Om dezelfde reden waarom je geen kraamafdeling naast een baby begraafplaats bouwt. Beetje cru.quote:
Waarom niet, er staat ook een katholieke kerk tegenover Ground Zero. Verder is het ook nog eens twee straten of twee blokken weg, ik weet niet of je wel eens in New York bent geweest, maar dat kan nog een heel stuk weg zijn. Maar al stond het er op, wat maakt het uit.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:20 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Het gaat niet om Wilders, ik vind die vent verschrikkelijk, het gaat me om het onnodige van dit alles. Waarom een moskee daar?
Dit dusquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:03 schreef Frollo het volgende:
[..]
Huh, demonstraties zijn toch voor stinkende hippies en dienen met harde hand uit uiteengeslagen te worden?
Ja lieverd, die kerk staat er al jaren, en is ook niet zo gek voor een Christelijk land wel?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:27 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Waarom niet, er staat ook een katholieke kerk tegenover Ground Zero. Verder is het ook nog eens twee straten of twee blokken weg, ik weet niet of je wel eens in New York bent geweest, maar dat kan nog een heel stuk weg zijn. Maar al stond het er op, wat maakt het uit.
... en provocerend. En waar staan de moslims bekend om? Juist.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:31 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ja lieverd, die kerk staat er al jaren, en is ook niet zo gek voor een Christelijk land wel?
Hetzelfde als er een aanslag in zeg maar Afghanistan wordt gedaan, dan bouw je op die plek 9 jaar later toch ook geen kerk? Het is gewoon cru.
Dat is toch geen vergelijking. Een land als de USA en zeker New York is juist een samenstelting van wereldburgers en culturen en gaat daar ook altijd prat op. Daar kunnen deze mensen naast elkaar leven, integreren maar toch hun eigen tradities behouden. Zo'n land is Afghanistan toch helemaal niet?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:31 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ja lieverd, die kerk staat er al jaren, en is ook niet zo gek voor een Christelijk land wel?
Hetzelfde als er een aanslag in zeg maar Afghanistan wordt gedaan, dan bouw je op die plek 9 jaar later toch ook geen kerk? Het is gewoon cru.
Amerika is geen christelijk land.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:31 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ja lieverd, die kerk staat er al jaren, en is ook niet zo gek voor een Christelijk land wel?
Ik zou niet weten waarom niet. 99,9% kans dat de mensen die die kerk willen bouwen niets met de aanslag te maken hadden.quote:Hetzelfde als er een aanslag in zeg maar Afghanistan wordt gedaan, dan bouw je op die plek 9 jaar later toch ook geen kerk? Het is gewoon cru.
Ik moet altijd lachen omdat soort uitspreken. Is net zo iets als mensen die verwachten dat je op de top van een berg een zee tegen komt. Want in Nederland heb je duinen en als je daar op de top staat dan kan je de zee zien.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:34 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Dat is toch geen vergelijking. Een land als de USA en zeker New York is juist een samenstelting van wereldburgers en culturen en gaat daar ook altijd prat op. Daar kunnen deze mensen naast elkaar leven, integreren maar toch hun eigen tradities behouden. Zo'n land is Afghanistan toch helemaal niet?
Mmmkay, bedankt voor je bijdrage.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:37 schreef Hassish het volgende:
[..]
Ik moet altijd lachen omdat soort uitspreken. Is net zo iets als mensen die verwachten dat je op de top van een berg een zee tegen komt. Want in Nederland heb je duinen en als je daar op de top staat dan kan je de zee zien.
Nee, overwegend dan?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:36 schreef Frollo het volgende:
[..]
Amerika is geen christelijk land.
[..]
Ik zou niet weten waarom niet. 99,9% kans dat de mensen die die kerk willen bouwen niets met de aanslag te maken hadden.
Heb je die mooie cijfers ook paraat voor New York? Want daar hebben we het over. Het is denk ik in Nederland ook een verschil of het over Amsterdam gaat of over Staphorst.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:39 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Nee, overwegend dan?
christelijk 79,8%
joods 1,4%
moslim 0,6%
boeddhist 0,5%
geen religie 15,0%
Christen – 68%quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:41 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Heb je die mooie cijfers ook paraat voor New York? Want daar hebben we het over. Het is denk ik in Nederland ook een verschil of het over Amsterdam gaat of over Staphorst.
Veel Amerikanen zijn christen ja (79,8% lees ik net), maar het land zelf heeft geen staatsgodsdienst.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:40 schreef Wijze_appel het volgende:
[..]
Klopt. en jij bent eigenlijk een vliegtuig.
Ja en ze hebben ook geen officiële taal maar Engels wordt gezien als de de facto nationale taal omdat het gros het spreekt. Hetzelfde met het Christendom.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:42 schreef Frollo het volgende:
[..]
Veel Amerikanen zijn christen ja (79,8% lees ik net), maar het land zelf heeft geen staatsgodsdienst.
Mierenneuken in de marge en spelen met begrippenquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:42 schreef Frollo het volgende:
[..]
Veel Amerikanen zijn christen ja (79,8% lees ik net), maar het land zelf heeft geen staatsgodsdienst.
Nouja, als jij de cijfers niet wil geloven kan ik daar weinig aan doen.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:44 schreef bloodymary het volgende:
Rooms-Katholieken zjin Christenen en verder geloof ik geen flikker van dat staatje, ik denk dat het merendeel van de mensen in New York geen godsdienst aanhangt.
Dat vinden ze zelf in grote mate wel.quote:
Oh, je negeert cijfers omdat je gewoon gelijk wilt hebben.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:44 schreef bloodymary het volgende:
Rooms-Katholieken zjin Christenen en verder geloof ik geen flikker van dat staatje, ik denk dat het merendeel van de mensen in New York geen godsdienst aanhangt.
Tja, ik weet niet hoe die cijfers zijn opgesteld, wat is de maatstaf en waar komen ze vandaan. Heb zelf anderhalf jaar in New York gewoond en buiten het feit dat je er nauwelijks kerken ziet, zie je daar na een dienst ook nog bar weinig mensen uit komen.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:45 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Nouja, als jij de cijfers niet wil geloven kan ik daar weinig aan doen.
Vast wel, maar ik denk dat er ook een hoop Amerikanen juist trots zijn op hun godsdienstvrijheid.quote:
Denk je dat alle Christenen altijd naar de kerk gaan? Ik heb zelf een jaar in Amerika gewoond en daar gingen heel veel mensen niet naar de kerk, maar bidden doen ze wel, lezen uit de bijbel en such. Maar de meeste gingen alleen met Kerst naar de kerk, net zoals wij ongeveer.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:47 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Tja, ik weet niet hoe die cijfers zijn opgesteld, wat is de maatstaf en waar komen ze vandaan. Heb zelf anderhalf jaar in New York gewoond en buiten het feit dat je er nauwelijks kerken ziet, zie je daar na een dienst ook nog bar weinig mensen uit komen.
quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:48 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Maar de meeste gingen alleen met Kerst naar de kerk, net zoals wij ongeveer.
Ja, dat is mijn ervaring. Wil je nog verder commentaar leveren, of is die smilie genoeg en weet je het niet meer? Want dan weet ik ook dat ik klaar ben met de discussie.quote:
Nederlands volk gaat ook nauwelijks naar de kerk, meeste alleen met Kerst, in mijn omgeving tenminste.quote:
Nee, niet een dorpje, integendeel. En ik woon in Brabant dus je zult er wel Katholieken vinden ja.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:52 schreef bloodymary het volgende:
Oh, jij zit ergens in een dorpje tussen schijnkatholieken? En je praat dus vanuit dat perspectief?
Het aantal kerken en kruisen daar is opvallend. Dat zie je hier echt niet. Amerika is een erg Christelijk land. Niet van oorsprong, hoewel ze vaak denken van wel.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:48 schreef Frollo het volgende:
Vast wel, maar ik denk dat er ook een hoop Amerikanen juist trots zijn op hun godsdienstvrijheid.
Natuurlijk, dat weet ik allemaal wel, maar ik denk dat jij en ik dan verschillende opvattingen hebben over wat een land christelijk maakt.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:54 schreef Arcee het volgende:
[..]
Het aantal kerken en kruisen daar is opvallend. Dat zie je hier echt niet. Amerika is een erg Christelijk land. Niet van oorsprong, hoewel ze vaak denken van wel.
Het is een teken!quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:06 schreef Bellatrix het volgende:
Prachtig dat die kerk nauwelijks is beschadigd, en toch zo dicht bij het onheil heeft gestaan.
Dat kan natuurlijk geen toeval zijn!!quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:06 schreef Bellatrix het volgende:
Prachtig dat die kerk nauwelijks is beschadigd, en toch zo dicht bij het onheil heeft gestaan.
Tja, Vietnam he.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:04 schreef Dubby het volgende:
[..]
Dat kan natuurlijk geen toeval zijn!!
Ik vond het ook zo opmerkelijk dat die ene kar met Vietnamese loempia's zo ongeschonden uit de strijd kwam die dag.
quote:
Amerika is een democratische land, als het daar democratisch wordt bepaald dan is het PUNT UITquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 21:48 schreef Vanzwanen het volgende:
Ik snap dat nietWaarom in vredesnaam een moskee daar? Komop hey, zie je het al voor je midden in Amsterdam-centrum een moskee? Stap je bij Amsterdam Centraal uit word je eerst nog door een bouwput geconfronteerd en een lompe moskee.
Ik heb niets tegen moslims, maar zoek alsjeblieft een andere plek
quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 18:52 schreef gde3 het volgende:
[..]
Amerika is een democratische land, als het daar democratisch wordt bepaald dan is het PUNT UIT
NEE HET IS ZOALSHETISquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 19:01 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
niets punt uit. dan nog mag je kritiek geven.
quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 20:32 schreef gde3 het volgende:
[..]
NEE HET IS ZOALSHETIS
EN NU IS HET PUNT UIT
NEE!!!quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 20:32 schreef gde3 het volgende:
[..]
NEE HET IS ZOALSHETIS
EN NU IS HET PUNT UIT
god belde net. of jij je bek wil houden.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 20:32 schreef gde3 het volgende:
[..]
NEE HET IS ZOALSHETIS
EN NU IS HET PUNT UIT
Ja en de inval in Koeweit van Saddam Hussein was een misdaad gepleegd door de Islam.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 19:40 schreef BansheeBoy het volgende:
Dat mensen die zich zo ontzettend schuldig maken aan selectieve verontwaardiging zichzelf serieus kunnen nemen.
Er wordt hier met krachttermen als "de grootste misdaad" van de laatste jaren gepleegd door de Islam., gesmeten.
De Holocaust was een misdaad gepleegd door het Christendom. En Pearl Harbor een misdaad gepleegd door het Jodendom.
Klinkt belachelijk hé? Is 't ook.
En zoveel heisa om een inside job.²
Dat is een oorlog waarbij de Islam het onderspit zal gaan delven.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 19:53 schreef Error2002 het volgende:
9/11 is niet door de islam gepleegd maar door al-Qaeda. Beweer je van wel, dan heb je een groot probleem. De islamitische slager om de hoek zal niet voor al-Qaeda vechten, wel voor de islam.
Wil je een grote oorlog ontketenen, dan moet je vooral de islam de schuld geven.
Laat me niet lachen nostradamus.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 19:55 schreef DeJongBoulahrouz het volgende:
[..]
Dat is een oorlog waarbij de Islam het onderspit zal gaan delven.
Denk je dat de westerse wereld onder de indruk is van wat terroristische aanslagen? Bij een totale oorlog zal het toch echt (kern)bommen gaan regenen vriend. Dus je Islamitische broeders kunnen zich maar beter gedeisd houden.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 19:57 schreef Error2002 het volgende:
[..]
Laat me niet lachen nostradamus.
en wie ben jij dan met je haatbaard?quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 19:57 schreef Error2002 het volgende:
[..]
Laat me niet lachen nostradamus.
Ik had het toch echt over de islam en al-Qaeda. Vecht je tegen al-Qaeda, dan kun je terroristische aanslagen verwachten. Maar als je tegen de islam vecht, dus alle moslims en niet alleen de terroristen, dan kun je net zo goed Pakistaanse kernbommen terugkoppen.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 20:02 schreef DeJongBoulahrouz het volgende:
[..]
Denk je dat de westerse wereld onder de indruk is van wat terroristische aanslagen? Bij een totale oorlog zal het toch echt (kern)bommen gaan regenen vriend. Dus je Islamitische broeders kunnen zich maar beter gedeisd houden.
quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 22:53 schreef Error2002 het volgende:
[..]
Ik had het toch echt over de islam en al-Qaeda. Vecht je tegen al-Qaeda, dan kun je terroristische aanslagen verwachten. Maar als je tegen de islam vecht, dus alle moslims en niet alleen de terroristen, dan kun je net zo goed Pakistaanse kernbommen terugkoppen.
Oke, denken de NAVO te kunnen verslaan. Hahahahaha.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 22:53 schreef Error2002 het volgende:
[..]
Ik had het toch echt over de islam en al-Qaeda. Vecht je tegen al-Qaeda, dan kun je terroristische aanslagen verwachten. Maar als je tegen de islam vecht, dus alle moslims en niet alleen de terroristen, dan kun je net zo goed Pakistaanse kernbommen terugkoppen.
Waarom zou Eric met een man willen dansen?quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:39 schreef Idiota het volgende:
[..]
Scheer je weg,
ga is snel met een latino salsa dansen
Oh jee, het is weer zaterdag en zoalshetis kan niet van de drank afblijven. Walgelijk ventje.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:11 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
1,2 miljard groot en nu al een flinke bakkes. wordt tijd dat we de islam uit europa kicken.
Waarom? Je mag alleen haten?quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:39 schreef Idiota het volgende:
[..]
Scheer je weg,
ga is snel met een latino salsa dansen
Cordoba was in die tijd één van de 'verlichtste' steden van Europa, waaraan christelijke steden niet konden tippen. Dus waar heb je het over.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 22:56 schreef powerofdreams het volgende:
[..]
en dan de naam idd, een verwijzing naar cordoba spanje als in begin van de islamisering van westerse wereld?
Nee op hun website staat dat moslims, christenen en joden 800 jaar geleden zonder problemen met elkaar leefden in Cordoba.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 22:56 schreef powerofdreams het volgende:
[..]
en dan de naam idd, een verwijzing naar cordoba spanje als in begin van de islamisering van westerse wereld?
Je zegt het zelf al....in DIE tijd...in DEZE tijd gaat die vlieger niet op.quote:Op zondag 8 augustus 2010 10:50 schreef EricT het volgende:
[..]
Cordoba was in die tijd één van de 'verlichtste' steden van Europa, waaraan christelijke steden niet konden tippen. Dus waar heb je het over.
DUSSSSSSSSSSSS? Ze mogen toch hun centrum Cordoba House noemenquote:Op zondag 8 augustus 2010 10:57 schreef Hathor het volgende:
[..]
Je zegt het zelf al....in DIE tijd...in DEZE tijd gaat die vlieger niet op.
Wat mij betreft wel, kom alleen niet aankakken met hoe verlicht en vooruitstrevend de islam was in die tijd, want na die periode heeft de tijd namelijk een beetje stilgestaan in de hoofden van die mensen.quote:Op zondag 8 augustus 2010 10:58 schreef Mistaravim het volgende:
[..]
DUSSSSSSSSSSSS? Ze mogen toch hun centrum Cordoba House noemen![]()
![]()
10% nog wel, terwijl maar 0,6 % van de totale bevolking moslim is, maar dat wordt gewoon genegeerd.quote:Op zondag 8 augustus 2010 01:22 schreef rakotto het volgende:
Alsof er geen vermoorde Moslims zijn geweest in de WTC
Ja dus is het bewonderenswaardig dat ze een nieuw, modern, vooruitstrevend islamitisch centrum noemen naar een soortgelijk instituut in het verleden, om daarmee een kentering op gang te brengen in het huidig denken.quote:Op zondag 8 augustus 2010 10:57 schreef Hathor het volgende:
[..]
Je zegt het zelf al....in DIE tijd...in DEZE tijd gaat die vlieger niet op.
Precies. Hypocriete Amerikanen.quote:Op zondag 8 augustus 2010 11:20 schreef moussie het volgende:
[..]
10% nog wel, terwijl maar 0,6 % van de totale bevolking moslim is, maar dat wordt gewoon genegeerd.
quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 19:40 schreef BansheeBoy het volgende:
Dat mensen die zich zo ontzettend schuldig maken aan selectieve verontwaardiging zichzelf serieus kunnen nemen.
Er wordt hier met krachttermen als "de grootste misdaad" van de laatste jaren gepleegd door de Islam., gesmeten.
De Holocaust was een misdaad gepleegd door het Christendom. En Pearl Harbor een misdaad gepleegd door het Jodendom.
Klinkt belachelijk hé? Is 't ook.
En zoveel heisa om een inside job.²
ach ja, je hebt ze in beide geloven, van die hate-mongers .. en bij het derde van hetzelfde soort trouwens ook. Inherent aan die religie? Aan de ene kant heel tolerant en aan de andere kant haatdragend voor andersdenkenden, het is maar in welke context je een stukje tekst wil plaatsen (of juist niet) ?quote:Op zondag 8 augustus 2010 17:39 schreef Athlon64x het volgende:
[..]
het zijn fundamentalisten zie die filmpjes maar
ja dat bedoel ik Amerika zit vol christelijke talibanersquote:Op zondag 8 augustus 2010 21:03 schreef moussie het volgende:
[..]
ach ja, je hebt ze in beide geloven, van die hate-mongers .. en bij het derde van hetzelfde soort trouwens ook. Inherent aan die religie? Aan de ene kant heel tolerant en aan de andere kant haatdragend voor andersdenkenden, het is maar in welke context je een stukje tekst wil plaatsen (of juist niet) ?
Het is een populair mantra onder links om maar vooral niet te hard te zijn over moslimextremisten om te stellen dat idiote gristenen net zo erg zouden zijn als die geflipte moslims.quote:Op zondag 8 augustus 2010 21:03 schreef moussie het volgende:
[..]
ach ja, je hebt ze in beide geloven, van die hate-mongers .. en bij het derde van hetzelfde soort trouwens ook. Inherent aan die religie? Aan de ene kant heel tolerant en aan de andere kant haatdragend voor andersdenkenden, het is maar in welke context je een stukje tekst wil plaatsen (of juist niet) ?
En dan blijkt dat de moslims daar geen probleem mee hebben maar christen fundi's wel.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 18:37 schreef zoalshetis het volgende:
http://www.geenstijl.nl/m(...)naast_ground_ze.html
als dit waar is en doorgaat, lach ik echt de ballen uit mijn broek! wat een mooi koekje van eigen deeg, zeldzaam.![]()
ja, dat geef ik toe. zou ook erg lachwekkend zijn. moslims zullen nu idd wel roepen dat het allemaal niet uitmaakt, ze kunnen en durven niets anders. maar wat een zure koppen zullen er de moskee het cultureel islamitisch centrum binnengaan. vergeet ook de geldschieters uit arabië nietquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 18:39 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
En dan blijkt dat de moslims daar geen probleem mee hebben maar christen fundi's wel.
Lach ik me de ballen uit m'n broek
Ik vind het een briljant plan.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 18:37 schreef zoalshetis het volgende:
http://www.geenstijl.nl/m(...)naast_ground_ze.html
als dit waar is en doorgaat, lach ik echt de ballen uit mijn broek! wat een mooi koekje van eigen deeg, zeldzaam.![]()
voor mensen die allergisch zijn voor gs:
http://www.dailygut.com/?i=4696
Als ze echt moeite hebben met homo's e.d., dan zouden ze ergens in een hutje op de hei gaan zitten en niet midden in een wereldstad.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 18:41 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja, dat geef ik toe. zou ook erg lachwekkend zijn. moslims zullen nu idd wel roepen dat het allemaal niet uitmaakt, ze kunnen en durven niets anders. maar wat een zure koppen zullen er de moskee het cultureel islamitisch centrum binnengaan. vergeet ook de geldschieters uit arabië niet
Dat zal nu dus blijken, het is een mooie test voor ze.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:09 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Als ze echt moeite hebben met homo's e.d., dan zouden ze ergens in een hutje op de hei gaan zitten en niet midden in een wereldstad.
ik hoop dat de puist eindelijk zijn pus verliest.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:58 schreef Ringo het volgende:
Nou, nu nog een SM-fotostudio ergens in die buurt en ook de Telegraaf heeft weer iets om eenzaam heisa over te schoppen..
Wat een kinderachtig gezeik wordt dit zeg, godallemachtig..
Goed plan. Dus eerst de moskee bouwen, dan die homo bar ernaast. Anders valt het niet te testen he.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:11 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Dat zal nu dus blijken, het is een mooie test voor ze.
Nu nog al die andere zeikerds ophouden. Kunnen beide zaken geregeld wordenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:20 schreef zoalshetis het volgende:
de bar is trouwens ook voorzien van een alcohol vrije verdieping, zodat homofiele moslims zich er ook thuis kunnen voelen. hoeveel meer compassie wil je hebben?
Ja, nou. "It stabs hearts", zei Sarah Palin over het moskeeplan. Die conservatieve überbitch zal ongetwijfeld heel blij zijn met dit sarrige ego-project van een of andere relnicht.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:11 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik hoop dat de puist eindelijk zijn pus verliest.
en drain.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:23 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ja, nou. "It stabs hearts", zei Sarah Palin over het moskeeplan. Die conservatieve überbitch zal ongetwijfeld heel blij zijn met dit sarrige ego-project van een of andere relnicht.
Als je het nou hebt over een provocatie over de dooie ruggen van duizenden 911-slachtoffers, dan is het dit mediacircus wel.
Maar goed, de mensheid heeft zo z'n verzetjes nodig..
quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 18:37 schreef zoalshetis het volgende:
http://www.geenstijl.nl/m(...)naast_ground_ze.html
als dit waar is en doorgaat, lach ik echt de ballen uit mijn broek! wat een mooi koekje van eigen deeg, zeldzaam.![]()
voor mensen die allergisch zijn voor gs:
http://www.dailygut.com/?i=4696
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |