Je kunt gekozen parlementariers niet zomaar uit de Kamer zetten.quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:17 schreef Herr_Uberfrutzel het volgende:
Over een maand zitten PVV, VVD en CDA weer om tafel voor een tweede poging, deze informatie is niet geklapt op zware meningsverschillen, maar op drie dissidenten. Die worden er wel uitgeknikkerd als het straks over links niet lukt.
Hij wilde zekerheid nog voordat er een regeerakkoord lag. Dat is absurd. Bovendien staat het kamerleden vrij om een afwijkend standpunt in te nemen. Hoe onwaarschijnlijk dat ook is. Dualisme enzo.quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:17 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Inderdaad vreemd dat je wil weten dat de partijen achter je staan. Anders kun je toch geen afspraken maken.
Natuurlijk wel.quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:17 schreef Ali Salami het volgende:
"Wij hebben deze ellende niet veroorzaakt."
zou gaan, moest het zijn, geef ik meteen toequote:Op vrijdag 3 september 2010 18:17 schreef Boekenwurm het volgende:
[..]
Waarom zeg je dan 'was gegaan'?
En hoe hadden we dan nu wel een kabinet kunnen hebben
Je kunt ze wel een ander leuk baantje aanbieden zodat ze vrijwillig opstappenquote:Op vrijdag 3 september 2010 18:19 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Je kunt gekozen parlementariers niet zomaar uit de Kamer zetten.
En de 1,5 miljoen mensen die er ook meteen in trappen, heerlijk.quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:19 schreef pberends het volgende:
Wilders met z'n Calimero-act.
Klink heeft het gedaan!
Moslims, parlementariers, wat maakt het uit wie we waaruit zetten.quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:19 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Je kunt gekozen parlementariers niet zomaar uit de Kamer zetten.
Wilders, niet de PVVquote:Op vrijdag 3 september 2010 18:20 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Natuurlijk wel.
Rest ons de vraag: moeten we de PVV óf het CDA aanvallen?
quote:Nu is natuurlijk bekend hoe zeer Wilders hecht aan partijcongressen
2 minutes ago via Echofon Retweeted by 5 people
KustawBessems
Kustaw Bessems
En wie ben jij om te bepalen dat het niet zo is?quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:19 schreef pberends het volgende:
Wilders met z'n Calimero-act.
Klink heeft het gedaan!
Meh, de CDA is geen partij voor splinterbewegingen. Ik denk dat ze onder partijdruk wel "vrijwillig" hun plekken afstaan. Helemaal als het straks over links of door het midden wéér niet lukt.quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:19 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Je kunt gekozen parlementariers niet zomaar uit de Kamer zetten.
De PVV is dan ook geen democratische partij. Als je ervanuit gaat dat in het grondbeginsel van het CDA staat dat men alleen met democratische partijen samenwerkt (of hoe het gisteren ook maar werd gezegd), dan is het überhaupt al raar dat ze met onderhandelingen zijn begonnen.quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:19 schreef FTWO het volgende:
Hmmm, Wilders zijn vraag aan de dissidenten is nou niet echt democratisch...
Wat denk je nou zelf? Het zijn niet alleen de dissidenten die zich tegen dit kabinet keerden. Het complete CDA gromde van ongenoegen.quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:17 schreef Herr_Uberfrutzel het volgende:
Over een maand zitten PVV, VVD en CDA weer om tafel voor een tweede poging, deze informatie is niet geklapt op zware meningsverschillen, maar op drie dissidenten. Die worden er wel uitgeknikkerd als het straks over links niet lukt.
Plus potentiële kiezers, daar gaat het Wilders om. Op naar de 50 zetelsquote:Op vrijdag 3 september 2010 18:21 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
En de 1,5 miljoen mensen die er ook meteen in trappen, heerlijk.
Dan moeten ze maar aan de viagraquote:Op vrijdag 3 september 2010 18:08 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Dan is heel rechts en liberaal nederland op t pikkie getrapt.
Vrijheid van meningsuiting van Klink....daar was de PVV toch zo voor?quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:22 schreef horned_reaper het volgende:
[..]
En wie ben jij om te bepalen dat het niet zo is?
Klink zegt immers weer dat de PVV het was.... dat lijkt me net zo'n calimero act.... maar daar hoor je opeens niemand over
Maar de ideeën van de PVV waren wel goed.quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:22 schreef Klaudias het volgende:
[..]
Wilders = PVV
Letterlijk.
Hij is het enige lid
Stream loopt niet synchroon?quote:Op vrijdag 3 september 2010 18:22 schreef witte_fantasie het volgende:
Wat is er mis met Wilders?
Hij heeft een heel vreemde tik met z'n mond ofzo....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |