Er is een nieuwe server. Check OP.quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:49 schreef Paul het volgende:
[..]
Wat lullen jullie nou ik druk gewoon op luisteren, en dan moet het toch goed zijn
Ter Apel. Hardcore op je bovenarm.quote:
Waarom is dat niet op de site veranderd danquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:49 schreef TrollenFTW het volgende:
[..]
Er is een nieuwe server. Check OP.
Waar heb je op luisteren geklikt, via welke site of link?quote:
Aight swaquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:50 schreef Ragboer het volgende:
[..]
Ter Apel. Hardcore op je bovenarm.
kweet nietquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:50 schreef Paul het volgende:
[..]
Waarom is dat niet op de site veranderd dan
Meeste mensen noemen het 'Nu-Style' Hardstyle maar dan veel melodieuzer.quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:50 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Hoe noem je dit dan? Echt hard is het niet.
Hardstyle, maar dat was het niet hoor.quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:50 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Hoe noem je dit dan? Echt hard is het niet.
Gewoon DE official sitequote:Op donderdag 13 januari 2011 16:50 schreef WebHawkjuh het volgende:
[..]
Waar heb je op luisteren geklikt, via welke site of link?
NEE HET MOET OOK OP DE SITE VERANDERDquote:
Maar dat is nu nog niet zoquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:52 schreef Paul het volgende:
[..]
NEE HET MOET OOK OP DE SITE VERANDERD!
is toch goed zoquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:52 schreef BBQSausage het volgende:
Ik weet nog steeds niet hoe ik dit nou het best voor dj's kan maken.
Aangevraagde nummers
Is het bij mijn weten. Ik luister nu zelf via de site en heb geen verhuisberichten.quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:52 schreef Paul het volgende:
[..]
NEE HET MOET OOK OP DE SITE VERANDERD!
Dit.quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:52 schreef WebHawkjuh het volgende:
[..]
Is het bij mijn weten. Ik luister nu zelf via de site en heb geen verhuisberichten.
Haal die piemel eens uit je oor.quote:
DJ's moeten ook aan kunnen geven dat het nummer gedraaid is. Ik weet alleen niet hoe ik dat moet aanpakkenquote:
Ik wil half uurtje ook wel overnemen. mits ik niet moet eten om 6uurquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:53 schreef Dagoduck het volgende:
@ Webhawkje/Pirania, Ik ga nu even weg, maar ik sta voor 18 uur ingepland, dus Webhawkje mag wel van 18 tot 19
Dat het gedraait is hoor je vanzelf toch als je naar de radio luistertquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:53 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
DJ's moeten ook aan kunnen geven dat het nummer gedraaid is. Ik weet alleen niet hoe ik dat moet aanpakken
zoiets?quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:53 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
DJ's moeten ook aan kunnen geven dat het nummer gedraaid is. Ik weet alleen niet hoe ik dat moet aanpakken
Oké dat mogen jullie uitzoekenquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:53 schreef mash_ het volgende:
[..]
Ik wil half uurtje ook wel overnemen. mits ik niet moet eten om 6uur
Je hoort het nu, mijn negroïde kameraad?quote:
quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:54 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Oké dat mogen jullie uitzoeken![]()
doeidoei
Zat ik dus ook aan te denken..quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:54 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
zoiets?
http://fok.3fmfan.nl/requests/
Je bent een held. Denk dat iedereen die vanaf straks aan kan gaan houden. Veranderen we gewoon stilletjes de OP. Maakt verder toch niet uit of ze de oude nog gebruiken.quote:
Naar 80 ja.quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:54 schreef Rockiejj het volgende:
maar dan moet ik de port zeker ook veranderen in VDJ?
Ja, maar dat nummer staat dan nog wel leuk in die lijst.quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:54 schreef mash_ het volgende:
[..]
Dat het gedraait is hoor je vanzelf toch als je naar de radio luistert
Ja, luister nu maar via iTunesquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:54 schreef Ragboer het volgende:
[..]
Je hoort het nu, mijn negroïde kameraad?
Gewoon een vinkje erachter "gedraait"quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:54 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Ja, maar dat nummer staat dan nog wel leuk in die lijst.
Kijkt naar het nummer met het gekleurde vakje, (wisselbaar met tab)quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:55 schreef Martijn_16 het volgende:
Zijn er ook DJ's die live een set draaien? En dus niet steeds ieder nummer af laten spelen, maar shit door elkaar mixen? Ben namelijk wel benieuwd hoe die banner, met het nummer dat gedraaid wordt, reageert op de crossfader in Virtual DJ?
Ik herkende welgeteld 5 nummers op heel qlimax toenquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:56 schreef VETTESHITOUWE het volgende:
dit nummer hoorde ik voor het eerst @ Qlimax 2010 wildstylez draaide hem
die liveset heb ik. echt geweldigquote:Op donderdag 13 januari 2011 16:56 schreef VETTESHITOUWE het volgende:
dit nummer hoorde ik voor het eerst @ Qlimax 2010 wildstylez draaide hem
kopen?quote:Op donderdag 13 januari 2011 16:56 schreef Dalando het volgende:
Opgenomen van de Magic show_!
Gast koop je tracks
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |