Wat ergquote:Op vrijdag 7 januari 2011 16:02 schreef ZodiaX het volgende:
Vriendin na 3 jaar relatie overleden.
Ging naar bed en werd niet meer wakker, ze was toen 23.
Iemand die gevoelig is op psychoses op zuipvakantie laten gaan vind ik ook een beetje...hmmm...quote:Op vrijdag 7 januari 2011 15:29 schreef kastanova het volgende:
[..]
Dude, wat zijn dat voor ouders?! Binnen 24 uur de hoop al opgeven, wtf.
ja hoorquote:Op woensdag 5 januari 2011 23:42 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Best wel ja. Ik wist ook wie het had gedaan. Een Antilliaan die werkelijk niet goed bij zijn hoofd was. Heeft later ook iemand vermoord, zit nu in de bijlmer bajes.
Hoe dan ook, ik had er sowieso schade aan overgehouden.
Lijkt me ook een heel bizarre situatie. Duurde het even tot het doordrong? Of weet je dat niet meer?quote:Op vrijdag 7 januari 2011 19:01 schreef Mwanatabu het volgende:
Nou ja, daar lag ze dus dood op bed. Ik heb haar een paar keer geroepen en toen (en dit is heel raar) ben ik weer naar beneden gelopen om mijn boterhammen op te gaan eten.
Ik denk dat ik het even helemaal niet meer wist en dus gewoon verder ging met het "scenario" waar ik mee bezig was: zakdoek halen en gaan eten.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 19:08 schreef Sosha het volgende:
[..]
Lijkt me ook een heel bizarre situatie. Duurde het even tot het doordrong? Of weet je dat niet meer?
Het eerste appartementje dat ik ooit huurde, daar had ik een oudere bovenbuurman met keelkanker, geloof ik. Die had dus door een operatie een gat in zijn slokdarm, waardoor een buisje stak, zo ademde hij (en misschien at hij zo ook wel, dat weet ik niet).quote:Op vrijdag 7 januari 2011 15:38 schreef Cerbie het volgende:
Geen heel heftige dingen zoals hier al gepost zijn, maar wel een vrij recente;
De post bezorgen in een vreemde wijk en een rare, doordringende stank opmerken in een portiekje. Mezelf voorgenomen even aan te bellen/kijken als het de volgende dag nog zo rook.
Was niet meer nodig, de volgende dag wisten de buren te vertellen dat die man al twee weken dood in huis lag.
Jezus..quote:Op vrijdag 7 januari 2011 19:01 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ot: toen ik 17 was kwam ik in mijn eindexamenjaar thuis van een schoolonderzoek. Mijn moeder zou thuis moeten zijn, maar dat leek niet zo te zijn. Ik verwarming aanzetten en boterhammetje smeren en even naar boven lopen om een zakdoek te halen. Nou ja, daar lag ze dus dood op bed. Ik heb haar een paar keer geroepen en toen (en dit is heel raar) ben ik weer naar beneden gelopen om mijn boterhammen op te gaan eten.
Hoor ik ineens mijn vader als een idioot naast het huis parkeren, binnenkomen en naar boven stormen. Achteraf bleek dus dat hij de hele morgen al had proberen te bellen en nu had besloten dat er iets aan de hand moest zijn (moeder had hartritmestoornissen). Mijn vader reageerde iets normaler: schreeuwend en in paniek naar beneden denderen. Toen pas begon ik ook te flippen.
Volgende week precies 15 jaar geleden.
De (interne) foto's die ik kreeg van mijn Lief op uitzending, die ik enthousiast in de computer propte die zondagmorgen. Ik dacht eerst dat ik naar een rampenoefening keek.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 15:29 schreef ErwinRommel het volgende:
Srebrenica en Bosnië in het algemeen.
quote:Op donderdag 6 januari 2011 02:04 schreef Keselo het volgende:
Mijn neefje van 7 op bed zien liggen met botkanker. Het was ongeneeslijk en zijn ouders weigerden hem enige vorm van medicatie te laten innemen, dus geen pijnstillers, niets (extreem gelovige christenen). Af en toe kwam er ziekenhuispersoneel langs (hij hoefde niet in het ziekenhuis te blijven als de ouders het liever hadden, omdat er niets meer gedaan kon worden) die dan medicatie achterlieten (voornamelijk enorm sterke pijnstillers). Wanneer zij wegwaren gooiden die ouders de medicijnen gelijk weg, hoe erg dat jongetje ook smeekte.
Dat joch lag helemaal te trillen en te snikken in zijn bed, en toen hij weer een pijnaanval kreeg moesten we weg. We hebben hem tot 2 straten verder op horen gillen. Dat heeft me echt mijn hele leven niet los kunnen laten.
Hoe helpen? Door hem medicijnen te geven en hem naar de hel te sturen?quote:Op zondag 9 januari 2011 14:38 schreef Apotheose het volgende:
[..]
damn.. ik snap zoiets idd ook nooit. dat je gelovig bent en je bid totdat je een ons weegt om je zoon te helpen - snap ik. Maar come on!!! Hoe moeilijk is het om ALLES aan te grijpen wat je zoontje maar kan helpen!!! Ik zou mn leven er voor geven bij wijze van (en ik heb geeneens kids ofzo)
ja ok.. maar toch... Ik weet niet maar als ik mn zoontje daar zo zou zien lijden... Ok, ik ben dan ook niet streng gelovig ofzo... Maar het lijkt mij toch natuurlijk om alles te doen voor je kids..?quote:Op zondag 9 januari 2011 19:30 schreef Siddartha het volgende:
[..]
Hoe helpen? Door hem medicijnen te geven en hem naar de hel te sturen?
Dan moet je als ouder juist hard zijn, want je weet dat na deze tijdelijke pijn de hemel zal volgen. En niet de hel.
Vanuit het perspectief van een gelovige kan ik het wel begrijpen. Neemt niet weg dat de aanname dat God ook maar iets tegen medicijnen zou hebben belachelijk is, maar toch.
Hem zo goed mogelijk verzorgen zonder medicijnen? Ik ben het wel met siddartha eens. Zelf snap ik het ook niet, maar als ouder kan je niet anders.quote:Op zondag 9 januari 2011 19:46 schreef Apotheose het volgende:
[..]
ja ok.. maar toch... Ik weet niet maar als ik mn zoontje daar zo zou zien lijden... Ok, ik ben dan ook niet streng gelovig ofzo... Maar het lijkt mij toch natuurlijk om alles te doen voor je kids..?
ik ben het met Gordon eens. In t progr 'op zoek naar god' stelde ie voor om de bijbel maar es te herschrijven. Zet er dan meteen in dat medicijnen je NIET in de hel brengtquote:Op zondag 9 januari 2011 19:58 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Hem zo goed mogelijk verzorgen zonder medicijnen? Ik ben het wel met siddartha eens. Zelf snap ik het ook niet, maar als ouder kan je niet anders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |