Mijn hersenspinsels:
* Frank... is teleurgesteld met de keuze van zijn 3 vrouwen... zal deze reeks wel uitzitten... de vrouw die hij kiest, daar wordt het niks mee... en vervolgens heeft 'ie nog wel wat stapels brieven liggen. Frank was vooraf de "mooie" jongen, en daarom ook veel brieven,... maar blijkt een kat in de zak... iemand met hoog calimero-gehalte. Hij vind zichzelf belangrijk... en andere moeten wel in ZIJN wereldje en denkwijze passen. We noemen dit soms ook wel egoïsme.
Berber is blij dat ze weg mag... zij was wel zijn type, waar hij uiterlijk op valt, maar het draait toch om gewoonten en karakter... daar kwam Frank achter.
De andere twee meiden passen beter... dat Anita volgens andere posters hierboven gemeen lijkt te gniffelen vind ik een rare opmerking... het is volgens mij best spannend, vergeet niet er staat steeds een camera op je snuffert, en je weet net dat jij niet weg hoeft,... en als een ander dan een grapje maakt, mag je dan niet lachen?
* Annemarie... respect voor haar toegewijdheid... maar toch... er is meer in het leven dan werken meid. Als het waar is dat ze opgegeven is door een ander, dan is dat logisch... zelf heeft ze nagenoeg geen belangstelling voor de mannen, zo lijkt het. Annemarie leeft om te werken, en werkt niet om te leven... de 3 kerels die ze nu heeft zijn tot op heden niet bij machte om haar los te trekken, en zo eindigt Annemarie uiteindelijk alleen... in haar eigen kaaswereldje...
* Gijsbert... stuurt het meisje weg dat niet uit de verf komt, en vanuit zijn oogpunt ook het beste. Yvonne past bij een andere man beter.
* Marcel... zegt het een beetje in lullige bewoordingen tegen Sonja, maar bedoelt gewoon dat Sonja iemand is die zich gauw aanpast aan Marcel en zijn wereldje, hij zoekt een vrouw die zelf een willetje heeft en zichzelf niet ten dienste van hem wegcijfert. Marcel gaat waarschijnlijk voor Ksenia, de vrouw die eigenlijk het minst in hem ziet, maar die met haar Poolse sterke karakter is wat hij zoekt. Ksenia ziet het wat zakenlijker... zoekt een goede man met toekomst, en ook voor haar kind,... Marcel is zo slecht niet en dat is voor haar genoeg.
* Richard, voor mij het ontduidelijkst... enerzijds denk ik... dat Engels wordt nix... dag Amerikaantje. Maar ook... wat zoekt Richard... en vrouw... een relatie, of een zakenvrouw die de zooi komt runnen?
Hij komt wel beter en minder "slick" over als in de eerste afleveringen, maar laat niet het achterste van zijn tong zien. Heidy doet soms wel overdreven geïnteresseerd, en dat valt hem ook op... zij probeert gewoon zichzelf te profileren tussen de andere twee, dus of het nou slecht is... het is voor iedereen spannend, dus dan doe je soms misschien ietsje anders of gekker dan je werkelijk bent.