Lees ff het topic door en je weet het...quote:Op maandag 1 november 2010 11:48 schreef Catch22- het volgende:
Dapper dat je dit op TV durft te melden !
Maar resumerend; je voelt je vrouw en valt op mannen?
dan heb ik te snel gescandquote:Op maandag 1 november 2010 11:52 schreef iBenny het volgende:
[..]
Lees ff het topic door en je weet het...
Ik ga het zeker kijken!quote:Op donderdag 28 oktober 2010 12:56 schreef Elledan het volgende:
Twee weken geleden zijn de laatste opnames gemaakt voor de 9 november uitzending van 'Je zal het maar zijn'. In deze uitzending zal een portret zitten over mij en mijn leven
http://sites.bnn.nl/page/jzhmz
Het filmen zelf was al behoorlijk leuk, zeker met Sophie die in het echt erg gezellig en vriendelijk is. Nog leuker is dat binnen twee weken vanaf nu iets van half een miljoen mensen van mijn bestaan afweten
Misschien ga ik wel een donkere zonnebril en zo dragen als ik de deur uitga...
Heb al zitten kijken, vond het interessant om te zien. Blijkbaar heb je nog een lange weg te gaan voordat je vrede heb met jezelf.quote:Op dinsdag 9 november 2010 15:02 schreef Loedertje het volgende:
http://sites.bnn.nl/page/(...)9f1b34eb13c33ba13c5b
Hij staat online, Maya denkt dat ze hermafrodiet is, aldus de presentatrice.
Nice, vanavond checkenquote:Op dinsdag 9 november 2010 15:02 schreef Loedertje het volgende:
http://sites.bnn.nl/page/(...)9f1b34eb13c33ba13c5b
Hij staat online, Maya denkt dat ze hermafrodiet is, aldus de presentatrice.
Ik moest lachenquote:Op dinsdag 9 november 2010 16:03 schreef Moira. het volgende:
Heb 'm gezien. Idd nogal uitzichtloos...
Maar Maya, kunnen ze geen operatie oid voor jou plannen, dat ze de huid gewoon openleggen zodat er geen huid meer over de holte zit. Dan kunnen ze toch met eigen ogen zien of daar een vagina zit of niet, ipv met al die scans en echo's?
Of denk ik nu te simpel?
Da's altijd zoquote:Op dinsdag 9 november 2010 16:07 schreef NotYou het volgende:
en de nieuwe episode van "Je zal het maar zijn" die voor uitzending al online blijkt te staan. Awesome!![]()
Maar ik wist het nog niet, wel van feuten overigens - dat staat al een week van te voren online.quote:
Nee, het is fysiek aan te tonen dat Maya niet 100% man is, maar ook niet 100% vrouw. Dat ze een zichtbare penis heeft zegt in dit geval dus niet gelijk dat ze 'maar een jongetje is'. Al helemaal omdat die penis niet doet/kan wat een penis hoort te doen/kunnen.quote:Op dinsdag 9 november 2010 21:57 schreef ErikSchuitema het volgende:
[..]
alsof dat met een echo niet kan.
een holte zie je echt wel.
TS is gewoon psychisch niet in orde en door een zielig verhaal gaan mensen erin mee en voelt ze zich in haar gelijk...
Volgens mij goed verwoordquote:Op woensdag 10 november 2010 09:03 schreef Moira. het volgende:
[..]
Nee, het is fysiek aan te tonen dat Maya niet 100% man is, maar ook niet 100% vrouw. Dat ze een zichtbare penis heeft zegt in dit geval dus niet gelijk dat ze 'maar een jongetje is'. Al helemaal omdat die penis niet doet/kan wat een penis hoort te doen/kunnen.
FYI; hermafroditisme bestáát, en komt vaak genoeg voor (in verschillende vormen).
Voor de geboorte zijn alle embryo's vrouwelijk. Pas bij verdere ontwikkelingen veranderen sommige embryo's zich in een jongen, en anderen blijven vrouwelijk (dat ligt dus aan je genen; XX of XY).
Waar het bij hermafroditisme dus op lijkt, is dat het embryo éigenlijk een jongen wilde worden maar ergens halverwege is blijven steken omdat er iets mis ging, en er dus een kind met beide geslachtskenmerken wordt geboren.
Simple as that. Alleen 't is nogal lastig omdat tegenwoordig alles wel is afgestemd/wordt afgestemd op man of vrouw.
Zo zegt haar paspoort dat ze een man is, terwijl ze niet 100% man is (fysiek gezien).
Maar als haar paspoort zou zeggen dat ze een vrouw is, zou dat ook niet kloppen omdat ze ook niet 100% vrouw is.
Dát maakt het zo lastig.
De psychische aspecten hiervan lijken mij slechts voort te vloeien uit de fysieke problemen.
Dus niets "ik ben een man maar ik voel me een vrouw" het is "ik ben een man én ik ben een vrouw".
Volgens mij juist wel, er is baardgroei, er is een penis, er is een prostaat.quote:Op woensdag 10 november 2010 09:03 schreef Moira. het volgende:
[..]
Nee, het is fysiek aan te tonen dat Maya niet 100% man is, maar ook niet 100% vrouw. Dat ze een zichtbare penis heeft zegt in dit geval dus niet gelijk dat ze 'maar een jongetje is'. Al helemaal omdat die penis niet doet/kan wat een penis hoort te doen/kunnen.
Niemand zegt dat dit niet zo is.quote:FYI; hermafroditisme bestáát, en komt vaak genoeg voor (in verschillende vormen).
Daar gaan alle onderzoeken over, aantonen dát er vrouwelijk geslachtorganen.kenmerken zijn, tot op heden alleen een Duitse kliniek volgens de site van TS .quote:[quote]Dus niets "ik ben een man maar ik voel me een vrouw" het is "ik ben een man én ik ben een vrouw".
.quote:Waar het bij hermafroditisme dus op lijkt, is dat het embryo éigenlijk een jongen wilde worden maar ergens halverwege is blijven steken omdat er iets mis ging, en er dus een kind met beide geslachtskenmerken wordt geboren
Vergeet niet dat de lichaamsbouw van TS wel vrouwelijk is zoals de heupen en ruggenwervel dus dat is dan wel aangetoond.quote:Op woensdag 10 november 2010 10:03 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Volgens mij juist wel, er is baardgroei, er is een penis, er is een prostaat.
Vrouwelijk geslachtskenmerken zijn niet aantoonbaar naar diverse scans/mri's en andere onderzoeken.
TS Voelt zich echter wél vrouw en heeft daarom moeite met alles wat met sex te maken heeft. Hoorde TS in de uitzending wél zeggen dat de penis in erecte toestand een normaal formaat heeft dus het zou ook kunnen werken áls al die frustraties weg zijn. Daar zit de blokkade .
[..]
Niemand zegt dat dit niet zo is.
[..]
Daar gaan alle onderzoeken over, aantonen dát er vrouwelijk geslachtorganen.kenmerken zijn, tot op heden alleen een Duitse kliniek volgens de site van TS .
[..]
.
En hermafroditisme is aantoonbaar bij onderzoeken (bloed/scan's etc)
Overigens snap ik de verwarring van TS wel, je gaat puberen en voelt je totaal geen man en gaat op zoek naar zaken die dat kunnen aantonen.
Lang verhaal en misschien wat bot van jou. Maar ik ben het wel met je eens dat TS gewoon ZELF een beslissing moet nemen en daar vrede mee hebben onafhankelijk van wat onderzoeken zeggen. Volgens mij is TS de enige die er mee zit en hebben al haar vrienden en kennissen het al lang geaccepteerd.quote:Op woensdag 10 november 2010 10:57 schreef ErikSchuitema het volgende:
[..]
ja, ze laat in meerdere academische ziekenhuizen dure tests uitvoeren door dure medici...
(wat wij mogen betalen voor niks...)
die concluderen allemaal dat ze gewoon een mannetje is.
dan laat ze in een of andere knakentent in duitsland een scan uitvoeren die zeggen dat ze een vrouwtje is
en dan deze conclusie:
[..]
dat bewijst dat hij alleen wil horen wat in zijn straatje past.
maar goed, die artsen in een academisch ziekenhuis zullen hun aanstelling wel hebben gewonnen met een pokertoernooi
Tweakers, serieus?quote:Op woensdag 10 november 2010 11:51 schreef Tha_T het volgende:
Schitterend hoe Elledan toch weer een heel forum en BNN gek kan krijgen. Eerst geprobeerd op Tweakers.net (Waar men tot dezelfde conclusie als ErikSchuitema kwam), daarna een paar vrouwenfora en nu Fok!
Thijs, of Maya of whatever. Accepteer jezelf nu eens. Ga eens je leven leiden zoals jij dat wil. Waarom wil je die bevestiging? Zodat je kunt zeggen "lalal, ik had lekker gelijk"?
Overigens is de afwezigheid van de TS in dit stadium van het topic ook herkenbaar met de andere fora. Straks komt het huilend binnen en zegt dat we allemaal eikels zijn.
Hier is het topic. Veel leesplezier. Kijk ook vooral naar de parallellen tussen dit en het Tweakers topicquote:
Ik mag daar niet komenquote:Op woensdag 10 november 2010 12:25 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Hier is het topic. Veel leesplezier. Kijk ook vooral naar de parallellen tussen dit en het Tweakers topic
Idem.quote:
quote:Je hebt geen toegang tot Stuffis Generalis (SG). Toegang tot Stuffis Generalis krijg je automatisch wanneer je langer dan 30 dagen geregistreerd bent en meer dan 50 posts hebt gemaakt op het forum.
Was dit inmiddels ook al niet achterhaald? Dat een embryo de eerste 6-nogwat weken vrouwelijk is? Ik meen laatst ergens te hebben gezien of gelezen dat die theorie achterhaald was?..of dat we zelfs eerst allemaal jongetjes waren ipv vrouwtjes?quote:Op woensdag 10 november 2010 09:03 schreef Moira. het volgende:
[..]
Voor de geboorte zijn alle embryo's vrouwelijk. Pas bij verdere ontwikkelingen veranderen sommige embryo's zich in een jongen, en anderen blijven vrouwelijk (dat ligt dus aan je genen; XX of XY).
Niet achterhaald, gewoon nog steeds een feit, alleen de periode is niet helemaal correct, vanaf de 4e week begint de geslachtsgebonden differentiatie bij embryo'squote:Op woensdag 10 november 2010 13:50 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Was dit inmiddels ook al niet achterhaald? Dat een embryo de eerste 6-nogwat weken vrouwelijk is? Ik meen laatst ergens te hebben gezien of gelezen dat die theorie achterhaald was?..of dat we zelfs eerst allemaal jongetjes waren ipv vrouwtjes?
Iemand die dat kan bevestigen?
Als je een beetje oplet heeft ze ook borstgroei. Haar lichaam heeft verder gewoon een vrouwelijke bouw. Geslachtskenmerken zijn meer dan alleen geslachtsdelen.quote:Op woensdag 10 november 2010 10:03 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Volgens mij juist wel, er is baardgroei, er is een penis, er is een prostaat.
Vrouwelijk geslachtskenmerken zijn niet aantoonbaar naar diverse scans/mri's en andere onderzoeken.
TS Voelt zich echter wél vrouw en heeft daarom moeite met alles wat met sex te maken heeft. Hoorde TS in de uitzending wél zeggen dat de penis in erecte toestand een normaal formaat heeft dus het zou ook kunnen werken áls al die frustraties weg zijn. Daar zit de blokkade .
[..]
Niemand zegt dat dit niet zo is.
[..]
Daar gaan alle onderzoeken over, aantonen dát er vrouwelijk geslachtorganen.kenmerken zijn, tot op heden alleen een Duitse kliniek volgens de site van TS .
[..]
.
En hermafroditisme is aantoonbaar bij onderzoeken (bloed/scan's etc)
Overigens snap ik de verwarring van TS wel, je gaat puberen en voelt je totaal geen man en gaat op zoek naar zaken die dat kunnen aantonen.
Nee hoor. Het is gewoon 'wetenschappelijk bewezen' dat embryo's de eerste weken vrouwelijk zijn.quote:Op woensdag 10 november 2010 13:50 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Was dit inmiddels ook al niet achterhaald? Dat een embryo de eerste 6-nogwat weken vrouwelijk is? Ik meen laatst ergens te hebben gezien of gelezen dat die theorie achterhaald was?..of dat we zelfs eerst allemaal jongetjes waren ipv vrouwtjes?
Iemand die dat kan bevestigen?
Maya gebruikt hormonen, dat is de reden dat ze een vrouwelijke bouw heeft.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:16 schreef Moira. het volgende:
[..]
Als je een beetje oplet heeft ze ook borstgroei. Haar lichaam heeft verder gewoon een vrouwelijke bouw. Geslachtskenmerken zijn meer dan alleen geslachtsdelen.
En het heeft niets met puberen te maken, want Thijs is pas vanaf haar 21e Maya. Zowel mannen als vrouwen zijn op die leeftijd toch wel uitgebubert.
Ook wil Maya haar penis niet kwijt, iets waar veel transsexuelen gelijk vanaf willen.
Maya is pas vanaf 2007 hormonen gaan slikken. Zoals bij alle meisjes is begin puberteit de borstgroei bij haar gestart. Haar vrouwelijke bouw had ze al vér voor haar 21e.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:23 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Maya gebruikt hormonen, dat is de reden dat ze een vrouwelijke bouw heeft.
En ja, ik zeg Maya. Zij voelt zich Maya, dus voor mij is ze Maya.
Ja, aan de kinderfoto's te zien wel jaquote:Op woensdag 10 november 2010 14:25 schreef emss het volgende:
Ik vond die body buildster veel interessanter. Dat was wel een vrouw toch?
Ik heb geen foto gezien van voor 2007, jij wel? Ik ken genoeg mannen die mild "borstvorming" hebben, en die zijn ook geen vrouw.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:26 schreef Moira. het volgende:
[..]
Maya is pas vanaf 2007 hormonen gaan slikken. Zoals bij alle meisjes is begin puberteit de borstgroei bij haar gestart. Haar vrouwelijke bouw had ze al vér voor haar 21e.
Omdat je in deze wereld niet als 'onzijdig' of 'man&vrouw' kan leven (want je bent óf een man óf een vrouw) heeft ze in 2007 besloten om te leven als vrouw.
Als ze had besloten om te leven als een man, zouden jullie dan net zo moeilijk doen?
Of zouden jullie er dan alles aan doen om te bewijzen dat ze een vrouw is, omdat het daar ook verdacht veel op lijkt? En dat het dan allemaal maar tussen haar oren zit dat ze een man wil zijn.
Wat ik gisteren van haar op tv zag, vond ik de bouw echt mannelijk. Nogmaals: grote handen, brede schouders, lang, enz.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:31 schreef Moira. het volgende:
[..]
Waarom noem je me nu gelijk weer domme kut? Dat slaat toch nergens op?
En die vrouwelijke kenmerken komen van dezelfde onderzoeken die bewijzen hebben geleverd dat ze een man is. Kromming van ruggenwervel, brede heupen voor het baren van een kind, kleine armpjes en benen.
Als ze over 100 jaar Maya's skelet zouden vinden zouden ze waarschijnlijk concluderen dat ze een vrouw moet zijn geweest.
Haar skeletbouw is dus vrouwelijk, haar pik niet.
Ik heb ook grote handen en brede schouders. En ben 1.83quote:Op woensdag 10 november 2010 14:34 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Wat ik gisteren van haar op tv zag, vond ik de bouw echt mannelijk. Nogmaals: grote handen, brede schouders, lang, enz.
Ik vond dat echt geen vrouwelijk lichaam.
Hoe kom jij erbij dan dat zij koste wat het kost erachter wil komen?quote:Op woensdag 10 november 2010 14:33 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Ik heb geen foto gezien van voor 2007, jij wel? Ik ken genoeg mannen die mild "borstvorming" hebben, en die zijn ook geen vrouw.
"Jullie"? Ik doe juist niet moeilijk. Ik zeg: Als zij zich vrouw voelt, prima, is ze vrouw. Ik snap niet dat ze koste wat kost wil horen dat ze een blinde vagina heeft. Dat zou haar niets moeten kunnen schelen.
En dan die opmerkingen "Je kan echt zien dat het een man is/was". Who cares? Het is een vrouw, want zij voelt dat zo. Punt.
Ik kan het niet precies uitleggen, maar je zag het gewoon. Het 'slungelige' wat alleen een man kan hebben had zij ook.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:36 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Ik heb ook grote handen en brede schouders. En ben 1.83
Fuck, ik ben in het verkeerde lichaam geboren.
Bewijs!! En kom niet aan met een of ander rapport uit Duitslandquote:Op woensdag 10 november 2010 14:36 schreef Moira. het volgende:
[..]
Hoe kom jij erbij dan dat zij koste wat het kost erachter wil komen?
Ze heeft zich er allang bij neergelegd dat ze het waarschijnlijk nooit te weten zal komen dus leeft ze gewoon verder als vrouw.
Het is gewoon kut dat je nergens uitsluitsel krijgt, van beide kanten niet.
Want de Nederlandse ziekenhuizen hebben ook nooit bevestigd dat ze 100% een man is.
Maarja, ik trek me maar weer terug.
TS is nergens te bekennen en ik lul tegen een muur aan.
Ik hoef me sowieso nergens druk om te maken, want ik ben lekkâh wél 100% vrouw
Später
Ik denk dat dat ook komt omdat je het weet. Zou je het zien als ze voorbij zou lopen op straat?quote:Op woensdag 10 november 2010 14:37 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik kan het niet precies uitleggen, maar je zag het gewoon. Het 'slungelige' wat alleen een man kan hebben had zij ook.
Vanaf nu heet je Edwin.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:36 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Ik heb ook grote handen en brede schouders. En ben 1.83
Fuck, ik ben in het verkeerde lichaam geboren.
quote:Op woensdag 10 november 2010 14:51 schreef Moira. het volgende:
[..]
Snap je 't nou eindelijk?
Als jullie allemaal zo hard willen bewijzen dat ze een man is..
Waarom kan zij dan niet gewoon bewijzen dat ze geen van beide is?
Als ze namelijk wél die vagina heeft, is ze nog steeds geen vrouw. Net zoals ze nu nog steeds geen man is.
Maarja, ik ging dus weer verder genieten van m'n eigen tietjes en kutje![]()
quote:Op woensdag 10 november 2010 14:40 schreef banapples het volgende:
[..]
Bewijs!! En kom niet aan met een of ander rapport uit Duitsland
Er is niks "aandachtszoekends" aan iets waar werkelijk nooit serieuze aandacht aan besteed wordt.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:23 schreef zetalore het volgende:
hermafrodieten die naar aandacht zoeken zijn uit, buitenaardse homosexuele engelen zijn in.
Wow!quote:Op woensdag 10 november 2010 14:51 schreef Moira. het volgende:
[..]
Maarja, ik ging dus weer verder genieten van m'n eigen tietjes en kutje![]()
quote:ik noemde mijn ex altijd "mijn kleine lieve mannetje"
(het was een zij maar zij had de broek aan in de relatie )
Ik heb niks gezegd over of ze al dan niet lekker is, maar als ik haar in dat zwembad zag lopen zie ik toch echt een vrouw en geen kerel. Maargoed, jij hebt zelf kennelijk heupen die breder zijn dan je middel...quote:Op woensdag 10 november 2010 15:08 schreef ErikSchuitema het volgende:
mijn god, ben ik dan de enige die lekkere wijven neukt of zo
Haha. Hij zit nu te twijfelen of het wel 100% een vrouw was, vandaar dat 'ie zo agressief reageertquote:
De broek aan hebben heeft niet zozeer betrekking op uiterlijke mannelijkheid als wel op dominantie. Kan qua look best op en top vrouwelijk geweest zijn.quote:
Dominant en op en top vrouwelijkquote:Op woensdag 10 november 2010 15:22 schreef NotYou het volgende:
[..]
De broek aan hebben heeft niet zozeer betrekking op uiterlijke mannelijkheid als wel op dominantie. Kan qua look best op en top vrouwelijk geweest zijn.(Waarom zou je 't anders pikken?
)
Als jij dat op en top vrouwelijk vindt qua uiterlijk dan is er iets goed mis met je. Dominant kwam ze op mij trouwens niet over.quote:Op woensdag 10 november 2010 15:27 schreef banapples het volgende:
[..]
Dominant en op en top vrouwelijk![]()
[ afbeelding ]
Ik was gisteren aan het zappen en zag haar in beeld en wist meteen dat ze eerst een jongen is geweest. Ben ook meteen weer verder gezapt, en las nu toevallig dit topic.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:40 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Ik denk dat dat ook komt omdat je het weet. Zou je het zien als ze voorbij zou lopen op straat?
Danku. Misschien kan er nu normaal gepraat worden hier.quote:Op woensdag 10 november 2010 20:26 schreef Symphonic het volgende:
Alle reakties van erikschuitema verwijderd en alle reakties op hem.
Erkikschuitema verwijderd in de kliko.
Damn wat een droeftoeter
of toch nietquote:Op woensdag 10 november 2010 21:43 schreef jandevink het volgende:
Je hebt toch een naam voor dit soort mensen?
van die mensen die alles doen puur voor de aandacht.
ik hecht meer waarde aan artsen dan een psychisch in de war figuur die aandacht wil.
die bodybuildster was gewoon eng btw :S
Nou, de medische wetenschap staat ook niet stil. Interseksualiteit is inmiddels redelijk gedocumenteerd. Voor genderdysforie zijn pas kort geleden fysiologische correlaten gevonden. Maar er zijn nog best controverses en het gebied is continu in beweging. Tot eind jaren '80 werd homoseksualiteit zelfs nog beschouwd als een geestesziekte.quote:Op woensdag 10 november 2010 21:43 schreef jandevink het volgende:
ik hecht meer waarde aan artsen dan een psychisch in de war figuur die aandacht wil.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |