abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_91291923

Hengelo (Overijssel)
• Hengelo (Nedersaksisch: Hengel) is een gemeente in de provincie Overijssel in de landstreek Twente.
• De gemeente telt 81.431 inwoners (1 januari 2007, bron: CBS) op een oppervlakte van 61,78 km².
• Naast de stad Hengelo (officieel nooit stadsrechten verleend) omvat de gemeente ook de kernen Beckum en Oele. Ook de buurtschap Woolde, die grenst aan de bebouwde kom van Hengelo, valt onder de gemeente.
• De gemeente Hengelo maakt deel uit van het kaderwetgebied Regio Twente.
• De huidige burgemeester van Hengelo is drs. Frank A.M. Kerckhaert.

Historie
• De havezate Huys van Hengelo, is tussen 1525 en 1530 gebouwd en is zeker drie keer centrum geweest van bittere gevechten in de Tachtigjarige Oorlog. Momenteel is alleen het fundament nog zichtbaar. Hoewel uit archeologisch onderzoek is gebleken dat er op de plaats waar de gemeente zich nu bevindt al een paar duizend jaar bewoning is geweest, is de gemeente Hengelo pas ontstaan in 1802.
• De gemeente begon pas te groeien tijdens de Industriële Revolutie van de negentiende eeuw. Aanvankelijk is er ook in Hengelo nog redelijk wat textielindustrie, maar waar deze zich in de loop van de eeuw steeds meer gaat concentreren in Enschede, komt in het Hengelose economisch leven de nadruk steeds meer te liggen op de technische industrie. Bij dit laatste speelde de familie Stork een grote rol. In 1859 vestigde C.T. Stork een fabriek voor Machineonderdelen in Hengelo (Gebr. Stork & co). Na de komst van dit bedrijf volgde andere grote fabrieken als Hazemeijer, Heemaf, Koninklijke Nederlandse Zoutindustrie en Hollandse Signaalapparaten. Door deze ontwikkelingen groeide Hengelo bijzonder snel. Het vroegere dorp kreeg zelfs een stedelijk aanzien.
• In de Tweede Wereldoorlog werd Hengelo, vooral vanwege de strategische industrie die er gevestigd was, regelmatig gebombardeerd. Daarbij werd het centrum van de stad op 6 en 7 oktober 1944 zo goed als geheel vernietigd. Na de oorlog kreeg Hengelo het aanzien van een typische wederopbouwgemeente. Veel van de nog aanwezige oude gebouwen werden niet gespaard in de jaren zestig. Zo verdween het karakteristieke witte gemeentehuis om plaats te maken voor een modern ontwerp met een toren die lijkt op die van Siena en Florence. Een van de opvallendste bouwwerken die de tand des tijds overleefde is de Rooms-Katholieke basiliek uit 1890, gewijd aan de H. Lambertus.
• Op 11 februari 1992 stortte een F-16 op weg naar vliegbasis Twenthe neer op de Hengelose wijk Hasseler Es. Hierbij vielen geen slachtoffers.
• Begin jaren '80 werd er aan de rand van het Twentekanaal een vuistbijl gevonden. Deze is nu te bewonderen in het Natuurmuseum Natura Docet te Denekamp. De vuistbijl vormt een bewijs dat er reeds 75.000 jaar geleden bewoners (Neanderthalers) waren op de plaats waar nu Hengelo ligt.

Verkeer
• Hengelo ligt aan de rijksweg 35 van Zwolle naar Enschede (Almelo-Enschede uitgevoerd als autosnelweg, de A35). De A1 takt bij knooppunt Buren af en loopt richting Oldenzaal en Bad Bentheim.
• Hengelo is een spoorwegknooppunt voor de stoptreinen Zwolle-Enschede en Zutphen-Oldenzaal en de intercity van Amersfoort naar Enschede. De internationale trein van Amsterdam naar Berlijn stopt ook in Hengelo. Hengelo heeft twee stations: Hengelo en Hengelo Oost; er bestaan plannen voor twee nieuwe stations.
• Het Twentekanaal loopt ten zuiden van Hengelo.

Cultuur
• Met een uitgave aan cultuur van meer dan €100 per inwoner besteedt Hengelo het meeste geld aan cultuur in de regio Twente.
• Er is een theater: het Rabotheater, een poppodium: Metropool, een nieuwe bibliotheek en een muziekschool. Er zijn ook diverse expositieruimtes voor beeldende kunst, zoals het Kunstcentrum Hengelo, Galerie de Pook, Galerie Lans-Uylen en Gallery Signaal. Ook is er een vestiging van de landelijke kunstuitleenorganisatie SBK. De voormalige Hazemeyerfabriek is in ontwikkeling als cultuur- en mediacentrum.
• Musea:
-- Twents Techniekmuseum HEIM
-- Historisch Museum Hengelo
-- Kunstcentrum Hengelo
-- Electro Radio Nostalgie Museum
• Evenementen
-- Thales FBK-games
-- Straattheater
-- Modespektakel
-- Summersquare festival
-- Tropical Night
-- Nacht van Hengelo

Sport
Ieder jaar worden meestal in mei de Fanny Blankers-Koen Games gehouden. Dit toernooi is vernoemd naar Fanny Blankers-Koen die door winst op Olympische Spelen van 1948 bekend werd als 'De vliegende huisvrouw' en 'The Flying Dutchmam'. Het Fanny Blankers-Koen Stadion in Hengelo is naar haar vernoemd. Daar worden de FBK Games gehouden.

Dichtkunst:
Hengelo heeft ook een beroemde dichter! Zijn naam is 'tomttt'. Hier volgt een mooi gedicht dat hij speciaal over Hengelo heeft geschreven: ( :') )

Hier kom ik met die leipe flow.
rechtstreeks uit Hengelow
Hier staat mijn huis,
ik voel me er thuis!
Met je lelijke marktplein,
zorg je voor heel wat gein!
Hengelo, jij bent geniaal!
Iedereen maak nu veel kabaal!


Hengelose FOK!ers
Bakakame
Bravebart
Jojoortje
bierbart
LilDutchPrincess
Pakspul
tomttt
HeaRt_woRm
Cici
Konami
Buurvrouw_Rietman
bziel
• Sta jij er niet bij maar woon je wel in Hengelo? Laat het TS weten zodat hij de OP aan kan passen ;)

Vorige delen
Hengelo (overijssel)
Hengelo (ov) Deel 2!
Hengelo #3 alweer!
Hengelo #4: Tis hier best nat!
Hengelo #5: Over zere vingers en vakanties!
Hengelo #6: Waar de vakantie alweer bijna voorbij is ;(
Hengelo #7: Waar het niveau blijft dalen ;(
Hengelo #8: Waar de blessures heersen!
Hengelo #9: waar paultjuhhh bij Jojoortje intrekt
Hengelo #10: Waar het kooooooud is...
Hengelo #11: Waar alles gejat wordt, onder je neus weg!
Hengelo #12: Over thee en moraalridders!
Hengelo #13: Waar Jojoortje het jaar lui begint
Hengelo #14: Waar de briljante TT's even op zijn
Hengelo #15: Klein, maar fijn! *O*
Hengelo #16: Waar het beter vertoeven is dan in Fryslân
Hengelo #17: Waar Hengelo gemist wordt!

Reminder: Als je de 300ste post maakt, moet je een nieuw topic openen; hier staat de OP.
pi_91292023
Serieus wat een OP.... Dat leest toch geen hond :P

quote:
9s.gif Op zaterdag 8 januari 2011 22:13 schreef bierbart het volgende:
Ziek zijn is STOM, laten we het afschaffen :D
quote:
1s.gif Op donderdag 13 januari 2011 23:02 schreef LilDutchPrincess het volgende:

[..]

Eens! Ik kom voor mijn "werk" elke dag bij zieke mensen... Ben nu alweer verkouden... Grrrr...
pi_91292230
Komen die beren er nou of niet?
Football. Glorious football. Dont care what it looks like.
pi_91292610
quote:
1s.gif Op donderdag 13 januari 2011 23:08 schreef daftme het volgende:
Komen die beren er nou of niet?
Jup:

quote:
Vóór 1 mei wordt het marktplein vernieuwd. De gemeenteraad is 14 december akkoord gegaan met de voorstellen van het college van B en W, inclusief het berenkunstwerk Badgasten van kunstenaar Marjolijn Mandersloot. De verbeteringen passen binnen de begroting. In het najaar is het bronzen kunstwerk klaar en wordt het geplaatst aan de noordzijde van de Markt.Volgens de Burgervisie Hengelo, we zitten op goud moet de Markt gezelliger worden.
Bron: http://hengelo.nl/smartsite.dws?id=83963
pi_91293347
GA WEG BEREN.

:W
Noot noot.
  vrijdag 14 januari 2011 @ 01:01:33 #6
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_91297709
Beerssssss *O*
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
  vrijdag 14 januari 2011 @ 01:37:27 #7
158518 Sjechov
Medisch Commercieel Actief!
pi_91298649
Ik woon ook in Hengelo!
:)

Enneuh ... f*ck die beren, welke debiel dat bedacht heeft ......
Je hoeft de wereld niet te snappen, je hoeft er alleen maar je weg in te vinden
pi_91314402
quote:
1s.gif Op donderdag 13 januari 2011 23:14 schreef LilDutchPrincess het volgende:

[..]

Jup:

Dan heb ik medelijden met Hengelo :P
Hoe kan zo iets doorgaan, terwijl alle reacties die ik heb gezien, niet erg positief waren op zijn zachtst gezegd...
Football. Glorious football. Dont care what it looks like.
pi_91316454
quote:
1s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 13:57 schreef daftme het volgende:

[..]

Dan heb ik medelijden met Hengelo :P
Hoe kan zo iets doorgaan, terwijl alle reacties die ik heb gezien, niet erg positief waren op zijn zachtst gezegd...
`

Dat vraag ik me ook echt af....
  vrijdag 14 januari 2011 @ 14:46:10 #10
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_91316595
Geld te veel waarschijnlijk!
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
  zaterdag 15 januari 2011 @ 14:11:00 #11
183433 bierbart
bier en tieten
pi_91365344
quote:
10s.gif Op vrijdag 14 januari 2011 14:46 schreef Bravebart het volgende:
Geld te veel waarschijnlijk!
Nou, momenteel zitten we met een gemeenteraad die niet echt iets aanneemt van de gemiddelde Hengeloer.
Bijvoorbeeld: Iedereen is goed te spreken over het horeca plein bij het stadhuis.. de horeca zelf vind het een goed plan, en vrijwel iedereen vind het wel wat. Nodig? nee. maar wel iets moois. En dat punt is dus in opspraak.
Ik zeg: Fuck die beren en zorg bij de volgende winterse periode dat de wegen en fietspaden goed schoon zijn!
Yesterday's a memory, another page of history
Als ik mezelf nog eens tegenkom.. dan zeg ik: 'Kom, vriend, we gaan een biertje drinken!'
Last.fm
  zaterdag 15 januari 2011 @ 14:15:05 #12
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_91365535
quote:
10s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 14:11 schreef bierbart het volgende:

[..]

Nou, momenteel zitten we met een gemeenteraad die niet echt iets aanneemt van de gemiddelde Hengeloer.
Bijvoorbeeld: Iedereen is goed te spreken over het horeca plein bij het stadhuis.. de horeca zelf vind het een goed plan, en vrijwel iedereen vind het wel wat. Nodig? nee. maar wel iets moois. En dat punt is dus in opspraak.
Ik zeg: Fuck die beren en zorg bij de volgende winterse periode dat de wegen en fietspaden goed schoon zijn!
Helemaal mee eens! Maar misschien zijn het verschillende potjes hè ;)
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
  zaterdag 15 januari 2011 @ 14:53:06 #13
183433 bierbart
bier en tieten
pi_91367108
quote:
10s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 14:15 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Helemaal mee eens! Maar misschien zijn het verschillende potjes hè ;)
Ja dat denk ik ook wel.. misschien moeten ze het wel uitgeven aan die beren omdat ze juist van de staat geld daarvoor hebben gekregen.

In Twente dit weekend? :7
Yesterday's a memory, another page of history
Als ik mezelf nog eens tegenkom.. dan zeg ik: 'Kom, vriend, we gaan een biertje drinken!'
Last.fm
  zaterdag 15 januari 2011 @ 15:10:03 #14
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_91367858
quote:
10s.gif Op zaterdag 15 januari 2011 14:53 schreef bierbart het volgende:

[..]

Ja dat denk ik ook wel.. misschien moeten ze het wel uitgeven aan die beren omdat ze juist van de staat geld daarvoor hebben gekregen.

In Twente dit weekend? :7
Exact. Net als dat onze faculteit met geldzorgen zat, maar wel even met een groep naar het CERN moest, alles inclusief enzo, omdat dat potje nog op moest :')

Nein, in Delft/Leiden/Amsterdam/Utrecht 8-)
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_91386528
Ja hoi! :W
Ben der ook weer.
Niet dat je nu zoveel aan mij hebt... :')

Ben vrijdag de 7e goed gevallen met de fiets, biiijjjna op werk, ga ik mie toch onderuit, zo pats op mijn knie...
Dus nu doet knietje nog zeer en loop ik op krukken...
Het nieuwe jaar beloofd dus nog wat haha!

Nooit gevallen en nu dus goed op mien bek gegaan...
Hoest hier?
  zondag 16 januari 2011 @ 16:53:05 #16
183433 bierbart
bier en tieten
pi_91417260
quote:
Op zaterdag 15 januari 2011 22:31 schreef Cici het volgende:
Ja hoi! :W
Ben der ook weer.
Niet dat je nu zoveel aan mij hebt... :')

Ben vrijdag de 7e goed gevallen met de fiets, biiijjjna op werk, ga ik mie toch onderuit, zo pats op mijn knie...
Dus nu doet knietje nog zeer en loop ik op krukken...
Het nieuwe jaar beloofd dus nog wat haha!

Nooit gevallen en nu dus goed op mien bek gegaan...
Hoest hier?
Aii.. ja ik begon het jaar doodziek :') maar succes met herstellen enzo :o
Yesterday's a memory, another page of history
Als ik mezelf nog eens tegenkom.. dan zeg ik: 'Kom, vriend, we gaan een biertje drinken!'
Last.fm
pi_91583367
Dank u :)
  maandag 24 januari 2011 @ 18:34:07 #18
183433 bierbart
bier en tieten
pi_91810349
Ennn.. het is weer dood ;(
Vanavond weer lekker achter de bar :D
Yesterday's a memory, another page of history
Als ik mezelf nog eens tegenkom.. dan zeg ik: 'Kom, vriend, we gaan een biertje drinken!'
Last.fm
pi_91889099
Gadverredamme ik moet zo fietsen.
Van Tuindorp naar fucking slangebeek.
bah.
Op dinsdag 15 februari 2011 01:47 schreef skattebaut het volgende:
Dat vieze genetisch afval ligt nog steeds hiernaast op de bank met een uitkering.
Hoezo?
  donderdag 27 januari 2011 @ 07:46:28 #20
183433 bierbart
bier en tieten
pi_91928926
quote:
Op woensdag 26 januari 2011 12:26 schreef Mrs.Vixen het volgende:
Gadverredamme ik moet zo fietsen.
Van Tuindorp naar fucking slangebeek.
bah.
Is het fietsen nog gelukt? :D
Ik heb vandaag m'n eerste rijles.. spannend! :o
Yesterday's a memory, another page of history
Als ik mezelf nog eens tegenkom.. dan zeg ik: 'Kom, vriend, we gaan een biertje drinken!'
Last.fm
pi_91961782
quote:
Is het fietsen nog gelukt?

Ik heb vandaag m'n eerste rijles.. spannend!
Ja, dat dan weer wel, maar wat een pokketocht haha.

Hoe ging je rijles? :D

Hoe quote ik hier in godnaam fatsoenlijk trouwens -_-
Op dinsdag 15 februari 2011 01:47 schreef skattebaut het volgende:
Dat vieze genetisch afval ligt nog steeds hiernaast op de bank met een uitkering.
Hoezo?
  zondag 30 januari 2011 @ 19:07:14 #22
183433 bierbart
bier en tieten
pi_92090416
quote:
1s.gif Op donderdag 27 januari 2011 21:45 schreef Mrs.Vixen het volgende:

[..]

Ja, dat dan weer wel, maar wat een pokketocht haha.

Hoe ging je rijles? :D

Hoe quote ik hier in godnaam fatsoenlijk trouwens -_-
De rijles ging goed! :D erg leuk om te rijden!

Als je wil quoten.. ik druk gewoon rechtsboven de post die ik wil quoten op het quote knopje en dan kun je er een bericht onder typen ;)
Yesterday's a memory, another page of history
Als ik mezelf nog eens tegenkom.. dan zeg ik: 'Kom, vriend, we gaan een biertje drinken!'
Last.fm
pi_92115174
quote:
10s.gif Op zondag 30 januari 2011 19:07 schreef bierbart het volgende:

[..]

De rijles ging goed! :D erg leuk om te rijden!

Als je wil quoten.. ik druk gewoon rechtsboven de post die ik wil quoten op het quote knopje en dan kun je er een bericht onder typen ;)
Ja ik was er al achter, hij deed het niet goed omdat ik adblock aan had staan *n00balert*

Rijden is zeker leuk :D
Welke rijschool heb je?
Op dinsdag 15 februari 2011 01:47 schreef skattebaut het volgende:
Dat vieze genetisch afval ligt nog steeds hiernaast op de bank met een uitkering.
Hoezo?
  maandag 31 januari 2011 @ 11:09:30 #24
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_92115433
[quote]10s.gif Op zondag 30 januari 2011 19:07 schreef bierbart het volgende:

[..]

De rijles ging goed! :D erg leuk om te rijden!

Als je wil quoten.. ik druk gewoon rechtsboven de post die ik wil quoten op het quote knopje en dan kun je er een bericht onder typen ;)
[/quote Blij dat ik niet in Hengelo was toen :X
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_92121021
quote:
12s.gif Op maandag 31 januari 2011 11:09 schreef Bravebart het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op zondag 30 januari 2011 19:07 schreef bierbart het volgende:

[..]

De rijles ging goed! :D erg leuk om te rijden!

Als je wil quoten.. ik druk gewoon rechtsboven de post die ik wil quoten op het quote knopje en dan kun je er een bericht onder typen ;)
[/quote Blij dat ik niet in Hengelo was toen :X
Fail!

Ik heb mijn verwarming kapot :(
Nou ja, iets met de ketel, is nu iemand aan het repareren. Ik heb het zo koud :(
  maandag 31 januari 2011 @ 16:30:50 #26
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_92127455
quote:
1s.gif Op maandag 31 januari 2011 13:52 schreef Cici het volgende:

[..]

Fail!

Ik heb mijn verwarming kapot :(
Nou ja, iets met de ketel, is nu iemand aan het repareren. Ik heb het zo koud :(
Expres, doh :')

Koud? :o Hier staat de verwarming niet eens aan :P
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_92187348
quote:
10s.gif Op maandag 31 januari 2011 16:30 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Expres, doh :')

Koud? :o Hier staat de verwarming niet eens aan :P
Pffffff.
Verwarming is gemaakt. Maar komt niet boven de 19 graden uit, ook al heb ik hem op 21 graden gezet...
Zit waarschijnlijk nog wat vocht in de ketelkastdingweetikveelhoehetheet...
Ik wacht het nog wel ff een dagje af...

Zucht, waar is nou dan die leuke kerel die me warm kan houden?
pi_92187512
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 februari 2011 19:25 schreef Cici het volgende:

[..]

Pffffff.
Verwarming is gemaakt. Maar komt niet boven de 19 graden uit, ook al heb ik hem op 21 graden gezet...
Zit waarschijnlijk nog wat vocht in de ketelkastdingweetikveelhoehetheet...
Ik wacht het nog wel ff een dagje af...

Zucht, waar is nou dan die leuke kerel die me warm kan houden?
Die heb ik al ingepikt, sorry ;)
  woensdag 2 februari 2011 @ 00:11:26 #29
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_92205366
quote:
Op dinsdag 1 februari 2011 19:25 schreef Cici het volgende:

[..]

Pffffff.
Verwarming is gemaakt. Maar komt niet boven de 19 graden uit, ook al heb ik hem op 21 graden gezet...
Zit waarschijnlijk nog wat vocht in de ketelkastdingweetikveelhoehetheet...
Ik wacht het nog wel ff een dagje af...

Zucht, waar is nou dan die leuke kerel die me warm kan houden?
Gewoon ff ontluchten dan :Y
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_92234106
quote:
14s.gif Op woensdag 2 februari 2011 00:11 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Gewoon ff ontluchten dan :Y
Was het maar zo simpel.
1e wat ik gedaan heb nadat de verwarming was gemaakt, ligt dus niet daaraan.
Er zit denk ik nog gewoon wat vocht in de ketel/kast wat eruit moet. Heeft z'n tijd nodig...
  maandag 7 februari 2011 @ 14:35:50 #31
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_92459223
Nog een weekje en dan mag ik de sleutel op halen :D Word ook ik een Hengeloer :P :D

Oja hoi Mrs.Vixen _O_ :W :*
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_92489655
quote:
6s.gif Op maandag 7 februari 2011 14:35 schreef Pettigrew81 het volgende:
Nog een weekje en dan mag ik de sleutel op halen :D Word ook ik een Hengeloer :P :D

Oja hoi Mrs.Vixen _O_ :W :*
Gefeliciteerd!

Mijn verwarming doet het alweer een tijdje goed!
En nu vriest het niet meer :')
pi_93068962
Ik ben morgen toevallig in Hengelo, en mijn zoontje wil graag boodschappen doen bij de Albert Heijn. Weet iemand of er in Hengelo een AH is met handscanners?

Alvast bedankt!
pi_93253313
quote:
6s.gif Op maandag 7 februari 2011 14:35 schreef Pettigrew81 het volgende:
Nog een weekje en dan mag ik de sleutel op halen :D Word ook ik een Hengeloer :P :D

Oja hoi Mrs.Vixen _O_ :W :*
:W

Dan word je mijn buurman!
Op dinsdag 15 februari 2011 01:47 schreef skattebaut het volgende:
Dat vieze genetisch afval ligt nog steeds hiernaast op de bank met een uitkering.
Hoezo?
  donderdag 24 februari 2011 @ 14:27:22 #35
67174 Dos37
Come on Twente
pi_93254707
Hengelo _O_
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  donderdag 24 februari 2011 @ 18:20:38 #36
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_93265868
quote:
1s.gif Op donderdag 24 februari 2011 13:54 schreef Mrs.Vixen het volgende:

[..]

:W

Dan word je mijn buurman!

I know :)

Het verfen schiet al aardig op. Morgen al wat spullen er naartoe verhuizen :)
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_93312243
quote:
6s.gif Op donderdag 24 februari 2011 18:20 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

I know :)

Het verfen schiet al aardig op. Morgen al wat spullen er naartoe verhuizen :)
Schiet al aardig op dan :)
Op dinsdag 15 februari 2011 01:47 schreef skattebaut het volgende:
Dat vieze genetisch afval ligt nog steeds hiernaast op de bank met een uitkering.
Hoezo?
  vrijdag 25 februari 2011 @ 17:46:43 #38
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_93315186
quote:
1s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 16:27 schreef Mrs.Vixen het volgende:

[..]

Schiet al aardig op dan :)
Nog ongeveer een maandje :) Tja ik de tijd dus waarom geen gebruik van maken ook.

Vandaag de citybox maar leeggehaald. Scheelt weer volgende maand
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_93338200
quote:
6s.gif Op vrijdag 25 februari 2011 17:46 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Nog ongeveer een maandje :) Tja ik de tijd dus waarom geen gebruik van maken ook.

Vandaag de citybox maar leeggehaald. Scheelt weer volgende maand
Heb je trouwens laminaat? If so, hoeveel oppervlakte is dat als je dat weet, ik ben te lui om op te meten :')
Op dinsdag 15 februari 2011 01:47 schreef skattebaut het volgende:
Dat vieze genetisch afval ligt nog steeds hiernaast op de bank met een uitkering.
Hoezo?
  zaterdag 26 februari 2011 @ 11:33:58 #40
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_93342169
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 februari 2011 02:52 schreef Mrs.Vixen het volgende:

[..]

Heb je trouwens laminaat? If so, hoeveel oppervlakte is dat als je dat weet, ik ben te lui om op te meten :')
Dat lag er al in bij mij :P dus dat moet ik ook opmeten :P
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
  zaterdag 26 februari 2011 @ 11:49:05 #41
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_93342549
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 februari 2011 02:52 schreef Mrs.Vixen het volgende:

[..]

Heb je trouwens laminaat? If so, hoeveel oppervlakte is dat als je dat weet, ik ben te lui om op te meten :')
Kan je gewoon laten uitrekenen joh ;)
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_93348809
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 februari 2011 11:49 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Kan je gewoon laten uitrekenen joh ;)
Ja nou, dan doe ik het wel zelf, :p
Op dinsdag 15 februari 2011 01:47 schreef skattebaut het volgende:
Dat vieze genetisch afval ligt nog steeds hiernaast op de bank met een uitkering.
Hoezo?
  zaterdag 26 februari 2011 @ 15:14:11 #43
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_93349387
quote:
Op zaterdag 26 februari 2011 14:59 schreef Mrs.Vixen het volgende:

[..]

Ja nou, dan doe ik het wel zelf, :p
Oh nou ok hoor ;(
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_93389610
quote:
9s.gif Op zaterdag 26 februari 2011 15:14 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Oh nou ok hoor ;(
:*
Op dinsdag 15 februari 2011 01:47 schreef skattebaut het volgende:
Dat vieze genetisch afval ligt nog steeds hiernaast op de bank met een uitkering.
Hoezo?
pi_93858010
6 politiebusjes met sirene en daarachter een politiewagen met sirene :(

Wie heeft er wat geflikt? :(
Noot noot.
  woensdag 9 maart 2011 @ 16:40:26 #46
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_93864832
quote:
19s.gif Op woensdag 9 maart 2011 13:47 schreef Jojoortje het volgende:
6 politiebusjes met sirene en daarachter een politiewagen met sirene :(

Wie heeft er wat geflikt? :(
Op dit moment woon ik er nog niet dus ik heb sowieso goed alibi :D
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_93867109
quote:
19s.gif Op woensdag 9 maart 2011 13:47 schreef Jojoortje het volgende:
6 politiebusjes met sirene en daarachter een politiewagen met sirene :(

Wie heeft er wat geflikt? :(
van die zwarte ME busjes? :P die heb ik ook gezien. Zag er wel gevaarlijk uit ;)
  vrijdag 8 april 2011 @ 21:35:34 #48
176355 tomttt
My brain's on vacation
pi_95237034
Hengelo :W
I saw the apeman, walking on the moon
I saw the apeman, walking on the moon
I saw the apeman, he’s havin’ a bad day
Because Neil Armstrong, took his banana away
  vrijdag 8 april 2011 @ 23:26:27 #49
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_95243532
Het huisje schiet al aardig op :D
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
  zaterdag 9 april 2011 @ 00:41:22 #50
176355 tomttt
My brain's on vacation
pi_95246641
Oh ja, ik was me vergeten voor te stellen. Ik ben tomttt, stadsdichter van Hengelo, maar woonachtig in Nijmegen :)
Speciaal voor alle inwoners van de stad waar ik geboren en getogen ben een klein gedicht:
Hop! Hop! Hop!
Hengelo is top!
I saw the apeman, walking on the moon
I saw the apeman, walking on the moon
I saw the apeman, he’s havin’ a bad day
Because Neil Armstrong, took his banana away
pi_95788705
Ben vandaag nog pontificaal in beeld gekomen door tv oost tijdens het werk :P
  zondag 26 juni 2011 @ 02:00:28 #52
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_98667596
Jaaaaaaaaaaaaaa!
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_103764992
Wilbertschool staat nu in de fik!


:o
  zondag 30 oktober 2011 @ 22:18:03 #54
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_103765150
De wattuh? :@
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_103765219
Basisschool ;(
Noot noot.
  zondag 30 oktober 2011 @ 22:27:00 #57
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_103765733
:o Geen idee waar hij zit, maar wel triest zeg -O-

Heeft iemand hier erop gezeten?
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_103765940
Vriendin van mij geeft er les. Die belde helemaal in shock op. ;(
Noot noot.
  zondag 30 oktober 2011 @ 22:31:08 #59
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_103766050
Damn :o Ik zie eigenlijk vooral al die kinderwerkjes enzo in vlammen opgaan, dat gebouw zelf zal wel :@
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_103766129
quote:
11s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:31 schreef Bravebart het volgende:
Damn :o Ik zie eigenlijk vooral al die kinderwerkjes enzo in vlammen opgaan, dat gebouw zelf zal wel :@
Die kinderwerkjes kan iedereen gestolen worden denk ik. Al die dossiers en administratie, dat is pas erg :(
Noot noot.
  zondag 30 oktober 2011 @ 22:34:40 #61
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_103766329
quote:
19s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:32 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Die kinderwerkjes kan iedereen gestolen worden denk ik. Al die dossiers en administratie, dat is pas erg :(
Mwa, dat is toch allemaal digitaal en meervoudig geback-upt lijkt me?
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_103766359
quote:
14s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:34 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Mwa, dat is toch allemaal digitaal en meervoudig geback-upt lijkt me?
Nee :D
Noot noot.
  zondag 30 oktober 2011 @ 22:38:32 #63
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_103766599
quote:
19s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:35 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Nee :D
Wtf? Toen ik nog op de basisschool zat was alles al gedigitaliseerd :{ En dat was voor de oorlog...

Naja goed, non-discussie verder, het is triest, hoe dan ook -O-
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_103766708
Staat nu ook op de FP:

Brand in Hengelose school
pi_103766825
In de koffiekamer begonnen.
Noot noot.
pi_103766906
quote:
11s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:42 schreef Jojoortje het volgende:
In de koffiekamer begonnen.
Oei, iemand vergeten het apparaat uit te zetten? :X
  zondag 30 oktober 2011 @ 22:44:12 #67
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_103766960
quote:
0s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:43 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

Oei, iemand vergeten het apparaat uit te zetten? :X
Bouwkunde TU Delft, anyone :o
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_103767130
quote:
11s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:44 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Bouwkunde TU Delft, anyone :o
quote:
11s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:44 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Bouwkunde TU Delft, anyone :o
Was ook een flinke ja!

  zondag 30 oktober 2011 @ 22:54:18 #69
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_103767575
Niemand meer koffiedrinken dus!
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_103767588
Ja :(
Noot noot.
  zondag 30 oktober 2011 @ 22:59:00 #71
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_103767871
Ik dacht al, waarom heb ik geen sirenes gehoord, maar die school zit aan de andere kant van de stad :@
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_103767922
quote:
11s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:59 schreef Bravebart het volgende:
Ik dacht al, waarom heb ik geen sirenes gehoord, maar die school zit aan de andere kant van de stad :@
Ga ramptoeristje spelen dan een maak foto's :+
Noot noot.
  zondag 30 oktober 2011 @ 23:10:27 #73
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_103768644
quote:
19s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:59 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Ga ramptoeristje spelen dan een maak foto's :+
Meh, end fietsen :') En morgen weer vroeg op :( Doe jij maar, jij woont dichterbij B-)
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_103768679
quote:
6s.gif Op zondag 30 oktober 2011 23:10 schreef Bravebart het volgende:

[..]

Meh, end fietsen :') En morgen weer vroeg op :( Doe jij maar, jij woont dichterbij B-)
Ik woon niet meer in GD :+
Noot noot.
pi_103768731
quote:
19s.gif Op zondag 30 oktober 2011 23:11 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Ik woon niet meer in GD :+
Nee, nu woon je nog dichterbijder :P
pi_103768856
quote:
0s.gif Op zondag 30 oktober 2011 23:11 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

Nee, nu woon je nog dichterbijder :P
Stil ff ofzo.
Noot noot.
pi_103768960
quote:
10s.gif Op zondag 30 oktober 2011 23:13 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Stil ff ofzo.
Nee, ga foto's maken KUT!!!!!111
pi_103768992
rtvoost.nl

Doooooi
Noot noot.
  zondag 30 oktober 2011 @ 23:16:39 #79
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_103769011
quote:
19s.gif Op zondag 30 oktober 2011 23:11 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Ik woon niet meer in GD :+
:o Verdorie, naar wie knipoog ik dan altijd? :o!
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_103771723
quote:
11s.gif Op zondag 30 oktober 2011 22:27 schreef Bravebart het volgende:
:o Geen idee waar hij zit, maar wel triest zeg -O-

Heeft iemand hier erop gezeten?
IK! :P alleen in groep 1+2 eigenlijk. Behoorlijke brand nog, lijkt me niet dat dat dinsdag al weer open gaat...
  maandag 31 oktober 2011 @ 11:38:24 #81
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_103779531
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2011 00:25 schreef LilDutchPrincess het volgende:

[..]

IK! :P alleen in groep 1+2 eigenlijk. Behoorlijke brand nog, lijkt me niet dat dat dinsdag al weer open gaat...
:D
Mwa, misschien gaat een deel weer open? Geen idee hoe groot die brand uiteindelijk is geworden...
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_115044288
Wat blijven die beren lelijk he ;( !

Hoi :W
Noot noot.
  vrijdag 3 augustus 2012 @ 12:35:55 #83
122648 Bravebart
København er på plads ja
pi_115045275
Ik heb ze nog niet in het echt gezien :D Hoe lang staan ze er al? :')
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
pi_115045435
Die beren zijn gruwelijk fout... :{w

Vooral die ene die alleen staat en eruit ziet of die graag wil meedoen met de rest, maar niet mag ofzo...

:')
pi_119321679
» Er is al 106 dagen niet in dit topic gepost. Bedenk je of het zinvol is dit topic omhoog te schoppen. Klik hier om tóch te reageren.

Dood hier... :(
pi_122801694
Goedenavond.. :)

Wij overwegen om in Hengelo te wonen.. maar hoe is deze buurt?
pi_122806057
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 20:04 schreef Oksel het volgende:
Goedenavond.. :)

Wij overwegen om in Hengelo te wonen.. maar hoe is deze buurt?
't Wilbert?
Zit je aan de goede kant wel denk ik :)
Alles aan de andere kant wordt gesloopt.
pi_122806774
Wat wordt gesloopt? Straatnaam?
pi_122817858
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 21:39 schreef Oksel het volgende:
Wat wordt gesloopt? Straatnaam?
Poe, straatnamen.
Ken je de kinderboerderij?
Nou, die huizen daar.

Jacob Marisstraat daar in de buurt, Jan Tooropstraat.
Die huizen zijn al zooo oud, stonden vroeger ook meer flats, zijn er bijna allemaal af.

Werd vroeger ook wel de ghetto van Hengelo genoemd...
Veel buitenlanders daar. Wordt nu allemaal opgeknapt.

Heb zelf vroeger in zo'n flat gewoond, was nog een baby, daarna de Carel van Manderstraat en toen in 1988 naar de Hasseler Es verhuisd. Wat een verademing lol.

Maar jij zit daar wel in een beter stuk :)
pi_122818408
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 21:25 schreef Cici het volgende:

[..]

't Wilbert?
Zit je aan de goede kant wel denk ik :)
Alles aan de andere kant wordt gesloopt.
Dat is toch echt wel Hengelose es en geen Wilbert meer :P

Dat stuk is wel okay wonen. Mooi dichtbij het winkelcentrum, niet te ver van de stad. Autoweg redelijk bereikbaar.
Inderdaad wat Cici zegt, niet verder naar het noorden of noordwesten gaan daar... :P
  Moderator / Redactie FP maandag 18 februari 2013 @ 16:48:02 #91
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_123035618
Zeg leu... waarom zitten jullie niet hier: STA / [Tukkers op FOK!] #990 Op naar de duizend! ? :P
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_123035938
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 20:04 schreef Oksel het volgende:
Goedenavond.. :)

Wij overwegen om in Hengelo te wonen.. maar hoe is deze buurt?
Schooierbuurt, moet je niet zitten.

Hasseler Es is beter, was vroeger een schooierbuurt (toen ik er woonde), maar is flink opgeknapt.
I feel kinda Locrian today
  maandag 18 februari 2013 @ 17:07:21 #93
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_123036368
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 februari 2013 20:04 schreef Oksel het volgende:
Goedenavond.. :)

Wij overwegen om in Hengelo te wonen.. maar hoe is deze buurt?
Ik zou er niet willen wonen, maar dat is meer dat ik dan mensen tegen het lijf ga lopen waar ik dus echt geen zin in heb. Waarschijnlijk gaat de kwaliteit in die wijk omhoog en zo erg als veldwijk noord eerder was (nu is het een groot grasveld :') ) zal het ook wel niet zijn.
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_123036439
quote:
0s.gif Op maandag 18 februari 2013 16:55 schreef starla het volgende:

[..]

Schooierbuurt, moet je niet zitten.

Hasseler Es is beter, was vroeger een schooierbuurt (toen ik er woonde), maar is flink opgeknapt.
Beter? Hmmm kwa locatie toch echt een stuk minder centraal hoor.
pi_123037229
quote:
0s.gif Op maandag 18 februari 2013 17:09 schreef LilDutchPrincess het volgende:

[..]

Beter? Hmmm kwa locatie toch echt een stuk minder centraal hoor.
Is idd minder centraal, maar ook ik vind het een betere buurt.
En ach, je bent met een kwartier in de stad, op de fiets.
pi_123037234
quote:
0s.gif Op maandag 18 februari 2013 17:09 schreef LilDutchPrincess het volgende:

[..]

Beter? Hmmm kwa locatie toch echt een stuk minder centraal hoor.
Dus? Het is Hengelo, niet New York. Ipv 2 minuten, 3 minuten fietsen.
I feel kinda Locrian today
pi_123038690
Hoi :D ik woon ook in Hengelo :P
  Moderator / Redactie FP maandag 18 februari 2013 @ 18:20:35 #98
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_123038895
MarkoHengelo :W
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_123039048
quote:
0s.gif Op maandag 18 februari 2013 18:20 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
MarkoHengelo :W
_O- Ja Marko heeft duidelijk een nickchange nodig. Hoe bevalt Hengelo Marko? =P
pi_123039218
quote:
0s.gif Op maandag 18 februari 2013 18:25 schreef LilDutchPrincess het volgende:

[..]

_O- Ja Marko heeft duidelijk een nickchange nodig. Hoe bevalt Hengelo Marko? =P
Kut :D

onder mij woont een aso stel, hebben om 4 uur snachts hardcore aanstaan, en hebben zelfs een baby. Aso volk :r

En boven mij een hond die niet alleen kan zijn, dan gaat de hond keihard janken :'( .

Ook die persoon spoort niet, je neemt geen herdershond in een klein flatje
pi_123039256
quote:
1s.gif Op maandag 18 februari 2013 18:31 schreef MarkoAlmelo het volgende:

[..]

Kut :D

onder mij woont een aso stel, hebben om 4 uur snachts hardcore aanstaan, en hebben zelfs een baby. Aso volk :r

En boven mij een hond die niet alleen kan zijn, dan gaat de hond keihard janken :'( .

Ook die persoon spoort niet, je neemt geen herdershond in een klein flatje
*proest* en je woont niet eens in de Hengelose es. Hoeveel ghetto's heeft hengelo dan wel niet ;)

Wel balen hoor, wat ga je nu doen? Op zoek naar wat anders? of is dat geen optie?
pi_123039390
quote:
0s.gif Op maandag 18 februari 2013 18:32 schreef LilDutchPrincess het volgende:

[..]

*proest* en je woont niet eens in de Hengelose es. Hoeveel ghetto's heeft hengelo dan wel niet ;)

Wel balen hoor, wat ga je nu doen? Op zoek naar wat anders? of is dat geen optie?
:D

Ik heb t huurcontract al opgezegd, ga over 1 a 2 maand terug naar m'n ma voor enkele maanden. Ga in Almelo verder zoeken naar een woning.

Ik moet voldoende slaap hebben met de lange dagen die ik maak. Dus op zoek naar een rustige woonomgeving
pi_123039466
Naar Windmolenbroek dus :P
I feel kinda Locrian today
pi_123053921
quote:
1s.gif Op maandag 18 februari 2013 18:38 schreef starla het volgende:
Naar Windmolenbroek dus :P
Wie weet ;)
Eerst terug naar mn ma :Y
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')