Objectief als ik ben vermeld ik gewoon wat ik constateerquote:Op donderdag 11 november 2010 13:20 schreef Bayswater het volgende:
Niet echt een TT voor Xeno vind ik.
Ik had van jou inderdaad iets anders verwacht.quote:Op donderdag 11 november 2010 13:23 schreef xenobinol het volgende:
Objectief als ik ben vermeld ik gewoon wat ik constateer
Na de sprint van de afgelopen tijd moet de teller even bijkomen, het voordeel van zo'n oefening is dat ze de sprint in de toekomst langer vol kan houdenquote:Op donderdag 11 november 2010 14:56 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Ik had van jou inderdaad iets anders verwacht.
Fundateller #8: Waar Funda met de teller rommelt.![]()
Een bevriend stelletje van mij heeft laatst een bod gedaan van 160k op een woning die voor 200k te koop staat. Het is in bezit van de curator want de eigenaar is failliet. Dat bod werd door de arrogante curator afgewezen. Nu hoorde ik dat iemand de woning had gekocht en op funda stond 'verkocht onder voorbehoud' bij de woning. Nu staat er dus gewoon weer 'te koop' bijquote:Op donderdag 11 november 2010 18:59 schreef michaelmoore het volgende:
223.070 huizen te koop
nou ik denk dat het nu wel stabiel blijft
Je hebt dus verkopers, kopers, makelaars, huurbazen enz die je regelmatig spreekt, maar ondertussen zit je alleen maar op Fok!.quote:Op donderdag 11 november 2010 19:13 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Een bevriend stelletje van mij heeft laatst een bod gedaan van 160k op een woning die voor 200k te koop staat. Het is in bezit van de curator want de eigenaar is failliet. Dat bod werd door de arrogante curator afgewezen. Nu hoorde ik dat iemand de woning had gekocht en op funda stond 'verkocht onder voorbehoud' bij de woning. Nu staat er dus gewoon weer 'te koop' bij![]()
Financiering ligt momenteel wat gevoelig bij de banken, dus misschien gaan mijn bevriende stelletje nu hun bod nogmaals doen, als was het alleen maar om het zure gezicht van zo'n makelaar te zien
In tegenstelling tot sommigen kan ik blind typen, ik hoef dus niet zo lang op fok rond te hangen als jij denkt.quote:Op vrijdag 12 november 2010 08:39 schreef Sjabba het volgende:
Je hebt dus verkopers, kopers, makelaars, huurbazen enz die je regelmatig spreekt, maar ondertussen zit je alleen maar op Fok!.
Je kon wel eens gelijk in hebben meer dan 223k huizen staan te koop die bewoond worden door mensen die niet hoeven te verkopen maar wel graag willenquote:Ik denk dat het veel belangrijker is of dat zogenaamde stelletje wel echt daar graag wil wonen en niet zozeer uit is op een koopje want dan kan het wonen op termijn wel eens tegenvallen, ook al is het 300 per maand goedkoper dan de buurman.
Zodra je genoegen neemt met alles wat je ehtb kan je er net zo goed een einde aan maken toch? En dat bedoel ik niet enkel materialistisch.quote:Op vrijdag 12 november 2010 09:12 schreef xenobinol het volgende:
[..]
In tegenstelling tot sommigen kan ik blind typen, ik hoef dus niet zo lang op fok rond te hangen als jij denkt.
[..]
Je kon wel eens gelijk in hebben meer dan 223k huizen staan te koop die bewoond worden door mensen die niet hoeven te verkopen maar wel graag willen
En dan te bedenken dat daar sukkels bijzitten die niet eens een koopje gedaan hebben maar de hoofdprijs hebben betaald
Als dat zo doorgaat weet ik ook al hoe de volgende TT er uit gaat zienquote:Op donderdag 11 november 2010 18:59 schreef michaelmoore het volgende:
223.070 huizen te koop
nou ik denk dat het nu wel stabiel blijft
Stilstand is achteruitgang, rust roest, tevreden zijn is hetzelfde als opgeven etc.quote:Op vrijdag 12 november 2010 09:13 schreef Sjabba het volgende:
Zodra je genoegen neemt met alles wat je ehtb kan je er net zo goed een einde aan maken toch? En dat bedoel ik niet enkel materialistisch.
Wat jij te veel doet, namelijk alleen maar in geld/waarde denken, doen andere mensen weer helemaal niet. Dit denken in woonplezier/genot van hun huis. Over beide valt wat te zeggenquote:Op vrijdag 12 november 2010 09:12 schreef xenobinol het volgende:
[..]
In tegenstelling tot sommigen kan ik blind typen, ik hoef dus niet zo lang op fok rond te hangen als jij denkt.
[..]
Je kon wel eens gelijk in hebben meer dan 223k huizen staan te koop die bewoond worden door mensen die niet hoeven te verkopen maar wel graag willen
En dan te bedenken dat daar sukkels bijzitten die niet eens een koopje gedaan hebben maar de hoofdprijs hebben betaald
Ook al geef je helemaal niets om geld, als je geen geld hebt kun je het ook niet uitgeven. Banken kunnen je uiteraard geld lenen, maar zij willen hun centjes uiteindelijk ook weer terug. Ik denk ook in woonplezier hoor... maar daar hoort net zo goed bij dat je je rekeningen kan blijven betalen, want als dat niet meer lukt dan vergaat het woonplezier je vanzelf.quote:Op vrijdag 12 november 2010 09:27 schreef antfukker het volgende:
Wat jij te veel doet, namelijk alleen maar in geld/waarde denken, doen andere mensen weer helemaal niet. Dit denken in woonplezier/genot van hun huis. Over beide valt wat te zeggen![]()
QFT... maar dat neemt niet weg dat je altijd weer geconfronteerd wordt met de realiteit.quote:Met andere woorden: Alle mensen uniek zijn op de wereld en hebben een andere kijk op wat voor hun belangrijk is.
Alles.... maar dan ook echt ALLES om de prijzen op niveau te houdenquote:Op vrijdag 12 november 2010 10:54 schreef LXIV het volgende:
Die stagnatie kan mi nog wel een paar jaar volgehouden worden, al zal de economische schade fors zijn. Vooral omdat de regering alles uit de kast haalt om dit mogelijk te maken.
Ik schaar hier ook onder het tot voor kort doelloos opkopen van alle vrijkomende landbouwgrondgrond van stoppende boeren tegen prijzen die 4 x zo hoog zijn als in omringende landen, zogenaamd voor het houden van wilde hekgeiten en Poolse paardenquote:Op vrijdag 12 november 2010 11:02 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Alles.... maar dan ook echt ALLES om de prijzen op niveau te houden
Ja ons kabinet kan er wat van om alles te willen regelenquote:Op vrijdag 12 november 2010 10:54 schreef LXIV het volgende:
Het lijkt er dus gewoon op dat de markt stevig in de tang gehouden wordt. Mensen kunnen of willen niet meer massaal kopen, verkopers willen of kunnen niet zakken met hun prijzen, banken kunnen of willen niet meer krediet verstrekken, gemeenten houden vast aan de grondprijzen van voor de crisis en bouwbedrijven gaan geen woningen bouwen die ze niet verkopen kunnen. Stagnatie op alle fronten dus.
223.099 huizen te koopquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |