 
		 
			 
			
			
			Leuk leuk leuk. Misschien ga ik volgend jaar ook maar naar de InnoTrans.quote:Op maandag 27 september 2010 15:16 schreef James1988 het volgende:
Zo dan, zoals eerder beloofd hierbij wat plaatjes die ik heb geschoten tijdens mijn bezoek aan InnoTrans in Berlijn. Ik ben alleen naar de tentoonstelling buiten geweest (tijdens de publieksdagen op zaterdag) en niet naar de rest van de beurs.
Hier volgt een selectie van wat ik allemaal heb gezien tijdens mijn bezoek:

 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Een Open Dag van Nedtrain dan?quote:Op maandag 27 september 2010 18:08 schreef Dr_Flash het volgende:
Innotrans is toch meer iets voor de spoorbranche en zo? Iets wat voor ordinary mortals nauwelijks te betalen is?
 "Verderop hebben wij ook een DM´90 opgesteld."
 "Verderop hebben wij ook een DM´90 opgesteld."  "En jahoor, voor de mensen die nog nooit in een dubbeldekker hebben gezeten, deze is ook te betreden."
 "En jahoor, voor de mensen die nog nooit in een dubbeldekker hebben gezeten, deze is ook te betreden." 
											 
			 
			
			
			Proost!quote:Op maandag 27 september 2010 14:27 schreef Dr_Flash het volgende:
Overigens zijn we vandaag allemaal jarig, een beetje toch. De eerste passagierstrein ter wereld reed vandaag precies 185 jaar geleden in Engeland op de Stockton and Darlington Railway
 
			 
			
			
			Schijnt tegenwoordig hip te zijn om er heen te gaan. Bobo's en pers komen er de eerste dagen van de week. Er zijn (de laatste dagen van de week) ook gewoon bezoekersdagen, zodat jan en alleman ook een kijkje mag nemen. Neem aan dat die dagen dan ook niet zo'n hele hoge toegangsprijs kennen.quote:Op maandag 27 september 2010 18:08 schreef Dr_Flash het volgende:
Innotrans is toch meer iets voor de spoorbranche en zo? Iets wat voor ordinary mortals nauwelijks te betalen is?
 
			 
			
			
			Die prijs valt ook nog wel mee dus.quote:Ticket prices for trade visitors of InnoTrans 2010
Permanent pass:
21 - 24 September 2010 46.00 EUR
Day pass: 36.00 EUR
 
			 
			
			
			Om de een of andere reden moet ik denken aan ene Henk van Dorp (dé compagnon van Frits Barend). Ik weet niet waarom...quote:
 
			 
			
			
			Skol!quote:
 
			 
			
			
			Je zieke geest gaat met je op de loopquote:Op maandag 27 september 2010 18:38 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Om de een of andere reden moet ik denken aan ene Henk van Dorp (dé compagnon van Frits Barend). Ik weet niet waarom...
 
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Joepie. Versnipperingquote:Op maandag 27 september 2010 19:46 schreef greavy het volgende:
Abellio, de dochter van NS, probeert in Duitsland de Arriva trajecten over te nemen. Arriva moet zijn trajecten afstoten ivm de overname van Arriva door de DB: http://www.ftd.de/unterne(...)anteil/50173344.html
Veolia, Kelios en DSB doen ook mee om de trajecten te krijgen.
 
 SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
 
			 
			
			
			Dirk mocht niet meer bankieren, dus gaat maar met treintjes spelenquote:Op maandag 27 september 2010 19:46 schreef greavy het volgende:
Abellio, de dochter van NS, probeert in Duitsland de Arriva trajecten over te nemen. Arriva moet zijn trajecten afstoten ivm de overname van Arriva door de DB: http://www.ftd.de/unterne(...)anteil/50173344.html
Veolia, Kelios en DSB doen ook mee om de trajecten te krijgen.
 
											 
			 
			
			
			Die kun je niet stiekem op ramkoers zetten, veel veiliger voor Dirk.quote:Op maandag 27 september 2010 21:07 schreef Yreal het volgende:
[..]
Dirk mocht niet meer bankieren, dus gaat maar met treintjes spelen
 
			 
			
			
			Wel als je Spoorflexpersoneel inhuurt.quote:Op maandag 27 september 2010 21:09 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Die kun je niet stiekem op ramkoers zetten, veel veiliger voor Dirk.
 
											 
			 
			
			
			quote:Op maandag 27 september 2010 21:07 schreef Yreal het volgende:
[..]
Dirk mocht niet meer bankieren, dus gaat maar met treintjes spelen
 
   
  
			 
			
			
			Maar moest toch lachen?quote:Op maandag 27 september 2010 22:15 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]


* Ofyles2 deze grap doorzichtig vond...
 
											 
			 
			
			
			Enquote:A.s. woensdag gaat Fyra een dag lang 2x per uur rijden, ter voorbereiding op de frequentieverdubbeling van 4 oktober a.s. (Integrale Test)
Enkele puntjes:
Vertrek Rotterdam van .30 wordt .23. De extra treinserie (900) vertrekt om .53.
Vertrek Amsterdam van .26 blijft .26. De extra treinserie (900) vertrekt om .56.
De IC Brussel (Benelux) van .54 uit Amsterdam vertrekt om .53.
Voor de 1000-serie is een superdiscount te boeken, voor de 900-serie niet!
Een superdiscount voor een trein die om .30 uit Rotterdam vertrekt, geldt uiteraard op die van .23 (zelfde treinnummer).
De eerste trein uit Rotterdam (1005) vertrekt wél om .30.
Raadpleeg de volledige dienstregeling voor deze dag op http://www.ns.nl, door als reisdatum 4 oktober in te geven.
quote:van de hispeed twitter:
A Je kunt gewoon een ticket kopen voor de tweede trein (serie 900), hij zit alleen niet in het boekingssysteem en is dus zonder reservering
V ok! dan kan ik dus geen discount kopen, ik neem de normale treinen (serie 1000) dat is het veiligste dan
A Voor de 29ste is er inderdaad geen discount te boeken.(serie 900 weer)
donderdag is alles weer "normaal" en vanaf 4 oktober is er (als het goed is) voor beide treinen te boeken
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			dat is niet het enige kutte. Dankzij de FYRAquote:Op dinsdag 28 september 2010 10:43 schreef Dr_Flash het volgende:
wat een hoerensysteem zeg. Wil ik eerst upgraden naar 1e klas en pas vanmiddag reizen ipv om 06:26. Dan wil ik aangeven dat ik een kortingkaart heb en springt alles weer terug. Nou, donder maar op met je Fyra, ga het eerst maar eens GOED regelen. Zo moeilijk moet dat niet zijn.
 kan binnenkort de IC Schiphol - Amersfoort niet meer via Amsterdam omgeleid worden als er problemen op de zuidtak zijn.
 kan binnenkort de IC Schiphol - Amersfoort niet meer via Amsterdam omgeleid worden als er problemen op de zuidtak zijn.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			mja, het is geen gekke gedachte, omdat de treinen bij dubbele stellen in de spits gewoon uitpuilen daar. Als er een verstoring is dan wordt het zo proppen dat het Japanse toestanden worden.quote:Op dinsdag 28 september 2010 15:20 schreef Yreal het volgende:
ik kan me weinig voorstellen van het nut van 8 treinen / uur naar een paar van die kut dorpjes
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			er is een logische reden. Arriva heeft de keuze gemaakt. stel er gaat een arriva-stel stuk, dan moet als het kan de andere vervoerder in staat zijn om het weg te slepen en dat gaat met een GTW wat makkelijker dan dat de ander met bijvoorbeeld een Lint rijdt.quote:Op dinsdag 28 september 2010 15:54 schreef De_Hertog het volgende:
Mag je in een aanbesteding één bepaald materieeltype eisen? Met al die nadruk die er gelegd wordt op vrije concurrentie kan ik me dat eigenlijk nauwelijks voorstellen.
 
			 
			
			
			True, maar het komt vaker voor dat dingen die logisch zijn niet zo werken, zeker bij aanbestedingsproceduresquote:Op dinsdag 28 september 2010 15:57 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
er is een logische reden.

Ah, dus de eis is 'koppelbaar met GTW' en dat kan alleen GTW, zo iets dergelijks?quote:Arriva heeft de keuze gemaakt. stel er gaat een arriva-stel stuk, dan moet als het kan de andere vervoerder in staat zijn om het weg te slepen en dat gaat met een GTW wat makkelijker dan dat de ander met bijvoorbeeld een Lint rijdt.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Een Wadloper kan ook combineren met een V-IRM.quote:Op dinsdag 28 september 2010 16:05 schreef De_Hertog het volgende:
Ah, dus de eis is 'koppelbaar met GTW' en dat kan alleen GTW, zo iets dergelijks?
 
			 
			
			
			De eis was dat de vervoerders elkaars materieel weg moesten kunnen slepen en dat de vervoerder die de concessie Achterhoek/Rivierenland kreeg een optie moest nemen op de stellen voor het traject Doetinchem - Arnhem. Arriva kiest voor GTW's en dus moet die andere vervoerder ook met die stellen rijden.quote:Op dinsdag 28 september 2010 16:05 schreef De_Hertog het volgende:
Ah, dus de eis is 'koppelbaar met GTW' en dat kan alleen GTW, zo iets dergelijks?
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			| 1 2 3 4 5 6 7 | Arnhem – Winterswijk en Arnhem – Doetinchem hetzelfde hoogwaardige type materieel wordt ingezet. Hierdoor wordt de reiziger een consistent hoog kwaliteitsniveau aangeboden, ongeacht of deze met een ‘stadsregio’- of ‘provincie’-trein reist. Bovendien biedt dit meer flexibiliteit bij verstoringen. Het gaat om zeven tot negen driebaks treinstellen van het materieeltype Stadler GTW. De nieuwe concessiehouder van de stadsregio wordt verplicht om dit te leasen bij volgens een bij het bestek aangeleverde term sheet met leasevoorwaarden. | 
 
			 
			
			
			 opzich best logisch.
 opzich best logisch. 
											 
			 
			
			
			die heb ik gezien toen ik instapte in de trein naar zwolle die om kwart voor 2 vertrok (ik was toen in groningen)quote:Op zaterdag 25 september 2010 20:16 schreef Socios het volgende:
[ afbeelding ]
Een stoomtrein als pendeltrein tussen Groningen en Onnen komt in de regen spoor 4b in Groningen binnengereden.
[ afbeelding ]
Even later wanneer de trein stilstaat. Ondertussen komt op de achtergrond ook een Koploper Groningen binnen.
 en hij heeft hem nog gezien ook
  en hij heeft hem nog gezien ook  
  
											 
			 
			
			
			Treinreiswinkel (zou persoonlijk langs de winkel gaan).quote:Op dinsdag 28 september 2010 16:27 schreef Yreal het volgende:
Dat is dus wat er al gezegd werdopzich best logisch.
Heeft er iemand enig idee hoe de neuk ik kaartjes utrecht -> moscow kan boeken?
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Er langs gaan ja. Om er een brandbom naar binnen te gooienquote:Op dinsdag 28 september 2010 17:15 schreef greavy het volgende:
[..]
Treinreiswinkel (zou persoonlijk langs de winkel gaan).
 
  
   Treinreiswinkel
 Treinreiswinkel  
  vuile kak falers
 vuile kak falers  
											 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |