Uiteindelijk een 40&50D gebruik hem met name met een hogere iso en daar scoort de 40D iets beter op. En mocht het in de praktijk anders uitpakken dan neem ik de 50 meequote:
We moeten er wel iets bijleggenquote:Op dinsdag 21 september 2010 15:58 schreef kanovinnie het volgende:
Tja, met mijn financiële injectie is natuurlijk niets te gek meer
Ik wil geeneens weten hoeveel, dan val ik waarschijnlijk van verbazing van mijn stoelquote:Op dinsdag 21 september 2010 15:59 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
We moeten er wel iets bijleggen
1 komma beetje nog meer wat je camera kosttequote:Op dinsdag 21 september 2010 16:03 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik wil geeneens weten hoeveel, dan val ik waarschijnlijk van verbazing van mijn stoel
Ik zal ze binnenkort wel even op je keukentafel leggen.quote:Op dinsdag 21 september 2010 10:27 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Uit m'n zak gevallen tijden het fietsen, kan gebeurt zijn tijdens een windvlaag, bui of wat dan ook. Heb ongeveer een 12 KM gefietst en ben dezelfde route terug gefietst maar niets meer gevonden helaas..
Topquote:Op dinsdag 21 september 2010 16:26 schreef Omniej het volgende:
[..]
Ik zal ze binnenkort wel even op je keukentafel leggen.
Kan ik dan die lens van 'm kopen? Ik bied 50 euroquote:Op dinsdag 21 september 2010 16:26 schreef Omniej het volgende:
[..]
Ik zal ze binnenkort wel even op je keukentafel leggen.
Dank je wel! Ben reuze benieuwd naar de prestaties van de camera's, van het weekend worden ze uitgebreid getest van een cd presentatie tot in de HMH. Daarna weet ik meerquote:
Ik vraag me toch af.. wat moet je met 3 bodies? Ik vind dat ik me al akelig de pleuris sleep met 2!quote:Op dinsdag 21 september 2010 19:38 schreef Dark_Angelus het volgende:
M'n 1DM2 heeft twee kindjes gekregen, ze heten 40D & 50D. De mamma maakt het goed.
[ afbeelding ]
1 ervan is volgens mij voor zijn vriendinquote:Op woensdag 22 september 2010 09:07 schreef icemotion het volgende:
[..]
Ik vraag me toch af.. wat moet je met 3 bodies? Ik vind dat ik me al akelig de pleuris sleep met 2!
HMH? Ga je ook naar Mumford & Sons?quote:Op dinsdag 21 september 2010 20:07 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Dank je wel! Ben reuze benieuwd naar de prestaties van de camera's, van het weekend worden ze uitgebreid getest van een cd presentatie tot in de HMH. Daarna weet ik meer
50D voor vriendinquote:Op woensdag 22 september 2010 09:07 schreef icemotion het volgende:
[..]
Ik vraag me toch af.. wat moet je met 3 bodies? Ik vind dat ik me al akelig de pleuris sleep met 2!
Jazekerquote:Op woensdag 22 september 2010 14:03 schreef Cryothic het volgende:
[..]
HMH? Ga je ook naar Mumford & Sons?
Ik ook, met LovelyLadyquote:
quote:Op woensdag 22 september 2010 16:38 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Ik ook, met LovelyLady
![]()
Alleen ik kreeg net een mailtje, met daarin ook t voorprogramma... ik denk niet dat ik om 6 uur al voor de deur sta
Kijk dat klinkt gezellig, mag na het schieten ongetwijfeld nog wel even de zaal inquote:Op woensdag 22 september 2010 16:38 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Ik ook, met LovelyLady
![]()
Alleen ik kreeg net een mailtje, met daarin ook t voorprogramma... ik denk niet dat ik om 6 uur al voor de deur sta
Maar ja, als jij gaat, hou ik je Flickr pagina wel in de gaten
want zo dichtbij ga ik niet mogen komen met m'n camera denk ik (er vanuit gaande dat jij dat wel mag).
En ik hoor net dat tralalalars ook gaat, soort minimeet waarbij niemand elkaar tegen gaat komen
Ja paar euro's, volgens mij was het op mijn CC afschrijving 22 euro ofzoquote:Op woensdag 22 september 2010 16:50 schreef kanovinnie het volgende:
Hmm, een Flickr pro account is 20 euro?
Ik zit nu al op 24% van mijn maandelijkse MB'squote:Op woensdag 22 september 2010 16:52 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ja paar euro's, volgens mij was het op mijn CC afschrijving 22 euro ofzo
Mag ik even erg jaloers zijnquote:Op woensdag 22 september 2010 16:44 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Kijk dat klinkt gezellig, mag na het schieten ongetwijfeld nog wel even de zaal in
Maar goed, hou mijn Flickr maar in de gaten idd
Deels kieper ik ze zelf in groepen en deels laat ik ze door admins opgezocht worden en dan mogen ze de foto toevoegen. Groepen kan je uitzoeken bij organize en createquote:Op woensdag 22 september 2010 16:55 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik zit nu al op 24% van mijn maandelijkse MB's
Ik zag trouwens dat best veel foto's van jou worden gebruikt door andere groepen? Hoe krijg je dat voor elkaar? Kijken die admins naar jouw foto's en selecteren ze die dan?
Dat magquote:Op woensdag 22 september 2010 16:55 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Mag ik even erg jaloers zijn
Wat zijn geschikte groepen om lid van te worden?quote:Op woensdag 22 september 2010 16:57 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Deels kieper ik ze zelf in groepen en deels laat ik ze door admins opgezocht worden en dan mogen ze de foto toevoegen. Groepen kan je uitzoeken bij organize en create
Geen idee waar je je foto's wilt plaatsen. Je hebt algemene Flickr groepen en wat meer specifiek voor bloemetjes, concerten, arty, noem het maar op. Dus je moet gewoon gaan zoeken en kijken waar jij je foto's in kwijt wiltquote:Op woensdag 22 september 2010 16:59 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wat zijn geschikte groepen om lid van te worden?
Doe ik wel een andere keerquote:Op woensdag 22 september 2010 17:00 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Geen idee waar je je foto's wilt plaatsen. Je hebt algemene Flickr groepen en wat meer specifiek voor bloemetjes, concerten, arty, noem het maar op. Dus je moet gewoon gaan zoeken en kijken waar jij je foto's in kwijt wilt
You - Account - Your Flickr web addressesquote:Op woensdag 22 september 2010 17:06 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Doe ik wel een andere keerhoe heb je het trouwens voor elkaar gekregen dat je ipv een link als mijne (http://www.flickr.com/photos/53444511@N04/) je naam als extentie in de url hebt?
Het is even doorbijten denk ik. Ik heb er nu iig een paar fotos die ik net gemaakt heb op gezet, dus daar kan je even naar kijken om te irritatie kwijt te rakenquote:Op woensdag 22 september 2010 17:11 schreef problematiQue het volgende:
Ik heb mezelf al zo vaak voorgenomen nou ook eens wat met m'n flickr account te doen, maar steeds raak ik gefrustreerd door de interface en zie ik ervan af...
Dan had je geen camera en geen naam in je Flickr webadresquote:
En 0 kennis over de camera.quote:Op woensdag 22 september 2010 17:15 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Dan had je geen camera en geen naam in je Flickr webadres
Check dat wilt nietquote:Op woensdag 22 september 2010 17:18 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
En 0 kennis over de camera.
Die fisheye lens paste trouwens niet, die was 52 mm, mijn lens is 58 mm
Ja, precies. Ik realiseer me nu pas hoeveel ik er aan gehad hebt! Anders had ik de helft van de functies niet begrepenquote:Op woensdag 22 september 2010 17:19 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Check dat wilt niet
Ohja en inderdaad die korte cursus was wel even lekker neem ik aan.
Hmm je kan even door de menu's bladeren of je daar de flits uit kan zetten, weet ik niet helemaal zeker aangezien ik nooit op die functie heb geschotenquote:Op woensdag 22 september 2010 17:22 schreef kanovinnie het volgende:
oja, is er nog een makkelijke manier om op de automaische stand te werken zonder dat hij de hele tijd gaat flitsen? of kan dat alleen met de "flash off" functie?
Kijk dat kan ik waarderen, het is altijd even een hoop informatie maar als je er mee bezig bent dan haal je het meeste wel weer op!quote:Op woensdag 22 september 2010 17:21 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ja, precies. Ik realiseer me nu pas hoeveel ik er aan gehad hebt! Anders had ik de helft van de functies niet begrepen![]()
En schoot ik natuurlijk op standje toerist
Ik ben ongetwijfeld de helft vergeten, maar ik ben de belangrijke helft niet vergeten!quote:Op woensdag 22 september 2010 17:23 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Hmm je kan even door de menu's bladeren of je daar de flits uit kan zetten, weet ik niet helemaal zeker aangezien ik nooit op die functie heb geschoten
[..]
Kijk dat kan ik waarderen, het is altijd even een hoop informatie maar als je er mee bezig bent dan haal je het meeste wel weer op!
P gebruiken in plaats van de groene autostand.quote:Op woensdag 22 september 2010 17:22 schreef kanovinnie het volgende:
oja, is er nog een makkelijke manier om op de automaische stand te werken zonder dat hij de hele tijd gaat flitsen? of kan dat alleen met de "flash off" functie?
Wat is dan het verschil tussen die twee standen? Ik wordt niet zo wijs van water in het boekje staat.quote:Op woensdag 22 september 2010 17:46 schreef Omniej het volgende:
[..]
P gebruiken in plaats van de groene autostand.
Ik schiet al op de TV/AV stand hoorquote:Op woensdag 22 september 2010 17:53 schreef Omniej het volgende:
Die groene stand is echt de volledige automaat en de 'noobmode' zal ik maar zeggen. In die stand lijdt de interne flitser van de camera dus ook een eigen leven en heb je zelf totaal geen invloed op de instellingen.
De P-stand is net zo goed een automaat, maar nu komt niet zomaar het flitsertje omhoog knallen (alleen als je dat zelf wilt dus) én kun je eventueel ook zelf met het draaiknopje nog onder- of overbelichten als je dat wilt. Ook heb je in P voor zover ik weet gewoon invloed op de ISO, terwijl die in de volledige automaat ook voor jou bepaald wordt, net zoals de metering mode e.d.
Edit: Kortom, vergeet de groene stand en ga op z'n minst op P schieten, als je toch voor een automatische stand wil gaan.
Ja, handig allemaal. Je zou toch zeggen dat 't allemaal een heel stuk makkelijker kanquote:Op woensdag 22 september 2010 20:27 schreef taxibabe het volgende:
pfff...wat een dramamiddag heb ik gehad...![]()
[verhaal]
Netjes, "solicitatie"quote:Op donderdag 23 september 2010 00:50 schreef Isdatzo het volgende:
Morgen langs bij mogelijk afstudeerbedrijf.
verkapte tvpquote:Op donderdag 23 september 2010 13:30 schreef Puala het volgende:
TVP
Want die volg knop doet het niet
Ook een tas gevonden?quote:Op vrijdag 24 september 2010 15:28 schreef kanovinnie het volgende:
En weer veilig thuis met mijn nieuwe aanwinsten
Ja! Een Lowepro Nova 170 AWquote:
Soms ben je ook een lekkere pechvogel hequote:Op woensdag 22 september 2010 20:27 schreef taxibabe het volgende:
pfff...wat een dramamiddag heb ik gehad...![]()
Wil ik vanmiddag internetbankieren, is mijn pasje geblokkeerd. Ik bellen met de bank, tja geen idee waarom uw
He die heb ik ookquote:Op vrijdag 24 september 2010 15:35 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ja! Een Lowepro Nova 170 AW
[ afbeelding ]
Zodrekt post ik ff een fototje van alles bij elkaar
Edit: Gezellig samen op de foto:
[ afbeelding ]
De lens of de tas?quote:
Nou, je kan wel weer een nieuwe tas kopen want die lens past zo helemaal nietquote:Op vrijdag 24 september 2010 15:35 schreef kanovinnie het volgende:
Edit: Gezellig samen op de foto:
[ afbeelding ]
Shit. Helemaal niet aan gedacht.quote:Op vrijdag 24 september 2010 15:57 schreef problematiQue het volgende:
[..]
Nou, je kan wel weer een nieuwe tas kopen want die lens past zo helemaal niet
Dat doe ik ook ja. Ik wil natuurlijk ook die lens niet meteen kapotmaken!quote:Op vrijdag 24 september 2010 15:58 schreef Dark_Angelus het volgende:
Draai hem niet teveel uit hè als hij op autofocus staat, even op manual zetten en uitdraaien. De boel kapot draaien is natuurlijk zonde
Verder goede aankoop
Garantie tot de deur is voorbijquote:Op vrijdag 24 september 2010 16:07 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat doe ik ook ja. Ik wil natuurlijk ook die lens niet meteen kapotmaken!
Wat heb jij allemaal voor spullen? Mijn canon 400D met batterygrip, met die telelens erop gaat er makkelijk in, en dan heb ik aan de zijkant nog zat ruimte om mijn 18-55 te doen. Aan de andere kant kan ik zelfs nog zo'n lens als die 18-55, of iets wat net groter is doen.quote:
Wacht maar tot ik stomdronken om 5 uur 's ochtends op je deur sta te bonken!quote:Op vrijdag 24 september 2010 16:08 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Garantie tot de deur is voorbij
Ik heb er verschillende dingen in. Voorin mijn extra batterij, filters en oplader. In het grote vak zit mijn camera + extra lens. In het daarvoor aangewezen vakje mijn extra geheugenkaartje en in de klep zitten mijn visitekaartjes, schoonmaakdoekjes enz. En euhm, nog het nodige aan extra shit..quote:Op vrijdag 24 september 2010 16:09 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wat heb jij allemaal voor spullen? Mijn canon 400D met batterygrip, met die telelens erop gaat er makkelijk in, en dan heb ik aan de zijkant nog zat ruimte om mijn 18-55 te doen. Aan de andere kant kan ik zelfs nog zo'n lens als die 18-55, of iets wat net groter is doen.
ik al wel, maar ik leg hem er ook vaak uitquote:Op vrijdag 24 september 2010 19:11 schreef Marc H het volgende:
Ik zie wel vaker dat mensen de oplader meeslepen in hun fototas. Ik heb nog nooit een oplader nodig gehad onderweg. Waarom dat extra gewicht meeslepen?
Wat er aan klein spul in mijn tas zit? geheugenkaartjes, Lensdoekjes, kleine blower met kwastje, Manfrotto tafelstatief, rolletje pepermunt, kleine handdoek in waterdichte zak.
Alleen op vakantie en dan in mijn normale bagagequote:Op vrijdag 24 september 2010 19:11 schreef Marc H het volgende:
Ik zie wel vaker dat mensen de oplader meeslepen in hun fototas. Ik heb nog nooit een oplader nodig gehad onderweg. Waarom dat extra gewicht meeslepen?
En een vuilniszak, een kleine poncho en ook een klein EHBO-kitje en een flesje reinigingsmiddel zonder je handen te hoeven wassen.quote:Wat er aan klein spul in mijn tas zit? geheugenkaartjes, Lensdoekjes, kleine blower met kwastje, Manfrotto tafelstatief,
Nog een pechvogelquote:Op zaterdag 25 september 2010 09:21 schreef Ynske het volgende:
Moggeh, gisteravond weer naar t ziekenhuis geweest. Mag nu 2x2 weken tape en dan beoordelen of t nog een keer moet
Behoorlijke bloeduitstorting en idd letsel aan enkelbanden
vorige week met mijn voet op t wieltje van de stoel gekomen en omgeklinkt. Toen deed ie kraak.quote:Op zaterdag 25 september 2010 09:23 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Nog een pechvogelWat hebbie nou weer uitgespookt?
Domboquote:Op zaterdag 25 september 2010 09:29 schreef Ynske het volgende:
[..]
vorige week met mijn voet op t wieltje van de stoel gekomen en omgeklinkt. Toen deed ie kraak.
HEt is meer "hoe wassue in Schotland"quote:Hoe issue in schotland?
Heerlijk luchtje idd!quote:Op zaterdag 25 september 2010 11:40 schreef PdeHoog het volgende:
Mwah...ik had ietsiepietsie meer zonlicht willen hebben. In ieder genoeg om de boel wat levendiger te maken, maar zo bladerend door de eindresultaten mag ik niet mopperen
[ afbeelding ]
Dit was dag 1 om 8u22 kilometers uit de kust bij Newcastle
Ja. Was ook gelijk een van de beste foto's van de vakantiequote:
Wat wil je en wat doet Lightroom?quote:Op zondag 26 september 2010 00:04 schreef kanovinnie het volgende:
Wat een gaar kutprogramma is fotoshop lightroom DOE WAT IK WIL!
Gewoon in 1 keer een foto openen en aanpassen. Moet je ze eerst helemaal gaan importeren enzo. Maargoed, het is gelukt.quote:
Dat importeren is idd een essentieel onderdeel van LRquote:Op zondag 26 september 2010 01:25 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Gewoon in 1 keer een foto openen en aanpassen. Moet je ze eerst helemaal gaan importeren enzo. Maargoed, het is gelukt.
Ik had gehoopt dat ik gewoon 1 foto erin kon slepen, bewerken en opslaan als JPEG.quote:Op zondag 26 september 2010 10:39 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Dat importeren is idd een essentieel onderdeel van LRVoor ander werk kun je dan beter PS nemen.
Daar is het pakket niet opgebouwd zoals je al gemerkt hebtquote:Op zondag 26 september 2010 10:52 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik had gehoopt dat ik gewoon 1 foto erin kon slepen, bewerken en opslaan als JPEG.
En daarin doet het programma het primaquote:Op zondag 26 september 2010 10:52 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Daar is het pakket niet opgebouwd zoals je al gemerkt hebtHet is echt bedoeld als workflow-tool.
Zekersquote:Op zondag 26 september 2010 10:53 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
En daarin doet het programma het prima
Ik ben er juist vanaf gestapt, maar werk prima met bridge & PSquote:Op zondag 26 september 2010 10:58 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
ZekersIk gebruik niet anders meer. Alleen voor kleine kloon-acties en en andere uitzonderingen ga ik nog naar PS.
Ik vind de hele layout van het programma niet echt tof. Ik moet er maar aan wennen denk ik.quote:Op zondag 26 september 2010 10:52 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Daar is het pakket niet opgebouwd zoals je al gemerkt hebtHet is echt bedoeld als workflow-tool.
quote:Op zondag 26 september 2010 11:32 schreef kanovinnie het volgende:
Ik moet er maar aan wennen denk ik.
Komt gewoon omdat je het verkeerde programma voor jouw doel gebruikt. Tekstverwerken doe je ook in Word en niet in Excel.quote:Op zondag 26 september 2010 11:32 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik vind de hele layout van het programma niet echt tof. Ik moet er maar aan wennen denk ik.
Ah, ik dacht dat Photoshop Word was, en Liightroom Wordpadquote:Op zondag 26 september 2010 14:07 schreef Omniej het volgende:
[..]
Komt gewoon omdat je het verkeerde programma voor jouw doel gebruikt. Tekstverwerken doe je ook in Word en niet in Excel.
Als je één enkele foto wilt bewerken gebruik je Photoshop (of een ander fotobewerkingsprogramma natuurlijk) en niet Lightroom. Lightroom is meer bedoeld als 'verzamelplek' voor al je foto's en vanuit daar kun je ze wel individueel in Lightroom zelf of in Photoshop bewerken, maar dan is het dus wel zo handig als je al je foto's ook al eerder in LR geïmporteerd hebt. (toen je ze van de camera afhaalde bijvoorbeeld)
En daarna? Geen politie ofzo in de buurt?quote:Op zondag 26 september 2010 19:43 schreef Timmos het volgende:
Zo, vannacht ook weer wat meegemaakt.. Stond bij een aardig brandje toen 1 of andere debiel naar me toe kwam en vroeg waarom ik foto's sta te maken.. Bleek dat ik dus geen fatsoen etc. etc. etc. heb, meneer maar verteld dat ik die discussie niet met hem aanging
.. Toen werd ie boos en was ik een kanker-vul zelf maar in, wat je ook gokt heeft ie ook wel gezegd denk ik- En kreeg mn camera een klap..
Had 'm gelukkig vast in mn hand, waardoor die wat meeveerde naar beneden met de klap.. Knopjes zijn nu een beetje gammel maar 't werkt allemaal nog wel in principe..
Politie was al weg helaas, brandweer heeft 'm verwijderdquote:Op zondag 26 september 2010 20:06 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
En daarna? Geen politie ofzo in de buurt?
Wat voor camera heb je eigenlijk? Verder geen schade?quote:Op zondag 26 september 2010 20:09 schreef Timmos het volgende:
[..]
Politie was al weg helaas, brandweer heeft 'm verwijderd
Is maar een D40, maar dat maakt me niet uit, meer dat het gewoon gebeurd isquote:Op zondag 26 september 2010 20:24 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wat voor camera heb je eigenlijk? Verder geen schade?
Overigens kan ik het ergens wel begrijpen. Als mijn huis afbrand kan ik het ook niet waarderen als er iemand foto's staat te maken.
Veel ergere dingen dan dit terwijl je aan het fotograveren was, of in het algemeen?quote:Op zondag 26 september 2010 20:40 schreef Timmos het volgende:
[..]
Is maar een D40, maar dat maakt me niet uit, meer dat het gewoon gebeurd is.. En als jou zoiets overkomt dan heb je dat op het moment niet door en ben je er later juist blij mee.. Foto's worden zowat altijd opgevraagd voor verwerking/verzekerings werk, heb er dan in 4 jaar ook nog nooit gezeik mee gehad, en ik heb al veel ergere dingen meegemaakt dan wat er vannacht gebeurd is
Veel ergere incidenten die ik gefotografeerd hebquote:Op zondag 26 september 2010 20:42 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Veel ergere dingen dan dit terwijl je aan het fotograveren was, of in het algemeen?
Ah, ik dacht dingen die je mee hebt gemaakt qua agressie.quote:Op zondag 26 september 2010 20:53 schreef Timmos het volgende:
[..]
Veel ergere incidenten die ik gefotografeerd heb
Gelukkig niet, was mijn eerste aanvaring ditquote:Op zondag 26 september 2010 20:56 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ah, ik dacht dingen die je mee hebt gemaakt qua agressie.
Vergeet de kabeltjes niet!quote:Op zondag 26 september 2010 22:18 schreef Dark_Angelus het volgende:
Zo dat was een avondje Mumford & Sons, nu maar eens kijken of er wat gelukt is
Het was wel vet.quote:Op zondag 26 september 2010 22:42 schreef Dark_Angelus het volgende:
En kutmicrofoonstandaards, echt kon er niets mee.
Coolquote:
Rob, mijn ouders en broertje komenquote:
alter bridge! Check!quote:Op maandag 27 september 2010 00:23 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Het was wel vet.
Maar voor m'n foto's ben ik wel afhankelijk van jou natuurlijk
Had m'n SLR niet mee (verwacht ook niet dat ik er binnen mee was gekomen) en onze IXUS verricht geen wonderen vanaf halverwegen/achterin de zaal.
Ga je ook nog naar Alterbridge in november?
Ik snap nu iid wel het verschil tussen licht en licht... wat is dit ontzettend anders dan in de melkweg zeg (qua licht dan bedoel ik.)
Zo snap ik idd wel dat niet alle concertfoto's met f2.8 en groter gemaakt hoeven worden
Ik vind het mooie foto's.quote:Op maandag 27 september 2010 12:33 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
alter bridge! Check!
http://www.gooddayz.nl/in(...)d=71:music&Itemid=94
Even snel, waren veels te veel fotografen maar zitten wel weer leuke platen tussen!
Dank je wel! Het was erg lastig fotograferen met 15 fotografen op 1m2 ofzo. Maar goed, we hebben het overleefd.quote:Op maandag 27 september 2010 13:04 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Ik vind het mooie foto's.
Erg netjes gedaan
En mag je bij Alterbridge wel binnen? Of ook alleen 3 nummers en dan eruit?
Dank je wel LLquote:
Krap tijd dan, als je ze dezelfde avond moet afleveren.quote:Op maandag 27 september 2010 16:51 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Dank je wel! Het was erg lastig fotograferen met 15 fotografen op 1m2 ofzo. Maar goed, we hebben het overleefd.
Verder is het contractueel afhankelijk of je mag blijven of niet, soms doen ze moeilijk soms niet. En soms heb ik er zelf ook niet zoveel zin in aangezien ik vaak de foto's dezelfde avond nog moet afleveren.
[..]
Dank je wel LL
Ach was 10 uur thuis, half 12 was ik klaarquote:Op maandag 27 september 2010 17:01 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Krap tijd dan, als je ze dezelfde avond moet afleveren.
Toch is het vaak niet heel moeilijk: gaat de artiest met een gitaar aan de gang: links van het zijn plekkie gaan staan.quote:Op maandag 27 september 2010 18:03 schreef Dark_Angelus het volgende:
[ afbeelding ]
Soms sta je gewoon aan de verkeerde kant.
Nee zeker, wist ook wel aan welke kant hij ging staan met zijn gitaar. Alleen was er nogal weinig ruimtequote:Op maandag 27 september 2010 19:04 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Toch is het vaak niet heel moeilijk: gaat de artiest met een gitaar aan de gang: links van het zijn plekkie gaan staan.
Gaat ie zingen: ff checken of ie met rechts of links z'n microfoon vasthoud... Dan weet je welke zichtzijde hij/zij blokkeert!
Ach je moet van alles wat hebben toch? Zie Flickr voor meer voorbeelden van standpuntenquote:Op maandag 27 september 2010 19:16 schreef problematiQue het volgende:
Is die gecropped zonder gitaar niet mooier?
Tof! gefeliciteerdquote:Op maandag 27 september 2010 22:47 schreef Chanty het volgende:
Zo dat ook weer gehadHeerlijk om even te moeten vertellen wat je allemaal gedaan hebt en zo
Klapte voor mijn gevoel compleet dicht maar het schijnt dat ik nog wel een logisch verhaal heb verteld. En tot mijn grote verrassing ben ik 'met genoegen' afgestudeerd
Dat is net iets lager dan cum laude
quote:Op maandag 27 september 2010 22:47 schreef Chanty het volgende:
Zo dat ook weer gehadHeerlijk om even te moeten vertellen wat je allemaal gedaan hebt en zo
Klapte voor mijn gevoel compleet dicht maar het schijnt dat ik nog wel een logisch verhaal heb verteld. En tot mijn grote verrassing ben ik 'met genoegen' afgestudeerd
Dat is net iets lager dan cum laude
En dan vond ik het al ontzettend gaaf om met een Hummer H1 een trap op te rijden.quote:Op dinsdag 28 september 2010 08:50 schreef Cryothic het volgende:
[ link | afbeelding ]
Zo, een van de foto's van afgelopen zaterdag![]()
(gemaakt door m'n oudste)
Dat lijkt me ook wel wat ja.quote:Op dinsdag 28 september 2010 13:20 schreef Heintje het volgende:
[..]
En dan vond ik het al ontzettend gaaf om met een Hummer H1 een trap op te rijden.
Die H2 ook niet?quote:Op dinsdag 28 september 2010 14:01 schreef Omniej het volgende:
Belachelijke wagens vind ik die Hummers... Van buiten erg stoer inderdaad, maar het rijdt voor geen meter.
quote:Op dinsdag 28 september 2010 15:06 schreef Heintje het volgende:
Je wil niet weten hoe stom je staat te kijken als je morgen thuis komt en de bomen er weer staan en je huis weg is.
Dat zou wel een beetje vervelend zijnquote:Op dinsdag 28 september 2010 15:06 schreef Heintje het volgende:
Je wil niet weten hoe stom je staat te kijken als je morgen thuis komt en de bomen er weer staan en je huis weg is.
De H2 is de enige waarin ik ooit gereden heb en vooral het zicht viel mij gewoon zwaar tegen. Aan de andere kant zou je ook kunnen zeggen dat je geen zicht nodig hebt natuurlijk want je rijdt gewoon in een tank, maar dat kan ook weer niet helemaal de bedoeling zijn.quote:Op dinsdag 28 september 2010 14:34 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Die H2 ook niet?
Dat lijkt me nog wel eens leuk om te mogen sturen
Coolquote:Op dinsdag 28 september 2010 22:32 schreef Timmos het volgende:
Morgen leuk dagje.. Ze gaan de laatste lading landmijnen en de vliegtuigbommen die in Cadzand gevonden zijn onschadelijk maken.. 07:30 vertrekken om om 08:30 al het grof geschut van dichtbij te mogen bekijken.. Om 10:00 gaat alles onder begeleiding van de politie naar de locatie waar het tot ontploffing wordt gebracht..
* Timmos zin in heeft![]()
Dat is in de H1 het zelfde, alles wat je niet kan zien rijd hij wel overheen. geld ook voor voetgangers en fietsers.quote:Op dinsdag 28 september 2010 19:53 schreef Omniej het volgende:
[..]
De H2 is de enige waarin ik ooit gereden heb en vooral het zicht viel mij gewoon zwaar tegen. Aan de andere kant zou je ook kunnen zeggen dat je geen zicht nodig hebt natuurlijk want je rijdt gewoon in een tank, maar dat kan ook weer niet helemaal de bedoeling zijn.
waar in cadzand?quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:32 schreef Timmos het volgende:
Morgen leuk dagje.. Ze gaan de laatste lading landmijnen en de vliegtuigbommen die in Cadzand gevonden zijn onschadelijk maken.. 07:30 vertrekken om om 08:30 al het grof geschut van dichtbij te mogen bekijken.. Om 10:00 gaat alles onder begeleiding van de politie naar de locatie waar het tot ontploffing wordt gebracht..
* Timmos zin in heeft![]()
Het ziet er niet uit alsof in de metropool Cadzand veel gebeurt, dus als je een menigte ziet sta je goedquote:
grappigquote:Op woensdag 29 september 2010 09:14 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Het ziet er niet uit alsof in de metropool Cadzand veel gebeurt, dus als je een menigte ziet sta je goed
Het is niet zo dat mijn dorp groot is, maar als je een rondje rijd moet je de plek waar het gebeurt toch wel vinden?quote:Op woensdag 29 september 2010 09:20 schreef Ynske het volgende:
[..]
grappig
@ timmos, ben benieuwd naar je plaatjes. en in welk stuk t gebeurd.
k zit aan de andere kant van t land, dus nee rondfietsen zit er niet inquote:Op woensdag 29 september 2010 09:25 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Het is niet zo dat mijn dorp groot is, maar als je een rondje rijd moet je de plek waar het gebeurt toch wel vinden?
Ik dacht dat je erheen wilde, ik was er niet op uit om je te beledigen hoorquote:Op woensdag 29 september 2010 09:26 schreef Ynske het volgende:
[..]
k zit aan de andere kant van t land, dus nee rondfietsen zit er niet in
sowiezo is fietsen geen optie met mn enkel en krukken
maar ken Cadzand behoorlijk goed. zodoende dat ik vraag waar.
En dan een foto posten op 65mm.quote:Op woensdag 29 september 2010 12:10 schreef Marc H het volgende:
Leuk, vanochtend vroeg vogeltjes willen gaan fotograferen bij zonsopgang. Kom ik daar aan, blijk ik mijn 70-200 in mijn tas gestopt te hebben, in plaats van de 100-400. Goeiemorgen!
Weinig vogels gezien, dus was niet zo'n ramp.
[ afbeelding ]
Huh, zo'n zonsopgang. Hier was het 1 grote mistbank..quote:Op woensdag 29 september 2010 12:10 schreef Marc H het volgende:
Leuk, vanochtend vroeg vogeltjes willen gaan fotograferen bij zonsopgang. Kom ik daar aan, blijk ik mijn 70-200 in mijn tas gestopt te hebben, in plaats van de 100-400. Goeiemorgen!
Weinig vogels gezien, dus was niet zo'n ramp.
[ afbeelding ]
Kan er wel eentje posten die op 4.5mm gemaakt is.quote:Op woensdag 29 september 2010 12:19 schreef Heintje het volgende:
[..]
En dan een foto posten op 65mm.
Maar wel een mooie foto.
Hier was het vrijwel mistvrij.quote:Op woensdag 29 september 2010 12:23 schreef Puala het volgende:
[..]
Huh, zo'n zonsopgang. Hier was het 1 grote mistbank..
wat heb je drmee gedaan?quote:Op woensdag 29 september 2010 12:32 schreef Uncle het volgende:
anders ligt mijn sigma70-200 al 2 weken bij de reparatieservice om te onderzoeken of hij uberhaubt gerepareerd kan worden... Beter laten ze even snel weten of ze er nog iets mee kunnen en wat dat wel niet gaat kosten...
Hoezo dat?quote:
Dat zou wel heel vet zijn! waar gaat je afstudeerproject over?quote:Op woensdag 29 september 2010 13:37 schreef Chanty het volgende:
Net gesprek gehad over mogelijke publicatie met iemand die aardig wat verstand heeft van het onderwerp waarop ik ben afgestudeerd. Die had nog wat kritische vragenmaar die heb ik allemaal wel goed kunnen beantwoorden. Maar goed... al met al is er nog wat werk aan de winkel, maar als ik dat allemaal goed doe, maak ik een goede kans dat mijn onderzoek gepubliceerd gaat worden.
Over de invloed van strain (soort stress) op deviant gedrag bij jongeren. En ik heb dan nog gekeken naar de verschillen tussen vwo'ers en vmbo'ers en tussen jongens en meisjes.quote:Op woensdag 29 september 2010 13:45 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat zou wel heel vet zijn! waar gaat je afstudeerproject over?
Hoe cool weerquote:Op woensdag 29 september 2010 13:37 schreef Chanty het volgende:
Net gesprek gehad over mogelijke publicatie met iemand die aardig wat verstand heeft van het onderwerp waarop ik ben afgestudeerd. Die had nog wat kritische vragenmaar die heb ik allemaal wel goed kunnen beantwoorden. Maar goed... al met al is er nog wat werk aan de winkel, maar als ik dat allemaal goed doe, maak ik een goede kans dat mijn onderzoek gepubliceerd gaat worden.
Klinkt interessant! En binnenkort kunnen we alles lezen!quote:Op woensdag 29 september 2010 13:58 schreef Chanty het volgende:
[..]
Over de invloed van strain (soort stress) op deviant gedrag bij jongeren. En ik heb dan nog gekeken naar de verschillen tussen vwo'ers en vmbo'ers en tussen jongens en meisjes.
Maar ik ga de analyses opnieuw doen met een wat betere en complexere techniekmaar wat het vooral interessant maakt voor publicatie is dat ik de eerste ben in Nederland die deze theorie uberhaupt getoetst heeft, dus wat de uitkomsten ook zijn, het is sowieso intersssant
Binnenkort als in over een klein jaar waarschijnlijk. Zo hard gaan ze niet hier in de wetenschap, al ben ik van plan er goed de vaart achter te zettenquote:Op woensdag 29 september 2010 14:37 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Klinkt interessant! En binnenkort kunnen we alles lezen!
Wat houdt dat in?quote:Op woensdag 29 september 2010 15:12 schreef icemotion het volgende:
Nou in ieder geval dan succes Chanty!
Ik ga binnenkort misschien ook aan nieuwe uitdagingen beginnen. Gisteren een inspirerende meeting gehad met aanleidingen uit het stuk van Wired: The web is dead, long live the internet.
Oh ik loop hopeloos achter dusquote:Op woensdag 29 september 2010 15:28 schreef icemotion het volgende:
In het kort, het gebruik van het web in de vorm van websites in browsers wordt steeds minder, het gebruik van apps (iphone / android maar ook desktop) wordt steeds groter. Gebruik maken van het internet zonder daadwerkelijk op het web te surfen.
Voorbeeldje: Een game spelen op Xbox Live is gebruik maken van het internet, maar je zit niet op het web.
Interessant zijn dergelijke ontwikkelingen sowiesoquote:Op woensdag 29 september 2010 15:57 schreef icemotion het volgende:
Ik ken wel meer mensen die nog niet zo ver zijn hoorIk heb zelf ook pas een maand of twee een smartphone, maar het went akelig snel.
En ik zie websites en internetforums als Fok! ook echt niet verdwijnen de komende tijd, maar het is wel een verschuiving in gedrag en beleving van het internet. En dat vind ik ontzettend interessant. Soms is werk gewoon leuk
't Zijn typisch van die dingen waarvan je eerst denkt "Wie heeft dat nou nodig?", maar als je het dan eenmaal toch hebt, kun je binnen een week ineens niet meer zonder.quote:Op woensdag 29 september 2010 16:13 schreef Chanty het volgende:
[..]
Interessant zijn dergelijke ontwikkelingen sowiesoVooral omdat het zo hard gaat en zoals je zelf aan aangeeft: het went verdomd snel (je wordt er behoorlijk snel afhankelijk van
). Een reden voor mij om een smartphone te vermijden, dan kijk ik nog meer mail
iddquote:Op woensdag 29 september 2010 16:21 schreef Omniej het volgende:
[..]
't Zijn typisch van die dingen waarvan je eerst denkt "Wie heeft dat nou nodig?", maar als je het dan eenmaal toch hebt, kun je binnen een week ineens niet meer zonder.
Ik zit zelf nu ook nog in het "Niet nodig"-stadium trouwens.
Daar foto's moeten maken met krukken was ook niet echt een optiequote:Op woensdag 29 september 2010 09:26 schreef Ynske het volgende:
[..]
k zit aan de andere kant van t land, dus nee rondfietsen zit er niet in
sowiezo is fietsen geen optie met mn enkel en krukken
maar ken Cadzand behoorlijk goed. zodoende dat ik vraag waar.
* Heintje sleept zijn iPad overal mee naartoe en zal dus maar zijn mond houden.quote:Op woensdag 29 september 2010 16:25 schreef Chanty het volgende:
[..]
iddIk zit ook nog in dat stadium en zolang ik het grootste deel van de dag toch achter een pc met internet zit, blijf ik ook lekker in dat stadium. Scheelt toch weer wat geld
quote:Op woensdag 29 september 2010 09:20 schreef Ynske het volgende:
[..]
grappig
@ timmos, ben benieuwd naar je plaatjes. en in welk stuk t gebeurd.
TOF!quote:Op woensdag 29 september 2010 23:52 schreef Timmos het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://www.tim-koster.nl/2010/09/alle-mijnen-cadzand-vernietigd/
Echt niemand heeft de knal fatsoenlijk op foto.. Was zoveel groter dan iedereen had verwacht.. Was een paarhonderd meter bij ons vandaan en 70mm was nog teveel
ik denk dat hij er zo beter op staat dan als de knal helemaal in beeld is... beeldvullend is meestal indrukwekkende dan helemaal beeld! Zo lijkt de klap veel groter dan als je hem er helemaal op had gezet.quote:Op woensdag 29 september 2010 23:52 schreef Timmos het volgende:
Echt niemand heeft de knal fatsoenlijk op foto.. Was zoveel groter dan iedereen had verwacht.. Was een paarhonderd meter bij ons vandaan en 70mm was nog teveel
1 grote zandbal jonguh!quote:Op donderdag 30 september 2010 17:12 schreef Timmos het volgende:
Het was er meer dan 1![]()
[ afbeelding ]
Maar braaf uitgeprint en naar de dader gebracht.. Voorstel gedaan om ze 475 te laten betalen aan mij, maar net bericht gehad dat ze willen dat die gerepareerd wordt.. Jammer, anders had ik een nieuwe kunnen kopenquote:Hier stuur ik u de reparatieofferte van uw nikon d40+18-55 camera en lens.
--------------------------------------------------------------------------------
De totale kosten worden geschat op Euro 500,26
Uit te voeren werkzaamheden:
Val/stootschade geconstateerd: rear/fpc/selector. dial/ccd unit vervangen
Matglas en ccd vervangen
Schoonmaak spiegelhuis.
Lens herstellen.
Hij kan natuurlijk moeilijk bij zijn verzekering aankomen met de melding dat hij jou 475 heeft gegeven. Maar jij krijgt dat geld toch? Dan hoef je het daarna toch niet te fixen? Koop je van die 500 euro mooi een nieuwequote:Op donderdag 30 september 2010 22:07 schreef Timmos het volgende:
Mail gehad vandaag..
[..]
Maar braaf uitgeprint en naar de dader gebracht.. Voorstel gedaan om ze 475 te laten betalen aan mij, maar net bericht gehad dat ze willen dat die gerepareerd wordt.. Jammer, anders had ik een nieuwe kunnen kopen.. Maar goed, het is opgelost, laten we het daar op houden
Je kan moeilijk aankomen bij je verzekering zonder factuur..quote:Op donderdag 30 september 2010 22:10 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Hij kan natuurlijk moeilijk bij zijn verzekering aankomen met de melding dat hij jou 475 heeft gegeven. Maar jij krijgt dat geld toch? Dan hoef je het daarna toch niet te fixen? Koop je van die 500 euro mooi een nieuwe
Ja, maar die beslissing was niet aan mij helaas.. Maar aan de vernieler, ik had een voorstel gedaan maar hun willen gewoon reparatie en een factuur (wat te begrijpen is wel), ook al is het misschien meer als ¤500quote:Op donderdag 30 september 2010 22:13 schreef Uncle het volgende:
Dat heet toch total loss... en nieuwe is goedkoper
Klopt, maar daarna krijg jij dat toch op je rekening gestort?quote:Op donderdag 30 september 2010 22:11 schreef Timmos het volgende:
[..]
Je kan moeilijk aankomen bij je verzekering zonder factuur..
Als ik schade heb aan m'n auto moet ik naar een bedrijf dat door m'n verzekering wordt aangewezen volgens mij.quote:Op donderdag 30 september 2010 22:22 schreef PKfotografie het volgende:
dacht dat je alleen een offerte hoefde te sturen naar een verzekering..
mijn autoschade heb ik bv gewoon vergoed gekregen nadat er een taxatie van de schade was gedaan.
reparatie kon ik toen laten doen toen ik de centen al op zak had.
Ha! Xi ook weer in he tland der levendenquote:
Heb ff vrij. Dus probeer dan ook af en toe weg te zijn van de computer.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 09:42 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ha! Xi ook weer in he tland der levenden
Ah lekker bezig!quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 09:55 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Heb ff vrij. Dus probeer dan ook af en toe weg te zijn van de computer.
Lukt niet altijd (zoals woensdag bijv) Maar! vanmiddag even een weekendje weg in NL (ja, kamera gaat mee) dus dan ben ik weer ff weg.
voor de offerte ja.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 09:32 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Als ik schade heb aan m'n auto moet ik naar een bedrijf dat door m'n verzekering wordt aangewezen volgens mij.
Daar heb ik weinig meer bij in te brengen denk ik.
quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 19:45 schreef taxibabe het volgende:
Weekend!!
Vanaf volgende week wat rust in de tent, vandaag bij 1 functie voor het laatst. Leuk bloemetje gekregen en een vvv-bon (die is ook alweer uitgegeven).
Ik leef al een hele tijd hoorquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 21:28 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Hee, ook weer in the land of the living?
nog leuke platen kunnen vinden?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 01:12 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik leef al een hele tijd hoorBen retro gegaan btw
Heb nu een platenspeler
Genesis en Leonard Cohenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 01:13 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
nog leuke platen kunnen vinden?
Ooh cool!!quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 01:12 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik leef al een hele tijd hoorBen retro gegaan btw
Heb nu een platenspeler
Bridge wordt gratis geleverd bij Photoshop hoorquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 11:48 schreef kanovinnie het volgende:
Ik zit nu in de redactie van het clubkrantje, en een ander redactielid zit in de ICT wereld. Die heeft dus net Adobe Bridge voor me geregeld. Nu alleen Photoshop nog ergens vandaan halen, en dan zit ik goed.
Ja, daar gaat mijn euforisch moment.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:09 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Bridge wordt gratis geleverd bij Photoshop hoor
Ik ben goed in het neerslaan van dat soort momentenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:18 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ja, daar gaat mijn euforisch moment.
Jammer genoeg wel ja. Maar nu wil ik wel photoshop. Die moet ik alleen hebben zonder ervoor te betalenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:42 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik ben goed in het neerslaan van dat soort momenten
De belichting van een foto bepaal je met je diafragma, sluitertijd en ISO. De diafragmawaarde wordt aangegeven met een F-getal (ik neem aan dat je daarop doelt met "iets met F"quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:21 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Is er een topic voor simpele vragen?
Ik wil graag een foto maken, dat de kleuren wat feller zijn (overbelicht?) maar zonder flits
en de voorgrond scherp en de achtergrond niet zo
Ik heb de camera al op AV gezet. Het is een canon volgens mij 350d. Ik moet iets met F doen maar ik zie geen F?
jaaaa dat zocht ik! dat kon met mn vaders nikon, super grappigquote:Achterop je camera zit zo'n Av-knopje met een zwart/wit plusje en minnetje eronder, als je die knop indrukt en even je scrollwiel gebruikt, zie je dat pijltje op je scherm als het goed is heen en weer bewegen tussen -2, -1, 0, +1 en +2. Als je wilt overbelichten, zorg je dat je hem op bijv. +1 of +2 zet... Even mee experimenteren.
Mocht je je ooit bedenken, hiermee kun je de achtergrond zo onscherp maken als je zelf wilt: http://www.kamera-express(...)?id=373&c1=471&pc=47quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:39 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
ja voglens mij is het gewoon de standaard kitlens (ga ook geen nieuwe kopen)
quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 19:46 schreef Chanty het volgende:
Ik begin echt te ont-FOK!ken
Werken heeft toch een bijzondere invloed op je leven
Welke? Sauna's zijn tof!quote:
En dat noem jij zondagochtenddienst? Men, wat relaxedquote:
Je moet het ook wat draaglijker maken voor jezelf en je collega'squote:Op zondag 3 oktober 2010 11:00 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
En dat noem jij zondagochtenddienst? Men, wat relaxed
quote:Op zondag 3 oktober 2010 11:04 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Je moet het ook wat draaglijker maken voor jezelf en je collega's
Tijd gaat snel zegquote:
Zeker, dit is echt een prachtig land maar na een half jaar wil je ook wel weer richting huisquote:Op zondag 3 oktober 2010 13:20 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Tijd gaat snel zegWel bevallen daar?
Voor wat?quote:
Feliquote:
Balen, Ynsquote:Op zondag 3 oktober 2010 13:38 schreef Ynske het volgende:
hier zit t werk er bijna weer opjammer natuurlijk, zit nu te hopen snel weer wat te vinden, en te solliciteren
Wat ging er mis volgens jou?quote:Op zondag 3 oktober 2010 14:32 schreef taxibabe het volgende:
Net een soort van fotoshoot geprobeerd met een kennisje en haar dochtertje in een speeltuin.
Jeetje wat vind ik dat moeilijk... Ben er ook niet echt tevreden over.
Het ziet er niet fotoshooterig uit.. weet niet hoe ik het anders moet omschrijven..lolquote:
Gooi vanavond ff wat over MSN heen, dan kijken we ffquote:Op zondag 3 oktober 2010 16:28 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Het ziet er niet fotoshooterig uit.. weet niet hoe ik het anders moet omschrijven..lol
Het lijken gewoon kiekjes.
Hè, jammerquote:Op zondag 3 oktober 2010 13:38 schreef Ynske het volgende:
gefeli Isdatzo!
hier zit t werk er bijna weer opjammer natuurlijk, zit nu te hopen snel weer wat te vinden, en te solliciteren
Valt mee, de Jupiter heeft meer diafragmabladen. De Meyer Orestor heeft er een stuk of 20-25. Alleen was ie bij de cross van Namen niet echt nodig. Het is daar een draaien en keren parcours, door allerhande bossages. Dus weinig kans om over grote afstand te schieten (en ook nog eens erg veel volk op de open stukken).quote:Op zondag 3 oktober 2010 09:26 schreef Erasmo het volgende:
Das toch die unit met achterlijk veel diafragmabladen?
Thanks voor de heads-up, nu kan ik op tijd die "stop volgen"-knop gebruiken.quote:Op zondag 3 oktober 2010 17:04 schreef kanovinnie het volgende:
Dus nu heb ik maar nieuwe foto's gemaakt, en krijgen jullie zodrekt mijn woonkamer in panorama te zien.
Als het lukt dan
Uiteindelijk dik gefaalt, ik moet die photomerge functie nog wat beter doorkrijgen, want nu had ik overlappende beelden etc.quote:Op zondag 3 oktober 2010 19:44 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Thanks voor de heads-up, nu kan ik op tijd die "stop volgen"-knop gebruiken.
Elysium in Bleiswijk. Was weer heeerlijkquote:
Wat wil je met dit weer op een zondag?quote:Op zondag 3 oktober 2010 21:14 schreef Puala het volgende:
[ afbeelding ]
Vandaag ben ik voor de 2e keer naar Doel geweest. Maar sjeminiee zeg. Wat was het er ontzettend giga druk.
Moet je de veluwse bron is proberen! Dan moet je er wel een dag voor uittrekken, maar het is echt ideaal! superluxe, heel veel sauna's en supermooi.quote:Op zondag 3 oktober 2010 22:10 schreef Chanty het volgende:
[..]
Elysium in Bleiswijk. Was weer heeerlijk![]()
Ben weer helemaal relaxed... en doodmoe,... van een dagje niks doen
Hmm, ik heb van die nog nooit gehoort, terwijl ik er wel in de buurt woon! Moet ik dan ook maar eens heen gaanquote:Op zondag 3 oktober 2010 22:29 schreef Chanty het volgende:
*noteert
Elysium heb je ook de hele dag voor nodig... en dan heb je nog lang niet alle sauna's en baden gehad. Is ook erg mooi aangekleed. Er was nu ook een nieuw gedeelte met een lagune met waterval en een sneeuwgrot
Naar buiten lopen en iets grappigs zien. Dan op dat zwarte knopje drukken en hopen dat het goed gaatquote:Op zondag 3 oktober 2010 23:19 schreef PKfotografie het volgende:
iemand een idee hoe je zin kan maken?
wat foto's tedoen. maar wil nog niet echt.......
het maken ervan is al gelukt. maar nu het mieren neuken op stofdeeltjes...... heb daar even zin voor nodigquote:Op zondag 3 oktober 2010 23:23 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Naar buiten lopen en iets grappigs zien. Dan op dat zwarte knopje drukken en hopen dat het goed gaat
Stofdeeltjes? Ik begrijp je niet helemaal.quote:Op zondag 3 oktober 2010 23:30 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
het maken ervan is al gelukt. maar nu het mieren neuken op stofdeeltjes...... heb daar even zin voor nodig
heb foto's gemaakt van strak design spul. dus dat kost wat tijd om de foto helemaal netjes te krijgen.quote:Op zondag 3 oktober 2010 23:32 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Stofdeeltjes? Ik begrijp je niet helemaal.
Niet? Volgens mij zijn ze redelijk bekendquote:Op zondag 3 oktober 2010 22:31 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Hmm, ik heb van die nog nooit gehoort, terwijl ik er wel in de buurt woon! Moet ik dan ook maar eens heen gaan
Kwestie van uitstellen, nog een keer uitstellen, nóg een keer uitstellen en daarna vergeten. Works like a charm herequote:Op zondag 3 oktober 2010 23:36 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
heb foto's gemaakt van strak design spul. dus dat kost wat tijd om de foto helemaal netjes te krijgen.
dus ben opzoek naar zin. om te beginnen met het bewerken er van.
Alleen wel een slecht plan als je in opdracht fotografeerd.quote:Op maandag 4 oktober 2010 14:54 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Kwestie van uitstellen, nog een keer uitstellen, nóg een keer uitstellen en daarna vergeten. Works like a charm here.
Waar heb je gewandeld?quote:Op maandag 4 oktober 2010 12:10 schreef Xilantof het volgende:
De Utrechtse Heuvelrug blijft toch fijn om doorheen te lopen, ook met de camera.
Wat mooie paddo's gezien en gefotografeerd. Beetje behelpen zonder macrolens, maar denk dat ik er wel wat tofs bij zit.
Bij Leersumquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:08 schreef Puala het volgende:
[..]
Waar heb je gewandeld?![]()
Wonen op de Utrechtse Heuvelrug is ook heerlijk![]()
Ziet er een beetje uit als de fietsen die ik gisteren op de foto zette.quote:Op maandag 4 oktober 2010 15:51 schreef Isdatzo het volgende:
Oja, ik had ook weer eens rustig een rondje gefietst:
[ afbeelding ]
Dat wordt lastig. Hoeveel is het je waard? Anders zou je eens een gespecialiseerd recoverybedrijf kunnen proberen.quote:Op maandag 4 oktober 2010 22:12 schreef Ynske het volgende:
printplaat van mn hd doorgebrand![]()
kan ik nog aan die data komen?
Ja, identieke hdd op de kop tikken (let op typenummer!) en printplaat overzetten.quote:Op maandag 4 oktober 2010 22:12 schreef Ynske het volgende:
printplaat van mn hd doorgebrand![]()
kan ik nog aan die data komen?
Printplaat vervangen is vaak niet zo moeilijk, het probleem is vaak om de juiste printplaat te vinden.quote:Op maandag 4 oktober 2010 22:12 schreef Ynske het volgende:
printplaat van mn hd doorgebrand![]()
kan ik nog aan die data komen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |