OMG wat een uitgebeten veel te overbelichte fotoquote:Op maandag 18 oktober 2010 18:35 schreef xjoyce het volgende:
Het is hier stil zeg ;p
Nog maar 1 dan, gisteren gemaakt.
[ afbeelding ]
Lightroom.quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:39 schreef xjoyce het volgende:
LR?
Ja op mijn scherm vind ik het licht net goed ;p
Zal de volgende keer wat blijer kijkenquote:
Ja dat heb ik expres zo bewerkt, vond hem met wat meer contrast er niet zo leuk uit zien eerlijk gezegdquote:Op woensdag 20 oktober 2010 13:16 schreef doradoradora het volgende:
@pumpkin
Je foto is een beetje woozy, beetje te wazig...ik denk dat je misschien meer contract kan inbrengen waardooor hij interressanter wordt. Ook zo ik meer aandacht focussen op de piercing. Ik vind we dat er een mooie emotie over de foto hangt.
Foto uit een fotoshoot niet zo lang geleden.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 25 oktober 2010 03:46 schreef ChickenMan het volgende:
@doradoradora
Ik vind je foto's te grauw en niet echt spannend. Misschien kan je wat met photoshop spelen om iig de kleuren wat meer flair te geven.
1 2 | [url=http://www.flickr.com/photos/metbas/5107339484/]Yara[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/metbas/]Met Bas[/url], on Flickr |
quote:Logica hoeft voor mij niet altijd....Vond het leuk hoe deze pic een beetje van de zijknat werd geschoten waardoor je niet perse alles hoefde te zien maar ik kan je opmerking wel snappen.Op maandag 25 oktober 2010 18:14 schreef MetBas het volgende:
@xjoyce: In tegenstelling tot mijn voorgangers vind ik de overbelichting geen storende factor, ik vind het zelfs bijdragen aan de sfeer die je met die foto neerzet.
@The-rock: Leuk portret, alleen vind ik het jammer dat de armen een beetje uit het niets lijken te komen, maar dat is slechts een klein punt van kritiek. Verder leuk!
@pumpkinsoup: Misschien een beetje te wazig inderdaad, maar ergens draagt dat ook wel bij aan de sfeer die je met je foto neerzet. Ben er nog niet helemaal over uit.![]()
@dora: Mwa, weet niet. Vind de foto een beetje te 'gemaakt'. Misschien moet je zelf ook wat meer contrast aanbrengen in je foto's, nu zijn ze (zoals eerder gezegd) wat grauw.
@Xjoyce: Mooi model, goed aangebrachte visagie, enig minpunt vind ik het blik van het model; kon spannender, uitdagender.
@Hilzillah: Mooi.
Nu mijn bijdrage, is niet een studiofoto, het was meer van 'EY, YARA!' en toen draaide ze zich om.![]()
[ ]
Edit: waarom staat ie er nou twee keer? Deze code gebruik ik:
[ code verwijderd ]
Edit 2: Onderste stukje maar weggelaten, nu lijkt hij goed te werken.
quote:Uhm in photoshop wat met de schuifknoppen gespeeldOp woensdag 20 oktober 2010 16:22 schreef Moja het volgende:
Mooie foto Pumpkinsoup. Die wazigheid maakt het juist interessant hoe heb je dat bewerkt? Bovenstaande foto vind ik een beetje te gekunsteld en de kleding storend met de omgeving.
quote:Mooi model, mooie kleding, mooie kleuren. Helaas mis ik voor mijn gevoel toch iets.. het is een erg zachte foto, weinig contrast, zou een overdreven vignetering of een paar van die mooie lensflares (zo heetten die leuke kleuren bolletjes tochOp maandag 25 oktober 2010 22:00 schreef xjoyce het volgende:
@Hilzillah Mooie belichting! Ik vind het achterste meisje niet zo mooi kijken dat is wel jammer maar de bruid staat er erg mooi op.
@MetBas Mooi plaatje, Hij is mooi scherp mooie kleuren en dr haar zit leuk haha.
@The-Rock ze heeft een hele mooie blik in de ogen, ik denk dat ik de foto wel mooier had gevonden als ze haar arm niet zo omhoog had gedaan, ik vind rechts haar oksel er niet zo heel mooi opstaan.
Foto van vandaag.
[ afbeelding ]
Ja, dat heb ik ook! De ruimte en de zon zijn prachtig, maar het model heeft een saaie blik in haar ogen, ze haalt de foto eigenlijk een beetje omlaag. Misschien met andere kleding en een andere blik dat de foto in zijn geheel veel beter tot zijn recht komt. Want de setting is inderdaad fantastisch en mooi vast gelegd!quote:Op maandag 1 november 2010 15:24 schreef pumpkinsoup het volgende:
Wat een mooie ruimte
Bij zulke ruimtes denk ik meteen heel sproojesachtig en had een model in een wit kanten jurkje of juist een grote jurk er 10 keer beter bij gepast. Dus aan de ene kant vind ik hem echt mooi, maar het model doet me niet zoveel. Ook is de foto een ietsiepietsie scheef
Oeh ik ben heel benieuwd naar meer foto's van de serie!quote:Op maandag 1 november 2010 16:52 schreef --H-I-M-- het volgende:
Thanks ladies!
De foto's zijn gewoon in mijn apartement genomen, lekker handig, want weinig sjouwwerk Het was een fotoshoot voor een stylingopdracht van een vriendin van me. Heb nog wel een paar andere welke ik straks anders wel zal posten
Ik dacht trouwens dat ik hem juist had rechtgezet, maar missschien dat dat niet lekker is gebeurd. Ik zal hem vanavond eens linialen
Thanks!quote:Op dinsdag 2 november 2010 00:49 schreef bl0emetjE het volgende:
[..]
Oeh ik ben heel benieuwd naar meer foto's van de serie!
Leuk dat je een vriendin hebt die styling doet!
Vind nog steeds die zon en lensflare echt erg gaaf op je foto ♥
En ik vind hem ook wel recht genoeg, het is ms meer de vervorming in de kozijnen, maar dat stoort mij persoonlijk niet.
Ohh leuk!quote:Op dinsdag 2 november 2010 09:39 schreef --H-I-M-- het volgende:
en voila
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nicequote:Op maandag 1 november 2010 15:20 schreef --H-I-M-- het volgende:
@ xjoyce: wat een toffe jaren 70 vibe foto
crosspost, maar wellicht de moeite waard voor dit topic:
[ afbeelding ]
Dankje voor de tips! Dit was ook voor het model de eerste keer dat ze model stond, en ik vond het dus voor de eerste keer wel goed gaan.quote:Op dinsdag 2 november 2010 14:33 schreef bl0emetjE het volgende:
[..]
Ohh leuk!
Die eerste vind ik mooi qua licht en lichtheid! Twee kleine puntjes: de mond van het model had ietsje dichter gemogen en haar hand valt weg achter de trap.
De tweede is lekker spontaan, het model kijkt hier leuk vind ik! De achtergrond is mooi rustig en onscherp. Alleen haar armen zijn heel opgepropt en ook haar handen zijn niet te zien. Probeer om op foto's zoveel mogelijk de handen in het zicht te houden (behalve als de arm aan de andere kant van het lichaam zit), maar anders kan het lijken of ze stompjes heeft of dat het propperig wordt.
De laatste foto, wow, mooi huis!! Kan ik je huis ook niet eens als lokatie gebruiken![]()
Ik vind dat het model een leuke houding heeft, anders dan anders. Ook die lamp boven haar hoofd bijv, leuk detail! Maar misschien had de jas kort of gesloten moeten zijn? Hij hangt nu langs haar lichaam, waardoor je haar lichaamsvormen niet meer goed ziet. Ook haar blik had wel iets zachter gekund op deze foto.
Kortom: Zeer mooie omgeving, leuk dat je hebt gespeeld met verschillende sferen en met het licht, maar ik denk dat het model beter kan en dat de foto's dan nog gaver zouden kunnen zijn! Ik mis nog een beetje de wow-factor omtrent het model (de omgeving heeft deze zeker!)
Dankje, ik heb ook een beetje geprobeerd op iedere foto een andere sfeer te creerenquote:
Ik drukte bij deze foto per ongeluk op de verkeerde lightroomknop en kreeg toen iets in deze richting (hij was in kleur) en toen dacht ik, wow, hier ga ik mee verderquote:Op dinsdag 2 november 2010 14:45 schreef Tamashii het volgende:
Wauw, fantastische foto's, werkelijk waar, vooral die laatste. Dat witte steriele van het huis, en dan haar zwarte jurk en kousen.
Ik ben er ook heel blij meequote:
Dankje! dat was ook de favoriet van de stylistequote:Op woensdag 3 november 2010 01:56 schreef Hilzillah het volgende:
HIM, Wat een mooie foto's! Ik vind de 2e foto heel erg mooi. Warm!
Erg mooie foto. Focus licht echter nu wel op haar handen en niet op haar gezicht (lees: gezicht is niet scherp), wat ik weer jammer vind. Mooi kleurgebruik en scherptediepte. Ik vind dit eigenlijk mooier dan de vrij 'harde' portretfoto's die je normaal schiet.quote:Op donderdag 28 oktober 2010 13:04 schreef xjoyce het volgende:
Ja hoe doe je zo'n lensflare erin? als iemand me dat kan uitleggen haha!want dat lijkt me inderdaad ook erg mooi.
@pumpkinsoup (schrijf het verkeerd volgesn mij) Ik vind het wel een mooie foto maar niet van Wauw gewoon leuk..
[ afbeelding ]
Prachtigquote:
Ik heb idd niks aan de kleuren gedaan met deze foto, maar begrijp wel wat je bedoelt. Ik ben alleen bang dat als ik het aanpas, de zon ook wat inlevert, maar zal het eens proberenquote:Op donderdag 4 november 2010 18:41 schreef Dya het volgende:
@ --H-I-M--
Kleine comment op de foto die je als eerste had gepost..
Vind het een hele mooie foto, mijn mening is alleen dat het iets te oranje achtig eruit komt
Zeg maar alsof je een photofilter met photoshop eroverheen heb gegooid.. ik had dus nog iets met de kleuren gedaan, iets minder oranje laten overkomen.. maargoed, dat is mijn mening
Ik heb sommige foto's expres wat minder scherp gemaakt vanwege het thema "dromen", maar of dit een geaccepteerde keus is is een tweede natuurlijk!quote:Op vrijdag 5 november 2010 17:32 schreef The-Rock het volgende:
@ HIM
Op de 1 of andere manier mis ik scherpte in jouw foto's...
Thanks! En, vergeet zelf niet te lachen op je foto's, nu kijk je zo boos! wel mooie belichting op je haar!quote:Op zondag 7 november 2010 23:18 schreef Chemiu het volgende:
Ik vind de stijl van xjoyce en HIM echt mooi. Niets slechts voor de andere users hoor, maar dat dromerige vind ik echt heerlijk.
Dankjewel! Het is idd mijn huis, leent zich altijd goed voor shootsquote:Op maandag 8 november 2010 08:07 schreef xjoyce het volgende:
@Him, wat een mooi huis wauw haha en erg mooie foto's. Zoals geloof ik iemand hierboven ook al zei ik mis wel wat scherpte inderdaad maar dat is een klein puntje voor de rest heel erg mooi. Is dat jou huis trouwens?(sorry als dat al ergens stond) Ik wil wel een keer bij je komen shootten haha ;p
Natasja, een simpele foto die vind ik toch wel kracht uitstraalt.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |