Peter Post wist het tenminste: "Ik ben geen medici." 'k Geloof dat deze user ervoor studeert.quote:Op maandag 23 augustus 2010 17:31 schreef horned_reaper het volgende:
Sorry kwakz0r.... het was voor mij puur als reactie bedoeld op de personen die ervan baalden dat het afvallen zo langzaam ging!![]()
Absoluut geen preek... iedereen moet zijn eigen juiste eetpatroon vinden! Ik probeer het enkel te verwoorden zoals een medici het zou voorschrijven.
En de openingspost was me een beetje ontgaan :$..... ik zal het straks helemaal doorlezen
Kreeg je nog een reactie?quote:Op maandag 23 augustus 2010 12:20 schreef Dr.Dragonfly het volgende:
[..]
Waarop ik schreef:
"Nou hè, vooral als je ze kan zien"
quote:Op maandag 23 augustus 2010 10:55 schreef Cue_ het volgende:
En vanaf de balie word je wss weer doorgestuurd naar de site. Dus wees gewaarschuwd!
mij al paar keer overkomen met de chip, dat je zo'n visuele cirkel krijgt
Dat zijn dan weer strafpunten voor mijquote:Op maandag 23 augustus 2010 17:43 schreef Sosha het volgende:
[..]
Kreeg je nog een reactie?
-edit- Degene die jij quootte was ook iemand die reageerde op de fout! De eigenlijke veroorzaker was:
[..]
Zou hij kiespijn krijgen als iemand saxofoon speelt?quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 15:49 schreef kaasknabbels het volgende:
het is het iritandste muziekinstrument ooit!!!
Los van de overdrijvende constructie met ergste ooit.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 15:55 schreef DaMart het volgende:
wie speelt er saxafoon
Niemand, denk ik.
En de OP bij die TT:
[..]
Zou hij kiespijn krijgen als iemand saxofoon speelt?
Na de d/t fout begint de f/v fout ook steeds vaker (fakir?) voor te komen.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 11:44 schreef OldJeller het volgende:
Ach, hebben ze weer eens geld te kort en willen ze even makkelijk verdienen?
Blijkbaar kan je daar flot doorrijden. Verkeersdoorstroming.
quote:Op woensdag 25 augustus 2010 20:24 schreef Stout66 het volgende:
....
Natuurlijk zou jij nu kunnen denken: yep sure... die gozùrr wil me gewoon proberen te fucken!!
Nou... sla dan bv eerst internet erop na en zie dat brandnetels ÈCHT gebruikt worden binnen bepaalde seans. Alleen is het (nog) niet zo bekend.
....
quote:Op donderdag 26 augustus 2010 10:05 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ander vraagje dan
Als ik vraag aan de verkopende makelaar ; Zijn de ruiten in goede staat. En hij zegt "ja". Moet ik dat dan aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaallemaal vastleggen op papier en hem laten tekenen?
Overigens, ik zat dus zelf wel zo van ; ik denk dan een aankoopmakelaar wel handig is. Aangezien zowel de kopende als verkopende partij onderzoeksplicht hebben.... en als zo'n aankoopmakelaar bijvoorbeeld een scepsistank in de tuin mist, kun je hem daar voor aansprakelijk stellen, toch?
Je was me te snel af, wat een geweldige fout is datquote:
Complete dierentuinen uit die mouwen tegenwoordig.. Het is wat!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 17:46 schreef Jawoeii het volgende:
Toen zei ze "Als het geen optie is om naar de nieuwe locatie te reizen, dan zal je ontslag moet nemen".
Daar kwam de kat dus een beetje uit de mouw.
Nou ja, in het artikel in de OP staat ook een uiterst vreemde taalfout, die aan een gerechtshof wordt toegeschreven.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 09:57 schreef Mr.J het volgende:
Jammer dat men het sarcasme van de TS ontgaat.
quote:Op donderdag 26 augustus 2010 22:34 schreef Hanoying het volgende:
De tas en portemonaille zijn nog helemaal nieuw. Mijn vrouw heeft ze gekregen van haar zus en volgens haar zijn ze echt. Het zou kunnen want haar zus draagt alleen maar veel te dure merkzooi![]()
Zelfs nog met variatiequote:Op vrijdag 27 augustus 2010 08:46 schreef Hanoying het volgende:
Deze uitvoering (soort plastic en ja LV maakt tassen van een soort hard plastic) kost overigens ook niet overal 1000 euro en de protemonaille is een simpel ding.
zeker gevlitstquote:Op woensdag 25 augustus 2010 11:44 schreef OldJeller het volgende:
Ach, hebben ze weer eens geld te kort en willen ze even makkelijk verdienen?
Blijkbaar kan je daar flot doorrijden. Verkeersdoorstroming.
Misschien moeten ze hun tijd en "mankracht" (gaat het hier wel om mannen, of huisvrouwen achter de camera?) steken in nuttiger zaken.
en de titel is nog maar het begin..wat een foutenfeestquote:Op zaterdag 28 augustus 2010 09:18 schreef Rewimo het volgende:
Mithe of werkelijkheid? - Yonaguni Restanten van MU ,Sphinx
Mithbusters vragen?
En dat door een zondvloed nota benequote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:35 schreef Remqo het volgende:
De radio- en TV acties die op je geweten spelen als je niet doneert.
Het gaat mij niet eens om het plaatsje in de hemel die je afkoopt. Haïti en Tsunamië liggen nog steeds in puin, en je hoort verder weinig nieuws over ontwikkelingen. Bovendien is er een hoop geld niet aangekomen of op de verkeerde plek terecht gekomen.
Ik wil best doneren, maar wil ook de zekerheid dat er echt wat gedaan mee wordt.
quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 14:46 schreef Leandra het volgende:
We hebben een nieuw land![]()
[..]
En dat door een zondvloed nota bene
quote:Op zaterdag 28 augustus 2010 @ 16:48 schreef Achtmet het volgende:
Ik zeg, impanteer mobile telefonie bij vrouwen in.
Kunnen ze zonder schade en ellende continue emoties onderling uitwisselen. Geeft ook voor hen een extra dimensie aan seks.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |