abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86412061
Welkom in het Als zwanger worden/blijven niet zo makkelijk gaat- topic. Wanneer je net begint met proberen zwanger te worden zonder medische poespas ben je van harte welkom in het "wachten op het 2e streepje" - topic.

Als zwanger worden/blijven niet zo makkelijk gaat #87

Handige Linkjes
Freya
Foliumzuur
KI en IUI
IVF

Wie posten er mee en hoe zit het ook al weer?

Mijsje:
Augustus 2007 gestopt met de pil. In juli 2008 zwanger, resulteerde in een miskraam. Kleine operaties gehad om een vleesboompje te verwijderen en een eileider open te krijgen. Daarna nog een periode zelf proberen om zwanger te worden. In september 2009 nog niet gelukt, dus terug naar de gynaecoloog. helaas is ook de zesde IUI mislukt. er wordt nu overgegaan op IVF. De informatiebijeenkomst in het AMC is op 25 mei. Begin juni is de IVF van start gegaan, en half/eind augustus is de eerste punctie.

prinseszondererwt
In november 2007 de pil de deur uit gedaan. Na 9 maanden nog niet ongesteld geworden, dus door naar de gyn. Die schrijft primolut en clomid 50 mg voor. Na 3 rondes met 50 mg wordt de dosis verhoogd naar 100 mg. Hiermee volgens ovutesten en temperaturen wel een eisprong. Augustus 2009: 8e ronde met 100 mg alweer... Oktober 2009: Even gestopt met clomid en zowaar zelf een eisprong. April 2010: starten met IUI zonder hormonen wegens antilichamen bij de zwemmers van mijn lief.

Winterstormpje
Vanaf puberteit problemen rondom de voortplantingsorganen. Operatie eileider cyste - eileider verwijderd. Operatie verklevingen rondom verwijderd. Diagnose PCOS.
Juli 2008 miskraam rond 8 weken. Daarna onderzoeken na uitblijven menstruatie vanaf juli 2008 tot dec 2008/juli 2009 tot heden. Diagnose versterkt PCOS. Eind januari uitslagen onderzoeken en start medicatie waarschijnlijk clomid.
pi_86412070
Succes vandaag Tally en PZE! ^O^
pi_86412156
Daar sluit ik mij bij aan natuurlijk! :*
pi_86412621
Het is weer gegroeid. In 5 dagen 0,69mm :D Wat een lengtes he :')

Ik denk dat het tv zat te kijken en Nederland in beweging op had staan.
Het was zo druk bezig met zijn/haar armpjes heen en weer aan het bewegen O+
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
  dinsdag 14 september 2010 @ 10:23:13 #5
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_86413353
Twentemeisje *O*

Tally *O*

PZE succes :*
pi_86413574
Fijn dat de echo weer goed was Tally! *O*
pi_86413668
Geweldig Tally! *O* Jullie dus ook al zo'n beweeglijk kind :D.

Hoe laat moet jij PZE?
pi_86415180
Ik ben al geweest... Plan is menopur erbij spuiten, ondertussen op wachtlijst IVF. Is 4 maanden, die wachtlijst. Deze maand ff niks. Heerlijk.

Tally, hup naar z&g jij! :*
pi_86418094
*O* Super, Tally! En Twentemeisje had ook een goede echo, las ik! *O*

Wat vind je van het nieuwe plan, PZE? Vind je het een prettig idee dat er iets gedaan wordt? Of baal je ervan dat je hormonen gaat gebruiken?
This life was not for you
though I learned from you
that beauty need only be a whisper
pi_86418173
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 11:31 schreef prinseszondererwt het volgende:
Ik ben al geweest... Plan is menopur erbij spuiten, ondertussen op wachtlijst IVF. Is 4 maanden, die wachtlijst. Deze maand ff niks. Heerlijk.

Tally, hup naar z&g jij! :*
Die 4 maanden zijn echt zo voorbij. Helemaal als je straks 3 maanden menopur gaat spuiten.
En dan gaat het bij jou vast net zo snel als bij mij ;)

Jaaaaa Ahava.. Was helemaal goed O+ Volgende week mag ik weer terug O+
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_86421153
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 12:59 schreef Ahava het volgende:
*O* Super, Tally! En Twentemeisje had ook een goede echo, las ik! *O*

Wat vind je van het nieuwe plan, PZE? Vind je het een prettig idee dat er iets gedaan wordt? Of baal je ervan dat je hormonen gaat gebruiken?
Het is en blijft een beetje dubbel, lief dat je het vraagt. Er lijkt namelijk weinig echt mis. Die antilichamen bij lief zijn ook maar 20% en mijn eieren worden telkens weer bejubeld. Dan is het erg raar om zelfs de stap naar ivf te moeten zetten en nu hormonen te gaan spuiten. Dat liet ik ook wel vallen bij de gyn, maar die ging er niet op in.
Mijn lief zegt ook: misschien verhoogt het de kansen voor ons wel helemaal niet, het brengt namelijk wel veel stress en geregel met zich mee. Maar om nu te stoppen lijkt ook niet verstandig, over een half jaar zijn wel namelijk uitbehandeld. Dan hebben we alles geprobeerd en kunnen we altijd nog zien hoe het loopt. Snap je? Het is in elk geval best een raar gevoel. Je weet namelijk niet waar je goed aan doet. :X
pi_86427788
Tally; wat goed dat de kleine alweer gegroeid is! *O*

PZE; moeilijke situatie lijkt me. Niet echt een oorzaak, maar toch willen ze vanalles gaan doen met hormonen en wellicht zelfs ivf. Is niet niks allemaal en ik kan begrijpen dat je er dubbel in staat. Maar wat je zegt, nu stoppen is waarschijnlijk ook geen optie. Misschien zijn de hormonen of de ivf wel net het zetje extra wat jullie nodig hebben om zwanger te worden. En als je het niet probeert weet je ook niet of het werkt. Maar het zijn idd moeilijke keuzes. Geniet in ieder geval van een maandje rust! :*
pi_86429833
Tally: wat lijkt me dat mooi om te zien, zo'n beweeglijk kindje! O+ Fijn!

PZE: ik hoop dat je straks zeker weet dat je er goed aan hebt gedaan. ;) Het blijft altijd lastig. Je moet iets doen waar je later geen spijt van zult krijgen. Maar dat weet je vaak nu nog niet he. Ik vond ICSI ook een zeer grote stap, maar het niet doen vond ik een nog veel grotere stap... Geniet van de maand 'niks', voor zover het kan. :*
pi_86431212
:* pze, dat gevoel ken ik wel... gewoon rot als er geen duidelijke reden is, maar dat het toch niet lukt... bah... en doe je wel goed aan al die behandelingen... tja, dat weet je nooit zeker, maar als je het niet probeert, dan zul je het nooit weten. ik wil alle behandelingen die er zijn, zodat ik nooit kan zeggen: ik heb niet alles geprobeerd, het is mijn schuld dat ik niet zwanger ben geworden... daarom doe ik het toch maar allemaal, ondanks dat ik ontzettend m'n twijfels heb. ik heb ook hoop, en daarom doe ik het toch allemaal... het is gewoon lastig allemaal. en je man heeft ook wel gelijk, dat stressen kan ook niet heel goed zijn, maar toch kan het soms gewoon toch wel lukken... :*
pi_86453292
quote:
Op dinsdag 14 september 2010 14:22 schreef prinseszondererwt het volgende:

[..]

Het is en blijft een beetje dubbel, lief dat je het vraagt. Er lijkt namelijk weinig echt mis. Die antilichamen bij lief zijn ook maar 20% en mijn eieren worden telkens weer bejubeld. Dan is het erg raar om zelfs de stap naar ivf te moeten zetten en nu hormonen te gaan spuiten. Dat liet ik ook wel vallen bij de gyn, maar die ging er niet op in.
Mijn lief zegt ook: misschien verhoogt het de kansen voor ons wel helemaal niet, het brengt namelijk wel veel stress en geregel met zich mee. Maar om nu te stoppen lijkt ook niet verstandig, over een half jaar zijn wel namelijk uitbehandeld. Dan hebben we alles geprobeerd en kunnen we altijd nog zien hoe het loopt. Snap je? Het is in elk geval best een raar gevoel. Je weet namelijk niet waar je goed aan doet. :X
Dat dubbele gevoel kan ik me wel voorstellen. Alles is (of lijkt?) goed en dan ga je medisch ingrijpen. Dat voelt onlogisch.

Bij ons leek er bij beiden niets mis, althans volgens de huidige wetenschap. Dat heb ik me steeds bedacht: het hele voortplantingsproces zit ongelooflijk ingewikkeld in elkaar. De medische wetenschap is ver maar veel kennis ontbreekt ook nog. Het lijkt mij daarom waarschijnlijk dat er allerlei mogelijke oorzaken voor verminderde vruchtbaarheid zijn, die gewoon nog niet bekend zijn.
Vanuit die gedachte, kon ik me voorstellen dat hormoonstimulatie en IVF zinvol kon zijn ook als (nog) geen oorzaak is gevonden voor het uitblijven van een zwangerschap. Ik heb er zelf nooit moeite mee gehad om gebruik te maken van deze methodes (wel met de reden dat we dat moesten doen uiteraard).

Voor mij gold zelfs dat ik blij was met de hormoonstimulatie tijdens de IUI omdat ik (ook door de onderzoeksgegevens daaromtrent) het idee had dat IUI zonder hormoonstimulatie voor ons weinig anders zou zijn dan zelf vrijen.
Ik kan me echter ook goed voorstellen dat het voor anderen helemaal niet goed voelt om medisch in te grijpen. Wat een moeilijke afweging is het dan hè? Want hoever wil je gaan?

In de afgelopen maanden, na de miskraam, ben ik daar erg mee bezig geweest. Voor de miskraam was ik ervan overtuigd dat ik nog lang door zou willen gaan en veel behandelingen zou willen doen om zwanger te raken.
Daarna voelde het echter anders. Dit hele traject heeft me veel gekost. Dat wist ik; dat is een bewuste keuze geweest en daar heb ik ook geen spijt van. Nu wil ik echter meer ruimte laten voor het idee van een leven zonder kinderen. Die mogelijkheid bestaat ook, dat we met z'n tweeën een leven zonder kinderen zullen leiden.

Sinds een aantal maanden is dat niet langer een schrikbeeld, waar ik van in paniek kan raken. Het is niet mijn keuze; ik zou het liever anders zien, maar het is een reële mogelijkheid die ik onder ogen wil zien. Ik heb er niet alles voor over om door te gaan in dit traject. Om koste wat kost, kinderen te krijgen. Ik doe wat ik kan, wat ik wil en waar ik achter kan staan.
Zolang ik dat doe, kan ik mezelf later niets verwijten, ook niet als ik niet alle opties heb geprobeerd om kinderen te krijgen. Doe ik dat wel en ga ik daarbij mijn grenzen over, dan heb ik later wel een probleem met mezelf. Want uiteindelijk moet ik met mezelf verder in dit leven, met of zonder kinderen.

Nou ja, klinkt misschien een beetje wazig allemaal en het gaat allang niet meer over waar ik mee begon, maar goed, zo maar wat hersenspinsels. ;)
This life was not for you
though I learned from you
that beauty need only be a whisper
pi_86453642
O ja, ik weet niet of ik hier al eens de link naar een bijzondere weblog heb gepost.

http://www.beschuitzondermuisjes.web-log.nl/

De vrouw beschrijft haar proces nadat duidelijk is geworden dat ze geen kinderen zal krijgen. Ze verwoordt heel mooi wat ze doormaakt. Veel is heel herkenbaar, ook als je zelf nog in het traject zit en nog wel kinderen hoopt te krijgen.

Haar verhaal begint bij deze column.

http://beschuitzondermuis(...)december-2008-o.html
This life was not for you
though I learned from you
that beauty need only be a whisper
pi_86462098
Ahava _O_ respect voor jou, voor de manier waarop je kunt omgaan met de huidige situatie. Lukt het je partner ook om er zo tegenover te staan?

PZE :* Ik hoop dat het maandje niks je goed zal bevallen en dat je maar veel kracht en energie mag opdoen voor wat allemaal komen gaat.

Tally ik ben zo blij voor je dat het allemaal goed gaat in de Tallybuik :Y O+
#geen
pi_86466619
quote:
Op maandag 13 september 2010 22:46 schreef Poezebeest het volgende:
Ook al bijna jarig! Wat een feest deze week. Ik denk alleen dat je mij niet helemaal hebt begrepen, of ik begrijp jou niet, kan natuurlijk ook :') Maar ik neem aan dat jij geen 50 wordt ;) Ik word namelijk bijna 30 en dat is omgedraaid 03, dus 3, hihi.
Ja, ik dacht al wel dat je dat bedoelde, maar ik vind het helemaal niet leuk om ook bijna (volgens jaar is het mijn beurt) 30 te worden, dus ik heb er toen maar '5' van gemaakt :+ ... en Nee!! Gelukkig nog geen 50!!

PZE, wat een ontwikkelingen ook bij jou. Ik kan me voorstellen dat het heel dubbel voelt voor je... :*

Tally, wat fijn dat de echo weer goed was... Probeer er nu lekker van te gaan genieten (in Z&G ;) 't is leuk om daar te beppen met al die andere zwangeren) :* :* :*
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_86466682
quote:
Op woensdag 15 september 2010 17:05 schreef Jose81 het volgende:

[..]

Ja, ik dacht al wel dat je dat bedoelde, maar ik vind het helemaal niet leuk om ook bijna (volgens jaar is het mijn beurt) 30 te worden, dus ik heb er toen maar '5' van gemaakt :+ ... en Nee!! Gelukkig nog geen 50!!
Troost je dames, ik word volgende week al zes-en-dertig... -O- ;)
pi_86466967
Jose; confronterend hè om 30 te worden. Ik vind het echt zo oud klinken, zo voel ik me helemaal nog niet. Maar ik voel me ook geen 18 meer en ik vind het ergens wel fijn om ouder te worden, het wordt allemaal wat gemoedelijker. Heb ik het trouwens goed onthouden dat jouw vriendin dinsdag voor de tese gaat? Of ja, haar partner eigenlijk.

TM; voor een ander vind ik dat dan weer helemaal niet oud klinken, maar voor mezelf, pfff. Ik blijf de rest van mijn leven 28 :+
pi_86467070
:D ik schrik ieder jaar vlak voor mijn verjaardag ook wel weer even, oeps al dik in de dertig... Mijn lief riep vandaag (hij was het meeveren waarschijnlijk even vergeten :D) dat ik nu echt dichter bij de veertig ben dan bij de dertig... OMG!

Ik vind het leven nu heerlijk, snap wel wat je bedoelt met dat 'gemoedelijker'.
pi_86472420
Dames ik was weer even weg en ben inmiddels weer thuis. Wat is er weer veel geschreven! :o

Tally en Twentemeisje, wat fijn dat de echo goed was! En nu écht gaan genieten! *O*

PZE wat fijn dat er een plan is. 4 maanden wachten is best lang. Maar wel fijn dat je er zo in staat, dat je het lekker vindt dat je nu even rust hebt. Je doet deze maand dus geen IUI?

Mijsje ook fijn dat jij je weer positief voelt er weer helemaal tegenaan wilt gaan. :*

Vanmiddag echo gehad, eitje was 15 mm, dus te klein om een injectie vanavond te doen, en dus geen inseminatie vrijdag. Jawel, mijn eisprong wordt wéér in het weekend verwacht. Ik geloof er zelfs niks van, denk dat ie wel vrijdag komt, heb al sinds zondag vruchtbaar slijm. Vrijdag was een perfecte dag geweest voor de IUI.Heb dat nog gemeld, en dat ie vorige maand ook op dag 15 viel, en vrijdag is dag 15, maar ze geven me geen injectie. Als ik morgen een positieve ovutest heb, doen ze ook niet een IUI zonder injectie vrijdag. (doen ze in Amerika wel. Zelfs een back-to-back IUI, dus twee na elkaar. Ze zijn daar echt een stuk verder!) Maar de echodame gaf al aan dat dit allemaal niet werkt zo, dus ze heeft even met een IVF arts overlegd, en we gaan proberen die IUI te doen, als het geen zin heeft moet mijn vent sowieso zijn zaadjes weer laten testen en als dat nog steeds geen verbetering laat zien mogen we meteen op 30 sept op gesprek komen voor IVF met ICSI zoals verwacht. Zodat we meteen door kunnen, zonder wachtlijst. Dat zou in het meest gunstige geval dus november worden, lijkt mij? Je moet toch een maand de pil slikken ter voorbereiding? Weet het allemaal nog niet hoor. Maargoed, voor nu, vrijdag nog een echo en dan kijken of de IUI doorgaat. Ben een beetje ;( omdat de IUI waarschijnlijk niks wordt, maar ben :) dat ze met ons mee denken en er vaart achter zetten.

Ahava wat heb je dat mooi verwoord. Het zijn gedachtes en gevoelens die heel vaak door me heen gaan. IVF met ICSI is een eindstation, als dat niet lukt is het voorbij en zal ik moeten gaan wennen aan het idee van kinderloos blijven. Ik vraag me vaak genoeg af of ik dat zal kunnen mocht het zo zijn. We zijn er nog niet, en ik ben bereid heel ver te gaan, maar stilstaan bij de gedachte aan een kinderloos leven helpt me wel bij het maken van het soort beslissingen waar bijvoorbeeld PZE het over heeft. Net als Mijsje, ik denk dat ik alles geprobeerd zou willen hebben om spijt te voorkomen. Al heb ik natuurlijk nog geen idee hoe zwaar de rest van de MMM gaat worden....

[ Bericht 0% gewijzigd door IslaBonita op 15-09-2010 20:27:44 ]
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_86472547
Twentemeisje ik ben ook 36! :D Afgezien van het feit dat ik het gevoel heb nu wel eens een beetje op moet gaan schieten met zwanger raken.. voel ik me erg prettig bij mijn leeftijd! Voel me veel beter dan vroeger... en ik merk geen verschil met mijn 5 jaar jongere vriend!
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_86473528
Wat mooi gezegd Ahava, al vind ik het nu te vroeg om er zo in te staan hoor. Aan het eind van het traject wel denk ik, maar nu nog niet. Over 7 maanden hebben wij 'alles geprobeerd' en dan kan ik er best goed mee omgaan als het nog niet gelukt is. Denk ik. Tsja... het is lastig.

Isla, gek he dat je som gewoon weet dat een iui te vroeg of te laat is maar dat een arts anders beslist. Had ik afgelopen keer ook, helemaal blij met de maandag en dan 's middags een telefoontje dat het toch zaterdag werd. Iets in me vertelde me toen meteen dat dat te vroeg zou zijn. Geen idee van die pil slikken vooraf, heb ik nooit gehoord. Wel fijn dat ze actie ondernemen! :*

TM, jij bent dan 36 maar wel zwanger joh. ;)
pi_86475472
Isla; Welkom terug van je reis. Ik neem aan dat je ergens in verweggistan bent geweest, intercontinentaal schat ik zo in. Zie je dan ook wat van het land en heb je dan vakantiegevoel of is het gewoon werk voor jou?
Wat ontzettend klote dat je eisprong alweer in het weekeind wordt verwacht, terwijl jij eerder denkt en dat ze er zo spastisch mee doen. Jij kent je lichaam toch het beste, waarom doen ze dan zo eigenwijs? Kan me voorstellen dat dat wel even kan frustreren. Wanneer wordt nou de iui geprobeerd dan? Toch vrijdag of wordt het weer over het weekeind getild waardoor je dezelfde situatie als vorige keer hebt en dus weer te laat bent.
Je zegt ivf met icsi, welke behandeling gaan ze dan doen, ivf of icsi? Of is dat nog niet duidelijk en afhankelijk van de kwaliteit van de zaadcellen? Een hele stap, maar wel fijn dat je meteen door kunt, zonder wachtlijsten. Jullie zitten toch in het amc of niet? Hoorde namelijk van anderen dat daar in ieder geval een mega wachtlijst is voor icsi. Ik snap helemaal dat je nu even een klote gevoel hebt vanwege de iui. Dat mag ook en dat moet je ook gewoon toelaten. Ff lekker balen en dan verder! Ik hoop dat deze iui wel slaagt en anders kunnen jullie in ieder geval snel door. Als het zaad zo slecht is dat jullie voor ivf of icsi in aanmerking komen, dan denk ik dat de kans dat het met iui lukt waarschijnlijk ook heel klein is en heeft het weinig zin nog een aantal keer iui te doen, maar dat is mijn mening. Kan me voorstellen dat niet iedereen daar zo over denkt.

Ik kan het verhaal van beschuit zonder muisjes niet lezen zonder dat de angst bij mij toeslaat dat wij geen kinderen krijgen, dat is echt mijn grootste nachtmerrie. De kans bestaat dat het niet gaat lukken, dat weet ik en realiseer ik me ook heel goed, rationeel. Gevoelsmatig kan ik er nog helemaal niks mee, behalve emotioneel worden :') Ik denk dat het in het proces past waar we in zitten en mocht het zo zijn dat er hier geen kinderen komen, dan zal ik een manier moeten vinden om daar mee om te gaan, maar tot die tijd wil ik er nog niet teveel over nadenken.
pi_86488308
Balen dat je eisprong weer in het weekend verwacht wordt. :{
Baseren ze dat alleen op basis van de echo of is ook je bloed geprikt?

Doen ze in het AMC dan het hele weekend niets? :?
In Rijnstate kun je wel op zondagochtend nog een IUI laten doen, vreemd dat dat dan in een groter ziekenhuis niet lijkt te kunnen.
Ik ben geloof ik wel blij met mijn ziekenhuis. :Y
pi_86489996
Poezebeest en Kolonia,
ik woon bij het AMC in de buurt, maar ik zit bij ziekenhuis Ter Gooi Blaricum. Klinkt niet heel logisch, maar ik woon in Driemond, wat bij Amsterdam Zuidoost hoort, maar dichterbij Weesp is, en daar heb ik ook mijn HA, en de huisartspraktijken van Weesp zijn allemaal verbonden aan ziekenhuizen in het Gooi en Hilversum, dus vandaar. Had ik maar eerder geweten dat de fertiliteitspoli van het Ter Gooi in het weekend niet open is, dan was ik naar het AMC gegaan, die in het weekend wel open is. Om nu over te stappen op een ander ziekenhuis gaat een paar maanden kosten, dus dat heeft geen zin. De echodame zei dat ze er wel mee bezig waren om de poli in het weekend te openen. Want op zich is die wel open voor beperkte behandelingen maar het lab moet ook open gaan voor het opwerken van de zaadjes, en daar hangt een grote kostenpost aan. Ze zijn er wel mee bezig, maar dat kan nog wel even duren voor ze zover zijn.
Waarschijnlijk heeft IUI sowieso geen zin, zoals Poezebeest al zei, omdat het zaad zo slecht is, dus ik probeer me er nu maar niet druk om te maken. Vrijdag is nog een echo gepland, dus de enige mogelijkheid voor IUI is maandag, die waarschijnlijk te laat is. Ik krijg alleen echo's, geen bloedprikken. Misschien hadden ze dat beter wel kunnen doen.
De wachttijd voor ICSI is drie maanden, maar omdat ik al een jaar bij dat ziekenhuis zit en tegen die tijd al drie maanden met IUI bezig ben, ben ik die tijd al voorbij. Ik ga er dus nu maar vanuit dat we die hele riedel in gaan in oktober. Ik zie er wel een beetje tegenop, maar ergens is er ook opluchting. We maken nu wat meer kans. :)

Poezebeest, ik was naar Lagos in Nigeria. Dat is nou niet echt een leuke bestemming, we mogen daar het hotel niet uit omdat dat te gevaarljk is. Dat is dus een dagje bij het zwembad. Verder hebben we veel bestemmingen waar je wel één of meerdere dagen verblijft en dus ook wat leuks kunt gaan doen. Vaak zijn de vluchten zwaar en voelt het wel degelijk als werk, maar soms zitten er vluchten bij die het de moeite waard maken en voelt het een beetje als vakantie. Helemaal bijzonder als ik mijn vent dan meeneem op reis. Zoals afgelopen oud&nieuw, ik moest werken, moest naar Johannesburg, en zo kwam het dat ik met mijn vent op 1 januari (dan is het daar zomer)midden in de Afrikaanse woestijn een gamedrive deed en olifanten en nijlpaarden zag. Je bent dan twee dagen later wel weer thuis, het is heel kort maar toch bijzonder. Maar eerlijk gezegd, ik vlieg nu 15 jaar, en ik heb veel gezien en mooie dingen beleefd, maar nu is "thuis" belangrijker. En dan kan dit werk je behoorlijk in de weg zitten. Altijd dat geregel en gestress met mijn eisprong, die echo's en andere afspraken... bleh! Maar goed ik klaag niet hoor, ben nog steeds heel blij om weg te "mogen" en weer thuis te komen!
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_86493227
Oh, ik ging er automatisch vanuit dat je bij het AMC zat. :D
Nadeel inderdaad dat je nu niet in het weekend terecht kunt, maar misschien waren ze in het AMC wel langer doorgegaan met IUI.
pi_86498480
Ja dat is waar, en misschien is de wachtlijst inderdaad heel lang daar, dus misschien het allemaal ergens goed voor. Ik zie het weer positief in. :)

PZE dat is inderdaad wel jammer, dat zo'n gyn (man) beter denkt te weten wanneer je eisprong is dan jij zelf... maargoed, niets aan te doen.
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_86499751
Poezebeest ik vergat nog te reageren op je andere vraag: IVF met ICSI is dan het plan. Het zijn geen aparte behandelingen. Je kunt IVF met en zonder ICSI doen. De hele IVFprocedure is hetzelfde, (hormonen, eitjes aanprikken) alleen wacht men niet op bevruchting van de eicel door de zaadcel in het petrischaaltje, maar wordt de zaadcel meteen in de eicel geinjecteerd. IVF wordt gedaan als er vruchtbaarheidsproblemen zijn bij de vrouw, met ICSI als de problemen bij de man liggen. Hiervoor heb je maar één hele goeie superzaadcel nodig. Dus voor IUI is er bij ons te weinig zaad, voor IVF/ISCI genoeg (300.000 laatste IUI poging) Jullie gaan toch ook voor Mesa/Tese met ICSI als ik het goed heb?
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_86500255
Isla, wat raar dat je inderdaad niet in het weekend terecht kunt in het ziekenhuis.. Kan me voorstellen dat het voelt als 'weer een gemiste kans'... -O- :*

Ahava, wat beschrijf jij (en ook de schrijfster van "beschuit zonder muisjes") het mooi... Respect.... _O_ :*

quote:
Op woensdag 15 september 2010 17:17 schreef Poezebeest het volgende:
Jose; confronterend hè om 30 te worden. Ik vind het echt zo oud klinken, zo voel ik me helemaal nog niet. Maar ik voel me ook geen 18 meer en ik vind het ergens wel fijn om ouder te worden, het wordt allemaal wat gemoedelijker. Heb ik het trouwens goed onthouden dat jouw vriendin dinsdag voor de tese gaat? Of ja, haar partner eigenlijk.

TM; voor een ander vind ik dat dan weer helemaal niet oud klinken, maar voor mezelf, pfff. Ik blijf de rest van mijn leven 28 :+
Wat goed dat je dan onthouden hebt... mijn vriendin + man moeten maandag a.s op komen draven voor de TESE. Zij staat er zo positief in... ik hoop zo dat het ook goed nieuws is...Ik ben zooo benieuwd... Ik heb het zelfs gelijk in mijn agenda opgeschreven toen ik de datum hoorde. Het voelt echt een beetje als 'een datum voor de rest van hun leven' en in zekere zin is dat natuurlijk ook zo... :X

Ja, ik vind 30 dus ook zo oud klinken -O- ... En wat je zegt 'ik blijf de rest van mijn leven 28...'... ik ben alleen vandaag nog 28, maar wel de rest van mijn leven 29... dat mag nog nèt! :+
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_86507977
Isla; Het verschil tussen icsi en ivf wist ik al, alleen wist ik niet dat er gesproken wordt over ivf met icsi. Weer wat geleerd :+ Hopelijk is voor ons een pesa genoeg, dus een punctie van de bijbal en hoeft er geen tese gedaan te worden. Maar het is mij om het even, als het maar zaad oplevert. En we gaan vervolgens idd met icsi het traject verder. Is het voor jullie dan al zeker dat het icsi wordt?
Je werk klinkt wel gaaf, hoewel ik toch wel steeds bang zou zijn dat het vliegtuig neerstort denk ik, ben een schijterd wat betreft vliegen. Maar vaak lijkt andermans werk gaaf, maar kleven er natuurlijk ook nadelen aan, net zoals bij jou. Maar wel cool dat je dan met oud&nieuw je man mee hebt kunnen nemen, dat zijn dingen die je niet dagelijks mee maakt. Maar wat je zegt, dat thuis steeds belangrijker wordt begrijp ik ook heel goed.

Jose; dat wordt dan heel spannend maandag! Het is wel echt dé datum voor de rest van hun leven. Dan horen ze of het mogelijk is dat er een biologisch kindje van hun samen komt. Ik ga in ieder geval voor ze duimen. Misschien raar, want ik ken ze helemaal niet, maar ik weet wat ze doormaken
pi_86530926
Ben terug van de echo, en we gaan inderdaad door met de IUI maandag. Heb nog geen positieve ovulatietest in handen gehad, dus hoop dat ik er zelf naast zit dit keer en dat mijn eisprong toch later komt. Maargoed, maandag is dag 18 en dat is eigenlijk vrij laat. Maar maandag weten we gelijk of de zaadjes nog steeds zo slecht zijn. Ik ga er maar vanuit dat het niet gaat lukken en dat we doorgaan voor ICSI.
Edit:net een positieve test geplast. Nu weet ik zeker dat maandag te laat is. Denk dat we maar goed aan de slag gaan vanavond en morgen. ~O>

Poezebeest ik dacht wel dat je het verschil tussen IVF en ICSI wist, wou ook niet betweterig over komen :+ maar het was zo makkelijker uit te leggen. Het is inderdaad al zeker dat het ICSI wordt.
Jij moet ook nog even wachten he? Was het nou december? Wel fijn voor je man dat het Pese wordt, schijnt minder ingrijpend te zijn dan Mesa/Tese toch?
Mijn baan heeft echt hele leuke kanten, heb al zoveel gezien, maar ik heb in die tijd ook heel veel gemist thuis. Feestjes, verjaardagen, kerst en oud&nieuw-vieringen...Bijvoorbeeld toen met die aswolk, er bleven heel wat crews overal op de wereld staan. Eén collega heeft toen haar eigen bruiloft niet gehaald...dan baal je! Zo ken ik heel wat trieste voorbeelden.. Maargoed, ik zei al: ik klaag niet! Besef heel goed hoe bijzonder mijn baan is!

Jose ik hoop zo dat je vrienden goed nieuws krijgen. Als je zelf in de MMM zit weet je heel goed hoe spannend het is en hoe vaak je teleurstellingen moet verwerken. En hoeveel dat met je doet. We duimen hier voor iedereen die dit doormaakt! ^O^

[ Bericht 6% gewijzigd door IslaBonita op 17-09-2010 15:18:43 ]
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_86540817
Isla (lieve 'mede-ruim-in-de-dertiger' ;) ) , wat vervelend dat je alweer niet lekker zit met de timing van de IUI -O- . Dat wordt inderdaad goed je huiswerk doen dit weekend! En heel misschien springt je eitje toch ietsje later en is de IUI van maandag ook niet helemaal kansloos. Ik duim voor jullie!!
pi_86542046
Dankjewel TM! :*

Tis wel rustig hier....
Fijn weekend allemaal! :W
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_86545841
't is heel rustig hier...
ik ben net terug van een schoolkamp met onze groep 8... :O ik ben kapot... we waren naar Texel vanaf woensdag tot vandaag... ik ga morgen even goed bijslapen en dan lekker even goed teruglezen...

ik las wel van jou Isla, van je IUI op maandag ipv op vrijdag (vandaag...) ik hoop dat je inderdaad maandag je eisprong pas hebt. moet je morgen dan de pregnyl spuiten? jammer dat de poli in het weekend inderdaad niet open is... ons ziekenhuis kun je wel op zaterdag, maar niet op zondag voor IUI... vond ik ook al zo jammer dat dat niet kon...
pi_86564324
Mijsje, beetje bijgekomen van je schoolweek? Texel is wel erg leuk..maar met een groep koters natuurlijk dodelijk vermoeiend! Wanneer ga jij nou met vakantie? En waarheen?

Vanavond is de injectie inderdaad, op de spoedeisende hulp. Vraag me af of mijn eisprong toch niet vannacht al geweest is. Had ovupijnen en heb nu beetje zere borsten. Heb ik meestal na de eisprong. Temp was wel ietsje omhoog vandaag, maar heb te kort en slecht geslapen... hmm ik duik nog maar even boven op mn man!
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_86602240
quote:
Op donderdag 16 september 2010 19:11 schreef Poezebeest het volgende:
Jose; dat wordt dan heel spannend maandag! Het is wel echt dé datum voor de rest van hun leven. Dan horen ze of het mogelijk is dat er een biologisch kindje van hun samen komt. Ik ga in ieder geval voor ze duimen. Misschien raar, want ik ken ze helemaal niet, maar ik weet wat ze doormaken
Gister zei ik tegen ze 'misschien raar dat ik het zeg, maar ik kan me zo voorstellen dat het voelt als "de dag van de rest van je leven", en het enige wat mijn vriendin deed was heel hard knikken en zei 'ja, zo voelen we dat ook zeker!'. We hebben het er gister nog uitgebreid over gehad. Ze zijn er beiden heel open in. Ze horen na 2 uur na de operatie de uitslag (is er wel of geen zaaf gevonden), en over 2 weken de officiële uitslag (als er wel zaad is: is het zaad van goede kwaliteit/beweeglijkheid?). Heel erg spannend dus.

Isla, ik hoop heel erg met je mee dat je nog geen eisprong hebt gehad!! En dat de IUI van morgen dus niet voor niets is:*

Mijsje, weer lekker uitgerust? :* Wat is jullie kamp trouwens snel in het schooljaar! Onze groep 8 gaat altijd pas in mei/juni
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_86630682
Isla; is het gelukt met de iui vandaag? Hoop dat jullie op tijd waren!

Jose; vandaag een spannende dag voor je vrienden. Wat ontzettend spannend voor jullie allen. Ik duim voor een goede uitslag!
pi_86643157
Isla, hoe voel je je? Hoopvol? Wie weet is het gelukt door zelf klussen... ;-)
Wij hebben morgen de eerste echo en ik ben nerveus! Na zoveel jaar proberen, IUI en ICSI hoop ik zo dat we een mooi kindje gaan zien. Blijft een gek idee.
Missch niet de goede plek voor deze gedachten, maar ik hoop zo dat jullie snel ook in deze positie zitten en dat jullie deze onzekerheid dan herkennen. Dikke knuffel voor jullie :*
pi_86644432
helpen jullie even duimen?? woensdag is mijn NOD
gewoon een echte LUSH fan.
Mijn favoriet : Sex bomb bathballistic en Ocean Salt
pi_86644879
Isla, hoe was het? vandaag de inseminatie? nu de spannende wachtweken maar weer? :*
(de dag voor de punctie had ik dat ook, zere borsten en last van m'n buik, van die steekjes helemaal onderin... ik was heel bang dat m'n eitjes waren gesprongen omdat dat altijd een teken van eisprong ook is bij mij, maar op de echo waren de eitjes allemaal nog duidelijk te zien. :* geen man overboord dus misschien :* )

Jose, we hadden het kamp van groep 8 bewust naar voren geschoven in het jaar, omdat groep 8 het altijd zo druk heeft tegen het eind van het jaar. nu is het aan het begin om ook even te wennen aan de nieuwe juf/meester (al zijn we dit jaar met de groep meegegroeid, dus iedereen kende iedereen al...) en om aan het eind van het jaar wat rust te hebben. de andere groepen hebben inderdaad hun schoolreisje/kamp ook ongeveer in mei/juni. :)
maar goed, ik heb zaterdag heel veel geslapen, dus nu weer lekker uitgerust :)

Is het al bijna ongeveer week 42? ik wil door, nu ik het kindje van m'n vriendin heb gezien (laatste babyfoto in het Z&G-topic) wil ik nóg liever... gekke ik...
pi_86649420
Ik ben ook wel benieuwd naar de verhalen van Isla en Jose... Spannend meiden! :%
Lush-Lady, ik ga duimen hoor. En voor madonna ook natuurlijk. :*
Wij hebben zelf geklust deze maand, ook wel eens bijzonder (maar alleen als het uit kwam hoor). Zonder te weten hoe het met de eieren is en of ze al dan niet gesprongen zijn. Ik ga er maar gewoon van uit.
pi_86652944
Lush-lady; hier wordt heel hard geduimd voor je!
pi_86653092
quote:
Op maandag 20 september 2010 11:43 schreef Poezebeest het volgende:
Jose; vandaag een spannende dag voor je vrienden. Wat ontzettend spannend voor jullie allen. Ik duim voor een goede uitslag!
-O- ik kwam vandaag thuis, liet de hond uit... kom ik terug heeft mijn (8> mijn vriendin aan de telefoon. Ik had eerst nog niet door dat zij het was, maar toen ik de telefoon in mijn hand gedrukt kreeg hoorde ik 'het is ook hier niet goed...'...toen wist ik genoeg... ;( De arts kwam een paar uur na de operatie met het slechte nieuws. Hij zei 'ik zal maar gelijk met de deur in huis vallen, er is geen zaad aangetroffen'.

Dit is echt zooo onwerkelijk. We hebben er samen zo vaak over gepraat dat ook zij een keer een kindje heeft, ik heb hier een hele stapel 'wij jonge ouders' die ze graag wilde lezen als ze zwanger zou zijn en een hele voorraad jongenskleding op zolder... We fantaseerden samen al eens over 'wie weet zijn we samen een keer zwanger' of 'lijkt me zo leuk als onze kinderen samen kunnen spelen'.... maar dit gaat dus niet gebeuren... echt, ik kan wel janken... ;(

Ze klonk zo sterk aan de telefoon. Ze bevat het nog niet (logisch), dat zei ze zelf ook. Ze zei letterlijk 'we zijn nu sterk voor elkaar, mijn wereld stort nog wel een keer in, maar nu nog niet'...

Toen ik mijn vriendin aan de telefoon had, klom Bas met veel kabaal op de bank. Ik keek naar hem, en het enige wat ik dacht was 'tjonge... wat hebben wij een geluk gehad :@ '...

Poezebeest, ik kan alleen nog maar nog harder voor jullie duimen... ik hoop ècht dat jullie beter nieuws krijgen dan mijn beide vriendinnen... :*
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_86653277
José, wat rot zeg!

Is dit voor hen het einde? Of is KID een optie? Of hebben ze daar nog niet over nagedacht?
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_86653442
Daar hebben ze wel over gedacht voordat ze de uitslag kregen, maar nu het echt zo definitief is moet alles weer opnieuw bekeken worden. Momenteel hebben ze heel sterk het gevoel 'als wij niet een biologisch kind van ons sàmen kunnen krijgen, dan niet'. Maar het is nog zo 'vers' dat het ook heel goed allemaal nog kan veranderen...
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_86654303
Och Jose, wat klote. Wat moet dat een klap voor ze zijn, hopelijk kun je ze steunen in wat komen gaat. :*

Isla, wer bisto?
pi_86656291
Jose; wat een ontzettend klote nieuws! Ik krijg er gewoon koude rillingen van. Ik kan het verdriet me zo ontzettend goed voorstellen. En het is nu gewoon definitief dat er biologisch samen geen kindje zal komen. Kan me goed voorstellen dat je een potje kunt janken, het is ook een grote klap, niet alleen voor hun maar ook voor de mensen om hen heen. Heel veel sterkte voor jou en je vrienden :*
Ik hoop ook dat wij beter nieuws krijgen, maar ik hoor de laatste tijd alleen maar slechte uitslagen ;( Ik heb bij ons nog wel hoop, vooral omdat ze op basis van de onderzoeken eerst een pesa willen doen en wanneer er niets gevonden wordt pas de tese. Maar ook ik ben bang dat we te horen krijgen dat er niets gevonden wordt. En ik houd daar nog wel rekening mee, maar mijn man is er van overtuigd dat het niet fout kan gaan. Dus ik ben zo bang dat de klap achteraf voor hem zo ontzettend hard aankomt wanneer het niet goed blijkt te zijn. En ookal staan wij voor 100% achter kid, ik weet niet hoe we er dan over denken, als het echt zo is dat er geen zaad. Pfff, ik moet er niet aan denken, dan word ik al verdrietig ;(
pi_86658073
Poezebeest, ik kan me voorstellen dat door het nieuws van mijn vriendin(nen) bij jullie ook wel een beetje de schrik erin zit, maar vergeet niet dat jullie een ander stel zijn met andere problemen... Het is goed hoop te houden, maar hou wel in je achterhoofd dat het foute boel kan zijn. Volgens mij heb jij dat wel goed in de gaten. Mijn vriendin was ook zo positief als jouw man... hopelijk is het bij jouw man wel rechtvaardig...! Echt, ik hoop zo dat het voor jullie goed nieuws is... :*
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_86664899
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:24 schreef mijsje het volgende:


Is het al bijna ongeveer week 42? ik wil door.
Dit dus ik ben er onderhand wel een beetje klaar mee , de hele fucking wereld kan kinderen krijgem word zwanger , alcohol , drugs verslaafden , 12 jarige , etc. En ons lijkt het niet gegunt.... Klaar mee , laat het maar opschieten naar week 42 en dan hopelijk snel verder.
A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:38:29 #52
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_86665137
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 09:28 schreef Joene het volgende:

[..]

Dit dus ik ben er onderhand wel een beetje klaar mee , de hele fucking wereld kan kinderen krijgem word zwanger , alcohol , drugs verslaafden , 12 jarige , etc. En ons lijkt het niet gegunt.... Klaar mee , laat het maar opschieten naar week 42 en dan hopelijk snel verder.
Maar die van jullie wordt de leukste, tofste baby van de hele wereld. Het wordt er 1 van een elftal en zij steunen mekaar door dik en dun.

Elke gek kan dan wel kinderen krijgen maar een goede vader of moeder zijn zegt zoveel meer.
pi_86665943
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 09:38 schreef Rottdog het volgende:

[..]

Maar die van jullie wordt de leukste, tofste baby van de hele wereld. Het wordt er 1 van een elftal en zij steunen mekaar door dik en dun.

Elke gek kan dan wel kinderen krijgen maar een goede vader of moeder zijn zegt zoveel meer.
Welke van ons ? Ik bedoel dat moet eerst nog maar is.
A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
pi_86667148
Hou vertrouwen Mijsje en Joene. :*
Het is nu allemaal flink @#$%, maar achteraf is het het allemaal waard.
pi_86667528
Jose, wat een vreselijk nieuws voor je vriendin. Zo definitief.

mijsje en Joene, jullie geduld wordt ook zo zwaar op de proef gesteld. Ik lees hier regelmatig mee en ik hoop telkens zo dat ik een jubelpost van jullie tegen ga komen, dat het eindelijk gelukt is. Het is zwaar en eht wachten duurt zo lang. Ik hoop van harte dat het nog eens beloond wordt :*

Ahava, wat een mooie post. Heel sterk en toch ook emotioneel. Ik herken het gedeeltelijk; ik heb natuurlijk ook jaren gedacht dat het voor mij niet meer zou gebeuren en heb dat proces ook doorlopen. Het gaf wel heel veel rust toen ik eindelijk zo ver was dat ik me een fijn leven zonder kind(eren) kon voorstellen. En dat is een proces geweest met best wat vallen en opstaan.
Ik besef me terdege dat ik ontzettend veel geluk heb gehad dat ik op het laatste nippertje (al ruim 40 jaar oud) toch nog een kind heb mogen krijgen. Ik kan me ook voorstellen dat je dan ook denkt: je hebt gemakkelijk praten, maar ik weet hoe moeilijk dit proces is. Dikke :* voor jou!

En natuurlijk heel veel succes en (liefst zo snel mogelijk) resultaat gewenst voor alle meiden hier :*
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_86667543
Joene ik kan het me zo goed voorstellen hoe je je voelt... Nee we hebben nog geen IVFpoging achter de rug die niet gelukt is... Maar gister stond mijn vent nog te vertellen aan de dames van de IVFpoli wat hij allemaal gedaan heeft om zijn zaadjes te verbeteren.. Ze vielen zowat van hun stoel. Naast zijn operatie slikt hij nu een gigantische hoeveelheid vitamines, hij drinkt geen koffie en alcohol meer (al anderhalf jaar nu, petje af!) hij fietst op een andere fiets (beter zadel) hij draagt boxershorts, hij eet geen soja meer (schijnt ook slecht te zijn) en eet zo gezond en gevarieerd en sport elke dag... maar echt niets, maar dan ook niets heeft geholpen. Hij zei precies hetzelfde als jij, waarom krijgen ongezonde mensen, die teveel drinken, drugs gebruiken, weet ik veel wat ze nog meer doen, wél kinderen? Vorige week was hij een beetje somber, "waarom is het ons niet gegund? Waarom mogen wij geen ouders worden? Wat hebben wij verkeerd gedaan?" En weet je wat het is, het heeft daar helemaal niks mee te maken. Het is gewoon pech. En gewoon kut.En ergens hebben we ook geluk. Want we leven in een tijd waarin we een handje geholpen kunnen worden. En nee we hebben geen garanties. Maarja, we moeten positief blijven. Wat kunnen we anders. Let's hope for the best. :*

Madonna, wat spannend vandaag! Hoop dat je echt kunt genieten van je eerste echo. En natuurlijk mag je die gedachten hier kwijt. Je hebt er lang genoeg op moeten wachten, en iedereen gunt het je hier. Kom je nog even verslag doen? :*

José wat ontzettend verdrietig voor je vrienden, en ook voor jou. Ik denk dat ons dit allemaal wel wat doet,het is het scenario waar we allemaal bang voor zijn, dat er nooit een biologisch kindje van ons komt.. Ik wens jullie allemaal veel sterkte de komende tijd. :*

Lushlady hier wordt ontzettend hard geduimd hoor! Hoe staan de zaken er vandaag voor? Nog geen tekenen van OD? ^O^

PZE, goed dat je geen kansen onbenut hebt gelaten. En fijn dat je er even helemaal niet mee bezig hoeft te zijn! :*

Mijsje wat gaat de tijd langzaam he? Hoop dat je het lekker druk hebt op school waardoor de tijd vliegt. :* Je hebt trouwens gelijk over de eisprong, je weet nooit helemaal zeker wanneer die is geweest...

Daarom ging de IUI gewoon door gister. Terwijl ik denk dat ik mijn eisprong vrijdagnacht hebt gehad, of zaterdagmiddag, hoe dan ook, gister IUI was natuurlijk veel te laat. Het voelde gek om die injectie zaterdagavond te halen terwijl mijn eisprong al voorbij was. De echodame had nog zoiets van: je weet maar nooit, dus we gaan gewoon door. Nou, ik denk dat ze tijdens de IUI er anders over dacht. Met allerlei tangen bleek het nog onmogelijk om mijn baarmoeder te vinden en vast te grijpen (AU! :X ) maar met grof geweld is het dan toch gelukt. (ik zei nog:maar na de eisprong gaat je baarmoedermond zich toch sluiten en gaat je baarmoeder weer hoger liggen... maarja ze vinden me toch al betweterig, en zeiden dat dat hier n iets mee te maken had..) Ach ja het maakt me eigenlijk ook allemaal niets meer uit: De zaadresultaten waren niet beter dan vorige maand. Ja het waren er wel meer, maar 90% was dood. Geen goeie uitslag, maar had ook niets anders verwacht. Volgende week donderdag gaan we naar de info-avond voor IVF met ICSI. Oktober maandje rust, en november beginnen! *O* Ben opgelucht, we gaan ervoor! (maar vind het wel doodeng!) Lieve lieve dames, bedankt dat jullie aan me gedacht hebben. :*
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_86667641
IVF is ook doodeng. Bij ons ging het allemaal zo snel dat ik geen tijd kreeg om er aan te wennen. Voor ik het wist lag ik daar om blaasjes aan te prikken.
Wat op zich lekker was want ik kon me niet druk maken (behalve de avond ervoor) maar toch ook *klote* omdat ik toch wat tijd had gehad om aan het idee te wennen.
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
  dinsdag 21 september 2010 @ 11:28:37 #58
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_86668128
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 10:11 schreef Joene het volgende:

[..]

Welke van ons ? Ik bedoel dat moet eerst nog maar is.
1 van jullie mooie elftal eskimootjes.

Isla wat vervelend weer allemaal -O- worden die pogingen meegeteld met je verzekering?
Raar trouwens dat ze zo slecht luisteren naar iedereen terwijl jij jezelf als beste kent.
pi_86668993
Ja Rottdog, die worden wel meegeteld voor de verzekering, maar dat maakt niet zoveel uit, er worden 6 pogingen vergoed, en dit waren de eerste twee. Nu gaan we over op IVF/ISCI, dus we hebben er nog 4 "over" (waar we toch geen gebruik van maken)

Tally ik zal je (en de ander ervaringsdeskundigen) de komende tijd wel wat vragen gaan stellen. Al ik denk ik dat je je er toch nooit helemaal op voor kunt bereiden...
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
  dinsdag 21 september 2010 @ 11:52:53 #60
236546 droomvrouwtje
Lief, klein en schattig
pi_86669011
Zo daar ben ik ook weer eens.. heb een hoop moeten bijlezen.. Hopelijk heb ik alles een beetje onthouden..

Tally *O* voor een goede echo.. Ik zag al dat je je gemeld had in Z&G

Mijsje en Joene :* het gevoel is heel herkenbaar.. Waarom lukt het andere wel en ons niet, terwijl je er alles voor over hebt en voor doet. Het is soms ook zo oneerlijk..

Ahava :* wat omschrijf je het mooi..

PZE :* ik las dat je hormonen erbij ging krijgen.. Ik hoop zo dat dit het zetje is wat je nodig hebt om zwanger te kunnen raken..

Isla :* zo balen dat ze niet naar je luisteren, je kent je eigen lichaam beter dan een ander. En IVF lijkt me ook eng. Zeker na alles wat ik er over gelezen heb en de ervaring die ik heb gehoord (ook hier in mijn omgeving meer mensen dan ik gedacht had)

José :* wat een verdrietig nieuws voor je vrienden.

Poezebeest :* ik zal er vast over heen gelezen hebben, maar wanneer kreeg je de uitslag enzo??

Madonna :* spannende dag vandaag

Kolonia :* wanneer is jou eerste IUI of had ik het verkeerd gelezen??

Lushlady :* ik duim voor je


hmm ik hoop dat ik niemand heb overgeslagen..
Hier niks te melden. Ongesteld geworden -O- maar wel een hele vage ongesteldheid. Het is veel oud bloed, vooral met afvegen (dus geen gedrup, af en toe een klein plekje), geen buikpijn, geen last van mijn borsten (wat ik ook normaal altijd heb) heel wazig.. vorige keer leek ik wel PMS te hebben zo last had ik overal van en zo hevig was ik ook ongesteld, nu is het de tegenovergestelde wereld. Ach ja op naar een nieuwe ronde..

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wat een hoop smiley's hihi
Be happy with the little things in life
pi_86669355
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 11:52 schreef IslaBonita het volgende:
Tally ik zal je (en de ander ervaringsdeskundigen) de komende tijd wel wat vragen gaan stellen. Al ik denk ik dat je je er toch nooit helemaal op voor kunt bereiden...
Geen probleem. Mijn PM staat altijd voor je open :)
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 11:52 schreef droomvrouwtje het volgende:
Tally *O* voor een goede echo.. Ik zag al dat je je gemeld had in Z&G
Gisterochtend weer een echo gehad. Mijn beebie heeft hele lange beentjes. En lag weer niet stil. Alles is goed en ben ik gister van de afdeling gyn naar de verloskundige overgedragen. Donderdag heb ik mijn intake :)
Ik vind het nog eng. Vooral door wat er allemaal al is gebeurt. En ik zit nog niet op de roze wolk helaas.
Hopelijk komt die snel en kan ik er van gaan genieten. Op het moment ben ik eigenlijk alleen maar bang en boos :')

Ik heb me aangemeld in Z&G ja. Maar zoals ik al zei ik vind het eng dus post er nog niet :)
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_86673170
Isla, maar even hier want ik wil die nieuwelingen niet allemaal afschrikken met medisch gedoe. :P

Volgende week woensdag pas het gesprek met de gyn erover, dus ik hoop dat we de volgende cyclus met IUI aan de slag kunnen. Deze zal wel niet kunnen denk ik? Ik dacht dat in mijn instructie stond dat je vanaf dag 1 bloed moet prikken. Vanavond even nakijken. :)

Droomvrouwtje. :*

Tally, wat fijn dat je nu bij de vk zit. :)

José, wat een vreselijk bericht, bah. :{
pi_86673298
Kolonia, ze hebben bij mij nooit bloed geprikt voor IUI. (maar zo goed ging het dus bij ons allemaal niet) Alleen echo's. De eerste op dag 10 of 12, afhankelijk van je cyclus. Hoop dat je deze maand nog voor IUI kan!

Tally, ga jij eens even posten bij Z&G! En droomvrouwtje bij WOHTS! ;)
Miracles do happen! (al hebben ze soms een beetje hulp nodig)
pi_86673449
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 14:07 schreef IslaBonita het volgende:
Kolonia, ze hebben bij mij nooit bloed geprikt voor IUI. (maar zo goed ging het dus bij ons allemaal niet) Alleen echo's. De eerste op dag 10 of 12, afhankelijk van je cyclus. Hoop dat je deze maand nog voor IUI kan!
Ze zijn hier nogal dol op bloedprikken geloof ik. :D
En dat gaat niet zo soepel bij mij, dus iedere keer eindigen we toch weer in de hand.
Maar dat gaat ook steeds moeizamer, mijn dunne adertjes trekken lekker samen als die gemene spuit erin wordt gezet. De watjes. :')
Maar wel fijn, die extra controle.
pi_86676566
Bij mij hebben ze ook nog nooit bloed geprikt bij de IUI :)
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_86678366
hier nog steeds helemaal geen rode vlag, morgen is mijn NOD !!!

ben wel erg moe
gewoon een echte LUSH fan.
Mijn favoriet : Sex bomb bathballistic en Ocean Salt
pi_86678928
Isla; Ik snap de reactie van jouw man wel hoor, waarom zij wel en jullie niet. Ik heb dat gevoel soms ook wel eens, maar kan het snel naast me neer leggen. Het is nu eenmaal zo en natuurlijk is het kut, maar al gaan we op onze kop staan, dat helpt niets. We moeten het accepteren en blij zijn dat de hedendaagse techniek zo ver is om ons op deze manier te helpen.
wat een stomme mensen die daar denken dat ze het allemaal beter weten terwijl jij je lichaam toch echt wel kent }:| En wat ontzettend balen van de slechte zaadjes van je man, maar wel fijn dat jullie door kunnen voor de icsi. Nog vier keer iui zou waarschijnlijk niet tot resultaten hebben geleid, helaas. Volgende week al de info-avond en dan in november al beginnen! Kei spannend allemaal! Vooral nu het ook echt zo dichtbij komt. Snap helemaal dat je opgelucht bent maar het ook rete spannend vindt, want dat is het gewoon ook. Ik hoop dat de icsi voor het gewenste resultaat gaat zorgen. Wordt een spannende kerst voor jullie denk ik! :*

Droomvrouwtje; de uitslagen zijn al binnen, half augustus gekregen, en waren allemaal ok. We staan nu in de wacht om eind november te gaan voor een pesa en indien nodig gevolgd door de tese.

Tally; toch een *O* voor de bewegende baby met de lange benen! Logisch dat je boos en bang bent, maar ik hoop dat dat snel plaats maakt voor genieten! :*

Lush-lady; spannend! Ik duim voor je! :Y
  dinsdag 21 september 2010 @ 18:05:48 #68
236546 droomvrouwtje
Lief, klein en schattig
pi_86682056
poezebeest: ah oke.. Ik hoop dat de weken voor je om vliegen...

Tally *O* voor weer een goede echo..

Lushlady spannend hoor.. Hoe voel je??
Be happy with the little things in life
pi_86692400
Voorzicht mee komt gluren... *zit in de overstap fase van uit topic 2e streepje naar hier, wil allemaal niet met zwanger worden, medische dingen, mijn baarmoeder doet ook nog eens niet lief kortom de moed is aardig gezonken ;( etc etc. )
pi_86692845
*O* Tally, weer een goede echo! *O* geweldig, die lange beentjes! O+
al kan ik me ook heel goed voorstellen dat dat gevoel van roze wolk er gewoon niet is... ik hoop wel dat je die nog wel gaat krijgen tijdens je zwangerschap! :*

LushLady, ik duim ook voor je hoor ^O^

Joene O+ en inderdaad, we zitten samen op een punt van: het is zo en we kunnen er blijkbaar niks aan veranderen dat deze situatie zo is, maar we zijn er zo klaar mee... en van de andere kant, doen we even goed alles wat er kan om toch een kindje te krijgen... twijfels, boosheid, verdriet, angst zijn al om vertegenwoordigd...

:* voor de lieve reacties... we gaan van dip naar hoop naar goede moed, maar het blijft lastig... nu weer een periode van dip en verdriet, zeker omdat er nu dus niks gebeurt... maar ook hier komen we wel weer doorheen... :*

Poezebeest... :* ik duim ook voor snelle weken voor je... :*

Jose... ;( wat een verdriet bij je vriendin... inderdaad, wat ben je dan gelukkig met je zoontje... dat is helemaal niet erg om te denken, dat is ook gewoon zo, je zoontje is een wondertje! :* ik wens je vriendin en haar man (maar ook iedereen daaromheen) heel veel sterkte toe, dit voelt als rouwen... :*
pi_86693343
Even een hele dikke kus voor iedereen hier die het kan gebruiken. Ik lees hier alles nog mee en leef ook ontzettend mee. Ik gun het jullie zo dat jullie binnenkort (lees z.s.m.) over mogen stappen naar de buren. Het mag nu wel eens gedaan zijn met al die tegenslagen.

:* !
pi_86699943
Mijsje, Joene, poezebeest een dikke :*. Het is gewoon heftig.

Kolonia, bloed prikken niet gedaan voor iui maar wel de eerste echo op dag 1. Succes!

Lushlady, hopelijk een mooie nod vandaag.

Boepie helaas welkom, wat is nu de eerste stap bij jullie?
pi_86701454
Boepie, welkom hier. :*

Spannend Lush-Lady, ik duim voor je. ^O^
pi_86703218
quote:
Op woensdag 22 september 2010 07:32 schreef prinseszondererwt het volgende:
Mijsje, Joene, poezebeest een dikke :*. Het is gewoon heftig.

Kolonia, bloed prikken niet gedaan voor iui maar wel de eerste echo op dag 1. Succes!

Lushlady, hopelijk een mooie nod vandaag.

Boepie helaas welkom, wat is nu de eerste stap bij jullie?
11 oktober afspraak gynocoloog, er moet eerst een nieuw uitstrijkje gemaakt worden ivm bevolkingsondezoek en daar was onlangs mijn uitslag niet goed van (kon er ook nog wel bij :{ ) dus mijn baarmoeder/hals zal eerst nadere inspectie gaan krijgen is het plan nu.
pi_86705362
Boepie, wat naar dat je je hier ook "moet" melden... :*
je uitslag was niet goed... betekent dat dat ze tumorweefsel gevonden hebben? (dat is toch waar ze het bevolkingsonderzoek voor doen?) wat vervelend allemaal... dit is niet wat je in gedachten hebt als je je laatste pilstrookje weggooit... sterkte in ieder geval...

:* pze
  woensdag 22 september 2010 @ 11:53:39 #76
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_86705799
Zo'n uitstrijkje kan een twijfel geval zijn, better safe than sorry mag donderdag aan het onderzoek meedoen.

Jammer genoeg welkom boepie hopelijk ben je hier snel weer weg.

Gisteravond beetje baalavond 1 van mijn beste vriendinnen is zwanger (van harte gegund) en goed beroerd. Zelfs op dat beroerde kan ik nog wel jaloers zijn, wil ook wel spugen als het inhoud dat er weer wat in me buik mag groeien.
pi_86705978
quote:
Op woensdag 22 september 2010 11:53 schreef Rottdog het volgende:
Zo'n uitstrijkje kan een twijfel geval zijn, better safe than sorry mag donderdag aan het onderzoek meedoen.

Jammer genoeg welkom boepie hopelijk ben je hier snel weer weg.

Gisteravond beetje baalavond 1 van mijn beste vriendinnen is zwanger (van harte gegund) en goed beroerd. Zelfs op dat beroerde kan ik nog wel jaloers zijn, wil ook wel spugen als het inhoud dat er weer wat in me buik mag groeien.
dat gevoel ken ik... ik ben ook jaloers op vrouwen die zwanger zijn, en zo jaloers dat ik ook inderdaad al die kwaaltjes wel wil... desnoods 9 maanden op bed liggen als dat nou eindelijk eens oplevert waar wij al tijden op wachten... :* Rottdog, naar gevoel is dat... zo dubbel, want het staat helemaal los van het gevoel van blij zijn voor je vriendin... :*
pi_86709552
Mijsje en Joene, ik weet echt wat jullie voelen, zo hebben wij ons ook heel lang gevoeld. De oneerlijkheid dat oud-leerlingen van mij van 18 zwanger worden na een one-night-stand bijvoorbeeld (werk op een praktijkschool, dus IQ ook nog eens niet boven de 100....). En nog veel meer van dit soort verhalen. Terwijl je er zelf alles aan doet om gezond te leven en er helemaal klaar voor bent...
Het is ook oneerlijk en vooral pech hebben. ;(
Het enige dat je kunt doen is je emoties bij elkaar uiten en er weer met positieve energie voor proberen te gaan. Hoop doet leven, zeggen ze toch?
En ik weet ook dat ik nu bij 'het andere kamp' hoor, dus dat ik makkelijk praten heb, maar ik wil ook graag een positief voorbeeld voor jullie zijn dat het na ICSI (zoals bij mij) of IVF en jaren van teleurstellingen, ook kan lukken. Ik hoop het zo, voor jullie allemaal.

De echo was gisteren prima. Kindje had een hartslag van 140 BPM, dat was prima. Zat op een goede plek, alles was ok. Ben nu 7 weken en 2 dgn. Het gevoel van Tally (was toch Tally?) ken ik ook weer; dat je bang bent om op die roze wolk te gaan zitten. Het zal toch niet... nu echt... raak zijn? Het is heel raar allemaal. Je durft het gewoon niet te geloven.

Voor degenen die bang zijn om met IVF/ICSI te beginnen; je kan het. Echt. Ik ben geen dappere held, met een hoge pijngrens, maar ik kon het. Het is voor iedereen anders, lees niet teveel op internet, want vooral de hysterische/pijnlijke verhalen worden genoteerd. Maar jij kunt het ook. Leef van dag tot dag, van echo-afspraak tot prik. Ik zie het als hordelopen. Elke keer een nieuwe horde. Maar kijk niet de hele baan af, want dan schrik je hoeveel je er nog moet.

Tja meiden (en Joene! (8> ), nogmaals: blijf sterk, ik duim voor jullie. *O* Ik blijf meelezen hoor!!

:*
  woensdag 22 september 2010 @ 14:09:03 #79
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_86709983
Madonna wat heerlijk om te lezen dat de echo goed is *O*
pi_86716794
Dank jullie wel allemaal... :*

Madonna, wat fijn dat de echo er goed uitzag.. en wat beschijf je dat mooi 'kijk niet de hele baan af...'. :*
Mijn vriendin (waarvoor nu het doek ik gevallen) werkte ook een aantal jaren op een praktijkschool en nu op het LWOO. Zij zei een tijdje terug 'als het voor ons niet gegund is, dan weet ik niet of ik op school kan blijven werken... Zit ik een beetje het kind van een ander op te voeden, terwijl ik m'n eigen kind wil!'. Ik begrijp dat ook zo goed. Dit is hier ook weleens ter sprake gekomen...

Ik weet nog goed dat ik net zwanger was dat we toen op weg waren naar vrienden van ons. We reden verkeerd en namen daardoor de toeristische route door een stadje heen. Liep daar dus zo'n tienermoedertje van een jaar of 15 met een bijna 40 weken buik.... ik kon het gewoon niet laten even flink te schelden. De stoom kwam nog net niet uit m'n oren. En ja, ik weet het, dat is ook geen ideale situatie, maar dat zo'n snollebol gewoon 'oeps, zomaar' zwanger raakt, terwijl er zoveel mensen zijn die er zóveel moeite voor moeten doen en waarbij het dan uiteindelijk (niet) lukt... ik kan dat gewoon niet uitstaan... :(

Isla, wat een raaare toestand zeg, in jullie ziekenhuis. Ik vind het echt zó maf dat je nog voor IUI op moet komen draven als je eisprong gewoon al is geweest. Waar sláát dat nou op?! Ik hoop dat jullie binnenkort een behandeling krijgen waarbij je op z'n minst het gevoel hebt dat het nut heeft en dat je dan niet weer achter de feiten aanloopt... :*
**Life is e@sier with your eyes closed**
pi_86718201
Madonna *O* wat fijn! :* Hopelijk kun jij ook snel plaatsnemen op een roze wolkje! Ik geloofde vooraf ook niet dat ik zou kunnen gaan genieten van deze zwangerschap, maar ik betrap mezelf er steeds vaker op! Natuurlijk ben ik ook nog heel vaak angstig, maar ik geloof dat dat ook bij meiden die 'gewoon' zwanger zijn geworden vaak zo zal zijn.

Boepie: wat naar dat je zo in onzekerheid zit over het uitstrijkje dat niet goed is. Hebben ze je ook de voorlopige uitslag gegeven? Hopelijk is het loos alarm! En hopelijk hoef je niet al te lang in deze topicreeks te kamperen!

Rottdog en mijsje, ik moet even heel hard slikken als ik jullie berichten lees. Ik ken het gevoel ook heel goed (ik zag ook ineens overal zwangere vrouwen) en ik hoop met heel mijn hart dat jullie, en alle meiden hier, het heel snel zelf mogen gaan beleven. Een dikke :* !
pi_86720210
quote:
Op woensdag 22 september 2010 17:35 schreef twentemeisje het volgende:
Madonna *O* wat fijn! :* Hopelijk kun jij ook snel plaatsnemen op een roze wolkje! Ik geloofde vooraf ook niet dat ik zou kunnen gaan genieten van deze zwangerschap, maar ik betrap mezelf er steeds vaker op! Natuurlijk ben ik ook nog heel vaak angstig, maar ik geloof dat dat ook bij meiden die 'gewoon' zwanger zijn geworden vaak zo zal zijn.

Boepie: wat naar dat je zo in onzekerheid zit over het uitstrijkje dat niet goed is. Hebben ze je ook de voorlopige uitslag gegeven? Hopelijk is het loos alarm! En hopelijk hoef je niet al te lang in deze topicreeks te kamperen!

Rottdog en mijsje, ik moet even heel hard slikken als ik jullie berichten lees. Ik ken het gevoel ook heel goed (ik zag ook ineens overal zwangere vrouwen) en ik hoop met heel mijn hart dat jullie, en alle meiden hier, het heel snel zelf mogen gaan beleven. Een dikke :* !
Ja de voorlopige uitslag was dat er wel iets aan de hand is. maar ze willen nu weten wat... echt te vaag gewoon, dus ik hoop maar op een goeie test.
Heb al een verleden met zwanger wordt poging, dat liep toendertijd op niets uit ( achteraf wel blij om want mijn relatie liep op de klippen :') ) maargoed zou nu toch wel prettig zijn als er oorzaken aan het licht komen wat er dan mogelijk mis is.. en is er iets aan te doen?
kortom spannend genoeg allemaal en de zenuwen zijn niet leuk.
pi_86722541
Jose81: Ik heb dat ook gezegd; als ik geen kinderen mag krijgen, ga ik een andere baan zoeken. Of een andere opleiding doen. Het is een gevaar dat je cynisch wordt bijvoorbeeld. Het zijn ook niet zomaar kinderen, het zijn vaak verwaarloosde kinderen (verwaarlozing kun je breed zien natuurlijk).
Het lijkt wel of sommige ouders denken: Je geeft ze water en ze groeien vanzelf, toch?! Die mentaliteit is normaal al hartverscheurend, maar in de omstandigheden van ongewenste kinderloosheid nog veel harder om te zien. Dus ja, ik begrijp wel dat mensen dan een andere baan gaan zoeken.

(praktijkschool en 'verwaarlozing' is natuurlijk niet hetzelfde, er zijn ook kinderen met zeer goede en betrokken ouders die toch niet mee kunnen komen enz. Dit voordat er een verkeerde discussie zal ontstaan... ;) )
pi_86725990
*O* *O* *O* *O* *O* Zegt genoeg denk ik, toch ??? :X

Er breekt weer een hele spannende tijd aan voor ons...
http://i.fokzine.net/s/shutup.gif
gewoon een echte LUSH fan.
Mijn favoriet : Sex bomb bathballistic en Ocean Salt
pi_86726566
[quote]Op woensdag 22 september 2010 20:45 schreef Lush-lady het volgende:
*O* *O* *O* *O* *O* Zegt genoeg denk ik, toch ??? :X

Er breekt weer een hele spannende tijd aan voor ons...
gewoon een echte LUSH fan.
Mijn favoriet : Sex bomb bathballistic en Ocean Salt
pi_86726667
:D Lush je bent zwanger! *O* Ik word er helemaal blij van! Er is weer een schaapje over de dam!
pi_86727335
Lush, gefeliciteerd! *O* Spannend... hopelijk gaat het deze keer goed..! :*
**Life is e@sier with your eyes closed**
  woensdag 22 september 2010 @ 22:04:18 #88
236546 droomvrouwtje
Lief, klein en schattig
pi_86730069
Lush lady *O* *O* van harte meid!!

Heb nog niet bijgelezen, lees nu via mobiel, probeer morgen ff uitgebreider te reageren. :* en knuffel voor wie hem nodig heeft
Be happy with the little things in life
pi_86730598
*O* Lush Lady, wat goed *O*
gefeliciteerd!
Heeft de gyn al een actieplan opgezet? of moet je er nu heen om te overleggen?
Succes in ieder geval! :*

[ Bericht 30% gewijzigd door mijsje op 22-09-2010 22:20:40 ]
  woensdag 22 september 2010 @ 22:16:42 #90
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_86730670
Gefeliciteerd! Super zeg! *O*
***
pi_86730827
een andere baan als ik niet zwanger kan worden, ja, dat speelt in mijn hoofd ook, en heb ik het ook regelmatig over gehad met mijn meneer hier... ik sta op een basisschool, maar voel steeds die confrontatie als er weer moeders zwanger rondlopen, of er schattige baby/peuter broertjes en zusjes even meekomen de klas in... ;( doet zeer... zeker als ik wéét dat er hier geen kindje gaat komen, wil ik dat niet steeds op moeten zoeken...
  woensdag 22 september 2010 @ 22:33:40 #92
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_86731571
Lush, van harte gefeliciteerd! *O*

mijsje, zo ver is het nog niet. Nog niet over piekeren dus... :*
pi_86732868
quote:
Op woensdag 22 september 2010 22:33 schreef Asyniur het volgende:
Lush, van harte gefeliciteerd! *O*

mijsje, zo ver is het nog niet. Nog niet over piekeren dus... :*
O+
:* dat is zo... maar goed, toch spookt het toch wel eens door m'n hoofd... ik betrap me er wel eens op dat ik dan aan het denken ben wat ik dan qua baan zou willen...
maar goed, eerst maar weer eens wachten op de afdeling in het AMC... en eerst maar eens op vakantie... :) we zitten te denken aan zuid spanje of griekenland ofzo... als het maar warm is... :)
  woensdag 22 september 2010 @ 23:30:32 #94
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_86734226
*O* *O* *O*

Wat een geweldig nieuws Lush-lady O+
Oude (on)bekende.
  donderdag 23 september 2010 @ 00:55:34 #95
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_86736402
*O* Gefeliciteerd, Lush-lady! *O*
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_86737828
*O* *O* Gefeliciteerd, Lush-lady! echt super nieuws!! *O* *O*
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
  donderdag 23 september 2010 @ 08:20:52 #97
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_86738131
Lush-Lady *O* *O* *O* Van harte!

Altijd goed om mensen weer uit dit topic te zien verdwijnen :Y

Enne mijsje :* !!! Niet de moed opgeven nog, wat Asy zegt; 'You'll cross that bridge when you get there' en volgens mij gaat het bij jou echt nog wel goed komen :*
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  donderdag 23 september 2010 @ 08:58:06 #98
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_86738766
quote:
Op woensdag 22 september 2010 22:59 schreef mijsje het volgende:

[..]

O+
:* dat is zo... maar goed, toch spookt het toch wel eens door m'n hoofd... ik betrap me er wel eens op dat ik dan aan het denken ben wat ik dan qua baan zou willen...
maar goed, eerst maar weer eens wachten op de afdeling in het AMC... en eerst maar eens op vakantie... :) we zitten te denken aan zuid spanje of griekenland ofzo... als het maar warm is... :)
Kan ik me wel voorstellen hoor! Maar niet de moed opgeven. Zo ver ben je nog lang niet! :*
  donderdag 23 september 2010 @ 09:04:14 #99
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_86738920
Lush van harte gefeliciteerd *O* *O*

Mijsje... hoop doet leven, niet de moed opgeven meid!! :*
Make love, not war ☮
pi_86739548
Voorlopig weet ik nog niets zeker en ben ik nog lang niet van dit forum af. De vorige 11 liepen uit op een miskraam dus het is heel erg spannend voor ons.
gewoon een echte LUSH fan.
Mijn favoriet : Sex bomb bathballistic en Ocean Salt
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')