Ja, dat is idd wel het belangrijkste ja.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 12:34 schreef moussy het volgende:
[..]
ja maar das altijd.
Laat ik het dan maar duidelijker brengen, ik hoop maar dat hij er na oplappen aantoonbaar uitziet voor iig zn kinderen.
6 jaar geleden heeft de moeder van mijn vader, mijn oma dus, zichzelf van haar flat gegooid. Dus een beetje weet ik er wel van. Bij ons was het onbegrip heel groot. Haar kinderen en kleinkinderen waren blijkbaar niet voldoende om te blijven leven of uberhaupt maar om aan de bel te trekken bij iemand voor hulpquote:Op donderdag 7 oktober 2010 12:48 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
dat kan je volgens mij pas begrijpen als het in je omgeving gebeurt of als je het zelf hebt (gehad)
schijnt wel te kunnen bij overdosis slaapmiddelen. maar dan moet je wel van tevoren reistabletjes (anti-braakmiddel) nemen.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 12:44 schreef Raissa het volgende:
Vredig inslapen is er met teveel medicijnen dus niet bij? Ik dacht ook altijd dat dat de meest nette manier was...
Ik sla nooitquote:Op donderdag 7 oktober 2010 12:54 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
schijnt wel te kunnen bij overdosis slaapmiddelen. maar dan moet je wel van tevoren reistabletjes (anti-braakmiddel) nemen.
in slaapmiddelen zit een beetje braakmiddel zodat je de boel bij overdosis uitkotst.
heb ik van horen zeggen. dus niet slaan als het niet waar is
Je bent me net voor.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:13 schreef Diaan73 het volgende:
http://rotland.blogspot.com/2010/10/antonie-is-dood.html?spref=tw
quote:Als een woesj door Nederland het bericht:
Kleine Kamerling is dood
Zelfmoord.
Zou het liefst de ondergrond in willen scheuren om 'm aan z'n haren eruit te trekken:
"Nee Antonie, dit is geen goed plan."
Ons Roomboterjongetje noemden we hem vroeger.
Omdat alles hem altijd meezat, en hij overal mee wegkwam.
"En vader, hou je nog een beetje van me?"
"Wat is er, niet gerepeteerd zeker?"
Maar doorzettingsvermogen had hij genoeg, anders schop je het niet zo ver.
Nee, een depressie is een felle vijand.
Ooit heeft iemand me uitgelegd hoe een chemische reactie in de hersens tot zoiets kan leiden.
En al houdt de hele wereld van je, daar heb je op dat moment niets aan.
Wat moet hij in de war zijn geweest, wat heeft hij zichzelf aangedaan
Wat heeft hij zijn gezin aangedaan. Hoe kwetsbaar is de mens
Dag roomboterjongetje, ik zou heel boos willen zijn.
Maar je kunt nooit zo goed boos zijn op jou.
Dus rust in vrede.
En hoe het verder moet, zal de toekomst leren.
Same here.quote:
quote:
Bijzonder mooi en knap geschrevenquote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:13 schreef Diaan73 het volgende:
http://rotland.blogspot.com/2010/10/antonie-is-dood.html?spref=tw
Een vriend van mij ook, met blauwzuurgas.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 12:11 schreef moussy het volgende:
Ik heb altijd meteen zoiets van, ik hoop dat hij het een beetje netjes gedaan heeft![]()
een vriend van mij heeft zichzelf vergast, dat zag er alles behalve smakelijk uit
oh dat weet ik nog!quote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:47 schreef k_i_m het volgende:
Ik vind dat bijna net zo boeiend als die handleiding overledenenzorg die ik ooit op internet vond toen ik aan het zoeken was naar watten (!. ! )
Ik heb een ppd gehad, en reken maar dat Thijs en ik het enige waren waar ik aan dacht. Nou zegt mijn ervaring niks over 'het algemeen', en misschien is wat ik ervaren heb ook wel egocentrisme, en niet egoïsme.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:47 schreef YPPY het volgende:
In mijn ervaring horen een depressie en egoïsme juist niet bij elkaar. Ik zou me eerder voor kunnen stellen dat hij het niet uit egoïsme gedaan heeft, maar omdat het in zijn beleving beter was voor zijn omgeving. Heel confronterend zoiets.
Ik vond mezelf alleen maar stom en overbodig en nutteloos en meer negatiefs. Ik was juist bezig het goede te doen voor anderen en voldoen aan verwachtingen en de schijn ophouden. Nu zou ik mezelf egoïstischer noemen dan toen, omdat ik nu meer voor mezelf opkom.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:50 schreef McLaura het volgende:
[..]
Ik heb een ppd gehad, en reken maar dat Thijs en ik het enige waren waar ik aan dacht. Nou zegt mijn ervaring niks over 'het algemeen', en misschien is wat ik ervaren heb ook wel egocentrisme, en niet egoïsme.
een namaakschaap, van namaaktexel die een elastiekje op had gevretenquote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:50 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
oh dat weet ik nog!ja, getverdemme
oh, ik heb me vanochtend mild opgewonden over de wollen kinderjassen van C&A waar ze breed mee adverteren.
wie wil er weten waar ze van gemaakt zijn?!![]()
Uiteraard van 89% polyester, 10%viscose en 1%elastine.![]()
Ja, daar had dat schaap ook geen weet van denk ik.
Dit dus.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:47 schreef YPPY het volgende:
In mijn ervaring horen een depressie en egoïsme juist niet bij elkaar. Ik zou me eerder voor kunnen stellen dat hij het niet uit egoïsme gedaan heeft, maar omdat het in zijn beleving beter was voor zijn omgeving. Heel confronterend zoiets.
Blijkbaar heb je dan heel erg het gevoel dat je iedereen tot last bent? En dat het voor iedereen beter is dat jij er niet meer bent?quote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:54 schreef YPPY het volgende:
[..]
Ik vond mezelf alleen maar stom en overbodig en nutteloos en meer negatiefs. Ik was juist bezig het goede te doen voor anderen en voldoen aan verwachtingen en de schijn ophouden. Nu zou ik mezelf egoïstischer noemen dan toen, omdat ik nu meer voor mezelf opkom.
Juist door die liefde durft zo iemand te kiezen voor welke kant van het gevecht hij/zij aangaat denk ik.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:57 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Blijkbaar heb je dan heel erg het gevoel dat je iedereen tot last bent? En dat het voor iedereen beter is dat jij er niet meer bent?
ik vind het wel wat hoor. Potverdikkie. Ook dat andere mensen niet meer tot hem door konden dringen met hun liefde. Dát zou me geloof ik wel erg verdriet doen. Dat ik die persoon niet beter heb kunnen liefden.
Heuj, ff edit. Buiten het missen van die persoon en dergelijke voor de hand liggende emoties.
Er is niks egoïstisch/(er) aan jezelf gezond houdenquote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:54 schreef YPPY het volgende:
[..]
Ik vond mezelf alleen maar stom en overbodig en nutteloos en meer negatiefs. Ik was juist bezig het goede te doen voor anderen en voldoen aan verwachtingen en de schijn ophouden. Nu zou ik mezelf egoïstischer noemen dan toen, omdat ik nu meer voor mezelf opkom.
Hoe het voor een ander is, weet ik natuurlijk niet. Ik kan alleen maar voor mezelf spreken.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:57 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Blijkbaar heb je dan heel erg het gevoel dat je iedereen tot last bent? En dat het voor iedereen beter is dat jij er niet meer bent?
ik vind het wel wat hoor. Potverdikkie. Ook dat andere mensen niet meer tot hem door konden dringen met hun liefde. Dát zou me geloof ik wel erg verdriet doen. Dat ik die persoon niet beter heb kunnen liefden.
Heuj, ff edit. Buiten het missen van die persoon en dergelijke voor de hand liggende emoties.
euh, nee, eigenlijk niet.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:00 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Juist door die liefde durft zo iemand te kiezen voor welke kant van het gevecht hij/zij aangaat denk ik.
als u snapt wat ik bedoel
Ja, want dan heeft degene waarvan je houdt tenminste een fijner leven. Dan is die bevrijdt van jou (degene die depressief is).quote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:06 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
euh, nee, eigenlijk niet.
Door liefde durven ze zelfmoord te plegen?
Wat ben ik blij dat je die levensader had. Maar nog meer bewondering voor wat je vandeweek gedaan hebt dan. Ook al was het "maar werk"quote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:05 schreef YPPY het volgende:
Saffier
[..]
Hoe het voor een ander is, weet ik natuurlijk niet. Ik kan alleen maar voor mezelf spreken.
Ik was inderdaad alleen maar anderen tot last. Ik was stom en slecht en nutteloos. Iedereen kon voor Anna zorgen, beter dan ik zelf. Want ik was toch maar een ^#%&^#%#$# *insert heftige woorden die ik nog niet kan tikken*. Waarom zou je er dan zijn? Dat gevoel, dat zit dan zo diep. Iedereen in je omgeving kan wat anders beweren (en juist ontkennen dat ik slecht was, maakte het erger), het gevoel blijft. En dat is zo, zo, zo heel sterk. En als je stom en *insert heftige woorden* bent, dan is het voor je omgeving makkelijker als je er niet bent. Dan kunnen ze tenminste gewoon fijn leven, zonder die zorg van jou. Die overtuiging zit dan zo diep. Dan is het echt zo dat je beter dood kunt zijn. Dat je daarmee juist voor een oplossing zorgt voor anderen.
Mijn geluk was dus de borstvoeding. Daardoor was ik onmisbaar. Moest ik verder. Maar als je zoiets niet hebt, zo'n levensader, ja, dan is de situatie zo heel anders...
Dat.. en ergens ook omdat die persoon onnoemelijk veel vetrouwen heeft in de liefde van de naasten.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:07 schreef YPPY het volgende:
[..]
Ja, want dan heeft degene waarvan je houdt tenminste een fijner leven. Dan is die bevrijdt van jou (degene die depressief is).
was zeker een opblaasschaapquote:Op donderdag 7 oktober 2010 13:50 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
oh dat weet ik nog!ja, getverdemme
oh, ik heb me vanochtend mild opgewonden over de wollen kinderjassen van C&A waar ze breed mee adverteren.
wie wil er weten waar ze van gemaakt zijn?!![]()
Uiteraard van 89% polyester, 10%viscose en 1%elastine.![]()
Ja, daar had dat schaap ook geen weet van denk ik.
Wat heb ik gemist?quote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:08 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Wat ben ik blij dat je die levensader had. Maar nog meer bewondering voor wat je vandeweek gedaan hebt dan. Ook al was het "maar werk"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
Het is maar goed ook,dat je het niet echt kunt begrijpen, of voelen.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:22 schreef Groofsken3 het volgende:
Ik vind het ook heel moeilijk om het echt te begrijpen, of echt in te voelen.
Ik heb twee vriendinnen gehad met een depressie en ik voelde altijd dat ik het relativeren dan maar wilde overnemen. Maar ja, het haalde steeds eigenlijk niks uit... Je voelt je compleet machteloos als je ernaast staat, ik in elk geval wel. Beide vriendschappen bestaan niet meer. Wat zegt dat? Pffff...
Op mijn werk ben ik uren (gisteren ook nog) bezig geweest om iemand van zelfmoord af te praten. Toch vrees ik voor een telefoontje.quote:
Godverdorie zeg. Nou ja, dat het weinig zin had merkte ik ook wel.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:32 schreef YPPY het volgende:
[..]
Het is maar goed ook,dat je het niet echt kunt begrijpen, of voelen.![]()
Relativeren was ik juist allergisch voor. Dan ging ik 'op slot'. Het voelde dan alsof ik me aanstelde. Alsof ik het allemaal expres deed, dat ziek zijn. Dat het mijn eigen schuld was dat ik me kut voelde en een loser en *insert lelijke woorden*. Alsof je tegen iemand met een gebroken been zegt dat je maar de marathon moet gaan lopen, want je hebt tenslotte nog een been. Of het voor een ander ook zo is, weet ik niet, maar zo was het voor mij.
Als ik het gevoel had dat ik eerlijk kon zijn en geloofd werd. Mijn hersens werkten anders. Dingen die nu logisch zijn, waren dat totaal niet. En andersom. Echt geloven hoefde eigenlijk niet eens, het was meer het niet ontkennen, zeg maar 'erkennen' dat mijn gevoelens bestonden, dat het in mijn perspectief zo was. En het niet bang zijn. Verschillende keren had ik het gevoel dat een ander bang was voor wat ik zei, bang dat ik meteen van een flat zou springen oid. Terwijl ik dat helemaal niet zei.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:44 schreef Groofsken3 het volgende:
[..]
Godverdorie zeg. Nou ja, dat het weinig zin had merkte ik ook wel.
Wat hielp je wel? Waar had je wat aan?
quote:Op donderdag 7 oktober 2010 15:26 schreef YPPY het volgende:
[..]
Als ik het gevoel had dat ik eerlijk kon zijn en geloofd werd. Mijn hersens werkten anders. Dingen die nu logisch zijn, waren dat totaal niet. En andersom. Echt geloven hoefde eigenlijk niet eens, het was meer het niet ontkennen, zeg maar 'erkennen' dat mijn gevoelens bestonden, dat het in mijn perspectief zo was. En het niet bang zijn. Verschillende keren had ik het gevoel dat een ander bang was voor wat ik zei, bang dat ik meteen van een flat zou springen oid. Terwijl ik dat helemaal niet zei.
Stel nu dat ik zei: "het gras is blauw", dan kun jij 100 x zeggen dat het groen is, voor mij is het blauw. Punt. Door dat groene steeds te noemen, maak je de afstand groter. Je kunt ook zeggen: "goh, voor jou is het dus blauw, dan zien wij het anders. Wat is voor jou nog meer blauw?". Dan erken je het verschil, je maakt het niet groter, maar je neemt het wel serieus. Als dit te snappen valt.
Het was maar gedeeltelijk over te telefoon, ik heb daar ook uren gezeten.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:49 schreef Deepfreeze het volgende:
Yppy, dat is ook wel dubbel zo'n telefoonactie? Aan de ene kant kun je misschien beter helpen door je ervaring, maar raakt het je dan ook niet extra hard?
Jaquote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:32 schreef YPPY het volgende:
Relativeren was ik juist allergisch voor. Dan ging ik 'op slot'. Het voelde dan alsof ik me aanstelde. Alsof ik het allemaal expres deed, dat ziek zijn. Dat het mijn eigen schuld was dat ik me kut voelde en een loser en *insert lelijke woorden*. Alsof je tegen iemand met een gebroken been zegt dat je maar de marathon moet gaan lopen, want je hebt tenslotte nog een been. Of het voor een ander ook zo is, weet ik niet, maar zo was het voor mij.
Dankjewelquote:Op donderdag 7 oktober 2010 15:26 schreef YPPY het volgende:
[..]
Als ik het gevoel had dat ik eerlijk kon zijn en geloofd werd. Mijn hersens werkten anders. Dingen die nu logisch zijn, waren dat totaal niet. En andersom. Echt geloven hoefde eigenlijk niet eens, het was meer het niet ontkennen, zeg maar 'erkennen' dat mijn gevoelens bestonden, dat het in mijn perspectief zo was. En het niet bang zijn. Verschillende keren had ik het gevoel dat een ander bang was voor wat ik zei, bang dat ik meteen van een flat zou springen oid. Terwijl ik dat helemaal niet zei.
Stel nu dat ik zei: "het gras is blauw", dan kun jij 100 x zeggen dat het groen is, voor mij is het blauw. Punt. Door dat groene steeds te noemen, maak je de afstand groter. Je kunt ook zeggen: "goh, voor jou is het dus blauw, dan zien wij het anders. Wat is voor jou nog meer blauw?". Dan erken je het verschil, je maakt het niet groter, maar je neemt het wel serieus. Als dit te snappen valt.
quote:Op donderdag 7 oktober 2010 16:01 schreef k_i_m het volgende:
[ afbeelding ]
Sorry. Ik moest er even erg om lachen.
quote:Op donderdag 7 oktober 2010 16:01 schreef k_i_m het volgende:
[ afbeelding ]
Sorry. Ik moest er even erg om lachen.
dan heb je die ene hond nog niet gezienquote:
Ooooh hebbuhquote:Op donderdag 7 oktober 2010 16:01 schreef k_i_m het volgende:
[ afbeelding ]
Sorry. Ik moest er even erg om lachen.
Beterschap!quote:Op donderdag 7 oktober 2010 18:12 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
Ik kom even binnenvallen met een bacteriele keelontsteking en verdenking op pfeiffer.
Ik voel me K.
Ik ook. Op de dag dat ik op een nieuw project zou starten. Dat is na het mailen van een foto maar een weekje uitgesteld.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 19:58 schreef moussy het volgende:zo heeft P er eens uit gezien ook van amoxicilline
Dat blowen, hielp dat dan ook om rustig te worden ofzo?quote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:48 schreef McLaura het volgende:
Heel herkenbaar YPPY.... Ik heb buiten mijn ppd ook een 'gewone depressie' gehad. Die is er letterlijk ingeslopen : van wat overwerkt naar overspannen naar 'burn-out' naar depressie...
Ik weet niet zoveel meer van wat ik toen voelde. Ik had zware medicijnen (Remeron en Dipiperon) en blowde veeeel.
Oh gaaf...quote:Op donderdag 7 oktober 2010 19:01 schreef p_iglet het volgende:
je krijgt ook geen uitslag van pfeiffer, je krijgt uitslag van amoxicilline als je ook pfeifer hebt.
vaak heb je dan ook geen bacteriele keelonsteking, maar uitslag van de pfeiffer in je keel.
Dan zie je er ineens zo uit.
[ afbeelding ]
Ik ookquote:Op donderdag 7 oktober 2010 19:58 schreef moussy het volgende:zo heeft P er eens uit gezien ook van amoxicilline
Moeilijk he om zoiets van je af te zetten...quote:Op donderdag 7 oktober 2010 14:34 schreef YPPY het volgende:
[..]
Op mijn werk ben ik uren (gisteren ook nog) bezig geweest om iemand van zelfmoord af te praten. Toch vrees ik voor een telefoontje.
gewoon ff uit laten kloppen bij een schoenmaker!quote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:19 schreef Brighteyes het volgende:
Laarzen!![]()
Ze passen!Zitten een tikkie strak op rechter grote teen, maar ben al met soepel-maak-spul in de weer, gaat goedkomen!
![]()
Goeie!quote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:21 schreef moussy het volgende:
[..]
gewoon ff uit laten kloppen bij een schoenmaker!
Idd!! Heb ik met een vorig paar laarzen ook laten doen.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:21 schreef moussy het volgende:
[..]
gewoon ff uit laten kloppen bij een schoenmaker!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |