Nee.quote:Op woensdag 15 december 2010 23:11 schreef Zolcon het volgende:
[..]
Wat intelligentie is is inderdaad persoonlijk.
Dan gebruik je dom hier in de pejoratieve betekenis, maar feitelijk heeft het niks met het oorspronkelijke 'dom' te maken.quote:ik vind mensen die zulke ideeën erop nahouden dom zijn.
El Fassed lijkt een beetje opquote:Op woensdag 15 december 2010 23:08 schreef Zolcon het volgende:
[..]
Nu bij Pol24? El Fassed van GroenLinks.
Hiervoor PVV kaalkop 2
Ik heb ook een tv, maar niet in de buurtquote:Op woensdag 15 december 2010 23:14 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Ik heb een laptop een een TV tot mijn beschikking.
Neequote:Op woensdag 15 december 2010 23:15 schreef Tem het volgende:
[..]
El Fassed lijkt een beetje op
[ afbeelding ]
Je zit niet gewoon thuis?quote:Op woensdag 15 december 2010 23:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik heb ook een tv, maar niet in de buurt
Ik zal het anders formuleren. wat ik zeg klopt inderdaad niet.quote:Op woensdag 15 december 2010 23:15 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Nee.
[..]
Dan gebruik je dom hier in de pejoratieve betekenis, maar feitelijk heeft het niks met het oorspronkelijke 'dom' te maken.
Little Britainquote:Op woensdag 15 december 2010 23:15 schreef Tem het volgende:
[..]
El Fassed lijkt een beetje op
[ afbeelding ]
Op een ouderwetse 'vaste' PC??quote:
Je hebt natuurlijk gelijk. Een persoon kan natuurlijk de joodse populatie in Europa willen decimeren en toch intelligent zijn. Dat persoon kan echter wel worden aangeduid als gestoord. Maar dat heeft natuurlijk niets te maken met zijn of haar intelligentieniveau.quote:Op woensdag 15 december 2010 23:13 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Abject vergt een (moreel) oordeel, intelligentie is een zelfstandig objectief bepaalbare grootheid.
Ach iedereen heeft breedband en jullie kennende is het topic toch vanavond nog wel volquote:
Ja..quote:Op woensdag 15 december 2010 23:17 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Op een ouderwetse 'vaste' PC??
Is toch little Britain?? Ik twijfel nog!quote:
ja is little brittainquote:Op woensdag 15 december 2010 23:20 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Is toch little Britain?? Ik twijfel nog!
Ja idd en hij kwam gewoon over als sebastianquote:Op woensdag 15 december 2010 23:20 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Is toch little Britain?? Ik twijfel nog!
get a roomquote:
Waar ben jij zo geirriteerd over? De posts in dat overvaller-topic en dat daar (kennelijk) niets aan gedaan is??quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |