Ik zie als goedkoopst een vlucht met Qatar van Brussel naar Kathmandu met tussenstop in Doha, kost ¤637,-quote:Op woensdag 18 augustus 2010 00:28 schreef joko90 het volgende:
[quote]Op dinsdag 17 augustus 2010 22:34 schreef myxomatosekonijn het volgende:
1. waarvandaan
Amsterdam, Düsseldorf, Brussel
2. wanneer
Rond 15 april 2011 heen (kan wel paar dagen voor of na) en rond 7 mei terug (kan ook paar dagen voor of na). Wil er wel rond de 3 weken zijn.
3. waarnaartoe
Kathmandu, Nepal
4. hoe
Vliegtuig
5. op welke manier
Goedkoop, overstappen maakt me niet uit, liefst dan wel korte overstaptijden.
Tot nu toe is 789 euro via skyscanner het goedkoopst, doe er dan wel rond de 20 uur over... Zou het handiger om een los ticket naar Delhi te boeken en vanuit daar weer een ticket naar Kathmandu? Het heeft niet mijn voorkeur, maar als dat in totaal veel goedkoper is dan wil ik het zeker wel overwegen...
quote:Op woensdag 18 augustus 2010 11:15 schreef Gnittoo het volgende:
¤560 met Tui gewoon vanaf ams, wel een lange rit:
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 11:38 schreef EddyAlbena het volgende:
[..]
Bij mijn selectie geeft hij aan dat deze vlucht 15u heen is, 13u terug.
Apart dat ik nergens op de normale sites de tussenstop kan vinden. Het vluchtnummer staat voor een vlucht naar Bahrain. Dat zal dan wel de tussenstop zijn.
Poster geeft aan dat het zo goedkoop mogelijk moet. Dat heb je met Arkefly dan ook zeker, maar dan wil ik je er wel op attenderen dat Arkefly, welke review ik ook lees, écht pauper is.
Dus dat je daar in ieder geval van op de hoogte bent.
quote:Op donderdag 19 augustus 2010 13:07 schreef fishbeer het volgende:
1. waarvandaan
Amsterdam, Düsseldorf, Brussel (of een ander vliegveld niet al te ver van Nederland)
2. wanneer
ergens in december
3. waarnaartoe
Dominica
4. hoe
Vliegtuig
5. op welke manier
Goedkoop, overstappen maakt me niet uit, liefst dan wel korte overstaptijden (dus liever geen overnachtingen). En is het misschien handiger om eerst een losse vlucht naar B te boeken en vervolgens daar vandaan door naar C te vliegen? Rechtstreekse vluchten zijn er sowieso niet naar Dominica en de tickets met twee tussenstops zijn best prijzig (2000 euro pp)
Het kost wat tijd om het goed uit te zoeken, maar ik krijg inderdaad het idee dat het goedkoper is om de reis in tweeën te delen.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 14:37 schreef fishbeer het volgende:
Nog maar een keertje....
1. waarvandaan
Amsterdam, Düsseldorf, Brussel (of een ander vliegveld niet al te ver van Nederland)
2. wanneer
ergens in december
3. waarnaartoe
Dominica
4. hoe
Vliegtuig
5. op welke manier
Goedkoop, overstappen maakt me niet uit, liefst dan wel korte overstaptijden (dus liever geen overnachtingen). En is het misschien handiger om eerst een losse vlucht naar B te boeken en vervolgens daar vandaan door naar C te vliegen? Rechtstreekse vluchten zijn er sowieso niet naar Dominica en de tickets met twee tussenstops zijn best prijzig (2000 euro pp)
Dank voor het meekijken Gnittoo en voor je opmerking EddyAlbena! Heb alleen heel stom-stom-stom de verkeerde datum doorgegeven (had me even 'verteld'): ipv rond 7 mei terug, wil ik graag rond 12 mei terug...quote:Op donderdag 19 augustus 2010 14:37 schreef EddyAlbena het volgende:
Laatste posts deel 19: knip knip knip
Ik zie als goedkoopst een vlucht met Qatar van Brussel naar Kathmandu met tussenstop in Doha, kost ¤637,-
qfly.nlquote:Op maandag 23 augustus 2010 14:55 schreef Greatmarked het volgende:
Wil ergens tussen 11 en 22 oktober een paar dagen (5 á 6) dagen weg naar een leuke stad. Onze enige eisen zijn dat het daar beter weer moet zijn dan in Nederland én het retourticket niet duurden dan 75 euro mag zijn.
Het liefst verblijven we er geen weekend(dagen), maar als het niet anders kan, is het wel een mogelijkheid.
Wat zijn aanraders?
¤517 vanaf brussel, 2-10 > 10-1quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 22:59 schreef Mell567123 het volgende:
576, volgens mij met Continental airlines...
Maar deze zomer had ik er eentje voor 507 euro... dus zou 576 echt de bodemprijs zijn?
quote:Is er een site waarin ik meerdere data kan invoeren en hij automatisch een overzicht geeft van gunstigste datum?
ik kom niet lager dan ¤200 pp.quote:We hadden zelfs al geboekt (120 euro met zijn 4en (vliegen op roemenie, daarna met de trein naar moldavie)) maar die is dus gecanceld....
Helaas, bij navraag blijkt Arkefly inderdaad maar tm 23 april terug te vliegen... Moet dus op zoek naar een andere vlucht, dus wie nog goede aanbiedingen/prijzen ziet voor periode v. ongeveer 15 april en 12 mei vanaf A'dam naar Kathmandu...ik hoor het graag!quote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:58 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Dank voor het meekijken Gnittoo en voor je opmerking EddyAlbena! Heb alleen heel stom-stom-stom de verkeerde datum doorgegeven (had me even 'verteld'): ipv rond 7 mei terug, wil ik graag rond 12 mei terug...
Zag wel dat je via lastminute.com op 14 mei ook goedkoop terug kan met Arkefly (wel gek omdat op de website van Arkefly zelf niet een latere datum ingegeven kan worden dan 23 april, zij geven aan dat 23 april de laatste vlucht is).
Voorkeur is eigenlijk echt wel Amsterdam, volgens mij is het toch wel gedoe via Brussel en Dusseldorf, maar als het nou echt heel veel scheelt... Als iemand nog andere opties heeft, dan hoor ik het graag!
Trouwens, in hoeverre heeft het zin om nog wat langer te wachten? Zijn er wel eens aanbiedingen naar Kathmandu? Ik moet het sowieso nog regelen met werk, dus heel snel zal het niet eens kunnen, maar april duurt natuurlijk ook nog even...
brussel ¤686 20u vliegtijd, 1stopquote:Zou het nog goedkoper kunnen dan 800 euro???
Ah dankquote:Op donderdag 2 september 2010 11:17 schreef Gnittoo het volgende:
[..]
brussel ¤686 20u vliegtijd, 1stop
London ¤547 eveneens 20u vliegtijd, 1stop
http://www.momondo.com/quote:Op donderdag 2 september 2010 18:49 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Ah dankZou kunnen kijken of er een aansluitende vlucht is naar/van Londen. Brussel is logischer met de trein, maar vind ik toch niet echt handig. Voorkeur ligt toch wel echt bij vertrek vanaf A'dam (vliegtijd/aantal stops zijn minder belangrijk dan de prijs), maar waar heb je deze gevonden?
Dankquote:
http://www.nshispeed.nl/quote:Ik heb geen enkele ervaring met reizen naar Duitsland met de trein en weet ook niet waar ik dat moet opzoeken. Ik kom er niet uit.
Da's idd wel jammer, vaak geeft ie dat wel. Dan zou ik NSHispeed nemen, daar kan je ook direct boeken. Wel bij het bekijken van de prijs eerst op boek nu klikken, want mij ervaring is dat soms de prijs toch ineens niet beschikbaar is.quote:Op zondag 5 september 2010 19:29 schreef RobertoCarlos het volgende:
Jammer dat daarop de prijs niet krijgt...
ik kom bedragen tussen de ¤560 en ¤750 tegen (JNB).quote:Op zondag 5 september 2010 20:43 schreef Greatmarked het volgende:
Ik wil graag ergens tussen half december en eind januari naar Zuid Afrika. Vliegen vanaf Bremen of Amsterdam maakt niet uit en de data ook niet. Ik wil daar een week of twee verblijven.
Goedkoopste wat ik heb kunnen vinden is via lufthansa voor 1100euro.
Hmm, ik had gekeken op kaapstad, wist niet dat het prijsverschil zó groot was!quote:Op zondag 5 september 2010 20:59 schreef Gnittoo het volgende:
[..]
ik kom bedragen tussen de ¤560 en ¤750 tegen (JNB).
Inderdaad jammer. Het is gewoon best onoverzichtelijk om een internationale treinreis te boeken. Ik heb eens een treinreis vanuit Frankrijk, via Italie, naar Zwitserland geboekt. Nauwelijks informatie over te vinden, en al helemaal niet in het Nederlands. Wat dat betreft kunnen ze nog wat leren van de vliegreizen, en met name de boekingssites, bekijk de site van WC eend, want wij van WC eend, adviseren WC eend.quote:Op zondag 5 september 2010 19:29 schreef RobertoCarlos het volgende:
Jammer dat daarop de prijs niet krijgt...
Mensen van Fok zijn nogal sceptisch, en al helemaal als mr ebookers ebookers komt aanprijzen. En terecht natuurlijk.quote:Op woensdag 8 september 2010 15:18 schreef willem-ebookers het volgende:
Toch is dat niet helemaal waar. In de meeste gevallen hanteren online bookingsites en airlines dezelfde prijzen. In sommige gevallen kunnen bookingsites de tickets zelfs goedkoper aanbieden. bijvoorbeeld door promotiedeals die ze sluiten met de desbetreffende airlines.
Amsterdam - Kopenhagen, heen 28 september, terug 30 septemberquote:Op woensdag 8 september 2010 15:18 schreef willem-ebookers het volgende:
Toch is dat niet helemaal waar. In de meeste gevallen hanteren online bookingsites en airlines dezelfde prijzen. In sommige gevallen kunnen bookingsites de tickets zelfs goedkoper aanbieden. bijvoorbeeld door promotiedeals die ze sluiten met de desbetreffende airlines.
Een mod kan dat ook en heeft dat ook gedaan.quote:Op maandag 6 september 2010 12:44 schreef Fogel het volgende:
Kan een admin aan de OP toevoegen dat als je niet bij de maatschappij zelf boekt, maar via andere aanbieders, dat je dan vaak (misschien niet altijd) een relatief hoog bedrag (20-50¤) aan "administratiekosten" moet betalen als je iets wil wijzigen? En dat is dan bovenop de de kosten die de luchtvaartmaatschappij zelf rekent.
Dus als je bijvoorbeeld een ticket annuleert, moet je bij sommige aanbieders 45¤ betalen om de belasting terug te krijgen, terwijl het bij de luchtvaartmaatschappij zelf niks extra kost.
quote:Op donderdag 9 september 2010 11:46 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Een mod kan dat ook en heeft dat ook gedaan.
Het voordeel van een boekingsite is natuurlijk dat je in één oogopslag van meerdere aanbieders kan zien wat ongeveer de prijs is voor een ticket naar een bepaalde bestemming. Alleen twijfel ik altijd of ik wel van alle aanbieders de vluchten zie.
Dat dacht ik ook. Boekingssites kopen hele partijen tickets in bij een vluchtmaatschappij en kunnen ze dan vaak juist goedkoper aanbieden.quote:Op woensdag 8 september 2010 21:42 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
In principe zouden alle Nederlandse sites dezelfde tarieven moeten kunnen aanbieden. De tarieven worden uit hetzelfde reserveringssysteem gehaald, er zit alleen een andere verpakking (website) omheen. Het enige verschil kan er zijn als een aanbieder een prijsafspraak heeft met een bepaalde maatschappij. Kleine verschillen zoals hierboven zouden mijns inziens een extra boekingfee moeten zijn.
Meer andersom, maatschappijen hebben soms een partij tickets over die ze aanbieden aan online speler tegen gereduceerde prijzen. Cheaptickets heeft soms zo betere deals dan de rest.quote:Op vrijdag 10 september 2010 11:37 schreef willem101 het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook. Boekingssites kopen hele partijen tickets in bij een vluchtmaatschappij en kunnen ze dan vaak juist goedkoper aanbieden.
Dan moeten ze contracttarief hebben. De reguliere tarieven zijn overal te boeken. Dan hangt er vanaf hoe de sites werken (de één is beter dan de ander) of je ze eruit krijgt. Maar als een site als cheaptickets een deal sluit met een maatschappij voor een bepaalde korting, dan kunnen ze goedkoper zijn.quote:Op vrijdag 10 september 2010 12:54 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Meer andersom, maatschappijen hebben soms een partij tickets over die ze aanbieden aan online speler tegen gereduceerde prijzen. Cheaptickets heeft soms zo betere deals dan de rest.
Dat doen ze ook, maar daarnaast heb je soms dumps van routes die even niet lopen. Die gaan vaak naar de grotere partij online, in Nederland dus Cheaptickets.quote:Op vrijdag 10 september 2010 19:09 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
[..]
Dan moeten ze contracttarief hebben. De reguliere tarieven zijn overal te boeken. Dan hangt er vanaf hoe de sites werken (de één is beter dan de ander) of je ze eruit krijgt. Maar als een site als cheaptickets een deal sluit met een maatschappij voor een bepaalde korting, dan kunnen ze goedkoper zijn.
(Ik werk op een zakenreisbureau, dus ik weet heel goed hoe de reserveringssystemen werken)
Ik kom ook bij ebookers uit: in februari voor 666 euro Amsterdam-Kaapstad (zelfde prijs op de Britse site, 554 pond = 666 euro). Goeie prijs, en de definitieve prijs want ebookers laat altijd direct de uiteindelijke prijs zien, omdat ze geen boekingskosten rekenen.quote:Op dinsdag 14 september 2010 00:31 schreef Greatmarked het volgende:
Hoe kan het dat als ik book via ebookers.com ik 200 euro minder kwijt ben aan een ticket dan via ebookers.com/nl ?
Ik vlieg in februari naar Kaapstad en goedkoopste wat ik tot nu heb kunnen vinden is 450 pond (530 euro) of 750 euro via ebookers.com/nl
Ik krijg dit:quote:Op dinsdag 14 september 2010 14:53 schreef dafne het volgende:
[..]
Ik kom ook bij ebookers uit: in februari voor 666 euro Amsterdam-Kaapstad (zelfde prijs op de Britse site, 554 pond = 666 euro). Goeie prijs, en de definitieve prijs want ebookers laat altijd direct de uiteindelijke prijs zien, omdat ze geen boekingskosten rekenen.
¤100 met klm via govoloquote:Op zaterdag 18 september 2010 19:03 schreef kahlie het volgende:
Ik wil graag eind Oktober naar Rome. Vanaf Amsterdam of Rotterdam. Of vrijdag 22 Oktober (liefst 's ochtends) tot en met max 28 Oktober (of eerder terug) of vanaf maandag 25 oktober ('s avonds) en dan tot en met zondag 31 Oktober. Ik heb al prijzen gezien van ongeveer 160 euro. Denkt iemand dat ik nog goedkoper kan?
Dank je wel, super tip! helaas blijk ik een huwelijk te hebben op de 22stequote:
3-16 november Amsterdam - Samsun met Pegasus (www.flypgs.com) komt op 270 euro. De overstap op Istanbul SAW is iets langer dan een uurtje beide keren, niet erg lang maar ook niet te kort.quote:Op dinsdag 21 september 2010 22:04 schreef clumsy_clown het volgende:
Hai, ik gooi hier ook maar een zoekopdracht neer. Ik ben aan het kijken voor een retourvlucht naar Samsun, Turkije. Het is voor één persoon. Heen rond 2-3 november, terug ongeveer 14 dagen later. Het liefst vliegen vanaf Amsterdam, maar Rotterdam is ook geen probleem. Er zal waarschijnlijk sowieso een overstap in moeten zitten, maar verdere moeilijkheden probeer ik te ontwijken. Lange overstaptijden zijn ook niet gewenst. Ik kom zelf uit op rond de 330 euro, maar wellicht kunnen jullie wat goedkopers vinden?
Alvast bedankt!
Op sites van liftcentrale's kijken? sites waar mensen ritten aanbieden en dat je dan mee kan rjiden?quote:Op woensdag 22 september 2010 21:07 schreef Kekaa het volgende:
Haaai,
Ik moet morgen van Zwolle naar Gent... en zondag weer terug.
Heb net even het een en ander gezocht... maar goedkoop wordt het niet.
Bij station gevraagd... en met 2 personen is het 120 euro ongeveer.
Iemand een goedkoper idee? (behalve liften).
Ons vervoer is een soort van gecanceld.
air berlin vanaf dusseldorf voor ¤700-¤750. maar dan wel een tussenstop.quote:Op donderdag 23 september 2010 23:10 schreef theywerebulletsmofo het volgende:
Ik kom hier ook maar even mijn vraag neerleggen:
1. waarvandaan- Amsterdam of Dusseldorf
2. wanneer - half/eind juli (vanaf 19 juli), terug half augustus.
3. Waarnaartoe - SF, Vegas of LA
4. hoe - vliegtuig
5. op welke manier je wilt reizen - Liever geen overstap, want ik vind vliegen niet zo leuk en wil het dus niet twee keer doen, als het niet hoeft.
6. Welke prijzen - ik vind momenteel 1180 euro
Thanks! Dat verschil is wel groot genoeg om een tussenstop te overwegen. Da's bijna 400 euro goedkoper! Heb je die gewoon op de website van Air Berlin gevonden? Of op een boekingssite?quote:Op vrijdag 24 september 2010 09:02 schreef Gnittoo het volgende:
[..]
air berlin vanaf dusseldorf voor ¤700-¤750. maar dan wel een tussenstop.
via momondoquote:Op zaterdag 25 september 2010 01:58 schreef theywerebulletsmofo het volgende:
[..]
Thanks! Dat verschil is wel groot genoeg om een tussenstop te overwegen. Da's bijna 400 euro goedkoper! Heb je die gewoon op de website van Air Berlin gevonden? Of op een boekingssite?
Inmiddels is het wat duidelijker: wil 14 april weg en rond 11/12 mei terugkomen, vanaf A'dam. Kom bij Budgetair uit op 774.50 euro (760 + fee) uit met Emirates. Iemand goedkoper?quote:Op donderdag 19 augustus 2010 21:58 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Heb alleen heel stom-stom-stom de verkeerde datum doorgegeven (had me even 'verteld'): ipv rond 7 mei terug, wil ik graag rond 12 mei terug...
Voorkeur is eigenlijk echt wel Amsterdam...
Trouwens, in hoeverre heeft het zin om nog wat langer te wachten? Zijn er wel eens aanbiedingen naar Kathmandu? Ik moet het sowieso nog regelen met werk, dus heel snel zal het niet eens kunnen, maar april duurt natuurlijk ook nog even...
aeroflot naar ams voor ¤614.quote:Op zondag 26 september 2010 09:20 schreef MoneyTalks het volgende:
1. waarvandaan: Tokyo
2. wanneer: vertrek 23 december
3. waarnaartoe: Amsterdam, Brussel, Duesseldorf, Bremen, Londen... maakt niet uit als het maar goedkoop is
4. hoe: vliegtuig
5. op welke manier: zo goedkoop mogelijk
6. Welke prijzen je zelf al gevonden hebt: 1000 euro van Tokyo naar Amsterdam
Heb uiteindelijk Malaysia Airlines naar AMS voor ¤622 geboekt, maar alsnog bedanktquote:
Hi, ik zou even wachten, het is volgend jaar. De vluchten naar Vegas of LA vanaf december/jan goedkoper. Daarnaast hebben ze vaak bij KLM met Delta goede aanbiedingen voor bijvoorbeeld 500-650 euro per ticket incl tax.quote:Op donderdag 23 september 2010 23:10 schreef theywerebulletsmofo het volgende:
Ik kom hier ook maar even mijn vraag neerleggen:
1. waarvandaan- Amsterdam of Dusseldorf
2. wanneer - half/eind juli (vanaf 19 juli), terug half augustus.
3. Waarnaartoe - SF, Vegas of LA
4. hoe - vliegtuig
5. op welke manier je wilt reizen - Liever geen overstap, want ik vind vliegen niet zo leuk en wil het dus niet twee keer doen, als het niet hoeft.
6. Welke prijzen - ik vind momenteel 1180 euro
Dank voor je antwoord! Ik weet dat ze bij KLM regelmatig aanbiedingen hebben, maar vaak gelden die niet voor het hoogseizoen. Of is dat wel het geval? Want de prijzen die jij noemt, zijn wel heel aantrekkelijk. Maar wil natuurlijk niet in januari erachter komen dat de aanbieding niet voor juli en augustus is. En dan bijvoorbeeld 1300 euro moeten betalen per ticket. Hoe zou ik dat kunnen checken?quote:Op woensdag 29 september 2010 11:51 schreef Loodje het volgende:
[..]
Hi, ik zou even wachten, het is volgend jaar. De vluchten naar Vegas of LA vanaf december/jan goedkoper. Daarnaast hebben ze vaak bij KLM met Delta goede aanbiedingen voor bijvoorbeeld 500-650 euro per ticket incl tax.
Hm, daar vind ik nou niet echt goede aanbiedingen op, of moet ik elke dag die sites in de gaten houden voor goede aanbiedingen?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 22:48 schreef Gnittoo het volgende:
http://neckermann.nl/, http://thomascook.nl/, http://zon.sunweb.nl/ etc.
Die prijs is al best scherp hoor! Ik zou het er niet op gokken dat ie nog goedkoper wordt.quote:Op zondag 17 oktober 2010 18:01 schreef Tano_Stargazers het volgende:
Ik ben op zoek naar een vlucht naar Toronto vanaf Brabant (Brussel, Dusseldorf, Amsterdam allemaal ok) voor 20 januari tot 20 febuary (beide +/- 10 dagen, zolang ik daar maar een maand zit).
Ik heb er eentje voor 475 euro gevonden. Is het beter om even af te wachten, of moet ik juist deze snel boeken?
Ik vond deze voor 436 US$ (is nu 306¤) via Kayak.com. Met China Southern.quote:Op woensdag 3 november 2010 05:44 schreef MoneyTalks het volgende:
1. Waarvandaan?
Seoul
2. wanneer
Rond 26 november terug rond 3 december (ongeveer 7 a 8 dagen dus)
3. waarnaartoe
Taiwan
4. hoe je wilt reizen, bijvoorbeeld per trein, vliegtuig, boot etc.
vliegtuig
5. op welke manier
Zo goedkoop mogelijk
6. Welke prijzen je zelf al gevonden hebt.
350 euro met China Air
Weet iemand iets goedkopers? Ik heb gezocht maar kom niet veel lage rdan 350 euro..
Thanks, dat scheelt zowieso al aardig wat, vergeleken met de 1200 die ik kon vinden, ik ga zelf een even kijkenquote:Op donderdag 4 november 2010 21:59 schreef HomoSaabiens het volgende:
@Francis:
Het goedkoopste dat ik zo snel even vind is 935 euro, 20/1 tot 17/2. Vanaf Amsterdam retour met TAM, gevonden via Kayak.com
Ik vermoed dat het niet veel goedkoper gaat worden.
arkefly ¤771, 27-11 > 15-12quote:Op donderdag 4 november 2010 16:53 schreef Tinkerbel_ACC_ het volgende:
Nou, het belangrijkste van de vakantie (de vliegreis) en kan weinig fatsoenlijks vinden ...
1. waarvandaan je wilt reizen:
NL, BE, DUI
2. wanneer je wilt reizen, in welke periode of op precies welke dag, wel of niet flexibel en hoelang je er wil blijven:
Vanaf 27 november (liefst 27 november t/m 15 december), ongeveer 18 dagen. Ben flexibel, maar zou graag uiterlijk 20 december weer terug zijn
3. waarnaartoe je wilt reizen, bijvoorbeeld welke regio, stad of soort (vakantie-)bestemming
Cancun, Mexico
4. hoe je wilt reizen, bijvoorbeeld per trein, vliegtuig, boot etc.
Vliegtuig lijkt me het beste
5. op welke manier je wilt reizen, bijvoorbeeld of je liever niet wil overstappen, graag snel of langzaam reist en bovenal: of het zo goedkoop mogelijk of zo makkelijk mogelijk moet.
Liefst zo kort mogelijk reizen (dus zonder overstap het liefste). Eventueel met 1 overstap, maar dan liever niet in Amerika (ivm die douane die een eeuwigheid duurt)
6. Welke prijzen je zelf al gevonden hebt.
Veel met overstap in Amerika, maar dan is 1,5 -2 uur erg weinig om over te stappen.
Verder Martinair, voor 790 euro, vertrek op 2 december, terug op de 19e.
Alvast bedankt!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |