Ik heb ook grote handen en brede schouders. En ben 1.83quote:Op woensdag 10 november 2010 14:34 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Wat ik gisteren van haar op tv zag, vond ik de bouw echt mannelijk. Nogmaals: grote handen, brede schouders, lang, enz.
Ik vond dat echt geen vrouwelijk lichaam.
Hoe kom jij erbij dan dat zij koste wat het kost erachter wil komen?quote:Op woensdag 10 november 2010 14:33 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Ik heb geen foto gezien van voor 2007, jij wel? Ik ken genoeg mannen die mild "borstvorming" hebben, en die zijn ook geen vrouw.
"Jullie"? Ik doe juist niet moeilijk. Ik zeg: Als zij zich vrouw voelt, prima, is ze vrouw. Ik snap niet dat ze koste wat kost wil horen dat ze een blinde vagina heeft. Dat zou haar niets moeten kunnen schelen.
En dan die opmerkingen "Je kan echt zien dat het een man is/was". Who cares? Het is een vrouw, want zij voelt dat zo. Punt.
Ik kan het niet precies uitleggen, maar je zag het gewoon. Het 'slungelige' wat alleen een man kan hebben had zij ook.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:36 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Ik heb ook grote handen en brede schouders. En ben 1.83
Fuck, ik ben in het verkeerde lichaam geboren.
Bewijs!! En kom niet aan met een of ander rapport uit Duitslandquote:Op woensdag 10 november 2010 14:36 schreef Moira. het volgende:
[..]
Hoe kom jij erbij dan dat zij koste wat het kost erachter wil komen?
Ze heeft zich er allang bij neergelegd dat ze het waarschijnlijk nooit te weten zal komen dus leeft ze gewoon verder als vrouw.
Het is gewoon kut dat je nergens uitsluitsel krijgt, van beide kanten niet.
Want de Nederlandse ziekenhuizen hebben ook nooit bevestigd dat ze 100% een man is.
Maarja, ik trek me maar weer terug.
TS is nergens te bekennen en ik lul tegen een muur aan.
Ik hoef me sowieso nergens druk om te maken, want ik ben lekkâh wél 100% vrouw
Später
Ik denk dat dat ook komt omdat je het weet. Zou je het zien als ze voorbij zou lopen op straat?quote:Op woensdag 10 november 2010 14:37 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik kan het niet precies uitleggen, maar je zag het gewoon. Het 'slungelige' wat alleen een man kan hebben had zij ook.
Vanaf nu heet je Edwin.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:36 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Ik heb ook grote handen en brede schouders. En ben 1.83
Fuck, ik ben in het verkeerde lichaam geboren.
quote:Op woensdag 10 november 2010 14:51 schreef Moira. het volgende:
[..]
Snap je 't nou eindelijk?
Als jullie allemaal zo hard willen bewijzen dat ze een man is..
Waarom kan zij dan niet gewoon bewijzen dat ze geen van beide is?
Als ze namelijk wél die vagina heeft, is ze nog steeds geen vrouw. Net zoals ze nu nog steeds geen man is.
Maarja, ik ging dus weer verder genieten van m'n eigen tietjes en kutje![]()
quote:Op woensdag 10 november 2010 14:40 schreef banapples het volgende:
[..]
Bewijs!! En kom niet aan met een of ander rapport uit Duitsland
Er is niks "aandachtszoekends" aan iets waar werkelijk nooit serieuze aandacht aan besteed wordt.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:23 schreef zetalore het volgende:
hermafrodieten die naar aandacht zoeken zijn uit, buitenaardse homosexuele engelen zijn in.
Wow!quote:Op woensdag 10 november 2010 14:51 schreef Moira. het volgende:
[..]
Maarja, ik ging dus weer verder genieten van m'n eigen tietjes en kutje![]()
quote:ik noemde mijn ex altijd "mijn kleine lieve mannetje"
(het was een zij maar zij had de broek aan in de relatie )
Ik heb niks gezegd over of ze al dan niet lekker is, maar als ik haar in dat zwembad zag lopen zie ik toch echt een vrouw en geen kerel. Maargoed, jij hebt zelf kennelijk heupen die breder zijn dan je middel...quote:Op woensdag 10 november 2010 15:08 schreef ErikSchuitema het volgende:
mijn god, ben ik dan de enige die lekkere wijven neukt of zo
Haha. Hij zit nu te twijfelen of het wel 100% een vrouw was, vandaar dat 'ie zo agressief reageertquote:
De broek aan hebben heeft niet zozeer betrekking op uiterlijke mannelijkheid als wel op dominantie. Kan qua look best op en top vrouwelijk geweest zijn.quote:
Dominant en op en top vrouwelijkquote:Op woensdag 10 november 2010 15:22 schreef NotYou het volgende:
[..]
De broek aan hebben heeft niet zozeer betrekking op uiterlijke mannelijkheid als wel op dominantie. Kan qua look best op en top vrouwelijk geweest zijn.(Waarom zou je 't anders pikken?
)
Als jij dat op en top vrouwelijk vindt qua uiterlijk dan is er iets goed mis met je. Dominant kwam ze op mij trouwens niet over.quote:Op woensdag 10 november 2010 15:27 schreef banapples het volgende:
[..]
Dominant en op en top vrouwelijk![]()
[ afbeelding ]
Ik was gisteren aan het zappen en zag haar in beeld en wist meteen dat ze eerst een jongen is geweest. Ben ook meteen weer verder gezapt, en las nu toevallig dit topic.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:40 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Ik denk dat dat ook komt omdat je het weet. Zou je het zien als ze voorbij zou lopen op straat?
Danku. Misschien kan er nu normaal gepraat worden hier.quote:Op woensdag 10 november 2010 20:26 schreef Symphonic het volgende:
Alle reakties van erikschuitema verwijderd en alle reakties op hem.
Erkikschuitema verwijderd in de kliko.
Damn wat een droeftoeter
of toch nietquote:Op woensdag 10 november 2010 21:43 schreef jandevink het volgende:
Je hebt toch een naam voor dit soort mensen?
van die mensen die alles doen puur voor de aandacht.
ik hecht meer waarde aan artsen dan een psychisch in de war figuur die aandacht wil.
die bodybuildster was gewoon eng btw :S
Nou, de medische wetenschap staat ook niet stil. Interseksualiteit is inmiddels redelijk gedocumenteerd. Voor genderdysforie zijn pas kort geleden fysiologische correlaten gevonden. Maar er zijn nog best controverses en het gebied is continu in beweging. Tot eind jaren '80 werd homoseksualiteit zelfs nog beschouwd als een geestesziekte.quote:Op woensdag 10 november 2010 21:43 schreef jandevink het volgende:
ik hecht meer waarde aan artsen dan een psychisch in de war figuur die aandacht wil.
Als jij je een beetje inleest dan weet je ook dat TS hormonen heeft geslikt om die borstgroei te stimuleren . Daardoor kreeg TS waarschijnlijk ook iets meer vet rond de heupen.quote:Op woensdag 10 november 2010 14:16 schreef Moira. het volgende:
[..]
Als je een beetje oplet heeft ze ook borstgroei. Haar lichaam heeft verder gewoon een vrouwelijke bouw. Geslachtskenmerken zijn meer dan alleen geslachtsdelen.
Ik welquote:
Kan de postings van TS hier wel allemaal gaan quoten maar feit blijft dat TS zichzelf een vrouw voelt maar helaas geen natuurlijke kenmerken heeft die daarop wijzen en toch wanhopig op zoek is naar bevestiging van hetgeen TS denkt te zien/voelen.quote:Waarom heb ik de keuzes gemaakt die jij zo vreemd vind? Omdat het past in het hele plaatje, bij mijn zelfbeeld. Lichaamsbeharing past niet bij me, of een lage stem (ik heb ook geen mannenstem...), terwijl een vrouwelijk uiterlijk just perfect past bij dit lichaam. Dan is de keuze snel gemaakt. Niet dat ik perse een vrouw wil zijn of zo. Zolang ik maar geen man hoef te zijn
Vet rond de heupen komt niet van hormonen hoor.quote:Op woensdag 10 november 2010 23:36 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Als jij je een beetje inleest dan weet je ook dat TS hormonen heeft geslikt om die borstgroei te stimuleren . Daardoor kreeg TS waarschijnlijk ook iets meer vet rond de heupen.
Wanneer leer jij het nou eens?quote:Op donderdag 11 november 2010 01:06 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ik wel
[..]
Kan de postings van TS hier wel allemaal gaan quoten maar feit blijft dat TS zichzelf een vrouw voelt maar helaas geen natuurlijke kenmerken heeft die daarop wijzen en toch wanhopig op zoek is naar bevestiging van hetgeen TS denkt te zien/voelen.
http://www.omroepflevoland.nl/nieuws/nieuwsbericht?NewsID=54097
Kort filmpje uit 2008.
*Eens.quote:Op donderdag 11 november 2010 11:16 schreef banapples het volgende:
Is dit topic niet een beetje nutteloos geworden nu TS niks meer van zich laat horen? Eerst reclame maken voor de uitzending en vervolgens niks geen feedback geven over hoe hij/zij het ervaren heeft en hoe de omgeving het ervaren heeft.
Beetje jammer
Jaquote:Op donderdag 11 november 2010 11:18 schreef Moira. het volgende:
[..]
Wanneer leer jij het nou eens?
Zelfs de Nederlandse ziekenhuizen bevestigen dat ze een vrouwelijke skeletbouw heeft.
M.a.w. TS is een man die zich vrouw voelt en daarin wanhopig op zoek is naar blinde plekken.quote:Hermafrodiet
Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
Parende wegslakkenEen organisme heet hermafrodiet als deze zowel de mannelijke als de vrouwelijke geslachtsorganen heeft, m.a.w. tweeslachtig is.
In de plantenwereld is hermafroditisme de regel: 94% van de soorten is hermafrodiet en slechts 6% van de in totaal 250.000 plantensoorten hebben aparte mannelijke en vrouwelijke individuen. Bij hermafrodiete soorten hebben de bloemen zowel meeldraden (mannelijk) als een stamper (vrouwelijk).
In de dierenwereld of zoölogie geldt precies het omgekeerde: daar zijn aparte mannelijke en vrouwelijke individuen de regel. Slechts 5% - 6% van de 1,2 miljoen diersoorten zijn hermafrodiet. Dit komt neer op 65.000 soorten [1]. Voorbeelden vindt men onder de slakken en de regenwormen. In de dierenwereld kent men bovendien twee vormen van dichogamie of sequentieel hermafroditisme[2]: hierbij heeft het dier eerst het ene en daarna het andere geslacht. Dit komt vooral voor bij bepaalde vissoorten en schaaldieren. Daarbij zijn er twee varianten mogelijk. Bij protandrie is het dier eerst man en daarna vrouw (zie bijvoorbeeld amphiprion). Bij protogynie daarentegen is het dier eerst vrouw en daarna man (zie bijvoorbeeld: lipvissen)
Mensen die beschikken over zowel mannelijke als vrouwelijke geslachtsorganen worden soms ook hermafrodiet genoemd. Hermafrodie is afgeleid van Hermaphroditus. Een hermafrodiet heeft zowel mannelijke als vrouwelijke geslachtskenmerken. Het probleem ontstaat vóór de geboorte, door een chromosomale afwijking of een hormonale afwijking. Er wordt onderscheid gemaakt tussen echte hermafrodieten, die zowel eierstokken als testes hebben en pseudo-hermafrodieten die òf eierstokken òf testes hebben. Zowel de echte als de pseudo-hermafrodieten kunnen zowel mannelijke als vrouwelijke geslachtskenmerken hebben. Tegenwoordig wordt de naam hermafrodiet niet meer gebruikt voor mensen. De term is niet correct omdat hermafrodie voor de mens als soort geen kenmerk is. Het is geen kenmerk omdat volgens de strikte medische betekenis van het woord de beide geslachtsorganen niet alleen aanwezig, maar ook vruchtbaar moeten zijn. Vandaag de dag gebruikt men daarom dan ook de meer correcte benaming 'interseksueel'. Hermafrodie wordt door sommigen wel als belediging opgevat.
Jouw quote maakt dat TS een pseudo-hermafrodiet is, geen transsexueel dus.quote:Op donderdag 11 november 2010 12:01 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ja
Er zijn meer mannen met een lekker kontje en een vrouwelijk loopje met een lichte holling in hun ruggegraat. Wil nog niet zeggen dat ze hermafrodiet zijn hoor.
[..]
M.a.w. TS is een man die zich vrouw voelt en daarin wanhopig op zoek is naar blinde plekken.
Waarmee ik niet wil bagatalliseren dat TS een groot probleem heeft. Het lijkt mij verschrikkelijk om zo te moeten leven.
Net zoals er meisjes zijn die vrijwel geen borstgroei hebben en er gewoon mannelijk uit zien.quote:Op donderdag 11 november 2010 11:39 schreef NotYou het volgende:
Een vrouwelijk skelet? Je weet dat mannen niet direct al breed en mannelijk zijn maar dat, dat pas relatief laat in of zelfs na de puberteit kan komen?
Persoonlijk vraag ik me af in hoeverre de waargenomen vrouwelijkheid resultaat is van de hornoonbehandelingen en o.a. de daarmee samenhangende veranderde vetverdeling. Ook vraag ik me af of de TS naast vrouwelijke hormonen ook testosteronblockers (heeft) gebruikt. In de stem van de TS hoor ik wel een zekere mannelijkheid terug en wanneer ik die boekenkast en die shitload computers zie staan, zie ik persoonlijk echt geen typische meisjeskamer. In tegendeel.
Wat de laatste quote van tweakers.net hier betreft, denk ik dat er genoeg mannen zijn die niet blij zijn met de mate waarin hun lichaam behaard is.Ook zullen er genoeg kleine niet al te brede mannen rondlopen en zijn er naar het schijnt genoeg normale mannen die gedurende de puberteit last hebben (gehad) van borstvorming. Bekende kwaal die iets met de hormoonhuishouding van doen heeft.
Klopt.quote:Op donderdag 11 november 2010 16:57 schreef Moira. het volgende:
[..]
Jouw quote maakt dat TS een pseudo-hermafrodiet is,
Jawel.quote:geen transsexueel dus.
.quote:Transseksualiteit is het fenomeen waarbij een persoon zichzelf beschouwt als behorende tot de andere sekse, en ook de behoefte heeft dit gevoel te vertalen naar de realiteit.
In enge zin is transseksualiteit het proces van een persoon die in een lichamelijke verandering van de ene naar de andere sekse zit. Dit begint met de zogenaamde real life test en eindigt, echter niet in alle gevallen, met de werkelijke operatieve geslachtsverandering.
De reden hiervoor is een vorm van een geslachtsidentiteitsstoornis (genderdysforie), waarbij er bij de persoon in kwestie een verschil bestaat tussen de beleefde seksuele identiteit en de biologische seksuele identiteit.
Pseudo-hermafroditisme is níét hetzelfde als transsexualiteit.quote:
Ik spreek mijzelf niet tegen hoor, was alleen (dom dom dom) in de veronderstelling dat pseudo staat voor *schijnbaar* en dat er dus geen sprake was van bewezen vrouwelijk en mannelijke geslachtsorganen ( na je posting kwam ik erachter dat de term pseudo-hermafroditisme iets anders is..)quote:Op donderdag 11 november 2010 22:29 schreef Moira. het volgende:
[..]
Pseudo-hermafroditisme is níét hetzelfde als transsexualiteit.
Zoals jouw eerdere quote aanduidde heeft hermafroditisme te maken met het hebben van zowel mannelijke- als vrouwelijke geslachtsorganen, en pseudo-hermafroditisme met het hebben van zowel mannelijke- als vrouwelijke geslachtskenmerken.
Dat laatste is TS dus, daar stem jij mee in.
Transsexualiteit is, volgens je 2e quote, een identiteitsstoornis. Iets mentaals dus. In sommige gevallen van transsexualiteit verandert men namelijk zélf zijn/haar geslachtskenmerken en -organen. Bij de geboorte heb je dan níét beide gekregen.
Pseudo-hermafroditisme is iets fysieks, lichamelijks, en aangeboren.
In het geval van TS wordt dat laatste slechts sinds korte tijd versterkt door het slikken van hormonen.
Je spreekt jezelf nogal tegen, Loedertje
Roept wel de vraag op of een (verder normale) jongen die in de puberteit last heeft van borstvorming dan ook geldt als pseudo-hermafrodiet.quote:Op vrijdag 12 november 2010 00:09 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ik spreek mijzelf niet tegen hoor, was alleen (dom dom dom) in de veronderstelling dat pseudo staat voor *schijnbaar* en dat er dus geen sprake was van bewezen vrouwelijk en mannelijke geslachtsorganen ( na je posting kwam ik erachter dat de term pseudo-hermafroditisme iets anders is..)
M.a.w. ik dacht dat hermafroditisme iets lichamelijks was (aangeboren mannelijke én vrouwelijke geslachtsorganen en dat pseudo staat voor iets anders.
Fuck, weer ingetrapt. Verhaal kwam me al bekend voor.quote:Op woensdag 10 november 2010 11:51 schreef Tha_T het volgende:
Schitterend hoe Elledan toch weer een heel forum en BNN gek kan krijgen. Eerst geprobeerd op Tweakers.net (Waar men tot dezelfde conclusie als ErikSchuitema kwam), daarna een paar vrouwenfora en nu Fok!
Uhuh, pseudo- staat dan niet voor het hebben van beide geslachtsorganen maar beide geslachtskenmerken. En dat heeft TS dusquote:Op vrijdag 12 november 2010 00:09 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ik spreek mijzelf niet tegen hoor, was alleen (dom dom dom) in de veronderstelling dat pseudo staat voor *schijnbaar* en dat er dus geen sprake was van bewezen vrouwelijk en mannelijke geslachtsorganen ( na je posting kwam ik erachter dat de term pseudo-hermafroditisme iets anders is..)
M.a.w. ik dacht dat hermafroditisme iets lichamelijks was (aangeboren mannelijke én vrouwelijke geslachtsorganen en dat pseudo staat voor iets anders.
Tjah, TS is er zelf dus niet van overtuigd dat beide geslachtskenmerken aanwezig zijnquote:Op vrijdag 12 november 2010 11:39 schreef Moira. het volgende:
Uhuh, pseudo- staat dan niet voor het hebben van beide geslachtsorganen maar beide geslachtskenmerken. En dat heeft TS dus
Had een post gelezen van TS ergens dat ze zichzelf ook semi-hermafrodiet noemt
Jawel, wel de kenmerken, maar niet de organenquote:Op vrijdag 12 november 2010 12:46 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Tjah, TS is er zelf dus niet van overtuigd dat beide geslachtskenmerken aanwezig zijn
TS heeft 'wel degelijk een besluit genomen, Thijs wil Maya heten.
Lijkt me wel mogelijk bij een geval van chimera, dat zeg maar een jongen en een meisje in een heel vroeg stadium 'samensmelten'quote:Op vrijdag 12 november 2010 15:33 schreef Catbert het volgende:
Niet om 't een of 't ander, maar sluit het hebben van een penis + zak ook niet gewoon het hebben van een vagina uit? Ik dacht dat ergens in de ontwikkeling de penis ontstaat uit wat bij vrouwen de clitoris wordt, en de zak uit wat bij vrouwen de labia worden.
Dat lijkt mij dus ook, gewoon opensnijden als de 'schaamlippen' aan elkaar vastgegroeid zijn, toch?quote:Op vrijdag 12 november 2010 15:25 schreef Henno het volgende:
Dus als ik het goed begrijp spreken foto's elkaar tegen, en is TS een enkele incisie verwijderd van de wetenschap of die flamoes er nu wel of niet is? Zou er werkelijk niemand zijn die dat even voor haar zou willen doen met haar expliciete toestemming, om van dat hele geëmmer af te zijn?
Worst case scenario: de unit zit er niet en er blijft heeeeel misschien een littekentje achter van die scalpelsnee, en TS weet wat hij/zij is.
Best case scenario: hij zit er wel, kan direct opengelegd worden, en TS weet wat hij/zij is.
Lijkt mij een win/win scenario, behalve misschien voor de eigenwijze medische apen die voor lul staan als blijkt dat die vagina er is.
Het is me zelf ook wel opgevallen dat veel artsen (ook bij academische ziekenhuizen) totaal niet wetenschappelijk ingesteld zijn, d.w.z. ze doen wat ze moeten doen volgens het boekje, en komt daar niets uit dan ben je gezond en mag je naar huis, of je bent "in de war" en dan moet je naar een psycholoog. Je eigen werk kritisch bekijken, wat essentieel is voor een wetenschapper, is er niet vaak bij. Terwijl ik zou zeggen dat zeker in een universitair medisch centrum er toch wel wat cream in boxershortjes gaat lopen als er een vaag geval als TS binnen komt zeilen.
Toch maar weer je haar veranderen voor je vriend?quote:Op donderdag 18 november 2010 15:58 schreef Goodstuff het volgende:
Ik zit bij de kapper en lees net een artikel over jou in de Grazia!!! Ik denk; hey, dit verhaal komt me bekend voor :p
Haha je ziet er goed uit hoor!
Nee, ff pony bijknippen... :pquote:Op donderdag 18 november 2010 15:59 schreef Lo-Fi het volgende:
[..]
Toch maar weer je haar veranderen voor je vriend?
quote:10 november
At any rate I felt so completely done with everything related to me, myself and intersexuality in general. I was thinking about quitting my website, a bit about committing suicide... it was quite extreme and quite sudden. Right now I'm feeling better, especially after reading some of the comments from people who watched the show, but I'm still not quite sure how I'm supposed to feel.
Denk n.a.v. het online dagboekje dat TS het druk heeft.quote:16 november
Similarly my mind seems to have adapted to the lower 'volume' of my emotions, which I initially experienced as an almost complete absence. The past weekend I managed to nearly snap completely again, coming closer than ever to committing suicide. The cause was probably a combination of getting kicked out of the last hospital, nothing to look forward to media-wise or elsewhere and basically dropping into a black hole
quote:Oktober
]I did an online test at www.113online.nl after a friend messaged me with their phone number. I didn't call them, but I did browse the resources on their site. The result of the 21-question test is:
"You regularly think about suicide, and this deserves serious attention. You are possibly desperate, and it's important that you don't keep this to yourself. It seems important to us that you seek help. [..]
"It is also a good idea to contact your GP, who can see whether medication or regular off-line therapy could help you."
Nothing new, I guess. I am desperate, I need attention, which I actively seek. As pointed out on self-help sites, suicide is still a taboo, so talking about it usually results in people shunning you. In other words, most people do not take the issue of suicide serious enough, resulting in far too many unnecessary deaths. I just have to look at my own extended family for at least one such case. If I had known what was going on with my cousin, I would have done anything to help her. It's the worst feeling ever when someone you care about has killed him or herself and you know you maybe could have done something, anything to prevent it.
quote:16 november
Similarly my mind seems to have adapted to the lower 'volume' of my emotions, which I initially experienced as an almost complete absence. The past weekend I managed to nearly snap completely again, coming closer than ever to committing suicide. The cause was probably a combination of getting kicked out of the last hospital, nothing to look forward to media-wise or elsewhere and basically dropping into a black hole
Ik ben er persoonlijk een beetje klaar mee. Dit had een heel interessant topic/onderwerp kunnen zijn maar helaas laat TS het af weten.quote:Nothing new, I guess. I am desperate, I need attention, which I actively seek. As pointed out on self-help sites, suicide is still a taboo, so talking about it usually results in people shunning you. In other words, most people do not take the issue of suicide serious enough, resulting in far too many unnecessary deaths. I just have to look at my own extended family for at least one such case. If I had known what was going on with my cousin, I would have done anything to help her. It's the worst feeling ever when someone you care about has killed him or herself and you know you maybe could have done something, anything to prevent it.
Ineens lees je de TT heel anders he?quote:Op donderdag 18 november 2010 17:54 schreef banapples het volgende:
Ik ben er persoonlijk een beetje klaar mee. Dit had een heel interessant topic/onderwerp kunnen zijn maar helaas laat TS het af weten.
quote:Op donderdag 18 november 2010 19:05 schreef idiot---boy het volgende:
Voordat je reageert: Grappige opmerking kunnen achterwege blijven
Oo, gaat FOK mensen in bescherming nemen. Koedsikoedziekoe
Niets wat me niets verrast. In alle topics lees je het attention whore verhaal. En dan nu weer met zelfmoord komenquote:Op donderdag 18 november 2010 17:54 schreef banapples het volgende:
[..]
[..]
Ik ben er persoonlijk een beetje klaar mee. Dit had een heel interessant topic/onderwerp kunnen zijn maar helaas laat TS het af weten.
Dit, petje af hoor.quote:Op vrijdag 19 november 2010 00:59 schreef Monopoly het volgende:
Maya, veel respect hoor.
Ik vind het echt knap dat je op TV durft te vertellen! Diepe diepe respect.
Ik hoop dat je eruit kan komen, en dat je "in vrede" met je lichaam en geest verder kan gaan.
Probeer ondanks alles gewoon lekker te genieten van het leven, hoe moeilijk dat soms ook zal zijn!
*Eens is.quote:Op donderdag 18 november 2010 17:54 schreef banapples het volgende:
[..]
[..]
Ik ben er persoonlijk een beetje klaar mee. Dit had een heel interessant topic/onderwerp kunnen zijn maar helaas laat TS het af weten.
En jij bent meer dan andere posters in staat dit te beoordelen, omdat?quote:Op vrijdag 19 november 2010 17:17 schreef Moira. het volgende:
[..]
*Eens is.
Toch is TS géén transsexueel maar een pseudo-hermafrodiet
That's all I wanted to point out to the haterzzzz..
De andere posters zijn daar net zo goed in staat in als ik hoorquote:Op vrijdag 19 november 2010 18:22 schreef NotYou het volgende:
[..]
En jij bent meer dan andere posters in staat dit te beoordelen, omdat?
Okay akkoord. Volgende vraag:quote:Op zondag 21 november 2010 18:59 schreef Moira. het volgende:
[..]
De andere posters zijn daar net zo goed in staat in als ik hoor
Maar ik ga er gewoon niet verder op in, want iedereen kan lezen en TS is pleite
Ik maak hetzelfde duidelijk wat de artsen bevestigd hebben hoor.quote:Op zondag 21 november 2010 19:11 schreef NotYou het volgende:
[..]
Okay akkoord. Volgende vraag:
En jij bent meer dan artsen die TS daadwerkelijk gezien/onderzocht hebben, in staat dit te beoordelen, omdat?
Jij lijkt het maar niet te begrijpen; Nederlandse artsen gaan er helemaal niet in mee dat ze een hermafrodiet is maar veronderstellen transseksualiteit en schrijven TS hierom vrouwelijke hormonen voor. TS heeft daarnaast eerder als man in de puberteit borstvorming gehad, een normaal en bekend verschijnsel.quote:Op maandag 22 november 2010 10:23 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik maak hetzelfde duidelijk wat de artsen bevestigd hebben hoor.
Menigeen users hier hebben alleen problemen met lezen door te zeggen dat TS transsexueel is (wat een psychische aandoening is).
De artsen die TS hebben onderzocht hebben bevestigd dat er zowel mannelijke als vrouwelijke geslachtskenmerken (niet geslachtsdelen dus) te vinden zijn, wat TS een pseudo-hermafrodiet maakt.
Als ook beide geslachtsdelen aanwezig zouden zijn zou TS een hermafrodiet zijn, maar dat is dus niet zeker.
Snap je 't nu?
Topic is toch bijna vol
quote:Bij de geboorte hebben zowel meisjes als jongens kleine klierschijfjes achter de tepel. Doorgaans verdwijnen deze klierschijven bij jongens in de kindertijd. Bij meisjes zal in de puberteit onder invloed van hormonen borstvorming ontstaan. Ook bij jongens komt het regelmatig voor dat in de puberteit de borstklieren opzwellen. Meestal is dat aan beide zijden, maar het kan ook aan één zijde gebeuren. Deze in de puberteit ontstane vergroting is meestal van korte duur, maar kan ook een paar jaar langer blijven bestaan.
Bij baby's en in de puberteit kan deze borstvorming bij de man normaal (fysiologisch) voorkomen.
Vanaf middelbare leeftijd kan de borstklier bij de man weer gaan opzwellen. Ook dat kan als normaal worden beschouwd. Maar op oudere leeftijd kunnen ook andere factoren een rol spelen bij het ontstaan van de gynaecomastie.
Deze factoren kunnen zijn:
Doe toch niet zo moeilijk, man.quote:Op maandag 22 november 2010 10:32 schreef NotYou het volgende:
[..]
Jij lijkt het maar niet te begrijpen; Nederlandse artsen gaan er helemaal niet in mee dat ze een hermafrodiet is maar veronderstellen transseksualiteit en schrijven TS hierom vrouwelijke hormonen voor. TS heeft daarnaast eerder als man in de puberteit borstvorming gehad, een normaal en bekend verschijnsel.
http://www.ziekenhuis.nl/(...)item_id=334&letter=B
[..]
De essentie van 't verhaal is juist dat Nederlandse artsen weigeren mee te gaan met de door de TS zelf gedane veronderstelling dat ze een hermafrodiet zou zijn. Wel waren Nederlandse artsen van mening dat ze transseksueel zou zijn en daarvoor heeft ze dus hormonen voorgeschreven gekregen. Dat er dan één of ander al dan niet obscuur Duits instituut is, waarvan onduidelijk is of ze nou wel of niet meegaan in de opvattingen van de TS zelf, doet daar niets aan af.quote:Op dinsdag 23 november 2010 14:05 schreef Moira. het volgende:
[..]
Doe toch niet zo moeilijk, man.
Ga lekker zelf met TS en zijn/haar () artsen praten.
Kneus. Ik heb het toch niet over hermafroditisme. De Nederlandse artsen zeggen inderdaad dat níét beide geslachtsdelen aanwezig zijn. Wél erkennen ze dat ze zowel mannelijke als vrouwelijke geslachtskenmerken heeft, wat haar een pseudo-hermafrodiet maakt.quote:Op dinsdag 23 november 2010 14:50 schreef NotYou het volgende:
[..]
De essentie van 't verhaal is juist dat Nederlandse artsen weigeren mee te gaan met de door de TS zelf gedane veronderstelling dat ze een hermafrodiet zou zijn. Wel waren Nederlandse artsen van mening dat ze transseksueel zou zijn en daarvoor heeft ze dus hormonen voorgeschreven gekregen. Dat er dan één of ander al dan niet obscuur Duits instituut is, waarvan onduidelijk is of ze nou wel of niet meegaan in de opvattingen van de TS zelf, doet daar niets aan af.
Nou, nou, is dat echt nodig? De posticons zijn ook wat triest. Ik heb het je al tig keer gezegd maar bij dezen dan via een verwijzing naar (een specifiek punt in) de uitzending nog maar eens. Al vrees ik dat wanneer je het beter meent te weten dan de Nederlandse artsen, je 't vast ook wel beter weet dan de video.quote:Op woensdag 24 november 2010 08:27 schreef Moira. het volgende:
[..]
Kneus. Ik heb het toch niet over hermafroditisme. De Nederlandse artsen zeggen inderdaad dat níét beide geslachtsdelen aanwezig zijn. Wél erkennen ze dat ze zowel mannelijke als vrouwelijke geslachtskenmerken heeft, wat haar een pseudo-hermafrodiet maakt.
De hormonen heeft ze zélf aangevraagd omdat ze vanaf 2007 heeft besloten verder te leven als een vrouw.
Dit doe je ook wel een beetje zelfquote:Op donderdag 9 december 2010 15:58 schreef Elledan het volgende:
Even iets anders, kunnen trolls zoals ditiseenusername even afgeschoten worden door een modje? Ik geloof niet dat dat soort types nou echt iets bijdragen aan de discussie. Dank u wel.
Zodra er voornamelijk kwetsende en ongevoelige comments werden geleverd ben ik helemaal ziek even weggelopen van dit forum. Ik ben pas een paar dagen geleden weer langsgekomen, eerst om even wat PMs te beantwoorden, en vandaag durfde ik het pas aan om de laatste pagina van dit topic door te lezen.quote:Dit doe je ook wel een beetje zelf
Je komt op Fok! een topic openen, laat je dan we-ken niet zien, en nu geef je ook enkel antwoord op een paar vragen die makkelijk te beantwoorden zijn, andere vragen laat je liggen.
Wat was eigenlijk het doel van dit topic, als je er verder toch niet over wilt spreken? Begrijp me niet verkeerd; Ik vind het boeiend allemaal en ben tot op zekere hoogte zelfs nieuwsgierig, maar zo kom je wel een beetje over als een "aandachtshoer", wat natuurlijk gewoon fout verwoord is.
Ik denk dat je allereerst iets aan je zelfvertrouwen moet doen. Heel wat pagina's terug zei ik al: Je moet je niet aantrekken wat andere mensen over je denken. Het gaat om wat jij denkt. Jij vindt jezelf een vrouw? Dan ben je voor mij een vrouw. Geen discussie.quote:Op donderdag 9 december 2010 16:54 schreef Elledan het volgende:
[..]
Zodra er voornamelijk kwetsende en ongevoelige comments werden geleverd ben ik helemaal ziek even weggelopen van dit forum. Ik ben pas een paar dagen geleden weer langsgekomen, eerst om even wat PMs te beantwoorden, en vandaag durfde ik het pas aan om de laatste pagina van dit topic door te lezen.
Mijn bedoeling was om gewoon een gezellig en informatief topic te houden, zonder dat mensen allerlei dingen aan mijn situatie in twijfel trekken, wat voor mij duidelijk zeer onplezierig is gezien de vele vragen waar ik nog steeds mee zit. Als ik alle antwoorden over mijn lichaam al had dan was ik niet zo op TV geweest, had ik dit topic niet geplaatst en hadden we deze onenigheid allemaal niet.
Uiteindelijk is het weer de schuld van de Nederlandse artsen
Ik denk het wel, jaquote:Ik denk dat je allereerst iets aan je zelfvertrouwen moet doen. Heel wat pagina's terug zei ik al: Je moet je niet aantrekken wat andere mensen over je denken. Het gaat om wat jij denkt. Jij vindt jezelf een vrouw? Dan ben je voor mij een vrouw. Geen discussie.
Ik denk dat het meeste negatieve (en soms idiote) commentaar van mannen afkomstig is. Bijna alle mannen zijn van binnen homofoob, en jij bent een leuke dame om te zien. Zie je de link?
Sorry dat ik je alleen liet, en dank je wel voor het begripquote:Ik voelde me inderdaad een beetje verlaten omdat ik het idee heb dat ik je situatie wél begrijp
Voor mij was het een nogal zinloze taak om koppige kortzichtige FOK!kertjes ergens van te overtuigen terwijl de persoon in kwestie nergens te bekennen was
Edit: oh, en omdat ik zélf 'conclusies' begon te trekken waarvan ik geen bevestiging van jou kon krijgen. Dus dat was ook zinloos
Het vervelende is dat de Nederlandse artsen absoluut geen belangstelling hebben in het daadwerkelijk onderzoeken van mijn geval. Je zou denken dat als er iets ongebruikelijks langskomst dat dat interesse zou opwekken, maar het is eerder het tegendeel; je voelt je als een vuiltje dat zo spoedig mogelijk moet worden weggewerkt. Erg denigrerend.quote:De nl artsen de schuld geven is wel erg makkelijk trouwens. Die gasten krijgen waarschijnlijk niet bepaald dagelijks zulke gevallen als jij over vloer dus het is goed mogelijk dat ze het niet herkennen.
Wat niet wegneemt dat het vervelend is en raar dat die moffen het wel doorhadden.
quote:Op donderdag 28 oktober 2010 13:16 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Om te ontdekken of je een vagina hebt met een halfmiljoen kijkers. Wanneer je er zelf nog niet uit bent.
Advertenties uitzetten zonder dat je hiertoe een abonnement hebt aangeschaft, bijvoorbeeld door een adblocker te gebruiken. Er wordt zelfs om gebanned.quote:Op vrijdag 10 december 2010 09:09 schreef Elledan het volgende:
[..]
Advertenties uitzetten of seizure krijgen?
Je hebt zelf een eikelquote:Op vrijdag 10 december 2010 11:27 schreef Elledan het volgende:
Gezien de terugkeer van de eikels in dit topic lijkt mij dit een prima moment om dit topic te beeindigen. Hoef ik ook niet gebanned te worden omdat ik niet tegen de advertenties hier kan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |