SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Laatst bijgewerkt op dinsdag 26 oktober door douche-eendje
Deze OP kan je hier vinden.
[ Bericht 0% gewijzigd door douche-eendje op 26-10-2010 11:10:05 ]
quote:Ik nietOp dinsdag 26 oktober 2010 11:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Uiteraard, maar je moet je grenzen uitbereiden, vroegah durfde je niet eens in het openbaar iemands handje vast te houden, nu hebben we vast allemaal een keer seks in het openbaar gehad.
quote:
quote:Pessimist.
quote:Dat is een prachtige TT voor het volgende topicOp dinsdag 26 oktober 2010 11:04 schreef Neelix het volgende:
Hmm, jeuj, heb ik de TT aangegevenMaar ik vond koffiecaramelpuddingplaksex toch beter
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 11:05 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Nou ben ik gewoon jaloers op jou!
quote:Ik ga direct even mijn profiel op elke willekeurige datingwebsite aanpassen om hier zsm verandering in te brengen
quote:ik wil je ook wel uit de brand helpen hoor, als ervaringsdeskundigeOp dinsdag 26 oktober 2010 11:09 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik ga direct even mijn profiel op elke willekeurige datingwebsite aanpassen om hier zsm verandering in te brengen
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 11:11 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
ik wil je ook wel uit de brand helpen hoor, als ervaringsdeskundige
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 11:13 schreef Techno het volgende:
[..]
Daar valt wel iets aan te doen natuurlijk.
quote:
quote:Wat? Ik zeg alleen dat er wel wat aan te doen valt.
quote:Ik ben bang dat ik in de Zaan eindig als ik dat met mn dronken kop zou proberenOp dinsdag 26 oktober 2010 11:19 schreef Techno het volgende:
[..]
Wat? Ik zeg alleen dat er wel wat aan te doen valt.
Er zijn genoeg gewillige mannen in de lokale kroeg te vinden.
quote:uhuOp dinsdag 26 oktober 2010 11:19 schreef Techno het volgende:
Wat? Ik zeg alleen dat er wel wat aan te doen valt.
quote:MIOp dinsdag 26 oktober 2010 11:38 schreef douche-eendje het volgende:
Maar buitenstroopwafelplaksex is ook niet altijd handig, dat soort dingen moet je niet op het strand doen
quote:Zulke uitspraken zetten je meteen een heel stuk lager op de sociale RP-ladder.Op dinsdag 26 oktober 2010 12:24 schreef Maanvis het volgende:
Hoe krijg ik aantrekkelijkere vrouwen in mijn interesseberichten? Ik heb gezegd dat uiterlijk niet zoveel uitmaakt als er maar een lief koppie op zit.. maar nu krijg ik vaak interesseberichten van dikke vrouwen met een kort pittig kapsel [ afbeelding ]
quote:Lief = lelijk.Op dinsdag 26 oktober 2010 12:24 schreef Maanvis het volgende:
Hoe krijg ik aantrekkelijkere vrouwen in mijn interesseberichten? Ik heb gezegd dat uiterlijk niet zoveel uitmaakt als er maar een lief koppie op zit.. maar nu krijg ik vaak interesseberichten van dikke vrouwen met een kort pittig kapsel [ afbeelding ]
quote:Misschien even aan je profieltekst werkenOp dinsdag 26 oktober 2010 12:24 schreef Maanvis het volgende:
Hoe krijg ik aantrekkelijkere vrouwen in mijn interesseberichten? Ik heb gezegd dat uiterlijk niet zoveel uitmaakt als er maar een lief koppie op zit.. maar nu krijg ik vaak interesseberichten van dikke vrouwen met een kort pittig kapsel [ afbeelding ]
quote:als je aantrekkelijke vrouwen wil moet je dus niet zeggen dat uiterlijk er niet toe doet.Op dinsdag 26 oktober 2010 12:24 schreef Maanvis het volgende:
Hoe krijg ik aantrekkelijkere vrouwen in mijn interesseberichten? Ik heb gezegd dat uiterlijk niet zoveel uitmaakt als er maar een lief koppie op zit.. maar nu krijg ik vaak interesseberichten van dikke vrouwen met een kort pittig kapsel [ afbeelding ]
quote:Ja, wat is er mis met lelijke basisschoolleraren en bloedgeile negers?
quote:Je hebt een wat verkeerde strategie denk ik. Kinderen zou ik niet meteen over beginnen, mijn ervaring is dat ze er veel beter op reageren als ze je eenmaal wat beter kennen.Op dinsdag 26 oktober 2010 12:49 schreef Duimelot het volgende:
ah Re tikt op de vingers, dus zal ik hier even mijn paiq ervaring van gisteren posten.
Ik heb een battledate gedaan (op uitnodiging, alles op uitnodiging trouwens) maar binnen een minuut hadden die andere 2 elkaar gevonden en werd ik genegeerd![]()
Daarna een speeddate, waar dan als hints over mij oa Kinderen... werd gegeven.
Er werd dus meteen gevraagd of ik ze had, en nadat ik positief bevestigde was deze date ook voorbij
Toch nog eens geprobeerd en toen een leuk gesprek met een meester op een basisschool die mijn kids juist een pro vond, zeker in combinatie met het stappen en de seks
Alleen toen zijn foto in beeld kwam had ik het alwel gezienDat die kids op die school nog geen last van hun ogen hebben, zou ik wel hebben als ik de hele dag tegen 'dat' aan moest kijken
![]()
Mijn laatste speeddate was wel grappig, ik zag de foto veranderen van gorilla in een neger en uiteindelijk kwam er een leuke vent tevoorschijn. Nog even gekletst maar ik had eigenlijk geen zin meer, wilde ook steeds over seks praten en blur dan word ik alleen geil en dan!?!?
Dus dat zei ik en toen heeft hij me geblocked![]()
Ik vind paiq dus een onbenullig tijdverdrijf maar mensen die er echt dates vandaan halen? HOE?
of ben ik zo kieskeurig?
quote:bij rp is het toch zo voor elkaar?Op dinsdag 26 oktober 2010 12:52 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja, wat is er mis met lelijke basisschoolleraren en bloedgeile negers?
Als je ergens makkelijk een date kunt regelen is het paiq wel. Veel makkelijker dan op RP of andere profielensites, waar je vaak één mailtje per dag naar elkaar stuurt.
quote:Geluk hebben ? Bij mij had ik het tweede gesprek al echt een goed uitziende jongen dus ze zitten er wel.Op dinsdag 26 oktober 2010 12:49 schreef Duimelot het volgende:
Ik vind paiq dus een onbenullig tijdverdrijf maar mensen die er echt dates vandaan halen? HOE?
of ben ik zo kieskeurig?
quote:FOK! is toch ook een onbenullig tijdverdrijf? En ook daar halen mensen dates vandaan.Op dinsdag 26 oktober 2010 12:49 schreef Duimelot het volgende:
Ik vind paiq dus een onbenullig tijdverdrijf maar mensen die er echt dates vandaan halen? HOE?
of ben ik zo kieskeurig?
quote:die do's en dont's heb ik ooit es ingevuld ik weet zelf al niet meer welke ik hadOp dinsdag 26 oktober 2010 12:53 schreef Neelix het volgende:
[..]
Je hebt een wat verkeerde strategie denk ik. Kinderen zou ik niet meteen over beginnen, mijn ervaring is dat ze er veel beter op reageren als ze je eenmaal wat beter kennen.
En ja, als vrouw sex als "do" hebben maakt wel het foute in mannen los
Daarnaast, ik denk dat je ook gewoon wat pech hebt gehad met je matches/dates. Als je het wat langer doet, beoordelingen geeft dan past het systeem zich daar ook aan aan en krijg je wel wat betere resultaten is mijn ervaring.
quote:ja maar dan kies je zelf waar en over wat je kletst en met meer mensen enzoOp dinsdag 26 oktober 2010 12:55 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Geluk hebben ? Bij mij had ik het tweede gesprek al echt een goed uitziende jongen dus ze zitten er wel.
Toch ben ik het wel met je eens dat het best vervelend is om een gesprek te voeren zonder een foto te zien. Zou wat mij betreft na een minuut al zichtbaar mogen zijn.
quote:Haha, dan is er toch weinig verschil? Als het allemaal van die 12 minuten afhangt...Op dinsdag 26 oktober 2010 12:54 schreef Duimelot het volgende:
[..]
bij rp is het toch zo voor elkaar?
ik krijg altijd direct berichtjes met mailadressen en msn adressen
op msn toevoegen 3 minuten kletsen, cam aan om te keuren en afspreken...
paiq moet je al minimaal 15 min wachten voor je een foto ziet
quote:bij rp zie je dus eerst een foto en een profiel waarin dus alle 'belangrijke' vragen al beantwoord zijn en dus overbodig worden en je t dus direct over leuke dingen kunt hebbenOp dinsdag 26 oktober 2010 12:59 schreef Silenus het volgende:
[..]
Haha, dan is er toch weinig verschil? Als het allemaal van die 12 minuten afhangt...
Je kunt ook in paiq gewoon meteen je msn-adres plempen, cammen en afspreken.
quote:Nieuwe msn aanmaken speciaal voor dit soort mensen. Probleem opgelostOp dinsdag 26 oktober 2010 13:01 schreef Duimelot het volgende:
[..]
bij rp zie je dus eerst een foto en een profiel waarin dus alle 'belangrijke' vragen al beantwoord zijn en dus overbodig worden en je t dus direct over leuke dingen kunt hebben
ik ga mn msn niet aan elk gedrocht op paiq geven
quote:nah ik was niet van plan om dit heel vaak te herhalenOp dinsdag 26 oktober 2010 13:13 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Nieuwe msn aanmaken speciaal voor dit soort mensen. Probleem opgelost
quote:dat dus!Op dinsdag 26 oktober 2010 13:13 schreef Silenus het volgende:
Ik heb het sowieso nooit over opleiding/werk/hobbies op paiq, interesseert me echt geen reet. Regelmatig een date gehad met iemand waarmee ik zeker 30 pagina's heb volgeluld maar waarbij ik echt geen idee had wat ze in het dagelijks leven deed.
Komt later wel allemaal.
quote:Haha ok. Paiq is dus niks voor jou. Wel een andere datingsite gevonden die wel wat voor je is?Op dinsdag 26 oktober 2010 13:14 schreef Duimelot het volgende:
[..]
nah ik was niet van plan om dit heel vaak te herhalen
toch bedankt voor die tip
quote:Fok!Op dinsdag 26 oktober 2010 13:49 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Haha ok. Paiq is dus niks voor jou. Wel een andere datingsite gevonden die wel wat voor je is?
quote:Als je een kerel treft met dezelfde do's dan moet je daar niet blij van worden, maar aangeven bij de politie..Op dinsdag 26 oktober 2010 12:56 schreef Duimelot het volgende:
[..]
die do's en dont's heb ik ooit es ingevuld ik weet zelf al niet meer welke ik had
iig do's: stappen, seks, kinderen, serieus
en dont's: frans bauer, ALTIJD serieus
die zijn we inmiddels tegen gekomen hahaha
die kids staan dus al voor het gesprek er dan worden er 3 do's genoemd
en ach beter na 1 minuut dan dat ik mn kostbare tijd er al aan uitgegeven heb en ze dan niet willen...
en voor een man (jou) is dat anders denk ik, meestal toch wel
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 14:11 schreef macondo het volgende:
[..]
Als je een kerel treft met dezelfde do's dan moet je daar niet blij van worden, maar aangeven bij de politie..
quote:*proest*Op dinsdag 26 oktober 2010 14:11 schreef macondo het volgende:
[..]
Als je een kerel treft met dezelfde do's dan moet je daar niet blij van worden, maar aangeven bij de politie..
quote:Mja, ze kunnen natuurlijk moeilijk zeggen dat ze een kop hebben waarvan alleen hun moeder kan houden.Trouwens, ik vraag voor de foto altijd subtiel of ze er aantrekkelijk uitzien, alleen vinden veel vrouwen zichzelf aantrekkelijk blijkt.
quote:Ze zouden kunnen denken, wat oppervlakkig en de speeddate kunnen afbreken?Op dinsdag 26 oktober 2010 14:20 schreef Techno het volgende:
[..]
Mja, ze kunnen natuurlijk moeilijk zeggen dat ze een kop hebben waarvan alleen hun moeder kan houden.
quote:Doen ze dat niet na afloop als de foto's zichtbaar worden?Op dinsdag 26 oktober 2010 14:21 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ze zouden kunnen denken, wat oppervlakkig en de speeddate kunnen afbreken?
quote:Nee, ik heb een paar keer daarna maar gezegd dat ze "mijn type" niet zijn.Op dinsdag 26 oktober 2010 14:22 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Doen ze dat niet na afloop als de foto's zichtbaar worden?
quote:Je bent wel erg inconsistent - het ene moment ga je voor een neukertje, daarna ben je weer iemand die zijn pik niet achterna loopt, vervolgens komen de dates zich massaal aanmelden en hiero blijkt weer dat je drie dagen lang moet doorbijten met twee chats tegelijk. En dan moet je ook nog liegen over je leeftijdOp dinsdag 26 oktober 2010 14:17 schreef Lamon. het volgende:
Maar kom op zeg, na drie speeddates is Paiq het niet, duh.
Je moet er gewoon 2 tegelijk houden, en dan 3 daagjes doorbijten, dan komt er echt wel wat langs hoor.
quote:Je vergeet het 'héééé, kusje!' roepen, dan zeggen dat zij maar eens het initiatief moet nemen en dat dus blijkbaar niet deed, om daarna te verkondigen dat het juist heel erg goed is zodat je meer naar elkaar verlangt.Op dinsdag 26 oktober 2010 14:41 schreef macondo het volgende:
[..]
Je bent wel erg inconsistent - het ene moment ga je voor een neukertje, daarna ben je weer iemand die zijn pik niet achterna loopt, vervolgens komen de dates zich massaal aanmelden en hiero blijkt weer dat je drie dagen lang moet doorbijten met twee chats tegelijk. En dan moet je ook nog liegen over je leeftijd![]()
Maar ik geef toe, je bent wel zeer consistent in het draaien en inconsistent zijn
quote:Daar ben jij toch van?Op dinsdag 26 oktober 2010 15:04 schreef Lamon. het volgende:
Wat hebben jullie toch steeds te zeiken?
Beetje ruzie zoeken op internet?
quote:Oh, ik dacht dat jij degene was die de hele tijd zich aangesproken voelde in allerlei posts en elke keer weer de discussie aan ging, maar ik zal me dan wel vergissen ofzo.
quote:Ik denk het ook.Op dinsdag 26 oktober 2010 15:12 schreef Neelix het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat jij degene was die de hele tijd zich aangesproken voelde in allerlei posts en elke keer weer de discussie aan ging, maar ik zal me dan wel vergissen ofzo.
quote:dit was mijn ervaring van gisteravondOp dinsdag 26 oktober 2010 14:17 schreef Lamon. het volgende:
[..]
*proest*
Maar kom op zeg, na drie speeddates is Paiq het niet, duh.
Je moet er gewoon 2 tegelijk houden, en dan 3 daagjes doorbijten, dan komt er echt wel wat langs hoor.
Trouwens, ik vraag voor de foto altijd subtiel of ze er aantrekkelijk uitzien, alleen vinden veel vrouwen zichzelf aantrekkelijk blijkt.
quote:moest jij niet ergens opletten enzoOp dinsdag 26 oktober 2010 15:12 schreef Neelix het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat jij degene was die de hele tijd zich aangesproken voelde in allerlei posts en elke keer weer de discussie aan ging, maar ik zal me dan wel vergissen ofzo.
quote:Shoarma van makenOp dinsdag 26 oktober 2010 15:14 schreef Duimelot het volgende:
[..]
wat moet ik met zo'n mak lammetje?
quote:Ik moet echt even opletten, maar kon het niet laten om op Lamon. te reagerenOp dinsdag 26 oktober 2010 15:14 schreef Duimelot het volgende:
[..]
moest jij niet ergens opletten enzo
of was dat gewoon een manier om van me af te komen
quote:Wat ik echt verschrikkelijk vind is van die mannen die het OVERAL met me eens zijn.. En het grappige is dan nog als je ergens over verder vraagt ze er geen antwoorden op hebben.Op dinsdag 26 oktober 2010 15:14 schreef Duimelot het volgende:
[..]
dit was mijn ervaring van gisteravond
soortgelijke ervaringen heb ik alwel vaker gehad als ik toch es een poging waagde.
Verder denk ik dat ook meespeelt dat ik gewoon eigenlijk heul geen date wil scorendat werkt niet echt mee he! Het was nieuwsgierigheid, verveling en meer van dat.
Ik zal dus echt niet zeggen dat ik mezelf aantrekkelijk vind, mij worden die dingen ook nooit gevraagd.
Gisteren merkte ik wel op dat de vorige die me zo snel wegklikte ivm de kids hiermeer dus wel wat misloopte en dat was zijn verlies.
Mijn ervaring verder is dat als mijn foto eenmaal in beeld is, ik echt niet van die mannen afkom, die blijven praten en aanwezig (zelfs als ik 10min vergeet wat te zeggen omdat ik zit te fokken)
wat moet ik met zo'n mak lammetje?
quote:Geen idee waarom.Op dinsdag 26 oktober 2010 15:23 schreef Neelix het volgende:
[..]
Ik moet echt even opletten, maar kon het niet laten om op Lamon. te reageren
quote:Helemaal mee eens!Op dinsdag 26 oktober 2010 15:23 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Wat ik echt verschrikkelijk vind is van die mannen die het OVERAL met me eens zijn.. En het grappige is dan nog als je ergens over verder vraagt ze er geen antwoorden op hebben.
Plus ik ben die 'hoestie' helemaal zat
quote:Maak het nog ergerOp dinsdag 26 oktober 2010 15:29 schreef Snuitebolletje het volgende:
Heeeeeeeey moppieeeeee, hoestieeeee?
quote:HalloOp dinsdag 26 oktober 2010 15:33 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Bijna als je de heeeeey had vervangen in hallootjes dan wel.
quote:nee hij had zelfs geen graftakkentyfusteringklotehekel aan mijOp dinsdag 26 oktober 2010 15:34 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Hallotjes nee, haha, wat heb ik daar een graftakkentyfusteringklotehekel aan
![]()
en dat zeg ik niet snel!Vraag maar aan Duim
![]()
quote:Jamaar jij danst cute! Alleen ben je zo ouhoud en woon je veher weg.Op dinsdag 26 oktober 2010 15:36 schreef Duimelot het volgende:
[..]
nee hij had zelfs geen graftakkentyfusteringklotehekel aan mijdus dat zegt genoeg
quote:Hallon! Mag dat dan weer wel?Op dinsdag 26 oktober 2010 15:33 schreef love_sharon het volgende:
Bijna als je de heeeeey had vervangen in hallootjes dan wel.
quote:Dat is dus wat ik met regelmaat mee moet maken.Op dinsdag 26 oktober 2010 15:34 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Hallotjes nee, haha, wat heb ik daar een graftakkentyfusteringklotehekel aan
![]()
en dat zeg ik niet snel!Vraag maar aan Duim
![]()
quote:zoOp dinsdag 26 oktober 2010 15:37 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Jamaar jij danst cute! Alleen woon je veher weg.![]()
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 15:39 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Dat is dus wat ik met regelmaat mee moet maken.
quote:Hm misschien trek ik zulke mensen aan omdat ik uit de achterhoek komOp dinsdag 26 oktober 2010 15:41 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
ik heb medelij! dat jij dat mee moet maken... Ik had gehoopt dat het uitgeroeid was of ergens in de achterhoek was blijven hangen, maar nee.. snif.. het is erger dan ik dacht
quote:Het blijft je achtervolgen. Misschien eens een paar jaar door China trekken? Denk niet dat de Chinezen halloOp dinsdag 26 oktober 2010 15:43 schreef love_sharon het volgende:
![]()
[..]
Hm misschien trek ik zulke mensen aan omdat ik uit de achterhoek kom![]()
Verhuis je naar de andere kant van het land heeft het nog steeds geen zin..
quote:Ik hoop stiekem dat ik jou ooit eens tegenkom in een battledate. Lijkt mij hilarischOp dinsdag 26 oktober 2010 15:44 schreef Silenus het volgende:
Gewoon bijdehand reageren, dan leren ze het wel af.
"Hoest?"
-gezondheid.
Net als mensen die alles 'gezellie' vinden. Zeggen dat ze te weinig 'centjes' hebben. EN HOUDEN VAN BARBEKNOEIEN IN HET PARK HAHAHAAA.
quote:Maar....Op dinsdag 26 oktober 2010 15:45 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Het blijft je achtervolgen. Misschien eens een paar jaar door China trekken? Denk niet dat de Chinezen hallotjes zeggen.
quote:Hehe, sterkte en succesOp dinsdag 26 oktober 2010 15:50 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Maar....
Ik vind Chinezen niet leuk![]()
Dan blijft het toch maar Paiq en hopen op een wonder.
quote:je hebt t nu over fok!?Op dinsdag 26 oktober 2010 16:06 schreef Arolsen het volgende:
Ik heb me toch ook maar eens ingeschreven. Zit wat rond te kijken. Zitten wel wat leuke meisjes bij. Ben benieuwd of ik er een leuke mee ontmoet.
Vanavond maar eens mijn profiel goed maken.
quote:Hmm ik kom daar toch ook "uit de buurt" (Twente) maar "Hallootjes" heb ik gelukkig nog nooit gehoord. Eng hoor.Op dinsdag 26 oktober 2010 15:43 schreef love_sharon het volgende:![]()
[..]
Hm misschien trek ik zulke mensen aan omdat ik uit de achterhoek kom![]()
Verhuis je naar de andere kant van het land heeft het nog steeds geen zin..
quote:Nee, dan moet er juist een lampje gaan branden! Want dan weet je dat het iemand uit KLB of ONZ is.
quote:Ja maar ik kom daar nooitOp dinsdag 26 oktober 2010 16:08 schreef Techno het volgende:
[..]
Nee, dan moet er juist een lampje gaan branden! Want dan weet je dat het iemand uit KLB of ONZ is.
quote:Ja maar de Achterhoek is een klasse apartOp dinsdag 26 oktober 2010 16:08 schreef LilDutchPrincess het volgende:
[..]
Hmm ik kom daar toch ook "uit de buurt" (Twente) maar "Hallootjes" heb ik gelukkig nog nooit gehoord. Eng hoor.
quote:Ah verkeerde topicOp dinsdag 26 oktober 2010 16:07 schreef Duimelot het volgende:
[..]
je hebt t nu over fok!?
welke datingsite heb je je ingeschreven?
quote:Goed punt.Op dinsdag 26 oktober 2010 16:19 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Ja maar de Achterhoek is een klasse apart
quote:Sterke tekst hoor.
quote:zegOp dinsdag 26 oktober 2010 16:19 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Ja maar de Achterhoek is een klasse apart
quote:Ik zoek ze wel op, maar voeg ze niet toeOp dinsdag 26 oktober 2010 16:47 schreef macondo het volgende:
[..]
Sterke tekst hoor.
OT: wie voegt komende dates wel eens alvast toe aan je Facebook?
Voor- en tegenstanders van het fenomeen Facebook zelf kunnen dat per PM uitvechten
quote:Ik zou eerst wel even op hyves gaan zoeken ja of in jouw geval dan Facebook.Op dinsdag 26 oktober 2010 16:47 schreef macondo het volgende:
[..]
Sterke tekst hoor.
OT: wie voegt komende dates wel eens alvast toe aan je Facebook?
Voor- en tegenstanders van het fenomeen Facebook zelf kunnen dat per PM uitvechten
quote:Hm de enigste site via waar ik heb gedate en wat een succes was dus ik ben er wel positief over
quote:Het heeft me nooit dates opgeleverd. Then again, is alweer een paar geleden dat ik daar actief was.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:22 schreef Duimelot het volgende:
[..]
uitleg enzo
waarom vind jij het geen fijne site...
quote:Ja, ik ben er ook een paar actief op geweest. Maar al die paar heeft het mij weinig opgeleverd.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:25 schreef Q. het volgende:
[..]
Het heeft me nooit dates opgeleverd. Then again, is alweer een paar geleden dat ik daar actief was.
quote:Ik heb maar één chick op mijn facebook die ik nooit heb ontmoet - maar dat is alleen omdat het een lekker wijf is en ik zo kan patsen bij mijn vrienden natuurlijk. En verder, het werkt natuurlijk wel twee kanten op, he Snuit?Op dinsdag 26 oktober 2010 16:49 schreef Snuitebolletje het volgende:
No way, eerst daten, dan pas facebook! haha, echt neit dat zij een kijkje in mijn vriendenketel mag nemen.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 17:27 schreef macondo het volgende:
[..]
Ik heb maar één chick op mijn facebook die ik nooit heb ontmoet - maar dat is alleen omdat het een lekker wijf is en ik zo kan patsen bij mijn vrienden natuurlijk. En verder, het werkt natuurlijk wel twee kanten op, he Snuit?
quote:bij RP is een betaler al genoeg (de man dusOp dinsdag 26 oktober 2010 17:25 schreef Q. het volgende:
[..]
Het heeft me nooit dates opgeleverd. Then again, is alweer een paar geleden dat ik daar actief was.
quote:I know, maar ik gun iemand dan het voordeel van de twijfel voordat ik haar de deur wijs omdat haar vriendinnen allemaal "red de kuikens van een pijnlijke dood" strijders zijn.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:27 schreef macondo het volgende:
[..]
Ik heb maar één chick op mijn facebook die ik nooit heb ontmoet - maar dat is alleen omdat het een lekker wijf is en ik zo kan patsen bij mijn vrienden natuurlijk. En verder, het werkt natuurlijk wel twee kanten op, he Snuit?
quote:Eerst kon je ook de flirts en bezoeken zien en sommige berichten en dat kan nu zelfs al niet meer. Dat is wel een nadeel.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:30 schreef Duimelot het volgende:
[..]
bij RP is een betaler al genoeg (de man dus) die kan dan berichtjes sturen met email adres.
Bij lexa moet je dus betalen wil je berichtjes kunnen lezen
quote:Bij Lexa?Op dinsdag 26 oktober 2010 17:33 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Eerst kon je ook de flirts en bezoeken zien en sommige berichten en dat kan nu zelfs al niet meer. Dat is wel een nadeel.
quote:Dat jij daarop gekeken hebt. Alleen die reclame al.....Op dinsdag 26 oktober 2010 17:41 schreef Neelix het volgende:
e-matching vind ik nog steeds wel een aardige site die nog veel doet als je niet betaald. Daar kan je tenminste gewoon alles lezen en reacties terug sturen zonder te betalen.
quote:Ik heb ook nog nooit een cent betaald toen ik er nog op zat hoefde je nog niet perse te betalen.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:38 schreef Duimelot het volgende:
[..]
Bij Lexa?
ik ga gewoon nergens voor betalen dus was er snel weg ook!
ook wel eens dat parship bekeken was wel leuk om je eigen weet ik veel wattes in te vullen en dan te lezen over jezelf wat je al wist
quote:Het heeft op mij een veel betere indruk gemaakt dan Lexa. Ik vond het een prima site en heb daar wel aardig wat leuke dates gehad.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:41 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Dat jij daarop gekeken hebt. Alleen die reclame al.....
en dat wil zich profileren als een site voor hoger opgeleiden.
quote:Paiq probeert je zo lang en zo veel mogelijk op de site te houden en laat je dan wat reclame zien waar ze flink wat aan verdienen.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:45 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Ik heb ook nog nooit een cent betaald toen ik er nog op zat hoefde je nog niet perse te betalen.
Maar ik vraag me wel af nu hoe kan zo'n site als bijvoorbeeld Paiq het allemaal financieren?
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 17:46 schreef love_sharon het volgende:
Ik heb nu een battledate met iemand die Sylvester heet
En hij zegt nu Heya serieus..
quote:reclameOp dinsdag 26 oktober 2010 17:45 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Ik heb ook nog nooit een cent betaald toen ik er nog op zat hoefde je nog niet perse te betalen.
Maar ik vraag me wel af nu hoe kan zo'n site als bijvoorbeeld Paiq het allemaal financieren?
quote:NEE!Op dinsdag 26 oktober 2010 17:48 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
door jou begin ik nu al die battledingen etc. met Hallootjes
quote:Het is dikke horror, maar ik lach me te pletter als ik jou tegen kom.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:55 schreef love_sharon het volgende:
[..]
NEE!
Dat doe je andere mensen toch niet aan nu je weet hoe gruwelijk het is
quote:Als iemand je meteen blokkeert na dat woord weet je dat ik het wasOp dinsdag 26 oktober 2010 17:57 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Het is dikke horror, maar ik lach me te pletter als ik jou tegen kom.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 17:59 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Als iemand je meteen blokkeert na dat woord weet je dat ik het was
quote:Ik denk dat ik het maar op ga geven voor vandaag. Wat een verschrikking steeds. En er reageren alleen maar 19-20 jarige sullige jongetjesOp dinsdag 26 oktober 2010 18:01 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
prima! Niemand voor een battledate nu?
ben er nog even wat aan het dingesen
quote:haha, ik heb echt alleen te grijze suffe hutten die nergens om kunnen lachenOp dinsdag 26 oktober 2010 18:07 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Ik denk dat ik het maar op ga geven voor vandaag. Wat een verschrikking steeds. En er reageren alleen maar 19-20 jarige sullige jongetjes
quote:Ik heb ook een hobbie van vakantie en reizen gemaakt. En iedere woensdag avond ben ik aan het vrienden. vet leuk!Op dinsdag 26 oktober 2010 18:14 schreef love_sharon het volgende:
Nou ik ben dus Jurgen, bijna 23, leuke lieve jongen, verzorgd, leeftijd en afstand maken niet uit, tgaat om de klick. Hobbies zijn uitgaan, gezellig shoppen, vakanties, reizen, vrienden, muziek
stedentripjes
Originaliteit is ver te zoeken. En ook al zouden dit je hobby's zijn, zou kunnen, zeg het dan op een andere manier.
quote:Hup, daten! Knuz blijf ik een josti-site vinden.Op dinsdag 26 oktober 2010 18:16 schreef Spirit82 het volgende:
Ik kreeg via knuz een berichtje van een gast "JIJ BENT EEN FOKKER!!!"betrapt... hij blijkt een lurker te zijn met humor en niet eens onooglijk
quote:Is er een site die je niet geprobeerd hebt?Op dinsdag 26 oktober 2010 18:17 schreef Q. het volgende:
[..]
Hup, daten! Knuz blijf ik een josti-site vinden.
quote:je hebt overal dezelfde nick?Op dinsdag 26 oktober 2010 18:16 schreef Spirit82 het volgende:
Ik kreeg via knuz een berichtje van een gast "JIJ BENT EEN FOKKER!!!"betrapt... hij blijkt een lurker te zijn met humor en niet eens onooglijk
quote:Ik denk het niet. Aan Knuz heb ik twee jaar geleden nog erg leuke dates overgehouden trouwens. Parship vond ik het kuttigste van alle datingsites trouwens.Op dinsdag 26 oktober 2010 18:18 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Is er een site die je niet geprobeerd hebt?
quote:Dude.. en zo onooglijk ben je niet.. what's wrong with you?Op dinsdag 26 oktober 2010 18:19 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Aan Knuz heb ik twee jaar geleden nog erg leuke dates overgehouden trouwens. Parship vond ik het kuttigste van alle datingsites trouwens.
quote:Ik herkende haar daar ook. Valt ook totaal niet op, een profiel met veel 'Op dinsdag 26 oktober 2010 18:19 schreef Duimelot het volgende:
[..]
je hebt overal dezelfde nick?
of hoe werd je herkend?
quote:ze heeft zelfs smileys in dr profiel staan!?!":D hahahaOp dinsdag 26 oktober 2010 18:21 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik herkende haar daar ook. Valt ook totaal niet op, een profiel met veel '' erin.
quote:Helemaal niets.Op dinsdag 26 oktober 2010 18:20 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Dude.. en zo onooglijk ben je niet.. what's wrong with you?
quote:daten?Op dinsdag 26 oktober 2010 18:22 schreef JoeBravo het volgende:
okcupid en RP profiel verwijderd. enige datingsite waar ik nog kom is fok
quote:Op dit moment staat daten gewoon niet zo hoog op de prioriteiten-lijst.Op dinsdag 26 oktober 2010 18:23 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
leugens! er moet iets mis zijn met jou. Als ikmanhomo was had ik het geweten!
quote:maar wat dan wel? want daten kan je ook prima combineren met andere dingen.Op dinsdag 26 oktober 2010 18:24 schreef Q. het volgende:
[..]
Op dit moment staat daten gewoon niet zo hoog op de prioriteiten-lijst.
quote:Ik niet, ik ben een man, ik kan maar één ding tegelijk. En aan het daten gaat ook nog een proces vooraf he? Daar heb ik al weinig zin in.Op dinsdag 26 oktober 2010 18:25 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
maar wat dan wel? want daten kan je ook prima combineren met andere dingen.
quote:hij zag mij amper staan terwijl ik voor zn neus stondOp dinsdag 26 oktober 2010 18:25 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
maar wat dan wel? want daten kan je ook prima combineren met andere dingen.
quote:Zoals het kwijl bij mij in de mond stond toen ik je zag, zo droog was Q.? Misschien moet ie zich na laten kijken?Op dinsdag 26 oktober 2010 18:26 schreef Duimelot het volgende:
[..]
hij zag mij amper staan terwijl ik voor zn neus stond![]()
![]()
er klopt gewoon niets van Q
quote:Jij bent dan ook niet zo groot, ik keek gewoon over je heen.Op dinsdag 26 oktober 2010 18:26 schreef Duimelot het volgende:
[..]
hij zag mij amper staan terwijl ik voor zn neus stond![]()
![]()
er klopt gewoon niets van Q
quote:Nope. Ik had : ') in mn verhaaltje staan en hij had me opgezocht in dit topic en 1 en 1 bij elkaar opgeteldOp dinsdag 26 oktober 2010 18:19 schreef Duimelot het volgende:
[..]
je hebt overal dezelfde nick?
of hoe werd je herkend?
quote:Een man die kan tellen, ik zou hem niet meer laten gaan!Op dinsdag 26 oktober 2010 18:28 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Nope. Ik had : ') in mn verhaaltje staan en hij had me opgezocht in dit topic en 1 en 1 bij elkaar opgeteld
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I bet I'm helium, I never get chemistry with anyone...
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"Unicorns don't whinny, they just open their mouths and Enya falls out" GWS
quote:Hij is een beetje oud en hij is blond... maar wel bijdehand, dat vind ik dan wel weer grappigOp dinsdag 26 oktober 2010 18:29 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Een man die kan tellen, ik zou hem niet meer laten gaan!
quote:ik zit heul niet op knuzOp dinsdag 26 oktober 2010 18:30 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Hij is een beetje oud en hij is blond... maar wel bijdehand, dat vind ik dan wel weer grappig
quote:ja je kan hier nu niet schrijven dat het eigenlijk maar een rare gast isOp dinsdag 26 oktober 2010 18:30 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Hij is een beetje oud en hij is blond... maar wel bijdehand, dat vind ik dan wel weer grappig
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 18:29 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 18:32 schreef Duimelot het volgende:
[..]
ja je kan hier nu niet schrijven dat het eigenlijk maar een rare gast is
als je m te oud vind dan stuur m maar door naar mijn fobo
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 18:30 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Hij is een beetje oud en hij is blond... maar wel bijdehand, dat vind ik dan wel weer grappig
quote:Dat
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 19:52 schreef love_sharon het volgende:
Oke ik vroeg om originaliteit maar dit was gewoon niet te volgenLeek net alsof die meer op de ander viel.
Ik zeg het dikgedrukte
D-a-n-i zegt: hejj
eey
Hoi
hoe is het
Mwah, begin van de week he
D-a-n-i zegt: oke sorry maar dat kan gewoon ech tniet
wat niet?
?
D-a-n-i zegt: ik zit hier 2 weken nu, en het is gewoon not-done om bij een battledate te gaan lopen hoooi hoe issieee jaaa goed met julliee jaaa lekkerrrr
D-a-n-i zegt: XD
D-a-n-i zegt: terzake
D-a-n-i zegt: doe je maar met de buurvrouw
Nou verzin iets beters
D-a-n-i zegt: (grapje)
D-a-n-i zegt: haha
nou ik wacht ook, wat komt eraan
D-a-n-i zegt: oh nou of dat je rookt, en dat danny eindelijk een keer een fatsoenlijke battledinges is
D-a-n-i zegt: ipv een uitgezakte ictnerd met wcborstelhoofd
D-a-n-i zegt:
mij boeit het niet zoveel of mensen roken
nee ik rook niet
wat ben jij voor vage gast
hm schets je nu niet misschien je eigen beeld?
D-a-n-i zegt: je leest nog dwars door mn compliment heen ook
D-a-n-i zegt: juist, een compliment aan danny
ooh sorry breng het dan duidelijk haha
D-a-n-i zegt: wakkerwordeeee
zitten hier dan veel ict nerdjes
D-a-n-i zegt: jah zoals ik al zei; eindelijk een keer een normaal iemand
Blablabla zo ging het gesprek nog een tijdje tussen hun door was geen woord tussen te krijgen.
En dan de klapper als afsluiter:
D-a-n-i zegt: maar in de laatste paar seconden
D-a-n-i zegt: wil ik je meegeven
D-a-n-i zegt: dat je van mij ook voor danny mag kiezen
heb ik ook lang geleden gedaan altijd wel leuk
D-a-n-i zegt: als ik het op uiterlijk moet baseren
D-a-n-i zegt: zou ik niet erg vinden
D-a-n-i zegt: ciao danny!
quote:Goed ideeOp dinsdag 26 oktober 2010 19:55 schreef Duimelot het volgende:
[..]
ik heb het halverwege opgegeven...
quote:He wishOp dinsdag 26 oktober 2010 20:05 schreef Charles.Darwin het volgende:
Er is weinig van te maken
Ik kom niet verder dan iets met een trio
quote:Vertel even, waarom? Werden al die dates je teveel? Waren je ouders er niet mee akkoord? Te ver uit je comfortzone? Of ben je stiekem alsnog verloofd?Op dinsdag 26 oktober 2010 18:22 schreef JoeBravo het volgende:
okcupid en RP profiel verwijderd. enige datingsite waar ik nog kom is fok
quote:ik doe er niks mee en heb ook niet het idee dat ik die behoefte snel weer ga krijgen. Daarbij vind ik het ook niet mijn manier van contact leggen, daar ben ik te gesloten voor.Op dinsdag 26 oktober 2010 20:20 schreef macondo het volgende:
[..]
Vertel even, waarom? Werden al die dates je teveel? Waren je ouders er niet mee akkoord? Te ver uit je comfortzone? Of ben je stiekem alsnog verloofd?
quote:In het oosten zijn men gesloten..Op dinsdag 26 oktober 2010 20:28 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
ik doe er niks mee en heb ook niet het idee dat ik die behoefte snel weer ga krijgen. Daarbij vind ik het ook niet mijn manier van contact leggen, daar ben ik te gesloten voor.
quote:Ik kom uit het oosten en ben heel openOp dinsdag 26 oktober 2010 20:29 schreef love_sharon het volgende:
[..]
![]()
In het oosten zijn men gesloten..
Dat hoor ik hier vaak
quote:Ja weet ik, anders zou ik ook gesloten moeten zijn.Op dinsdag 26 oktober 2010 20:30 schreef Charles.Darwin het volgende:
[..]
Ik kom uit het oosten en ben heel open
Onzin dus!
quote:Het klinkt alsof je het accepteert, "ik ben nu eenmaal zo". Daarmee gooi je feitelijk de handdoek in de ring. Maar kan-niet ligt op het kerkhof, en wil-niet ligt er naast. Misschien dat je het juist wel zou moeten doen, daar leer je toch van? Op comfort zone Fok lukt het je ten slotte ook..Op dinsdag 26 oktober 2010 20:28 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
ik doe er niks mee en heb ook niet het idee dat ik die behoefte snel weer ga krijgen. Daarbij vind ik het ook niet mijn manier van contact leggen, daar ben ik te gesloten voor.
quote:Lamon. is flieft!Op dinsdag 26 oktober 2010 20:39 schreef Lamon. het volgende:
Wat was dit een mooi meisje, ik moet nog mailen om te checken of ze nog een tweede date wil, ze had al van tevoren gezegd dat ze bij haar ouder ging eten, dus dat het niet zo'n lange date was zegt niet veel, maar ik denk dat dit voor mij te hoog gegrepen is.
Ze is nog mooier dan op de foto, die hou ik nooit vast.
quote:Beetje voorbarig, maar zou het echt kunnen dat een meisje niet door heeft hoe knap en leuk ze is, want wat moet je dan met een 35 jarig vertalertje.
quote:Ghehehe. Bij de weg, ik doe ook iets in de ICT. Gaan we nu daten?Op dinsdag 26 oktober 2010 19:52 schreef love_sharon het volgende:
Oke ik vroeg om originaliteit maar dit was gewoon niet te volgenLeek net alsof die meer op de ander viel.
Ik zeg het dikgedrukte
-knip-
quote:Sommige mensen zijn snel tevreden.Op dinsdag 26 oktober 2010 20:45 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Beetje voorbarig, maar zou het echt kunnen dat een meisje niet door heeft hoe knap en leuk ze is, want wat moet je dan met een 35 jarig vertalertje.
quote:Je bent gewoon heel knap en lief (en stoer maar wel met een klein hartje)Op dinsdag 26 oktober 2010 20:45 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Beetje voorbarig, maar zou het echt kunnen dat een meisje niet door heeft hoe knap en leuk ze is, want wat moet je dan met een 35 jarig vertalertje.
quote:Ik hoop het, ik zou hier wel vaker mee over straat willen lopen, ook de mannelijke trots wil wat.
quote:Foto?Op dinsdag 26 oktober 2010 20:49 schreef Lamon. het volgende:
Ik hoop het, ik zou hier wel vaker mee over straat willen lopen, ook de mannelijke trots wil wat.
quote:Die had ik weggehaald omdat iedereen dat een zielige actie vond.
quote:je moet mailen om te zien of er nog een date komt...Op dinsdag 26 oktober 2010 20:39 schreef Lamon. het volgende:
Wat was dit een mooi meisje, ik moet nog mailen om te checken of ze nog een tweede date wil, ze had al van tevoren gezegd dat ze bij haar ouder ging eten, dus dat het niet zo'n lange date was zegt niet veel, maar ik denk dat dit voor mij te hoog gegrepen is.
Ze is nog mooier dan op de foto, die hou ik nooit vast.
quote:We spreken elkaar snel weer, zeg je ook als je het niet van plan bent toch?Op dinsdag 26 oktober 2010 20:51 schreef Duimelot het volgende:
[..]
je moet mailen om te zien of er nog een date komt...
dan heb je toch ergens wat fout gedaan
quote:als mij dat gezegd was dan spraken we elkaar ook snel weerOp dinsdag 26 oktober 2010 20:53 schreef Lamon. het volgende:
[..]
We spreken elkaar snel weer, zeg je ook als je het niet van plan bent toch?
Later weet je pas of het een gemeende opmerking was.
quote:Tja, maar niet ieder mens is hetzelfde...Op dinsdag 26 oktober 2010 20:54 schreef Duimelot het volgende:
als mij dat gezegd was dan spraken we elkaar ook snel weer
meestal al een minuut of 10 later
(sms of bellen of pm of of of)
loze opmerkingen? onzin!
quote:Volgens Lamon mag ik niet meer datenOp dinsdag 26 oktober 2010 20:45 schreef Techno het volgende:
[..]
Ghehehe. Bij de weg, ik doe ook iets in de ICT. Gaan we nu daten?
quote:... maar ze lijken wel vel op elkaarOp dinsdag 26 oktober 2010 20:55 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Tja, maar niet ieder mens is hetzelfde...
quote:nou iemand die zou zeggen: ik spreek je snel weer om dan nooit meer wat te laten horen zou ik een vreemde kwast vinden. Kan je toch ook gewoon zeggen dan?Op dinsdag 26 oktober 2010 20:55 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Tja, maar niet ieder mens is hetzelfde...
quote:Ja, omdat ik onder de indruk was en me even liet gaan, maar toen kreeg ik allemaal opmerkingen dat dat zielig was, dus heb ik hem weer netjes weggehaald.Op dinsdag 26 oktober 2010 20:58 schreef Duimelot het volgende:
[..]
nou iemand die zou zeggen: ik spreek je snel weer om dan nooit meer wat te laten horen zou ik een vreemde kwast vinden. Kan je toch ook gewoon zeggen dan?
maar je had een foto van die meid hier gepost of wat?
quote:Pm met linkje mag ook hoor.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:00 schreef Lamon. het volgende:
Ja, omdat ik onder de indruk was en me even liet gaan, maar toen kreeg ik allemaal opmerkingen dat dat zielig was, dus heb ik hem weer netjes weggehaald.
Ruudt had de foto wel gezien, en vergaf me mijn enthousiasme.
quote:via pm mag wel ik ben wel nieuwsgierig wat voor soort meisjes wel een date met je aan durven te gaan!Op dinsdag 26 oktober 2010 21:00 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ja, omdat ik onder de indruk was en me even liet gaan, maar toen kreeg ik allemaal opmerkingen dat dat zielig was, dus heb ik hem weer netjes weggehaald.
Ruudt had de foto wel gezien, en vergaf me mijn enthousiasme.
quote:Op de foto zag ze er wel leuk uit moet ik zeggen.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:01 schreef Duimelot het volgende:
[..]
via pm mag wel ik ben wel nieuwsgierig wat voor soort meisjes wel een date met je aan durven te gaan!
quote:Beloof je er geen misbruik van te maken en em te verspreiden ofzo?Op dinsdag 26 oktober 2010 21:01 schreef Duimelot het volgende:
[..]
via pm mag wel ik ben wel nieuwsgierig wat voor soort meisjes wel een date met je aan durven te gaan!
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 21:02 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Beloof je er geen misbruik van te maken en em te verspreiden ofzo?
Ik ben klb gewend namelijk..
quote:ik ben er sinds vannacht achter dat ik maar met 1 iemand wil datenOp dinsdag 26 oktober 2010 21:04 schreef Jolene22 het volgende:
Goedenavond heren/dames!
Heb ik veel gemist? Iemand nou al een date ?
quote:Was t die ene van laatst, die knappe brunette of toch iemand anders?Op dinsdag 26 oktober 2010 21:02 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Beloof je er geen misbruik van te maken en em te verspreiden ofzo?
Ik ben klb gewend namelijk..
quote:Wie dan??Op dinsdag 26 oktober 2010 21:04 schreef Duimelot het volgende:
[..]
ik ben er sinds vannacht achter dat ik maar met 1 iemand wil daten
en ik vrees dat die niet wil dus helaas ik kan geen leuk nieuws vertellen!
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 21:04 schreef Jolene22 het volgende:
Goedenavond heren/dames!
Heb ik veel gemist? Iemand nou al een date ?
quote:maar heeft ie dan letterlijk nee gezegd?Op dinsdag 26 oktober 2010 21:05 schreef Duimelot het volgende:
[..]
nah beetje lullig voor mezelf om hier te posten wie me niet wil
quote:dat ook weer niet ik heb het niet gevraagdOp dinsdag 26 oktober 2010 21:06 schreef brunette82 het volgende:
[..]
maar heeft ie dan letterlijk nee gezegd?
quote:Verstuurd op goed vertrouwen dan..Op dinsdag 26 oktober 2010 21:03 schreef Duimelot het volgende:
[..]
waar zie je me voor aan, ik ben een serieuze R&P postster (zie mn history maar)
quote:Ja zeg! Wat is dat nou!Op dinsdag 26 oktober 2010 21:07 schreef Duimelot het volgende:
[..]
dat ook weer niet ik heb het niet gevraagd
maar sja ik bespaar me deze afgang dus ook maar
quote:wie wilde de foto ook zienOp dinsdag 26 oktober 2010 21:07 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Verstuurd op goed vertrouwen dan..
quote:nee hij pmt geeneens meer terugOp dinsdag 26 oktober 2010 21:08 schreef Charles.Darwin het volgende:
[..]
Ja zeg! Wat is dat nou!
Hup, vragen jij!
quote:wie gaat jou nou vertrouwenOp dinsdag 26 oktober 2010 21:08 schreef Techno het volgende:
[..]
Ik vroeg het eerst. En KLB, waar zie je me voor aan?
quote:maar daar kunnen allerlei redenen voor zijn, miss nog niet online geweest, nadat je de pm hebt gestuurd?Op dinsdag 26 oktober 2010 21:10 schreef Duimelot het volgende:
[..]
nee hij pmt geeneens meer terug
message is duidelijk
ander onderwerp?
quote:Wat doe jij in hemelsnaam op datingsites? Kan me niet voorstellen dat jij niet aan een meid kan komen.
quote:whehehe echt welOp dinsdag 26 oktober 2010 21:10 schreef brunette82 het volgende:
[..]
maar daar kunnen allerlei redenen voor zijn, miss nog niet online geweest, nadat je de pm hebt gestuurd?
quote:je zit m hier gewoon te versierenOp dinsdag 26 oktober 2010 21:12 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Wat doe jij in hemelsnaam op datingsites? Kan me niet voorstellen dat jij niet aan een meid kan komen.
quote:Ik zal het vanzelf wel merken...Op dinsdag 26 oktober 2010 21:08 schreef Duimelot het volgende:
[..]
wie wilde de foto ook zien![]()
nee is inderdaad wel een prachtig dametje op de foto en kan wel voorstellen dat dat te hoog gegrepen is jah
quote:Jachtgebied verbreden.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:12 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Wat doe jij in hemelsnaam op datingsites? Kan me niet voorstellen dat jij niet aan een meid kan komen.
quote:Schatje, ik ook - doe niet zo ouderwets. Maar datingsites zijn nu eenmaal makkelijke/snelle plekken om iemand te ontmoeten voor een date. In mijn geval kom ik nauwelijks vrouwen tegen, en dan moeten ze ook nog single en leuk zijn.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:12 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Wat doe jij in hemelsnaam op datingsites? Kan me niet voorstellen dat jij niet aan een meid kan komen.
quote:Dat er alleen maar kansloze kneusjes op datingsites te vinden zijn is een beetje achterhaald.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:12 schreef Jolene22 het volgende:
Wat doe jij in hemelsnaam op datingsites? Kan me niet voorstellen dat jij niet aan een meid kan komen.
quote:Yes, op deze happer zat ik te wachten.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:16 schreef Duimelot het volgende:
[..]
dat klinkt dan wel heel fout en komt prima overeen met je foto
quote:ik hap zo graag heOp dinsdag 26 oktober 2010 21:18 schreef Ruudt het volgende:
[..]
Yes, op deze happer zat ik te wachten.
quote:Datingsites kunnen best werken maar ik zie het wel als een soort tweede keus omdat het toch wat lastiger is. Iemand gewoon ontmoeten is spontaner en ongemakkelijker denk ik zo, minder geforceeerd. Als iemand er gewoon goed uitziet en lekker ongebonden is dan heb ik er soms moeite mee om te begrijpen wat zo iemand op een datingsite doet.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:16 schreef macondo het volgende:
[..]
Schatje, ik ook - doe niet zo ouderwets. Maar datingsites zijn nu eenmaal makkelijke/snelle plekken om iemand te ontmoeten voor een date. In mijn geval kom ik nauwelijks vrouwen tegen, en dan moeten ze ook nog single en leuk zijn.
quote:Ik zit er voor de fun / uit nieuwsgierigheid. Heb nog nooit een date via zo'n site gehad.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:19 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Datingsites kunnen best werken maar ik zie het wel als een soort tweede keus omdat het toch wat lastiger is. Iemand gewoon ontmoeten is spontaner en ongemakkelijker denk ik zo, minder geforceeerd. Als iemand er gewoon goed uitziet en lekker ongebonden is dan heb ik er soms moeite mee om te begrijpen wat zo iemand op een datingsite doet.
Maar hey misschien heb je gelijk en ben ik daar ouderwets inZou best kunnen.
quote:tuurlijk zag ik die, maar ik wilde gewoon wat terug reagerenOp dinsdag 26 oktober 2010 21:19 schreef Ruudt het volgende:
[..]
Je zag detoch wel achter m'n post staan? Ik moest toch iets zeggen..
quote:Er is niets zieligs aan datingsites ervaar ik toch keer op keer weer, en nu al helemaal niet meer.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:20 schreef Ruudt het volgende:
[..]
Ik zit er voor de fun / uit nieuwsgierigheid. Heb nog nooit een date via zo'n site gehad.
quote:Als je studeert is het natuurlijk wel wat anders.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:19 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Datingsites kunnen best werken maar ik zie het wel als een soort tweede keus omdat het toch wat lastiger is. Iemand gewoon ontmoeten is spontaner en ongemakkelijker denk ik zo, minder geforceeerd. Als iemand er gewoon goed uitziet en lekker ongebonden is dan heb ik er soms moeite mee om te begrijpen wat zo iemand op een datingsite doet.
Maar hey misschien heb je gelijk en ben ik daar ouderwets inZou best kunnen.
quote:Zeg ik ergens dat het zielig is?Op dinsdag 26 oktober 2010 21:21 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Er is niets zieligs aan datingsites ervaar ik toch keer op keer weer, en nu al helemaal niet meer.
quote:vind je iemand spontaan ontmoeten ongemakkelijk?Op dinsdag 26 oktober 2010 21:19 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Datingsites kunnen best werken maar ik zie het wel als een soort tweede keus omdat het toch wat lastiger is. Iemand gewoon ontmoeten is spontaner en ongemakkelijker denk ik zo, minder geforceeerd. Als iemand er gewoon goed uitziet en lekker ongebonden is dan heb ik er soms moeite mee om te begrijpen wat zo iemand op een datingsite doet.
Maar hey misschien heb je gelijk en ben ik daar ouderwets inZou best kunnen.
quote:Zeg ik ergens dat ik niet wil daten via zo'n site?Op dinsdag 26 oktober 2010 21:23 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Nee, maar omdat je niet wil daten via zo'n site, bedoelde ik alleen maar.
quote:Oh, dat dacht ik...Op dinsdag 26 oktober 2010 21:24 schreef Ruudt het volgende:
[..]
Zeg ik ergens dat ik niet wil daten via zo'n site?
quote:Nee juist niet . Via een datingsite is het eerder ongemakkelijk omdat er zo gericht is op relaties.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:23 schreef Duimelot het volgende:
[..]
vind je iemand spontaan ontmoeten ongemakkelijk?
voor veel mensen is een datingsite makkelijk ivm druk leven en minder sociale contacten
niet meer elke week de kroeg in duiken en zo zorgt er ook voor dat je minder snel 'nieuw vlees' ontmoet.
tegenwoordig is het gewoon wel erg simpel via een datingsite voor velen.
ikzelf vind het gewoon saai merk ik maar ok
ook ik ga er mss wel weer eens aangeloven omdat ik ook niet elke week 'nieuw vlees' tegenkom
quote:Bij vrouwen moet je iets zoeken achter de zinnen die ze zeggen. Ik zeg gewoon wat ik denk en daar zit verder niets achter.
quote:Ik zeg altijd, je moet het begin vergeten en daarna gewoon doen alsof het een date is net als wanneer je elkaar ergens anders ontmoet, je hebt wat gekletst, je ziet elkaar en verder is het niet zo anders denk ik.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:25 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Nee juist niet . Via een datingsite is het eerder ongemakkelijk omdat er zo gericht is op relaties.
quote:het probleem is nu juist om door dat begin heen te bijtenOp dinsdag 26 oktober 2010 21:26 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ik zeg altijd, je moet het begin vergeten en daarna gewoon doen alsof het een date is net als wanneer je elkaar ergens anders ontmoet, je hebt wat gekletst, je ziet elkaar en verder is het niet zo anders denk ik.
Maar ieder zijn ding.
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 21:28 schreef Duimelot het volgende:
[..]
het probleem is nu juist om door dat begin heen te bijten
als iemand me al vraagt: waar kom je vandaan dan heb ik al de neiging om er mee te kappen!
quote:Ik kijk op Paiq gewoon naar de kilometers en als het weinig is, dan zeg ik, woon je daar of daar? Da's lekker dichtbij!
quote:Wel een stuk makkelijker flirten hoorOp dinsdag 26 oktober 2010 21:31 schreef Lamon. het volgende:
[..]
[..]
Je kunt natuurlijk ook je hele leven te kritisch blijven. De ideale partner bestaat niet, en in het cafe is het ook gewoon een bezopen gast die toevallig naast je zit, en niet veel meer doet dan een gesprek opstarten.
quote:ik ben nog niet zolang single dat ik gewoon maar alles ga pakkenOp dinsdag 26 oktober 2010 21:31 schreef Lamon. het volgende:
[..]
[..]
Ik kijk op Paiq gewoon naar de kilometers en als het weinig is, dan zeg ik, woon je daar of daar? Da's lekker dichtbij!
Je kunt natuurlijk ook je hele leven te kritisch blijven. De ideale partner bestaat niet, en in het cafe is het ook gewoon een bezopen gast die toevallig naast je zit, en niet veel meer doet dan een gesprek opstarten.
quote:Ik gooi de handoek niet, ik ben er alleen achter dat zo'n site voor mij niet de juiste manier is.Op dinsdag 26 oktober 2010 20:39 schreef macondo het volgende:
[..]
Het klinkt alsof je het accepteert, "ik ben nu eenmaal zo". Daarmee gooi je feitelijk de handdoek in de ring. Maar kan-niet ligt op het kerkhof, en wil-niet ligt er naast. Misschien dat je het juist wel zou moeten doen, daar leer je toch van? Op comfort zone Fok lukt het je ten slotte ook..
(vooral zelf doen waar je zin in hebt natuurlijk)
quote:Voor mij niet meer, ik vind deze weg erg makkelijk, en ze hebben me nog niet laten zitten, maar is het niet altijd ervaring wat je mening bepaalt?Op dinsdag 26 oktober 2010 21:32 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Wel een stuk makkelijker flirten hoor
quote:Ik snap nog steeds niet hoe je zoiets voor elkaar kan krijgen.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:44 schreef love_sharon het volgende:
Ooh wat stom.. Stuur ik een sms dat voor een vriendin was bedoeld naar degene met wie ik date en wat niet bepaald voor hem bedoeld was..
Genant
quote:Oej, kun je er niks meer van maken zodat het lijkt alsof het de bedoeling wasOp dinsdag 26 oktober 2010 21:44 schreef love_sharon het volgende:
Ooh wat stom.. Stuur ik een sms dat voor een vriendin was bedoeld naar degene met wie ik date en wat niet bepaald voor hem bedoeld was..
Genant
quote:details?Op dinsdag 26 oktober 2010 21:44 schreef love_sharon het volgende:
Ooh wat stom.. Stuur ik een sms dat voor een vriendin was bedoeld naar degene met wie ik date en wat niet bepaald voor hem bedoeld was..
Genant
quote:Er zal vast wel een "oh sorry, die was niet voor jou hihihihi" smsje achteraan zijn verzonden.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:45 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Oej, kun je er niks meer van maken zodat het lijkt alsof het de bedoeling was?
quote:Namen die met dezelfde letters beginnen en touchscreen..Op dinsdag 26 oktober 2010 21:45 schreef Ruudt het volgende:
[..]
Ik snap nog steeds niet hoe je zoiets voor elkaar kan krijgen.
quote:zoiets is mij ook wel gebeurd en dan echt met de meest onmogelijke smsjesOp dinsdag 26 oktober 2010 21:44 schreef love_sharon het volgende:
Ooh wat stom.. Stuur ik een sms dat voor een vriendin was bedoeld naar degene met wie ik date en wat niet bepaald voor hem bedoeld was..
Genant
quote:Nee dat vind ik een beetje onnozel dat begrijpt die zelf ook welOp dinsdag 26 oktober 2010 21:47 schreef Ruudt het volgende:
[..]
Er zal vast wel een "oh sorry, die was niet voor jou hihihihi" smsje achteraan zijn verzonden.
quote:Nee niet bepaaldOp dinsdag 26 oktober 2010 21:45 schreef Jolene22 het volgende:
[..]
Oej, kun je er niks meer van maken zodat het lijkt alsof het de bedoeling was?
quote:Het was geen kritiek, dat is dan nog een pluspuntje.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:51 schreef dawg het volgende:
[..]
beetje vent kan wel wat kritiek hebben toch.
quote:oh, dan zou ik me niet druk maken.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:53 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Het was geen kritiek, dat is dan nog een pluspuntje.
Maar wel genant voor mij...
quote:Idd ja.. ooit een sms gestuurd dat ik iemand schilderijen niet echt boeiend vond .. naar de persoon die die schilderijen zelf gemaakt hadOp dinsdag 26 oktober 2010 21:48 schreef Duimelot het volgende:
[..]
zoiets is mij ook wel gebeurd en dan echt met de meest onmogelijke smsjes
ik ben me wel eens doodgeschrokken van neeeeeeeeeeee niet die niet naar die persoonte laat
quote:Achja is zijn ego ook weer opgepoets.
quote:bij pm zitten geen smilies.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:57 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Achja is zijn ego ook weer opgepoets.
Stomme vraag maar ik kan bij de pm's de smilies niet vinden?? Ik heb de nieuwe lay-out.
Iemand een idee? Ik pm nog niet zo lang (A)
quote:Ze doen het wel, maar het overzicht zit er niet bij nee....Maar je kan natuurlijk ook gewoon spieken hier en dan copy/pasten naar de PM.
quote:zitten er smileys bij de pm?Op dinsdag 26 oktober 2010 21:57 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Achja is zijn ego ook weer opgepoets.
Stomme vraag maar ik kan bij de pm's de smilies niet vinden?? Ik heb de nieuwe lay-out.
Iemand een idee? Ik pm nog niet zo lang (A)
quote:Oke, thanks!Op dinsdag 26 oktober 2010 21:58 schreef Neelix het volgende:
[..]
Ze doen het wel, maar het overzicht zit er niet bij nee....Maar je kan natuurlijk ook gewoon spieken hier en dan copy/pasten naar de PM.
quote:je kunt ze wel gebruiken maar dan moet je zelf de code intikken.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:59 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Maar ik krijg wel smilies van andere mensen
quote:jeuk denk ik.Op dinsdag 26 oktober 2010 22:02 schreef Lamon. het volgende:
..hmmm,,, nu moet ik weer afwachten op die mail of ze echt enthousiast was.
Even iets anders, waarom plukken vrouwen tijdens dates altijd maar aan hun haar?
quote:Ohja, ik ga me verslagje wel even makenOp dinsdag 26 oktober 2010 22:02 schreef Neelix het volgende:
[..]
Ze had er al eerder een aan mij beloofd!
quote:Omdat we denken dat jullie mannen dat leuk vinden, duh..Op dinsdag 26 oktober 2010 22:02 schreef Lamon. het volgende:
..hmmm,,, nu moet ik weer afwachten op die mail of ze echt enthousiast was.
Even iets anders, waarom plukken vrouwen tijdens dates altijd maar aan hun haar?
quote:zelfde reden als waarom mannen in hun neus peuteren.Op dinsdag 26 oktober 2010 22:02 schreef Lamon. het volgende:
..hmmm,,, nu moet ik weer afwachten op die mail of ze echt enthousiast was.
Even iets anders, waarom plukken vrouwen tijdens dates altijd maar aan hun haar?
quote:Vrouwen hebben honger en gaan dan aan hun haar frunniken?Op dinsdag 26 oktober 2010 22:05 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
zelfde reden als waarom mannen in hun neus peuteren.
quote:onzekerheid ofzoOp dinsdag 26 oktober 2010 22:02 schreef Lamon. het volgende:
..hmmm,,, nu moet ik weer afwachten op die mail of ze echt enthousiast was.
Even iets anders, waarom plukken vrouwen tijdens dates altijd maar aan hun haar?
quote:Dat doen ze uit verveling.Op dinsdag 26 oktober 2010 22:02 schreef Lamon. het volgende:
..hmmm,,, nu moet ik weer afwachten op die mail of ze echt enthousiast was.
Even iets anders, waarom plukken vrouwen tijdens dates altijd maar aan hun haar?
quote:Ik heb er niets mee of tegen, maar het valt me nu al een eeuw op, opzij leggen, een staart maken terwijl je geen staart hebt, uit je ogen gooien, krulletjes maken, echt iedere vrouw die ik ooit date doet het, en pas na een paar dates of in een relatie valt het weg.Op dinsdag 26 oktober 2010 22:04 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Omdat we denken dat jullie mannen dat leuk vinden, duh..
quote:Gewoon zenuwen.Op dinsdag 26 oktober 2010 22:09 schreef Lamon. het volgende:
Ik heb er niets mee of tegen, maar het valt me nu al een eeuw op, opzij leggen, een staart maken terwijk je geen staart hebt, uit je ogen gooien, krulletjes maken, echt iedere vrouw die ik ooit date doet het, en pas na een paar dates of in een relatie valt het weg.
quote:omdat je daar al zo'n geweldige ervaringen mee gehad hebt en zulksOp dinsdag 26 oktober 2010 22:08 schreef Techno het volgende:
Waarom krijg ik een advertentie over daten met alleenstaande mama's?
quote:Dat is echt zo'n ontzettendeOp dinsdag 26 oktober 2010 22:08 schreef Techno het volgende:
Waarom krijg ik een advertentie over daten met alleenstaande mama's?
quote:Je hebt je pmOp dinsdag 26 oktober 2010 22:11 schreef Neelix het volgende:
[..]
Dat is echt zo'n ontzettendesite, dat is nog erger dan RP.
quote:All of the above dan denk ik.Op dinsdag 26 oktober 2010 22:10 schreef Duimelot het volgende:
omdat je daar al zo'n geweldige ervaringen mee gehad hebt en zulks
of iets met lot wil je wat zeggen en zulks
of omdat je in datingtopics post en zulks
of alle drie en zulks
quote:Ik betrap mezelf er ook nog wel eens op om met me haar te spelen maar dat is idd wel een beetje zenuwen. Fijn om gewoon iets te doen te hebben.Op dinsdag 26 oktober 2010 22:09 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Ik heb er niets mee of tegen, maar het valt me nu al een eeuw op, opzij leggen, een staart maken terwijl je geen staart hebt, uit je ogen gooien, krulletjes maken, echt iedere vrouw die ik ooit date doet het, en pas na een paar dates of in een relatie valt het weg.
quote:Ik heb nog nooit met Ruudje geflirtOp dinsdag 26 oktober 2010 22:15 schreef Duimelot het volgende:
[..]
wtf ga jij nu die ruudje versieren en laat neelix lekker voor mij wil je
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 22:17 schreef love_sharon het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit met Ruudje geflirtDat was Jolene
quote:En je zal der ook niet even naar mij doorsturen ofzo.Op dinsdag 26 oktober 2010 22:18 schreef Duimelot het volgende:
ik haal echt zo iedereen door elkaar
dan sorry en dan deel ik m wel
quote:jij was aan het paiqen
quote:Ik heb alleen nog maar speeddates met mormels gehad.Op dinsdag 26 oktober 2010 22:20 schreef Duimelot het volgende:
[..]
jij was aan het paiqen
doe eens een speeddate copieren voor leesvoer?
kunnen we jouw player moves bestuderen
quote:Zoals eerder vermeld mag niet van LamonOp dinsdag 26 oktober 2010 22:19 schreef Techno het volgende:
[..]
En je zal der ook niet even naar mij doorsturen ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |