Juh, Heroic Leap is echt geweldig. Ik gebruik het ook regelmatig om gewoon mij vooruit te schieten als ik aan het lopen ben. En nu 3 gap closers is heerlijk (L). Minder gekite worden is sowieso tof. Goblins zijn wat dat betreft zieker, die hebben nog die rocket jump racial die geen cooldown deelt met een andere gap closer.quote:Op maandag 13 december 2010 09:51 schreef jagga het volgende:
Gisteren eindelijk 85 gedinged.
In totaal 14k g rijker door quests/questrewards verpattsen, geminede ores verpatsen en beetje AH klooien
Gisteren trouwens een paar uur staan duellen tegen randoms en guildies.
Waar ik in Wotlk verloor van zon beetje alles, win ik nu 80%Als pve prot.
Tegen een restoshammy is het een eindeloos gevechtDoor latency de Hex missen met shieldbash of spellreflect
en dan greater healing wave en hoppa we beginnen weer van voren af aan.
Onze GM (shadowpriest) heb ik gisteren zo hard horen ragen over warriors![]()
hij: stand still, i want to know why u spellreflect every fucking nanosecond!
*inspect mij + spec*
hij: WTF 6 sec silence on sheild bash, 7sec cd on spellreflect, AND u GAIN 60 RAGE ON SPELLREFLECTING?! 2 gapclosers( 3 actually! heroic leap yo > hij: shut up!)
hij: im done with pvp!
Prachtig
Dit bewijst wel weer dat het echt server afhankelijk is. Bij mij verkopen uncut groene gems voor 200+ en cut groene gems voor 25g.quote:Op maandag 13 december 2010 09:55 schreef Twiitch het volgende:
De stap van normal naar heroics is wel een stuk groter, hebben we eerst een normal Grim Batol gedaan (een guildmate moest nog een paar item levels voordat deze heroics kon doen) en daarna de heroic versie, rennen we op die eerste baas af (Umbriss ofzoiets), deze is in normal gewoon T&S, wipen we als een debiel totdat we doorhebben dat het op heroic wel zaak is om de Trogg adds te killen.
Heb nu een paar heroics gedaan, de meeste zijn wel een beetje lastig alleen SFK is een eitje (als je de eerste baas doorhebt)
Oh, en als JC een goudmijntje ondekt, iedereen koopt als eerste de +30 STR/AGI/INT designs, ik lekker eerst de +30 Dodge/+20 STAM, hier heb je de groene gems voor nodig, deze zijn net als in WotLK het minst zeldzaam, ze gaan voor 30g op de AH, en aangezien ik de enige op de server ben met deze cut kan ik ze voor 250g verkopen, gooi er elke dag een stuk of 15 op, zit nu aan de 20k![]()
Grappig dat prijsverschil... puur alleen maar omdat het levellen van professions nu veel gedaan wordt. Als dat zo over is dan daalt de prijs wel :pquote:Op maandag 13 december 2010 10:04 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Dit bewijst wel weer dat het echt server afhankelijk is. Bij mij verkopen uncut groene gems voor 200+ en cut groene gems voor 25g.
Ik heb maar 2 onder de 346 ilvlquote:Op maandag 13 december 2010 04:32 schreef Migwi het volgende:
Ja, maar het lijkt me dat je nog wel wat gear mist, of zit iedereen al over de 333+ ilevel?
[..]
Nee, waarom zou ik dat doen dan? Heb ik de gear nog niet voor.
De paarse add moet je kitend killenquote:Op maandag 13 december 2010 09:55 schreef Twiitch het volgende:
De stap van normal naar heroics is wel een stuk groter, hebben we eerst een normal Grim Batol gedaan (een guildmate moest nog een paar item levels voordat deze heroics kon doen) en daarna de heroic versie, rennen we op die eerste baas af (Umbriss ofzoiets), deze is in normal gewoon T&S, wipen we als een debiel totdat we doorhebben dat het op heroic wel zaak is om de Trogg adds te killen.
Heb nu een paar heroics gedaan, de meeste zijn wel een beetje lastig alleen SFK is een eitje (als je de eerste baas doorhebt)
Oh, en als JC een goudmijntje ondekt, iedereen koopt als eerste de +30 STR/AGI/INT designs, ik lekker eerst de +30 Dodge/+20 STAM, hier heb je de groene gems voor nodig, deze zijn net als in WotLK het minst zeldzaam, ze gaan voor 30g op de AH, en aangezien ik de enige op de server ben met deze cut kan ik ze voor 250g verkopen, gooi er elke dag een stuk of 15 op, zit nu aan de 20k![]()
Dat hadden we na de eerste wipe ook door.quote:Op maandag 13 december 2010 10:33 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ik heb maar 2 onder de 346 ilvlen heb gister mijn BoE leggings vanuit raid trash gekregen
[..]
De paarse add moet je kitend killen
Eensch, en m'n BS aan het levelen, maar dan kom ik straks uit bij Truegold, en dat is duurquote:Op maandag 13 december 2010 10:46 schreef Silmarwen het volgende:
Ik vind gearen gruwelijk irritant. 2 dungeons, 1 tank drop. En het schild wat ik gekregen heb. Op deze manier en ik eind dit jaar nog niet in een HC... Ben maar rep aan het farmen om meer tank gear van factions te kunnen kopen.
ach al zo vaak gehadquote:Op maandag 13 december 2010 10:58 schreef Migwi het volgende:
Staat iemand in de buurt van een mining ndoe een mob te killen, nog geeneens ernaast, dus ik mine en ga verder, krijg ik me toch een scheldcannonade daarna![]()
Ja, ik zie het probleem ook niet hoor.quote:Op maandag 13 december 2010 10:59 schreef jagga het volgende:
[..]
ach al zo vaak gehad
Of nog effe snel die node minen, en dan snel die even quest boss mob charge en hem nog hebben ook !
Ik schoot 1x, liet dan mijn pet het afmaken. Node eerst, dan mob. Want er lopen genoeg eikels rond die hem gewoon nicken.quote:Op maandag 13 december 2010 11:07 schreef Silmarwen het volgende:
Ik stun de mob en ga dan minen.Gebeurt me echt NOOIT dat iemand mijn node "jat".
82 hierquote:Op maandag 13 december 2010 11:16 schreef GlenSpey het volgende:
Is iedereen al 85 hier?
Ik zit nog steeds ergens op 83 en half. /slack
Wordt er eigelijk al een begin gemaakt met raids bij jullie guilds? Of is het daar nog te vroeg voor?
Ik hoop vandaag pas mijn CE binnen te krijgen, moet dus nog beginnen terwijl de rest van guild al gezellig dungeon runs doet en lang en breed 83+ isquote:Op maandag 13 december 2010 11:16 schreef GlenSpey het volgende:
Is iedereen al 85 hier?
Ik zit nog steeds ergens op 83 en half. /slack
Wordt er eigelijk al een begin gemaakt met raids bij jullie guilds? Of is het daar nog te vroeg voor?
Te vroeg. Onze planning was eind januari maar dat betwijfel ik. 2 van onze 3 main healers zijn zwanger, de andere is getrouwd met een van de zwangere.quote:Op maandag 13 december 2010 11:16 schreef GlenSpey het volgende:
Is iedereen al 85 hier?
Ik zit nog steeds ergens op 83 en half. /slack
Wordt er eigelijk al een begin gemaakt met raids bij jullie guilds? Of is het daar nog te vroeg voor?
Je moet maar zo denken, hun zijn al snel klaar met de nieuwe content, jij kan nog ff.quote:Op maandag 13 december 2010 11:22 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ik hoop vandaag pas mijn CE binnen te krijgen, moet dus nog beginnen terwijl de rest van guild al gezellig dungeon runs doet en lang en breed 83+ is![]()
/ignore gchat
Zij zitten idd over een maand te zeuren dat er zo weinig content is, boehoequote:Op maandag 13 december 2010 11:26 schreef Trekfiets het volgende:
[..]
Je moet maar zo denken, hun zijn al snel klaar met de nieuwe content, jij kan nog ff.
83,5 hier. En ik snap niet helemaal waaromquote:Op maandag 13 december 2010 11:16 schreef GlenSpey het volgende:
Is iedereen al 85 hier?
Ik zit nog steeds ergens op 83 en half. /slack
Ik doe lekker rustig aan zo. Straks zit je je weer kapot te vervelen. Alleen je HC's doen en daily's iedere dag,nee dat is leukquote:Op maandag 13 december 2010 11:33 schreef lifeblind het volgende:
Ik probeer echt zo snel mogelijk door alle zones heen te gaan en zodra ik een level hoger ben, naar de volgende. Gisteren 84 gedinged, dus meteen begonnen met die pre-quests voor Twilight Highlands (wel tof trouwes, met Jack Bauder in SW, die klaagt dat dit de langste dag ooit voor 'm is). Ik maak straks wel al die quests af in die gebieden waar ik al geweest ben voor de achievements, 't is nu eerst zaak om z.s.m. 85 te worden zodat ik HC's kan gaan farmen.
Paar keer per week raiden, en ondertussen questen en achievements halen, ik vermaak me wel hoorquote:Op maandag 13 december 2010 11:39 schreef Trekfiets het volgende:
[..]
Ik doe lekker rustig aan zo. Straks zit je je weer kapot te vervelen. Alleen je HC's doen en daily's iedere dag,nee dat is leuk
Als je van plan bent om hardcore te gaan raiden, snap ik dat je zsm HC's wil doen om te gearen. Maar als je dat toch niet van plan bent, snap ik de haast niet.quote:Op maandag 13 december 2010 11:39 schreef Trekfiets het volgende:
[..]
Ik doe lekker rustig aan zo. Straks zit je je weer kapot te vervelen. Alleen je HC's doen en daily's iedere dag,nee dat is leuk
Carbonitequote:Op maandag 13 december 2010 11:43 schreef MeraViglioSa het volgende:
Ik snap de behoefte wel om mee te doen met de rest, dat je zo snel mogelijk 85 wilt zijn en wilt gaan raiden etc. Ik moet cata nog installeren en merk dat ik het echt klote vind dat de guild al halverwege de content zit![]()
Aan de andere kant, ik ben ook véél later aan WotLK begonnen en dan is het toch wel prettig dat je aan veel mensen hulp kunt vragen als je ff vast zit. dat Wowhead goed up to date is, etc etc.
Ik twijfel zelfs of ik al ga beginnenHeb een nieuwe toon bijna op level 30 nu en da's eigenlijk ook wel erg leuk om te spelen
Stel eens voor om aan CC te doen, zodat de tank minder klappen krijgt.quote:Op maandag 13 december 2010 12:36 schreef Fipotje het volgende:
Wat is er met priest gebeurd![]()
Kan gewoon in geen mogelijkheid HC's healen...
Oke ik geef toe had weinig Healing gear maar kom op, zoveel verschil moet dat toch niet zijn?
Carbonite is een addon, doe je helemaal alle quests met 2 vingers in de neus. Laat precies zien waar je iets op kan pakken of in welk gebied de mobs zitten die je moet killen.quote:
Het is niet meer zoals in wrath he, het is beter nadenken dan alleen de grote heal.quote:Op maandag 13 december 2010 13:03 schreef byah het volgende:
Blizzard als ik grote heals wil spammen had ik wel een holy paladin gerolled. Ik kan 16!!x een rejuv casten en dan ben ik oom
Worgen DK is wel erg vet wat mij betreft.quote:Op maandag 13 december 2010 12:45 schreef MaxC het volgende:
Ga hem toch maar weer kopen.
Welke class zouden jullie aanraden als je start met Worgen? Death Knight? Of heeft iedereen die al?
-Eerst wat gear verzamelen in normalsquote:Op maandag 13 december 2010 12:36 schreef Fipotje het volgende:
Wat is er met priest gebeurd![]()
Kan gewoon in geen mogelijkheid HC's healen...
Oke ik geef toe had weinig Healing gear maar kom op, zoveel verschil moet dat toch niet zijn?
Kan natuurlijk niet als nieuwe spelerquote:Op maandag 13 december 2010 12:45 schreef MaxC het volgende:
Ga hem toch maar weer kopen.
Welke class zouden jullie aanraden als je start met Worgen? Death Knight? Of heeft iedereen die al?
quote:Op maandag 13 december 2010 12:50 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Carbonite is een addon, doe je helemaal alle quests met 2 vingers in de neus. Laat precies zien waar je iets op kan pakken of in welk gebied de mobs zitten die je moet killen.
Het is een uitdaging omdat iedereen denkt HC's te kunnen doen met groen/blauwe quest gear. En daarna zeuren dat het zo lastig is. Wel duh! Ik vind dit echt extreem-n00b gedrag.quote:Op maandag 13 december 2010 13:04 schreef Stranger het volgende:
[..]
-Eerst wat gear verzamelen in normals
-Niet iedereen constant op 100% willen houden (60% is nog 60K health)
-Nieuwe rotation aanleren (ja, je hebt geen unlimited mana, dus een goedkopere heal is beter)
-Op de DPS schelden dat ze teveel damage nemen.
-Flask/elixir/food/manapots gebruiken
-Communiceren met de groep dat ze in bepaalde fases even moeten healthpotten/healthstone/damage reducing skills moeten gebruiken.
Verder zijn de heroics gewoon heel lastig, gisteren mijn eerste gedaan met mensen met minimale gear, 2 uur bezig geweest, 2 keer moeten repairen. Ik vind het helemaal geweldig dat het een uitdaging is en niet iedereen de heroics doorfacerollt. Ik moet er alleen niet aan denken om te puggen.
Hopen dat het niet generft wordt.
En dat is geen optie in wow zeg je?quote:Op maandag 13 december 2010 12:50 schreef OmniRocket het volgende:
[..]
Carbonite is een addon, doe je helemaal alle quests met 2 vingers in de neus. Laat precies zien waar je iets op kan pakken of in welk gebied de mobs zitten die je moet killen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |