Ze ondergaat het een beetje lijdzaam, lijkt het wel.quote:Op zondag 16 januari 2011 21:29 schreef Ambrosius het volgende:
Je vraagt je alleen af of ze wel tijd en zin heeft in/voor een kerel.
In het voorstukje van volgende week meende ik Johannes trouwens in een kek paars geval te zien zitten!quote:Op zondag 16 januari 2011 23:29 schreef HalvinCarris het volgende:
[..]
Johannes met de blauwe trui, kleurloos?
Bediend worden? Ze smeet die bammetjes op hun borden.quote:Op zondag 16 januari 2011 23:53 schreef svann het volgende:
[..]
Ze ondergaat het een beetje lijdzaam, lijkt het wel.
Misschien vind zij haar leven wel prima zo, maar hebben haar ouders haar overgehaald mee te doen.
Trouwens, geen van de heren komt op het idee wat meer een poot uit te steken bij de maaltijden ed.
Ze gaan gewoon zitten te wachten tot ze bediend worden.
Ik kreeg daarbij het idee dat Yvonne dat alleen zei om niet onder te doen voor Femke ofzo. Femke begon erover in ieder geval. Suffe schoonmaakmiepquote:Op zondag 16 januari 2011 23:53 schreef Beach het volgende:
[..]
Dat zei Yvonne ook hoor. Luister/kijk maar terug.
quote:Op zondag 16 januari 2011 23:58 schreef Jane het volgende:
Wel slim van Gijsbert om Femke nog even te laten blijven. Kan ze het huis nog even poetsen.
Hehe! Dat wel, ja.quote:Op zondag 16 januari 2011 23:54 schreef marcodej het volgende:
Bediend worden? Ze smeet die bammetjes op hun borden.
Johannes is een baasquote:Op zondag 16 januari 2011 23:54 schreef Jane het volgende:
[..]
In het voorstukje van volgende week meende ik Johannes trouwens in een kek paars geval te zien zitten!
Vergis je niet. Harrie loopt misschien alle schuurfeesten af, maar Johannes is de modernste van de 3. De enige ook die samenwonen een optie vond, als ik me goed herinner.
Wel grappig. Broers onder elkaar..quote:Op maandag 17 januari 2011 00:17 schreef Teslynd het volgende:
Annemarie is door haar broer opgegeven.
Inderdaad Yvonne praat alleen maar na wat iemand anders zegt. Ze heeft namelijk geen eigen mening.quote:Op zondag 16 januari 2011 23:56 schreef Merel het volgende:
[..]
Ik kreeg daarbij het idee dat Yvonne dat alleen zei om niet onder te doen voor Femke ofzo. Femke begon erover in ieder geval. Suffe schoonmaakmiep
Ik las even opgegeven als in: er is geen hoop meer voor...quote:Op maandag 17 januari 2011 00:17 schreef Teslynd het volgende:
Annemarie is door haar broer opgegeven.
Ik denk dat het een hele leuke meid is als je elke dag met haar aan een bureau zit. Maar dan ken je haar ook al een tijdje. Haar out-of-the-blue leren kennen is heel lastig, denk ik.quote:Op maandag 17 januari 2011 00:37 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Vind Yvonne trouwens veruit het leukste overkomen, ookal is ze zo stil. Kan me best voorstellen dat zo'n camera erbij ervoor zorgt dat je je terugtrekt, maar denk dat ze echt wel een gezellige vrouw is!
Denk dat dat laatste wel meevalt, maar dat de camera erg veel invloed heeft op hoe zij zich gedraagd..quote:Op maandag 17 januari 2011 00:45 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Ik denk dat het een hele leuke meid is als je elke dag met haar aan een bureau zit. Maar dan ken je haar ook al een tijdje. Haar out-of-the-blue leren kennen is heel lastig, denk ik.
Niet alleen door camera's. Ook door groepen. Die opmerking over de zomer. Dat is een meid die anderen laat praten. Een-op-een zijn ze best aardig. Ik ken legio mensen zoals zij.quote:Op maandag 17 januari 2011 01:15 schreef La_Vita het volgende:
Yvonne leek mij juist de leukste van die drie! Alleen wat terughoudend door de camera's.
Wat was er met die opmerking>?quote:Op maandag 17 januari 2011 01:18 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Niet alleen door camera's. Ook door groepen. Die opmerking over de zomer. Dat is een meid die anderen laat praten. Een-op-een zijn ze best aardig. Ik ken legio mensen zoals zij.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Shine bright like a diamond.
Misschien heeft Gijsbrecht een andere definitie van leuk en houdt hij van andere types.quote:Op maandag 17 januari 2011 01:15 schreef La_Vita het volgende:
Yvonne leek mij juist de leukste van die drie! Alleen wat terughoudend door de camera's.
Uit het commentaar van Gijs blijkt al wat hij zoekt: een spontaan, enthousiast iemand die er eens wat uitflapt. En aan dat profiel voldoet José perfect. Het wordt dus José, ondanks het leeftijdsverschil.quote:Op maandag 17 januari 2011 08:18 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Misschien heeft Gijsbrecht een andere definitie van leuk en houdt hij van andere types.
Klopt, nieuw record. De 5 miljoen is nog nooit gehaald bij bzv, dat zou echt historisch hoog zijn.quote:Op maandag 17 januari 2011 08:44 schreef SigmundFreud het volgende:
4,909,000 kijkers gisteren. Volgens mij een all-time record voor dit programma, en sowieso extreem hoog.
Nee, ik denk dat Harrie wel blijft, hij lijkt het helemaal niet erg te vinden dat Annemarie zo'n werkbij is.quote:Op maandag 17 januari 2011 09:02 schreef Susi het volgende:
Heerlijk, drama gisteren.
En ik denk zomaar dat alle drie de heren van Annemarie opstappen.
Volgens mij komt dit ook vooral doordat alles op de manier van Annemarie moet. Ze geeft zelf ook niks uit handen en daarbij moet alles ook nog eens snel en gehaast want annemarie heeft het druk!!!!quote:Op zondag 16 januari 2011 23:53 schreef svann het volgende:
[..]
Ze ondergaat het een beetje lijdzaam, lijkt het wel.
Misschien vindt zij haar leven wel prima zo, maar hebben haar ouders haar overgehaald mee te doen.
Trouwens, geen van de heren komt op het idee wat meer een poot uit te steken bij de maaltijden ed.
Ze gaan gewoon zitten te wachten tot ze bediend worden.
Ik kreeg een beetje de kriebels door haar reactie toen hij zijn telefoon kwijt was. Ze wist precies waar 'ie lag en dat 'ie lag te laden. Dat kwam op mij over alsof ze (zoals al eerder is gezegd) het huishouden heeft overgenomen.quote:Op zondag 16 januari 2011 23:34 schreef marcodej het volgende:
[..]
"Ik dacht, we moeten een beetje structuur hier krijgen, het is al 13:00, dus ik vond het wel tijd. Zal ik even thee zetten?"
Je kent die gast net een dag...
Serieus, ga weg.
ja dat vond ik echt een bizarre opmerkingquote:Op zondag 16 januari 2011 22:11 schreef Fascination het volgende:
Hahaha, die opmerking van Marcel dat 't z'n wens is een vrouw te hebben die weduwe is.!! Raarste wat ik in tijden gehoord heb. Wat moet ik me daarbij voorstellen? Hij kickt erop een rouwende vrouw te troosten en zo haar aandacht te krijgen?
Nee, maar twee.quote:Op maandag 17 januari 2011 11:28 schreef Ronaldsen het volgende:
Heeft Sonja trouwens 5 kinderen? Ik las dat ergens
Mij wel, er zijn genoeg mannelijke versies van Sonja op de wereldquote:Op maandag 17 januari 2011 11:36 schreef female81 het volgende:
[..]
Nee, maar twee.
En het wil me maar niet lukken om er een voorstelling van te maken: Sonja en een (schijnbaar ooit bestaand hebbend) seksleven.
Dat je überhaupt probeert je daar een voorstelling van te makenquote:Op maandag 17 januari 2011 11:36 schreef female81 het volgende:
[..]
Nee, maar twee.
En het wil me maar niet lukken om er een voorstelling van te maken: Sonja en een (schijnbaar ooit bestaand hebbend) seksleven.
nou idd vooral bij gijsbert, wat een griebuskeuken zegquote:Op maandag 17 januari 2011 12:46 schreef Brembo het volgende:
Al die boeren zitten hele dagen in de keuken maar een beetje mooie keuken is vaak niet hun hoogste prioriteit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |