abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86786041
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 13:00 schreef Myraela het volgende:
Verdacht koffertje op perron 1.
Mja ik las het ook net. -O- Vroeger bracht je dat gewoon naar Gevonden Voorwerpen. Bedankt Al-Qaida :r
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_86787427
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 12:01 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik zag gisteren ook een Fyra van Schiphol richting Rotterdam vertrekken. RAMVOL wel te verstaan :o
Klopt! Dat was omdat de Benelux (11:30 vanaf Roosendaal) niet op Den Haag HS en op Schiphol zou stoppen (Storing bij HS was de reden volgens de conducteur) Iedereen voor Schiphol werd aangeraden de Fyra in te stappen. Ik moest er in R'dam uit dus heb er voorderest niks meer van meegekregen.
pi_86787474
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 13:42 schreef Gutz het volgende:

[..]

Klopt! Dat was omdat de Benelux (11:30 vanaf Roosendaal) niet op Den Haag HS en op Schiphol zou stoppen (Storing bij HS was de reden volgens de conducteur) Iedereen voor Schiphol werd aangeraden de Fyra in te stappen. Ik moest er in R'dam uit dus heb er voorderest niks meer van meegekregen.
Het was zoals gezegd de andere kant op. En bovendien, zoals overigens nog niet gezegd, een uur of 6 later :P
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_86788101
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 13:02 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Ik antwoord even als ik achter een fatsoenlijk toetsenbord zit. Zo'n smartphone typt toch minder.
Top!
  vrijdag 24 september 2010 @ 14:14:46 #55
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_86788701
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 12:33 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Zo ver was ik dus ook al ja -O-
[..]

Kan ook. Er stond alleen wel FYRA op de CTA. Ik weet niet of dat "Benelux" betekent, kan natuurlijk best :P
Dat is de Fyra, de Benelux staat als Internationale trein.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 24 september 2010 @ 14:17:59 #56
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_86788826
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 12:05 schreef Myraela het volgende:
Lopen jullie te haten op mijn roze treintje?
Normaal vervoeren die zuurstokken alleen maar lucht, dus ja dan is het uitlachen makkelijk :P

Straks als die stofzuigerzuurstokken komen zal het helemaal feest zijn. Die vervoeren zoveel lucht dat het nog meer dan nu een verliespost wordt.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_86788963
Die vervoeren die lucht wel sneller dan he _O_ *)

Zo'n soort orkaan wordt het dan. Maar dan anders :')

Ja Myr, we haten die stinktreinen van je :Y
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 24 september 2010 @ 14:49:44 #58
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_86790101
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 11:54 schreef Socios het volgende:
Hey ziggyziggyziggy, ik vraag mij het volgende af.

Wissels en seinen worden grotendeels automatisch bediend, zolang de treinen conform de dienstregeling rijden.

Wat gebeurt er als een trein ergens een paar minuten vertraging oploopt, waardoor bijvoorbeeld ook een andere trein ergens moet wachten voor een sein? Verwerkt ´het systeem´ de vertraging van de eerste trein automatisch?

Bijvoorbeeld:
De Intercity Groningen - Zwolle moet voor Meppel even wachten totdat de ietwat vertraagde Intercity Leeuwarden - Zwolle gepasseerd is.

Of:
De Intercity Zwolle - Leeuwarden loopt 5 minuten vertraging op omdat de Intercity Zwolle - Groningen vanaf hetzelfde spoor later kan vertrekken.

Hoe werkt die programmering? ´Herkent´ het systeem dat een trein te laat ergens is en past ´ie automatisch seinen en wissels aan voor diezelfde trein en de trein die daar gevolgen van heeft?

Kortom: vanaf hoeveel minuten afwijking van de dienstregeling moet een treindienstleider zelf ´ingrijpen´ dan wel handmatig een sein en/ of wissel bedienen?
Wissels en seinen worden slechts indirect automatisch bediend. Ze worden bediend zodra er een rijweg wordt ingesteld, wat wel automatisch gebeurt door ARI, als deze aan staat.

Elke rijweg heeft een plantijd en een insteltijd. De insteltijd ligt voor vertrekkende en rangeerbewegingen 1 minuut voor de plantijd, bij andere bewegingen (door, korte stop en aankomst) drie minuten voor de plantijd. Bij een trein die vertraging heeft, komt de vertraging wel in het plan te staan (zie foto), maar er verandert niets aan de insteltijd. Pas als de treindienstleider handmatig de vertraging "verwerkt", wordt de insteltijd overeenkomstig aangepast.

Bij conflicterende rijwegen zijn er verschillende situaties te bedenken. Het sleutelwoord is het eindspoor van de betreffende rijweg.

Als twee rijwegen ingesteld moeten worden die hetzelfde eindspoor hebben, dan stelt ARI de rijweg in die de laagste insteltijd heeft. De tweede rijweg wordt zover mogelijk ingesteld en de rest wordt automatisch ingesteld zodra dat kan (meestal dus als het eindspoor weer vrij is).

Als twee rijwegen verschillende eindsporen hebben, dan kijkt ARI niet wat handig is. De trein die het eerst moet vertrekken volgens de plantijd, of het eerst wordt getriggerd door zijn positie op de vrije baan, wordt dan gewoon ingesteld en de andere rijweg moet dan wachten tot het pad vrij is.

ARI zoekt niet naar een alternatieve route, bijvoorbeeld door andere wissels of over andere sporen. Dat moet de treindienstleider zelf doen. Zo stuur ik leeg mat van of naar Onnen nog wel eens links door Haren, zodat ik geen conflicten krijg met reizigerstreinen. Ook goederentreinen wil ik nog wel eens een toeristische route geven, zodat iedereen fijn kan doorrijden.

Als het de spuigaten uitloopt, zet ik ARI nog wel eens uit en doe ik alles fijn met het handje.

Bijgaand een foto van een paar weken terug, van het plan van Onnen Noord en daarboven Groningen Losplaats. Hier zie je een aantal vertragingen die ik wel verwerkt heb (zoals de 300553 en de 751) en die ik nog niet verwerkt heb (zoals de 89257 en de 755).

Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
pi_86792720
Ik heb het even moeten bestuderen, maar het is helder nu. :D

Dankjewel!
pi_86793752
Interessant verhaal wel :) Maar hoe kunnen we zien of een vertraging al of niet verwerkt is op dat scherm? :?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_86794024
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 16:23 schreef Dr_Flash het volgende:
Interessant verhaal wel :) Maar hoe kunnen we zien of een vertraging al of niet verwerkt is op dat scherm? :?
Ik denk dat waar een uitroepteken (!) voorstaat nog niet verwerkt is.

Dat komt ook overeen met de nog niet aangepaste ´insteltijd´. Zie het verschil tussen de vertraagde 751 en de eveneens vertraagde 89257 waarbij de eerstgenoemde dus wel al verwerkt is.
pi_86796996
Morgen ga ik naar deventer en wil vanaf 08:00 vanaf Zwijndrecht vertrekken. Er staat intercity aangegeven terwijl er hier normaal alleen stoppers stoppen. Kan dat kloppen? Ik word niet veel wijzer van ns.nl ;(

edit:

quote:
Zwijndrecht-Dordrecht-Breda/Roosendaal zaterdag 25 en zondag 26 september
Oorzaak

* werk aan het spoor

Reisadvies
Maak gebruik van de overige treinen en de bussen:

er rijden geen treinen tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. Tussen Lage Zwaluwe en Roosendaal rijden alleen stoptreinen.

* Zwijndrecht is het overstapstation voor doorgaande reizigers naar Lage Zwaluwe, Roosendaal en Breda

NS-bussen:

* reis tussen Zwijndrecht en Lage Zwaluwe met de NS-Snelbus
* reis tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe met de NS-stopbus
* reis tussen Zwijndrecht en Roosendaal met de NS-Snelbus

Maak gebruik van de overige treinen:

* reis tussen Lage Zwaluwe, Zevenbergen, Oudenbosch en Roosendaal met de stoptrein

Omreisroutes:

* reis tussen Den Haag Centraal, Den Haag HS, Delft en Rotterdam Centraal en Tilburg, Eindhoven via Utrecht Centraal
ha voor het eerst dat werkzaamheden voor mij gunstig uitpakken :P Scheelt toch snel 15 minuten :P
Ik ben illegaal!
Op woensdag 1 december 2010 16:07 schreef honkeytonk het volgende:Ik denk zelfs dat ze achter de schermen een fantopic over mij hebben geopend :Y
pi_86797900
Vanmiddag toevallig voor het eerst sinds tijden weer eens met de auto onderweg tussen Ede en Utrecht, en precies getimed om een Virm te vangen in de mooie open linkerbocht ten westen van Maarn *O*

Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 24 september 2010 @ 18:08:10 #64
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_86798060
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 16:30 schreef Socios het volgende:

[..]

Ik denk dat waar een uitroepteken (!) voorstaat nog niet verwerkt is.

Dat komt ook overeen met de nog niet aangepaste ´insteltijd´. Zie het verschil tussen de vertraagde 751 en de eveneens vertraagde 89257 waarbij de eerstgenoemde dus wel al verwerkt is.
Een ! betekent inderdaad een nieuw gemeten vertraging. Na verwerken komt er een +, wat betekent dat er iets is aangepast, in dit geval dus de insteltijd.

Ik zal binnenkort eens wat meer foto's van Procesleiding maken.
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
  vrijdag 24 september 2010 @ 18:27:38 #65
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_86798819
Dolfinariumlijn

De NS overwegen een speciale trein te laten rijden naar het Dolfinarium in Harderwijk. Die zou moeten rijden over een bestaande goederenspoorweg van het huidige NS-station naar de haven. Momenteel komt 8 procent van de bezoekers van het Dolfinarium met bus of trein. Dat percentage is zo laag vanwege de afstand tussen het station en het dolfinarium, die ruim twee kilometer is. Treinreizigers moeten overstappen op een bus. Het huidige goederenspoor naar de haven loop praktisch langs het Dolfinarium. NS willen hier een station Harderwijk Haven bouwen.

Nooit meer iets over gehoord, is zeker van de baan?
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
pi_86799094
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 18:27 schreef bork het volgende:
Dolfinariumlijn

De NS overwegen een speciale trein te laten rijden naar het Dolfinarium in Harderwijk. Die zou moeten rijden over een bestaande goederenspoorweg van het huidige NS-station naar de haven. Momenteel komt 8 procent van de bezoekers van het Dolfinarium met bus of trein. Dat percentage is zo laag vanwege de afstand tussen het station en het dolfinarium, die ruim twee kilometer is. Treinreizigers moeten overstappen op een bus. Het huidige goederenspoor naar de haven loop praktisch langs het Dolfinarium. NS willen hier een station Harderwijk Haven bouwen.

Nooit meer iets over gehoord, is zeker van de baan?
De lijn is op enig moment al onderbroken:
link
dag
pi_86799630
Hadden ze zo niet ooit een plan om een spoortje richting Kaatsheuvel te maken?
pi_86800727
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 18:48 schreef Fixers het volgende:
Hadden ze zo niet ooit een plan om een spoortje richting Kaatsheuvel te maken?
In Kaatsheuvel ligt toch al een spoor?
dag
pi_86800830
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:14 schreef Peter het volgende:

[..]

In Kaatsheuvel ligt toch al een spoor?
Smalspoor ja, met antieke stoomlocs....
pi_86800985
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:16 schreef Fixers het volgende:

[..]

Smalspoor ja, met antieke stoomlocs....
Smalspoor lag er vroeger ookal, dus dat is historisch helemaal verantwoord :+
http://nl.wikipedia.org/wiki/Tramlijn_Oosterhout_-_Tilburg
dag
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 24 september 2010 @ 19:33:44 #71
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_86801626
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 18:35 schreef Peter het volgende:

[..]

De lijn is op enig moment al onderbroken:
link
Jup, de hele aansluiting is idd al jaren weg. Hier en daar ligt nog een stukje, maar dat is het dan ook.
Altijd onderweg naar het avontuur
  vrijdag 24 september 2010 @ 19:44:44 #72
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_86802049

24 september 2010 Twee BR481's van de Deutsche Bahn kruisen elkaar tussen de stations Hackescher Markt en Alexanderplatz. Tegelijkertijd komt een ICE-3 voorbijgereden.


24 september 2010 De eerdergenoemde ICE-3 wordt gekruisd door een tweetal gekoppelde ICE-2's, eveneens tussen Hackescher Markt en Alexanderplatz


24 september 2010 BR 481 van de S-Bahn Berlin (dochteronderneming van DB AG) komt binnenrollen te stations Friedrichstraße.


24 september 2010 Reisadvies voor reizigers die naar de vakbeurs InnoTrans onderweg zijn wordt gegeven op de CTA's. Verder hangt Berlijn letterlijk vol met advertenties voor InnoTrans en wordt de aandacht eveneens gevestigd op de publieksdagen, komend weekend.

Alle foto's zijn klikbaar voor een grote versie. :)
  vrijdag 24 september 2010 @ 19:47:38 #73
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_86802172
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 18:08 schreef ziggyziggyziggy het volgende:

[..]

Ik zal binnenkort eens wat meer foto's van Procesleiding maken.
Heel interessant om te lezen en te zien! Het ziet er zo, met al die schermen en planregels, niet echt gebruiksvriendelijk uit...
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  vrijdag 24 september 2010 @ 19:53:15 #74
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_86802442
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 12:05 schreef Myraela het volgende:
Lopen jullie te haten op mijn roze treintje?
Nee, we lachen alleen NS Hispeed uit.

Toeslag vragen voor een treintje dat harder dan 140 mag. Dat is een misdaad tegen de mensheid...
  vrijdag 24 september 2010 @ 19:54:00 #75
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_86802476
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:44 schreef James1988 het volgende:
[ link | afbeelding ]
24 september 2010 Twee BR481's van de Deutsche Bahn kruisen elkaar tussen de stations Hackescher Markt en Alexanderplatz. Tegelijkertijd komt een ICE-3 voorbijgereden.

[ link | afbeelding ]
24 september 2010 De eerdergenoemde ICE-3 wordt gekruisd door een tweetal gekoppelde ICE-2's, eveneens tussen Hackescher Markt en Alexanderplatz

[ link | afbeelding ]
24 september 2010 BR 481 van de S-Bahn Berlin (dochteronderneming van DB AG) komt binnenrollen te stations Friedrichstraße.

[ link | afbeelding ]
24 september 2010 Reisadvies voor reizigers die naar de vakbeurs InnoTrans onderweg zijn wordt gegeven op de CTA's. Verder hangt Berlijn letterlijk vol met advertenties voor InnoTrans en wordt de aandacht eveneens gevestigd op de publieksdagen, komend weekend.

Alle foto's zijn klikbaar voor een grote versie. :)
Die eerste twee zijn vast vanuit de Fernsehturm gemaakt?

Berlijn O+
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
  vrijdag 24 september 2010 @ 19:56:47 #76
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_86802607
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:54 schreef ziggyziggyziggy het volgende:

[..]

Die eerste twee zijn vast vanuit de Fernsehturm gemaakt?
Die staat ergens anders, en hoger toch?
quote:
Berlijn O+
Dat zeker!
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_86802618
wacht, een VIERbaks Velaro set? :?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 24 september 2010 @ 19:57:14 #78
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_86802631
@James1988: Geldt op de S-Bahn in Berlijn nog steeds een nooddienstregeling?
  vrijdag 24 september 2010 @ 19:57:36 #79
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_86802653
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:56 schreef Dr_Flash het volgende:
wacht, een VIERbaks Velaro set? :?
Diesel, zie dak.

Dus geen ICE3. :)
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_86802776
okee ik dacht al :{w
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 24 september 2010 @ 20:09:38 #81
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_86803162
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 19:57 schreef Duvel het volgende:

[..]


Diesel, zie dak.

Dus geen ICE3. :)
Als ik DSB was, zou ik de bestelling bij AnsaldoBreda afbestellen...
  vrijdag 24 september 2010 @ 20:16:14 #82
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_86803470
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 17:40 schreef Ploertendoder het volgende:
Morgen ga ik naar deventer en wil vanaf 08:00 vanaf Zwijndrecht vertrekken. Er staat intercity aangegeven terwijl er hier normaal alleen stoppers stoppen. Kan dat kloppen? Ik word niet veel wijzer van ns.nl ;(

edit:
[..]

ha voor het eerst dat werkzaamheden voor mij gunstig uitpakken :P Scheelt toch snel 15 minuten :P
Werkzaamheden tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. IC stopt daardoor extra te Zwijndrecht omdat daar bussen vandaan vertrekken.
Treinen eindigen en beginnen te Dordrecht of Lage Zwaluwe / Breda / Roosendaal.

[ Bericht 4% gewijzigd door greavy op 24-09-2010 20:28:14 ]
  vrijdag 24 september 2010 @ 20:18:33 #83
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_86803550
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 18:04 schreef Dr_Flash het volgende:
Vanmiddag toevallig voor het eerst sinds tijden weer eens met de auto onderweg tussen Ede en Utrecht, en precies getimed om een Virm te vangen in de mooie open linkerbocht ten westen van Maarn *O*

[ afbeelding ]
Dat is wel één van de kutkloterigste teringstukken in de A12.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  Redactie Sport vrijdag 24 september 2010 @ 20:23:31 #84
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_86803769
Morgen maar weer eens naar het hoge noorden voor de open dag in Onnen
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  vrijdag 24 september 2010 @ 20:29:07 #85
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_86804014
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:23 schreef dennistd het volgende:
Morgen maar weer eens naar het hoge noorden voor de open dag in Onnen
Stoomtrein natuurlijk *O* Konigswinter *O* Drachenfels *O*
Sta morgen al rond 6 uur 's ochtends op Rotterdam CS :@
  vrijdag 24 september 2010 @ 20:34:01 #86
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_86804218
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:23 schreef dennistd het volgende:
Morgen maar weer eens naar het hoge noorden voor de open dag in Onnen
Veel plezier. :)
Ik ben vrij en niet in Onnen.
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 24 september 2010 @ 20:39:16 #87
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_86804419
quote:
Te veel studenten op Maaslijn

Het is de laatste weken zo druk in de treinen op de Maaslijn, dat Veolia vanaf maandag bussen gaat inzetten tussen Boxmeer en Nijmegen om alle reizigers te kunnen vervoeren.

Ieder jaar als de onderwijsinstellingen de deuren weer openen, merkt Veolia dat meteen aan de reizigersaantallen. Meestal loopt het aantal treinpassagiers na een paar weken weer iets terug, omdat studenten die niet meteen een woonruimte hebben gevonden, die na verloop van tijd wel hebben. Dit jaar, constateert Veolia, blijft het echter veel langer te druk.

Daarom zet de vervoerder vanaf maandag extra bussen in tussen Boxmeer en Heyendaal en tussen Mook en Nijmegen. Ook wordt een extra treinstel ingehuurd en zullen machinisten reizigers oproepen ook de gangpaden te gebruiken om te gaan staan.
Bron:http://www.limburger.nl/a(...)tudenten_op_Maaslijn

Het is ook nooit goed :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  vrijdag 24 september 2010 @ 20:41:03 #88
22818 V2
Deze ruimte is te huur!
pi_86804501
Hm ik zag vanmiddag al een loc onder stoom staan op het emplacement van de SSN, waar ik langs reed met de trein :) Het ging helaas te snel om het goed te zien...
As far as we know, our computer has never had an undetected error.
pi_86804572
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:18 schreef Duvel het volgende:

[..]


Dat is wel één van de kutkloterigste teringstukken in de A12.
houjebekman. Dat is een mooie plek :Y
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_86804716
De allereerste keer dat ik vanuit Veenendaal naar het UMCU moest dit jaar, had ik die foto ook kunnen maken. Toen niet op gelet. Toch wel bedacht dat dat een mooie plaat zou zijn, maar bij elk volgend ritje naar Utrecht kwam ik daar geen trein tegen. En nu dus wel *O*
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 24 september 2010 @ 20:45:58 #91
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_86804748
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:39 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Bron:http://www.limburger.nl/a(...)tudenten_op_Maaslijn

Het is ook nooit goed :P
Daarom zijn er in Groningen en Drenthe iQLiners uitgevonden...
  vrijdag 24 september 2010 @ 20:54:48 #92
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_86805147
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:41 schreef V2 het volgende:
Hm ik zag vanmiddag al een loc onder stoom staan op het emplacement van de SSN, waar ik langs reed met de trein :) Het ging helaas te snel om het goed te zien...
Jup, dat klopt. Die is al opgestookt om morgen de rit naar de Drachenfels te rijden. Gebeurt meer dan 12 uur van te voren. Zolang heeft zo'n stoomloc ook wel nodig om goed 'op stoom' te komen.
  vrijdag 24 september 2010 @ 20:55:21 #93
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_86805181
Niet zo gek, je moet een paar kuub water aan de kook brengen...
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  vrijdag 24 september 2010 @ 21:00:14 #94
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_86805456
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:29 schreef greavy het volgende:

[..]

Stoomtrein natuurlijk *O* Konigswinter *O* Drachenfels *O*
Sta morgen al rond 6 uur 's ochtends op Rotterdam CS :@
O, ja veel plezier, opwarmertje dat niet veel verklapt ;)
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
pi_86805655
Kut ik hoor dat ik morgen naar België "moet".
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 24 september 2010 @ 21:05:10 #96
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_86805726
Moet?
Altijd onderweg naar het avontuur
  vrijdag 24 september 2010 @ 21:09:30 #97
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_86805939
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:05 schreef Peterselieman het volgende:
Moet?
Mag, het is maar in welk context je het plaatst...
  vrijdag 24 september 2010 @ 21:17:45 #98
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_86806289
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 20:55 schreef Duvel het volgende:
Niet zo gek, je moet een paar kuub water aan de kook brengen...
De Baureihe 01.10 heeft als het goed is 38 m³ water als ie vol zit.
Dat is inderdaad niet zomaar opgestookt.
pi_86806447
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:05 schreef Peterselieman het volgende:
Moet?
Er is een station, wat al 25 jaar buiten dienst is, maar waar nog steeds bordjes staan. Maar wat inmiddels wel met acute sloop bedreigd wordt.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 24 september 2010 @ 21:23:31 #100
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_86806585
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 21:20 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Er is een station, wat al 25 jaar buiten dienst is, maar waar nog steeds bordjes staan. Maar wat inmiddels wel met acute sloop bedreigd wordt.
Ten zuiden van de taalgrens?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')