abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86816993

Inleiding/Spelregels
We bevinden ons in een dorp waarin een maffiagroep actief is en dorpelingen vermoordt. Deze maffialeden wonen echter ook gewoon in het dorp; het kan dus iedereen van je medespelers zijn. De dorpelingen moeten erachter zien te komen wie er tot de maffia behoren, door hints op te lossen en elke dag iemand (hopelijk een maffialid) te lynchen. Intussen vermoordt de maffia rustig door. Het is de bedoeling om alle maffialeden te vermoorden voordat ze er in grotere getale zijn dan de dorpsmensen.

In principe zijn er dus 2 soorten rollen:
- of je bent maffia
- of je bent dorpsbewoner (eventueel met een speciale rol, zie hieronder)

Eerst zal iedereen een rol toegewezen krijgen via PM. Het is verboden om printscreens van je rol te versturen aan medespelers (indien dit wel gebeurt, aub melden bij de spelleider). Na de rollenverdeling zal er een burgemeester door het dorp gekozen worden via een democratische verkiezing. Iedereen die wil mag zich hiervoor verkiesbaar stellen. De burgemeester zal een aantal bodyguards (speciale rol) krijgen, die zullen voorkomen dat de burgemeester ‘s nachts sterft aan de hand van de maffia. De burgemeester kan wel gelynched worden door het dorp. De burgemeester heeft bij de dorpslynch een stem die extra zwaar telt en kan tevens eenmalig een dubbele dorpslynch instellen! Het is dus belangrijk om een betrouwbare burgemeester te kiezen.

De burgemeester mag dus in één dag naar zijn keuze een dubbele lynch instellen. Dit houdt in dat er die dag twee mensen gelynched worden door het dorp. Iedereen mag dan op twee mensen stemmen, en de twee mensen met de meeste stemmen worden gelynched. Dit moet voor 14:00 die dag worden aangekondigd worden door de burgemeester.

Wanneer de maffia in de nacht dorpsbewoners heeft vermoord, zal er een verhaal komen waarin aanwijzingen verstopt zitten over de maffialeden. De dorpsleden moeten deze hints ontrafelen, om er zo de maffialeden te vinden en te lynchen. De hints worden gehaald uit de ava’s, fotoboeken en profielen van de maffialeden. Ook worden er hints uit de posthistory gehaald; hierbij wordt echter alleen gekeken naar het topic en niet naar wat de desbetreffende speler daar precies gepost heeft, en wordt slechts gekeken naar de eerste pagina van de posthistory.

's Nachts kunnen de maffialeden en mensen met speciale rollen mij een PM sturen met hun actie voor die nacht. Let er hierbij goed op de tijd: tijdens de nacht dienen alle speciale rollen hun PM voor 20:30 gestuurd te hebben, zodat de overgang om 21:00 kan plaatsvinden. Om 21:00 vindt de nacht- of dagovergang plaats. De eerste dag verkiest men de burgemeester, de uitslag van de verkiezing zal de volgende dag om 21:00 zijn. Op dat moment zal tevens de nacht ingaan, waarin de speciale rollen hun PM’s kunnen sturen naar de spelleider. De uitslag van de nacht zal op het volgende moment om 21:00 bekend worden, waarna de dag weer zal ingaan en de dorpsbewoners aan de slag moeten om de hints op te lossen! Und so weiter!

De hints zitten verstopt in het verhaal van de nacht (het verhaal over de dorpslynch bevat dus geen hints), en verwijzen naar de maffialeden die aan het moorden zijn geweest. Aanwijzingen kunnen overal uit genomen worden; postcount, signature, avatar, etc. Deze teksten/plaatjes/whatever mag je dus ook niet veranderen zolang het spel duurt.

Tijdens de dag zal er iemand gelynched worden door het dorp, n.a.v. de kills van ’s nachts. Hierbij mag iedereen stemmen, in het topic! Om er achter te komen hoe je precies moet stemmen, lees dan even verder bij stemregels.

Als de maffia de overhand krijgt (het dorp heeft niet genoeg stemkracht meer om maffia te lynchen waardoor de maffia gewoon de stad kan uitmoorden), verliest de stad. Het dorp wint als alle maffia dood is. De verhouding dorp-maffia is 5:1.

Stemregels:

1. Je moet duidelijk aangeven voor wie je stemt. Bijvoorbeeld: ”##Ik stem voor Piet.” Zorg ook dat je het lijstje met stemmen even kopieert en je eigen stem toevoegt. Wanneer je alleen zegt te stemmen maar het lijstje niet overneemt en aanvult, telt je stem niet mee.
2. Je mag niet stemmen a lá "Ik stem nu voor Piet, maar als het helpt om Jan te redden stem ik op Henk". Je kunt wel je stem veranderen door gewoon dit te posten: ”##unvote Jan, ##vote Piet”
3. Je mag niet op jezelf of iemand stemmen die dood is.
4. In het geval van twee man met evenveel stemmen zal degene die als eerste dit stemaantal heeft bereikt gelynched worden.

Algemene gameregels:
1. Zodra je dood bent mag je niets zeggen dat het spel kan beïnvloeden. Je mag gerust posten, maar let op wat je zegt.
2. Probeer aub de posts gerelateerd te houden aan het spel.
3. Zorg dat je betrokken blijft bij het spel; dit hoeft niet door 24/7 je aanwezigheid te melden in het topic, maar zorg wel dat je stemt. Vooral als je een speciale rol hebt, is je aanwezigheid eigenlijk elke dag even nodig.
4. Ruzies zijn uit den boze, die vecht je maar via PM uit.

Deadlines
De dag -> nacht-overgang zal elke dag om 21:00 plaatsvinden (tot die tijd mag iedereen stemmen, de PM’s van de speciale rollen moeten om uiterlijk 20:30 binnen zijn). Voor de maffialeden geldt: een PM met daarin de personen die vermoord worden, alsmede door welke maffialeden zij vermoord worden.

Rollen:
Zoals al eerder benoemd, er zijn dus verschillende rollen in het spel. Aan het begin krijgt iedereen een PM met daarin zijn/haar rol. Lees hieronder wat je rol inhoudt:

Dorpsbewoner - Je bent een blije en gelukkige dorpsbewoner, opgeschrikt door de onverwachte moorden! Jouw doel is om de maffia te ontmaskeren, zodat ze het dorp niet kunnen uitmoorden. Dit doe je door de hints uit de nachtkills op te lossen en vervolgens te stemmen op de persoon waarvan jij denkt dat het een maffialid is. Je wint als alle maffia dood is gegaan.

Maffia - Jouw doel is om de stad uit te moorden! Je zult te weten krijgen wie je medemaffialeden zijn. Samen zullen jullie elke dag mij een aantal kills kunnen sturen, waarbij het aantal kills gelijk is aan het aantal maffia gedeeld door twee (naar boven afgerond).

Maffiahoer – Je bent lid van de maffia en gebruikt je mannelijke of vrouwelijk charmes om de maffia te ondersteunen. Elke nacht ga je op pad om een dorpsbewoner naar keuze bezig te houden (PM-en naar spelleider voor 20:30), deze dorpsbewoner zal zijn eventuele speciale rol die nacht niet kunnen uitvoeren. Een speler mag maar één keer lichte zedenbezoek ontvangen.

Rechercheur - Elke dag/nachtcyclus mag je me één van de volgende vragen stellen: of een bepaalde aanwijzing naar een bepaald persoon leidt, of hoeveel maffia er op een bepaald persoon gestemd hebben. Je wint als alle maffia dood is.

Nachtwaker - Je neemt het recht in eigen hand. Je kunt elke avond, behalve de eerste avond, iemand naar eigen keus vermoorden. Let op! Er zal wel een aanwijzing over jou aanwezig zijn bij de nachtkills zodra je iemand vermoordt. Je wint als alle maffia dood is.

Dorpsoudste - Als dorpsoudste geniet je veel respect in het dorp. Bij elke lynch mag je een tweede stem naar de spelleider PM-en. Dit mag ook op een andere persoon zijn dan waarop je in het topic gestemd hebt. De dorpsoudste wint als alle maffia dood zijn.

Velddoctor - Je hebt de mogelijkheid elke avond één iemand te beschermen. Dit zal hem of haar, indien er slechts één maffialid hem/haar als kill heeft opgegeven, beschermen. Indien de maffia twee man stuurt, zullen jullie allebei sterven. Je wint als alle maffia dood is.

Bodyguard - Je bewaakt de burgemeester. Alleen de burgemeester kent je identiteit. Zo lang je leeft kan de burgemeester niet 's nachts vermoord worden. Als bodyguard kun je jezelf niet beschikbaar stellen om verkozen te worden als burgemeester. Je wint als alle maffia dood zijn.

Cupido – Cupido mag zijn pijlen van liefde op 2 personen schieten. Deze personen zullen ongelofelijk verliefd op elkaar worden. Zo verliefd zelfs, dat als de een sterft, de ander ook zal sterven. De geliefden krijgen elkaars rol niet te horen. De Cupido moet voor het einde van de burgemeesterverkiezing naar de spelleider gestuurd hebben wie hij verliefd maakt.

Zombie – Je vindt het belachelijk dat je vermoord bent en je wil graag wraak nemen. Dit doe jij doordat je de kans hebt om na je dood nog iemand te vermoorden. Gelijk na je dood stuur je de spelleider een PM met jouw kill, je mag niet meer spelinhoudelijk meepraten.

Seriemoordenaar – Jij bent een nogal gestoorde persoonlijkheid die de maffia de eer van het moorden niet gunt. Daarom ga je er elke nacht op uit om zelf je slag te slaan. Je vermoordt zowel dorpelingen als maffialeden. Jouw doel is om alleen te eindigen.

Good & Bad cop – Deze twee agenten krijgen allebei een extra hint na de kills en moeten deze zelfstandig oplossen. De rol die je krijgt is cop, je weet dus niet of je de Good of de Bad cop bent. De Good cop krijgt een echte hint die wijst naar een maffialid, de Bad krijgt een hint die nergens op slaat. Je wint als alle maffia dood is!

Deelnemers

1. Timmmmm Profiel | History | Fotoboek
2. ReWout Profiel | History | Fotoboek
3. Harajuku. Profiel | History | Fotoboek
4. lynda Profiel | History | Fotoboek
5. Susi Profiel | History | Fotoboek
6. Het_Fenomeen Profiel | History | Fotoboek
7. Trevland Profiel | History | Fotoboek
8. Kalkmaar Profiel | History | Fotoboek
9. Huppelmuts Profiel | History | Fotoboek
10. -Engel- Profiel | History | Fotoboek
11. Isdatzo Profiel | History | Fotoboek
12. krioro Profiel | History | Fotoboek
13. JaniesBrownie Profiel | History | FotoboekDorpsbewoner
14. Blessed19 Profiel | History | Fotoboek
15. yosander Profiel | History | Fotoboek
16. Duimelot Profiel | History | Fotoboek
17. Sheepcidus Profiel | History | Fotoboek
18. Beach Profiel | History | FotoboekDorpsbewoner
19. Puntenslijpsel Profiel | History | FotoboekCop
20. Etcetera Profiel | History | Fotoboek
21. wendytje Profiel | History | Fotoboek
22. tripack Profiel | History | Fotoboek
23. StijnDa Profiel | History | Fotoboek
24. psaexorp Profiel | History | Fotoboek
25. CaLeX Profiel | History | Fotoboek
26. -SG- Profiel | History | Fotoboek
27. naatje_1 Profiel | History | Fotoboek
28. 08gnoT. Profiel | History | Fotoboek
29. Joe-Momma Profiel | History | Fotoboek
30. Stali Profiel | History | FotoboekDorpsbewoner
31. tombolafan Profiel | History | Fotoboek
32. Rave_NL Profiel | History | Fotoboek

Belangrijke posts:

Dag 1
Nacht 1
Dag 2

HUUUUUUUUH, WAT IS DIT?! Hier heb je een leuke oude ronde om te bekijken:
Het grote Fok! Mafia spel #42. Hallo
Deze OP is hier te vinden
pi_86817071
WTF waarom staat er zo'n lijst onder??????
En waarom kan ik dat niet deleten?

:(
  zaterdag 25 september 2010 @ 01:27:50 #3
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86817097
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 01:26 schreef -Engel- het volgende:
WTF waarom staat er zo'n lijst onder??????
En waarom kan ik dat niet deleten?

:(
Geen idee maar lukt mij prima.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86817133
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 01:27 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Geen idee maar lukt mij prima.
Anyway de rare lijst is weg....
deze technonoob gaat weer verder.... met prutsen ;(
pi_86817150
Zoekzoek.
full stops and exclamation marks
pi_86817296
Ook hier ff:

quote:
Op zaterdag 25 september 2010 00:08 schreef lynda het volgende:
Beide nieuw.
Dan houd ik het op andere verdachte mensen, ik schuif de schuld in de schoenen van Susi, zij doet immers heel goed mee, waardoor het lijkt alsof zij het niet is, maar de verdachten die ze naar voren schuift zijn alles behalve bekend met dit spel.
Daarnaast ga ik voor Hara, aangezien zij met haar burgemeesterschap een machtspositie heeft, en mensen zijn slecht, dus misbruikt ze haar macht. Gekoppeld aan het feit dat ook zij zo intensief meedenkt maar op onbekende mensen met dit spel uitkomt, ga ik ook voor haar. Ook werd ze helemaal gek toen zij beschuldigd werd en schoot keihard in de lach bij verdere beschuldigingen. Het feit dat ze beweert dat ze Beach helemaal niet weg wilde stemmen, omdat het een burger is (als zijnde maffia) is natuurlijk het tegenovergestelde en een kulargument.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86818047


Even zwaaien. c_/ .
  zaterdag 25 september 2010 @ 08:30:15 #8
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_86819255
Hoe is het in het hiernamaals?
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zaterdag 25 september 2010 @ 08:47:02 #9
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86819339
Er zijn nu toch weer doden gevallen?

Tevens ga ik nu even teruglezen en ik ga me richten op het loeder gedeelte
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  zaterdag 25 september 2010 @ 08:49:49 #10
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_86819359
Nee, vanavond om 21:00 vallen er weer doden :)
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zaterdag 25 september 2010 @ 09:01:48 #11
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86819465
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 08:49 schreef Ladidadida het volgende:
Nee, vanavond om 21:00 vallen er weer doden :)
Oh dus iedereen heeft de nacht overleefd?
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86819503
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 09:01 schreef Huppelmuts het volgende:
Oh dus iedereen heeft de nacht overleefd?
We zaten toch in de dag? En die heeft Beach niet overleefd
  zaterdag 25 september 2010 @ 09:14:05 #13
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_86819596
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 09:01 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]



Oh dus iedereen heeft de nacht overleefd?
De echte nacht wel, de nacht in het spel is nu bezig :)
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
  zaterdag 25 september 2010 @ 09:37:28 #14
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86819908
Is loeder al ontcijferd?
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86820324
:W
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86820342
Oh, Hara:

70|/|8014f4||!
is eigenlijk
70|\/|8014f4|\|!
(maar hij pakt de \ niet in een ondertitel) en is 'tombolafan' in alternatieve tekens :D
Mede mogelijk gemaakt door Zwabber O+
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86820355
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 09:37 schreef Huppelmuts het volgende:
Is loeder al ontcijferd?
Volgens mij niet -O-

En ik had jou aan MILF gekoppeld omdat er in jouw FOBO een brief aan je zoon staat waarin staat dat jij zo leuk bent :)
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86820372
quote:
loeder
1) Darm 2) Deugniet 3) Doerak 4) Ellendeling 5) être 6) Feeks 7) Gemeen iemand 8) Gemeen mens 9) Gemene kerel 10) Gemene vrouw 11) Gemenerik 12) Haaibaai 13) Heks 14) Helleveeg 15) Hoerenjong 16) Klootzak 17) Kreng 18) Kutt '
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:08:01 #19
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86820392
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:03 schreef tombolafan het volgende:
Oh, Hara:

70|/|8014f4||!
is eigenlijk
70|\/|8014f4|\|!
(maar hij pakt de \ niet in een ondertitel) en is 'tombolafan' in alternatieve tekens :D
Mede mogelijk gemaakt door Zwabber O+
Oh ja, nu zie ik het.
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:06 schreef tombolafan het volgende:

[..]


Sowieso, waarom malle en niet mal
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86820397
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:05 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Volgens mij niet -O-

En ik had jou aan MILF gekoppeld omdat er in jouw FOBO een brief aan je zoon staat waarin staat dat jij zo leuk bent :)
logisch :P tevens goede morgen.
pi_86820412
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:08 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Oh ja, nu zie ik het.
[..]

Sowieso, waarom malle en niet mal
Geen idee :D Ik zat al verder te zoeken; Loeder is ook de siamese kat van Jan Jans en de kinderen... Heeft er iemand een siamese kat? :')
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86820443
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:06 schreef tombolafan het volgende:

[..]


En wie lijkt daar het meest op hier dan?
pi_86820476
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:06 schreef tombolafan het volgende:

[..]


Zal ik huppelmuts aan dat rijtje toevoegen
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:13:00 #24
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86820489
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:05 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Volgens mij niet -O-

En ik had jou aan MILF gekoppeld omdat er in jouw FOBO een brief aan je zoon staat waarin staat dat jij zo leuk bent :)
Lang leve de TAL SC _O-

quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:09 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Geen idee :D Ik zat al verder te zoeken; Loeder is ook de siamese kat van Jan Jans en de kinderen... Heeft er iemand een siamese kat? :')
Ja daar zat ik dus ook aan te denken.
Of een jan, jans en de kinderen topic in de PH
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86820490
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:10 schreef StijnDa het volgende:

[..]

En wie lijkt daar het meest op hier dan?
Geen idee _O-
Darm vind ik ook zo nikszeggend :P , en Kutt ook wel :')
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86820491
Grapje, huppel :*
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:13:57 #27
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86820512
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:12 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Zal ik huppelmuts aan dat rijtje toevoegen
Gewoon doen ja :D
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86820523
12) Haaibaai

Iemand die gepost heeft in een topic van Haaibaaike (of hoe heet ze?)
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:14:47 #29
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86820531
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:14 schreef naatje_1 het volgende:
12) Haaibaai

Iemand die gepost heeft in een topic van Haaibaaike (of hoe heet ze?)
Er is ook een user genaamd loedertje, al jaren inactief maar toch
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86820548
Een loeder is in ieder geval een gemene vrouw, als ik de omschrijvingen zo lees
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:16:05 #31
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86820553
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:15 schreef naatje_1 het volgende:
Een loeder is in ieder geval een gemene vrouw, als ik de omschrijvingen zo lees
En een kat :Y
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:16:40 #32
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86820568
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:15 schreef naatje_1 het volgende:
Een loeder is in ieder geval een gemene vrouw, als ik de omschrijvingen zo lees
Daar had je de omschrijving voor nodig? :')

Ik ben nergens Jan, Jans en de kinderen tegengekomen trouwens :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:17:55 #33
202348 Susi
Temple of Love
pi_86820583
Daag.
pi_86820612
MUZ Van welk nummer word jij emotioneel?
pagina: 1 2 3 4 5 6 Stink-ui 255 10117 24/09 23:09 - LovelyLady
MUZ Wat zijn de 5 beste "onbekende" albums die je kent? Moody 31 811 24/09 21:22 - cafca
MUZ Je favoriete liedje met 'Bohemian' in de titel? DrDentz 20 346 23/09 12:14 - ScottTracy
MUZ Wat is het mooiste, leukste nummer met 'love' in de titel ? tong80 47 643 24/09 23:59 - Malens

http://forum.fok.nl/user/history/182560

Heeft dat misschien te maken met loeder, het tegenovergestelde

Immers, love, emotioneel
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86820619
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:16 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Daar had je de omschrijving voor nodig? :')

Ik ben nergens Jan, Jans en de kinderen tegengekomen trouwens :')
misschien was het een gemene man, je weet maar nooit
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:24:23 #36
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86820699
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:16 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Daar had je de omschrijving voor nodig? :')

Ik ben nergens Jan, Jans en de kinderen tegengekomen trouwens :')
Er zijn wel jjk topics, vooral in ttk en v&a
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86820718
De onbekende vreemdeling zette haar voor het open raam, schreeuwde: “Ik hoop dat je er keihard van af valt!”, en duwde Stali uit het raam. Stali (dorpsbewoner) brak al haar botten en stief in haar eigen voortuin.

Hadden jullie al wat met deze 2 aanwijzingen gedaan? De eerste vind ik connecties hebben met de rosse buurt in Amsterdam en de tweede lijkt op iemand die in F&F post...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:27:23 #38
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_86820739
'morgen! :W
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:28:24 #39
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86820753
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:19 schreef naatje_1 het volgende:
MUZ Van welk nummer word jij emotioneel?
pagina: 1 2 3 4 5 6 Stink-ui 255 10117 24/09 23:09 - LovelyLady
MUZ Wat zijn de 5 beste "onbekende" albums die je kent? Moody 31 811 24/09 21:22 - cafca
MUZ Je favoriete liedje met 'Bohemian' in de titel? DrDentz 20 346 23/09 12:14 - ScottTracy
MUZ Wat is het mooiste, leukste nummer met 'love' in de titel ? tong80 47 643 24/09 23:59 - Malens

http://forum.fok.nl/user/history/182560

Heeft dat misschien te maken met loeder, het tegenovergestelde

Immers, love, emotioneel
Liefde is niet het tegenovergestelde van loeder . Emotioneel evenmin.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:28:30 #40
202348 Susi
Temple of Love
pi_86820755
Terwijl de regen zachtjes tegen de ramen tikte, maakte Stali zich op om naar bed te gaan. Het feest van de burgemeester had tot laat in de avond geduurd en Stali had gehoopt deze avond eens flink te scoren. Helaas was dat voor de zoveelste keer niet gelukt, en Stali maakte zich op om alleen in haar Hästensbed te kruipen. Ze lag nog maar net in het donker toen ze opeens een geluid in de hoek hoorde. Doodstil lag Stali in bed te luisteren, zich langzaam realiserend dat het geluid steeds dichterbij kwam. Ineens kwamen vanuit het donker twee armen die Stali vastpakten, uit bed trokken en richting het raam duwden. Stali schreeuwde en gilde, maar het mocht niet baten. De onbekende vreemdeling zette haar voor het open raam, schreeuwde: “Ik hoop dat je er keihard van af valt!”, en duwde Stali uit het raam. Stali (dorpsbewoner) brak al haar botten en stief in haar eigen voortuin.

Puntenslijpsel was nog op het dorpsplein en verliet als één van de laatsten het feest. Ze had enorm genoten van de ruige muziek, en lallend en strompelend liep ze terug naar huis. Puntenslijpsel was zich er niet van bewust dat ze gevolgd werd door een duister persoon, die totaal niet opviel. Puntselslijpsel zong nog een lied maar kreeg opeens van achter een klap op haar hoofd. “Heee joooh jij mallllle loeoeoeeder,” probeerde ze nog uit te brengen, terwijl ze struikelde over haar eigen woorden. Ze wilde zich omdraaien maar raakte uit balans en viel op de grond. In een flits zag ze een ijzeren staaf op zich afkomen en daarna werd alles zwart voor haar ogen. Puntenslijpsel (cop) stierf aan inwendige bloedingen midden op straat.

Intussen was JaniesBrownie in haar badkamer bezig, ze wilde nog even gauw een douche nemen voordat ook zij haar bed zou opzoeken. JaniesBrownie poetste haar tanden en ging daarna nog even een broodje eten in de keuken, om vervolgens onder de douche te stappen. Onder de douche zong ze altijd haar zelfbedachte liederen. “Ik ben zo gek op milfjes, milfjes pak ik als ik kan, tralalala”. JaniesBrownie zong zo hard dat ze niet merkte dat twee figuren haar badkamer waren ingekomen. Met een snelle beweging ramde de één de douchedeuren open en trok de ander Janies onder de douche weg. Janies slaakte een gil maar deze werd bruut afgekapt doordat de mob met een mes in één soepele beweging JaniesBrownies (dorpsbewoner) hoofd van haar romp scheidde.
pi_86820777
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:26 schreef naatje_1 het volgende:
De onbekende vreemdeling zette haar voor het open raam, schreeuwde: “Ik hoop dat je er keihard van af valt!”, en duwde Stali uit het raam. Stali (dorpsbewoner) brak al haar botten en stief in haar eigen voortuin.

Hadden jullie al wat met deze 2 aanwijzingen gedaan? De eerste vind ik connecties hebben met de rosse buurt in Amsterdam en de tweede lijkt op iemand die in F&F post...
Of die eerste heeft te maken met K&W misschien? Of woont er echt iemand in de rosse buurt?
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86820789
Ik vind het bij janies verdacht dat ze zelfbedachte liederen zingt...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:30:41 #43
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_86820804
Als Socios meedeed was het overduidelijk geweest.. :P
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
pi_86820810
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:29 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Of die eerste heeft te maken met K&W misschien? Of woont er echt iemand in de rosse buurt?
Ja, of iemand die naar de hoeren gaat, of dat nou juist niet doet, maar in zo'n topic heeft gepost
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:31:05 #45
202348 Susi
Temple of Love
pi_86820811
Tombola (3) Beach, CaLeX, Trevland
Beach (14) Sheepcidus, Susi, -Engel-, huppelmuts, tripack, Kalkmaar, Etc, 08gnot., Hara, Timmmmmmm, Duimelot, -SG-, Tombolafan
Hara (3) ReWout, Rave_NL, Stijn
Duimelot (7) Blessed, dorpsoudste, yosander, Isdatzo, krio, psaexorp, lynda
pi_86820816
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:30 schreef Rave_NL het volgende:
Als Socios meedeed was het overduidelijk geweest.. :P
Ze werd door een trein vermoord...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:31:39 #47
202348 Susi
Temple of Love
pi_86820823
stuk 1: Slecht in scoren, Hästens, keihard vallen

Duimelot & -engel- & Huppelmuts
AT vol [Singles]
[Singles]Dure matrassen om singles doorheen te trekken - HÄstens

Duimelot:
Favo forum Relaties & Psychologie
Favo FOK!kers de [Singletjes]
[singles] ziekenboeg

- Uit een raam vallen is normaal, van een raam afvallen is raar?
Singles] B staat voor BIER, niet bmi!
[Singles] met lovehendels

Calex
Foto keihard van de trap vallen, foto keihard in water vallen

Joe-Momma
R&P Vriendin met dominante vader - niet scoren
PUB ik heb nodig : versiertrucs. - niet scoren

80tong
k heb nodig : versiertrucs. - kan niet scoren
LIF dieetpillen die je makkelijk kan slikken - afvallen

Lynda --> gek op voetbal (icm het "scoren")

Yosander --> gluuretuurderd (ze wordt bekeken vanuit de hoek)

Blessed19:
SEX Relatie zonder klik in bed? - scoren

Tripack
Vallende avatar - keihard vallen

Stuk 2: muziek, loeder, flits, alles wordt donker/zwart

Tombolala
http://i912.photobucket.com/albums/ac330/tombolafant/uiltje.jpg loeooeoeoeder oeoeoeoe
Liedjes - post veel in TAL
http://i.fok.nl/userpics/235382/235382.jpg?time=1279132702 - flits
[Singles actie] win een FOK! (blind) date in the dark #4 - alles werd zwart

Kalkmaar --> onder deze username als laatste aangemeld bij FOK! (er wordt gezegd "als een van de laatsten")

Het_Fenomeen
Duister persoon: Heeft Hitler als ava
Die niet opviel - Zowat niets in zn fobo
verliet als één van de laatsten het feest - post heel veel in nachtbagger en andere nachttopics.
lallend en strompelend - Ik ben brak en ik wil er onmiddelijk vanaf, Waar word jij brak van?
Wat zou jij doen in de cel - IJzeren staven?

Krioro
muziek fanaat die niet opvalt
ondertitel: in for te kill!!??
bodybuild topic ---> ijzerenstang ??

Trevland
struikelen over eigen woorden - zijn spelfouten

Stuk 3: zelfbedachte liederen, brood eten, hoofd van lijf - 2 mafia

Beach:
[s]douche - Nachtbagger #2 nu een stuk schoner
Twee inbrekers in mijn kamer - twee mafia
man neemt hoofd vrouw mee naar kroeg - hoofd van romp gescheiden
topic nachtbaKKer - at broodje

wendytje
MILF - post in OUD
zelfbedachte liedjes - singer-songwriter in fobo
CUL - at brood

Huppelmuts --> in haar fobo staat een brief aan haar zoon, dat ze zo leuk is (MILF)

Naatje --> Sloganverzinner (zelfbedachte liedjes)


rave_nl
Lijk van kind (4) met doorgesneden keel gevonden - weg hoofd

80tong
topic met Subway

psaexorp
Veel muziek topics
Topic Machette - Hoofd van lijf
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:32:32 #48
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_86820847
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:31 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Ze werd door een trein vermoord...
In de rosse buurt.. ^O^
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:33:47 #49
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86820874
Ik vond gisteren alleen dit nog

Yosander, stuk 2.

http://i.fok.nl/userpics/128838/P1030212k.jpg Duidelijke flits.
http://i.fok.nl/userpics/128838/IMAG0228k.jpg Plein.

I'm into hardcore, hardstyle, techno - Hardcore -> ruig | Hardcore -> muziek = ruige muziek

Waar word jij brak van? - PS was dronken, wordt vast brak van drank.

Yosander, stuk 3
http://i44.tinypic.com/s3oo4n.jpg - broodje
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86820887
Ik vind het ook wel verdacht dat timmmmm zo ongelofelijk veel Hara achternaloopt. Hij had zich ook al uitgeschreven bij de BM verkiezingen, dus misschien heeft dat verband met dit stukje " Het feest van de burgemeester had tot laat in de avond geduurd ", maar volgens mij mogen het geen posts uit dit topic zijn heh? Maargoed, ti(mx5) is ook een loeder en pleit erg voor de verloedering van de samenleving aangezien hij een rechtse voorkeur heeft... Hij is VKZ mod geweest, dus dat maakt hem op politieke punten nog meer verdacht.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:35:45 #51
202348 Susi
Temple of Love
pi_86820906
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:34 schreef naatje_1 het volgende:
Ik vind het ook wel verdacht dat timmmmm zo ongelofelijk veel Hara achternaloopt. Hij had zich ook al uitgeschreven bij de BM verkiezingen, dus misschien heeft dat verband met dit stukje " Het feest van de burgemeester had tot laat in de avond geduurd ", maar volgens mij mogen het geen posts uit dit topic zijn heh? Maargoed, ti(mx5) is ook een loeder en pleit erg voor de verloedering van de samenleving aangezien hij een rechtse voorkeur heeft... Hij is VKZ mod geweest, dus dat maakt hem op politieke punten nog meer verdacht.
Da's al jááááren zo :P
pi_86820908
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:30 schreef Rave_NL het volgende:
Als Socios meedeed was het overduidelijk geweest.. :P
_O-
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:29 schreef naatje_1 het volgende:
Ik vind het bij janies verdacht dat ze zelfbedachte liederen zingt...
Ja, maar die had ik volgens mij aan jou gekoppeld, omdat jij slogans verzint! :o
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:36:17 #53
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86820913
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:34 schreef naatje_1 het volgende:
Ik vind het ook wel verdacht dat timmmmm zo ongelofelijk veel Hara achternaloopt. Hij had zich ook al uitgeschreven bij de BM verkiezingen, dus misschien heeft dat verband met dit stukje " Het feest van de burgemeester had tot laat in de avond geduurd ", maar volgens mij mogen het geen posts uit dit topic zijn heh? Maargoed, ti(mx5) is ook een loeder en pleit erg voor de verloedering van de samenleving aangezien hij een rechtse voorkeur heeft... Hij is VKZ mod geweest, dus dat maakt hem op politieke punten nog meer verdacht.
Heb jij een onbekende " praat zoveel mogelijk onzin" rol of wat? Alles wat je zegt heeft zo'n beetje niets met hints te maken.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:36:33 #54
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_86820918
Hara, de hints van 1 moordenaar zitten toch enkel en alleen verstopt in het stukje van zijn moord?
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
pi_86820921
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:35 schreef tombolafan het volgende:

[..]

_O-
[..]

Ja, maar die had ik volgens mij aan jou gekoppeld, omdat jij slogans verzint! :o
Mwuhahaha B-) :')
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:37:16 #56
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86820929
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:36 schreef Rave_NL het volgende:
Hara, de hints van 1 moordenaar zitten toch enkel en alleen verstopt in het stukje van zijn moord?
Ja, maar nogmaals, wederom en nog een keer, we schrijven ALLES op.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:38:04 #57
202348 Susi
Temple of Love
pi_86820945
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:36 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Heb jij een onbekende " praat zoveel mogelijk onzin" rol of wat? Alles wat je zegt heeft zo'n beetje niets met hints te maken.
Was dat niet ooit Timmmm die moest blaffen ?
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:38:37 #58
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86820958
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:38 schreef Susi het volgende:

[..]

Was dat niet ooit Timmmm die moest blaffen ?
Ja :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86820960
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:36 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Heb jij een onbekende " praat zoveel mogelijk onzin" rol of wat? Alles wat je zegt heeft zo'n beetje niets met hints te maken.
Agh, onzin, het zijn voornamelijk dingen die je zou kunnen opvallen. Je moet niet alleen naar de hints kijken, maar ook naar hoe iemand reageert op beschuldigingen, verwijten en dat soort dingen.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:39:46 #60
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86820980
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:38 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Agh, onzin, het zijn voornamelijk dingen die je zou kunnen opvallen. Je moet niet alleen naar de hints kijken, maar ook naar hoe iemand reageert op beschuldigingen, verwijten en dat soort dingen.
Je probeert het tegenovergestelde van loeder te verkopen als love en emotioneel :').
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86820983
En ik post niet voor niets in het ONZ forum
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:36 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Mwuhahaha B-) :')
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86820997
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:38 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Agh, onzin, het zijn voornamelijk dingen die je zou kunnen opvallen. Je moet niet alleen naar de hints kijken, maar ook naar hoe iemand reageert op beschuldigingen, verwijten en dat soort dingen.
En hoe moet ik dit dan opvatten:
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:36 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Mwuhahaha B-) :')
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86821007
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:39 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Je probeert het tegenovergestelde van loeder te verkopen als love en emotioneel :').
Ja, loeder -> gemene vrouw -> tegenovergestelde = lieve vrouw -> love.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:41:26 #64
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821014
En dat was ook krioro zie ik. Dat zijn dus Beach, Duimelot en naatje_1 die met heel vage hints achter Krio aangaan. Hmm, I do wonder.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:42:06 #65
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821026
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:41 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Ja, loeder -> gemene vrouw -> tegenovergestelde = lieve vrouw -> love.
Oh, nu is lieve vrouw ook nog een synoniem van liefde of wat?

Zo kan ik van groene aardappelen wel spaceshuttle maken man :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86821051
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:41 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Ja, loeder -> gemene vrouw -> tegenovergestelde = lieve vrouw -> love.
Loeder is gemeen persoon he, niet alleen vrouw :D
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:43:38 #67
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821063
stuk 1: Slecht in scoren, Hästens, keihard vallen

Duimelot & -engel- & Huppelmuts
AT vol [Singles]
[Singles]Dure matrassen om singles doorheen te trekken - HÄstens

Duimelot:
Favo forum Relaties & Psychologie
Favo FOK!kers de [Singletjes]
[singles] ziekenboeg

- Uit een raam vallen is normaal, van een raam afvallen is raar?
Singles] B staat voor BIER, niet bmi!
[Singles] met lovehendels

Calex
Foto keihard van de trap vallen, foto keihard in water vallen

Joe-Momma
R&P Vriendin met dominante vader - niet scoren
PUB ik heb nodig : versiertrucs. - niet scoren

80tong
k heb nodig : versiertrucs. - kan niet scoren
LIF dieetpillen die je makkelijk kan slikken - afvallen

Lynda --> gek op voetbal (icm het "scoren")

Yosander --> gluuretuurderd (ze wordt bekeken vanuit de hoek)

Blessed19:
SEX Relatie zonder klik in bed? - scoren

Tripack
Vallende avatar - keihard vallen

Stuk 2: muziek, loeder, flits, alles wordt donker/zwart

Tombolala
http://i912.photobucket.com/albums/ac330/tombolafant/uiltje.jpg loeooeoeoeder oeoeoeoe
Liedjes - post veel in TAL
http://i.fok.nl/userpics/235382/235382.jpg?time=1279132702 - flits
[Singles actie] win een FOK! (blind) date in the dark #4 - alles werd zwart

Kalkmaar --> onder deze username als laatste aangemeld bij FOK! (er wordt gezegd "als een van de laatsten")

Het_Fenomeen
Duister persoon: Heeft Hitler als ava
Die niet opviel - Zowat niets in zn fobo
verliet als één van de laatsten het feest - post heel veel in nachtbagger en andere nachttopics.
lallend en strompelend - Ik ben brak en ik wil er onmiddelijk vanaf, Waar word jij brak van?
Wat zou jij doen in de cel - IJzeren staven?

Krioro
muziek fanaat die niet opvalt
ondertitel: in for te kill!!??
bodybuild topic ---> ijzerenstang ??

Trevland
struikelen over eigen woorden - zijn spelfouten

Stuk 3: zelfbedachte liederen, brood eten, hoofd van lijf - 2 mafia

Harajuku.
In fobo staat een douche / Sexy & Gewaagd

wendytje
MILF - post in OUD
zelfbedachte liedjes - singer-songwriter in fobo
CUL - at brood

Huppelmuts --> in haar fobo staat een brief aan haar zoon, dat ze zo leuk is (MILF)

Naatje --> Sloganverzinner (zelfbedachte liedjes)

rave_nl
Lijk van kind (4) met doorgesneden keel gevonden - weg hoofd

80tong
topic met Subway

psaexorp
Veel muziek topics
Topic Machette - Hoofd van lijf

--------
Tombola (3) Beach, CaLeX, Trevland
Beach (14) Sheepcidus, Susi, -Engel-, huppelmuts, tripack, Kalkmaar, Etc, 08gnot., Hara, Timmmmmmm, Duimelot, -SG-, Tombolafan
Hara (3) ReWout, Rave_NL, Stijn
Duimelot (7) Blessed, dorpsoudste, yosander, Isdatzo, krio, psaexorp, lynda
Stemmen dag:
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:43:50 #68
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821067
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:43 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Loeder is gemeen persoon he, niet alleen vrouw :D
En dan nog :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86821080
Oh, en over dat open raam --> Amsterdam :D
Ik vind net op Google dat "Naatje op de Dam" een beeld was in Amsterdam *O* *O* *O*
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86821087
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:43 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

En dan nog :')
Ja, dat sowieso idd
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86821089
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:42 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Oh, nu is lieve vrouw ook nog een synoniem van liefde of wat?

Zo kan ik van groene aardappelen wel spaceshuttle maken man :')
Ja, inderdaad, groene aardappelen -> niet normaal -> UFO -> ruimte -> spaceshuttle

Je leert het wel :7
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86821111
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:41 schreef Harajuku. het volgende:
En dat was ook krioro zie ik. Dat zijn dus Beach, Duimelot en naatje_1 die met heel vage hints achter Krio aangaan. Hmm, I do wonder.
Vergeet niet dat beach een burger was en dat jij daar als een malle voor ging pleiten om hem weg te krijgen, alleen maffia zal willen dat een burger wordt gelynchd.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:47:19 #73
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821128
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:46 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Vergeet niet dat beach een burger was en dat jij daar als een malle voor ging pleiten om hem weg te krijgen, alleen maffia zal willen dat een burger wordt gelynchd.
Ik ging later pas mee met Beach, dus helaas.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86821150
Naatje nou kappen met die onzin.
pi_86821156
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:46 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Vergeet niet dat beach een burger was en dat jij daar als een malle voor ging pleiten om hem weg te krijgen, alleen maffia zal willen dat een burger wordt gelynchd.
maar ja, (oa) Beach-burger maakt Krioro verdacht, dan is het als maffia wel heel makkelijk om daarin mee te gaan :D
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:52:37 #76
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821225
Ik vind die leugens echt zo irritant he :') Ik kan daar helemaal niet tegen. Ik ga even vurt :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:53:22 #77
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821243
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:46 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Vergeet niet dat beach een burger was en dat jij daar als een malle voor ging pleiten om hem weg te krijgen, alleen maffia zal willen dat een burger wordt gelynchd.
Maar alsnog ging jij voor Krioro, mét vage hints.
pi_86821247
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:47 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik ging later pas mee met Beach, dus helaas.
Het pleit voor je dat ik zo snel geen koppeling met de hints vind in je history, afgezien van de singles actie, maar daar post bijna iedereen van fokmaffia volgens mij :P
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86821260
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:52 schreef Harajuku. het volgende:
Ik vind die leugens echt zo irritant he :') Ik kan daar helemaal niet tegen. Ik ga even vurt :')
Weet je, of je nou maffia bent ( ;( ) of niet ( *O* ), ik laf je evengoed :*
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86821297
Ik vind dit spel nu al leuk
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:55:27 #81
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821299
Als ik het zo eventjes bekijk, zijn de hints in het derde stukje naar Wendytje het meest divers.
Edit: Nja, weet niet. Even analyseren (8>

---

Harajuku.
In fobo staat een douche / Sexy & Gewaagd Douche vind ik sterk, maar verder niet veel eigenlijk

wendytje
MILF - post in OUD Vind ik goed gevonden
zelfbedachte liedjes - singer-songwriter in fobo Sterk. Want wat doet een Singer-Songwriter ...
CUL - at brood Vaag, maar kan

Huppelmuts --> in haar fobo staat een brief aan haar zoon, dat ze zo leuk is (MILF) [i]Yip]/i]

Naatje --> Sloganverzinner (zelfbedachte liedjes) Slogan is geen liedje

rave_nl
Lijk van kind (4) met doorgesneden keel gevonden - weg hoofd Yesh, kan. Maar vergeet niet dat het best tof is om gruwelijke moorden te bedenken, dat met weg/hoofd hoeft niet per se een hint te zijn

80tong
topic met Subway - Mwoah, niet zo heel bijzonder sterk.

psaexorp
Veel muziek topics Is dan niet zelfbedacht
Topic Machette - Hoofd van lijf Ver, maar kan
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:58:59 #82
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821379
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:53 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Het pleit voor je dat ik zo snel geen koppeling met de hints vind in je history, afgezien van de singles actie, maar daar post bijna iedereen van fokmaffia volgens mij :P
Het pleit niet voor jou dat je dingen over mij verzint terwijl de feiten over die kwesties gewoon in de topics staan :') Je liegt over mij om me zwart te maken, je verzint rare betekenissen bij loeder om Krio zwart te kunnen maken. Of je snapt er gewoon helemaal niets van, of je loopt expres alleen maar te kutten of je bent geen dorp. Kies maar :')
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:53 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Weet je, of je nou maffia bent ( ;( ) of niet ( *O* ), ik laf je evengoed :*
Right back at cha ;( O+
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 10:59:58 #83
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821396
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:55 schreef Susi het volgende:
Als ik het zo eventjes bekijk, zijn de hints in het derde stukje naar Wendytje het meest divers.
Edit: Nja, weet niet. Even analyseren (8>

Subway is 'e'en en al brood, vind ik wel sterk. Maar die heeft verder niets of te weinig dus dat boeit toch niet.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:00:49 #84
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821413
Wast gebeurt hier met de quote? :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:01:15 #85
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821428
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:59 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Subway is 'e'en en al brood, vind ik wel sterk. Maar die heeft verder niets of te weinig dus dat boeit toch niet.
Daarom vind ik 'm niet zo sterk. Vind Wendytje dan sterker.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:01:31 #86
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821432
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:00 schreef Harajuku. het volgende:
Wast gebeurt hier met de quote? :')
Die is ziek !
pi_86821437
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:00 schreef Harajuku. het volgende:
Wast gebeurt hier met de quote? :')
Iets met de nieuwe layout volgens mij? Heeft greys ook wel eens iets mee gehad dacht ik :)
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:01:48 #88
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821440
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:01 schreef Susi het volgende:

[..]

Die is ziek !
Die is hartstikke dood !
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:02:02 #89
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821448
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:01 schreef Susi het volgende:

[..]

Daarom vind ik 'm niet zo sterk. Vind Wendytje dan sterker.
Ah okay, ik dacht Subway zelf :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86821469
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 19:06 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik ben niet vaak mafia en ik haat het nog steeds om mafia te zijn dus ik hoop ook dat ik geen mafia ben *O*
Sorry hara, lees dit nu pas :*
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86821470
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:00 schreef Harajuku. het volgende:
Wast gebeurt hier met de quote? :')
Geen idee
Hick up v.h. systeem O-)
pi_86821536
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:58 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Het pleit niet voor jou dat je dingen over mij verzint terwijl de feiten over die kwesties gewoon in de topics staan :') Je liegt over mij om me zwart te maken, je verzint rare betekenissen bij loeder om Krio zwart te kunnen maken. Of je snapt er gewoon helemaal niets van, of je loopt expres alleen maar te kutten of je bent geen dorp. Kies maar :')
[..]

Right back at cha ;( O+
Oh, en ik houd het op die eerste 2, maar als je er genoegen in vind om mij onder het kopje van maffia te plaatsen, vooral doen.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86821605
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:43 schreef Susi het volgende:
stuk 1: Slecht in scoren, Hästens, keihard vallen

Duimelot & -engel- & Huppelmuts
AT vol [Singles]
[Singles]Dure matrassen om singles doorheen te trekken - HÄstens

Duimelot:
Favo forum Relaties & Psychologie
Favo FOK!kers de [Singletjes]
[singles] ziekenboeg

- Uit een raam vallen is normaal, van een raam afvallen is raar?
Singles] B staat voor BIER, niet bmi!
[Singles] met lovehendels

Calex
Foto keihard van de trap vallen, foto keihard in water vallen

Joe-Momma
R&P Vriendin met dominante vader - niet scoren
PUB ik heb nodig : versiertrucs. - niet scoren

80tong
k heb nodig : versiertrucs. - kan niet scoren
LIF dieetpillen die je makkelijk kan slikken - afvallen

Lynda --> gek op voetbal (icm het "scoren")

Yosander --> gluuretuurderd (ze wordt bekeken vanuit de hoek)

Blessed19:
SEX Relatie zonder klik in bed? - scoren

Tripack
Vallende avatar - keihard vallen

Stuk 2: muziek, loeder, flits, alles wordt donker/zwart

Tombolala
http://i912.photobucket.com/albums/ac330/tombolafant/uiltje.jpg loeooeoeoeder oeoeoeoe
Liedjes - post veel in TAL
http://i.fok.nl/userpics/235382/235382.jpg?time=1279132702 - flits
[Singles actie] win een FOK! (blind) date in the dark #4 - alles werd zwart

Kalkmaar --> onder deze username als laatste aangemeld bij FOK! (er wordt gezegd "als een van de laatsten")

Het_Fenomeen
Duister persoon: Heeft Hitler als ava
Die niet opviel - Zowat niets in zn fobo
verliet als één van de laatsten het feest - post heel veel in nachtbagger en andere nachttopics.
lallend en strompelend - Ik ben brak en ik wil er onmiddelijk vanaf, Waar word jij brak van?
Wat zou jij doen in de cel - IJzeren staven?

Krioro
muziek fanaat die niet opvalt
ondertitel: in for te kill!!??
bodybuild topic ---> ijzerenstang ??

Trevland
struikelen over eigen woorden - zijn spelfouten

Stuk 3: zelfbedachte liederen, brood eten, hoofd van lijf - 2 mafia

Harajuku.
In fobo staat een douche / Sexy & Gewaagd

wendytje
MILF - post in OUD
zelfbedachte liedjes - singer-songwriter in fobo
CUL - at brood

Huppelmuts --> in haar fobo staat een brief aan haar zoon, dat ze zo leuk is (MILF)

Naatje --> Sloganverzinner (zelfbedachte liedjes)

rave_nl
Lijk van kind (4) met doorgesneden keel gevonden - weg hoofd

80tong
topic met Subway

psaexorp
Veel muziek topics
Topic Machette - Hoofd van lijf

--------
Tombola (3) Beach, CaLeX, Trevland
Beach (14) Sheepcidus, Susi, -Engel-, huppelmuts, tripack, Kalkmaar, Etc, 08gnot., Hara, Timmmmmmm, Duimelot, -SG-, Tombolafan
Hara (3) ReWout, Rave_NL, Stijn
Duimelot (7) Blessed, dorpsoudste, yosander, Isdatzo, krio, psaexorp, lynda
Stemmen dag:
Joe-momma:
GC/ Iemand knock-out slaan: post om 23/09/2010-20:24
NWS/ lijk van kind (4) met doorgesneden keel gevonden op 16/09/2010: 00:08
Verborgen postaccount???/geen fobo (als in Duister?)

of te vergezocht????
pi_86821660
stuk 1: Slecht in scoren, Hästens, keihard vallen
Stuk 2: muziek, loeder, flits, alles wordt donker/zwart
Stuk 3: zelfbedachte liederen, brood eten, hoofd van lijf - 2 mafia

Ik vind het bij die eerste opvallend dat ze spreken over een eigen voortuin.
Stuk 2 bevat niet zo heel veel meer aanwijzingen volgens mij.
Ik vind het bij die laatste ook opvallend dat er vaak het stukje douche in voorkomt...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:10:38 #95
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821671
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:05 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Oh, en ik houd het op die eerste 2, maar als je er genoegen in vind om mij onder het kopje van maffia te plaatsen, vooral doen.
Ik kijk liever naar hints, en jij hebt nog vrij weinig tegen.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86821687
stuk 1: Slecht in scoren, Hästens, keihard 'er van af' vallen, voortuin

Duimelot & -engel- & Huppelmuts
AT vol [Singles]
[Singles]Dure matrassen om singles doorheen te trekken - HÄstens

Duimelot:
Favo forum Relaties & Psychologie
Favo FOK!kers de [Singletjes]
[singles] ziekenboeg

- Uit een raam vallen is normaal, van een raam afvallen is raar?
Singles] B staat voor BIER, niet bmi!
[Singles] met lovehendels

Calex
Foto keihard van de trap vallen, foto keihard in water vallen

Joe-Momma
R&P Vriendin met dominante vader - niet scoren
PUB ik heb nodig : versiertrucs. - niet scoren
Beddentopic - Hastensbed

80tong
k heb nodig : versiertrucs. - kan niet scoren
LIF dieetpillen die je makkelijk kan slikken - afvallen

Lynda --> gek op voetbal (icm het "scoren")

Yosander --> gluuretuurderd (ze wordt bekeken vanuit de hoek)

Blessed19:
SEX Relatie zonder klik in bed? - scoren
Vetverbranden - afvallen

Tripack
Vallende avatar - keihard vallen

-Engel-
[singles] Zonder hosselcapaciteiten - niet scoren

Psaexorp
Hopeloze versierpogingen - niet scoren

Stuk 2: (ruige) muziek, loeder, flits, alles wordt donker/zwart, drank, zingen

Tombolala
http://i912.photobucket.com/albums/ac330/tombolafant/uiltje.jpg loeooeoeoeder oeoeoeoe
Liedjes - post veel in TAL
http://i.fok.nl/userpics/235382/235382.jpg?time=1279132702 - flits
[Singles actie] win een FOK! (blind) date in the dark #4 - alles werd zwart

Kalkmaar --> onder deze username als laatste aangemeld bij FOK! (er wordt gezegd "als een van de laatsten")

Het_Fenomeen
Duister persoon: Heeft Hitler als ava
Die niet opviel - Zowat niets in zn fobo
verliet als één van de laatsten het feest - post heel veel in nachtbagger en andere nachttopics.
lallend en strompelend - Ik ben brak en ik wil er onmiddelijk vanaf, Waar word jij brak van?
Wat zou jij doen in de cel - IJzeren staven?

Krioro
muziek fanaat die niet opvalt
ondertitel: in for te kill!!??
bodybuild topic ---> ijzerenstang ??

Trevland
struikelen over eigen woorden - zijn spelfouten

Isdatzo
80% van de posts in Fotografie - Flits

Yosander
http://i.fok.nl/userpics/128838/P1030212k.jpg Duidelijke flits.
http://i.fok.nl/userpics/128838/IMAG0228k.jpg Plein.
I'm into hardcore, hardstyle, techno - Hardcore -> ruig | Hardcore -> muziek = ruige muziek
Waar word jij brak van? - PS was dronken, wordt vast brak van drank.

Calex
Maandagnacht stapnacht - feesten (verliet als een van de laatsten het feest)

08gnoT
Ruige muziek (Rock, Heavy metal)

Stuk 3: badkamer/douche, zelfbedachte liederen, broodje eten (keuken), MILFjes, hoofd van lijf - 2 mafia
[s]
Beach:
douche - Nachtbagger #2 nu een stuk schoner
Twee inbrekers in mijn kamer - twee mafia
man neemt hoofd vrouw mee naar kroeg - hoofd van romp gescheiden
topic nachtbaKKer - at broodje

wendytje
MILF - post in OUD
zelfbedachte liedjes - singer-songwriter in fobo
CUL - at brood

Huppelmuts --> in haar fobo staat een brief aan haar zoon, dat ze zo leuk is (MILF)

Naatje -->
Sloganverzinner (zelfbedachte liedjes)
[sc]TriplePorno - MILF

rave_nl
Lijk van kind (4) met doorgesneden keel gevonden - weg hoofd

80tong
topic met Subway

psaexorp
Veel muziek topics
Topic Machette - Hoofd van lijf

Blessed19
Wat is koken voor jou in één woord? - broodje eten

Zo ik heb mijn lijstje even gesynchroniseerd met het algemene lijstje :)
Nog wel een aantal dingen kunnen toevoegen.
Met overleg kunnen we ook dingen weghalen denk ik?
Bijv. ondertitel: in for te kill!!??
De ondertitel mocht niet veranderd worden tijdens het spel, dat betekent dat de ondertitel al zo was vóór het spel begon en vóór hij zijn rol had gekregen, dan kan het toch niets te maken hebben met een evt. maffia-rol?

[ Bericht 0% gewijzigd door Harajuku. op 25-09-2010 11:19:54 ]
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:11:31 #97
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821691
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:41 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Ja, loeder -> gemene vrouw -> tegenovergestelde = lieve vrouw -> love.
Ik doe al eventjes mee en ik kan je vertellen; zo werken de hints niet.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:13:08 #98
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821726
Klopt, StijnDa.

Ik ben overigens wel voor het idee van Duimelot om een apart topic te maken voor de SC en voor de samenvattende hintlijstjes/DagNachtposts en de zoektochten. Als je er een avond niet bent is het echt onoverzichtelijk.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:13:39 #99
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821735
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:11 schreef Susi het volgende:

[..]

Ik doe al eventjes mee en ik kan je vertellen; zo werken de hints niet.
Susi, duister persoon en tot laat in de nacht zijn toch vaak ook algemene termen? Dat hebben we toch vaak zonder dat het een hint is?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:14:49 #100
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821760
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:13 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Susi, duister persoon en tot laat in de nacht zijn toch vaak ook algemene termen? Dat hebben we toch vaak zonder dat het een hint is?
Volgens mij wel, zal even terugkijken. Sowieso wordt iedereen door de mob al (op random tijdstip) in de nacht vermoord en dan ook nog eens door personen die ze niet herkennen (ergo, duister).
pi_86821783
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:13 schreef Susi het volgende:
Klopt, StijnDa.

Ik ben overigens wel voor het idee van Duimelot om een apart topic te maken voor de SC en voor de samenvattende hintlijstjes/DagNachtposts en de zoektochten. Als je er een avond niet bent is het echt onoverzichtelijk.
Ik vrees dat dat lastig wordt... Want het "elkaar beschuldigen" dmv hints zoeken etc gaat toch wel redelijk in SC-posts volgens mij
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86821788
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:10 schreef naatje_1 het volgende:
stuk 1: Slecht in scoren, Hästens, keihard vallen
Stuk 2: muziek, loeder, flits, alles wordt donker/zwart
Stuk 3: zelfbedachte liederen, brood eten, hoofd van lijf - 2 mafia

Ik vind het bij die eerste opvallend dat ze spreken over een eigen voortuin.
Stuk 2 bevat niet zo heel veel meer aanwijzingen volgens mij.
Ik vind het bij die laatste ook opvallend dat er vaak het stukje douche in voorkomt...
^O^
Ik heb ook wat dingen toegevoegd van eventuele hints (oa. douche, voortuin, milfjes, etc.)
pi_86821810
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:11 schreef Susi het volgende:

[..]

Ik doe al eventjes mee en ik kan je vertellen; zo werken de hints niet.
ok
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:17:38 #104
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821821
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:15 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ik vrees dat dat lastig wordt... Want het "elkaar beschuldigen" dmv hints zoeken etc gaat toch wel redelijk in SC-posts volgens mij
En de mods in GC willen het sowieso niet.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86821832
Susi, als ik bij douche denk aan fris, zit ik dan op het goede spoor?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86821859
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:18 schreef naatje_1 het volgende:
Susi, als ik bij douche denk aan fris, zit ik dan op het goede spoor?
Nee.
Meer in wassen, schoonmaken misschien, badkamertopics.
pi_86821866
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:18 schreef naatje_1 het volgende:
Susi, als ik bij douche denk aan fris, zit ik dan op het goede spoor?
Susi is toch niet de spelleider? :o
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86821878
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:18 schreef naatje_1 het volgende:
Susi, als ik bij douche denk aan fris, zit ik dan op het goede spoor?
douche - fris - prik - naalden - drugs?
Zoiets? *O*
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86821882
Een wiki pagina met een overzicht van alle hints? Een SC lijkt mij inderdaad niets, aangezien er al genoeg SC's zijn.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:20:48 #110
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821888
quote:
De nacht begon zoals vele andere nachten in Fok-town begonnen. Het was rustig in de stad, na een klein feestje bij de burgemeester, en de meeste dorpelingen gingen al op tijd naar bed. Er was er echter één die zich op het late uur nog in de stallen bij zijn woning bevond. Het was Wouser. Hij schrok toen hij buiten ineens voetstappen hoorde. Het waren lichte voetstappen, bijna huppelend! Dapper als Wouser was, liep hij naar buiten en schreeuwde: “Wat moet dat hier?!” Hij tuurde in het donker en zag niks. Ineens waren er een paar knallen en Wouser (dorpsoudste) viel dood op de grond.

Badend in het zweet schrok Robier op datzelfde moment wakker. Hij woonde al een jaar of 2 naast Susi en werd wakker van de onbekende geluiden. Robier rook onraad en bang maar vastbesloten rende hij zijn kamer uit om naar beneden te gaan. In het trapgat stond echter een duister figuur. Deze kende hij! Hij had diegene vaker gezien, in de pizzeria Ristorante! Verstijfd van angst probeerde Robier (dorpsbewoner) uit te halen, maar de persoon richtte een spijkerpistool en knalde Robier dood door 8 keer te schieten.
quote:
De keiharde kern van de al bijna uitgemoorde maffiagroep zat zich te beraden op de kill van vanavond. Nadenkend over de goede dingen in het leven, iets wat een een grijs verleden leek. Op dat moment was Lynda bezig in haar slaapkamer, ze maakte zich klaar om een avondje te gaan stappen. Ze merkte niet dat een duistere persoon zich stilletjes haar slaapkamer in werkte. Lynda neuriede zachtjes een liedje van de Backstreet Boys. De figuur achter haar pakte een fles en sloeg hiermee de hersens van lynda (zombie) in.
Uit spel 17.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:21:18 #111
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821896
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:19 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Susi is toch niet de spelleider? :o
Nee. Maar je gaat natuurlijk ook niet aan Ladidadida vragen of je goed zit.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:21:47 #112
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821912
Juist door het praten hier komen we bij nieuwe hints, bij verdacht gedrag en wat allemaal nog meer. Als je dat weghaalt blijft er weinig over. En de hintlijst wordt altijd tussendoor gepost zodat die niet kwijt raakt. Verder is het geen boeiende discussie want je krijgt geen apart sc-topic.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86821917
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:19 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Susi is toch niet de spelleider? :o
Nee, maar zij zegt dat ze al jaren meedoet en de manier waarop ik hints ging zoeken was fout volgens haar, dus vraag ik maar even hoe het dan wel moet. Ik kan wel hints uit die stukjes halen, maar ik denk dan te veel door als ik posthistory ofzo bekijk.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:22:42 #114
202348 Susi
Temple of Love
pi_86821938
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:19 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Nee.
Meer in wassen, schoonmaken misschien, badkamertopics.
Mwoah, schoonmaken is te ver.

En kortom: iedereen moet maar dus alles teruglezen *O* Als de links naar de Dag en Nachtposts in de OP er maar in blijven.
pi_86821945
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:20 schreef tombolafan het volgende:

[..]

douche - fris - prik - naalden - drugs?
Zoiets? *O*
:P
Douche - fris - frisdrank - cola - suiker - koolhydraten - eiwitten - gebakken ei met spek?
pi_86821952
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:22 schreef Susi het volgende:

[..]

Mwoah, schoonmaken is te ver.
Daarom misschien :P
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:23:17 #117
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86821954
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:21 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Nee, maar zij zegt dat ze al jaren meedoet en de manier waarop ik hints ging zoeken was fout volgens haar, dus vraag ik maar even hoe het dan wel moet. Ik kan wel hints uit die stukjes halen, maar ik denk dan te veel door als ik posthistory ofzo bekijk.
Heb je de lijst bekeken? Beach bleek dan misschien dorp, maar de hints die we bij hem vonden zijn normale hints zoals we ze hier kennen. Net zoals die van Duimelot enzo.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:24:27 #118
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_86821982
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:21 schreef Susi het volgende:

[..]

Nee. Maar je gaat natuurlijk ook niet aan Ladidadida vragen of je goed zit.
Iedereen weet toch dat ik om te kopen ben? :Y
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_86821998
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:23 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Heb je de lijst bekeken? Beach bleek dan misschien dorp, maar de hints die we bij hem vonden zijn normale hints zoals we ze hier kennen. Net zoals die van Duimelot enzo.
Ik snap alleen niet hoe je van loeder bij mijn uil-paint komt _O-
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:25:14 #120
202348 Susi
Temple of Love
pi_86822002
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:23 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Heb je de lijst bekeken? Beach bleek dan misschien dorp, maar de hints die we bij hem vonden zijn normale hints zoals we ze hier kennen. Net zoals die van Duimelot enzo.
Plus dat ie op Krioro ging. Supervaag, want dat zijn vage hints en Beach heeft al een aantal keer meegegaan. Toen zei Hara iets van 'nou moet je niet gaan wisselen van stem want dat maakt je verdachter'', doet ie dat !
pi_86822008
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:24 schreef Ladidadida het volgende:

[..]

Iedereen weet toch dat ik om te kopen ben? :Y
quote:
Opleiding: rechten
:X
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:26:38 #122
163094 Ladidadida
En zo is het. En niet anders.
pi_86822041
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:25 schreef StijnDa het volgende:

[..]


[..]

:X
Je kunt er dus op vertrouwen dat het volledig legaal gebeurt ^O^
Op vrijdag 6 februari 2009 08:48 schreef ajf het volgende:
Cada día te quiero más que ayer y menos que mañana O+
pi_86822048
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:25 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ik snap alleen niet hoe je van loeder bij mijn uil-paint komt _O-
Een uil maakt een oehoe geluid.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:26:48 #124
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822049
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:25 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ik snap alleen niet hoe je van loeder bij mijn uil-paint komt _O-
Omdat oeoeoe en je uil is een oehoe. En ik heb verder echt geen friggin idea wat het moet zijn. 't Is of een oehoe, of het is gewoon een zinloze zin om duidelijk te maken dat ze bezopen is of zo :').
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:27:20 #125
202348 Susi
Temple of Love
pi_86822065
Als er nu een hint zou zijn over een mob met een matje bijvoorbeeld, kun je op mij uitkomen, want ik heb in een Chersotopic Mattuhh gepost.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:27:34 #126
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822075
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:26 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Een uil maakt een oehoe geluid.
Niet alleen dat, een heel bekende uilensoort heet Oehoe.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86822078
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:22 schreef Susi het volgende:

[..]

Mwoah, schoonmaken is te ver.

En kortom: iedereen moet maar dus alles teruglezen *O* Als de links naar de Dag en Nachtposts in de OP er maar in blijven.
Een wiki is dus niets? Gewoon die hele hintlijst steeds bijwerken door verschillende mensen, linkje in de OP naar de wiki. Misschien dat iemand dan ook iets zegt over het gedrag in deze topics...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86822106
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:26 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Omdat oeoeoe en je uil is een oehoe. En ik heb verder echt geen friggin idea wat het moet zijn. 't Is of een oehoe, of het is gewoon een zinloze zin om duidelijk te maken dat ze bezopen is of zo :').
Oh, ok _O-
Ik weet heul niet wat voor ras uil het is :') Maar ik snap wel dat je dan maar die kant op gokt, want ik kom ook niet verder met loeder -O-
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:30:01 #129
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822141
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:27 schreef Susi het volgende:
Als er nu een hint zou zijn over een mob met een matje bijvoorbeeld, kun je op mij uitkomen, want ik heb in een Chersotopic Mattuhh gepost.
Ik zou bij jou iets over rare gewoontes zeggen of zo, met je staand slapen.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:30:39 #130
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_86822156
Als je L en de R omdraait krijg je roedel > wolven > wolvenshirts!!

Wie o wie? :P
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
pi_86822172
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:27 schreef Susi het volgende:
Als er nu een hint zou zijn over een mob met een matje bijvoorbeeld, kun je op mij uitkomen, want ik heb in een Chersotopic Mattuhh gepost.
Ik heb een mat voor de deur liggen :Y
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:31:39 #132
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822181
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:30 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ik zou bij jou iets over rare gewoontes zeggen of zo, met je staand slapen.
Of ik zou vertellen dat je noodles lekker vindt

ONZ [JAP] Yum
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86822206
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:31 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Of ik zou vertellen dat je noodles lekker vindt

ONZ [JAP] Yum
Jap yum? :o hoerenkast --> open raam *O*
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:33:12 #134
202348 Susi
Temple of Love
pi_86822220
Ik voel me bekeken !
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:33:34 #135
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822231
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:32 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Jap yum? :o hoerenkast --> open raam *O*
:o

Alleen jammer dat ik raam vergezocht vind icm hoereren, anders was ie geil.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:34:07 #136
202348 Susi
Temple of Love
pi_86822244
Het open raam --> hoerenkast begrijp ik serieus niet.

Als je er iets stond van 'ze stond voor het raam', ah-la.
pi_86822264
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:33 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

:o

Alleen jammer dat ik raam vergezocht vind icm hoereren, anders was ie geil.
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:34 schreef Susi het volgende:
Het open raam --> hoerenkast begrijp ik serieus niet.

Als je er iets stond van 'ze stond voor het raam', ah-la.
Nee, die vind ik zelf ook niet sterk _O- Rood raam ofzo of zoals Susi zegt ze stond voor het raam zou meesterlijk zijn in de combinatie
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86822267
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:33 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

:o

Alleen jammer dat ik raam vergezocht vind icm hoereren, anders was ie geil.
Voor de ramen staan, maar dat was weer een linkje van mij, dus vergezocht...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:35:23 #139
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822272
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:34 schreef Susi het volgende:
Het open raam --> hoerenkast begrijp ik serieus niet.

Als je er iets stond van 'ze stond voor het raam', ah-la.
Yup, maar als dat er had gestaan was het een goede vondst geweest, dat dan weer wel. Zo moet het Tombo.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86822288
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:35 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Yup, maar als dat er had gestaan was het een goede vondst geweest, dat dan weer wel. Zo moet het Tombo.
*O* Ik leer het! Ik leer het! *O*
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:35 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Voor de ramen staan, maar dat was weer een linkje van mij, dus vergezocht...
Niet zo sneu doen :')
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86822319
De onbekende vreemdeling zette haar voor het open raam

Ik vind "zetten voor het raam" wel lijken op "staan voor het raam" bij nader inzien, maargoed

en dan heeft het niets met open te maken :P
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:38:26 #142
202348 Susi
Temple of Love
pi_86822353
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:37 schreef naatje_1 het volgende:
De onbekende vreemdeling zette haar voor het open raam

Ik vind "zetten voor het raam" wel lijken op "staan voor het raam" bij nader inzien, maargoed

en dan heeft het niets met open te maken :P
Nee lieverd, het staat er niet, dus lijkt het ook niet.
pi_86822354
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:37 schreef naatje_1 het volgende:
De onbekende vreemdeling zette haar voor het open raam

Ik vind "zetten voor het raam" wel lijken op "staan voor het raam" bij nader inzien, maargoed

en dan heeft het niets met open te maken :P
dan zou de moordenaar een pooier zijn :7
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86822371
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:38 schreef tombolafan het volgende:

[..]

dan zou de moordenaar een pooier zijn :7
Dacht ik ook net aan :P
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:39:04 #145
202348 Susi
Temple of Love
pi_86822374
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:38 schreef tombolafan het volgende:

[..]

dan zou de moordenaar een pooier zijn :7
Nou, dan is de moordenaar wel duidelijk denk !

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:39:52 #146
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822401
Ik dacht met voor het raam duwen nog wel even aan loverboy of zo, icm met afvallen dus een dikke pooier.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86822432
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:39 schreef Susi het volgende:

[..]

Nou, dan is de moordenaar wel duidelijk denk !

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het zou dan wel linkjes hebben met singles, dus wat betreft singles, daar zit de moordenaar bij
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:42:23 #148
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822461
Wat of wie staat er in Yosander zijn ava? En die van Naatje ken ik ook niet.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86822489
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:42 schreef Harajuku. het volgende:
Wat of wie staat er in Yosander zijn ava? En die van Naatje ken ik ook niet.
Lijken niet echt op pooiers he :')
pi_86822504
Even op een rijtje:

Slecht in scoren
afvallen
voor het raam zetten (poojer)

Allemaal links naar de singles sc
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86822511
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:42 schreef Harajuku. het volgende:
Wat of wie staat er in Yosander zijn ava? En die van Naatje ken ik ook niet.
Ekdom, met het PSB alarm hoedje op zijn hoofd
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86822524
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:43 schreef naatje_1 het volgende:
Even op een rijtje:

Slecht in scoren
afvallen
voor het raam zetten (poojer)

Allemaal links naar de singles sc
Waarom zit een pooier in singles? Afvallen kan ook naar SLANK wijzen bijvoorbeeld :P
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86822531
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:44 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Ekdom, met het PSB alarm hoedje op zijn hoofd
Een rode lamp dus? --> pooier :7
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86822532
Pooier en singles zijn geen connectie inderdaad..
pi_86822543
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:45 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Een rode lamp dus? --> pooier :7
:9
pi_86822546
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:44 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Waarom zit een pooier in singles? Afvallen kan ook naar SLANK wijzen bijvoorbeeld :P
Ik dacht in dat overzicht van hints een singles topic met de titel "B staat niet voor BMI, maar voor bier" te lezen
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86822566
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:45 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Ik dacht in dat overzicht van hints een singles topic met de titel "B staat niet voor BMI, maar voor bier" te lezen
Okee, maar een pooier in singles zoeken vind ik wat overdreven :+
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:48:06 #158
202348 Susi
Temple of Love
pi_86822593
Sowieso moeten we dat pooieridee laten vallen.
pi_86822613
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:46 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Okee, maar een pooier in singles zoeken vind ik wat overdreven :+
Ik ga eens even kijken of ik dat wel kan doen met behulp van posthistory
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86822638
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:48 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Ik ga eens even kijken of ik dat wel kan doen met behulp van posthistory
Niet op pooierdingen gaan zoeken, dat is géén hint.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:51:02 #161
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822689
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:43 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Lijken niet echt op pooiers he :')
Daar heb ik t ook niet over.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86822693
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:49 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Niet op pooierdingen gaan zoeken, dat is géén hint.
Hoe weet je dat? :?
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86822733
Help, ik denk weer te ver door...

Een dikke poojer die niet kan scoren -> Juicyhill, huppel heeft in een topic over juicyhill gepost
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:53:06 #164
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822753
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:52 schreef naatje_1 het volgende:
Help, ik denk weer te ver door...

Een dikke poojer die niet kan scoren -> Juicyhill, huppel heeft in een topic over juicyhill gepost
Ja, onze hints gaan niet over afzeiken.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86822757
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:51 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Hoe weet je dat? :?
Leuk bedacht, maar gewoon te ver gezocht..
De onbekende vreemdeling zette haar voor het open raam.
Het past gewoon niet goed genoeg ;)
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:53:42 #166
202348 Susi
Temple of Love
pi_86822775
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:51 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Hoe weet je dat? :?
Omdat er geen verwijzing naar hoeren danwel hun eigenaren instaat.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:54:20 #167
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86822787
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:52 schreef naatje_1 het volgende:
Help, ik denk weer te ver door...

Een dikke poojer die niet kan scoren -> Juicyhill, huppel heeft in een topic over juicyhill gepost
Puur om die opmerking stem ik op jou vanavond }:|
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86822802
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:54 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]



Puur om die opmerking stem ik op jou vanavond }:|
En puur om die opmerking stem ik op jou vanavond!!
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:55:36 #169
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822822
Als je er via omwegen moet komen kun je ervan uitgaan dat het geen hint betreft :N

Nichtje word gestalkt -> PS werd stiekem gevolgd

Dit zou best een hint kunnen zijn, alleen heb ik verder niets dus schrijf ik hem weer af. Maar het zou prima een hint kunnen zijn.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:55:58 #170
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86822836
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:54 schreef StijnDa het volgende:

[..]

En puur om die opmerking stem ik op jou vanavond!!
Ja hallo mij met fatboy en pooier in 1 adem noemen ;(
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86822866
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:53 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Leuk bedacht, maar gewoon te ver gezocht..
De onbekende vreemdeling zette haar voor het open raam.
Het past gewoon niet goed genoeg ;)
Ah, okee, het moeten dus duidelijkere hints zijn ^O^
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:54 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]



Puur om die opmerking stem ik op jou vanavond }:|
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:54 schreef StijnDa het volgende:

[..]

En puur om die opmerking stem ik op jou vanavond!!
:o
Vanavond toch maffiakill??? Morgen mogen we toch pas weer iemand lynchen? :o
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86822874
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:55 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]


Ja hallo mij met fatboy en pooier in 1 adem noemen ;(
:+
pi_86822885
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:57 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ah, okee, het moeten dus duidelijkere hints zijn ^O^
[..]


[..]

:o
Vanavond toch maffiakill??? Morgen mogen we toch pas weer iemand lynchen? :o
Wij zijn beiden maffia ;)
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:57:58 #174
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822890
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:57 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ah, okee, het moeten dus duidelijkere hints zijn ^O^
[..]


[..]

:o
Vanavond toch maffiakill??? Morgen mogen we toch pas weer iemand lynchen? :o
Maar na die kills kun je wel meteen beginnen met stemmen als je zou willen.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86822901
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:55 schreef Harajuku. het volgende:
Als je er via omwegen moet komen kun je ervan uitgaan dat het geen hint betreft :N

Nichtje word gestalkt -> PS werd stiekem gevolgd

Dit zou best een hint kunnen zijn, alleen heb ik verder niets dus schrijf ik hem weer af. Maar het zou prima een hint kunnen zijn.
maar yosander heeft toch als sig/ondertitel gluuretuurderd en spiekerd? Das ook best stiekem/stalkerig :)
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:58:33 #176
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822902
En dat eerst tanden poetsen en dan eten is raaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrr.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86822909
ik kom bij het googlen op "voor het open raam zetten" bij dit artikel uit: http://weblogs.nrc.nl/opk(...)ook-anders-ab-klink/

Is daar misschien ook een topic over op fok? In VKZ bijvoorbeeld?

Daarbij heb ik een vraagje, hoe ver kan je teruggaan in de posthistory voor hints? Is het alleen de eerste pagina, of moet ik ook verder terug? (aangezien er een topic van mij van een paar maanden geleden en heel veel blz terug werd genomen)
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:59:15 #178
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822921
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:58 schreef tombolafan het volgende:

[..]

maar yosander heeft toch als sig/ondertitel gluuretuurderd en spiekerd? Das ook best stiekem/stalkerig :)
Ja, die moet nog bij hem inderdaad. Ik ga mijn lijst even weer mooi en duidelijker maken ( }:| )
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86822925
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:57 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Maar na die kills kun je wel meteen beginnen met stemmen als je zou willen.
Ik bedoelde dit:
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:57 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Wij zijn beiden maffia ;)
:D
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 11:59:52 #180
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86822940
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:58 schreef naatje_1 het volgende:
ik kom bij het googlen op "voor het open raam zetten" bij dit artikel uit: http://weblogs.nrc.nl/opk(...)ook-anders-ab-klink/

Is daar misschien ook een topic over op fok? In VKZ bijvoorbeeld?

Daarbij heb ik een vraagje, hoe ver kan je teruggaan in de posthistory voor hints? Is het alleen de eerste pagina, of moet ik ook verder terug? (aangezien er een topic van mij van een paar maanden geleden en heel veel blz terug werd genomen)
Eerste pagina.

En dat googlen en dan een topic erbij zoeken heeft geen nut. Topics tellen alleen zoals bij jou in je fobo en eerste paginahistory.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86822943
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:58 schreef Harajuku. het volgende:
En dat eerst tanden poetsen en dan eten is raaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrr.
Ja, dat vond ik ook! _O-
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86822955
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:55 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]


Ja hallo mij met fatboy en pooier in 1 adem noemen ;(
:D Moet je maar niet in het verjaarstopic van juicy posten :P
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86822979
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:59 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Ik bedoelde dit:
[..]

:D
Maar ik stem vanavond wel op jou zodat jij niet meer op mij kan stemmen })
pi_86823025
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:01 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Maar ik stem vanavond wel op jou zodat jij niet meer op mij kan stemmen })
;(
Nou, dan ga ik er vandaag maar een leuke dag van maken, als ik vannacht gekilled word :'(

Tot vanmiddag! :W
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86823058
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:59 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Eerste pagina.

En dat googlen en dan een topic erbij zoeken heeft geen nut. Topics tellen alleen zoals bij jou in je fobo en eerste paginahistory.
het zou kunnen zijn dat er een topic met precies diezelfde titel is geopend ;) Meestal gebeurd dat vaak bij NWS, dat ze de titel van het artikel als TT nemen.

En ehm, ok, daar had ik niet aan gedacht, dus dan vervalt ook een van de open raam topics die ik via de search had gevonden :P
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:05:40 #186
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823108
stuk 1: Slecht in scoren, Hästens, keihard 'er van af' vallen, voortuin

Duimelot & -engel- & Huppelmuts
AT vol [Singles]
[Singles]Dure matrassen om singles doorheen te trekken - HÄstens

Duimelot:
Favo forum Relaties & Psychologie
Favo FOK!kers de [Singletjes]
[singles] ziekenboeg

- Uit een raam vallen is normaal, van een raam afvallen is raar?
Singles] B staat voor BIER, niet bmi!
[Singles] met lovehendels

Calex
Foto keihard van de trap vallen, foto keihard in water vallen

Joe-Momma
R&P Vriendin met dominante vader - niet scoren
PUB ik heb nodig : versiertrucs. - niet scoren
Beddentopic - Hastensbed

80tong
k heb nodig : versiertrucs. - kan niet scoren
LIF dieetpillen die je makkelijk kan slikken - afvallen

Lynda
gek op voetbal (icm het "scoren")

Yosander
gluuretuurderd (ze wordt bekeken vanuit de hoek)

Blessed19:
SEX Relatie zonder klik in bed? - scoren
Vetverbranden - afvallen

Tripack
Vallende avatar - keihard vallen

-Engel-
[singles] Zonder hosselcapaciteiten - niet scoren

Psaexorp
Hopeloze versierpogingen - niet scoren

Stuk 2: (ruige) muziek, loeder, flits, alles wordt donker/zwart, drank, zingen

Tombolala
http://i912.photobucket.com/albums/ac330/tombolafant/uiltje.jpg loeooeoeoeder oeoeoeoe
Liedjes - post veel in TAL
http://i.fok.nl/userpics/235382/235382.jpg?time=1279132702 - flits
[Singles actie] win een FOK! (blind) date in the dark #4 - alles werd zwart

Kalkmaar
onder deze username als laatste aangemeld bij FOK! (er wordt gezegd "als een van de laatsten")

Het_Fenomeen
Duister persoon: Heeft Hitler als ava - kan prima algemeen mafia zijn en geen hint
Die niet opviel - Zowat niets in zn fobo - kan prima algemeen mafia zijn en geen hint
verliet als één van de laatsten het feest - post heel veel in nachtbagger en andere nachttopics. - kan prima algemeen mafia zijn en geen hint
lallend en strompelend - Ik ben brak en ik wil er onmiddelijk vanaf, Waar word jij brak van?
Wat zou jij doen in de cel - IJzeren staven?

Krioro
muziek fanaat die niet opvalt

Trevland
struikelen over eigen woorden - zijn spelfouten

Isdatzo
80% van de posts in Fotografie - Flits

Yosander
http://i.fok.nl/userpics/128838/P1030212k.jpg Duidelijke flits.
http://i.fok.nl/userpics/128838/IMAG0228k.jpg Plein.
I'm into hardcore, hardstyle, techno - Hardcore -> ruig | Hardcore -> muziek = ruige muziek
Waar word jij brak van? - PS was dronken, wordt vast brak van drank.
gluren ed in ondertitel en sig - PS werd stiekem gevolgd

Calex
Maandagnacht stapnacht - feesten (verliet als een van de laatsten het feest) -kan prima algemeen zijn en geen hint

08gnoT
Ruige muziek (Rock, Heavy metal)

Naatje_1
FMM-topic ->muzikantenforum

Stuk 3: badkamer/douche, zelfbedachte liederen, broodje eten (keuken), MILFjes, hoofd van lijf - 2 mafia

Beach:
douche - Nachtbagger #2 nu een stuk schoner
Twee inbrekers in mijn kamer - twee mafia
man neemt hoofd vrouw mee naar kroeg - hoofd van romp gescheiden
topic nachtbaKKer - at broodje


wendytje
MILF - post in OUD
zelfbedachte liedjes - singer-songwriter in fobo
CUL - at brood - mwoah mwoah
LIF Verstandkies getrokken - tanden poetsen

Huppelmuts
in haar fobo staat een brief aan haar zoon, dat ze zo leuk is (MILF)

Naatje
FMM-topic ->muzikantenforum
[sc]TriplePorno - MILF ??????????

rave_nl
Lijk van kind (4) met doorgesneden keel gevonden - weg hoofd

80tong
topic met Subway

psaexorp
Veel muziek topics
Topic Machette - Hoofd van lijf

Blessed19
Wat is koken voor jou in één woord? - broodje eten

[ Bericht 0% gewijzigd door Harajuku. op 25-09-2010 12:35:12 ]
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:06:23 #187
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823128
[sc]TriplePorno - MILF

Wat is dit?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86823269
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:06 schreef Harajuku. het volgende:
[sc]TriplePorno - MILF

Wat is dit?
Hoe bedoel je? TripleP is een user op fok, en Triple P staat voor People Planet Profit

trouwens -SG- heeft ook in dat topic gepost en WD als UI (niet dat WD een milf is natuurlijk)
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:12:19 #189
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823286
Die Wendy was de vorige keer dat ze mee deed ook nooit hier hè?

Hier, active list http://forum.fok.nl/user/active/100766
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:12:37 #190
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823295
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:11 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Hoe bedoel je? TripleP is een user op fok, en Triple P staat voor *zoekt*
Ik snap niet hoe er van tripleporno milf gemaakt wordt :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86823297
Porno? Seks met een lekkere moeder?
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:13:23 #192
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823310
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:12 schreef StijnDa het volgende:
Porno? Seks met een lekkere moeder?
Bij een milf gaat het er toch echt om dat het een moeder is, bij gewoon porno denk ik niet aan milf.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86823338
waar is dat trouwens gevonden? :P
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86823345
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:13 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Bij een milf gaat het er toch echt om dat het een moeder is, bij gewoon porno denk ik niet aan milf.
Sommige mensen zien graag MILFs in hun porno :')
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:14:39 #195
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823347
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:14 schreef naatje_1 het volgende:
waar is dat trouwens gevonden? :P
Geen idee, ik zag het net toen ik de lijst bijwerkte
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:15:32 #196
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823371
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:14 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Sommige mensen zien graag MILFs in hun porno :')
Ja, en zo maak je van iets een hint ipv dat iets een hint is.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86823373
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:14 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Geen idee, ik zag het net toen ik de lijst bijwerkte
Wie heeft dat dan net gevonden, want op pagina 1 staat dat ding nog niet
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:15:59 #198
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823385
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:15 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Wie heeft dat dan net gevonden, want op pagina 1 staat dat ding nog niet
Moet je niet aan mij vragen :'(
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:17:12 #199
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86823424
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:59 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Eerste pagina.

En dat googlen en dan een topic erbij zoeken heeft geen nut. Topics tellen alleen zoals bij jou in je fobo en eerste paginahistory.
Uhm dus tijdens het spel mag je ook niet al te veel posten?
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:17:19 #200
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823428
LIF Verstandkies getrokken

Hier was ik al naar op zoek! Wendytje had dat topic dus. Tanden poetsen, mwoah.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:17:31 #201
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823431
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:17 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]



Uhm dus tijdens het spel mag je ook niet al te veel posten?
History, niet AT.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86823440
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:15 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, en zo maak je van iets een hint ipv dat iets een hint is.
Ok ik heb het niet zo goed geformuleerd, maar het zou zeker een hint kúnnen zijn.
Maar gezien het gebrek aan andere hints bij Naatje maakt het niet zoveel uit in dit geval ;)
pi_86823458
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:17 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

History, niet AT.
Ik post in veel verschillende topics
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:20:54 #204
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823528
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:18 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Ik post in veel verschillende topics
http://forum.fok.nl/user/history/245701 vs http://forum.fok.nl/user/active/245701
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:17 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Ok ik heb het niet zo goed geformuleerd, maar het zou zeker een hint kúnnen zijn.
Maar gezien het gebrek aan andere hints bij Naatje maakt het niet zoveel uit in dit geval ;)
Nee, ik vind porno absoluut geen hint voor milf. :N
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86823557
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:20 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

http://forum.fok.nl/user/history/245701 vs http://forum.fok.nl/user/active/245701
[..]

Nee, ik vind porno absoluut geen hint voor milf. :N
Jij niet, ik wel.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:24:30 #206
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823622
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:22 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Jij niet, ik wel.
Nou ja, ook goed. Dan ga jij lekker zo hints zoeken.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:26:07 #207
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823676
quote:
Oeeeeeeeehh, hierdoor keek ik nog eens in je historie, en jij hebt FMM-topics. Is dat niet het muzikantenforum? Voor mensen die muziek maken?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86823690
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:24 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nou ja, ook goed. Dan ga jij lekker zo hints zoeken.
Dat we het niet over deze hint eens zijn betekent dat niet dat we het niet over alle hints oneens hoeven zijn :P Ik heb genoeg hints toegevoegd die je wel acceptabel vindt ;)
pi_86823740
Susi heeft geen fobo, Susi heeft geen topics die overeenkomen met de hints en Susi heeft geen profiel dat hintgevend is

Susi is dus geen maffia, zijn we daar in ieder geval al vanaf :P
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86823777
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:26 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Oeeeeeeeehh, hierdoor keek ik nog eens in je historie, en jij hebt FMM-topics. Is dat niet het muzikantenforum? Voor mensen die muziek maken?
Klopt, ik heb in de FMM SC en FB gepost ja :+
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:28:40 #211
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823782
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:26 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Dat we het niet over deze hint eens zijn betekent dat niet dat we het niet over alle hints oneens hoeven zijn :P Ik heb genoeg hints toegevoegd die je wel acceptabel vindt ;)
Of course. Ik zei het ook alleen maar omdat hints nooit zo waren, verder maakt het mij ook niet uit hoor.

Als Ladidadida na het spel de hints posts is dat ook wat makkelijker dan wanneer Susi en ik het proberen uit te leggen.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:29:08 #212
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_86823796
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:27 schreef naatje_1 het volgende:
Susi heeft geen fobo, Susi heeft geen topics die overeenkomen met de hints en Susi heeft geen profiel dat hintgevend is

Susi is dus geen maffia, zijn we daar in ieder geval al vanaf :P
Er zijn 2 maffia nog niet in actie gekomen, dus zij kan nog altijd maffia zijn.
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:29:14 #213
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823800
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:28 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Klopt, ik heb in de FMM SC en FB gepost ja :+
Ooohh, zelfbedachte liederen en PS zong ook een liedje. Ooooohh.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:29:32 #214
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823809
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:29 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Er zijn 2 maffia nog niet in actie gekomen, dus zij kan nog altijd maffia zijn.
Hij bedoelt ook vast bij deze hints.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86823838
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:29 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Er zijn 2 maffia nog niet in actie gekomen, dus zij kan nog altijd maffia zijn.
Je mag je fobo niet aanpassen en qua topics denk ik dat ze zich ook gedeisd houd, dus als er hints zijn, moeten die echt obvious zijn...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:31:35 #216
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86823866
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:17 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

History, niet AT.
Ja dus de eerste pagina van mijn posthistorie, die dus veranderd tijdens het posten :?
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86823886
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:29 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Hij bedoelt ook vast bij deze hints.
en dit natuurlijk
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86823894
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:29 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ooohh, zelfbedachte liederen en PS zong ook een liedje. Ooooohh.
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 10:36 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Mwuhahaha B-) :')
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:32:37 #219
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86823902
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:31 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]



Ja dus de eerste pagina van mijn posthistorie, die dus veranderd tijdens het posten :?
Nee... Wederom

http://forum.fok.nl/user/history/179024 vs http://forum.fok.nl/user/active/179024
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:33:40 #220
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86823938
quote:
Ja ik zag het, hmm helpt me ook niet echt
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86823951
quote:
Als hij post in een nieuw topic komt dat toch ook in zijn posthistory te staan? Dan verandert het dus..
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:35:17 #222
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86823980
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:34 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Als hij post in een nieuw topic komt dat toch ook in zijn posthistory te staan? Dan verandert het dus..
Er zit wel verschil tussen de 2 maar snappen doe ik het niet :')
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86823987
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:34 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Als hij post in een nieuw topic komt dat toch ook in zijn posthistory te staan? Dan verandert het dus..
huppel is een zij :D :') (en milf :9 )

Maar, dit dus
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86824029
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:35 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]


Er zit wel verschil tussen de 2 maar snappen doe ik het niet :')
Het verschil is de volgorde van de posts.
In AT is het gesorteerd op 'wanneer is er voor het laatst iets gepost in het topic?'
Posthistorie is gesorteerd op 'wanneer heb jíjzelf voor het laatst iets gepost in het topic?'

quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:35 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

huppel is een zij :D :') (en milf :9 )

Maar, dit dus
Oh ik dacht dat het over jou ging..
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:37:44 #225
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86824064
History gaat over waar je het laatst in gepost hebt of zo, en AT leeft ook als anderen erin posten

Zoiets, ik weet het verder ook niet helemaal, maar je history verandert niet zo snel dat je in de knoei komt met de hints, mits je normaal post :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:38:27 #226
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86824088
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:36 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Het verschil is de volgorde van de posts.
In AT is het gesorteerd op 'wanneer is er voor het laatst iets gepost in het topic?'
Posthistorie is gesorteerd op 'wanneer heb jíjzelf voor het laatst iets gepost in het topic?'
[..]

Oh ik dacht dat het over jou ging..
Top, nu snap ik het iets meer.
Maar dan nog veranderd die dus als je post. En zou je het dus moeilijker kunnen maken door forumbreed te gaan baggeren ofzo
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:39:06 #227
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86824107
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:38 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]



Top, nu snap ik het iets meer.
Maar dan nog veranderd die dus als je post. En zou je het dus moeilijker kunnen maken door forumbreed te gaan baggeren ofzo
Dat zou reuze flauw zijn, hè. En dan heb je nog steeds posttijden.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:39:14 #228
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86824110
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:37 schreef Harajuku. het volgende:
History gaat over waar je het laatst in gepost hebt of zo, en AT leeft ook als anderen erin posten

Zoiets, ik weet het verder ook niet helemaal, maar je history verandert niet zo snel dat je in de knoei komt met de hints, mits je normaal post :')
Doe jij dan tijdens het spel slotten zonder slotpost? :D
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:39:39 #229
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86824119
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:39 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Dat zou reuze flauw zijn, hè. En dan heb je nog steeds posttijden.
Met het bijlezen en puzzelen heb ik niet eens tijd om te posten :X
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86824122
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:38 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]



Top, nu snap ik het iets meer.
Maar dan nog veranderd die dus als je post. En zou je het dus moeilijker kunnen maken door forumbreed te gaan baggeren ofzo
Het veranderd wel, maar er staan zoveel topics op 1 pagina dat je inderdaad heel erg veel moet gaan posten om alles van pagina 1 af te krijgen. En dat is ook niet de bedoeling ;)
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:39:54 #231
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86824125
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:39 schreef Huppelmuts het volgende:

[..]



Doe jij dan tijdens het spel slotten zonder slotpost? :D
Neuh, ik slot bijna niet
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:40:25 #232
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86824150
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:39 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Het veranderd wel, maar er staan zoveel topics op 1 pagina dat je inderdaad heel erg veel moet gaan posten om alles van pagina 1 af te krijgen. En dat is ook niet de bedoeling ;)
En je AT gaat dus vele malen sneller omdat daar iedereen meepost.

Nou, weten we dat ook weer :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86824244
Hoi
pi_86824301
Vanavond wordt er toch weer iemand de dood ingejaagd?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86824318
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:45 schreef naatje_1 het volgende:
Vanavond wordt er toch weer iemand de dood ingejaagd?
3/4/5
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:46:32 #236
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86824337
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:45 schreef naatje_1 het volgende:
Vanavond wordt er toch weer iemand de dood ingejaagd?
Yup. En mafia heeft iedereen nog dus 3 doden tenzij er iets mis gaat voor de mafia. En nachtwaker en serial killer kunnen ook gaan doden nu.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:46:43 #237
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86824344
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:39 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Neuh, ik slot bijna niet
Mooi :D
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:46:57 #238
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86824354
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:43 schreef lynda het volgende:
Hoi
Why hello there.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:47:54 #239
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_86824393
quote:
Verandert wel een beetje als je in nieuwe topics post duse de bovenste topics van blz 2 kan je ook kijken. :P

edit is al; gezegd, eerst refreshen na het bijlezen. :')
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:48:30 #240
179024 Huppelmuts
Ja...nou...NEE dus!
pi_86824413
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:47 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

Verandert wel een beetje als je in nieuwe topics post duse de bovenste topics van blz 2 kan je ook kijken. :P
Dan nog is het minder dan de AT van iedereen 14.gif
If God was a woman, wouldn't sperm taste like chocolat?
[b]AirwiN schreef [/b]
De posts van Huppelmuts onderscheiden zich toch al door hun grammaticale correctheid en scherpe spitsvondigheden? Daar heb je geen UI voor nodig om ze te herkennen.
pi_86824439
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:46 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Yup. En mafia heeft iedereen nog dus 3 doden tenzij er iets mis gaat voor de mafia. En nachtwaker en serial killer kunnen ook gaan doden nu.
ah, ok
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:49:09 #242
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86824442
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:47 schreef Sheepcidus het volgende:

[..]

Verandert wel een beetje als je in nieuwe topics post duse de bovenste topics van blz 2 kan je ook kijken. :P
Ja als ik later kijk doe ik dat ook altijd :Y En bij de mods moet ik dat sowieso doen want hun eerste pagina bestaat bij mij uit FC-topics :')

Ik ga nu niet meer naar de hints kijken. Kijk vanavond wel naar de nieuwe en leg ze dan naast elkaar.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:57:08 #243
23344 Sheepcidus
Is it an excuse?
pi_86824726
struikelde over haar eigen woorden - dat kan toch een hint zijn in stuk 2 iemand die stottert ofzo. :P
Were making, were making!
Radio Soulwax!
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:57:32 #244
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86824744
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:57 schreef Sheepcidus het volgende:
struikelde over haar eigen woorden - dat kan toch een hint zijn in stuk 2 iemand die stottert ofzo. :P
Ja, die staat in de lijst onder Trevland :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86824782
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:57 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja, die staat in de lijst onder Trevland :')
Lysdexisch dat ie is, niet normaal :+
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:59:11 #246
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86824822
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:58 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Lysdexisch dat ie is, niet normaal :+
Vruugah, als er een dt-fout in de tekst stond was het gelijk TREVLAND. Good times.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86824852
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:59 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Vruugah, als er een dt-fout in de tekst stond was het gelijk TREVLAND. Good times.
Dat hadden wij in de ONZ SC :') good old times O+
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86824873
Maar, we gaan offtopic... Veel suc6 met verder hints zoeken, ik ben eten.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 13:03:37 #249
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86824998
stuk 1: Slecht in scoren, Hästens, keihard 'er van af' vallen, voortuin

Duimelot & -engel- & Huppelmuts
AT vol [Singles]
[Singles]Dure matrassen om singles doorheen te trekken - HÄstens

Duimelot:
Favo forum Relaties & Psychologie
Favo FOK!kers de [Singletjes]
[singles] ziekenboeg

- Uit een raam vallen is normaal, van een raam afvallen is raar?
Singles] B staat voor BIER, niet bmi!
[Singles] met lovehendels

Calex
Foto keihard van de trap vallen, foto keihard in water vallen

Joe-Momma
R&P Vriendin met dominante vader - niet scoren
PUB ik heb nodig : versiertrucs. - niet scoren
Beddentopic - Hastensbed

80tong
k heb nodig : versiertrucs. - kan niet scoren
LIF dieetpillen die je makkelijk kan slikken - afvallen

Lynda
gek op voetbal (icm het "scoren")

Yosander
gluuretuurderd (ze wordt bekeken vanuit de hoek)

Blessed19:
SEX Relatie zonder klik in bed? - scoren
Vetverbranden - afvallen

Tripack
Vallende avatar - keihard vallen

-Engel-
[singles] Zonder hosselcapaciteiten - niet scoren

Psaexorp
Hopeloze versierpogingen - niet scoren

Stuk 2: (ruige) muziek, loeder, flits, alles wordt donker/zwart, drank, zingen

Tombolala
http://i912.photobucket.com/albums/ac330/tombolafant/uiltje.jpg loeooeoeoeder oeoeoeoe
Liedjes - post veel in TAL
http://i.fok.nl/userpics/235382/235382.jpg?time=1279132702 - flits
[Singles actie] win een FOK! (blind) date in the dark #4 - alles werd zwart

Kalkmaar
onder deze username als laatste aangemeld bij FOK! (er wordt gezegd "als een van de laatsten")

Het_Fenomeen
Duister persoon: Heeft Hitler als ava - kan prima algemeen mafia zijn en geen hint
Die niet opviel - Zowat niets in zn fobo - kan prima algemeen mafia zijn en geen hint
verliet als één van de laatsten het feest - post heel veel in nachtbagger en andere nachttopics. - kan prima algemeen mafia zijn en geen hint
lallend en strompelend - Ik ben brak en ik wil er onmiddelijk vanaf, Waar word jij brak van?
Wat zou jij doen in de cel - IJzeren staven?

Krioro
muziek fanaat die niet opvalt

Trevland
struikelen over eigen woorden - zijn spelfouten

Isdatzo
80% van de posts in Fotografie - Flits

Yosander
http://i.fok.nl/userpics/128838/P1030212k.jpg Duidelijke flits.
http://i.fok.nl/userpics/128838/IMAG0228k.jpg Plein.
I'm into hardcore, hardstyle, techno - Hardcore -> ruig | Hardcore -> muziek = ruige muziek
Waar word jij brak van? - PS was dronken, wordt vast brak van drank.
gluren ed in ondertitel en sig - PS werd stiekem gevolgd

Calex
Maandagnacht stapnacht - feesten (verliet als een van de laatsten het feest) -kan prima algemeen zijn en geen hint

08gnoT
Ruige muziek (Rock, Heavy metal)

Naatje_1
FMM-topic ->muzikantenforum

Stuk 3: badkamer/douche, zelfbedachte liederen, broodje eten (keuken), MILFjes, hoofd van lijf - 2 mafia

Beach:
douche - Nachtbagger #2 nu een stuk schoner
Twee inbrekers in mijn kamer - twee mafia
man neemt hoofd vrouw mee naar kroeg - hoofd van romp gescheiden
topic nachtbaKKer - at broodje


wendytje
MILF - post in OUD
zelfbedachte liedjes - singer-songwriter in fobo
CUL - at brood - mwoah mwoah
LIF Verstandkies getrokken - tanden poetsen

Huppelmuts
in haar fobo staat een brief aan haar zoon, dat ze zo leuk is (MILF)

Naatje
FMM-topic ->muzikantenforum
[sc]TriplePorno - MILF ??????????

rave_nl
Lijk van kind (4) met doorgesneden keel gevonden - weg hoofd

80tong
topic met Subway

Hara
Foto douche

psaexorp
Veel muziek topics
Topic Machette - Hoofd van lijf

Blessed19
Wat is koken voor jou in één woord? - broodje eten

[ Bericht 0% gewijzigd door Harajuku. op 25-09-2010 13:30:23 ]
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 13:05:28 #250
192856 -SG-
PSV Eindhoven!
pi_86825062
hee hara, waarom sta jij niet in dat lijstje 8-)
A little knowledge is a dangerous thing.
  zaterdag 25 september 2010 @ 13:06:02 #251
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86825084
Geen idee, ik stond er wel ergens. Ben verder gegaan op het laatste lijstje.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86825252
Pff 24 uur lang niks duurt wel erg lang -O- Ik ben ook voor de 'oude' tijden, gewoon dag en nacht in 1 etmaal.
[PAINT] Wat gebeurt er bij de formaties #1 -- #2 -- #3 -- #4 -- #5 -- #6 -- #7 -- #8 -- #9 -- #10
Steun de strijd voor een indianenforum!
  zaterdag 25 september 2010 @ 13:10:39 #253
202348 Susi
Temple of Love
pi_86825258
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 13:05 schreef -SG- het volgende:
hee hara, waarom sta jij niet in dat lijstje 8-)
Er staat een douche in de fobo van Hara. Maar da's ook de enige link naar haar toe.
pi_86825384
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 13:03 schreef Harajuku. het volgende:
stuk 1: Slecht in scoren, Hästens, keihard 'er van af' vallen, voortuin

Duimelot & -engel- & Huppelmuts
AT vol [Singles]
[Singles]Dure matrassen om singles doorheen te trekken - HÄstens

Duimelot:
Favo forum Relaties & Psychologie
Favo FOK!kers de [Singletjes]
[singles] ziekenboeg

- Uit een raam vallen is normaal, van een raam afvallen is raar?
Singles] B staat voor BIER, niet bmi!
[Singles] met lovehendels

Calex
Foto keihard van de trap vallen, foto keihard in water vallen

Joe-Momma
R&P Vriendin met dominante vader - niet scoren
PUB ik heb nodig : versiertrucs. - niet scoren
Beddentopic - Hastensbed

80tong
k heb nodig : versiertrucs. - kan niet scoren
LIF dieetpillen die je makkelijk kan slikken - afvallen

Lynda
gek op voetbal (icm het "scoren")

Yosander
gluuretuurderd (ze wordt bekeken vanuit de hoek)

Blessed19:
SEX Relatie zonder klik in bed? - scoren
Vetverbranden - afvallen

Tripack
Vallende avatar - keihard vallen

-Engel-
[singles] Zonder hosselcapaciteiten - niet scoren

Psaexorp
Hopeloze versierpogingen - niet scoren

Stuk 2: (ruige) muziek, loeder, flits, alles wordt donker/zwart, drank, zingen

Tombolala
http://i912.photobucket.com/albums/ac330/tombolafant/uiltje.jpg loeooeoeoeder oeoeoeoe
Liedjes - post veel in TAL
http://i.fok.nl/userpics/235382/235382.jpg?time=1279132702 - flits
[Singles actie] win een FOK! (blind) date in the dark #4 - alles werd zwart

Kalkmaar
onder deze username als laatste aangemeld bij FOK! (er wordt gezegd "als een van de laatsten")

Het_Fenomeen
Duister persoon: Heeft Hitler als ava - kan prima algemeen mafia zijn en geen hint
Die niet opviel - Zowat niets in zn fobo - kan prima algemeen mafia zijn en geen hint
verliet als één van de laatsten het feest - post heel veel in nachtbagger en andere nachttopics. - kan prima algemeen mafia zijn en geen hint
lallend en strompelend - Ik ben brak en ik wil er onmiddelijk vanaf, Waar word jij brak van?
Wat zou jij doen in de cel - IJzeren staven?

Krioro
muziek fanaat die niet opvalt

Trevland
struikelen over eigen woorden - zijn spelfouten

Isdatzo
80% van de posts in Fotografie - Flits

Yosander
http://i.fok.nl/userpics/128838/P1030212k.jpg Duidelijke flits.
http://i.fok.nl/userpics/128838/IMAG0228k.jpg Plein.
I'm into hardcore, hardstyle, techno - Hardcore -> ruig | Hardcore -> muziek = ruige muziek
Waar word jij brak van? - PS was dronken, wordt vast brak van drank.
gluren ed in ondertitel en sig - PS werd stiekem gevolgd

Calex
Maandagnacht stapnacht - feesten (verliet als een van de laatsten het feest) -kan prima algemeen zijn en geen hint

08gnoT
Ruige muziek (Rock, Heavy metal)

Naatje_1
FMM-topic ->muzikantenforum

Stuk 3: badkamer/douche, zelfbedachte liederen, broodje eten (keuken), MILFjes, hoofd van lijf - 2 mafia

Beach:
douche - Nachtbagger #2 nu een stuk schoner
Twee inbrekers in mijn kamer - twee mafia
man neemt hoofd vrouw mee naar kroeg - hoofd van romp gescheiden
topic nachtbaKKer - at broodje


wendytje
MILF - post in OUD
zelfbedachte liedjes - singer-songwriter in fobo
CUL - at brood - mwoah mwoah
LIF Verstandkies getrokken - tanden poetsen

Huppelmuts
in haar fobo staat een brief aan haar zoon, dat ze zo leuk is (MILF)

Naatje
FMM-topic ->muzikantenforum
[sc]TriplePorno - MILF ??????????

rave_nl
Lijk van kind (4) met doorgesneden keel gevonden - weg hoofd

80tong
topic met Subway

psaexorp
Veel muziek topics
Topic Machette - Hoofd van lijf

Blessed19
Wat is koken voor jou in één woord? - broodje eten
Lol er staat zelfs iets tegen mij :D
pi_86825470
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 13:14 schreef Kalkmaar het volgende:

[..]

Lol er staat zelfs iets tegen mij :D
Er staan al dingen over 12 mensen over stukje 1, waar 1 maffia in zit :P Dus daar zitten waarschijnlijk 11 onschuldigen bij.
pi_86825672
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 13:16 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Er staan al dingen over 12 mensen over stukje 1, waar 1 maffia in zit :P Dus daar zitten waarschijnlijk 11 onschuldigen bij.
Straks blijkt dat het geen van alle maffia is of zo :')
[PAINT] Wat gebeurt er bij de formaties #1 -- #2 -- #3 -- #4 -- #5 -- #6 -- #7 -- #8 -- #9 -- #10
Steun de strijd voor een indianenforum!
  zaterdag 25 september 2010 @ 13:32:53 #257
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86826029
Mezelf weer in de lijst gezet.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86827015
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 11:42 schreef Harajuku. het volgende:
Wat of wie staat er in Yosander zijn ava? En die van Naatje ken ik ook niet.
Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
  zaterdag 25 september 2010 @ 14:37:19 #259
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_86828395
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 13:16 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Er staan al dingen over 12 mensen over stukje 1, waar 1 maffia in zit :P Dus daar zitten waarschijnlijk 11 onschuldigen bij.
Als dr al een maffia in zit... :')
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
  zaterdag 25 september 2010 @ 14:50:33 #260
168777 Rave_NL
Obey the Dance Commander!
pi_86828804
quote:
Onderhoud

Op dit moment is FOK! even uit de lucht, we doen er alles aan om FOK! weer in de lucht te krijgen. Tot die tijd zul je even geduld moeten hebben.
Zelfs de servers zijn niet veilig voor de maffia! :o
Cobra4: "Twijfelen aan de kennis van Rave. :')
EllaN: Rave IS een parel. Mijn parel. Onze parel O+. Voor altijd.
Amphibisch getraind voor het zinkende [DEF]-schip
pi_86828925
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 14:50 schreef Rave_NL het volgende:

[..]

Zelfs de servers zijn niet veilig voor de maffia! :o
Sorry, ik moest even wat inboxen checken :D
  zaterdag 25 september 2010 @ 14:57:19 #262
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86828985
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 14:55 schreef Kalkmaar het volgende:

[..]

Sorry, ik moest even wat inboxen checken :D
_O-
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86831050
Nog 5 uur *O*
:P
pi_86831157
:') leuk , ff 2 topics terug lezen


enne stelletje prutsers!
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:30:59 #265
202348 Susi
Temple of Love
pi_86831571
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:17 schreef CaLeX het volgende:
enne stelletje prutsers!
Waaronder ook jij hoor :')
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:32:03 #266
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86831618
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:17 schreef CaLeX het volgende:
:') leuk , ff 2 topics terug lezen


enne stelletje prutsers!
Nee, aan jouw twee loze hints hadden we veel.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86831627
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:30 schreef Susi het volgende:

[..]

Waaronder ook jij hoor :')
Beach (13) Sheepcidus, Susi, -Engel-, huppelmuts, tripack, Kalkmaar, Etc, 08gnot., Hara, Timmmmmmm, Duimelot, -SG-
Dit zijn de prutsers :)
Uitgezonderd maffia, die hebben het goed gedaan :')
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:34:19 #268
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86831698
Wij zijn geen prutsers :{w Beach had prima hints en gedrag tegen. Tough luck dat ie dorp was, kans van 1 op 30 hoor :').
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86831716
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:32 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nee, aan jouw twee loze hints hadden we veel.
Het waren niet eens mijn hints waar ik voor ging O+
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:35:56 #270
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86831759
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:34 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Het waren niet eens mijn hints waar ik voor ging O+
Nee de onze, Tombola gevonden door de prutsers, prutser.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86831777
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:34 schreef Harajuku. het volgende:
Wij zijn geen prutsers :{w Beach had prima hints en gedrag tegen. Tough luck dat ie dorp was, kans van 1 op 30 hoor :').
:')


eerder kans van 26 op 32 en na de eerste moorden was het 23 uit 29
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_86831779
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:34 schreef Harajuku. het volgende:
Wij zijn geen prutsers :{w Beach had prima hints en gedrag tegen. Tough luck dat ie dorp was, kans van 1 op 30 hoor :').
:?
Kans van 6/30 = 1/5 dat ie maffia was :P
Kans van 24/30 = 4/5 dat ie dorp was :P
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:37:05 #273
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86831808
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:36 schreef tombolafan het volgende:

[..]

:?
Kans van 6/30 = 1/5 dat ie maffia was :P
Kans van 24/30 = 4/5 dat ie dorp was :P
Ja jeetje, ik bedoel gewoon we hadden zoveel mensen over
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86831815
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:35 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Nee de onze, Tombola gevonden door de prutsers, prutser.
Ik zou bijna denken dat je een pikkie hebt waar ik zojuist op getrapt heb
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:37:48 #275
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86831831
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:37 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Ik zou bijna denken dat je een pikkie hebt waar ik zojuist op getrapt heb
Dan zou ik gebruikt hebben.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86831832
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:37 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Ja jeetje, ik bedoel gewoon we hadden zoveel mensen over
Snap ik :Y Ik maak hem alleen even kloppend :*
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86831845
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:37 schreef CaLeX het volgende:

[..]

Ik zou bijna denken dat je een pikkie hebt waar ik zojuist op getrapt heb
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:37 schreef tombolafan het volgende:

[..]

Snap ik :Y Ik maak hem alleen even kloppend :*
:9 *) :9~
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:38:56 #278
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86831874
Boy, do I look silly now.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86831902
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:38 schreef Harajuku. het volgende:
Boy, do I look silly now.
Still love you though O+
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
pi_86831918
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:38 schreef Harajuku. het volgende:
Boy, do I look silly now.
QFT :p
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_86831919
Hej, duimelot was toch iemand die hetzelfde als beach dacht? En toch beach wegstemmen...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:41:29 #282
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86831960
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:40 schreef naatje_1 het volgende:
Hej, duimelot was toch iemand die hetzelfde als beach dacht? En toch beach wegstemmen...
Duimelot wilde Krioro dood zonder hints en Beach wilde dat ook, en later is ze toch op Beach gegaan om onschuldigheidspunten te verdienen bij Tim.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86832054
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:41 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Duimelot wilde Krioro dood zonder hints en Beach wilde dat ook, en later is ze toch op Beach gegaan om onschuldigheidspunten te verdienen bij Tim.
verdachte actie, zo
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:45:31 #284
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86832077
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:44 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

verdachte actie, zo
Oh, ze wilde nog veel liever mij dood met helemaal niets, bij Krioro verzon ze tenminste zelf nog iets gaars.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86832199
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:45 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Oh, ze wilde nog veel liever mij dood met helemaal niets, bij Krioro verzon ze tenminste zelf nog iets gaars.
Maakt het alleen nog maar meer verdachter, en dan ook nog die hints...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86832216
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:48 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Maakt het alleen nog maar meer verdachter, en dan ook nog die hints...
Ze gaat indd niet lang meer leven waarschijnlijk. :N
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:49:54 #287
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86832231
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:49 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Ze gaat indd niet lang meer leven waarschijnlijk. :N
En dan zul je zien dat het gewoon nog een Beach is :')
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86832247
Nog maar een vraagje, zijn alle rollen die in de OP staan uitgedeeld, of zijn er ook bij die niet zijn uitgedeeld?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86832254
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:49 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

En dan zul je zien dat het gewoon nog een Beach is :')
Ja dat zit er natuurlijk in :P
Maar kan ook bij het fenomeen gebeuren natuurlijk...
pi_86832262
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:50 schreef naatje_1 het volgende:
Nog maar een vraagje, zijn alle rollen die in de OP staan uitgedeeld, of zijn er ook bij die niet zijn uitgedeeld?
Alles uitgedeeld ;)
Maar het kan zijn dat er wat inactieve spelers bij zitten met een rol die hem dan niet gebruiken...
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:51:22 #291
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86832282
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:50 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Ja dat zit er natuurlijk in :P
Maar kan ook bij het fenomeen gebeuren natuurlijk...
Daar ben ik al niet meer voor, het merendeel van zijn hints bestaan uit dingen die vaak zat geen hint zijn.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:51:46 #292
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86832304
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:50 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Alles uitgedeeld ;)
Maar het kan zijn dat er wat inactieve spelers bij zitten met een rol die hem dan niet gebruiken...
We zullen vanavond iig merken of de nachtwaker en serial killer aanwezig zijn.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86832333
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:51 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

We zullen vanavond iig merken of de nachtwaker en serial killer aanwezig zijn.
Ja, logisch dat de nachtwaker gisteren niet gemoord heeft, maar die serial killer, ik betwijfel het.
pi_86832359
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:51 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Daar ben ik al niet meer voor, het merendeel van zijn hints bestaan uit dingen die vaak zat geen hint zijn.
Waar ben je wel voor dan?

Ik begin ondertussen ook alweer te twijfelen aan Duimelot :')
pi_86832372
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:50 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Alles uitgedeeld ;)
Maar het kan zijn dat er wat inactieve spelers bij zitten met een rol die hem dan niet gebruiken...
Ah, ik dacht ietsje terug te lezen dat er maar een paar rollen zouden zijn :P
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:53:29 #296
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86832373
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:52 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Ja, logisch dat de nachtwaker gisteren niet gemoord heeft, maar die serial killer, ik betwijfel het.
Kan zijn dat nachtwaker de eerste nacht nog niet mocht, dat is soms omdat hij zonder hints waarschijnlijk dorp afmaakt. Serial killer had al wel kunnen beginnen denk ik.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:54:14 #297
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86832397
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:53 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Waar ben je wel voor dan?

Ik begin ondertussen ook alweer te twijfelen aan Duimelot :')
Voor dat stuk Tombo of yosander, en yosander is wel erg afwezig.
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:53 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Ah, ik dacht ietsje terug te lezen dat er maar een paar rollen zouden zijn :P
Dit zijn er ook maar een paar! Alles wat in de OP staat doet altijd mee, zijn wel wat uitgehaald.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_86832410
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:53 schreef Harajuku. het volgende:

[..]

Kan zijn dat nachtwaker de eerste nacht nog niet mocht, dat is soms omdat hij zonder hints waarschijnlijk dorp afmaakt. Serial killer had al wel kunnen beginnen denk ik.
Ja daarom dat het logisch is dat hij niet heeft gemoord, als ik nachtwaker was zou ik ook niet random gaan schieten. Serial killer heeft misschien geen zin om 10 topics bij te houden in 2 dagen :')
pi_86832418
wendytje
MILF - post in OUD
zelfbedachte liedjes - singer-songwriter in fobo
CUL - at brood - mwoah mwoah
LIF Verstandkies getrokken - tanden poetsen

gaan we de nek omdraaien toch?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_86832454
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:54 schreef naatje_1 het volgende:
wendytje
MILF - post in OUD
zelfbedachte liedjes - singer-songwriter in fobo
CUL - at brood - mwoah mwoah
LIF Verstandkies getrokken - tanden poetsen

gaan we de nek omdraaien toch?
Nee :P
  zaterdag 25 september 2010 @ 16:55:55 #301
182666 Harajuku.
C'est magnifique.
pi_86832466
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:54 schreef StijnDa het volgende:

[..]

Ja daarom dat het logisch is dat hij niet heeft gemoord, als ik nachtwaker was zou ik ook niet random gaan schieten. Serial killer heeft misschien geen zin om 10 topics bij te houden in 2 dagen :')
Waarom zou hij? Het maakt voor de killer geen flikker uit wie hij dood maakt. Maar als ie slim is doet ie niet de actieven want die wil de mafia al dood maken, en die actieven gaan weer op jacht naar mafia dus als ik serial zou zijn zou ik onbekende stille mensen afmaken.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')