ja bij XGN is het onmogelijk om een sociaal leven te hebbenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:16 schreef Nebo het volgende:
[..]
Jij bent potverdeurie naar twee events op één dag geweest?
Druk druk druk.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:05 schreef Egamer het volgende:
[..]
Ik was ook op twee verschillende plaatsen
Ja nou ik was al in Utrecht vanwege school en moest anders toch op m'n collega wachten, dus ik mocht mee naar MoH en dan direct door naar Donkervoortquote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:16 schreef Nebo het volgende:
[..]
Jij bent potverdeurie naar twee events op één dag geweest?
Maar E, je wist dat ik het was en je zegt niet even hoi?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:23 schreef Egamer het volgende:
[..]
Ja nou ik was al in Utrecht vanwege school en moest anders toch op m'n collega wachten, dus ik mocht mee naar MoH en dan direct door naar Donkervoort
Erg he. En ook niet zeggen als ie iemand van FOK! ziet.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:25 schreef RitseB het volgende:
[..]
Maar E, je wist dat ik het was en je zegt niet even hoi?
Ik wist niet zeker dat jij het wasquote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:25 schreef RitseB het volgende:
[..]
Maar E, je wist dat ik het was en je zegt niet even hoi?
Aww...quote:
je hebt ritse toch al vaker gezien toen je hier nog crew was?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:27 schreef Egamer het volgende:
[..]
Ik wist niet zeker dat jij het wasEn ik ben altijd verlegen. En ik wist alleen van Pheno toen ik z'n post over Donkervoort net las
Volgende keer zeg ik hoi!
quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:27 schreef Egamer het volgende:
[..]
Ik wist niet zeker dat jij het wasEn ik ben altijd verlegen. En ik wist alleen van Pheno toen ik z'n post over Donkervoort net las
Volgende keer zeg ik hoi!
Volgens mij betaal ik al een tijdje voor een fikkie en een stuk cake ja.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:28 schreef koei het volgende:
[..]
Aww...
Je hebt toch wel een uitvaartverzekering he?
quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:26 schreef RitseB het volgende:
Nebo, zusje lief wil trouwens mee naar dat feestje in Tilburg
Nee, kort nadat hij kwam was ik wegquote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:28 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
[..]
je hebt ritse toch al vaker gezien toen je hier nog crew was?
quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:30 schreef Egamer het volgende:
[..]
Nee, kort nadat hij kwam was ik weg
Bij Poit zijn zusjes vanuit principequote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:32 schreef RitseB het volgende:
[..]
Jij hebt mij zusje toch ook gezien?
quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:32 schreef RitseB het volgende:
[..]
Jij hebt mij zusje toch ook gezien?
Top!quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:35 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
[..]
hoe is de gezondheid btw?
qft!quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:37 schreef GameBabe het volgende:
[..]
Bij Poit zijn zusjes vanuit principeMaakt niet uit of hij ze wel of niet gezien heeft of dat ze erbij zitten, het wordt gewoon verkondigd zo vaak als het maar kan
Ik zou gewoon de verwarming aan doen.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:35 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
Trouwens, is 60 euro duur voor handschoenen? Ik wil leren handschoenen hebben voor in de auto. Iemand enig idee waar ik die dingen kan kopen?
Goed om te horen!quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:37 schreef Egamer het volgende:
[..]
Top!Sinds mei ben ik officieel geen hartpatiënt meer, en terecht want ik heb helemaal nergens meer last van. Met voetbal ben ik ineens supersnel en superfit geworden en ben ook niet meer bang dat het een keer mis kan gaan.
het stuur blijft altijd zo lang koudquote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:38 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik zou gewoon de verwarming aan doen.
quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:37 schreef Egamer het volgende:
[..]
Top!Sinds mei ben ik officieel geen hartpatiënt meer, en terecht want ik heb helemaal nergens meer last van. Met voetbal ben ik ineens supersnel en superfit geworden en ben ook niet meer bang dat het een keer mis kan gaan.
Sinds de operatie van vorig jaar september heb ik over het algemeen nergens meer last van gehad. Dus gelukkig was een 2e operatie goed voor mij.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:38 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
[..]
Goed om te horen!Was het gewoon zomaar ineens over?
Maar uh, een golfwinkel of zo? Perry Sport heeft ook van die handschoenen.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:38 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
[..]
het stuur blijft altijd zo lang koud
V&D in A'foort heeft echt een shitload aan die dingenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:35 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
Trouwens, is 60 euro duur voor handschoenen? Ik wil leren handschoenen hebben voor in de auto. Iemand enig idee waar ik die dingen kan kopen?
fucking relaxed dudequote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:39 schreef Egamer het volgende:
[..]
Sinds de operatie van vorig jaar september heb ik over het algemeen nergens meer last van gehad. Dus gelukkig was een 2e operatie goed voor mij.
SPOILER: Tieten voor Eke!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Golfhandschoenen worden over het algemeen per stuk verkochtquote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:41 schreef Pheno het volgende:
[..]
Maar uh, een golfwinkel of zo? Perry Sport heeft ook van die handschoenen.
morgen meteen ff kijken, ook ff kijken of ik misschien op de Hoge Kleij handschoenen kan halenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:41 schreef Nebo het volgende:
[..]
V&D in A'foort heeft echt een shitload aan die dingenBinnenlopen tegenover de HEMA en dan meteen links.
Dan koop je er tweequote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:45 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
[..]
Golfhandschoenen worden over het algemeen per stuk verkocht
[..]
quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:42 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
[..]
fucking relaxed dudeSPOILER: Tieten voor Eke!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
The Kooks O+ Arctic Monkeys O+ Blood Red Shoes O+ Franz Ferdinand O+ Muse O+ The Last Shadow Puppets O+
quote:
In de autoquote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:35 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
Trouwens, is 60 euro duur voor handschoenen? Ik wil leren handschoenen hebben voor in de auto. Iemand enig idee waar ik die dingen kan kopen?
Klinkt ook lekker heftigquote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:37 schreef Egamer het volgende:
[..]
Top!Sinds mei ben ik officieel geen hartpatiënt meer, en terecht want ik heb helemaal nergens meer last van. Met voetbal ben ik ineens supersnel en superfit geworden en ben ook niet meer bang dat het een keer mis kan gaan.
Gast...quote:Op woensdag 13 oktober 2010 22:38 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
[..]
het stuur blijft altijd zo lang koud
Of een echte man worden of een fohn voor in de auto om je stuur te fohnenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 23:41 schreef koei het volgende:
[..]
Gast...
En daar dan ook nog eens zestig euro aan uit willen gevenZoveel betaal ik nog niet eens voor goede snowboardhandschoenen... Bij de Perry hebben ze in het winterseizoen overigens wel van die dunne binnenhandschoentjes. Leren handschoenen moet je gewoon over een maandje ofzo bij de V&D halen. Of gewoon een stuurhoes of stuurverwarming!
Ik zie hem al in de elektronicawinkel vragen om een fohn met autostekkerquote:Op woensdag 13 oktober 2010 23:45 schreef GameBabe het volgende:
[..]
Of een echte man worden of een fohn voor in de auto om je stuur te fohnen
Inderdaadquote:Op woensdag 13 oktober 2010 23:52 schreef koei het volgende:
[..]
Ik zie hem al in de elektronicawinkel vragen om een fohn met autostekker
Ik ga vrijdag starten met een cursus academic writing. Mijn scriptie moet verplicht in het Engels en mn schrijfvaardigheid is nog niet op niveau dus dat moet ik daarmee gaan oppoetsen. Verder heb ik volgende week weer een afspraak, maar mn motivatie is weer nihilquote:Op donderdag 14 oktober 2010 00:17 schreef GameBabe het volgende:
[..]
Inderdaad
Hoe gaat het met je studie?
Ik game tegenwoordig alleen nog maar kleine spelletjes, dus dat valt wel mee. singstar dance en rock band 3 staan voor dit jaar op de planning en volgend jaar brink en spec ops, en dat is het dan wel weer... ben geen echte gamer meerquote:
Ik heb er nooit last van. Leren bekleding, inclusief stuurquote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:09 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
Handschoenen in de auto is juist überrelaxed: meteen lekker warm aan je handen en niet bijna een half uur dat koude teringstuur vasthouden terwijl je net wakker bent. Liever een stukje comfort dan mezelf onnodig kwellen
ook niet als het gevroren heeft?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:20 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik heb er nooit last van. Leren bekleding, inclusief stuur
iedereen lijkt wel aan de ziekte te zijn sinds gisteren. Heb er zelf geen last van, maar binnen de bank lopen ze ook allemaal te kuchen en te niezen.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:28 schreef Solique het volgende:
Goedemorgen
Temperatuur zakt weer in Nederland dus mijn keel zit weer vol, hoest me te pletter.![]()
Nee, ik heb warme handen, zo opgelost.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:20 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
[..]
ook niet als het gevroren heeft?
Hier binnen de bank ook genoeg tegen gekomenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:45 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
iedereen lijkt wel aan de ziekte te zijn sinds gisteren. Heb er zelf geen last van, maar binnen de bank lopen ze ook allemaal te kuchen en te niezen.
* SpankmasterC meldt zich voor snotdienstquote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:48 schreef Bart het volgende:
* Bart meldt zich voor de hoest- en niesbrigade
Ah hebben ze jou daarvoor gepaaldquote:Op donderdag 14 oktober 2010 09:13 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
* SpankmasterC meldt zich voor snotdienst
Moggequote:
quote:
Dat bepaal ik wel.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 09:28 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]ik word niet gepaald, ik paal zelf alleen!
welke bank?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:57 schreef Solique het volgende:
[..]
Hier binnen de bank ook genoeg tegen gekomen
(jij hebt me dus ziek gemaakt)
Ik neem braaf vitamientjes! En eet appels en shit!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 09:43 schreef GameBabe het volgende:
Jongens, de r is in de maand, dan moet je braaf je vitamientjes nemen. Hier geen last van snot! Klopt af!
Koninklijke Bank van Schotlandquote:Op donderdag 14 oktober 2010 09:37 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
welke bank?
en nee, zeker niet![]()
Neem vitamientjes en alles maar keel zit gewoon dicht, even flink losstomen en weg is het.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 09:43 schreef GameBabe het volgende:
Jongens, de r is in de maand, dan moet je braaf je vitamientjes nemen. Hier geen last van snot! Klopt af!
Appels ok, maar shit...quote:Op donderdag 14 oktober 2010 09:44 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Ik neem braaf vitamientjes! En eet appels en shit!
Ik heb hier een kilo kiwi naast me staan!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 09:43 schreef GameBabe het volgende:
Jongens, de r is in de maand, dan moet je braaf je vitamientjes nemen. Hier geen last van snot! Klopt af!
Staan, nu nog opetenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 09:52 schreef Bart het volgende:
Ik heb hier een kilo kiwi naast me staan!
Ja rustig aan, moeten eerst nog rijp worden anders zijn ze zo zuur...quote:
Hier ABN Amro Clearing, voormalig Fortis Clearingquote:Op donderdag 14 oktober 2010 09:46 schreef Solique het volgende:
[..]
Koninklijke Bank van Schotland
Zeggen ze allemaal
quote:
Ik heb hem nog niet bekeken maar ik ga er heen!!quote:
Met een tray Schültebraü?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 10:14 schreef Poit het volgende:
[..]
Ik heb hem nog niet bekeken maar ik ga er heen!!
AAHH, toch niet in hetzelfde pand > GML 10quote:Op donderdag 14 oktober 2010 09:57 schreef PoederSuikerPoeder het volgende:
Hier ABN Amro Clearing, voormalig Fortis Clearing
en![]()
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 10:19 schreef Solique het volgende:
[..]
AAHH, toch niet in hetzelfde pand > GML 10
Zou wel een actie zijn inderdaad.quote:
Ik ben ook homoquote:
nee wij zitten niet op de Gustav Mahlerlaan, wij zitten in A16 of F28 (geen idee welke van de twee); in elk geval tegenover het Amstelstationquote:Op donderdag 14 oktober 2010 10:19 schreef Solique het volgende:
[..]
AAHH, toch niet in hetzelfde pand > GML 10
Ik vond je altijd wel tof, maar nu niet meer.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 11:10 schreef GameBabe het volgende:
[..]
Ik ben ook homowant ik val op mannen
Wanneer ga je een lekkere kop koffie maken dan?quote:
Kutje! Met je invitesquote:Op donderdag 14 oktober 2010 11:27 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Wanneer ga je een lekkere kop koffie maken dan?
homo'squote:Op donderdag 14 oktober 2010 11:26 schreef Bart het volgende:
[..]
Ik vond je altijd wel tof, maar nu niet meer.
Dat wou ik dus eigenlijk zeggen, maar dat vond ik weer zo lullig overkomen.quote:
QFT!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 11:55 schreef Carmichael het volgende:
Homo's zijn tof, behalve als het van die relnichten zijn. Maar dat is hetzelfde als vrouwen. Bijna alle vrouwen zijn tof, behalve van die roddelhoeren.
Inderdaad, die zijn bijna net zo erg als homofiele mensen!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |