17:54:12 #67
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91808544
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:48 schreef Chicolate het volgende:
Ewelina het wordt misschien wat later dan 7 uur! Mijn aardappels hebben geen haast blijkbaar, ze zijn na een halfuur nog niet gaar }:|.
Komt Ewelina eten? :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_91808595
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:49 schreef Jagärtrut het volgende:
Voor de liefhebbers van de West Wing: Aaron Sorkin (producer) gaat een nieuwe TV serie maken, bij HBO!

http://screenrant.com/aaron-sorkin-hbo-sandy-97842/
Ik heb t mijn baas gemaild ;) die is West Wing fan. Ken je de serie studio 54 ook? Heeft niet lang gelopen, maar is ook van Sorkin. Ik vond 'm ^O^
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_91808631
Ik ga ook koken, denk dat de kennis al naar huis is gegaan *hoopt* :')
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_91808635
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:54 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Komt Ewelina eten? :P.
Nee ik wil een jurkje van haar overkopen, maar het eerst passen. Dus kom vanavond even langs, zou voor 7 uur zijn maar ik wil wel tevoren eten ;). Als mn aardappelen binnen 5 min gaar zijn, red ik het nog ...
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_91808682
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:55 schreef Syrena het volgende:

[..]

Ik heb t mijn baas gemaild ;) die is West Wing fan. Ken je de serie studio 54 ook? Heeft niet lang gelopen, maar is ook van Sorkin. Ik vond 'm ^O^
Studio 60 on the Sunset Strip. O+

West Wing. O+ O+

Oh en Sports Night: ook zeker de moeite waard!
pi_91808710
Zeg dan gelijk even tegen Ewelina dat ze mijn jurkje opstuurt :P
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  maandag 24 januari 2011 @ 17:58:23 #73
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91808728
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:57 schreef Goodbye het volgende:
Zeg dan gelijk even tegen Ewelina dat ze mijn jurkje opstuurt :P
Hoi, Ewelina leest hier ook mee hoor :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_91808792
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:58 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Hoi, Ewelina leest hier ook mee hoor :P.
Goh.

Het was een grapje, aangezien ik denk dat Ewelina eerder bij Chico is dan online ;)
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_91808888
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:57 schreef ihatefastcars het volgende:

[..]

Studio 60 on the Sunset Strip. O+

West Wing. O+ O+

Oh en Sports Night: ook zeker de moeite waard!
Ja, Sports night moet ik nog eens ergens vandaan zien te toveren. Maar West Wing was echt mijn favoriete show ooit...
pi_91808970
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:02 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Ja, Sports night moet ik nog eens ergens vandaan zien te toveren. Maar West Wing was echt mijn favoriete show ooit...
Oh, absoluut, met afstand ook! En de hele serie blijft ook geweldig als je 'm nog een keer kijkt (en nog een keer: met vrienden die 't voor het eerst zien enz.).
pi_91809006
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:59 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Goh.

Het was een grapje, aangezien ik denk dat Ewelina eerder bij Chico is dan online ;)
Andersom! Ik ga naar haar toe :P.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_91809053
gets, het schiet weer in m'n onderrug -O- hopelijk is 't donderdag over: dan wilde ik weer gaan hardlopen -O-
Ja doei.
  maandag 24 januari 2011 @ 18:12:56 #79
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_91809287
Uniek, wat een prachtfiguur en dat jurkje staat je erg mooi! Die hand voor je buik is inderdaad nergens voor nodig en trekt vooral de aandacht ;)

verder ben ik alweer vergeten waar ik op wilde reageren :')

lijstje dan:
O: (om 12.00) haring
L: 3 mini afbakbroodjes met kaas, sandwichspread en jam
D: prei, champs, spekjes en wat volkorenpasta
T: yoghurtje indien nog zin
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_91809330
Lijstje van vandaag:

O: havermoutpap
L: pakje kipfilet, 1 mozarellabol, halve komkommer
T: bekertje huttenkase
D: kippenbout met zuurkool
S: fitness
T: 25 gram nootjes en 1/2 bak kwark

Solli gesprek was lekker vaag. Schijnen nog allerlei juridische dingen vanuit mijn werkgever geregeld te moeten worden. Dus het was een soort van kennismakingsgesprek, met hier en daar een 'pointed question'.

Schijnbaar kan ik voor het eind van de week een contractvoorstel in mijn mailbox verwachten.
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
  maandag 24 januari 2011 @ 18:14:29 #81
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91809366
Laarzen kan ik niet terugbrengen, want sale, maar ik houd ze want ik vind ze wel leuk en blik in de spiegel thuis leerde me dat het misschien toch wel meeviel. Maar van bovenaf en achteromkijkend lijken ze ballonerig. Ach ja.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 18:15:45 #82
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_91809413
Doe eens een foto dan xm, dan kunnen we beoordelen ;)

Ik doe het even zo, wegens gemak: Thanks voor alle reacties in mijn pm-box, O+
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_91809427
Mooi jurkje & figuur uniek!
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:14 schreef XcUZ_Me het volgende:
Laarzen kan ik niet terugbrengen, want sale, maar ik houd ze want ik vind ze wel leuk en blik in de spiegel thuis leerde me dat het misschien toch wel meeviel. Maar van bovenaf en achteromkijkend lijken ze ballonerig. Ach ja.
De spiegel is veel beter in deze. inderdaad. Geen dikke kuiten hoor, anders hadden ze gewoon niet gepast?
  maandag 24 januari 2011 @ 18:16:48 #84
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91809438
Staat op mn feestboek Cali ;).

En puff, het zijn wikkellaarzen, dus ze passen altijd :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  Vis een optie? maandag 24 januari 2011 @ 18:18:12 #85
70532 loveli
N
pi_91809507
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
Staat op mn feestboek Cali ;).

En puff, het zijn wikkellaarzen, dus ze passen altijd :').
Oh die kwaliteitslaarzen, houden.
crap in = crap out
  maandag 24 januari 2011 @ 18:18:45 #86
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91809536
Ik ben het wel eens met XM wb de laarzen, maar ik vind ze sowieso foeilelijk :P. Zet ze op Marktplaats? :P.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 18:19:26 #87
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91809565
No way :{w Jij laarzen-heiden! :P
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_91809606
Mijn lijstje met de stand van zaken nu:

O: boterham filet americain, halfvolle melk
L: verse kippensoep
T: twee mandarijntjes
D: karbonade, spruitjes, appelmoes, halfvolle melk
T: 5 eetlepels biogarde stand met een scheutje aardbeiensaus
T: nog iets want dit is weinig.. maar wat?
T: verse sinaasappelsap
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  maandag 24 januari 2011 @ 18:22:10 #89
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_91809707
Houden!! Je hebt écht geen dikke kuiten!
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  maandag 24 januari 2011 @ 18:22:25 #90
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_91809718
En anders doneer je ze maar aan mij (welke maat?)
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_91809737
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:22 schreef _Calimero_ het volgende:
Houden!! Je hebt écht geen dikke kuiten!
^^

en de jurk staat je mooi uniek!
Be ready when opportunity comes...Luck is the time when preparation and opportunity meet
  maandag 24 januari 2011 @ 18:23:11 #92
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91809759
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
No way :{w Jij laarzen-heiden! :P
Oh nee, ik ben geen laarzenheiden, verre van zelfs :P. Mooie, hoge laarzen zijn :9~.
Niet meer actief op Fok!
pi_91809842
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:23 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Oh nee, ik ben geen laarzenheiden, verre van zelfs :P. Mooie, hoge laarzen zijn :9~.
Jij draagt toch nooit hoge hakken, of heb ik dat beeld verkeerd in mijn hoofd zitten? :o :P

Nou, wish me luck, ik ga richting sportschool! *O*
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  maandag 24 januari 2011 @ 18:25:02 #94
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91809862
Duvel gaat zo mee RPMen >:)
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_91809886
Die les des doods? Ik hoorde zondag al mensen in de kleedkamer klagen! :D
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_91809893
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:04 schreef ihatefastcars het volgende:

[..]

Oh, absoluut, met afstand ook! En de hele serie blijft ook geweldig als je 'm nog een keer kijkt (en nog een keer: met vrienden die 't voor het eerst zien enz.).
Ik heb helaas seizoen 1 ooit weggegeven! -O- Maar inderdaad, over een tijdje ga ik hem weer opnieuw kijken denk ik! Mijn nieuwe serie van atm is brothers and sisters. en the wire...
  Vis een optie? maandag 24 januari 2011 @ 18:25:34 #97
70532 loveli
N
pi_91809899
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:22 schreef _Calimero_ het volgende:
En anders doneer je ze maar aan mij (welke maat?)
Mijn maat.
crap in = crap out
  maandag 24 januari 2011 @ 18:25:44 #98
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91809908
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:25 schreef Goodbye het volgende:
Die les des doods? Ik hoorde zondag al mensen in de kleedkamer klagen! :D
:Y :Y :Y
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 18:26:32 #99
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91809955
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:25 schreef Goodbye het volgende:
Die les des doods? Ik hoorde zondag al mensen in de kleedkamer klagen! :D
Dank je wel.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 24 januari 2011 @ 18:29:12 #100
229513 Blurred86
Live Positive
pi_91810089
*eens met de TT!
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  maandag 24 januari 2011 @ 18:29:59 #101
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91810140
quote:
15s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:26 schreef Duvel het volgende:

[..]

Dank je wel.
Whehe >:) .
Niet meer actief op Fok!
pi_91810685
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 17:57 schreef Goodbye het volgende:
Zeg dan gelijk even tegen Ewelina dat ze mijn jurkje opstuurt :P
Die is opgestuurd! Nog niet ontvangen?
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  Vis een optie? maandag 24 januari 2011 @ 18:44:06 #103
70532 loveli
N
pi_91810874
Wat gebeurt er als je geen belastingaangifte hebt gedaan op het moment dat de belasting wil dat je het doet?
crap in = crap out
  maandag 24 januari 2011 @ 18:51:43 #104
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91811264
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:44 schreef loveli het volgende:
Wat gebeurt er als je geen belastingaangifte hebt gedaan op het moment dat de belasting wil dat je het doet?
Als je pech hebt krijg je een boete. Of ze schatten gewoon in wat je verdiend hebt (altijd meer dan de werkelijkheid }:| ) en baseren daar de veel te hoge aanslag op. Of je krijgt gewoon een herinnering. E.e.a. is een beetje afhankelijk van het humeur van de dienstdoende werknemer.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_91811456
Ik ga XM's jurkje bestellen op de Steps website :@ zo leuk! En goed voor het werk. En ook het jurkje van gisteren.

Ik ga ook weer eetmeter.nl invullen!

Oeh, uniek je ziet er goed uit!
  maandag 24 januari 2011 @ 18:57:36 #106
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91811553
quote:
15s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:26 schreef Duvel het volgende:

[..]

Dank je wel.
Je bent een held, hoor!
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_91811580
Is een portie spaghetti, ongekookt, 35 gram?
pi_91811810
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:58 schreef Perruche het volgende:
Is een portie spaghetti, ongekookt, 35 gram?
Da's wel heel weinig hoor! Ik denk eerder 75.
  maandag 24 januari 2011 @ 19:02:27 #109
229513 Blurred86
Live Positive
pi_91811819
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:58 schreef Perruche het volgende:
Is een portie spaghetti, ongekookt, 35 gram?
volgens mij houden de meeste mensen 75-100 gram aan, maar ik vind dat zelf érg veel! ik eet zelf 35-50 g ongekookt, afhankelijk van hoeveel honger ik heb.
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  maandag 24 januari 2011 @ 19:02:27 #110
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91811820
Mijn dochter vraagt of ik het volgende over haar wil schrijven O+ :
Mijn kindje kijkt graag tv. *O* En ze is heel erg lief. *O* :) *O*
inclusief smilies
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  Vis een optie? maandag 24 januari 2011 @ 19:02:39 #111
70532 loveli
N
pi_91811831
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:51 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Als je pech hebt krijg je een boete. Of ze schatten gewoon in wat je verdiend hebt (altijd meer dan de werkelijkheid }:| ) en baseren daar de veel te hoge aanslag op. Of je krijgt gewoon een herinnering. E.e.a. is een beetje afhankelijk van het humeur van de dienstdoende werknemer.
Maar ik ben in loondienst en draag al voldoende af en krijg in principe terug...
crap in = crap out
  maandag 24 januari 2011 @ 19:03:06 #112
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91811852
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 19:02 schreef loveli het volgende:

[..]

Maar ik ben in loondienst en draag al voldoende af en krijg in principe terug...
Dan weet ik het niet.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  Vis een optie? maandag 24 januari 2011 @ 19:03:37 #113
70532 loveli
N
pi_91811880
O+ *O* lief kindje van Tink! *O*
crap in = crap out
pi_91811881
quote:
99s.gif Op maandag 24 januari 2011 19:02 schreef Tinkepink het volgende:
Mijn dochter vraagt of ik het volgende over haar wil schrijven O+ :
Mijn kindje kijkt graag tv. *O* En ze is heel erg lief. *O* :) *O*
inclusief smilies
O+
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
pi_91811972
Oja, Studio 60 :@ Dat geeft maar weer aan wat voor fan ik ben van Sorkin :')

Zo de mevrouw is geweest, ze vond mijn huis tof O+ gegeten heb ik ook al en ook een wijntje op. Viel me ineens in dat ik dat nog had, lekker. En nu alleen nog naar de plee _O-

Oh, er is een pagina 3 oO< Moment.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_91812021
quote:
99s.gif Op maandag 24 januari 2011 19:02 schreef Tinkepink het volgende:
Mijn dochter vraagt of ik het volgende over haar wil schrijven O+ :
Mijn kindje kijkt graag tv. *O* En ze is heel erg lief. *O* :) *O*
inclusief smilies
Hoi I! Wie geht's? 8-)

[ Bericht 0% gewijzigd door Syrena op 24-01-2011 19:07:47 (Oeps, verkeerde letter :P) ]
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  maandag 24 januari 2011 @ 19:08:51 #117
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91812116
quote:
99s.gif Op maandag 24 januari 2011 19:02 schreef Tinkepink het volgende:
Mijn dochter vraagt of ik het volgende over haar wil schrijven O+ :
Mijn kindje kijkt graag tv. *O* En ze is heel erg lief. *O* :) *O*
inclusief smilies
Awwww O+.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 19:10:18 #118
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91812193
Meh, ik wil gaan reizen met m'n OV-chipkaart (één van de twee), maar ik ben m'n gebruikersnaam kwijt en er komt maar geen mail en een nieuw account aanvragen lukt ook niet, want dan zegt 'ie steeds dat ik bepaalde velden moet invullen die ik allang heb ingevuld }:|.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 19:11:37 #119
229513 Blurred86
Live Positive
pi_91812267
oh ja belastingdienst, bedankt voor de reminder: ga meteen maar even wat geld terugvragen :7
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_91812290
Volgens de eetmeter heb ik maar 1000 calorieen op :')
pi_91812373
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 19:10 schreef Viking84 het volgende:
Meh, ik wil gaan reizen met m'n OV-chipkaart (één van de twee), maar ik ben m'n gebruikersnaam kwijt en er komt maar geen mail en een nieuw account aanvragen lukt ook niet, want dan zegt 'ie steeds dat ik bepaalde velden moet invullen die ik allang heb ingevuld }:|.
Met de NS-kortingskaart kan je ook OV-chippen.
  maandag 24 januari 2011 @ 19:15:04 #122
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91812439
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 19:13 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Met de NS-kortingskaart kan je ook OV-chippen.
Weet ik, maar die geeft hetzelfde probleem. En ik wil dus op saldo gaan reizen, zodat ik geen gedoe meer heb met strippenkaarten.
Niet meer actief op Fok!
pi_91812454
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 19:10 schreef Viking84 het volgende:
Meh, ik wil gaan reizen met m'n OV-chipkaart (één van de twee), maar ik ben m'n gebruikersnaam kwijt en er komt maar geen mail en een nieuw account aanvragen lukt ook niet, want dan zegt 'ie steeds dat ik bepaalde velden moet invullen die ik allang heb ingevuld }:|.
Ik moet elke keer een nieuw wachtwoord aanvragen omdat ie het oude niet herkent :') En ik typ het goed, want na de derde keer ben ik ze op gaan schrijven }:|

Oja, that reminds me, moet kijken of mijn inlog bij Essent nu gefixt is.
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_91812508
Maar reizen in de bus met de chipkaart is fijner dan met strippen :Y
Trein doe ik nog kaartjes, want dan moet je altijd meer dan 20 euro op je kaart hebben staan en dat vind ik een beetje gortig :{
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  maandag 24 januari 2011 @ 19:18:42 #125
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91812603
Tinkepinkspinkje *O* O+

Lijst:
O: 4 cracottes met fa, beker melk
S: 1.45 uur wandelen
T: gekookt ei
L: 2 kommen bruine bonensoep met spek en rookworst, 2 boterhammen zelfgemaakte eiersalade
T: mineola, appel, peer, blokje choco
D: 1 1/2 pak zuurkool, paar aardappelen, tartaar, stukje rookworst, veel ananas
T: 200 gr (=300 kcal) danio kersen/chocola :9 met wat yoghurt.

Mijn man heeft nog vreselijke kiespijn ondanks antibiotica en ibru 600, heel zielig maar ik word gek van hem, we hebben ook maar 1 kamer beneden dus moet erbij zitten. Hij wil ook niet naar bed...

Sorry maar wordt er een beetje zenuwachtig van :')
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 24 januari 2011 @ 19:32:50 #126
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91813338
Beetje irritant: op werk van Nachtwacht was vandaag een borrel, maar hij zei dat 'ie gewoon om 17:30 naar huis zou gaan. Dus ik heb gekookt en zit te wachten, maar hij komt maar niet. Sms ik net, blijkt 'ie toch te zijn gebleven. Sms dat dan even }:|.
Niet meer actief op Fok!
pi_91813385
oh, lastig he, mannen, Uniekje! Al moet ik zeggen dat ik positief verbaasd was over de Duutser toen hij ziek was! Zijn jullie eigenlijk getrouwd?

@ vik: Hoe lang zijn jullie al getrouwd?
  maandag 24 januari 2011 @ 19:34:09 #128
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91813410
Volgens mij is het nu gelukt met de chipkaart. Maar ik vind het raar dat ik op de kaart niet zie dat ik een voordeelurenabonnement heb. En ik heb 20 euro saldo aangevraagd, maar wil bij nader inzien toch liever 10, omdat ik 20 ook wel veel vind en ook wel kaartjes kan kopen voor treinreizen. Maar nu kan ik het niet wijzigen, want daarvoor moet m'n eerste aanvraag eerst geactiveerd worden :').
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 19:34:28 #129
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91813424
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 19:33 schreef Jagärtrut het volgende:
oh, lastig he, mannen, Uniekje! Al moet ik zeggen dat ik positief verbaasd was over de Duutser toen hij ziek was! Zijn jullie eigenlijk getrouwd?

@ vik: Hoe lang zijn jullie al getrouwd?
Noh, ik vind het gewoon stom van het eten. Nou ja, nu heb ik voor 2 dagen eten :9.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 19:35:25 #130
229513 Blurred86
Live Positive
pi_91813473
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 19:33 schreef Jagärtrut het volgende:

@ vik: Hoe lang zijn jullie al getrouwd?
:D die gedachte heb ik ook vaak bij Vik's posts! :P
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_91813597
Niet zo mopperen hoor Vik :P
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  maandag 24 januari 2011 @ 19:38:28 #132
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91813617
Boer Jos en Dycke bij DWDD O+.
Niet meer actief op Fok!
pi_91813921
Gisteren:
O1: fruit 'n fibre met halfvolle melk
O2: 3x wasa light crisp met filet A.
T: kiwi
L: beetje kip/spinazie.mie van gisteren, maar dan koud.
T: cracker met filet A. (of 2)
T: blokje pure choco
T: wodka, ovenzoutjesharing met ui
D: boerenkool met valessding met camembert.
T: vanille-ijs met citroensorbetijs

Vandaag:

O: 2 meergranenbeschuitjes met boter en muisjes, gekookt eitje
T: klein stukje taart om te proeven
L: 1x geroosterd brood met filet A. en 2 crackers met hetzelfde
T: nog zo'n klein stukje taart met theelepel creme fraiche
T: wodka, ovenzoutjes
D: Oosterse wokgroenten met oesterknoflooksaus, mie en kipfilet
T: misschien nog een kiwi
T: misschien nog een blokje pure choco
  maandag 24 januari 2011 @ 19:45:25 #134
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91813945
quote:
99s.gif Op maandag 24 januari 2011 19:02 schreef Tinkepink het volgende:
Mijn dochter vraagt of ik het volgende over haar wil schrijven O+ :
Mijn kindje kijkt graag tv. *O* En ze is heel erg lief. *O* :) *O*
inclusief smilies
O+ Gezellig! :D
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 24 januari 2011 @ 19:48:33 #135
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91814097
Ik doe ook weer es een lijstje oO<

O: krentenbol met kaas
T: twee sneetjes met hagelslag
T: minibounty
T: beker chocolademelk
L: restje pasta met zelfgemaakte bolognesesaus
T: halve beker ijscappuccino
D: ovenschotel met aardappelschijfjes, gehakt, prei, rozijntjes en kerrie
S: Zumba draaierig :') misschien toch maar niet :+
T: indien nog honger, yoghurt met fruit

Raar lijstje :') Slaat als een tangopeenvarkenlulopeendrumsteletc.
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_91814571
quote:
99s.gif Op maandag 24 januari 2011 19:02 schreef Tinkepink het volgende:
Mijn dochter vraagt of ik het volgende over haar wil schrijven O+ :
Mijn kindje kijkt graag tv. *O* En ze is heel erg lief. *O* :) *O*
inclusief smilies
wat lief O+ O+
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
pi_91815780
"Ja, zo is in principe de situatie". Wat een sukkel, die Richard. En Gijsbert O+
  maandag 24 januari 2011 @ 20:20:47 #138
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91816007
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 24 januari 2011 @ 20:22:15 #139
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91816089
Ja Gijsbert, daar kan ik het wel op :9
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_91816165
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:22 schreef uniekhoorn het volgende:
Ja Gijsbert, daar kan ik het wel op :9
ik ook wel!

Ha, nog minder dan 3 weken...
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
..
pi_91816482
Ben ik de enige die Gijsbert wat simpel vind? :@ Het is wel de sympathiekste die er bij zit, (maar dat is niet heel moeilijk, als je het opneemt tegen een seriemoordenaar, een pedo, een kaasmaakster met contactgestoorde ADHD en een norkse, humorloze geitenbreier), maar heel interessant issie niet.

[ Bericht 0% gewijzigd door conleche op 24-01-2011 20:36:54 ]
  maandag 24 januari 2011 @ 20:28:18 #142
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91816485
:D jeager :9
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 24 januari 2011 @ 20:29:43 #143
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91816589
Nee maar hij is gewoon leuk voor de sex even...

Wat is er mis met kaasmaaksters ? ;(
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_91816628
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:29 schreef uniekhoorn het volgende:
Nee maar hij is gewoon leuk voor de sex even...

Wat is er mis met kaasmaaksters ? ;(
Op zich niks. Maar wel als ze alleen maar daar over kunnen praten. :P
pi_91816658
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:28 schreef conleche het volgende:
Ben ik de enige die Gijsbert wat simpel vind? :@ Het is wel de symphatiekste die er bij zit, (maar dat is niet heel moeilijk, als je het opneemt tegen een seriemoordenaar, een pedo, een kaasmaakster met contactgestoorde ADHD en een norkse, humorloze geitenbreier), maar heel interessant issie niet.
Ik kijk dat hele BZV niet, maar dat vond ik hier heel even jammer. _O- .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  Vis een optie? maandag 24 januari 2011 @ 20:31:23 #146
70532 loveli
N
pi_91816681
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:29 schreef uniekhoorn het volgende:
Nee maar hij is gewoon leuk voor de sex even...

Wat is er mis met kaasmaaksters ? ;(
Jij bent niet contactgestoord met adhd.
crap in = crap out
  maandag 24 januari 2011 @ 20:31:28 #147
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91816685
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:28 schreef conleche het volgende:
Ben ik de enige die Gijsbert wat simpel vind? :@ Het is wel de symphatiekste die er bij zit, (maar dat is niet heel moeilijk, als je het opneemt tegen een seriemoordenaar, een pedo, een kaasmaakster met contactgestoorde ADHD en een norkse, humorloze geitenbreier), maar heel interessant issie niet.
:D

Alleen al om deze beschrijving zou ik BIJNA Boer Zoekt Vrouw gaan kijken :') _O-
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 24 januari 2011 @ 20:31:43 #148
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91816697
quote:
17s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:20 schreef MariaEtcetera het volgende:
Die is zo gaaf! O+.
Niet meer actief op Fok!
pi_91816721
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:28 schreef conleche het volgende:
Ben ik de enige die Gijsbert wat simpel vind? :@ Het is wel de symphatiekste die er bij zit, (maar dat is niet heel moeilijk, als je het opneemt tegen een seriemoordenaar, een pedo, een kaasmaakster met contactgestoorde ADHD en een norkse, humorloze geitenbreier), maar heel interessant issie niet.
Op de een of andere manier lijkt het me een interessant persoon. En inderdaad 10x beter dan die anderen. Die Richard, wat een sukkel..

Voor de duidelijkheid, ik heb net op Uitzending Gemist gekeken....dus spoileren mag wat mij betreft! :)
  maandag 24 januari 2011 @ 20:32:09 #150
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91816724
Het journaal eindigde daarnet zelfs met BZV :o.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:32:27 #151
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91816739
Vik, ja he! O+ Samen met dat nummer van the killers mijn theme song van de dag :+ Al zit deze al ietsje langer in m'n systeem :P Net als Born to Run O+

quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:31 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Ik kijk dat hele BZV niet, maar dat vond ik hier heel even jammer. _O- .
gmta *;
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 24 januari 2011 @ 20:33:32 #152
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91816794
Ik denk niet dat Gijsbert saai is. Vgl met de rest komt 'ie wel beter uit de verf, maar hij reist ook, dus hij is wel avontuurlijk ingesteld. Bovendien moest Yvonne weg, omdat ze niet spontaan genoeg was, dus ik denk dat het een hele leuke kerel is :Y.

Wat bazel ik eigenlijk :').
Niet meer actief op Fok!
pi_91816828
Ja hallo. Sta ik op het punt om dat B&B'je te boeken, komt Baardmans ermee dat 'ie naar het Kurhaus wil.

Maar m'n gebloemde beddenspreien dan? ;( .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  maandag 24 januari 2011 @ 20:34:34 #154
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91816853
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:34 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ja hallo. Sta ik op het punt om dat B&B'je te boeken, komt Baardmans ermee dat 'ie naar het Kurhaus wil.

Maar m'n gebloemde beddenspreien dan? ;( .
Het Kurhaus is duuuuuuuuuuuur! :o.
Niet meer actief op Fok!
pi_91816904
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:34 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ja hallo. Sta ik op het punt om dat B&B'je te boeken, komt Baardmans ermee dat 'ie naar het Kurhaus wil.

Maar m'n gebloemde beddenspreien dan? ;( .
B&B boeken. 10x zo leuk dan het kurhaus, denk ik....
  maandag 24 januari 2011 @ 20:35:20 #156
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91816907
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:33 schreef Viking84 het volgende:
Ik denk niet dat Gijsbert saai is. Vgl met de rest komt 'ie wel beter uit de verf, maar hij reist ook, dus hij is wel avontuurlijk ingesteld.Bovendien moest Yvonne weg, omdat ze niet spontaan genoeg was, dus ik denk dat het een hele leuke kerel is :Y.

Wat bazel ik eigenlijk :').
Geen idee, van het bovenstaande dikgedrukte stuk kon ik in ieder geval qua logica geen kaas maken :') :+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 24 januari 2011 @ 20:35:22 #157
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91816910
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:31 schreef loveli het volgende:

[..]

Jij bent niet contactgestoord met adhd.
Mjoh
:')
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 24 januari 2011 @ 20:37:23 #158
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91817037
Nou DaD, ik wist het wel
* uniekhoorn wil luxe
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_91817062
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:37 schreef uniekhoorn het volgende:
Nou DaD, ik wist het wel
* uniekhoorn wil luxe
Maar ik wil schattig en romantisch. :@.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  maandag 24 januari 2011 @ 20:38:49 #160
229513 Blurred86
Live Positive
pi_91817129
10x zo leuk als het kurhaus!

maar verder helemaal eens met Jagar! of nou ja, eigenlijk lijkt een nachtje in het kurhaus me ook wel leuk! in de presidential suite a 1050 euro per nacht :7
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  maandag 24 januari 2011 @ 20:40:19 #161
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91817247
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:37 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Maar ik wil schattig en romantisch. :@.
Dat kan later altijd nog :+
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 24 januari 2011 @ 20:41:17 #162
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91817293
quote:
12s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:38 schreef Blurred86 het volgende:
10x zo leuk als het kurhaus!

maar verder helemaal eens met Jagar! of nou ja, eigenlijk lijkt een nachtje in het kurhaus me ook wel leuk! in de presidential suite a 1050 euro per nacht :7
En dan ruzie krijgen met degene met wie je gaat! ^O^.

Ik zou alleen maar krampachtig denken: het moet, het moet, het moet suuuuuuupergezellig en onvergetelijk zijn.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:41:58 #163
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91817334
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:35 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Geen idee, van het bovenstaande dikgedrukte stuk kon ik in ieder geval qua logica geen kaas maken :') :+
We hebben vorige week al gemerkt dat logica niet aan jou besteed is (syllogismen :P)
Niet meer actief op Fok!
pi_91817377
B&B it is. O+. Heb geboekt. *O*.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  maandag 24 januari 2011 @ 20:43:02 #165
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91817414
Ik wil naar De Herkansing kijken op UG, maar er zit geen ondertiteling bij :{w.

Jee, DaD, vrouwen zijn de baas :7.
Niet meer actief op Fok!
pi_91817477
Hij wilde ook romantisch. *; .

8-).
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  Vis een optie? maandag 24 januari 2011 @ 20:45:58 #167
70532 loveli
N
pi_91817599
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:43 schreef Viking84 het volgende:
Ik wil naar De Herkansing kijken op UG, maar er zit geen ondertiteling bij :{w.

Jee, DaD, vrouwen zijn de baas :7.
Voor ons horenden is Richard ook niet altijd te verstaan.
crap in = crap out
pi_91817734
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:41 schreef Viking84 het volgende:

[..]

En dan ruzie krijgen met degene met wie je gaat! ^O^.

Ik zou alleen maar krampachtig denken: het moet, het moet, het moet suuuuuuupergezellig en onvergetelijk zijn.
oh, en dan zo gespannen zijn dat je uiteindelijk ruzie krijgt...

Daar hebben de Duutser en ik ook nog wel eens last van, zeker als we elkaar maar heel kort zien...
  maandag 24 januari 2011 @ 20:49:24 #169
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91817800
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:48 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

oh, en dan zo gespannen zijn dat je uiteindelijk ruzie krijgt...

Daar hebben de Duutser en ik ook nog wel eens last van, zeker als we elkaar maar heel kort zien...
Ja en dat zou ik zonde vinden van zo'n duur nachtje Kurhaus. Dus dan maar thuisblijven ofzo :P.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:50:53 #170
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91817878
quote:
12s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:41 schreef Viking84 het volgende:

[..]

We hebben vorige week al gemerkt dat logica niet aan jou besteed is (syllogismen :P)
1. Yvonne moest weg
2. Yvonne is niet spontaan

a. Gijsbert is spontaan
b. Gijsbert is niet saai
c. Wie is Gijsbert?

:+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 24 januari 2011 @ 20:51:29 #171
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_91817918
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:50 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

1. Yvonne moest weg
2. Yvonne is niet spontaan

a. Gijsbert is spontaan
b. Gijsbert is niet saai
c. Wie is Gijsbert?

:+
_O- Maria :D
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  maandag 24 januari 2011 @ 20:51:47 #172
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91817945
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:29 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Whehe >:) .
Grutjes.*

* Vertaling: Godverdegodverdegodver wat zwaar!
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_91817955
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:50 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

1. Yvonne moest weg
2. Yvonne is niet spontaan

a. Gijsbert is spontaan
b. Gijsbert is niet saai
c. Wie is Gijsbert?

:+
Fuck, wat zijn jullie grappig vanavond. :D.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  maandag 24 januari 2011 @ 20:52:24 #174
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91817987
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:31 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Ik kijk dat hele BZV niet, maar dat vond ik hier heel even jammer. _O- .
Ja, dat!

Duvel leeft nog *O*.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:52:26 #175
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91817991
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:57 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Je bent een held, hoor!
Een dooie held dan. ;(
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 24 januari 2011 @ 20:53:14 #176
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91818038
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:50 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

1. Yvonne moest weg
2. Yvonne is niet spontaan

a. Gijsbert is spontaan
b. Gijsbert is niet saai
c. Wie is Gijsbert?

:+
De saaie Yvonne moet spontaan weg van Gijsbert.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:53:22 #177
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818046
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:50 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

1. Yvonne moest weg
2. Yvonne is niet spontaan

a. Gijsbert is spontaan
b. Gijsbert is niet saai
c. Wie is Gijsbert?

:+
Vrouwen die niet spontaan zijn moeten weg
Yvonne is niet spontaan
____________________________________
Conclusie: Yvonne moet weg

Fixed :9.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:54:07 #178
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818103
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:52 schreef Duvel het volgende:

[..]

Een dooie held dan. ;(
Lol, XM ga eens reanimeren? :9.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:54:10 #179
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91818109
quote:
3s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:51 schreef Duvel het volgende:

[..]

Grutjes.*

* Vertaling: Godverdegodverdegodver wat zwaar!
:D

Grutjes is een mooi woord O+

Tevens RIP aan de nabestaanden ;( We zullen je in de geschiedschrijving zetten als zijnde gestorven voor ehh. Het goede doel. Wat dat ook mag zijn :+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 24 januari 2011 @ 20:54:56 #180
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818151
Fleur Agema van de PVV bij 24 uur met: "Ik heb letterlijk 3 jaar alleen geslapen." Noes, arm kind :').
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:55:16 #181
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_91818177
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:53 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Vrouwen die niet spontaan zijn moeten weg
Yvonne is niet spontaan
____________________________________
Conclusie: Yvonne moet weg

Fixed :9.
Oh, dit gaat over BZV. Ik dacht dat het een raadseltje was. :@
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
  maandag 24 januari 2011 @ 20:55:35 #182
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_91818201
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:54 schreef Viking84 het volgende:
Fleur Agema van de PVV bij 24 uur met: "Ik heb letterlijk 3 jaar alleen geslapen." Noes, arm kind :').
Je zal maar figuurlijk 3 jaar alleen hebben geslapen ;(
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  maandag 24 januari 2011 @ 20:55:48 #183
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818217
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:55 schreef mazaru het volgende:

[..]

Oh, dit gaat over BZV. Ik dacht dat het een raadseltje was. :@
Het is een raadseltje dat over BZV gaat :+.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:55:54 #184
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_91818221
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:54 schreef Viking84 het volgende:
Fleur Agema van de PVV bij 24 uur met: "Ik heb letterlijk 3 jaar alleen geslapen." Noes, arm kind :').
Aan 1 stuk door??? :o
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
  maandag 24 januari 2011 @ 20:56:22 #185
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818247
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:55 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Je zal maar figuurlijk 3u alleen hebben geslapen ;(
Wat moet ik me daarbij voorstellen dan? :+.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:56:27 #186
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_91818252
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:55 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Het is een raadseltje dat over BZV gaat :+.
Ik vind het maar een raar programma. :Y
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
  maandag 24 januari 2011 @ 20:56:46 #187
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91818269
Duvel weet tenminste waarom ik als een soort reddingsboei thuiskom na het sporten :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_91818275
Maria _O- geniaal _O-
"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
  maandag 24 januari 2011 @ 20:56:54 #189
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_91818278
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:56 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Wat moet ik me daarbij voorstellen dan? :+.
Jajaja ik was weer te sloom met de edit o|O
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  maandag 24 januari 2011 @ 20:56:56 #190
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818282
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:56 schreef mazaru het volgende:

[..]

Ik vind het maar een raar programma. :Y
5 miljoen mensen delen die mening niet :P.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:57:15 #191
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91818302
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:53 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Vrouwen die niet spontaan zijn moeten weg
Yvonne is niet spontaan
____________________________________
Conclusie: Yvonne moet weg

Fixed :9.
Die is wel heel makkelijk. Ik heb die krengen een keer geoefend voor een assessment. Was blij dat ik dat gedaan had, als ik er koud mee was geconfronteerd had ik er helemaal niks van gebakken.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 24 januari 2011 @ 20:57:23 #192
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818309
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:56 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Jajaja ik was weer te sloom met de edit o|O
Dan weet ik nog steeds niet wat ik me erbij moet voorstellen :P.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:57:43 #193
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91818327
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:54 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Lol, XM ga eens reanimeren? :9.
Mond op mond! :9
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 24 januari 2011 @ 20:58:04 #194
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_91818347
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:57 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dan weet ik nog steeds niet wat ik me erbij moet voorstellen :P.
Nee dáárom juist, vond ik het een loze toevoeging, letterlijk 3 jaar...
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
  maandag 24 januari 2011 @ 20:58:23 #195
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_91818371
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:56 schreef Viking84 het volgende:

[..]

5 miljoen mensen delen die mening niet :P.
Ik weet het. Ik ben nou eenmaal een beetje eigenaardig denk ik. w/
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
  maandag 24 januari 2011 @ 20:58:38 #196
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91818386
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:56 schreef Viking84 het volgende:

[..]

5 miljoen mensen delen die mening niet :P.
Gelukkig hoor ik bij de overige 12 miljoen. Heb nog geen seconde van gezien, m.u.v. de vooraankondigingen.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:58:45 #197
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818393
quote:
2s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:57 schreef Duvel het volgende:

[..]

Die is wel heel makkelijk. Ik heb die krengen een keer geoefend voor een assessment. Was blij dat ik dat gedaan had, als ik er koud mee was geconfronteerd had ik er helemaal niks van gebakken.
Dat is idd de allermakkelijkste :P. Ik ben ze ook aan het oefenen voor een test en toen ik ermee begon, snapte ik er werkelijk geen jota van :').
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:58:52 #198
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91818402
Als je googled op 'saaie Gijbert' gaan de eerste twee hits sowieso al over Boer Zoekt Vrouw!

Wie had ooit gedacht dat een programma met zo'n titel zo'n hype zou worden! Qua titel heeft het evenveel allure als 'Veenendaal de Klomp".
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 24 januari 2011 @ 20:59:06 #199
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818417
quote:
14s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:57 schreef Duvel het volgende:

[..]

Mond op mond! :9
*O* We doen het nou. Ademnood, want de kans is groot... *O*.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 20:59:09 #200
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91818422
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:54 schreef Viking84 het volgende:
Fleur Agema van de PVV bij 24 uur met: "Ik heb letterlijk 3 jaar alleen geslapen." Noes, arm kind :').
:r Fleur :r Agema :r
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 24 januari 2011 @ 20:59:27 #201
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91818440
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:58 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dat is idd de allermakkelijkste :P. Ik ben ze ook aan het oefenen voor een test en toen ik ermee begon, snapte ik er werkelijk geen jota van :').
Ik vind ze wel leuk :@ Ben er ook goed in.
goh, zou dat met elkaar samenhangen :')
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  maandag 24 januari 2011 @ 20:59:29 #202
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91818442
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:58 schreef MariaEtcetera het volgende:
Als je googled op 'saaie Gijbert' gaan de eerste twee hits sowieso al over Boer Zoekt Vrouw!

Wie had ooit gedacht dat een programma met zo'n titel zo'n hype zou worden! Qua titel heeft het evenveel allure als 'Veenendaal de Klomp".
Speelt het zich daar niet af? :')
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_91818448
wow, béétje bij béétje begin ik Phonology beter door te krijgen :')! :o
Ja doei.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:00:04 #204
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91818484
jullie zijn grappig en jullie zijn O+
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 24 januari 2011 @ 21:00:13 #205
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818498
quote:
14s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:58 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Gelukkig hoor ik bij de overige 12 miljoen. Heb nog geen seconde van gezien, m.u.v. de vooraankondigingen.
Over iets wat je niet gezien hebt, kun je ook geen gefundeerde mening hebben :P.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:00:20 #206
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91818501
Oh en we hebben zojuist ontdekt dat Bo geen liefhebber is van pilletjes die met enig geweld door z'n strot worden gedouwd :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:00:52 #207
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818548
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:59 schreef motorbloempje het volgende:
wow, béétje bij béétje begin ik Phonology beter door te krijgen :')! :o
Nu pas? :P.

Maar lekker voelt dat hè? Als je niet het gevoel hebt dat het op gokken aan gaat komen, maar dat je echtt een beredeneerd antwoord kunt geven *O*.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:00:56 #208
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91818556
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:58 schreef MariaEtcetera het volgende:
Wie had ooit gedacht dat een programma met zo'n titel zo'n hype zou worden! Qua titel heeft het evenveel allure als 'Veenendaal de Klomp".
Vrijdag stopte mijn trein op Veenendaal = De Klomp. Toen zag ik in de verte een bord "einde bebouwde kom", van De Klomp. De Klomp heeft een bebouwde kom. :{
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 24 januari 2011 @ 21:01:03 #209
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91818565
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:59 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Speelt het zich daar niet af? :')
Geen idee, ik hoor ook bij de 12 miljoen O+ Al begin ik wel het idee te krijgen dat we een onder-gerepresenteerd deel zijn binnen de slankie-bevolking oO<
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
  maandag 24 januari 2011 @ 21:01:09 #210
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_91818568
quote:
9s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:00 schreef XcUZ_Me het volgende:
Oh en we hebben zojuist ontdekt dat Bo geen liefhebber is van pilletjes die met enig geweld door z'n strot worden gedouwd :').
Moet je floris hebben, die likt zowat de tube ontwormingsspul uit je handen :')
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_91818604
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:00 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nu pas? :P.

Maar lekker voelt dat hè? Als je niet het gevoel hebt dat het op gokken aan gaat komen, maar dat je echtt een beredeneerd antwoord kunt geven *O*.
ik zei een beetje beter, niet alsof ik 't nu allemaal snap :{
Ja doei.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:01:43 #212
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91818605
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:01 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Moet je floris hebben, die likt zowat de tube ontwormingsspul uit je handen :')
De haarbalpasta is dan ook geen probleem hier. Het kwart (!) pilletje daarentegen... :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:02:32 #213
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91818654
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Geen idee, ik hoor ook bij de 12 miljoen O+ Al begin ik wel het idee te krijgen dat we een onder-gerepresenteerd deel zijn binnen de slankie-bevolking oO<
Maar toch he! *;
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:02:47 #214
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818672
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:59 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ik vind ze wel leuk :@ Ben er ook goed in.
goh, zou dat met elkaar samenhangen :')
Ik vind ze leuk, maar ik ben er nog niet zo goed in als ik zou willen. Sommige blijven gewoon voor problemen zorgen. En ik heb wel een manier ontdekt waarmee je ze zou kunnen oplossen (de zogenaamde Star-test), maar die manier snap ik dan weer niet :'). Maar goed, niet oefenen had me helemaal nergens gebracht. Nu zal ik het er nog redelijk van af brengen, als ik tenminse geen black-out krijg door de tijdsdruk :').
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:02:50 #215
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91818678
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 20:58 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dat is idd de allermakkelijkste :P. Ik ben ze ook aan het oefenen voor een test en toen ik ermee begon, snapte ik er werkelijk geen jota van :').
Dat assessment is ook alweer 5,5 jaar geleden, ik kan me herinneren dat je vooral woorden als verzamelingen letters moet zien zonder hun eigen betekenis... Klopt dat nog?
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 24 januari 2011 @ 21:03:30 #216
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91818730
quote:
4s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:00 schreef Duvel het volgende:

[..]

Vrijdag stopte mijn trein op Veenendaal = De Klomp. Toen zag ik in de verte een bord "einde bebouwde kom", van De Klomp. De Klomp heeft een bebouwde kom. :{
Woh :o

Er wonen mensen in de Klomp :o

Van mollen wist ik het wel. </flauwe verwijzing naar Alfred J Kwak>
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_91818752
:')!
Ja doei.
pi_91818757
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 18:40 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Die is opgestuurd! Nog niet ontvangen?
Nee! :o Ik wacht rustig af :Y
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:04:34 #219
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91818805
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:03 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Woh :o

Er wonen mensen in de Klomp :o

Van mollen wist ik het wel. </flauwe verwijzing naar Alfred J Kwak>
Ik heb dat heel erg met Lage Zwaluwe en Klarenbeek. Dat je uit het raam kijkt, zo'n vlondertje ziet en dat er dan ook nog mensen uitstappen en die dan vervolgens in het weiland verdwijnen :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:04:48 #220
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818819
quote:
2s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:02 schreef Duvel het volgende:

[..]

Dat assessment is ook alweer 5,5 jaar geleden, ik kan me herinneren dat je vooral woorden als verzamelingen letters moet zien zonder hun eigen betekenis... Klopt dat nog?
Bedoel je het onderdeel syllogismen? Je moet helemaal geen aandacht besteden aan de woorden die erin staan en alleen maar onderscheid maken tussen de verschillende termen (in mijn hoofd hernoem ik de naar x, y en z). Die woorden leiden alleen maar af.

Ben ook benieuwd wat ik verder nog krijg. Ik reken op syllogismen, cijferreeksen, dynamische afbeeldingen en verbale analogieën (en dan drie uit dit rijtje, want het zijn drie tests).
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:04:57 #221
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91818831
quote:
17s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:02 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Maar toch he! *;

Check ook die geniaal getimede dance-moves, zo semi-synchroon! oO<
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_91818916
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:04 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik heb dat heel erg met Lage Zwaluwe en Klarenbeek. Dat je uit het raam kijkt, zo'n vlondertje ziet en dat er dan ook nog mensen uitstappen en die dan vervolgens in het weiland verdwijnen :').
Lage Zwaluwe is nog best een aardig dorp, hoor. Het ligt alleen een paar kilometer van het treinstation af.

M'n ex is er geboren en z'n vader woont er nog. :P.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:06:44 #223
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91818947
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:01 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

ik zei een beetje beter, niet alsof ik 't nu allemaal snap :{
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:08:01 #224
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91819028
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:04 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Bedoel je het onderdeel syllogismen? Je moet helemaal geen aandacht besteden aan de woorden die erin staan en alleen maar onderscheid maken tussen de verschillende termen (in mijn hoofd hernoem ik de naar x, y en z). Die woorden leiden alleen maar af.
Dat bedoel ik ja.
quote:
Ben ook benieuwd wat ik verder nog krijg. Ik reken op syllogismen, cijferreeksen, dynamische afbeeldingen en verbale analogieën (en dan drie uit dit rijtje, want het zijn drie tests).
"Dynamische afbeeldingen"? Zoiets als de Daily Prophet?
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 24 januari 2011 @ 21:08:11 #225
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91819040
Ik heb me er maar bij neergelegd dat ik nooit aangenomen zal worden voor een functie waar ik een assessment voor zou moeten doen. Geeft ook rust :).
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_91819066
Duvel, was het fijn? :D _O-

Mijn steps les ging niet door, had nu een soort van mix van body pump, body combat en een circuitje. Was erg leuk en ik ga het morgen wel voelen, ben ik bang :P

O: brinta
T: bruin bolletje rookvlees
T: brownie van de bijenkorf :9
L: bruin bolletje serranoham, cup a soup tomaat
T: 2 bonbons, klein bakje magere kwark met schijfjes banaan
S: bovenstaand lesje dus
D: shepherd's pie, glaasje appelsap

De zoetigheid in mijn lijst waren allebei traktaties, kon het niet weerstaan. I'm a sucker for chocolate :@
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:10:40 #227
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91819197
Ik weet even niet of ik de juiste term gebruik (ik ben moe :')), maar ik bedoel dus figuurreeksen, eigenlijk, dus dat je moet kiezen wat de volgende afbeelding moet zijn.

quote:
7s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:08 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb me er maar bij neergelegd dat ik nooit aangenomen zal worden voor een functie waar ik een assessment voor zou moeten doen. Geeft ook rust :).
Precies zoals jij redeneerde ik tot voor kort ook nog. Toch zie je dat assessments veel voorkomen in het bedrijfsleven, dus het is best verstandig om ermee te oefenen (naast dat het ook gewoon léuk is om te zien dat je iets wat je niet dacht te zullen snappen toch snapt :P). En oefening baart kunst, echt waar :Y. Maar we wachten eerst maar even af wat er woensdag gebeurt :'). In ieder geval zou m'n score zonder te oefenen een stuk lager liggen, that's for sure.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:11:34 #228
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91819262
Heb een aantal malen een assesment moeten doen en scoor altijd bizar goed. Snap er niets van :') Krijg de baan ook altijd aangeboden, maar heb een dergelijke baan nog nooit geaccepteerd. Bang om alsnog door de mand te vallen :')
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_91819272
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:06 schreef Viking84 het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
weet jij iets van SPE-rules? :')!
Ja doei.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:13:02 #230
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91819385
Dat zal ongetwijfeld als je énige vorm van inzicht in cijfermatige ellende hebt. Dat ontbreekt hier volkomen. Uit mijn cito-toets kwam advies LBO en qua wiskundig inzicht zit ik daar nog RUIM onder.

Ik leg me er dus maar bij neer :).
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:13:48 #231
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91819451
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:11 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

weet jij iets van SPE-rules? :')!
Ik ken de afkorting niet eens, maar ik ben nu wel nieuwsgierig :P.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:14:31 #232
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91819488
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
Dat zal ongetwijfeld als je énige vorm van inzicht in cijfermatige ellende hebt. Dat ontbreekt hier volkomen. Uit mijn cito-toets kwam advies LBO en qua wiskundig inzicht zit ik daar nog RUIM onder.

Ik leg me er dus maar bij neer :).
Oh ja, je dyscalculie, dat was ik even vergeten :).
Ik heb ook een naam van een bedrijf dat geen assessments doet, alleen gesprekken. Dat is wel weer een troost als ik hard faal op het assessment :').
Niet meer actief op Fok!
pi_91819526
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
Dat zal ongetwijfeld als je énige vorm van inzicht in cijfermatige ellende hebt. Dat ontbreekt hier volkomen. Uit mijn cito-toets kwam advies LBO en qua wiskundig inzicht zit ik daar nog RUIM onder.

Ik leg me er dus maar bij neer :).
Cijfermatige ellende haat-boks (8>
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:16:07 #234
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91819607
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:14 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Cijfermatige ellende haat-boks (8>
Heb jij voor je werk niet te maken met het afnemen van tests? :P (is wel iets waarmee je binnen HR te maken krijgt toch?)

SPE = Sound pattern of English, Mo?

Wat snap je niet? Ik ben wel zo'n taalkundenerd dat ik wel even wil kijken of ik het wel snap en dus kan uitleggen :').
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:16:59 #235
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91819662
Ik heb ooit een toelatingstest gedaan voor deelcertificaat wis-A. Ik vergeet nooit meer dat gezicht van die mevrouw toen ik de uitslag kreeg. Voor m'n gevoel had ik het nog aardig gedaan. Ik bleek 2 vragen goed te hebben van de 50 ofzo :'). En cito had ik geloof ik 1 taalvraag fout en 1 rekenvraag goed.

Mja, ik geloof dat oefenen dan niet zoveel nut heeft _O-.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:18:42 #236
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91819774
quote:
10s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb ooit een toelatingstest gedaan voor deelcertificaat wis-A. Ik vergeet nooit meer dat gezicht van die mevrouw toen ik de uitslag kreeg. Voor m'n gevoel had ik het nog aardig gedaan. Ik bleek 2 vragen goed te hebben van de 50 ofzo :'). En cito had ik geloof ik 1 taalvraag fout en 1 rekenvraag goed.

Mja, ik geloof dat oefenen dan niet zoveel nut heeft _O-.
Ja maar dat is toch helemaal niet erg dan? :). In zo'n geval zou ik ook gewoon vragen om de test niet te hoeven doen of in ieder geval dát deel vd test niet. Ze kunnen je inzicht in logica ook wel anders testen (verbale analogieën bijvoorbeeld, dat lijkt me in theorie geen probleem?)
Niet meer actief op Fok!
pi_91819862
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:16 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Heb jij voor je werk niet te maken met het afnemen van tests? :P (is wel iets waarmee je binnen HR te maken krijgt toch?)

SPE = Sound pattern of English, Mo?

Wat snap je niet? Ik ben wel zo'n taalkundenerd dat ik wel even wil kijken of ik het wel snap en dus kan uitleggen :').
Zou kunnen, maar dan hoef ik zelf geen reeksjes af te maken _O-

Bij mij is het een beetje scheef, qua inzicht (zoals met die figuurtjes) ben ik echt een ramp. Kans berekenen gaat nog wel aardig :Y

Hoofdrekenen kon ik vroegah ook heel goed :7
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_91819914
Ik heb wiskunde A2 op VWO niveau afgesloten met een vijf.

Ik was best trots :+ :@
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:21:04 #239
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91819937
Hoofdrekenen is hier ook niet zo'n probleem :). Ik ben wel blij dat ik boekjes gelezen heb en weer wat voor trucs erachter schuilgaan (reeksen die door elkaar lopen enzo), daar ben ik nu op bedacht :).
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:21:34 #240
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91819962
Ik ben heel heel slecht in wiskunde. En in talen :') Maar logisch denken en verbanden leggen kan ik wel heel goed.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:22:55 #241
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91820065
Talen O+

Tot het rekenkundig ontleden aan bod komt. Dan ga ik weer helemaal de mist in.

:')
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:23:22 #242
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91820094
Ha, kan van alles niks :P

Sollicitatiegesprekken uit niks, dat lukt wel, ook altijd aangenomen..

Cijfers :r
Postcode heb ik in de telefoon staan want die doe ik altijd verkeerd om.. het begint met 95 of 93, GEEN idee. En dan denk ik dat ik het eindelijk heb, doe ik de eerstvolgende keer het weer fout.. Heel vervelend!
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_91820097
Ik ben er achter gekomen dat ik heul goed ben in bulkverwerking, huppakeeee stapels werk in de systemen gooien *O*

Vind er alleen geen klap aan :')

Gelukkig kan ik het een beetje afwisselen :P
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:24:21 #244
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91820157
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:21 schreef Tinkepink het volgende:
Ik ben heel heel slecht in wiskunde. En in talen :') Maar logisch denken en verbanden leggen kan ik wel heel goed.
Ik vind verbale analogieën best lastig. Of in ieder geval: ik kom er wel uit, maar het duurt zo lang!

Analogieën met tegenstellingen en synoniemen zijn eenvoudig, maar wat denk je van deze:

... staat tot team als dozijn staat tot ...

1. speler a. lid
2. elftal b. hoeveelheid
3. opstelling c. twaalf
4. vereniging d. verdediger
5. aanvaller. e. aantal

en

... staat tot rede als bot staat tot ...
1. wapen a. verstand
2. denken b. snijden
3. geweld c. puntig
4. schip d. gevat
5. toespraak e. stomp
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:24:29 #245
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91820166
Ben heel goed dingen te koken en dan is de keuken een puinhoop maar dan heb ik juist overzicht.
Bij mij moet het een chaos zijn, dan kan ik er wat mee..
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 24 januari 2011 @ 21:25:28 #246
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91820221
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:20 schreef Goodbye het volgende:
Ik heb wiskunde A2 op VWO niveau afgesloten met een vijf.

Ik was best trots :+ :@
Ik wiskunde B met een zes. Hoger was geloof ik niet haalbaar. :')
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 24 januari 2011 @ 21:25:39 #247
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91820238
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:24 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik vind verbale analogieën best lastig. Of in ieder geval: ik kom er wel uit, maar het duurt zo lang!

Analogieën met tegenstellingen en synoniemen zijn eenvoudig, maar wat denk je van deze:

... staat tot team als dozijn staat tot ...

1. speler a. lid
2. elftal b. hoeveelheid
3. opstelling c. twaalf
4. vereniging d. verdediger
5. aanvaller. e. aantal

en

... staat tot rede als bot staat tot ...
1. wapen a. verstand
2. denken b. snijden
3. geweld c. puntig
4. schip d. gevat
5. toespraak e. stomp
3 en 5. Toch?
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_91820250
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:24 schreef uniekhoorn het volgende:
Ben heel goed dingen te koken en dan is de keuken een puinhoop maar dan heb ik juist overzicht.
Bij mij moet het een chaos zijn, dan kan ik er wat mee..
ik ben thuis altijd erg netjes, en opgeruimd. Op kantoor is m'n bureau een chaos en heb ik er helemaal geen last van, gek is dat he!
pi_91820253
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:24 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik vind verbale analogieën best lastig. Of in ieder geval: ik kom er wel uit, maar het duurt zo lang!

Analogieën met tegenstellingen en synoniemen zijn eenvoudig, maar wat denk je van deze:

... staat tot team als dozijn staat tot ...

1. speler a. lid
2. elftal b. hoeveelheid
3. opstelling c. twaalf
4. vereniging d. verdediger
5. aanvaller. e. aantal

en

... staat tot rede als bot staat tot ...
1. wapen a. verstand
2. denken b. snijden
3. geweld c. puntig
4. schip d. gevat
5. toespraak e. stomp
Doe mij de antwoorden eens per DM, ik heb wat in m'n hoofd zitten :7
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_91820285
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:25 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

3 en 5. Toch?
Dat dacht ik ook inderdaad :)
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:26:24 #251
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91820293
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:25 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

3 en 5. Toch?
Ik denk 2 en 5. Dunno why.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_91820338
quote:
3s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:25 schreef Duvel het volgende:

[..]

Ik wiskunde B met een zes. Hoger was geloof ik niet haalbaar. :')
Wiskunde B is in mijn ogen wiskunde zonder het makkelijke stukje. Dus ik vind een zes top!
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:27:45 #253
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91820389
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:25 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

3 en 5. Toch?
Je moet ook even de letters noemen die op de tweede serie puntjes horen ;) (het zijn dubbele analogieën).
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:28:09 #254
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91820414
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:26 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik denk 2 en 5. Dunno why.
Zou me ook niet verbazen. Want opstelling is eigenlijk geen team. En een elftal wel.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_91820422
Ik denk ook 2 en 5!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:29:12 #256
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91820486
Ben allang blij dat ik 'wiskunde' zonder fouten kan schrijven :P

Jeager, heel gek ja maar zodra je voor jezelf bezig bent dan heb je overzicht ofzo, kweet niet
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_91820543
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:14 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Cijfermatige ellende haat-boks (8>
Ja zeg dat *boks*.
Ik ga geen syllogismen doen, want ik weet zeker dat ik ervan moet huilen :') Net zoals bij rekenen altijd :'( (vraagstukjes, de hel op aarde).
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  maandag 24 januari 2011 @ 21:30:59 #258
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91820615
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:30 schreef Syrena het volgende:

[..]

Ja zeg dat *boks*.
Ik ga geen syllogismen doen, want ik weet zeker dat ik ervan moet huilen :') Net zoals bij rekenen altijd :'( (vraagstukjes, de hel op aarde).
Ik moest op de basisschool ook altijd huilen tijdens proefwerken rekenen :@ :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_91820619
Volgens eetmeter is mijn lijstje nog geen 1500 kc...??

O: 250 ml soyamelk, 6 opscheplepels allbran
T: 1 gele paprika
L: 2 bruine pistoletjes met 2x tonijnsalade, 100 gr rauwkost
T: 150 ml yoghurt, 80 gr gerookte makreel
D: 150 gr broccoli met 70 gr ongekookte spaghetti en 15 gr salami
T: 4 blokjes chocolade

En de hoeveelheden zijn overdreven. Ligt het aan mij of klopt die eetmetert niet helemaal? Zou iemand eens willen kijken?

[ Bericht 1% gewijzigd door Perruche op 24-01-2011 21:40:31 ]
  maandag 24 januari 2011 @ 21:31:08 #260
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91820630
De goede antwoorden:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:31:19 #261
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91820642
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:27 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Wiskunde B is in mijn ogen wiskunde zonder het makkelijke stukje. Dus ik vind een zes top!
Wiskunde A had kansberekening. Dat kan ik niet.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 24 januari 2011 @ 21:33:05 #262
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91820768
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:31 schreef Viking84 het volgende:
De goede antwoorden:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die laatste vind ik heel onlogisch. De eerste niet.
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_91820815
*topic weer uitrent met een 3 voor wiskunde :')
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  maandag 24 januari 2011 @ 21:33:41 #264
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91820818
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:33 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Die laatste vind ik heel onlogisch. De eerste niet.
Vind ik dus ook :P. En soms vind ik een ander antwoord ook goed :6. De eerste is logisch, maar je moet het wel zien :).
Niet meer actief op Fok!
pi_91820851
quote:
3s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:31 schreef Duvel het volgende:

[..]

Wiskunde A had kansberekening. Dat kan ik niet.
Ik ook niet. Wat boeit mij het dat je de vlamkans van een aansteker kan uitrekenen :{w
Economie, indexcijfers. Whut?

Soms zou ik nog wel eens zo'n les willen volgen van toen, kijken of ik 't nu wel zou snappen.
(Maar ik denk het niet, verrekende me laatst weer bij iets heel simpels, gelukkig zei ik het niet hardop :@ )
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_91820862
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:27 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Je moet ook even de letters noemen die op de tweede serie puntjes horen ;) (het zijn dubbele analogieën).
Oh, dan wordt het iets minder vreemd.

1 b
2 e
Zou ik vinden, maar dit is niet mijn sterkste kant.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 24 januari 2011 @ 21:34:16 #267
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91820864
Ik zag het!
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:34:33 #268
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91820884
quote:
11s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:33 schreef Ml-etje het volgende:
*topic weer uitrent met een 3 voor wiskunde :')
Oei, ik begreep dat assessments in het juridische wereldje ook gebruikelijk zijn. Oefenen dus :P.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:35:28 #269
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91820953
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:34 schreef sigme het volgende:

[..]

Oh, dan wordt het iets minder vreemd.

1 b
2 e
Zou ik vinden, maar dit is niet mijn sterkste kant.
Dit geeft me weer hoop O+ (aangezien jij het beroep uitoefent waarvoor ik getest ga worden :P).
Niet meer actief op Fok!
pi_91821170
Wiskunde A vond ik maar lastig, de verhaaltjes leiden af van de som. Maar omdat economie door een ongelofelijke eikel gegeven werd heb ik dat na een maandje toch maar ingeruild voor wiskunde A. Daar heb ik wel wat meer moeite mee gehad dan met de wiskunde B, maar ik heb beide zonder veel moeite gehaald. Denk ik, want ik herinner me er niks van, want ik was er nooit, of wel maar dan dronken. Voordeel van wiskunde A was dat de leraar minstens zo dronken was :+.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 24 januari 2011 @ 21:39:20 #271
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91821254
Mijn leraar wiskunde was altijd ziek. En ik kreeg bijles voor wiskunde A O+. Ik zou nog wel eens een boek van toen willen inzien, kijken of ik het nu beter snap :P. Had overigens een 6 op m'n examen.
Niet meer actief op Fok!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:40:33 #272
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91821340
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:34 schreef Syrena het volgende:

[..]

Ik ook niet. Wat boeit mij het dat je de vlamkans van een aansteker kan uitrekenen :{w
Economie, indexcijfers. Whut?
Ik kom nu wel eens RAMS-analyses tegen op mijn werk, ook een soort van kansberekening maar toch anders. En economie heb ik op de middelbare school precies 0 uur gehad als figuurlijke lange neus naar die arrogante economie-docenten. Nog nooit last van gehad, en op de HTS kreeg ik het alsnog deels.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_91821347
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:35 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dit geeft me weer hoop O+ (aangezien jij het beroep uitoefent waarvoor ik getest ga worden :P).
Oh ja, het is niet nodig om op alle onderdelen heel goed te zijn. Verspil overigens niet je tijd aan het uitdenken van bewijs; je hoeft alleen maar (intuitief desnoods) het juiste antwoord te kiezen, niemand vraagt waaróm.

Ik had als uitslag van de test (2 uur durend) de score in het 85ste percentiel te vallen, dus dat was prima.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
  maandag 24 januari 2011 @ 21:41:09 #274
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91821383
Ik deed m'n huiswerk voor Frans tijdens wiskunde :').

O+ voor docenten die snappen dat het hopeloos is en je beter je tijd aan iets anders kan besteden.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 21:41:49 #275
229513 Blurred86
Live Positive
pi_91821433
ik haalde negens en tienen voor wiskunde A2 en later nog een 8 voor mijn toelatingsexamen wiskundeB2 8-)

daartegenover stonden een 5.5 voor frans en een 6.5 voor duits :')
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  maandag 24 januari 2011 @ 21:42:11 #276
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_91821469
Ik zat altijd achterin brieven aan m'n penvriendin te schrijven tijdens de lessen Nederlands O+ (50 kantjes per 2 weken :')). Ik vond het ook zó stom om in de klas aan opstellen te werken. Het is toch veel handiger om dat meteen op de computer te doen? :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_91821517
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:34 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Oei, ik begreep dat assessments in het juridische wereldje ook gebruikelijk zijn. Oefenen dus :P.
_O- ik neem ze nu zelf af :D
En dat was wiskunde B1,2 met allerlei figuren en ik zie geen diepte _O- vragen om moeilijkheden. Dat was toen overigens niet bekend dat geen diepte zien dus die leraar is veel tijd aan me kwijt geweest.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_91821580
quote:
14s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:41 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik deed m'n huiswerk voor Frans tijdens wiskunde :').

O+ voor docenten die snappen dat het hopeloos is en je beter je tijd aan iets anders kan besteden.
Mijn broertje, dat later natuurkunde is gaan studeren en tegenwoordig is tamelijk ingewikkelds doet aan de universiteit, heeft z'n VWO-diploma ook alleen maar gekregen omdat leraren van de verplichte vreemde talen zo vriendelijk waren hem niet altijd de ruim verdiende 1 te geven. Zodat hij ondanks 4-tjes wel over kon.
ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
pi_91821671
quote:
3s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:31 schreef Duvel het volgende:

[..]

Wiskunde A had kansberekening. Dat kan ik niet.
Dat bedoelde ik met "het makkelijke stukje" :D
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
pi_91821672
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:41 schreef Blurred86 het volgende:
ik haalde negens en tienen voor wiskunde A2 en later nog een 8 voor mijn toelatingsexamen wiskundeB2 8-)

daartegenover stonden een 5.5 voor frans en een 6.5 voor duits :')
8 voor economie
3 voor wiskunde :P
8-en voor Nl, Frans en Duits
7's voor schei en natuurkunde
Tsja en wat ga je dan doen :D niks met dat alles _O-
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
pi_91821696
quote:
14s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:41 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik deed m'n huiswerk voor Frans tijdens wiskunde :').

O+ voor docenten die snappen dat het hopeloos is en je beter je tijd aan iets anders kan besteden.
De leraar wiskunde A zei op een ouderavond tegen mijn ouders dat het niet erg was dat ik er slecht in was, want ik zou het later toch nooit gebruiken :') Toen heeft mijn vader hem wat voorbeelden genoemd van zijn eigen werk waarin hij wel gebruik maakte van wiskunde.

Toen heb ik maar een hele erge alfa-studie uitgezocht. En om daar het vak argumentatiekunde te halen heb ik gewoon het tentamen van het jaar ervoor geleerd, de docent was zo'n lamme tak die gewoon hetzelfde tentamen weer gaf. 8.5 8-) (want ik had het nou ook weer niet zo enorm goed geleerd omdat ik dacht dat ze op de uni vast niet zo stom zouden zijn om hetzelfde tentamen te geven. Wel dus :|W )
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  maandag 24 januari 2011 @ 21:45:29 #282
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91821712
Ik had geloof ik op de HAVO een 9 als eindstand voor Frans, Engels en Duits, een 8 voor NL en een 7 voor geschiedenis en biologie. Toen mocht ik gelijk door naar 6VWO en daar kwam ik vanaf met een negen voor Frans en Engels, een acht voor NL en Duits, een zeven voor geschiedenis en tekenen/kunstgeschiedenis en een 5 voor biologie, want: genetica en de citroenzuurcyclus. Dat bleek wat lastig zonder kennis van natuurkunde/scheikunde :').
Ah well :z.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_91821805
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:45 schreef Syrena het volgende:

[..]

De leraar wiskunde A zei op een ouderavond tegen mijn ouders dat het niet erg was dat ik er slecht in was, want ik zou het later toch nooit gebruiken :') Toen heeft mijn vader hem wat voorbeelden genoemd van zijn eigen werk waarin hij wel gebruik maakte van wiskunde.

Toen heb ik maar een hele erge alfa-studie uitgezocht. En om daar het vak argumentatiekunde te halen heb ik gewoon het tentamen van het jaar ervoor geleerd, de docent was zo'n lamme tak die gewoon hetzelfde tentamen weer gaf. 8.5 8-) (want ik had het nou ook weer niet zo enorm goed geleerd omdat ik dacht dat ze op de uni vast niet zo stom zouden zijn om hetzelfde tentamen te geven. Wel dus :|W )
_O- dan baal je en ben je ook blij.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  maandag 24 januari 2011 @ 21:48:02 #284
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91821881
Ik had een acht voor m'n talen, logisch dat ik elektrotechniek ging studeren. :s)
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 24 januari 2011 @ 21:49:14 #285
229513 Blurred86
Live Positive
pi_91821959
druivenzuurcyclus? :D of bedoel je toch een andere vrucht? :P

ik weet echt niet meer wat voor cijfers ik had op mijn vwo-diploma, alleen frans en duits slecht maar dat was voor mij alleen schoolexamen, niet centraal. en verder alles gewoon ok, maar weet echt niet meer wat precies!
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  maandag 24 januari 2011 @ 21:49:41 #286
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_91821986
Perruche:

Al heb ik de hoeveelheid choco wel veel gemaakt!!
Groente heb ik niet meegerekend, da's maar 50 kcal ofzo.

12:00 ontbijt 250.00 ml soyamelk 140 11.50 13.50 4.50 0.00
12:00 ontbijt 70.00 gr spaghetti 97 3.01 21.00 0.04 0.00
12:00 ontbijt 150.00 gr yoghurt 93 7.65 9.30 2.25 0.00
12:00 ontbijt 15.00 gr salami 78 2.70 0.00 7.50 0.00
12:00 ontbijt 50.00 gr tonijnsalade, met graanmosterd 180 6.00 0.55 16.90 0.00
12:00 ontbijt 2.00 pistolet pistolet, bruin 364 13.30 72.80 2.80 0.00
12:00 ontbijt 80.00 gr makreel, gerookt 178 16.56 0.00 12.40 0.00
12:00 ontbijt 1.00 Stuk paprika, rood 48 1.71 10.26 0.00 0.00
12:00 ontbijt 1.00 portie cornflakes, chocolate 383 5.00 84.00 3.00 0.00
12:00 ontbijt 3.00 stuk chocolade 243 3.33 24.52 14.62 0.00

Totaal van maandag 24 januari 2011 1804 70.76 235.94 64.02 0.00
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  maandag 24 januari 2011 @ 21:50:01 #287
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91822013
Had al geëdit :+. Duvel corrigeerde me al. Kan je nagaan hoe goed ik er in was :').
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_91822022
ik heb de havo met zesjes gehaald...Behalve nederlands, een 8.
pi_91822325
HA, ik google net mijn oude scriptiebegeleider, zie ik bij Education dat ie negen jaar op de uni heeft gezeten _O- Ik vond het al zo raar dat ik weinig commentaar van hem kreeg op mijn studieduur :')
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_91822379
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:49 schreef uniekhoorn het volgende:
Perruche:

Al heb ik de hoeveelheid choco wel veel gemaakt!!
Groente heb ik niet meegerekend, da's maar 50 kcal ofzo.

12:00 ontbijt 250.00 ml soyamelk 140 11.50 13.50 4.50 0.00
12:00 ontbijt 70.00 gr spaghetti 97 3.01 21.00 0.04 0.00
12:00 ontbijt 150.00 gr yoghurt 93 7.65 9.30 2.25 0.00
12:00 ontbijt 15.00 gr salami 78 2.70 0.00 7.50 0.00
12:00 ontbijt 50.00 gr tonijnsalade, met graanmosterd 180 6.00 0.55 16.90 0.00
12:00 ontbijt 2.00 pistolet pistolet, bruin 364 13.30 72.80 2.80 0.00
12:00 ontbijt 80.00 gr makreel, gerookt 178 16.56 0.00 12.40 0.00
12:00 ontbijt 1.00 Stuk paprika, rood 48 1.71 10.26 0.00 0.00
12:00 ontbijt 1.00 portie cornflakes, chocolate 383 5.00 84.00 3.00 0.00
12:00 ontbijt 3.00 stuk chocolade 243 3.33 24.52 14.62 0.00

Totaal van maandag 24 januari 2011 1804 70.76 235.94 64.02 0.00
Thanks uniek!

Mijn cornflakes zijn geen chocolade cornflakes en de echte chocola is wel wat minder :P Maar dan zit ik rond de 1800, de calorien voor de groente ipv choco :P Lijkt me niet verkeerd. Met fietsen en veel nadenken erbij.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:55:36 #291
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_91822412
ongeveer 50% 7ens en 50% 8en hiero, geen uitschieters verder, ik was niet bijster gemotiveerd maar faalangstig genoeg om me op het laatste moment in te zetten :+
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_91822481
Natuur-, wis- en scheikunde 8
Economie een 7
Engels een 9
Nederlands een 6 (raar dat het voldoende was maar zat een boel begrijpend lezen bij :'))

Alles op Mavo D :7
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  maandag 24 januari 2011 @ 21:58:44 #293
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91822629
Ik droom soms nog wel eens van het vak Statistiek dat ik op de uni móest halen. Wat een kwelling was dat. Bedenken welke analyse ik moest uitvoeren (Chi-kwadraat, one way anova, t-toets) dat ging nog wel. Maar de uitvoering :'). Ik had na een 1/2 jaar (!) intensieve begeleiding van m'n vader een 5 voor de praktijk en een 7 voor het practicum SPSS (want als ik niet zelf hoefde te rekenen ging het nog wel redelijk). Dus daar kwam een prachtige, gemiddelde 6 uit.

Ik geloof dat ik toen echt heb gejankt van opluchting.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 22:00:01 #294
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_91822730
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
  maandag 24 januari 2011 @ 22:00:29 #295
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91822763
Ik droom nog weleens dat ze op mijn laatste opleiding zijn vergeten dat ik het Recht-examen nooit gehaald heb. Wat nog klopt ook, maar niet relevant is voor mijn uiteindelijke diploma omdat ik van richting ben veranderd :')
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_91822809
Ik heb mijn havo gehaald met bijles voor wiskunde, economie en engels. Toppie. :')
"Wat is liefde? De behoefte aan zichzelf te ontsnappen."
  maandag 24 januari 2011 @ 22:03:15 #297
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_91822979
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 22:00 schreef XcUZ_Me het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)-bouterse-zwart.html

Sorry, maar :') @ berichttitel :').
_O-
Geen zorgen voor de dag van morgen.
  maandag 24 januari 2011 @ 22:03:26 #298
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_91822994
:') Ik snap niet wat het verschil is tussen een analogie en een dubbele analogie??

Kan het antwoord dan ook 2D en 4A zijn bijvoorbeeld?

Ik ging voor optie 2 en 5 trouwens, maar nogmaals, ik snap de opmerking vande letters en het dubbele niet :')
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_91823100
Op de havo had ik vanalles.. wat 6'en, wat 7'ens, een 8 en een 9. Weet niet meer welk cijfer voor welk vak hoor!

Op het HBO had ik een zeventjes cultuur, dus ik kreeg dan ook prachtige zevens. Maar aangezien ik echt nooit leerde (zonde, ik weet het), vond ik het al heel wat. Scriptie een 8. Mij master was vanalles, 6'jes en 9'ens. Scriptie was wel redelijk goed, zeker gezien de omstandigheden.

Assessments doe ik altijd kick-ass 8-)
pi_91823350
Rede is een rationele handeling op een emotie en geweld een irrationele. Daarom een tegenstelling zoals bot en puntig?! Anders kan ik het ook niet bedenken.
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  maandag 24 januari 2011 @ 22:15:26 #301
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_91823969
quote:
1s.gif Op maandag 24 januari 2011 21:08 schreef Goodbye het volgende:
Duvel, was het fijn? :D _O-
Je snapt dat ik hier gewoon even overheen geluld heb hè?
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')