Ik vind jouw kritiek nergens op slaan. De iPhone-camera is heel goed. De kwaliteit van de camera in je telefoon is voor veel mensen belangrijker dan de kwaliteit van hun echte camera. Een camera sjouw je nooit mee, je telefoon hebt je alltijd bij je. Dan is het wel prettig om te zien dat de optische resolutie van de lens dik in orde is, er geen agressieve noise reduction wordt toegepast (ruis is 9 van de 10 beter/mooier dan noise reduction), de scherpte van de foto uniform is (geen wazige plekken) en de kleuren natuurgetrouw worden waargenomen. Vind maar eens een telefooncamera die dit beter doet, gaat je niet lukken.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 17:50 schreef Andyy het volgende:
[..]
Ja, maar ik kijk er anders naar dan de gemiddelde consument
Voor een camera waarvan de lens nauwelijks groter is dan een speldenkopje, maakt de iPhone4 geweldige foto's. Dat kun je niet gaan vergelijken met een Canon 1Ds Mark IV met een Canon 70-200 f/2.8 IS objectief erop geschroefd...quote:
Mijn Nokia 6500 slide maakte betere foto's, ook waren er telefoons van Sony die redelijke foto's makenquote:Op donderdag 19 augustus 2010 19:23 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ik vind jouw kritiek nergens op slaan. De iPhone-camera is heel goed. De kwaliteit van de camera in je telefoon is voor veel mensen belangrijker dan de kwaliteit van hun echte camera. Een camera sjouw je nooit mee, je telefoon hebt je alltijd bij je. Dan is het wel prettig om te zien dat de optische resolutie van de lens dik in orde is, er geen agressieve noise reduction wordt toegepast (ruis is 9 van de 10 beter/mooier dan noise reduction), de scherpte van de foto uniform is (geen wazige plekken) en de kleuren natuurgetrouw worden waargenomen. Vind maar eens een telefooncamera die dit beter doet, gaat je niet lukken.
Lensgrootte zegt absoluut niks, je kan wel een lens erop gaan zetten met een diameter van 70 mm bij wijze van spreken, maar dat vangt die sensor toch niet opquote:Op donderdag 19 augustus 2010 19:27 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Voor een camera waarvan de lens nauwelijks groter is dan een speldenkopje, maakt de iPhone4 geweldige foto's. Dat kun je niet gaan vergelijken met een Canon 1Ds Mark IV met een Canon 70-200 f/2.8 IS objectief erop geschroefd...
Nietszeggende foto idd, 800x600-foto zonder vergelijkende iPhone-foto. Daarnaast dacht ik dat iPhone-gebruikers altijd zoveel waarde hechten aan de kleurechtheid van hun scherm t.o.v. AMOLED, maar nu is het ineens beter als de kleuren er van af spattenquote:Op donderdag 19 augustus 2010 19:39 schreef Andyy het volgende:
[..]
Mijn Nokia 6500 slide maakte betere foto's, ook waren er telefoons van Sony die redelijke foto's maken
[ afbeelding ]
Nietszeggende foto, maar je ziet dat de resolutie beter is (letters, zowel in het midden als randen) en dynamische bereik beter is (betere kleuren, zie rietjes)
Maar dat is niet oversatureerd, de fotoquote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:12 schreef Merkie het volgende:
[..]
Nietszeggende foto idd, 800x600-foto zonder vergelijkende iPhone-foto. Daarnaast dacht ik dat iPhone-gebruikers altijd zoveel waarde hechten aan de kleurechtheid van hun scherm t.o.v. AMOLED, maar nu is het ineens beter als de kleuren er van af spatten?
Ik heb wel mooiere iPhone foto's gezien dan dit hoor.quote:Op donderdag 19 augustus 2010 19:39 schreef Andyy het volgende:
[..]
Mijn Nokia 6500 slide maakte betere foto's, ook waren er telefoons van Sony die redelijke foto's maken
[ afbeelding ]
Nietszeggende foto, maar je ziet dat de resolutie beter is (letters, zowel in het midden als randen) en dynamische bereik beter is (betere kleuren, zie rietjes)
Wat is er mis mee?quote:Op donderdag 19 augustus 2010 20:51 schreef Cliffy het volgende:
Hmm, ben over een paar weken in London en zit er serieus aan te denken om een iPhone mee terug te nemen.. Heb nu een Desire maar ben er niet helemaal tevreden over
je hebt 2 accounts?quote:
Het zijn een paar kleine dingetjes waar ik me aan erger, maar het vaak crashen van de music player vind ik toch erg irritant..quote:
Het feit dat ik een maat van me een smsje probeer te sturen en de telefoon em naar m'n zus wil sturen werkt ook aardig op mn zenuwen op het moment..quote:
.quote:Dit accessoire is niet geoptimaliseerd voor deze iPhone.
U kunt onverwachte geluiden horen als gevolg van storingen in het mobiele signaal en de signaalsterkte kan minder zijn
Heb je iets aangesloten op de dock connector? Zo nee, kijk eens of er rotzooi in zit.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 01:52 schreef mrsjaak2 het volgende:
ik heb een probleem met mijn iphone. Ik krijg steeds een vreemd bericht en vervolgens doet mijn geluid het niet meer en wordt elk programma dat ik open heb staan afgesloten. Het bericht kom ongeveer om de 3 minuten maar soms zitten er ook maar 10 seconden tussen.
het gaat om de volgende melding:
[..]
.
Is hier iemand bekend mee en heeft iemand een oplossing. Hij is nu eigenlijk zo goed als onbruikbaar hierdoor.
kan je wel alvast vertellen dat die aangemaakte mapjes niet meeneemt bij het terugzetten, kan alles weer opnieuw ordenen.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 04:55 schreef Evil_Koekje het volgende:
Hoi, m'n iPhone 4 komt zaterdag binnen. Nu nog in bezit van een 3G.
Moet ik nog iets speciaals doen met iTunes/syncen voor de overstap? Of simpelweg eerst een backup maken van de 3G, dan herstellen op de 4?
edit: eerst zoeken, dan vragen.
die kan je op je acer laptop plakkenquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 11:40 schreef Oneens het volgende:
Ik zie zojuist dat er ook 2 stoere Apple stickers met de telefoon zijn meegeleverd
Leap Sheep!quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 09:02 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
heeft iemand enig idee hoe dat spelletje heet waar je schaapjes over een hek moet laten springen?
ik had hem gevonden en gedownload maar die jij laat zien dat is de hd versie toch nietquote:
Nee klopt ik had zomaar een plaatje van Google gepakt!quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 11:51 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
ik had hem gevonden en gedownload maar die jij laat zien dat is de hd versie toch niet
Vond hem al zo onscherpquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 11:54 schreef Baghdaddy het volgende:
[..]
Nee klopt ik had zomaar een plaatje van Google gepakt!
Op mijn HP past ie ook prima hoorquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 11:43 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
die kan je op je acer laptop plakken
Dit moet ik nog even quoten. Ik kan er prima mee bellen, echt de beste telefoon ever.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:54 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Je kan er niet fatsoenlijk mee bellen dus nee dat gaat niet op Waltertje.
quote:
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 16:08 schreef Saninl het volgende:
[..]
![]()
Gewoon zoals ik een iPhone kopen, er daarna achterkomen dat het allemaal wel echt super werkt. Om vervolgens een Macbook aan te schaffen. Wat ook zo perfect werkt dat mijn volgende "vaste" computer ook geen Windows zal zijn..![]()
En dan ben je een Apple fanboy. Gefeliciteerdquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 16:08 schreef Saninl het volgende:
[..]
![]()
Gewoon zoals ik een iPhone kopen, er daarna achterkomen dat het allemaal wel echt super werkt. Om vervolgens een Macbook aan te schaffen. Wat ook zo perfect werkt dat mijn volgende "vaste" computer ook geen Windows zal zijn..![]()
Waarschijnlijk was het idd het schoonmaken, want hij geeft nu al een paar uur die melding niet. Bedankt!quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 08:53 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Heb je iets aangesloten op de dock connector? Zo nee, kijk eens of er rotzooi in zit.
alleen jammer dat dat snellere internet geknepen wordt als een over een limiet heen gaat.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 17:59 schreef CantFazeMe het volgende:
Ik hoor dat veel mensen inplaats van een i-(abo) voor een Relax abo gaan. Scheelt je toch weer 10 euro per maand voor wat langzamer internet en voor de wat snellere internet ben je 5 euro duurder uit.
Hier niet, de mijne zit er perfect omheen.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:25 schreef Semmm het volgende:
Vandaag m'n bumper binnen gekregen. mooi ding hij zit alleen een beetje losjes, ik las op internet dat mensen hem verwarmden zodat hij iets kromp. Iemand ervaring?
Mja, het is maar wat je strak vind, misschien zit die van mij het zelfde als die van jou maar erger ik me er meer aan, ik wil gewoon echt dat het als 1 voelt en niet als ik er een klein beetje aan zit dat het los komt van de telefoon, ook hoor ik die knopjes rammelen als ik ermee schud, klopt dat?quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:44 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Hier niet, de mijne zit er perfect omheen.
Nee, dan zit de jouwe aanzienlijk ruimer. Ik moet niet veel, maar wel wát kracht zetten om 'm uberhaupt los te krijgen.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 22:49 schreef Semmm het volgende:
[..]
Mja, het is maar wat je strak vind, misschien zit die van mij het zelfde als die van jou maar erger ik me er meer aan, ik wil gewoon echt dat het als 1 voelt en niet als ik er een klein beetje aan zit dat het los komt van de telefoon, ook hoor ik die knopjes rammelen als ik ermee schud, klopt dat?
quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:11 schreef Mr.Noodle het volgende:
Zijn we condooms aan het passen ofzo![]()
Niet als je gaat verlengen via T-Mobile site.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:26 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dan betaal je veel voor het toestel.
Ik zit nog niet bij T-Mobile.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:27 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Niet als je gaat verlengen via T-Mobile site.
Plus dat de internetsnelheid van het iphone abonnement aanzienlijk hoger is.quote:Op vrijdag 20 augustus 2010 23:26 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dan betaal je veel voor het toestel.
Dit is niet juist. Hij is wel wat hoger, maar zo'n groot luguber verschil is er niet..quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 11:28 schreef LennyCole het volgende:
[..]
Plus dat de internetsnelheid van het iphone abonnement aanzienlijk hoger is.
Hmm oké, goed om te horen. Maakt een relax abonnement dan toch weer wat aantrekkelijker..quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 11:29 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Dit is niet juist. Hij is wel wat hoger, maar zo'n groot luguber verschil is er niet..
Waarom neem je dan een iPhone als je om zoiets al gaat zeuren? Kom op man, we hebben het al over de duurste smartphone op dit moment. Die 50 euro dat het misschien extra kost daardoor zou niet eens moeten boeien.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 14:15 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
zon relax abo online rond wel af op de minuut itt een normale relax en iphone abo. Dus als je een gesprekje of 50 doet ben je ook 50 minuten extra kwijt. Bij de normale rekenen ze per seconde
uhmmm ik heb gewoon een iPhone abo hoorquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 14:46 schreef Justinn het volgende:
[..]
Waarom neem je dan een iPhone als je om zoiets al gaat zeuren? Kom op man, we hebben het al over de duurste smartphone op dit moment. Die 50 euro dat het misschien extra kost daardoor zou niet eens moeten boeien.
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 14:53 schreef mrstylo het volgende:
heb net een iphone en is simlock moet het activeren maar met welke code??
Nop.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 15:35 schreef Skv het volgende:
Iemand de gratis Stealth guards al ontvangen?
Haha nee, wel verzonden. Maar er staat ook een review van op YT. En die was niet zo positiefquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 15:35 schreef Skv het volgende:
Iemand de gratis Stealth guards al ontvangen?
www.bestskinsever.comquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 16:34 schreef Skv het volgende:
Hmm.
Heeft iemand hier een achterkant-protectorfolie? Ik heb hier drie ongebruikte voorkantjes liggen van SwitchEasy, maar ik wil een achterkantje op mijn telefoon voor bij mijn bumper.
Waar zou ik een losse achterkant kunnen krijgen? Of heeft iemand hier er eentje over?
Leer Nederlands en hou op met je domme vragen.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 16:49 schreef mrstylo het volgende:
Hoe kan je wachtwoord op email, bericht en etc zetten?
quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 14:46 schreef Justinn het volgende:
[..]
Waarom neem je dan een iPhone als je om zoiets al gaat zeuren? Kom op man, we hebben het al over de duurste smartphone op dit moment. Die 50 euro dat het misschien extra kost daardoor zou niet eens moeten boeien.
Helemaal gelijk ik was het vergeten om het uit te leggen.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 17:41 schreef De_Hertog het volgende:
Relax abo verlengen is inderdaad erg goedkoop momenteel. Ik heb zojuist ook maar eens de 4 besteld, had nog een oude 4 GB 1st gen dus het werd wel eens tijd110 euro voor het toestel, 20 euro per maand voor 25 belminuten en web 'n' walk standaard. Totaal dus 590 euro voor twee jaar.
De nadelen: je hebt trager mobiel internet, geen visual voicemail en betaalt per minuut. Ik bel niet zo veel en zit meestal op WiFi-plekken dus dat vond ik niet zo erg. Dat laatste probleem kun je overigens oplossen door 5 euro extra per maand te betalen, dan betaal je wel per seconde..
Bij KPN en Vodafone wel, maar T-Mobile heeft (nog) geen mededelingen in die richting gedaan. Als je bij KPN en Vodafone nu een abonnement afsluit heb je overigens ook nog gewoon onbeperkt internet, gaat pas vanaf begin september in.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:08 schreef Graseter het volgende:
Iemand die ik ken beweerd dat Onbeperkt Internet weg gaat en je een limiet voorgeschoteld krijgt.
Is dit waar?
Maar als T-Mobile er voor kiest blijf ik nog gewoon onbeperkt internet hebben toch? Dat limiet geld dan alleen voor de mensen die na het besluit een abonnement bestellen?quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:12 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Bij KPN en Vodafone wel, maar T-Mobile heeft (nog) geen mededelingen in die richting gedaan. Als je bij KPN en Vodafone nu een abonnement afsluit heb je overigens ook nog gewoon onbeperkt internet, gaat pas vanaf begin september in.
Ja. Zoals ik al zei, zelfs huidige KPN en Vodafone-klanten, of mensen die vóór begin september een abonnement afsluiten, hebben nog gewoon de onbeperkte variant.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 22:14 schreef Graseter het volgende:
[..]
Maar als T-Mobile er voor kiest blijf ik nog gewoon onbeperkt internet hebben toch? Dat limiet geld dan alleen voor de mensen die na het besluit een abonnement bestellen?
Mensen zonder een iPhone paupers noemen, maar je wel druk maken om de kosten per seconde in een gesprek. Dat is het meest trieste wat ik hier zie.quote:
Sommige mensen op iPhoneclub zijn daar niet mee eensquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 23:48 schreef retorbrapi het volgende:
Van die death grip merk je echt geen kut.
Ik denk wel iets achter de schermen. Denk aan een transparante coating of iets dergelijks...quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 23:48 schreef no1uknow het volgende:
Ze gaan de iPhone 4 echt niet aanpassen hoor
Ik had er zeker last van, maar nu ik m'n bumper heb niet meerquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 23:48 schreef retorbrapi het volgende:
Van die death grip merk je echt geen kut.
Zeker weten van wel, omdat Apple anders imagoverlies gaat lijden. De nieuwere producties van het apparaat zullen echt wel aangepast gaan worden. Hoe lang dat duurt is een tweede vraag. Met een beetje geluk is het probleem zo opgelost zonder het gebruik van een case. Overigens bel ik veel meer dan dat ik sms en wil niet eens het risico lopen dat mijn nieuwe telefoon dat soort problemen geeft.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 23:48 schreef no1uknow het volgende:
Ze gaan de iPhone 4 echt niet aanpassen hoor
In in de tussentijd worden alle geproduceerde iPhone 4's met het deathgrip probleem geproduceerd?quote:Op zondag 22 augustus 2010 00:05 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
Er is bijzonder weinig aan de hand met die deathgrip, en ik er komt inderdaad een aanpassing, in het model die volgend jaar uitkomt: de 4s
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |