Ja, dat gaat verrassend goed tot nu toe. Hij wilde 's ochtends steeds later naar bed en ook 's middags werd het slaapje steeds korter dus toen maar geswitsched om te kijken of het zou gaan. Hij wordt tussen 7 en 8 's ochtends wakker. We lunchen dan rond 11.30 uur en dan gaat hij tussen 12 en half 1 naar bed en dan slaapt hij tot half 3 / half 4 (soms wat langer soms wat korter). Tussen 17.30 en 18.00 uur weer eten, rond 19 flesje, tandjes poetsen en naar bed.quote:Op zaterdag 25 december 2010 11:46 schreef Asyniur het volgende:
Daan over op 1 slaapje!
Redt hij het daar dan op?
Fantastisch hèquote:En nu dan de eerste kerstmis als gezin. Ik barst bijna uit elkaar van geluk
Ik ga het volgende week eens proberen. Misschien scheelt het 's avonds...quote:Op zaterdag 25 december 2010 21:20 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Ja, dat gaat verrassend goed tot nu toe. Hij wilde 's ochtends steeds later naar bed en ook 's middags werd het slaapje steeds korter dus toen maar geswitsched om te kijken of het zou gaan. Hij wordt tussen 7 en 8 's ochtends wakker. We lunchen dan rond 11.30 uur en dan gaat hij tussen 12 en half 1 naar bed en dan slaapt hij tot half 3 / half 4 (soms wat langer soms wat korter). Tussen 17.30 en 18.00 uur weer eten, rond 19 flesje, tandjes poetsen en naar bed.
[..]
Fantastisch hèIk geniet er ook zo van. Heerlijk! En Daan was vandaag ook zo fantastisch bij mijn ouders. Lachen, spelen en maar broem broem achter de loopauto. Redelijk goed meegesmikkeld van de gourmet. Echt ontzettend genoten.
gecorrigeerd is ravi nu 8 maanden. tandjes in aantocht: tsjek! rode wangetjes, jukkie luiers en bulten in zn mondje. maar hij lijkt er niet echt last van te hebben. hopelijk jinx ik nu niet, maar het ventje heeft zelfs nog nooit luieruitslag gehad! selene was ook vrij laat met tandjes, zo rond de 8 maanden de eerste staat me bij (alhoewel ze al vanaf 3 maanden dwars zaten en ze daar wel echt last van had!) ah well; we merken het wel, het komt wanneer het komtquote:Op maandag 27 december 2010 20:24 schreef happyme28 het volgende:
Fijn simmu, dat Ravi ook de kerst goed is doorgekomen. De komende dagen maar wat rustig aan met de prikkels en dan gewoon weer verder in het ritmeHoe oud is Ravi nu gecorrigeerd? Wanneer kwam bij Selene het eerste tandje? Lijkt er al wat in aantocht te zijn?
en selene ging pas met bijna 2 naar 1 slaapjequote:Op woensdag 29 december 2010 20:34 schreef happyme28 het volgende:
Vandaag 2 keer hele post getypt maar toen op het verkeerde knopje gedrukt![]()
![]()
Shandaly, voel je je al beter? Zie je al verschil door het zalfje bij Lars? Hope so!
Ymme, Daan slaapt sinds 2 weken alleen een middagslaapje. Gaat super! Maar geloof dat het gemiddeld rond 1 jaar is dat ze naar 1 slaapje gaan, maar dat is zo afhankelijk van het kind. Geen pijl op te trekken.
Beterschap voor minidraak Draculettetje en da's een mooi cadeau een tripp trapp
Kijk! Jij snapt het!quote:Op donderdag 30 december 2010 21:02 schreef Shandaly het volgende:
Maar Aviva is pas volgend jaar jarig... dat duurt nog héél lang!
Meh.. vanochtend voor mezelf bij de huisarts geweest. Was weer een lekkere domper. "Sorry, mevrouw, 't ziet eruit als een virale infectie, en daar is weinig tegen te doen. Gewoon uitzieken..." Grmbl... dat doe ik al 2 maanden!! Mijn lijf heeft hulp nodig!
Lars z'n billetjes worden ook nog niets beter.. Integendeel; vanavond bloedde het gewoon. Allemaal hele kleine speldenpuntjes bloed. Arm ventje. Ik weet echt niet meer wat we moeten doen om te helpen.
Goed hoor.quote:Op vrijdag 31 december 2010 13:18 schreef djenneke het volgende:
[..]
Dank je wel! Hoe is het met jouw Harry?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
Lekker hoor. Dat is toch wel fijn, zeker als het lang niet altijd het geval is, dan kun je een beetje nachtrust vast goed gebruiken!quote:Op vrijdag 31 december 2010 14:16 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Goed hoor.
HIj slaapt nu en vannacht had hij zowaar door dat je ook 6 uur achter elkaar kan slapen!
Fles geven met iets willekeurigs (melk of nutramigen) en de verpleging weet ook niet welke van beide het is.quote:Op maandag 3 januari 2011 12:17 schreef leonieke het volgende:
Wat doen ze dan eigenlijk bij die provocatie? Is het zo simpel als hem koemelk geven en dan 24u afwachten wat er gebeurt?
Zijn er dan kinderen waarbij het normaal gezien thuis (alleen, zonder controle) gebeurt?quote:Op maandag 3 januari 2011 12:42 schreef freecell het volgende:
[..]
Fles geven met iets willekeurigs (melk of nutramigen) en de verpleging weet ook niet welke van beide het is.
En dan afwachten
Maar het moet gecontroleerd en daar gebeuren, omdat hij al een risicogevalletje is
Hij krijg tegen 9:30 dan een fles en tegen het einde van de middag mag ik weer naar huis.
niet de fout maken die mijn moeder ooit maakte met pa en broertje: eerst broertje (laagste stand) en toen pa en vergeten de stand bij te stellenquote:Op dinsdag 4 januari 2011 10:00 schreef freecell het volgende:
Ik heb wel zijn nek en oren geknipt, maar helemaal bovenop ed dat kan ik volgens mij niet zo goed.
Die tondeuze op langste stand is misschien nog best een plan, want Leander begint ook al een kapsel als zijn papa te krijgen en no way dat ik die meekrijg naar de kapper
Dus die knip ik nu ook min of meer elf...
tuurlijk wel. In een verhoogde stoel, of bij jou op schoot. Boekje lezen, liedje zingen, en vragen om een handige kapster die evaring heeft met kinderen, komt helemaal goed.quote:Op dinsdag 4 januari 2011 09:27 schreef freecell het volgende:
Hey, wat doen jullie met lang haar?
Ik heb gisteren 3x de opmerking gehad dat hij nu wel erg lang haar krijgt en dat is ook zo, maar je kan een tien-maandertje toch niet naar de kapper sturen...
Gelukkig zeg dat het wat beter gaat, als ze weer goed eet, lijkt me dat ook al een goed teken en niets is zo heerlijk als babyspek, daar waar het hoortquote:Op dinsdag 4 januari 2011 22:51 schreef octopussy het volgende:
Hannah heeft vandaag geen last gehad van oorpijn volgens mijn moeder. Hopelijk houden we dat zo
Happyme, goed dat je vinger aan de pols houdt. Hopelijk krijgt Daan geen longontsteking, maar beter even naar de longetjes laten luisteren idd. Het eten komt vanzelf wel weer. Ik vond het wel opvallend hoe snel Hannah haar spekjes kwijtraakte en daarna weer terugkreeg vorige week na het buikgriepje! Ze eet nu als een bootwerker trouwensGaat Daan ook vast doen als hij zich weer beter voelt
Idem dat hier.quote:Op woensdag 5 januari 2011 10:33 schreef ymme het volgende:
Ik mag overdag als ik thuis ben, niet meer zo vaak achter de laptop van Mart.
Dan gaat hij echt aan de stoel staan, drammen (bijna huilen zelfs) en maar aan mijn kleding trekken. Liefst wilt hij dan dat ik hem op schoot neem zodat hij de laptop kan verbouwen.
neenee! nergens voor nodig!quote:Op donderdag 6 januari 2011 10:57 schreef freecell het volgende:
Ravi
Pas maar op Simmu, straks gaat hij lopen volgende week ofzo
Een groene of blauwe zou ik hier ook niet neerzetten, maar we hebben een witte met een gele zittingdus echt een eitje!quote:Op donderdag 6 januari 2011 11:29 schreef ymme het volgende:
Zn eitje vond ik eigenlijk wel leuk. Alleen ik houdt niet van die felle kleuren (als het meubels zijn dan) en ze stonden er alleen in het groen en blauw.
Wij liggen bij de voordeur!quote:Op donderdag 6 januari 2011 11:27 schreef Elmo76 het volgende:
Als ik het hier zo zie heb ik al een heel lange tijd geen baby meer, maar over 16 dagen is Tirza ook officieel geen baby meer!Weeh! Ik vind het echt allemaal super leuk wat ze nu kan en doet en iedere dag weer iets bij leert, maar ook denk ik steeds meer terug aan een jaar geleden enzo, pfffffffffffff, wat gaat een jaar snel om! We hebben gisteren de uitnodigingen voor haar verjaardag de deur uit gedaan!
![]()
quote:Op donderdag 6 januari 2011 13:27 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Jawel, dus ik hoop dat de postbode opschiet met die uitnodiging!
Ja maf mens, ze zijn vandaag met de post meegegaan, dus blijf nog maar ff liggen tot morgen (of misschien wel overmorgen!)quote:
Moet ik nóg langer wachten?quote:Op donderdag 6 januari 2011 23:03 schreef Elmo76 het volgende:
[..]
Ja maf mens, ze zijn vandaag met de post meegegaan, dus blijf nog maar ff liggen tot morgen (of misschien wel overmorgen!)![]()
Ik denk dat dat meer jouw probleem is dan die van hunquote:Op vrijdag 7 januari 2011 10:20 schreef simmu het volgende:
ravi slaapt sinds dat hij echt kan rollen ook op zn buik. hij kan (net als selene) prima rollen met slaapzakje en al. wat free zegt: zodra ze het zelf kunnen laat ik het gaan
potjandorie alweer het programma van zeppelin veranderdsnappen die lui nou niet dat onze dagindeling gebaseerd is op zeppelin!
Als ik hem in bed leg als hij niet moe is, is het sowieso een garantie voor krijsen. Maar lief dat je meedenkt (net als de rest).quote:Op vrijdag 7 januari 2011 10:48 schreef Keshet het volgende:
Asy, lastig lijkt me dat. Ik heb geen tips. Ik leg Emma in bed als ze moe is, maar dat doe jij volgens mij ook. Misschien werkt het nu juist goed voor jullie om vaste tijden aan te houden?
tis pas echt met een kwartetquote:
Harry is echt zó leuk he! Allerlei dingen aanwijzen in huis: Dat? En hij keutelt hier gewoon zo vrolijk rond, komt ook lekker bij mij op schoot spelen, totaal niet eenkennig. En hij kan heerlijk lachen. Alleen dat slapen, poeh! Ik kan me voorstellen dat dat zwaar voor je is.quote:Op vrijdag 7 januari 2011 11:07 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Als ik hem in bed leg als hij niet moe is, is het sowieso een garantie voor krijsen. Maar lief dat je meedenkt (net als de rest).
Het zal wel een faaaaaaaaaaaaaase zijn, maar het is wel een vermoeiende fase...
En nu gaan we Ca.ra en Thomas opzoeken![]()
Het was maar een half uurquote:Op vrijdag 7 januari 2011 17:51 schreef Ca.ra het volgende:
[..]
Harry is echt zó leuk he! Allerlei dingen aanwijzen in huis: Dat? En hij keutelt hier gewoon zo vrolijk rond, komt ook lekker bij mij op schoot spelen, totaal niet eenkennig. En hij kan heerlijk lachen. Alleen dat slapen, poeh! Ik kan me voorstellen dat dat zwaar voor je is.
We hadden vanmiddag een logeerbedje voor hem boven gezet (Asy en ik gingen samen koken) maar helaas was dat geen succes. Toen heeft hij wel bij Asy in de doek geslapen, maar dat was ook maximaal een uurtje.
En dat grote monster van mij slaapt nu al vanaf een uur of 2, die ga ik er dadelijk maar eens uit vissen want t is zo wel genoeg geweest.
Oh, me and my sense of time...quote:Op vrijdag 7 januari 2011 19:35 schreef Asyniur het volgende:
[..]
Het was maar een half uur![]()
Maar hij ligt nu al 3 kwartier in bed. Dus duimen jullie mee?
Onze baby's hebben zelfs hun slaapgewoonte gemeenquote:Op zaterdag 8 januari 2011 07:52 schreef Shandaly het volgende:
Wat heb ik met Lars toch een slaapkopje in huis dan. Lars slaapt echt keiveel... 2 uurtjes op? dan slaapt-ie ook makkelijk weer twee uur, en als we hem niet wakker maken ook wel drie...
Z'n luieruitslag is echt zo goed als weg.. ben zo blij! Het is weer gewoon een blij kereltje, en ik zie niet meer op tegen elke nieuwe luier, zo veel relaxter
Misschien moeten we Lars en Thomas eens met elkaar kennis laten maken... Is er niet ergens een meet in het zuiden gepland?quote:Op zaterdag 8 januari 2011 08:22 schreef leonieke het volgende:
Onze baby's hebben zelfs hun slaapgewoonte gemeen![]()
En voor jou, zomaar een![]()
bekend. maar dan met yoghurtquote:Op zaterdag 8 januari 2011 12:34 schreef freecell het volgende:
TARA klapt hier net in zijn handen.
Florian bedenkt zich niet en legt zijn broodje op zijn bolletje terwijl hij een soort van 'lalala' doet
Ik denk het voorlopig niet. Maar wat nog niet is, kan uiteraard nog komenquote:Op zaterdag 8 januari 2011 10:15 schreef Shandaly het volgende:
[..]
Misschien moeten we Lars en Thomas eens met elkaar kennis laten maken... Is er niet ergens een meet in het zuiden gepland?
Shandaly, hij heeft geen last met hoesten en verkouden toch? Want als de koorts weg was en ineens weer terugkomt, is dat wel iets om in de gaten te houden.quote:Op zondag 9 januari 2011 15:46 schreef Shandaly het volgende:
Meh.. was ik gister bijan euforisch om hoe goed het ineens weer ging met Lars, hoe vrolijk hij wel niet was enzo... is het vandaag alweer helemaal omgeslagen..Huilerig, zeurderig, hangerig... en net gewoon al 39.1 verhoging... Wat nú weer?!
Daan en Harry al zelf de trap op... jee.. zoveel ouder zijn zij toch niet?
Welkom Mereltje!
quote:Op maandag 10 januari 2011 12:39 schreef draculettetje het volgende:
daan en harryecht ben trots op jullie, traplopen, liedjes mee zingen dingen aanwijzen
lies da's schrikken! fijn dat de kinderen niet echt hebben meegekregen maar toch
minidraak is nog steeds drakerig, gelukkig nog steeds overdag vrolijk, maar snachts pfff
denk dat ik vannacht weer hooguit 2 uur geslapen heb, ik ben echt gesloopt nu
Slaapt ze overdag wel fatsoenlijk? Dan zelf gewoon ook in bed kruipen.quote:Op maandag 10 januari 2011 12:39 schreef draculettetje het volgende:
minidraak is nog steeds drakerig, gelukkig nog steeds overdag vrolijk, maar snachts pfff
denk dat ik vannacht weer hooguit 2 uur geslapen heb, ik ben echt gesloopt nu
Er weer in zoals hij eruit kwamquote:Op dinsdag 11 januari 2011 17:42 schreef simmu het volgende:
zucht. even een vraagje tussendoor: weet iemand hoe je een boxspijltje terug erin zet? mijn gebroed heeft er eentje los weten te krijgen
Mja, en echt overstuur: je kent het wel met snot en tranen en kwijl overal...quote:Op dinsdag 11 januari 2011 20:01 schreef happyme28 het volgende:
Ik hoop het ook voor je meis! Dat krijsen gaat door merg en been. Oh en 19.30 tot 2 uur is netjes voor Harry!
Hier trouwen sinds gisteren de laatste fles eraf. Is vannacht super gegaan, hopenlijk vandaag weer. Daan krijgt al zoveel avondeten en een flinke bak yoghurt, dat hij eigenlijk de fles niet meer hoefde. Met moeite kregen we 70 ml erin, maar na 2 slokken ging hij al spelen. Dus nu alleen 200ml in de ochtend met pap en 's middags 165ml uit een beker na zijn brood. Alleen de vitamine D geven zit nog niet echt in het systeem. Weer ff aan wennen.
Ja, Daan doet niet meer aan flessenquote:Op dinsdag 11 januari 2011 20:37 schreef Asyniur het volgende:
Ik geef de vitamine D 's morgens bij het ontbijt. Gewoon paar druppels op de lepel en dan hapt Harry het keurig van de lepel. Als Daan 's morgens zijn papfles leegdrinkt, kun je daar toch de druppels indoen? Lekker makkelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |