Tsja, van de rest moet je je zo min mogelijk aantrekken, ook al is dat niet makkelijk. Het allerbelangrijkste is nl dat je weer op redelijk niveau kunt functioneren. Daarvoor moet je over lijken gaan.quote:Op vrijdag 14 januari 2011 22:55 schreef betyar het volgende:
[..]
In Maart hebben ze mijn knie littekenweefsel vrij gemaakt en schoongespoeld. Helaas heb ik daardoor meer klachten gekregen, wel kan ik mijn knie verder strekken. De aandoening is ook als chronisch aangemerkt.
[..]
Ik weet het. Mijn therapeut weet het. De rest niet. Die denken even doorzetten en weer rammelen.
Maandag even voorleggen bij de orthopeed, maar ik ga denk ik toch met de foto's en MRI uitslag naar de particuliere kliniek.
Dat is zo.En nu iets vrolijks....morgen weer een feestjequote:Op vrijdag 14 januari 2011 23:21 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Tsja, van de rest moet je je zo min mogelijk aantrekken, ook al is dat niet makkelijk. Het allerbelangrijkste is nl dat je weer op redelijk niveau kunt functioneren. Daarvoor moet je over lijken gaan.
ligt eraan wat voor tiet. Soms is het geen probleem als ze los in de kooi hangen maar wanneer het apenvingers zijn hoeft het voor mij niet.quote:
Weet ik veel waar dit onder valt. Je weet wat ik bedoel, dus zeur niet zo.quote:
Nee, ik snap niet wat je bedoelt. Ik ben niet zo thuis in de Duitse wetgeving, maar ik neem aan dat Duits iets soortgelijks heeft als Nederland en dat, in zeer beperkte mate, een bedrijf mag bepalen wat voor kleding een werkgever mag/moet dragen. Dit is door die rechter nogal wat uitgebreid naar bh's, nagels, baarden, etc. Kortom, een stuk verder dan kleding.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 00:23 schreef mlg het volgende:
[..]
Weet ik veel waar dit onder valt. Je weet wat ik bedoel, dus zeur niet zo.
Sterker nog, in het OV mag een chauffeur gEEn (Christen-)kruisje dragen.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 00:46 schreef GSbrder het volgende:
Nagels en baarden mocht toch al bepaalt worden door de werkgever?
Je mag geen sieraden maar wel kleding dragen als chauffeur, en dat is maar goed ook(laatste)quote:Op zaterdag 15 januari 2011 01:08 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Sterker nog, in het OV mag een chauffeur gEEn (Christen-)kruisje dragen.
Hoofddoek e.d. is geen probleem in NL....
Er is geen sprake van een wet; de vraag hierbij was of het legaal is voor een werkgever om te bepalen of zijn werkgevers verplicht zijn bepaalde kledingstukken te dragen, of aan bepaalde lichamelijke verzorging te doen, alvorens ze op hun werkplek verschijnen. Dat betekent niet dat er een verplichting is voor werkgevers om dergelijke voorschriften op te leggen.quote:
Nee oke, maar waarom zou dit niet 'legaal' zijn? De term legaal refereert bovendien naar een wet.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 09:48 schreef Reya het volgende:
[..]
Er is geen sprake van een wet; de vraag hierbij was of het legaal is voor een werkgever om te bepalen of zijn werkgevers verplicht zijn bepaalde kledingstukken te dragen, of aan bepaalde lichamelijke verzorging te doen, alvorens ze op hun werkplek verschijnen. Dat betekent niet dat er een verplichting is voor werkgevers om dergelijke voorschriften op te leggen.
Niet slecht. Waarom is dit feestje niet doorgegaan?quote:Op zaterdag 15 januari 2011 08:51 schreef eriksd het volgende:
Grappig om te lezen dat Rutte zelf inzette op CDA-VVD-D66-CU.
Kereltje Peggold denk ik.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 11:27 schreef mlg het volgende:
[..]
Niet slecht. Waarom is dit feestje niet doorgegaan?
Ze heffen zichzelf op?quote:Op zaterdag 15 januari 2011 11:23 schreef eriksd het volgende:
Eindelijk eens een goed PvdA voorstel in Amsterdam.
Grappig? Dat mag toch geen verrassing heten? Of denk je dat die klaphark Wilders de eerste keus was van onze premier? Ik schat Rutte eerlijk gezegd wel een stukje hoger in.quote:Op zaterdag 15 januari 2011 08:51 schreef eriksd het volgende:
Grappig om te lezen dat Rutte zelf inzette op CDA-VVD-D66-CU.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |