Dat helpt niet. Die koolstof zit al in het systeem. Wat wel zou helpen is dat ze niet meer consumeren. Feitelijk is het zo dat op het moment onze consumptie leidt tot broeikasgassenuitstoot.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:00 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Als ze stoppen met ademen (CO2 uitstoten).
Dat zou kunnen, maar waar komt dat vandaan. Auto's hebben naar verluid maar een aandeel van 4 procent daarin.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:01 schreef TomLievense het volgende:
[..]
Fantastisch dat je zo veel feiten kennis hebt.Ondertussen spreken we wel over een verdubbeling en dat heeft invloed.
Je begrijpt me niet goedquote:Op donderdag 2 december 2010 22:02 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Heb ik dat gezegd? Zoja geef mij daar een citaat van. Zonee dan is dit de zoveelste keer dat jij onzin loopt te posten. Idioot.
Dat moet best mogelijk zijn. Een goed uitgerekende flinke nuke op de maan of een correcte van een van de vele grote stenen die de aarde 'net' missen.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:01 schreef Monidique het volgende:
als de mensheid nu bewust stenen richting de aarde zou duwen (mocht dat mogelijk zijn).
Energieproductie en transport hebben bij elkaar wel een flink aandeel. en dat is meer dan alleen auto's natuurlijk. Hoewel het eeuwig zonde is om een erg mooi product als aardolie op te stoken in inefficiënte verbrandingsmotoren...quote:Op donderdag 2 december 2010 22:04 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat zou kunnen, maar waar komt dat vandaan. Auto's hebben naar verluid maar een aandeel van 4 procent daarin.
Zelf weet ik ook niet veel van de menselijke factor bij de opwarming van de aarde. Maar zolang de bewijzen van de linkse naïevelingen komen neem ik het maar argwanend aan.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:00 schreef KoosVogels het volgende:
Serieus, ik weet aardig wat van veel zaken. Maar ten aanzien van vervuiling en stoffen die de atmosfeer in worden geblazen tast ik echt in het duister.
Nouja, indirect dan wel. Minder mensen is ook minder consumptie.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:03 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat helpt niet. Die koolstof zit al in het systeem. Wat wel zou helpen is dat ze niet meer consumeren. Feitelijk is het zo dat op het moment onze consumptie leidt tot broeikasgassenuitstoot.
Het is niet heel ingewikkeld. Heb me in het verleden best wel in verdiept maar tegenwoordig houd ik het op achtergrondkennisquote:Op donderdag 2 december 2010 22:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Serieus, ik weet aardig wat van veel zaken. Maar ten aanzien van vervuiling en stoffen die de atmosfeer in worden geblazen tast ik echt in het duister.
Dat zeg ik.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:07 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Nouja, indirect dan wel. Minder mensen is ook minder consumptie.
Je moet consequent blijven, anders moet je het inderdaad blijven uitleggen.. CO2 verpest de warmtehuishouding niet per definitie, dat is net zulke onzin als zeggen dat de aarde niet opwarmt omdat het vandaag zo koud is.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:01 schreef Monidique het volgende:
[..]
Meteorietinslagen ook, ik zou er alleen mijn vraagtekens bij zetten als de mensheid nu bewust stenen richting de aarde zou duwen (mocht dat mogelijk zijn). Kom op, zeg, dit hoeft ondertussen toch niet meer uitgelegd te worden?
Je lult nu echt onzin duke.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:04 schreef du_ke het volgende:
[..]
Je begrijpt me niet goed.
De schadelijkheid van roken en asbest zijn op vergelijkbare wijze bewezen als het effect van de toename van de concentratie broeikasgassen in de atmosfeer op de wereldwijde temperatuur.
En de extra dieren die wij blijven fokken voor vlees dat we weer weggooien? die stoten niks uit?quote:Op donderdag 2 december 2010 22:04 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat zou kunnen, maar waar komt dat vandaan. Auto's hebben naar verluid maar een aandeel van 4 procent daarin.
Tsja, en zolang global warming vooral op tegenstand stuit van een IQ-loze partij zoals de PVV en de geldwolven van de VVD, dan ben ik geneigd hard weg te rennen uit het kamp van de sceptici.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:06 schreef Picchia het volgende:
[..]
Zelf weet ik ook niet veel van de menselijke factor bij de opwarming van de aarde. Maar zolang de bewijzen van de linkse naïevelingen komen neem ik het maar argwanend aan.
Als een Cramer een probleem en oplossing aandraagt dan ben ik geneigd om te geloven dat het tegenovergestelde het juiste is om te doen.
Wel, de toename verandert de warmtehuishouding en die verandering is globaal en mondiaal gezien niet echt praktisch en nuttig voor de mensheid.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:08 schreef waht het volgende:
CO2 verpest de warmtehuishouding niet per definitie
Ik vind het onderwerp ook niet bijzonder interessant. Kan er niks aan doen. Mijn tijd om boeken te lezen en mij te laten informeren is schaars. Dus beperk ik mij tot zaken die ik interessant vindquote:Op donderdag 2 december 2010 22:09 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Uh, ja. Slecht gelezen, sorry, was een lange dag.
Semantisch geneuzel. Hier zitten enkel mensen die weten dat we het hebben over sterk verhoogde concentraties.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:08 schreef waht het volgende:
[..]
Je moet consequent blijven, anders moet je het inderdaad blijven uitleggen.. CO2 verpest de warmtehuishouding niet per definitie, dat is net zulke onzin als zeggen dat de aarde niet opwarmt omdat het vandaag zo koud is.
Het gaat om de statistische manier waarop dingen bewezen worden.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:08 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je lult nu echt onzin duke.
In roken zit in essentie 2 schadelijke stoffen in (meer maar dat valt nog te overzien), teer en nicotine. Asbest is weer een totaal ander verhaal aangezien dat er niet is op grote schaal. Praat je over dingen als cadmium uitstoot dan heb je wel over een reëel probleem, en de uitstoot van cadmium (was onlangs bij zembla) is groot en schadelijk. CO2 is geen giftige stof, het is een stof dat zuurstof weghaald, daar worden dacht ik ook varkens mee geslacht.
Heeft het een significante invloed?quote:Op donderdag 2 december 2010 22:09 schreef betyar het volgende:
[..]
En de extra dieren die wij blijven fokken voor vlees dat we weer weggooien? die stoten niks uit?
Vleesconsumptie heeft wel een stevige invloed. Vaak nog wel meer vanwege methaanuitstoot dan vanwege CO2 uitstoot.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:14 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Heeft het een significante invloed?
Waarom? Het gaat juist om de empirische waarnemingen, en het schijnt dat het na 1998 niet meer warmer wordt (globaal gezien). In Australië bijv is het kouder dan hier.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:14 schreef du_ke het volgende:
[..]
Het gaat om de statistische manier waarop dingen bewezen worden.
Ik zei dan ook niets over een toename.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:11 schreef Monidique het volgende:
[..]
Wel, de toename verandert de warmtehuishouding en die verandering is globaal en mondiaal gezien niet echt praktisch en nuttig voor de mensheid.
Moet je ook zeker doen. Ik ben er zelf ook weinig mee bezig in het dagelijks leven. Het zal echt mijn reet roesten of mijn apparaten energiezuinig zijn en of ik de standby van mijn TV uit heb gezet.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:11 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik vind het onderwerp ook niet bijzonder interessant. Kan er niks aan doen. Mijn tijd om boeken te lezen en mij te laten informeren is schaars. Dus beperk ik mij tot zaken die ik interessant vind
Ik heb daar idd het eea van gehoord. Maar ik heb daar eerlijk gezegd nog nooit een echte verklaring voor gezien.quote:Op donderdag 2 december 2010 22:15 schreef du_ke het volgende:
[..]
Vleesconsumptie heeft wel een stevige invloed. Vaak nog wel meer vanwege methaanuitstoot dan vanwege CO2 uitstoot.
Oh for Jesus sake...quote:Op donderdag 2 december 2010 22:16 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Waarom? Het gaat juist om de empirische waarnemingen, en het schijnt dat het na 1998 niet meer warmer wordt (globaal gezien). In Australië bijv is het kouder dan hier.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |